Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-02, 22:19   #1831
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość


no co ty asiu przeciez ten kolor piekny jest, zostaw go i naciesz sie nim troszke! migdalka jeszcze zdazysz nalozyc.

wiem że piekny ale ja chciałam ciemniejszy nie czuje się dobrze w tak jasnych już ,a w dodatku dzis gdy włoski lekko przetłuszczone wydają się w dwóch kolorach
karmelek już siedzi na włoskach
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

ja juz po fryzjerze
grzywka zrobiona.
Troszke za krotka ale potzrebuje sie ulozyc
tylko nie spodobalo mi sie ze troszke brzytwa taka jakby je potraktowala, zeby nie byly takie ciezkie.
mysle ze za bardzo krzywda im sie przez to nie stala
jak słysze brzytwa to aż mi się mój horror przypomina fajnie że jesteś zadowolona
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
a ZRESZTA CO MI TAM...daje zdjecia.
pieknie Agatko bardzo Ci pasuje
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

[/COLOR]HMM glupie pytanie jak mam zaznaczyc mocniej oprawe oczu?
znaczy kreska jakas czy rzesy czy co?
bo na zdjeciu nie mam NIC[COLOR="Silver"]
ja przyciemniam górną powiekę ciemnym brązowym cieniem i tuszuje czarnym tuszem
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
no i jak zaczęła mi farbować to naprawdę co chwile latała i mieszała różne farby więc i na środku jakoś mam inną, na końcówkach i na odrostach też i nie byłam w końcu taka ciemna, bo jak powiedziała, żebyśmy przeszły do myjki MALAKSOWAĆ to chociaż wiedziałam o co chodzi i bała się tak mi schrzanić włosy, jak zaczęła mi suszyć to widziałam jak stres z niej zszedł i ze mnie
jak weszłam do domu to rodzice się zakochali a tata powiedział, że wyglądam od razu młodziej

i jeszcze w troszkę ciemniejszym odcieniu na pewno też bym się dobrze czuła, więc w razie jak mi się szybko spłucze to później pójdę na jeszcze ciemniejsze kuszą mnie teraz jasne brązy
pięknie
ślicznie i naturalnie
chyba musimy zmienic tytuł wątku teraz wszystkie przyciemniają
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
zdjecia w albumie.
mysle ze jak bede miala okazje to zrobie wam jeszcze lepsze

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------


przebieram nozkami z ciekawosci co masz masz glowce
piękna fryzurka a grzyweczka
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziewczyny zrobiłam na szybko takie fotki, telefonem, jutro w normalnym świetle cyknę aparatem
dobrze oddają kolor
pięknie

dobra idę spłukiwać migdała
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 07:28   #1832
edyta9302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 24
Farbowanie

Witam. Od zawsze farbowałam włosy u fryzjera, ale postanowiłam w końcu farbować je sama.
Przez cały czas mam jasny, platynowy blond, a od spodu mam czarny. Tak, wiem..
Chciałabym w końcu pozbyć się tego spodu . Mam zamiar poprostu stopniowo ścinać te ciemne włosy. I chciałabym się zapytać, czy jak położę na włosy bardzo jasną farbę, to czy z tymi ciemnymi nic się nie stanie ? Teraz już w sumie są brązowe, ale chciałabym, żeby takie zostały a nie zrobił się jakiś dziwny kolor ;p bo kiedyś chcę je ściąć, ale teraz chciałabym żeby wyglądały normalnie ;p
Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi
Chcę na całe włosy kłaść jasny blond, żeby odrosty przy tych ciemnych włosach też były jasne, a te zafarbowane włosy na czarno dalej były jakie są :P
Czy lepiej się w to nie bawić i dalej farbować u fryzjera ?

Edytowane przez edyta9302
Czas edycji: 2012-08-03 o 10:36
edyta9302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 07:52   #1833
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

dzieki Dziewczyny za komentarze odnosnie wlosow
jak wyszlam wczoraj z domu i zobaczyl mnie kolega to powiedzial od razu to co moj Tata na wejsciu - ze mnie odmlodzilo

