Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 09:03   #1
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Talking

Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I


Czyli "Dzikie Fanki Proszku"

Zapraszam na pogaduchy o minerałach i nie tylko.




Dziewczyny, które dopiero zaczynają swoją przygodę z minerałami zapraszam tu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=99827

Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-01-23 o 12:23
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 09:08   #2
tajga1
Raczkowanie
 
Avatar tajga1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: południowe miasto
Wiadomości: 245
Dot.: Minerałoholiczki

Czesc

Ja właśnie nie jestem jeszcze minerałoholiczką, ale powiem szczerze bardzo zainteresowały mnie pudry mineralne.
Może ktoś napisze co warto kupić, jakieś cenki itp...

Podzielcie się swoją wiedzą na ten temat
tajga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 09:16   #4
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Muszę się dziś uczyć, ale będę zaglądać.

PS ciekawy filmik o cosmetic acne/purging i jak odróżnić co jest czym http://www.youtube.com/watch?v=w551Iwq4js8

Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-01-23 o 09:19
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 09:16   #5
tajga1
Raczkowanie
 
Avatar tajga1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: południowe miasto
Wiadomości: 245
Dot.: Minerałoholiczki

ok ok, zaraz poczytam
dzieki za info
tajga1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 11:57   #6
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

A do mnie dzisiaj przyszły kolejne próbki minerałów. Tym razem nie ze sklepów, ale od dwóch miłych Wizażanek.

Powiem wam, że dawno w nic tak nie wsiąkłam jak w minerały. Najpierw miałam obsesję na punkcie włosów (odżywianie, wygładzanie, kolorowanie) - trzymało kilka lat, ale nie tak mocno. Potem miałam bzika na punckie paznokci - do dzisiaj mam wielki kufer z lakierami, odżywkami, ale już znaczniej mniej niż miałam w najlepszych okresach. Przez chwilę jeszcze była obsesja Mazideł i samorobionych kosmetyków do pielęgnacji, ale to też mi w dużej mierze minęło (z korzyścią dla lodówki, w której w końcu jest miejsce na jedzenie, a nie na oleje, witaminy itp.). No i teraz minerały - czuję jednak że ta "obsesja" mi tak szybko nie minie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 12:06   #7
tajga1
Raczkowanie
 
Avatar tajga1
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: południowe miasto
Wiadomości: 245
Dot.: Minerałoholiczki

Dziewoje, a jakie fajne mineralne pudry można kupic w Sephorze
tajga1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 12:17   #8
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A do mnie dzisiaj przyszły kolejne próbki minerałów. Tym razem nie ze sklepów, ale od dwóch miłych Wizażanek.

Powiem wam, że dawno w nic tak nie wsiąkłam jak w minerały. Najpierw miałam obsesję na punkcie włosów (odżywianie, wygładzanie, kolorowanie) - trzymało kilka lat, ale nie tak mocno. Potem miałam bzika na punckie paznokci - do dzisiaj mam wielki kufer z lakierami, odżywkami, ale już znaczniej mniej niż miałam w najlepszych okresach. Przez chwilę jeszcze była obsesja Mazideł i samorobionych kosmetyków do pielęgnacji, ale to też mi w dużej mierze minęło (z korzyścią dla lodówki, w której w końcu jest miejsce na jedzenie, a nie na oleje, witaminy itp.). No i teraz minerały - czuję jednak że ta "obsesja" mi tak szybko nie minie.
U mnie wizaż zaczął się od perfum. Trwało to około rok po czym wciągnęła mnie biochemia, kwasy i filtry (czy jest na wizazu ktos kto przez to nie przeszedl?). Następnie widząc marne efekty kombinowania z cerą, przeniosło mi się zainteresowanie na kolorówkę, z czasem w stronę minerałów. Do tego przyczyniło się oglądanie youtube. No i jestem

Po perfumach zostały mi ukochane zapachy, po pielęgnacji żel do mycia twarzy, oliwka Hipp i filtry na lato. No i oczywiście informacje na temat opalania, a raczej dobrych skutków nieopalania się.

