lovely look - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-25, 12:41   #31
Mortycja84
Raczkowanie
 
Avatar Mortycja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rybnik,Śląsk
Wiadomości: 101
Dot.: lovely look

obcięcie kosztuje z tego co się orientuje 25 zł. Ja także odwiedziłam daawno temu rybnicki lovely look w Realu i szczerze powiem , ze więcej tam nie zawitam! Prosiłam o podcięcie włosów i zrobienie pasemek - włosy miałam mięc podcięte na równo a babka dopadła mnie z brzytwa , więc możecie sobie wyobrazić jak wyglądałam . Na początku może i mi sie podobało ale jak wróciłam do domu i umyłam włosy to się przeraziłam bo zostały mi jakieś dziwne strąki a włosy mam dość gęste masakra. A co do pasemek - prosiłam o czerwone odcień kolestona z welli na co Pani powiedziała mi , że zabrakło! i zrobiła mi jakąś nieznaną farbą ( a przyznam że trochę sie orientuję w profesjonlnych farbach) no i po jakimś czasie miałam na głowie miedź a nie czerwień . Jednym słowem - więcej tam nie pójdę! Może miałam pecha i trafiłam na nieodpowiednią osobę ale za to skutecznie się zniechęciłam.
Czasami chyba lepiej nie zmieniać sprawdzonego fryzjera
Mortycja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 15:37   #32
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Exclamation Dot.: lovely look

Mortycja84 zgadzam się z Tobą też już tam nie zawitam. Mój przypadek opisałam powyżej. Też po umyciu to nie była fryzura...miałam postopniowane a sama musiałam sobie docinać włosy bo z krótkich wystawały mi pasme dłuższych...
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 15:39   #33
akrzesak
Raczkowanie
 
Avatar akrzesak
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 378
Dot.: lovely look

ja swój przypadek opisałam w osobnym wątku. Ale tak w skrócie KOSZMAR. Napewno z usług lovely look już nie skorzystam.
akrzesak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-30, 12:47   #34
Lybra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 21
Dot.: lovely look

Witajcie, niestety dorzucę jeszcze moją niepochlebną opinię o tych salonch Piszę salonach bo odwiedziłam raz salon w Sosnowcu w Auchan a drugi w M1 w Czeladzi. Koszmaru nie było ale do zadowolenia jeszcze bardzo daleko. Ogólne wrażenie: fryzjerki kompletnie nie słuchają tego co sie do nich mówi Sa zobojętniałe na jakieś aluzje, strzygą od niechcenia, koloryzacja to juz zło konieczne i tyle roboty więc odradzają. Wiem, ze można nieprecyzyjnie się wyrażać ale jeśli pokazuje się efekt który chce sie uzyskać a wychodzi coś zupełnie innego jak od szablonu poprzedniej klientki to coś jest nie tak. Nie tego oczekiwałam od profesjonalnego salonu.
A już zupełnie nie polecam odwiedzać fryzjera weekendami Generalne obserwując (czekałam chwilę na obcięcie) najchętniej przychodzą tam wtedy Panowie do podcięcia, z reguły na sucho i szybko bo żona w tym czasie jest na zakupach )))
Lybra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 13:25   #35
patrycja77
Raczkowanie
 
Avatar patrycja77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 322
Dot.: lovely look

Czy ten salon jest w Plejadzie czy w M1?
patrycja77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 21:29   #36
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: lovely look

