Podkład dla normalnej cery - pomóżcie!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-28, 14:54   #1
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543

Podkład dla normalnej cery - pomóżcie!!!!!


Właśnie kończy mi się podkład [img]icons/icon22.gif[/img] i chciałabym dobrać sobie nowy, z wyższej półki, ale boję się:
1. Nietrafionego kupna [img]icons/icon9.gif[/img] co spowoduje konieczność jedzenia chleba ze smalcem przez dwa miesiące (i zawał serca u smoczka) [img]icons/icon7.gif[/img]
2. Strasznych Pań w Empiku, które łypią groźnym okiem na wszystkie poszukiwaczki próbek [img]icons/icon23.gif[/img]
3. I że wobec tego będą mi się tak trzęsły ręce,że wywalę całą ladę z testerami... [img]icons/icon9.gif[/img]
A tak na poważnie - podkład ma być lekki, nie ma matować (bo nie ma czego), może delikatnie rozświetlać i koniecznie zawierać substancje odżywczo-nawilżające. Lift-fit niekonieczny.
I nie tworzyć maski na twarzy, czego przeokropnie nie lubię. Aha - i żeby był w miarę trwały, choć nie "lasting performance"
Babcia pewnie napisze, żeby jeszcze zmywał naczynia i sprzątał po psie [img]icons/icon10.gif[/img]
Dziewczyny, wychodzę już do domu, zajrzę na wizaż dopiero w poniedziałek, więc czekam na Wasze sugestie i nie gniewajcie się, jeśli nie będę odpisywać.
papa, idę walczyć z teściową [img]icons/icon10.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 15:37   #2
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Re: Podkład dla normalnej cery - pomóżcie!!!!!

Może spróbuj poszukać próbek w Sephorze na Wileńskiej (w Warszawie rzecz jasna). Tam są bardzo miłe babki (albo ja na takie z reguły trafiam) i mają dużo próbek różnistych. Powodzenia [img]icons/icon7.gif[/img]
izzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-28, 15:46   #3
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Podkład dla normalnej cery/O! Izzi!

Ty tam trafiasz na miłe??? bo ja tej akurat Sephpry nie cierpię najbardziej ze wszystkich, a chyba we wszystkich byłam w wawie...
Jak wchodzę to patrzą podejrzliwie, jakbym była złodziejką... Łażą krok w krok... Nawet boję się psiuknąć testerkiem... A jeszcze kiedyś tam widziałam lakiery, które... ROZWARSTWIAŁY się!!! W buteleczkach! POrzyszłam po miesiącu - ciągle były... Ble...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 13:12   #4
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: Podkład dla normalnej cery/O! Izzi!

Nie pomożecie? [img]icons/icon22.gif[/img] Na pewno macie włąsne "typy" podkładowe. Nie pójdę po próbki, boję się tych pań bardziej niż Urzędu Skarbowego... [img]icons/icon9.gif[/img]
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 14:37   #5
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: Podkład dla normalnej cery/O! Izzi!

Wejdź do Galerii Centrum i władczym głosem zarządaj próbek - nie będzie wizażankom jakiś osobnik za ladą pluć w twarz!!!!
A w Sephorze ( polecam sadyba best mall) mają specjalne pojemniczki "na wynos" - przelają Ci odrobinkę rzebyś mogła ze 2 razu pomalować się sama i przebadać sprawę.

A co do konktnych mazidełek:
Jestem fanką Enlighten Estee Lauder - to średnio kryjący, nawilżający podkład do cery bez problemów. Jest bosski- aksamitny, leciutki i mięciutki - mniam!
Jest już od kilku dobrych lat na rynku i na razie, moim zdaniem, nie ma lepszego mazidełka do cery normalnej.
Niestety nie mogę go ostatnio używać bo mi się skóra zbuntowała zdrowowtnie [img]icons/icon9.gif[/img]
ale polecam gorąco.
Jak już poznasz odcień to może ktoś ze znajomych kupi Ci na bezcłówce. Albo przez allegro.

No i dobry jest Hypersmooth Maxa factora - z nawilżaniem różnie bywa ale jest przyjazny dla skóry i wygląda naturalnie.

