kinerase-krem pod oczy kto uzywał? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-09, 10:04   #1
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603

kinerase-krem pod oczy kto uzywał?


witam
czy ktoras z Was uzywała juz kremu firmy kinerase pod oczy-jestem ciekawa czy działa i czy rzeczywiście zmniejsza cienie pod oczakim tak jak obiecują panie w sephorze
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 12:50   #2
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: kinerase-krem pod oczy kto uzywał?

up
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 16:53   #3
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: kinerase-krem pod oczy kto uzywał?

podasz skład? na KWC nei ma opini? podaj sklad najlepiej
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 10:00   #4
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: kinerase-krem pod oczy kto uzywał?

witam
znalazlam tylko to bo nawet na swojej str nie podają składu
Kinerase krem intensywny zawierający kinetynę pod oczy nawilża i poprawia wygląd delikatnej skóry wokół oczu. Zawiera o 25% więcej kinetyny niż Kinerase Intensywny Krem. Zwiększona ilość tego składnika, powoduje szczególne nawilżenie delikatnej skóry wokół oczu oraz wyraźne wygładzenie zmarszczek mimicznych i tzw. ”kurzych łapek”.

Krem Kinerase do twarzy zawiera kinetynę, naturalną substancję roślinną, spowalnia procesy starzenia się komórek skóry i przywraca jej jędrność i elastyczność. Kinetyna to naturalny, roślinny hormon wzrostu, pobudzający wiele procesów fizjologicznych. Badania naukowe wykazały, że kinetyna jest również zdolna do opóźniania starzenia się ludzkich komórek skóry zwanych fibroblastami, występujących w warstwie skóry właściwej. Fibroblasty odpowiedzialne są za produkcję białek: kolagenu i elastyny, które nadają skórze elastyczność, jędrność i odpowiednie napięcie. W procesie starzenia się skóry ilość fibroblastów obniża się, w związku z czym ilość włókien kolagenu i elastyny ulega zmniejszeniu i pojawiają się zmarszczki.

Preparat Kinerase jest hipoalergiczny, wolny od barwników i zapachu. Nie powoduje powstawania trądziku, co oznacza, że nie zatyka porów, lecz pozwala skórze na swobodne oddychanie. Ponieważ Kinerase nie zmniejsza wrażliwości skóry na światło słoneczne, należy standardowo zabezpieczyć się przed szkodliwymi promieniami UV. Najlepiej stosować krem w połączeniu z filtrem przeciwsłonecznym - minimum SPF 15.
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 16:07   #5
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: kinerase-krem pod oczy kto uzywał?

Cytat:
witam
znalazlam tylko to bo nawet na swojej str nie podają składu
Kinerase krem intensywny zawierający kinetynę pod oczy nawilża i poprawia wygląd delikatnej skóry wokół oczu. Zawiera o 25% więcej kinetyny niż Kinerase Intensywny Krem. Zwiększona ilość tego składnika, powoduje szczególne nawilżenie delikatnej skóry wokół oczu oraz wyraźne wygładzenie zmarszczek mimicznych i tzw. ”kurzych łapek”.

Krem Kinerase do twarzy zawiera kinetynę, naturalną substancję roślinną, spowalnia procesy starzenia się komórek skóry i przywraca jej jędrność i elastyczność. Kinetyna to naturalny, roślinny hormon wzrostu, pobudzający wiele procesów fizjologicznych. Badania naukowe wykazały, że kinetyna jest również zdolna do opóźniania starzenia się ludzkich komórek skóry zwanych fibroblastami, występujących w warstwie skóry właściwej. Fibroblasty odpowiedzialne są za produkcję białek: kolagenu i elastyny, które nadają skórze elastyczność, jędrność i odpowiednie napięcie. W procesie starzenia się skóry ilość fibroblastów obniża się, w związku z czym ilość włókien kolagenu i elastyny ulega zmniejszeniu i pojawiają się zmarszczki.