Kilka razy odwiedziłam Lovely Look w Poznaniu w M1. I wrażenia mam mieszane...wszystko zależy od tego kto się nami zajmie, a na to wpływu nie ma, bo w tym salonie nie ma zapisów. Parę razy wychodziłam zadowolona, ze ślicznym baleyagem i w nieźle obciętych włoskach. Raz wyszłam z podrapaną głową, bo fryzjerka miała ostro spiłowane długaśne tipsy ( w tym wypadku "masaż" głowy był raczej wątpliwą przyjemnością). Raz zdarzyło się, że poprosiłam o zafarbowanie na czekoladowy brąz, a zajmująca się mną pani pokiwała ze zrozumieniem głową, po czym zafarbowała mnie na wściekły rubin Kolor sam w sobie ładny, ale po pierwsze wyraźnie prosiłam o coś innego, a po drugie mam naczyńkową cerę więc w tych włoskach wyglądałam okropnie, jak jakiś pomidor . Pozostałe fryzjerki, które akurat nie strzygły, zbiegły się i zaczęły się intensywnie zachwycać kolorem, co mnie tylko upewniło, że jest jeszcze gorzej niż myślałam... Po czym odmówiły poprawienia tego czegoś na mojej głowie I to był mój ostatni raz w tym salonie... Aha, wkurzające jest to namawianie na kuracje i kosmetyki...raz spytałam fryzjerki, co mi kładzie na głowę i otrzymałam odpowiedź "eee...jakąś maskę..." po zapachu poznałam, że to była Hydro Welli, bo niedawno mialam ją w domu....a o kosmetykach, które podobno są mi niezbędne i koniecznie powinnam je kupić dziewczyna wiedziała mniej niż ja, zaproponowała mi najdroższą maskę, fakt, świetną, tylko, że kompletnie nie do mojego typu włosów...Szukam przyjaźniejszego miejsca.
vesenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 23:24   #37
Zuzia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Talking Dot.: lovely look

Cześć

ja specjalnie się zarejestrowałam jak czytałam wasze komentarze na temat salonów Lovely Look .
To mój pierwszy raz ale nie mogłam się powstrzymać bo jestem klientką Lovely Look salonu w Sasnowcu .
Chcę się podzielić moimi spostrzeżeniami dotyczącymi ogólnie tego salonu .
Więc tak moje drogie chodze do tego salonu od ponad roku zaraz po otwarciu regularnie ,i to co zauważyłam to fryzjerki które były kiepskie juz nie pracują -to dlatego cały czas szukają tam fryzjerów .Jak rozmawiałam z fryjerkami do których chodze,a mam ich tam 3 sprawdzone i mam do nich zaufanie powiedziały mi że ogólnie jest deficyt na rynku fryzjerskim jeżeli chodzi o zatrudnienie dobrych fachowców .Mój mąż też korzysta z ich usług i moje przyjacióki,nie słyszałam żeby któraś była niezadowolona .
Gorąco polecam , a to że ktoś był raz niezadowolony nie znaczy że ogólnie ten salon jest kiepski bo naprawdę jestem tam co najmniej raz w miesiącu i zawsze wychodzę bardzo zadowolona .Teraz mają super promocję na balejaż 79 zł i na kosmetyki Welli z Lifetex bo aż 50%


pozdrawiam i życzę miłych doznań
Zuzia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-05, 00:10   #38
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: lovely look

Hmm.....opinie dość zróżnicowane Ja się właśnie zastanawiam nad odwiedzeniem lovely look w Zabrzu.Otworzyli ostatnio nowy salon w Platanie na miejsce Camille Albane ( z którego byłam bardzo zadowolona,fryzjer prawie idealny,gdyby nie te ceny-za farbowanie moich włosów chcieli 180zl więc poprzestawałam tylko na strzyżeniu).Czy któraś z was odwiedziła zabrzańskie lovely look?Jeżeli tak podzielcie się wrażeniami
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 21:09   #39
Zuzia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Wink Dot.: lovely look

DO ARMITY



moja droga jak wiem to ten salon otworzył sie w zeszłym tygodniu bo akurat fryzjerki do których chodzę znaja p Beatę która tam ponoć pracuje i wiem od nich że jest super fryzjerem więc mogę polecic ze wzgędu na zaufanie do moich fryzjerek
pozdrawiam i zyczę udanej wizyty
Zuzia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 14:16   #40
Słonecznik3
Rozeznanie
 
Avatar Słonecznik3
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 690
Dot.: lovely look

Ja niestety nie polecam wam lovely looka w Myslowicach.Moze i nie zniszczyla mi wlosow, ale zrobiła mi kompletnie co innego niz chcialam.Fryzjerka, ktora mnie obcinala robila tak zeby tylko obciac i wogule nie sluchala tego co jej wstepnie powiedzialam, a wiec odradzam.
Słonecznik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 18:05   #41
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: lovely look

No risk,no fun :d Wybiorę się pod koniec miesiąca.Moje włosy na szczęscie szybko rosną,ale mam nadzieje, ze nie bede żalowac
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-09, 16:27   #42
celeron12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: lovely look