Jednak coś czego wizaż mi nie podpowiedział a z czego jestem dumna to zmiana diety oraz ilości i jakości spożywanych płynów, co właściwie doprowadziło moją cerę do normy. A przerzucenie się na minerały z tradycyjnej kolorówki pomaga w utrzymaniu zdrowej cery.

Cytat:
Napisane przez tajga1 Pokaż wiadomość
Dziewoje, a jakie fajne mineralne pudry można kupic w Sephorze
Tajga, zadawaj pytania w wątku ogolnym mineralnym https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=99827 a nie tu.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 12:34   #9
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
U mnie wizaż zaczął się od perfum. Trwało to około rok po czym wciągnęła mnie biochemia, kwasy i filtry (czy jest na wizazu ktos kto przez to nie przeszedl?). Następnie widząc marne efekty kombinowania z cerą, przeniosło mi się zainteresowanie na kolorówkę, z czasem w stronę minerałów. Do tego przyczyniło się oglądanie youtube. No i jestem

Po perfumach zostały mi ukochane zapachy, po pielęgnacji żel do mycia twarzy, oliwka Hipp i filtry na lato. No i oczywiście informacje na temat opalania, a raczej dobrych skutków nieopalania się.

Jednak coś czego wizaż mi nie podpowiedział a z czego jestem dumna to zmiana diety oraz ilości i jakości spożywanych płynów, co właściwie doprowadziło moją cerę do normy. A przerzucenie się na minerały z tradycyjnej kolorówki pomaga w utrzymaniu zdrowej cery.
No właśnie, zawsze coś z takiej manii zostaje. Np. z mazideł mam kilka ulubionych półproduktów, ale większości się pozbyłam, bo zwyczajnie nie działały na mnie jakoś bardzo dobrze. W minerałach, które przecież są kolorówką i teoretycznie ich zadaniem nie jest leczenie skóry, od razu (po tygodniu) zauważyłam, że cera zmienia się na lepsze. I to mnie przekonało, że trafiłam w dziesiątkę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 12:41   #10
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki

ja zaliczam wizażowe manie podobnie, ale w innej kolejności. Zaczęłam od wlaściwych biustonoszy już dawno temu z 70b zawędrowałam przez 65e po 60f, potem przyszły filtry (i zostały) na to minerały, a teraz jestem początkującym mazidłowcem.
Po drodze zahaczam o zapachy, ale to bardzo kosztowne hobby....

Nanomi, pisalaś, ze Ci zostały ulubione perfumy, jakie to?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 12:44   #11
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja zaliczam wizażowe manie podobnie, ale w innej kolejności. Zaczęłam od wlaściwych biustonoszy już dawno temu z 70b zawędrowałam przez 65e po 60f, potem przyszły filtry (i zostały) na to minerały, a teraz jestem początkującym mazidłowcem.
Po drodze zahaczam o zapachy, ale to bardzo kosztowne hobby....

Nanomi, pisalaś, ze Ci zostały ulubione perfumy, jakie to?
Prada Infusion d'iris !!! uwielbiam
Stella in Two Peony
YR Zielona Herbata
L'Occitane Eau des 4 Reines

Jeszcze mam kilka typowo słodnich zapachów, ale poszły w odstawkę, na razie nie mam silnej woli, żeby się ich pozbyć.

Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-01-23 o 12:46
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 12:47   #12
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Na razie jedynie żałuję zaprzestania stosowania filtrów, ale jak niedawno gdzieś pisałam mam silne postanowienie by do nich wrócić. Rok temu myślałam, że już znalazłam filtr idealny (dostałam próbkę od jednej Wizażanki), a jak się potem okazało nowa wersja na rok 2008 była już inna, czyli znów niedobra dla mnie. Tak więc poszukiwania zaczynam od zera. Przy tym podejściu muszę jednak dodatkowo uwzględnić współpracę filtra z minerałami i wiem, że będzie ciężko.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 12:51   #13
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Na razie jedynie żałuję zaprzestania stosowania filtrów, ale jak niedawno gdzieś pisałam mam silne postanowienie by do nich wrócić. Rok temu myślałam, że już znalazłam filtr idealny (dostałam próbkę od jednej Wizażanki), a jak się potem okazało nowa wersja na rok 2008 była już inna, czyli znów niedobra dla mnie. Tak więc poszukiwania zaczynam od zera. Przy tym podejściu muszę jednak dodatkowo uwzględnić współpracę filtra z minerałami i wiem, że będzie ciężko.
Ja mam ochotę wypróbować zachwalany filtr Lirene 50 i SVR Ecran Teine.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 12:54   #14
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki

na lirene i iwostinie edm daje radę- ale nadal nie mam pojęcia czy zdestabilizowany parsol może być zrekompensowany tinosorbami.
poza tym używam bibulek matujących po 15 minutach wchłaniania się filtra- zbrodnia ścierająca ochronę.

idę obfotografować moje proszki, bo znalazłam jeszcze kilka rzeczy na wymiankę.

btw. rozczarowała mnie wiadomość o przesunięciu premiery nowego pędzla, mam zebrane ładne zamówienie i czekałam na dual fiber i kompakty....
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:06   #15
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
na lirene i iwostinie edm daje radę- ale nadal nie mam pojęcia czy zdestabilizowany parsol może być zrekompensowany tinosorbami.
poza tym używam bibulek matujących po 15 minutach wchłaniania się filtra- zbrodnia ścierająca ochronę.

idę obfotografować moje proszki, bo znalazłam jeszcze kilka rzeczy na wymiankę.

btw. rozczarowała mnie wiadomość o przesunięciu premiery nowego pędzla, mam zebrane ładne zamówienie i czekałam na dual fiber i kompakty....
W ogóle to trzeba pamiętać że i tak chronimy skórę przez "nieskwarczenie się" na słońcu.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:09   #16
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Ja mam ochotę wypróbować zachwalany filtr Lirene 50 i SVR Ecran Teine.
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
na lirene i iwostinie edm daje radę- ale nadal nie mam pojęcia czy zdestabilizowany parsol może być zrekompensowany tinosorbami.
poza tym używam bibulek matujących po 15 minutach wchłaniania się filtra- zbrodnia ścierająca ochronę.

idę obfotografować moje proszki, bo znalazłam jeszcze kilka rzeczy na wymiankę.

btw. rozczarowała mnie wiadomość o przesunięciu premiery nowego pędzla, mam zebrane ładne zamówienie i czekałam na dual fiber i kompakty....
Ja właśnie myślałam na początek o lirene i zachwalanym przez Rozwielitkę iwostinie do cery naczynkowej. Miałam w zeszłe wakacje solecrin 50+ i ciężko mi z nim było bo pobielał mnie mocno i wyłaził spod podkładu, ale 30 powinna być lżejsza.
Rozwielitko ale nie nakładasz tzw. przepisowych ilości filtra?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:14   #17
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ja właśnie myślałam na początek o lirene i zachwalanym przez Rozwielitkę iwostinie do cery naczynkowej. Miałam w zeszłe wakacje solecrin 50+ i ciężko mi z nim było bo pobielał mnie mocno i wyłaził spod podkładu, ale 30 powinna być lżejsza.
Rozwielitko ale nie nakładasz tzw. przepisowych ilości filtra?
Dla mnie połączenie filtr + podkład jest zabójcze. Jak mam się filtrować to rezygnuję z podkładu.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:15   #18
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki

Dolaczam
Jestem w depresji przez przesuniecie terminu wejscia do oferty nowego pedzla (i kompaktow pewnie tez) Mam parcie na zakupy na EDM i ooo...
Testuje kilka nowych kolorow z EDM dzieki swietnej wymianie i tym bardzej czuje sie skuszona na zakupy, szkoda tylko, ze wycofano zestaw sampli cieni
Dzis testuje cien Christmas Carol, Mystic Night i roze Light Peach (swietny rozswietlacz i cien) i absolutnie genialny roz Pink Snowflakes - DLACZEGO GO NIE MA W REGULARNEJ OFERCIE???!!! Jest fantastyczny, pierwszy, ktory nie ociepla sie na mojej skorze, pozostaje jasny i chlodny, rozowy, rozswietlajacy, poliki sa jak wyglazurowane Kto go wypatrzy na necie (ebay, all, itp.) niech da znac Musze miec dziesiecioletni zapas najmarniej
Chyba nie zdzierze i jesli bedzie fajna promocja zanim wejda nowe produkty, to wezme kilka sampli cieni i rozy
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:32   #19
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dolaczam
Jestem w depresji przez przesuniecie terminu wejscia do oferty nowego pedzla (i kompaktow pewnie tez) Mam parcie na zakupy na EDM i ooo...
Testuje kilka nowych kolorow z EDM dzieki swietnej wymianie i tym bardzej czuje sie skuszona na zakupy, szkoda tylko, ze wycofano zestaw sampli cieni
Dzis testuje cien Christmas Carol, Mystic Night i roze Light Peach (swietny rozswietlacz i cien) i absolutnie genialny roz Pink Snowflakes - DLACZEGO GO NIE MA W REGULARNEJ OFERCIE???!!! Jest fantastyczny, pierwszy, ktory nie ociepla sie na mojej skorze, pozostaje jasny i chlodny, rozowy, rozswietlajacy, poliki sa jak wyglazurowane Kto go wypatrzy na necie (ebay, all, itp.) niech da znac Musze miec dziesiecioletni zapas najmarniej
Chyba nie zdzierze i jesli bedzie fajna promocja zanim wejda nowe produkty, to wezme kilka sampli cieni i rozy
Ta depresja dotyczy chyba wielu z nas. Miałam nawet odłożoną kasę na styczniowe zakupy w EDM, a tak się pewnie rozejdzie i wydam ją na coś innego.

Vril co Ty widzisz w tym Pink Snowflakes - dla mnie to mega nadrobinkowany róż, w którym więcej jest drobinek niż pigmentu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 13:35   #20
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki

Si, drobinek w cholere, az przerazaja ale ten kolor Pierwszy, ktory jest na mnie rozowo-rozowy, nie ociepla sie Do tego drobinki widac tylko w ostrym swietle, a tak ogolnie to daje wrazenie gladkiej tafli, mnie odpowiada. Nie lubie tylko tego, ze moj obecny zel nie radzi sobie ze zmywaniem tych drobinek, po umyciu twarzy wciaz widze tu i tam pare drobinek
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:42   #21
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ja właśnie myślałam na początek o lirene i zachwalanym przez Rozwielitkę iwostinie do cery naczynkowej. Miałam w zeszłe wakacje solecrin 50+ i ciężko mi z nim było bo pobielał mnie mocno i wyłaził spod podkładu, ale 30 powinna być lżejsza.
Rozwielitko ale nie nakładasz tzw. przepisowych ilości filtra?
nie, na pewno nie ze strzykawką. Staram się nałożyć 2 warstwy w odstępie kilku minut i "jak najwięcej" się da. Filtry dość szybko mi się kończą, w przeciwieństwie do zwykłych kremów które używam miesiącami aż się zepsują.
Przerzucam się na lirene 50+ bo iwostin się skonczył i widzę różnicę w tłustości...ale da się przeżyć. 50 Iwostinu nie miałam, nie wiem jak się ma do 30...

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ta depresja dotyczy chyba wielu z nas. Miałam nawet odłożoną kasę na styczniowe zakupy w EDM, a tak się pewnie rozejdzie i wydam ją na coś innego.

Vril co Ty widzisz w tym Pink Snowflakes - dla mnie to mega nadrobinkowany róż, w którym więcej jest drobinek niż pigmentu.
oj tak, pogoda przygnębia a pędzla brak...
Vril, ja już nie wytrzymałam i wzięłam trochę sampli pudrów, żeby przetestować natural reflections i stf ryżowy.


btw. przyszła mi paczuszka z ZSK i dziś robię serum z wit C
muszę to wszytsko ogarnąć.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 13:55   #22
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki

Rozwielitka daj znac jak sie spisuje puder natural Reflection, ciekawi mnie to cos