Preparat Kinerase jest hipoalergiczny, wolny od barwników i zapachu. Nie powoduje powstawania trądziku, co oznacza, że nie zatyka porów, lecz pozwala skórze na swobodne oddychanie. Ponieważ Kinerase nie zmniejsza wrażliwości skóry na światło słoneczne, należy standardowo zabezpieczyć się przed szkodliwymi promieniami UV. Najlepiej stosować krem w połączeniu z filtrem przeciwsłonecznym - minimum SPF 15.
jesli zawiera kinetynę to bedzie to dobry kremik i nawilzajacy i przeciwzmarszczkowy, ale dobrze byłoby zobaczyc sklad(no ale nie ma mozliwosci) bo bywa tak ze opisy producentow nie znajduja odwzorowania w skladzie...
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 16:29   #6
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: kinerase-krem pod oczy kto uzywał?

dzieki, jak gdzies znajde ten sklład to podam, ale chyba prędzej kupie i wtedy sie przekonam czy warto)
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 17:28   #7
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: kinerase-krem pod oczy kto uzywał?

no, a po ile on jest własciwie?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-14, 09:32   #8
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: kinerase-krem pod oczy kto uzywał?

w sephorze ok 160zl o ile dobrze pamietam ale jest go 20ml,
a jesli juz gadamy o tych kremikach pod oczy to ja Cie jeszcze zapytam o taką rzecz-ja ostatnio dosyc czesto płacze(smierc taty), codziennie w pracy siedze przed komputerem po 8 godz. i zrobiły mi sie takie drobniutkie zmarszczki pod oczami taka siateczka, nie wiem jak to jeszcze opisac -po prostu mam male zmarszczki mimiczne takie poziome ale jak sie przyjzysz to mam pomiedzy nimi siateczki malych zmarszczek, czy one mi sie pojawiły wlasnie przez te 2 powody i czym mam je zlikwidowac . dodam ze mam 31 lat i stosuje krem clinique, shiseido a ostatnio zmnienilam na serum i krem pod oczy dermici z retinolem 2010.
pozdrawiam
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 10:13   #9
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: kinerase-krem pod oczy kto uzywał?

Serdeczne wyrazy współczucia!


jak za 160 zł to sie nie oplaca dla takich składników!

kremy z kinetyną tansze ma almay , seria kinetin, atw krem trójfazowy na noc
eris forte krem naprawczo stymulujący


mozesz połaczyc go z fitoestrogenami np atw terapie urody derm basic
bandi seria fito r
aa plus dhea skin
farmona fitoodnowa
eris youn & unique


zmarszczki kolo oczu to pierwsze oznaki starzenia i tak moge Ci pogratulowac e w wieku dopier 31 lat zauwazylas je, niektore dziewczyny maja problem juz jako nastolatki, oczywsice zamartwianie sie (co jest calkowicie natirane i normalne) tez zrobilo swoje i jesli je zauwazyas ostatnio to mogły one zawarzyc na tym. na razie proponuje kremik nawilzajacy, smierc bedzie gorowac i nie da sie na razie z nimi nic zrobic, bo to co naprawisz , powroci do stanu jak teraz poprzez płacz, ale to zrozumiałe! nie moglabym narzucic Ci niczego w takiej chwili, poporstu nawilzaj, a pozniej jesli bedzie troche lepiej pomyslimy dalej

ja mialabym tez wyglad gdzies gdyby mi tato umarł, wiec naprawde teraz ne musisz nic robic i tak naleza Ci sie wyrazy uznania !
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 11:13   #10
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: kinerase-krem pod oczy kto uzywał?

wielkie dzieki za zrozumienie i odp na moje pytania
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-14, 17:18   #11
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: kinerase-krem pod oczy kto uzywał?

nie ma sprawy! trzymaj sie!
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-02, 12:06   #12
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: kinerase-krem pod oczy kto uzywał?

Nie orientuję się jak wygląda skład kremu pod oczy, ale jeśli może coś pomóc skład kremu do twarzy Kinerase to sprawa wygląda następująco:

Aqua, glyceryl stearate and laureth 23, isopropyl palmitate, propyleneglycol, stearic acid, cetyl alcohol, carthamus tinctorius seed oil, soy sterol, stearyl alcohol, dimethicone, imidazolidinyl urea, citric acid, sodium hydroxide, methyl-paraben, collagen, carbomer, furfuryl adenine (kinetin), panthenol, propylparaben, triethanolamine, ascorbic acid, elastin, aloe barbadensis gel.

Proszę o komentarz znawczynie, gdyż nie jestem biegła w temacie, a chętnie poczytam czy ten krem jest coś wart ;-) .
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.