No cóż czytając te teksty odnośnie wizyt w lovelylook postanowiłam napisać.Pracowałam kiedyś w tym salonie i szlak mnie trafia jak czytam że fryzjerzy strzygą od łebka albo o kwalifikacjach ze ich nie mamy.Każdy stara się jak może to że w wekendy jest duzy ruch to świdczy o tym że klientów zadowolonych jest większość i wracają do salonu.komu sie nie podoba to wybór innych salonów jest ogromny.Dla nas fryzjerów to szczęście że ci kręcący nosem odchodzą bo nie ma nic gorszego niż osoba siadająca na fotel wyżywa się na nas bo mu sie dzień nie udał.Rotacja w salonach jest duża bo nie każdy pomyślnie przechodzi okres próbny to chyba dobrze prawda.Wszystkim narzekającym byłym klientom lovely look życzę szczęścia w poszukiwaniu dobrych fryzjerów
celeron12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 18:33   #43
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: lovely look

Cytat:
Napisane przez celeron12 Pokaż wiadomość
.Dla nas fryzjerów to szczęście że ci kręcący nosem odchodzą bo nie ma nic gorszego niż osoba siadająca na fotel wyżywa się na nas bo mu sie dzień nie udał.
Dla mnie to trochę mniejsze szczęście jak mi fryzjer nabroi na głowie...więc się nie dziw,że się nie zachwycam. I to nie ma nic wspólnego z wyżywaniem się. Pozdrawiam i życzę samych zachwyconych klientów
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 16:02   #44
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: lovely look

podnoszę interesuja mnie salony lovelylook na terenie zabrza i bytomia.. który wybrać? albo które fryzjerki z tych salonów polecacie ?
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 17:16   #45
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: lovely look

ja korzystalam kilkakrotnie z salonow lovely look w katowicach, najczesciej z tego w auchanie na tysiacleciu, i co do ciecia to zawsze bylam zadowolona,

jedynie na co moge narzekac to dluugie kolejki, ale to normalne, bo nigdy sie nie zapisywalam (mozna w ogole?) tylko poprostu przychodzilam i na to ze zawsze wlosy ukladaja tak samo, podkrecaja je na szczotce czego wrecz nienawidze ale mysle ze wystarczy powiedziec o tym fryzjerce i bedzie ok
xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 17:45   #46
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: lovely look

Lovely look wspominam średnio,pierwszy raz kiedy tam poszłam byłam nawet zadowolona z cięcia,aczkolwiek nie zachwycało ono i odbiegało od tego o co poprosiłam.

No ale wybrałam się tam drugi raz(i z pewnością ostatni),
pani fryzjerka popatrzała na moje włosy stwierdziła,ze myc nie trzeba i zaczęła ciachac nozyczkami suche włosy.

Jak ona to robiła raz ciachnęła coś na czubku,raz na dole,potem z boku...
W międzyczasie z koleżanką obgadywała inna fryzjerke,nie przebierały w słownictwie,co chwile rzucały w jej strone nienawistne spojrzenia az w koncu jak wyszła z salonu wymamrotały pod nosem "no wynoś sie ty ...."

Potem przyszła jej znajoma,która podeszła do niej i powiedziała,ze chce zeby ją obcięła,ale raczej teraz.
Oczywiście zgodziła sie,mimo iz była kolejka,wykonała większy "ciach" i zakonczyła ten morderczy proceder


Teraz bym jej nigdy w zyciu za to nie zapłaciła 25 zł,ale wtedy młoda byłam,spokojna no i troszke w szoku.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 18:02   #47
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: lovely look

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
ja korzystalam kilkakrotnie z salonow lovely look w katowicach, najczesciej z tego w auchanie na tysiacleciu, i co do ciecia to zawsze bylam zadowolona,

jedynie na co moge narzekac to dluugie kolejki, ale to normalne, bo nigdy sie nie zapisywalam (mozna w ogole?) tylko poprostu przychodzilam i na to ze zawsze wlosy ukladaja tak samo, podkrecaja je na szczotce czego wrecz nienawidze ale mysle ze wystarczy powiedziec o tym fryzjerce i bedzie ok
to ten "Auchan" przy DTŚ ??
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 16:00   #48
agata.c
Raczkowanie
 
Avatar agata.c
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 233
GG do agata.c
Dot.: lovely look