Ja sie przyznam, ze na okres zimowy odstawilam filtry calkowicie Zima u nas taka, ze ciemno jak w grobie, slonecznych dni przez ostatnich kilka miesiecy naliczylam chyba ze trzy, wiec dalam sobie siana. Ja wiem, ze promieniowanie nawet przez sniegowe chmury przebrnie, odbije sie od asfaltu i mnie w nos dziabnie ale ortodoksja mnie jednak opuscila w tym temacie.
Mineraly z filtrem wyprobowalam raz (LRF Lait), wszystko ladnie wygladalo (filtr sie na mnie dobrze wchlania) i mineraly wygladaly OK, zadnego ciasta ale zrobilam sie rozowa straszliwie, niby nic mnie nie pieklo, nie szczypalo ale twarz mialam wrecz purpurowa, filtr z EDM w jakas dziwna interakcje wszedl i zrobilo sie kuku. Mialam potem sprobowac z innym filtrem ale jakos nie bylo okazji. Ogolnie jestem jednak przeciwnikiem miesznaia filtrow i podkladu i juz ze zgroza mysle o nadejsciu wiosny i lata. Bede musiala porzucic mineraly na rzecz filtra i hauszki Nie chodzi nawet o to, ze mineraly moga zle wygladac na filtrze ale o sam fakt nakladania makijazu na filtry, mimo odejscia od ortodoksji, cos tam we mnie zostalo i jak juz sie filtruje, to z zachowaniem wszelkich regul

Aha, Nanomi dzieki za watek, bede was tu zadreczac dygresjami
Opisy z testow cieni wkrotce na watku EDM.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-01-23 o 13:59
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:01   #23
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Minerałoholiczki



Vril, wtrącę słówko i do tego nie ortodoksyjne czytałam na LU, że jedna z dziewczyn najpierw nakłada warstwę filtra i dopiero na to filtr zmieszany z kapką podładu mineralnego, i to wszystko matowi dry flo Efekt jest podobno super Sama zamierzam wypróbować ten sposób tylko muszę zamówić próbki
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:12   #24
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki

Contax sprobuje Dam znac co wyszlo ale to za jakis czas dopiero, az zaczne sie powazniej do filtrowania znow zabierac, na razie u mnie ciemno i ponuro jak podczas nocy polarnej, czasem mam wrazenie, ze w ogole dnia nie ma, tylko jednym ciagiem polmrok leci.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 14:44   #25
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Minerałoholiczki

ooo, ploty proszkowe

Witam i bardzo chętnie się wpisuję.
Póki co czekam na nadejście pierwszych zamówień, teorię opanowałam a teraz pora na testy.

Martwią mnie póki co dwie sprawy: nawilżenie i filtry pod minerałami. Mam wizję ciasta na skórze, mam nadzieję ze skończy sie na fobiach

Cytat:
Si, drobinek w cholere, az przerazaja ale ten kolor Pierwszy, ktory jest na mnie rozowo-rozowy, nie ociepla sie Do tego drobinki widac tylko w ostrym swietle, a tak ogolnie to daje wrazenie gladkiej tafli, mnie odpowiada.
Vril dobry człowieku czy ja też go zamówiłam? Mam problem z dokopaniem się do mojego zamówienia a pamięć prawda, zawodzi a chcę go, chcę, nieocieplający...
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-01-23 o 14:52
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 15:08   #26
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Si, drobinek w cholere, az przerazaja ale ten kolor Pierwszy, ktory jest na mnie rozowo-rozowy, nie ociepla sie Do tego drobinki widac tylko w ostrym swietle, a tak ogolnie to daje wrazenie gladkiej tafli, mnie odpowiada. Nie lubie tylko tego, ze moj obecny zel nie radzi sobie ze zmywaniem tych drobinek, po umyciu twarzy wciaz widze tu i tam pare drobinek
Jeśli drobinkowy, to pewnie będę go miała na oddanie. Jak mi w końcu dotrze paczka z EDM .
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 16:43   #27
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Rozwielitka daj znac jak sie spisuje puder natural Reflection, ciekawi mnie to cos
A ja mam natural reflection light jeszcze z mojego pierwszego EDMowego zamówienia. Wzięłam tylko próbkę i do teraz jeszcze połowa jest w pojemniczku.