boje sie teraz umyc wlosy, zeby nie schrzanic koloru ale jutro bedzie trzeba

Bunny
a gdybym sama teraz chciala farbowac wlosy to na te moja mieszanke, ktora mam na wlosach, najlepiej byloby pozniej klasc jakas nature, prawda? bo jakbym dala samo 8,2 to nie wiadomo czy bym sie zieleni nie dorobila
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 08:01   #1834
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziewczyny zrobiłam na szybko takie fotki, telefonem, jutro w normalnym świetle cyknę aparatem
dobrze oddają kolor
wow śliczny kolorek co t za farba?
ja aktualnie mam pasemka blond cieniuskienkie, wyglądają jak naturalne
ale mysle juz co zrobię jak się pojawią odrosty korci mnie kolor na całość ( co ile musisz farbować? )
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 08:04   #1835
MartiW91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 43
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Witam
Wczoraj chciałam przyciemnić włosy, niestety nie wyszło
Mieszanka farb Joanna Naturia Color Naturalny Blond 210 i Szlachetna Perła 212. Efekt widać na załączonych zdjęciach
Zastanawiam się jakby wyszło gdybym zmieszała 2 razy Naturalny blond z jedną szlachetna perła

Może komuś przyda się ta wiedza

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040170.jpg (82,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040187.jpg (84,7 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040179.jpg (78,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040186.jpg (72,3 KB, 46 załadowań)
MartiW91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 08:06   #1836
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez JOANNA16 Pokaż wiadomość
wow śliczny kolorek co t za farba?
ja aktualnie mam pasemka blond cieniuskienkie, wyglądają jak naturalne
ale mysle juz co zrobię jak się pojawią odrosty korci mnie kolor na całość ( co ile musisz farbować? )
dziękuję
farbowałam wczoraj u fryzjera, więc dokładnie nie wiem jakie farby mi zmieszała, napisałam wszystko na poprzedniej stronie

kiedy miałam jaśniejsze włosy to farbowałam co ok. 3 tygodnie odrost, teraz nie wiem kiedy będzie trzeba
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 09:15   #1837
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzieki Dziewczyny za komentarze odnosnie wlosow
jak wyszlam wczoraj z domu i zobaczyl mnie kolega to powiedzial od razu to co moj Tata na wejsciu - ze mnie odmlodzilo

boje sie teraz umyc wlosy, zeby nie schrzanic koloru ale jutro bedzie trzeba

Bunny
a gdybym sama teraz chciala farbowac wlosy to na te moja mieszanke, ktora mam na wlosach, najlepiej byloby pozniej klasc jakas nature, prawda? bo jakbym dala samo 8,2 to nie wiadomo czy bym sie zieleni nie dorobila
mozesz klasc samo 8,2, mozesz nature 8, mozesz tez popiel 8.1 a mozesz wszystkie zmieszac i polozyc nie bedzie zieleni bo juz masz 8,2 na glowie a beze nic nie zmienia- bo one sa anty-glonowe

Cytat:
Napisane przez MartiW91 Pokaż wiadomość
Witam
Wczoraj chciałam przyciemnić włosy, niestety nie wyszło
Mieszanka farb Joanna Naturia Color Naturalny Blond 210 i Szlachetna Perła 212. Efekt widać na załączonych zdjęciach
Zastanawiam się jakby wyszło gdybym zmieszała 2 razy Naturalny blond z jedną szlachetna perła

Może komuś przyda się ta wiedza

Pozdrawiam
jak dla mnie ładny kolor, bardzo naturalny. co ci sie nie podoba? cieply odrost?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 09:31   #1838
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mozesz klasc samo 8,2, mozesz nature 8, mozesz tez popiel 8.1 a mozesz wszystkie zmieszac i polozyc nie bedzie zieleni bo juz masz 8,2 na glowie a beze nic nie zmienia- bo one sa anty-glonowe
aaale fajnie cieszę się
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 10:12   #1839
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej!


Cytat:
Napisane przez MartiW91 Pokaż wiadomość
Witam
Wczoraj chciałam przyciemnić włosy, niestety nie wyszło
Mieszanka farb Joanna Naturia Color Naturalny Blond 210 i Szlachetna Perła 212. Efekt widać na załączonych zdjęciach
Zastanawiam się jakby wyszło gdybym zmieszała 2 razy Naturalny blond z jedną szlachetna perła

Może komuś przyda się ta wiedza

Pozdrawiam
bardzo ładny kolorek czemu jesteś niezadowolona?

Bunny mam takie pytanko:
jakie farby mogą dać podobny efekt do migdałka?nie wiem co ta joaśka miała w sobie ale migdałek złapał jasniej niż ostatnio ( ale w miare ) i w dodatku ta góra jest ciemniejsza i cieplejsza od długości możesz coś polecić?