To ja też dorzucę swoje spostrzeżenia na temat salonu z Częstochowy.
Po pierwsze - i najważniejsze- jeśli chodzi o lovely look to naprawdę wszystko zależy od tego na kogo trafisz. W naszym salonie pracują 2 czy 3 fryzjerki, reszta to dziewczyny które uczą się ciąć. Wiem wiem, gdzieś muszą, ale czemu akurat na mnie, i za moje pieniądze.. W Lovely looku byłam 3 razy, 2 razy obcięcie, raz farbowanie. Bilans wygląda tak - raz wyszłam naprawdę zadowolona, chociaż przyznaje że tylko z fryzurki ( pani fryzjerka była delikatnie mówiąc w złym humorze ... chociaż kiedy w salonie pojawiła się jakaś babka w futrze ze swoją śliczną, ubraną w modne = drogie ciuszki córeczką - humor pani fryzjerki natychmiast się poprawił, naprawdę, myślałam że wejdzie jej w t.. ek razem z kierowniczką, która natychmiast pojawiła się w salonie). Dwie pozostałe wizyty to niestety porażka, fryzury zupełnie inne niż te które chciałam, zero delikatności przy prostowaniu czy strzyżeniu ( normalnie babka szarpała moją głową!) I faktycznie, nie polecam wizyty w salonie w weekendy, chyba że ktoś lubi siedzieć przy umywalce z mokrymi włosami przez 1,5h i jednocześnie być nieustannie obserwowanym w tym nieładzie na głowie przez ludzi nudzących się w kolejkach przy kasie .. Kiedy byłam tam z ostatnią ( dosłownie) wizytą byłam świadkiem jak dziewczyna - "fryzjerka" sprawiła klientce piekny zielony kolor na włosach ... oczywiście w sposób absolutnie niezamierzony .. Losowe szczęście lub też pech dotyczy też prostowania włosów w tym salonie - raz jest super, a innym już razem włosy wyglądają dokładnie tak, jak w chwili gdy zasiadałam na fotelu .. Jak ktoś ma tam sprawdzoną osobę, i wie że uda mu się dostać właśnie do niej to chyba można śmigać .. w przeciwnym razie - odradzam. No chyba że jesteś facetem Oni raczej nie wychodzą stamtąd niezadowoleni .. może są mniej wymagający niż my?
__________________
Punkt 'G' u kobiety?Jest na końcu słowa shoppinG https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=686784
agata.c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 22:31   #49
xxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Smile Dot.: lovely look

Cytat:
Napisane przez agata.c Pokaż wiadomość
To ja też dorzucę swoje spostrzeżenia na temat salonu z Częstochowy.
Po pierwsze - i najważniejsze- jeśli chodzi o lovely look to naprawdę wszystko zależy od tego na kogo trafisz. W naszym salonie pracują 2 czy 3 fryzjerki, reszta to dziewczyny które uczą się ciąć. Wiem wiem, gdzieś muszą, ale czemu akurat na mnie, i za moje pieniądze.. W Lovely looku byłam 3 razy, 2 razy obcięcie, raz farbowanie. Bilans wygląda tak - raz wyszłam naprawdę zadowolona, chociaż przyznaje że tylko z fryzurki ( pani fryzjerka była delikatnie mówiąc w złym humorze ... chociaż kiedy w salonie pojawiła się jakaś babka w futrze ze swoją śliczną, ubraną w modne = drogie ciuszki córeczką - humor pani fryzjerki natychmiast się poprawił, naprawdę, myślałam że wejdzie jej w t.. ek razem z kierowniczką, która natychmiast pojawiła się w salonie). Dwie pozostałe wizyty to niestety porażka, fryzury zupełnie inne niż te które chciałam, zero delikatności przy prostowaniu czy strzyżeniu ( normalnie babka szarpała moją głową!) I faktycznie, nie polecam wizyty w salonie w weekendy, chyba że ktoś lubi siedzieć przy umywalce z mokrymi włosami przez 1,5h i jednocześnie być nieustannie obserwowanym w tym nieładzie na głowie przez ludzi nudzących się w kolejkach przy kasie .. Kiedy byłam tam z ostatnią ( dosłownie) wizytą byłam świadkiem jak dziewczyna - "fryzjerka" sprawiła klientce piekny zielony kolor na włosach ... oczywiście w sposób absolutnie niezamierzony .. Losowe szczęście lub też pech dotyczy też prostowania włosów w tym salonie - raz jest super, a innym już razem włosy wyglądają dokładnie tak, jak w chwili gdy zasiadałam na fotelu .. Jak ktoś ma tam sprawdzoną osobę, i wie że uda mu się dostać właśnie do niej to chyba można śmigać .. w przeciwnym razie - odradzam. No chyba że jesteś facetem Oni raczej nie wychodzą stamtąd niezadowoleni .. może są mniej wymagający niż my?
Najlepszy lovely look znajduje się w Markach. Jest tam bardzo miły i przede wszystkim doświadczony personel-w szczególności Panowie. Co najważniejsze słuchają oczekiwań klientów oraz potrafią pomóc przy dobraniu kolory lub fryzurki
xxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 20:15   #50
gooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: lovely look