Podobno Superfit ( ?) Clinique jest ok. ale buntuję sie wewnętrznie przeciw kupowaniu w Polsce wyrobów tej firmy, bo oni się strasznie nadymają i są 2,5 raza droźsi niż w stanach [img]icons/icon31.gif[/img]

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-31, 14:42   #6
ElaG
Raczkowanie
 
Avatar ElaG
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 263
GG do ElaG
Re: Podkład dla normalnej cery/O! Izzi!

Serdecznie polecam Dewy Smooth Anti-Aging SPF 15 Clinique. Daje bardzo naturalny efekt, wydajny, wystarczy parę kropelek. Co bardzo ważne - nie zmienia koloru w ciągu dnia (nie ciemnieje ani nie jaśnieje, przynajmniej u mnie tak się zachowywły podkłady Cliniuqe, których używałam - Superbalanced i Superfit). Mam kolor "just neutral", ale nie mam białej cery, raczej w odcieniu kości słoniowej. Dla bledszych jest jaśniejszy odcień, "cream", ale trzeba osobiście to dopasować. Tym Anti-Aging nie ma się co przejmować, nie zauważyłam jakiś efektów, ale nie tego wymagam od podkładu (jestem z grupy 40+).Kosztuje chyba 110 zł, można to jeszcze przeżyć. Inny lekki podkład Clinique to Superbalanced, a na lato idelny dla mnie jest Superfit. Życzę udanych łowów i pozdrawiam
ElaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 12:13   #7
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: Podkład dla normalnej cery/O! Izzi!

A co sądzicie o FUTURIST AGE-RESISTING MAKEUP SPF 15 ESTEE LAUDER????
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-01, 20:35   #8
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Podkład dla normalnej cery/O! Izzi!

polecam serdecznie Estee Lauder "Double Wear"..opinie KW, a Gadzina mnie zabije za propagande jej pomysłu [img]icons/icon29.gif[/img] hhhehe [img]icons/icon12.gif[/img]

pozdrowionka
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 20:40   #9
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Podkład dla normalnej cery/O! Izzi!

Generalnie zabijać nie mam zamiaru [img]icons/icon12.gif[/img] ale nie jestem pewna, czy akurat Helenie ten podkład by pasował bo wiem, że ona nie lubi kryjących, a ten podkład - mimo, że naturalnie wygląda - to jednak dość dobrze pokrywa. Poza tym ten podklad ma dość ciemne odcienie - nie wiem jak jasną Helena ma cerę [img]icons/icon7.gif[/img]

Ale sprobować zawsze można [img]icons/icon7.gif[/img]

cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 20:53   #10
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Podkład dla normalnej cery/ gadzik :)

obudziłam potwora, hyhy [img]icons/icon29.gif[/img] gadziniasta [img]icons/icon10.gif[/img] amyslałam gupia, naiwna, ze juz spi [img]icons/icon10.gif[/img] no fakt, odcienie maja ciemne [img]icons/icon7.gif[/img]no mi przykrywa srednio, ale ja jestem "nietypowa" delikatniusio mówiac [img]icons/icon10.gif[/img] zasugerowałam, sie ze Helena poszukiwała trwalszego jednka i palnełam EL "DoubleWer" bo wiesz Gadzin,z e sie zakochałam [img]icons/icon12.gif[/img] teraz nawet tobie wmówie,z e mają odcien idealnie jasny [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] cmoooki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 20:56   #11
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Podkład dla normalnej cery/ gadzik :)

już dobrze dobrz nie tłumacz sie [img]icons/tongue.gif[/img]

wiem wszystko [img]icons/icon12.gif[/img]

cmoczki [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-04-01, 21:01   #12
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Podkład dla normalnej cery/ gadzik :)

kiedys Cie zabije [img]icons/icon10.gif[/img] ale nie dzis [img]icons/icon12.gif[/img] zrobiłam sobie za duzy trening i troche padam [img]icons/icon10.gif[/img] jutro bede miec zakwasy, wiec jutro tez nie [img]icons/icon10.gif[/img] ale kiedys Cie dorwe [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img] Kasica [img]icons/icon7.gif[/img] yyy..a Buniek gdzie ? zmywa farbe z włosów ? bo dzis farbowała [img]icons/icon10.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 21:04   #13
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Podkład dla normalnej cery/ gadzik :)

