Truuuuudne pytanie !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-14, 14:15   #1
Light_Curly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2

Truuuuudne pytanie !!!


Chciałabym się zapytać Was czyli SpECJALISTEK [ bo kompletnie nie umiem sie malować ], nie uzywam w ogóle podkładów itp. Uzywam tylko i wyłącznie cieni i tuszów. Moje oczy sa koloru [nikt nie wie jakiego dokładnie]brązowy-piwny-zielony aaaaaa no i najważniejsze mam okularki ! i w związku z tym chciałam się zapytac jakie kolory cieni mi pasuja?! nie lubie rzucać się w oczy więc używam brązu... Jesli bedzie taka potrzeba to załącze moje zdjęcie Czekam na Wasze odpowiedzi
Light_Curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 14:35   #2
aliiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 35
Re: Truuuuudne pytanie !!!

Czesc Proponuje ci poogladac zdjecia zamieszczone na tym forum i poczytac watki dotyczace makijazu.Ja niestety nie jestem w najlepsza w udzielaniu rad w tym temacie .No, ale na pewno ktos ci odpowie i pomoze Ja podciagne za to watek
aliiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 14:36   #3
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: Truuuuudne pytanie !!!

Tak, zdjęcie jak najbardizej wskazane, choć w mojej wyobraźni widzę Cię w każdym kolorku (poza pomarańczowym i czerwonym)
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 15:00   #4
Light_Curly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2
Re: Truuuuudne pytanie !!!

tak wiec IT IS ME
Light_Curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-16, 10:31   #5
sugarhoney
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 5
Re: Truuuuudne pytanie !!!

Ja bym ci doradziła złociste brązy + złamane róże. Możesz też poeksperymentować z szarościami, brązami w połączeniu z opalizująca zielenią w zewnętrznym kąciku oka. Fajnie to wygląda jak sie zatrze granicę między kolorkami i przechodzą tak ładnie jeden w drugi Twoja cera wygląda zdrowo, poza tym nie nosiłas dotąd podkładów, więc jeśli nałoży ci sie od razu tapetkę, to możesz czuć się niekomfortowo. Proponuję ci lekkie muśnięcie czoła, nosa i policzków brązującym pudrem, żeby nadac kolorek buzi. Na ustach jakiś delikatny błyszczyk - bezbarwny, albo odcień naturalny - ładnie wyeksponuje twoje usta, które mają sliczną linię Zajrzyj do działy PORADNIK - tam znajdziesz wskazówki, jak wykonać makijaż - i eksperymentuj
sugarhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.