chodzilam przez kilka lat do salonu lovely look w olsztynie do fryzjerki wioli. doskonale znala moje wlosy i zawsze robila mi rewelacyjny baleyage. kiedy wrocilam w tym roku z kilkumiesiecznego pobytu za granica spotkalo mnie niemile zaskoczenie - dowiedzialam sie ze nastapila zmiana ekipy fryzjerow, zwolniono tych dlugoletnich i zatrudniono nowych... za kontakt do pani wioli zrobilabym wszystko, lecz niestety danych bylych pracownikow nie udostepniaja... moze ktoras z Was nalezy do grona stalych klientek pani Wioli i wie gdzie sie teraz przeniosla?
gooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 21:13   #51
Amizuno
Raczkowanie
 
Avatar Amizuno
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 164
GG do Amizuno
Dot.: lovely look

hmm...ostatnio wpadła mi w ręcę informacja o tej sieci salonów
Jeszcze nigdy tam nie byłam, ale bardzo interesują mnie zabiegi regenerujące włosy, jest ich kilka :
-przeciwłupieżowy
-regenerujący, odbudowujący
-anti-age
-podkreślający kolor
-nawilżający włoski


reszty szczerze nie pamiętam, ale cena tych zabiegów wacha się (przynajmniej w salonie w M1 w Poznaniu) od 20 do 40 zł.

Zastanawiałam się czy któras z szanownych wizażanek korzystała z tych usług.
Bo ja się chyba skuszę.

(jeśli ktos chciałby się dowiedziec o szczegółach tych zabiegów, tzn. jakie produkty są do nich uzywane, co po kolei fryzjer będzie robił i.t.p. mogę przepisac ulotkę ;D )
__________________
Gdyby za jakiejś historii przyczyną,
dało się życie szybko mknące mamić,
wówczas łzy Twoje przestałyby płynąć,
bylibyśmy może znowu tacy sami
...



Edytowane przez Amizuno
Czas edycji: 2009-09-06 o 21:18
Amizuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 22:21   #52
Surya
Rozeznanie
 
Avatar Surya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 785
Dot.: lovely look

Cytat:
Napisane przez xxxx Pokaż wiadomość
Najlepszy lovely look znajduje się w Markach. Jest tam bardzo miły i przede wszystkim doświadczony personel-w szczególności Panowie. Co najważniejsze słuchają oczekiwań klientów oraz potrafią pomóc przy dobraniu kolory lub fryzurki
Lovely look w Markach to po prostu tragedia:/ nikomu bym nie poleciła...byłam tam 2 razy, raz gdy miałam krótkie włosy, później gdy długie...niby przy różnicy długości można wyczarować zupełnie inne fryzury, a ja wyszłam z tym samym cieniowaniem:/tak jakby panie znały tylko 1 sposób obcinania i stosowały do różnych długości włosów:/ a za każdym razem tłumaczyłam jak chcę być ścięta...bezskutecznie... Spotkałam kiedyś koleżankę, która ścięła włosy i pytam się gdzie? w lovely...można się było domyśleć, miała tak samo ścięte włosy jak ja z tym , że inną długość moja mama też w tym salonie była ze 2 czy 3 razy, za każdym licząc, że może trafi na lepszą fryzjerkę no ale niestety...wytłumaczyłyśm y razem z mamą fryzjerce jak ma ją obciąć, nawet pokazałyśmy zdjęcie coby jej ułatwić zadanie, pani ze zrozumieniem pokiwała głową, nawet powiedziała jak mniej więcej zetnie, co zgadzało się z naszą wizją...spokojna o głowę mamy poszłam pochodzić po m1...wracam do salonu, żeby zobaczyć mamę z nową fryzurą i fryzjerka ścięła wg jakiegoś swojego widzimisię i ogólnie fryzura w niczym nie przypominała tej, którą pokazywałyśmy na zdjęciu...także nie wiem czy to pech, czy fryzjerki, które tam zatrudniają są jakieś niedouczone, ale zadowolona nigdy nie wyszłam. I chyba już przestanę dawać temu salonowi nowe szanse ,to tylko strata włosów i pieniędzy...

