Co ubrać na taką zabawę andrzejkową? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-15, 08:20   #1
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077

Co ubrać na taką zabawę andrzejkową?


Nigdy nie byłam na andrzejkowej zabawie takiej wiecie płatnej od osoby w remizie, z ciepłymi daniami itp. i nie wiem co założyć..

mam małą czarną ale taką elegancką którą można założyć na studniówkę i wesele , w której już mnie towarzystwo tamto widziało kilka razy,
ale mam też małą czarną cekinową, nie obcisłą tylko bardziej w linii A, ale jest cała z malenkich cekinków w dziurką.

Nie wiem jaki strój obowiązuje na tego typu imprezach. Czy może ubrać czarną ołowkową spodnicę i jakąś bluzkę?
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 09:13   #2
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Co ubrać na taką zabawę andrzejkową?

Proponuję czarną ołówkową spódnicę i ładną bluzeczkę no i żakiecik na wierzch , elegancko i z klasą ale nie do przesady
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 14:19   #3
on_tiptoes
Rozeznanie
 
Avatar on_tiptoes
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 594
Dot.: Co ubrać na taką zabawę andrzejkową?

Ołówkową spódnicę i żakiet na imprezę? No chyba, że masz 60 lat. Ubierz ładną sukienkę, ta czarna cekinowa, którą opisujesz, wydaje się być okej. Ważne żebyś też czuła się w niej dobrze i mogła swobodnie tańczyć
on_tiptoes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 14:24   #4
who cares
Raczkowanie
 
Avatar who cares
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 397
Dot.: Co ubrać na taką zabawę andrzejkową?

Może napisz jeszcze co to za towarzystwo, ile macie lat? Bo wiadomo, że jak 17-25 to pomimo tego, że to z ciepłymi daniami itd, to każdy ubierze się jak na zwykłą imprezę.
Nie wiem jaką dokładnie spódnicę ołówkową masz na myśli, ale jeśli taką jak ja to wg mnie zbyt elegancko będzie, pokaż jakieś zdjęcie, nawet z neta.

Edytowane przez who cares
Czas edycji: 2013-11-15 o 14:26
who cares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 17:17   #5
amelija
Raczkowanie
 
Avatar amelija
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 51
Dot.: Co ubrać na taką zabawę andrzejkową?

ja chodząc na takie imprezy ubieram sukienki, ale niekoniecznie małe czarne - wszystkie dziewczyny są zazwyczaj w sukienkach, dosyc eleganckich ale bez przesady i do tego często szpilki.
mam 20 lat i na pewno nie poszłabym w spódnicy i koszuli zależy jeszcze jakiej - to nie wyjście do opery tylko impreza, więc np. ostatnio modna skórzana byłaby ok ale jeżeli taka o jakiej myślę, czyli ołówkowa, elegancka - nie. Dla porównania chłopacy byli owszem, w koszulach, ale niekoniecznie pod krawatem, i na pewno nie w garniturze
__________________

amelija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-15, 18:01   #6
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Co ubrać na taką zabawę andrzejkową?

Najlepiej to by było wiedzieć jak pozostali będą ubrani żeby się wpasować w klimat imprezy ale mała czarna zawsze zdaje egzamin
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 18:54   #7
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Co ubrać na taką zabawę andrzejkową?

Cytat:
Napisane przez on_tiptoes Pokaż wiadomość
Ołówkową spódnicę i żakiet na imprezę? No chyba, że masz 60 lat. Ubierz ładną sukienkę, ta czarna cekinowa, którą opisujesz, wydaje się być okej. Ważne żebyś też czuła się w niej dobrze i mogła swobodnie tańczyć
Popieram
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-17, 15:43   #8
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Co ubrać na taką zabawę andrzejkową?

Jeśli według was 60latki tak się ubierają to oka

__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 20:46   #9
who cares
Raczkowanie
 
Avatar who cares
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 397
Dot.: Co ubrać na taką zabawę andrzejkową?

nie, ale pierwszego zestawu na imprezę na pewno bym nie założyła, drugiego też raczej nie.
who cares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 18:24   #10
sabina_blu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 16
Thumbs up Dot.: Co ubrać na taką zabawę andrzejkową?

ja bardzo czesto bywam na takich imprezach bo jestem wokalistką na tego typu dancingach i powiem szczerze że nie wiem skąd takie pomysły na te ołówkowe spódnice...
Dziewczyny to są ANDRZEJKI (ostatni bal przed postem - niby) wiec ma być szał na parkiecie, cekiny, świecidła itd. JEśli nie bardzo się czujecie w takich propozycjach to chociaż ubierzcie jakies fajne świecące leginsy i tuniczkę bądz nawet kombinezon http://www.starbutik.pl/pl/93-valentina.html do tego konkretne te http://sklep.ekstraszpilki.pl/zmyslo...i-kolor-czarny czy te http://sklep.ekstraszpilki.pl/szykow...ki-niesamowite lub http://www.stylowebuty.pl/products/O...zle-Black.html buciki i jesteście Gwiazdami. Żadne biznesowe ubrania tylko szpilki i miniówki!!!
sabina_blu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 21:18   #11
kamilaza
Rozeznanie
 
Avatar kamilaza
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 695
Dot.: Co ubrać na taką zabawę andrzejkową?

też uważam, że jakaś sukienka cekinowa/rozkloszowana a la pin up/ koronki itd będzie jak najbardziej na miejscu
jeśli to zabawa w "remizie" to na pewno będzie dużo tańczenia, więc musisz czuć się swobodnie, ale i elegancko
spódnicę ołówkową zostaw na bankiet stojąco - siedzący
__________________
"Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała."

MM.


Pomóż! http://www.pmiska.pl/
kamilaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 23:34   #12
ouu
Wtajemniczenie
 
Avatar ouu
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 272
Dot.: Co ubrać na taką zabawę andrzejkową?

Cytat:
Napisane przez afrodytek Pokaż wiadomość
Nigdy nie byłam na andrzejkowej zabawie takiej wiecie płatnej od osoby w remizie, z ciepłymi daniami itp. i nie wiem co założyć..

mam małą czarną ale taką elegancką którą można założyć na studniówkę i wesele , w której już mnie towarzystwo tamto widziało kilka razy,
ale mam też małą czarną cekinową, nie obcisłą tylko bardziej w linii A, ale jest cała z malenkich cekinków w dziurką.

Nie wiem jaki strój obowiązuje na tego typu imprezach. Czy może ubrać czarną ołowkową spodnicę i jakąś bluzkę?
jestem za cekinową sukienką jeśli jest to już większa impreza to można trochę zaszaleć
__________________
you are a good reason to be happy
fashionclassystyle.tumblr .com
ouu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-29, 11:52   #13
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Co ubrać na taką zabawę andrzejkową?

Podbijam
Mam ten sam dylemat. Idziemy na andrzejki na sale z motywem włoskim ale nie wiem jakie tam będzie towarzystwo wiekowe, myślę że bardzo zróżnicowane. Od 20 do 60
I zastanawiam się co ubrać. Mam legginsy skórzane i do tego tunika na ramiączkach w panterkę albo legginsy skórzane i tunika w kolorze morskim z przodu z cekinami z 3/4 rękawem i do tego buciki na obcasie bo w sumie żadnej sukienki odpowiedniej nie mam. Jak myślicie co wybrać? Nie chciałabym się jakoś zbytnio wyróżniać z tłumu suknią balową albo wręcz przeciwnie jeansami
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 12:52:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.