Dzisiaj się trochę rano spieszyłam, więc zamiast testować Buff'd sięgnęłam po podkład EDM i kurcze, utwierdziłam się tylko w tym, że Joppa są dla mnie najlepsze. Albo to tylko formuła intensive zaczyna gorzej jakoś wyglądać na mnie wyglądać.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-01-23 o 16:44
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 16:43   #28
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dolaczam
Jestem w depresji przez przesuniecie terminu wejscia do oferty nowego pedzla (i kompaktow pewnie tez) Mam parcie na zakupy na EDM i ooo...
Testuje kilka nowych kolorow z EDM dzieki swietnej wymianie i tym bardzej czuje sie skuszona na zakupy, szkoda tylko, ze wycofano zestaw sampli cieni
Dzis testuje cien Christmas Carol, Mystic Night i roze Light Peach (swietny rozswietlacz i cien) i absolutnie genialny roz Pink Snowflakes - DLACZEGO GO NIE MA W REGULARNEJ OFERCIE???!!! Jest fantastyczny, pierwszy, ktory nie ociepla sie na mojej skorze, pozostaje jasny i chlodny, rozowy, rozswietlajacy, poliki sa jak wyglazurowane Kto go wypatrzy na necie (ebay, all, itp.) niech da znac Musze miec dziesiecioletni zapas najmarniej
Chyba nie zdzierze i jesli bedzie fajna promocja zanim wejda nowe produkty, to wezme kilka sampli cieni i rozy
A może załóż wątek na forum edm, żeby dziewczyny Ci podpowiedziały co pomieszać ze sobą, aby uzyskać własna podobną mieszankę jak Pink Snowflakes, może to jest do zrobienia?


Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Vril, ja już nie wytrzymałam i wzięłam trochę sampli pudrów, żeby przetestować natural reflections i stf ryżowy.

btw. przyszła mi paczuszka z ZSK i dziś robię serum z wit C
muszę to wszytsko ogarnąć.

STF ryżowy jest fajny Lubię też puder transparentny Hauschki, jest bez talku.


Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Aha, Nanomi dzieki za watek, bede was tu zadreczac dygresjami
Opisy z testow cieni wkrotce na watku EDM.
E.. tam zadręczać, my lubimy czytać Twoje spostrzeżenia.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ooo, ploty proszkowe
Witam i bardzo chętnie się wpisuję.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:51   #29
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki

To chociaż tutaj mogę się pozalić na $ bez poczucia winy, ze robie OT.
Fajny wątek Nanomi
Nanomi jestem ciekawa co powiesz o różach typu Nick Nack albo Soft Touch, bo pamietam, ze masz je
Chodzi o to, ze z różowego koloru nabieranego na pedzelek na mojej buzi robi się brzoskwinka (podobnie ma vril) a chciałabym wreszcie mieć "zimne" policzki.
Do tej pory idealny dla mnie róż to Sugar Coated z Buff'd ale takie małe i takie drogie są

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-01-23 o 17:53 Powód: literowki
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 17:56   #30
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Minerałoholiczki

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
To chociaż tutaj mogę się pozalić na $ bez poczusia winy, ze robie OT.
Fajny wątek Nanomi
Nanomi jestem ciekawa co powiesz o różach typu Nick Nack albo Soft Touch, bo pamietam, ze masz je
Chodzi o to, ze z różowego koloru nabieranego na pedzelek na mojej buzi robi się brzoskwinka (podobnie ma vril) a chciałabym wreszcie mieć "zimne' policzki.
Do tej pory idealny dla mnie róż to Sugar Coated z Buff'd ale takie małe i takie drogie są
Soft touch sie na mnie nie ociepla, nick nack z tego co pamietam robił się cieplejszy. Dziewczyny, a może spróbujcie najpierw primer typu STF?
Ja też lubię zimne policzki, ale wiekszosc rozy chyba pod wplywem warstewki ochronnej skóry zmienia kolor.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.