Podkład na zimę dla wymagających - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-13, 15:25   #1
Mewka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 34

Podkład na zimę dla wymagających


Przejrzałam kilkaset opinii, ale niewiele to pomogło, więc może któraś z Was mi pomoże i coś zasugeruje.
Szukam podkładu na zimę, tj. może być cięższy, żeby warstewka chroniła buzię przed zimnem.
Posiadam cerę mieszaną, policzki suche, strefa T błyszcząca. Obecnie jestem w trakcie leczenia dermatologicznego, które jeszcze bardziej "udziwniło" moją skórę: strefa T jest jednocześnie przesuszona (co widać po nałożeniu podkładu) i błyszczy się. Kolor mojej cery jest jasny, zwykle używam najjaśniejszego lub drugiego w kolejce odcienia. Jestem przeczulona na tym punkcie, nienawidzę, gdy kolor twarzy odcina się od szyi. Ważne jest dla mnie, żeby podkład nie ciemniał na twarzy i żeby nie miał różowych pigmentów.
Szukam podkładu, który będzie trwały (bardzo ważne), będzie średnio/mocno krył (niestety mam sporo śladów po wypryskach), będzie matowił, nie podkreślał suchych skórek, nie wysuszał i na końcu zależy mi na takim efekcie WOW, tj. buzi jak po photoshopie, nie wiem czy to możliwe. Raz w życiu miałam podkład, który sprawiał, że miałam idealną buzię, jak z okładki, ale była to jakaś próbka, kilka lat temu i nie mam pojęcia jaki był to produkt. Nigdy później nie uzyskałam takiego efektu, mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi.
Dodam, że cena nie gra roli, ale jeśli jest wysoka, to byłoby dobrze, gdyby wydajność była spora

Edytowane przez Mewka87
Czas edycji: 2011-10-13 o 15:35
Mewka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 15:44   #2
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Podkład na zimę dla wymagających

Tu prosimy o pomoc w doborze podkładu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311926
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.