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

czy ktoś widział tą farbke? http://www.amazon.co.uk/Garnier-Nutr.../dp/B001RYWCQI
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 10:13   #1840
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Farbowanie

Jeśli sama nigdy nie farbowałas wlosow to lepiej idz do fryzjera bo wyjdzie ci pewnie nie taki blond jak chcesz. Nie rozumiem czemu chcesz ściąć te ciemne włosy, równie dobrze mozesz je rozjasnic i nie musisz czekać, aż włosy ci urosną by miec jeden kolor. Farba blond nie rozjaśnia farbowanych czarnych wlosów.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 10:18   #1841
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
nie rozglądałam się, więc nawet nie wiem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 10:28   #1842
edyta9302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 24
Dot.: Farbowanie

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
Jeśli sama nigdy nie farbowałas wlosow to lepiej idz do fryzjera bo wyjdzie ci pewnie nie taki blond jak chcesz. Nie rozumiem czemu chcesz ściąć te ciemne włosy, równie dobrze mozesz je rozjasnic i nie musisz czekać, aż włosy ci urosną by miec jeden kolor. Farba blond nie rozjaśnia farbowanych czarnych wlosów.
Rozjaśnić czarny kolor ? Daj spokój. Wystarczająco mi wypadają i są w strasznym stanie, niszczyć bardziej nie chcę. O blond się nie boje, chodzi mi po prostu o to, czy jak położę blond farbę na CAŁE włosy, to czy ten ciemny pozostanie bez zmian, czy wyjdzie mi np. coś zielonego na głowie
edyta9302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 10:36   #1843
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Kitka, wyszło bosko!!!
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 10:41   #1844
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Farbowanie

Cytat:
Napisane przez edyta9302 Pokaż wiadomość
Witam. Od zawsze farbowałam włosy u fryzjera, ale postanowiłam w końcu farbować je sama.
Przez cały czas mam jasny, platynowy blond, a od spodu mam czarny. Tak, wiem..
Chciałabym w końcu pozbyć się tego spodu . Mam zamiar poprostu stopniowo ścinać te ciemne włosy. I chciałabym się zapytać, czy jak położę na włosy bardzo jasną farbę, to czy z tymi ciemnymi nic się nie stanie ? Teraz już w sumie są brązowe, ale chciałabym, żeby takie zostały a nie zrobił się jakiś dziwny kolor ;p bo kiedyś chcę je ściąć, ale teraz chciałabym żeby wyglądały normalnie ;p
Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi
Chcę na całe włosy kłaść jasny blond, żeby odrosty przy tych ciemnych włosach też były jasne, a te zafarbowane włosy na czarno dalej były jakie są :P
Czy lepiej się w to nie bawić i dalej farbować u fryzjera ?
wstaw fotki

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Kitka, wyszło bosko!!!
dziękuję!


Bunny nie myję dzisiaj włosów, więc lepsze fotki wstawiłabym dopiero jutro najprędzej wytrzymasz?
jak pisałam, babka wczoraj wyciapała mi włosy olejkiem, wyszłam na dwór, bardzo wiało i włosy tak mi się posklejały, że... spałam w warkoczu, więc dzisiaj są jeszcze brzydsze

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Infuś ja w Gd mogę być najprędzej dopiero w niedzielę wieczorem, bo jednak zostaję jutro u rodziców, znajomi wyciągają mnie na imprezę, będą dni mojego miasta, więc jakieś koncerty, a później tańce
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 10:48   #1845
edyta9302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 24
Dot.: Farbowanie

Kitkulka - Ale po co mam wstawić fotki :P ?
Mam włosy pomalowane na blond, a od spodu czarne. Moje pytanie brzmi, czy jeśli pomaluję całe włosy blond farbą, to czy coś z tym czarnym (a teraz już brązowym) spodem złego się stanie, czy dalej kolor pozostanie taki, jaki jest ? Bo chciałabym stopniowo ten czarny ścinać, a odrosty tych włosów pofarbowanych na ciemno, normalnie farbować na bląd. Tutaj fotki moich włosów nie są raczej potrzebne
edyta9302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 10:51   #1846
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



bardzo ładny kolorek czemu jesteś niezadowolona?