Ola napisał(a):
> kiedys Cie zabije [img]icons/icon10.gif[/img] ale nie dzis [img]icons/icon12.gif[/img]
heeh - od dawna próbujesz i..... ciągle żywam [img]icons/tongue.gif[/img]

>zrobiłam sobie za duzy trening i troche padam [img]icons/icon10.gif[/img] jutro bede miec zakwasy, wiec jutro tez nie [img]icons/icon10.gif[/img] ale kiedys Cie dorwe [img]icons/icon12.gif[/img]

będę czekać [img]icons/icon10.gif[/img]

> [img]icons/1cmok.gif[/img] Kasica [img]icons/icon7.gif[/img] yyy..a Buniek gdzie ? zmywa farbe z włosów ? bo dzis farbowała [img]icons/icon10.gif[/img]
heeh - troche jej nie wyszlo tak jak chciala ale ogólnie podobno może wyjść między ludzi [img]icons/icon12.gif[/img] Szuka jakichś zdjęć czy czegoś do porad wizazowych - Bunia jest dzielna i uparta hehe [img]icons/icon10.gif[/img]

cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 21:11   #14
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: mam skleroze ;)

palomino napisał(a):

> heeh - od dawna próbujesz i..... ciągle żywam [img]icons/tongue.gif[/img]

no bo jakas takas dziwna barzdo jestes [img]icons/icon10.gif[/img]
>
> będę czekać [img]icons/icon10.gif[/img]
zaatakuje znienacka [img]icons/icon10.gif[/img] kladz sei spac [img]icons/icon10.gif[/img]
>
> heeh - troche jej nie wyszlo tak jak chciala ale ogólnie podobno może wyjść między ludzi [img]icons/icon12.gif[/img]
a mowilam, zostac blondasem ? [img]icons/icon10.gif[/img] nie, uparate toto, no [img]icons/icon10.gif[/img]

Szuka jakichś zdjęć czy czegoś do porad wizazowych - Bunia jest dzielna i uparta hehe [img]icons/icon10.gif[/img]

łojejuu [img]icons/icon10.gif[/img] wlasnie mi o czyms przypomnialas [img]icons/icon10.gif[/img] post izizi, ide go odgrzebac [img]icons/icon7.gif[/img]ja mam skleroze, jak Gadzine kocham [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/icon29.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 21:25   #15
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: mam skleroze ;)

Ola napisał(a):
> > heeh - troche jej nie wyszlo tak jak chciala ale ogólnie podobno może wyjść między ludzi [img]icons/icon12.gif[/img]
> a mowilam, zostac blondasem ? [img]icons/icon10.gif[/img] nie, uparate toto, no [img]icons/icon10.gif[/img]
>
Nnie wyszło? Lorealowi nie wyszło, hehehhe, ja wyglądaM BOSSSSKO, 10 lat młodziej niż blondzia [img]icons/1jezyk.gif[/img] hehehehheh... W dodatku już nie będę miała OHYDNYCH ciemnych odrostów na jasnych włosach hiehiehie... [img]icons/icon10.gif[/img]

> Szuka jakichś zdjęć czy czegoś do porad wizazowych - Bunia jest dzielna i uparta hehe [img]icons/icon10.gif[/img]
>
> łojejuu [img]icons/icon10.gif[/img] wlasnie mi o czyms przypomnialas [img]icons/icon10.gif[/img] post izizi, ide go odgrzebac [img]icons/icon7.gif[/img]ja mam skleroze, jak Gadzine kocham [img]icons/icon12.gif[/img]
>
Dla Monisi umieściłam, można looknąć i podziwiać. Zaraz zamieszczę dla faceta Joaśki, sexi men znalazłam [img]icons/icon12.gif[/img] Podziwiać i ślinić się... zaraz będą...

