Eh, ta cera :(( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-06, 20:47   #31
cor_ti_nka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 14
GG do cor_ti_nka
Re: Eh, ta cera :((

Witam w klubie okropnej cery Ja również ma problem z pryszczami. Nie jest ich wiele ale za to czerwone i bolesne Mam mieszana cerę i nie mam pojęcia co takiego użyć. Może mi pomożecie ???
cor_ti_nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 12:28   #32
Agnieszka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 27
GG do Agnieszka1
Re: Eh, ta cera :((-do Chlebinskiej


Faktycznie, przepraszam za pomylke ale ta baba tak mnie denerwuje, normalnie dziala na mnie jak czerwona plachta na byka.

No cóż widzę że zbudziłam demony ?czyżby podświadomość dała znać o sobie ? Rezygnuję z uczestnictwa w tym forum z zadowoleniem .Nie znoszę bicia piany , wśród tych wszystkich postów nie było rozsądnej rady dla Okrętki , a moja propozycja była do przeanalizowania ,a nie do oplucia . Przykre jest że opiekunowie tego forum też nie grzeszą kulturą osobistą . A byki kończą na arenie tylko w Hiszpanii , u nas wysyłamy je do rzeźni.
Agnieszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 12:36   #33
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: Eh, ta cera :((-do Chlebinskiej

Chlebińska napisał(a):
>
>wśród tych wszystkich postów nie było rozsądnej rady dla Okrętki

A które konkretnie były aż tak nierozsądne - te polecejące odstawienie silnych preparatów niszczących młodą cerę - czy też te polecające kosmetyki odpowiednie dla takiej cery

>a moja propozycja była do przeanalizowania ,a nie do oplucia .

Rzeczywiście każda nastolatka powinna używac silnego preparatu przeznaconego raczej dla cery dojrzałej i oczywiście każda wyda na to bagatelka 1000zł


>Przykre jest że opiekunowie tego forum też nie grzeszą kulturą osobistą .

Bo nie zgadzają się na spamowanie i reklamę ?
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 12:45   #34
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Re: Eh, ta cera :((-do Chlebinskiej

Chlebińska napisał(a):
>Rezygnuję z uczestnictwa w tym forum z zadowoleniem
Mnie i zapewne inne wizażanki cieszy to niezmiernie.
Obyś z tymi pożegnaniami nie była tak upierdliwa i natrętna jak z tymi pseudoporadami opartymi ma niecnych socjotechnicznych podstępach amwayowskich. Wystarczy że tobie zrobili wodę z mózgu! My dziękujemy i nie do zobaczenia nigdzie!
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 14:24   #35
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Re: Eh, ta cera :((

Mnie za to rzadko kiedy wyskoczy 'coś dużego', ale za to mam peeeeeełno małych syfków :/ bleh
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-08, 20:36   #36
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Re: Eh, ta cera :((

up...
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 15:12   #37
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Re: Eh, ta cera :((

Słyszałam, że używanie papierowych ręczników pomaga...
Czy to prawda?

A, i że pomaga jeszcze mycie twarzy...płynem do higieny intymnej...
Próbowała któraś?
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-12, 15:48   #38
anque1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 30
GG do anque1
Re: Eh, ta cera :((

Hej okrętkoCo do płynu do higieny intymnej...Ze wstydem przyznam, że używałam...i nie sądziłam, ze ktoś jeszcze wpadnie na taką głupotęCóż mogę Tobie powiedzieć- NIE POLECAM tej metody i ODRADZAM!!! Nawet mi się nie waż myć buzi czymś, hm... przeznaczonym do innej części ciała.Zaczęłam używać, gdy nocowałam u narzeczonego- i nic lepszego nie mogłam znaleść w jego kawalerskiej łazience. No i spodobało mi się: płyn dobrze zmywał makijaż, nawet lepiej od wszelkich mleczek i toników (a dodam,że lubię mieć dobrze oczyszczoną skórę). Ta metoda prędzej czy później obróci się przeciwko Tobie! Mnie teraz rano strasznie piecze skóra, choćbym nie wiem czym się smarowała wieczorem. A moja mama się teraz ze mnie śmieje, że jak na 23-letnią kobitę, to jestem wyjątkowo głupia... no cóż ma rację!!!
anque1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 18:42   #39
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: Eh, ta cera :((

okretka napisał(a):
> Słyszałam, że używanie papierowych ręczników pomaga...
> Czy to prawda?

Gdy używasz jednorazówek, nie przenosisz bakterii..... Ja też używam jednorazówek, ale nie powiedziałabym, że przyczynia się to do poprawy stanu mojej cery... Antybiotyki dają u mnie najlepszy rezultat.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 19:36   #40
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Re: Eh, ta cera :((

Pja tez mam problemy o ktorych tutaj piszecie,od niedawna uzywam serii sorayi do cery tradzikowej,tonik,zel do mycia i krem matujacy-> o dziwo jak po smaruje sie nim rano i nie naloze pudru to ndo popoludniak ok 13-14 mam jeszcze nie swiecaca cere ale ja sie nie pokazuje nigdzie bez pudru wiec w sumie jak sie pomaluje pudrem to zaczynam sie swiecic szybciej,ale tylko na nosie.
Co do tych chusteczek, to bylam kiedys na oczyszczaniu u kosmetyczki(myslalam ze potrwa to 2h i do domu)ale pani miala inne usposobienie do mechanicznego oczyszczania i chodzilam do niej przez 2 miesiace po 2 razy wtyg(cena 150 zl wiec nie bylo zle),mi sie wydawalo ze moja cera potrzebuje wielkiego oczyszczania a kosmetyczka mi ja poprostu"uspokojala" np jakies kremy,maseczki,lekki masaz, od czasu do czasu rozgrzewanie lampa(dokladnie nie powiem wam co mi robila bo bylo tak przyjemnie i milo ze nie pamietamale efekt byl widoczny. No ale zaczelam o chusteczkach i nie skonczylam, otoz mi kosmetyczka radzila twarz wycierac w chusteczki papierowe albo w recznik,ktory czesto sie zmienia, mozna rowniez zamiast wody z kranu zmywac woda mineralna lub przegotowana.
Teraz zbieram pieniadze i sie wybiore w koncu do pani Beaty,mam te szczescie ze jestem ze Szczecina
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.