Bunny mam takie pytanko:
jakie farby mogą dać podobny efekt do migdałka?nie wiem co ta joaśka miała w sobie ale migdałek złapał jasniej niż ostatnio ( ale w miare ) i w dodatku ta góra jest ciemniejsza i cieplejsza od długości możesz coś polecić?

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

czy ktoś widział tą farbke? http://www.amazon.co.uk/Garnier-Nutr.../dp/B001RYWCQI
miodowy syoss albo z palette deluxe sa 2 takie odcienie... tylko jako ze maja oksy 9% a ty nie chcesz jasniej to by sie je rozcienczylo na 3 albo i 6%

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
wstaw fotki

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------


dziękuję!


Bunny nie myję dzisiaj włosów, więc lepsze fotki wstawiłabym dopiero jutro najprędzej wytrzymasz?
jak pisałam, babka wczoraj wyciapała mi włosy olejkiem, wyszłam na dwór, bardzo wiało i włosy tak mi się posklejały, że... spałam w warkoczu, więc dzisiaj są jeszcze brzydsze

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Infuś ja w Gd mogę być najprędzej dopiero w niedzielę wieczorem, bo jednak zostaję jutro u rodziców, znajomi wyciągają mnie na imprezę, będą dni mojego miasta, więc jakieś koncerty, a później tańce
wytrzymam czemu by nie
bo wiesz ze musimy twoje klaczki na moim blogu pokazac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 10:51   #1847
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Farbowanie

Cytat:
Napisane przez edyta9302 Pokaż wiadomość
Kitkulka - Ale po co mam wstawić fotki :P ?
Mam włosy pomalowane na blond, a od spodu czarne. Moje pytanie brzmi, czy jeśli pomaluję całe włosy blond farbą, to czy coś z tym czarnym (a teraz już brązowym) spodem złego się stanie, czy dalej kolor pozostanie taki, jaki jest ? Bo chciałabym stopniowo ten czarny ścinać, a odrosty tych włosów pofarbowanych na ciemno, normalnie farbować na bląd. Tutaj fotki moich włosów nie są raczej potrzebne
raz piszesz, że od spodu masz czarne, a zaraz, że brązowe - zdecyduj się, właśnie po to chciałam fotki

co ma się złego stać z Twoim spodem? Najwyżej się wypali, wykruszy i nie będziesz musiała ścinać :P
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 10:52   #1848
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez edyta9302 Pokaż wiadomość
Kitkulka - Ale po co mam wstawić fotki :P ?
Mam włosy pomalowane na blond, a od spodu czarne. Moje pytanie brzmi, czy jeśli pomaluję całe włosy blond farbą, to czy coś z tym czarnym (a teraz już brązowym) spodem złego się stanie, czy dalej kolor pozostanie taki, jaki jest ? Bo chciałabym stopniowo ten czarny ścinać, a odrosty tych włosów pofarbowanych na ciemno, normalnie farbować na bląd. Tutaj fotki moich włosów nie są raczej potrzebne
nic sie z nimi nie stanie, moga z czasem brazowiec i rudziec, tylko tyle.
smialo rob blondem.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 10:53   #1849
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

wytrzymam czemu by nie
bo wiesz ze musimy twoje klaczki na moim blogu pokazac
wiem wiem dlatego chciałam przesłać Ci lepsze fotki
na tym swoim blogu wstawiłam te wczorajsze z telefonu to u Ciebie muszą być lepsze
próbowałam nawet zrobić przed chwilą, ale wychodzą kiepsko, więc wstrzymam się do mycia włosów
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-03, 10:57   #1850
edyta9302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 24
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Kitkulka - kolor był czarny, z czasem stał się brązowy, o to mi chodziło.

Blond bunny - czyli mówisz że śmiało mogę blond kłaść ? Mam już dosyć tego ciemnego spodu ;P mam nadzieję, że jakiś dziwny kolor z tego ciemnego się nie zrobi ;p
edyta9302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:00   #1851
MartiW91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 43
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mozesz klasc samo 8,2, mozesz nature 8, mozesz tez popiel 8.1 a mozesz wszystkie zmieszac i polozyc nie bedzie zieleni bo juz masz 8,2 na glowie a beze nic nie zmienia- bo one sa anty-glonowe


jak dla mnie ładny kolor, bardzo naturalny. co ci sie nie podoba? cieply odrost?
Ogólnie to mi się podoba tylko chciałam ciemniej by odrostów później nie było tak widać
MartiW91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:10   #1852
MartiW91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 43
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Blond Bunny, asiabb1983 - Ogólnie to mi podoba się to co wyszło jednak chciałam ciemniejsze by nie było później widać tak odrostów w połowie farbowania bałam się, że będę miała różowawe włosy bo farba przyjęła właśnie taki odcień ale jest ok
Chyba się przerzucę ogólnie na farbowanie w domu to był mój pierwszy raz Wiele stron na tym forum przeczytałam wcześniej i pomogło