Olutek, jak logo wizaża Tigrysie? Moje będzie takie, że oko mu zbieleje, możesz mu przekazać, hehehehe... To JA będę balować przez 2 tygodnie [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon28.gif[/img] za te 5 stówek hihihhii [img]icons/1czarodziej.gif[/img]

Smoki
[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 21:41   #16
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: mam sklerozea Buniek nie jest blondynką ;)

BabciaWeatherwax napisał(a):
> Nnie wyszło? Lorealowi nie wyszło, hehehhe, ja wyglądaM BOSSSSKO, 10 lat młodziej niż blondzia [img]icons/1jezyk.gif[/img]
hehehehheh... W dodatku już nie będę miała OHYDNYCH ciemnych odrostów na jasnych włosach hiehiehie... [img]icons/icon10.gif[/img]

Rozumiem najdrozsza, ze sugerujesz, ze JA wygladam staro i ze Ja mam odrosty ? [img]icons/icon10.gif[/img] tiaaa.. [img]icons/icon10.gif[/img] poczekaj no! [img]icons/icon10.gif[/img]

> Dla Monisi umieściłam, można looknąć i podziwiać.
nawet bravo plaskałam [img]icons/icon10.gif[/img]
Zaraz zamieszczę dla faceta Joaśki, sexi men znalazłam [img]icons/icon12.gif[/img] Podziwiać i ślinić się... zaraz będą...

ale ja chce zasnac dzis w nocy [img]icons/icon10.gif[/img] nie podniecaj mnie dobrze ? [img]icons/icon10.gif[/img]
>
> Olutek, jak logo wizaża Tigrysie?
yy..ee..wiesz co on robi ? oglada "Epoke Lodowcową" na kompie [img]icons/icon10.gif[/img] naiwnie wierze, ze w tymczasie mysli o konkursie [img]icons/icon10.gif[/img] ubezpieczenie autka trzeba zapłacic, nie ? [img]icons/icon12.gif[/img]

Moje będzie takie, że oko mu zbieleje, możesz mu przekazać, hehehehe... To JA będę balować przez 2 tygodnie [img]icons/icon12.gif[/img] [img]icons/icon28.gif[/img] za te 5 stówek hihihhii [img]icons/1czarodziej.gif[/img]

hyhy [img]icons/icon10.gif[/img] zalamie sie facet [img]icons/icon10.gif[/img]

no- i ja Cie cimkam [img]icons/icon10.gif[/img] miłym paniom takze sie klaniam na dobranoc [img]icons/icon12.gif[/img] idee lulu, bo dzis juz jestem niezywa [img]icons/icon10.gif[/img] do juterka [img]icons/1cmok.gif[/img] dobranoc [img]icons/icon7.gif[/img]


[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 21:50   #17
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: mam sklerozea Buniek nie jest blondynką ;)

Ola napisał(a):
[img]icons/icon10.gif[/img] poczekaj no! [img]icons/icon10.gif[/img]
>
Czekam, ale muszę iść spać [img]icons/icon28.gif[/img]

> > Dla Monisi umieściłam, można looknąć i podziwiać.
> nawet bravo plaskałam [img]icons/icon10.gif[/img]

Widziałam [img]icons/1cmok.gif[/img]

> hyhy [img]icons/icon10.gif[/img] zalamie sie facet [img]icons/icon10.gif[/img]
>
Jaaaaka szkooooda [img]icons/icon28.gif[/img]

> no- i ja Cie cimkam [img]icons/icon10.gif[/img] miłym paniom takze sie klaniam na dobranoc [img]icons/icon12.gif[/img] idee lulu, bo dzis juz jestem niezywa [img]icons/icon10.gif[/img] do juterka [img]icons/1cmok.gif[/img] dobranoc [img]icons/icon7.gif[/img]
>
Wzajemnie, bo przekroczyłam własne zasady i Pal mi żyć nie da... zabije mnie śmiechem... [img]icons/icon28.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-02, 00:25   #18
AgnieszkaS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 127
Re: Podkład dla normalnej cery - pomóżcie!!!!!

Moze spróbuj Lucidity Estee Lauder. Jest delikatny, lekki(prawie go nie widać), ładnie rozświetla, nie matuje, nadaje się do każdego typu cery i jest ciut tańszy niż cała reszta wysokopółkowych podkładów. Ekhem..., będziesz ten smalec jadła tylko póltora miesiąca, nie dwa [img]icons/icon12.gif[/img] A tak poważnie - 130 zł ta przyjemność kosztuje. I sporo kolorków ma...
AgnieszkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.