Edytowane przez Surya
Czas edycji: 2009-09-06 o 22:24
Surya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 19:01   #53
agniuszka87
Rozeznanie
 
Avatar agniuszka87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 737
Dot.: lovely look

do dziewczyn ktore korzystaly z uslug w lovelyylook na terenie zabrza lub bytomia i okolic jaki salon i gdzie polecacie moze jakas konkretna fryzkerke? mam pasemka blond i chce sobie zrobic jednolity kolorek i wlasnie chodziloby mi o to zeby efekt byl zadowalajacy zeby mi nie zmarnowali tych wlosow;d
jestem z zabrza ale jak macie jakies wyprobowane salony w bytomi czy innym miescie jestem sklonna pojechac o ile bedzie sie oplacac
__________________
Aguniaaaa....











agniuszka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 17:36   #54
megara89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: lovely look

Ja byłam raz cieniować włosy w Lovely Look w M1 w Markach i fryzjerka była nie miła i szarpała ale z tego co pamietam to chyba mi sie podobało To było ok 2 lat temu. Dzisiaj tez sie wybieram mam nadzieje ze bede mogla napisac ze jest super a nie ze siedze i płacze przed kompem

PS ostatni wpis jest z 2009 ale moze akurat komus sie moja opinia przyda

Aaa i moja mama czesto tam scinała włosy (ma krótkie) i zazwyczaj jej sie podobalo, raz tylko powiedziała ze : "ostatnio bylo lepiej", ale ogołnie na +

Edytowane przez megara89
Czas edycji: 2010-05-05 o 17:38
megara89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 14:48   #55
hhera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 204
Dot.: lovely look

witam ,
zbieram opinie osob z Poznania na temat tego salonu .

Czy maja duzy wybor farb? poniewaz mam rude wlosy a chcialabym jakis intensywniejszy rudy i zastanawiam sie czy w tym salonie beda w stanie mi uzyskac taki odcien jaki chce.

Jaka jest trwalosc tych farb?

i ogolnie czy bylyscie zadowolone z uslug tego salonu w m1?
hhera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 06:59   #56
patrznamnie
Raczkowanie
 
Avatar patrznamnie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 275
Dot.: lovely look

heja, czy ktoś ma jakąś opinie na temat lovely look w m1 CZELADŹ ?
__________________
yeaaah show me your teeth ;d
patrznamnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 15:55   #57
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: lovely look

Halo, halo!!
Czy jeszcze ktoś tu zagląda??
Ja mam pytanie odnośnie salonu w Olsztynie, czy któraś z Was korzysta/korzystała??
Mam ochotę się wybrać, ale najpierw chcę zrobić wywiad środowiskowy
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 15:44   #58
pulynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 18
Dot.: lovely look

Ja też chciałabym się wybrać do olsztyńskiego Lovely Look na dniach, jeśli ktoś podzieli się wrażeniami, to będę bardzo wdzięczna
pulynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 13:52   #59
Jolcia88
Raczkowanie
 
Avatar Jolcia88
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 291
Dot.: lovely look

Jeżeli będziesz w salonie, to daj znać jak wrażenia
Jolcia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 17:18   #60
pulynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 18
Dot.: lovely look

Byłam w salonie w piątek, w godzinach 13-15 i wcale nie było kolejki Miałam farbowane włosy, potem strzyżenie - za to płaci się 79 zł, dodatkowo miałam jeszcze kurację regenerującą, więc razem zapłaciłam 114 zł. Gorąco polecam ten salon, a szczególnie panią Sylwię Pomimo, że moje włosy były już dość zniszczone, miałam ogromną różnicę między kolorem odrostów a resztą włosów i uprzedzono mnie, że kolor może nie wyjść jednolity to efekt jest super, zregenerowane włoski w kolorze miodowy brąz!
pulynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-05 22:34:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.