Dziękuje i pozdrawiam

MartiW91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:36   #1853
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez edyta9302 Pokaż wiadomość
Kitkulka - kolor był czarny, z czasem stał się brązowy, o to mi chodziło.

Blond bunny - czyli mówisz że śmiało mogę blond kłaść ? Mam już dosyć tego ciemnego spodu ;P mam nadzieję, że jakiś dziwny kolor z tego ciemnego się nie zrobi ;p
jak pisalam, moze sie z tego zrobic rudy braz
ale smialo.

Cytat:
Napisane przez MartiW91 Pokaż wiadomość
Blond Bunny, asiabb1983 - Ogólnie to mi podoba się to co wyszło jednak chciałam ciemniejsze by nie było później widać tak odrostów w połowie farbowania bałam się, że będę miała różowawe włosy bo farba przyjęła właśnie taki odcień ale jest ok
Chyba się przerzucę ogólnie na farbowanie w domu to był mój pierwszy raz Wiele stron na tym forum przeczytałam wcześniej i pomogło

Dziękuje i pozdrawiam
to nie bierz ns razem farb wyzej niz 8 poziom np 8.1 popielaty blond, 8.0 naturalny itp.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:42   #1854
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Bunny tak sobie przeglądam palety majirela... czym się różni 8,0 od 8 ?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 11:46   #1855
edyta9302
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 24
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

blond bunny, w takim razie zaryzykuję i tak ten czarny mam już obecnie jak jakiś rudy brąz dzięki ;*
edyta9302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 12:15   #1856
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny tak sobie przeglądam palety majirela... czym się różni 8,0 od 8 ?
8.0 wychodzi z oliwkowym polyskiem nie polecam
a 8 to zwykla natura.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 15:04   #1857
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
8.0 wychodzi z oliwkowym polyskiem nie polecam
a 8 to zwykla natura.
dobrze wiedzieć, dziękuję

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

a zapomniałam Wam napisać, że byłam wczoraj na epoce lodowcowej fajny film, było kilka śmiesznych tekstów, ale spodziewałam się większej chichrawki i polecam pójść na normalną wersję, a nie tą w 3D efektów mało

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość

Kitka świetny kolor, aż mnie naszło, żeby wypróbować tą 8,2 majirela- mam ją w domu moja mama do dziś nią nie pofarbowała może wypróbuję na pasemku...
o rany, wybacz przeoczyłam Twoją wiadomość

próbuj tego majirelka, próbuj zobaczymy co Tobie wyjdzie
one się szybko wypłukują?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 16:32   #1858
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Ja lada dzień robie włosy Garnierem Nutrisse 111....Boje sie mam nadzieje, że mi troche ochłodzi mój kolor...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nutrisse-krem-111-Bardzo-jasny-popielaty-blond-superrozjasniajacy-28075-big.jpg (20,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraz 325.jpg (13,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraz 323.jpg (6,7 KB, 36 załadowań)
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 16:56   #1859
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Lavia będzie dobrze chociaż ja się Garnierów boję, ale te chyba są lepsze niż seria naturals trzymam kciuki

jakiś mam kiepski humor, chyba przez to, że pogoda się schrzaniła, jadę zaraz na jakieś zakupy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-03, 16:59   #1860
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Lavia będzie dobrze chociaż ja się Garnierów boję, ale te chyba są lepsze niż seria naturals trzymam kciuki

jakiś mam kiepski humor, chyba przez to, że pogoda się schrzaniła, jadę zaraz na jakieś zakupy

no opinie ma same dobre na KWC ale zobaczymy Asia i Kotka robiły nim kiedyś z tego co widziałam i ładnie im wyszło


u mnie chyba burza idzie bo tak ciemno sie zrobilo i duszno.... ;/ łeb mnie boli od tej pogody strasznie
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-08-03 o 17:12
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.