Do filtromaniaczek:) - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-24, 17:03   #2701
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Witaj Justa, dobrze, że już jesteś Ale post napisałaś - wow!
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 17:09   #2702
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dzięki Justa79 za pomoc.
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 17:29   #2703
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez justa79
dzięki za pamięć byłam ostatnio w rozjazdach
Prosze bardzo Cieszę sie, że wróciąłś, ponieważ już jest nas prawioe, ze komplet Oczywiście mam nadzieję, że będą do nas dołaczać kolejne Filtromaniaczki, ale fajnie gdy Weteranki są w wątku.

Co do karmy: Dziewczyny napisałam to po to, żeby sobie "upuścić zółć z wątroby". Właściwie to niewazne już teraz kto odjął, za co, jego sprawa. Mam nadzieję, ze karma niedługo zniknie, ponieważ o ile na poczatku podobała mi się, o tyle teraz często widzę, że stwarza kolejny podział. Sorki za off topic. Chciałam tylko wyjaśnić.


Poza tym dziękuję za karmę

Pozdrawiam serdecznie
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 17:38   #2704
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez justa79
ale chwalą za lekką konsystencję a zamiast niego można używać fluidu extreme LRP, który jest niemal identyczny (identyczna pierwsza połowa składu, inne składniki dopiero w okolicy parabenów, czyli tylko składniki, których jest ok. 1%), za to PPD 28. relacja cenowa (w mojej aptece ): Vichy 56 zł/40 ml, LRP 65 zł/50 ml.
Może nie za bardzo jasno się wyraziłam.
Mnie chodziło o to, że fluid Vichy ma niskie PPD i dziewczyny pisały bodajże na BU, że nie porobiły im się nowe przebarwienia, jak go stosowały w trakcie lata. A było to w odniesieniu do niskiego, a właściwie nie określonego PPD filtrów Avene.
I dlatego też zaczęłam sprawdzać filtry LRP.

Cytat:
Napisane przez justa79
no proszę, nie wiedziałam, że się znamy
A znamy, znamy
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 18:17   #2705
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Do filtromaniaczek:)



To jest chyba najdluuuuuuzszy watek na wizazu Moze sie tu naprawde pogubic Moze go jakos poszatkowac?

Otoz od jutra dalaczam do Was, moje drogi Filtromaniaczki. Z filtrami mialam juz niejedna przygode, ale Wasze doswiadczenia sa dla mnie bardzo pomocne. Jutro wybieram sie na zabieg glebokiego zluszczania naskorka, no i... po czyms takim bede musiala sie solidnie chronic!

Mam cere tlusta, sklonna do zaczerwienien i waham sie miedzy filtrami: Vichy Capital Soleil Fluide SPF 50 albo slynne mleczko Avene 50+. Avene znam wersje matujaca (ktora notabene guzik matuje) i mysle czy by nie sprobowac z Vichy. Zamierzam sie malowac (oszczednie, ale jednak): korektor LRP + Ziemia Sloneczna Lavertu. Mam nadzieje, ze dobrze wybralam?
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 18:21   #2706
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dzięki Justa za odpowiedź co do tego alkoholu. No i nie wiem co teraz kupić Avenka mi się kończy i muszę coś wybrać. Nie wiem czy mleczko Biodermy czy LRP (wolałabym jednak mleczko, bo krucho u mnie ostatnio z dochodami ) Bioderma nie ma alkoholu, ale LRP jest lżejsze (i też nie wiem czy AL czy DP). I co ja biedna mam począć?
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 18:34   #2707
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez mckabi
Dzięki Justa za odpowiedź co do tego alkoholu. No i nie wiem co teraz kupić Avenka mi się kończy i muszę coś wybrać. Nie wiem czy mleczko Biodermy czy LRP (wolałabym jednak mleczko, bo krucho u mnie ostatnio z dochodami ) Bioderma nie ma alkoholu, ale LRP jest lżejsze (i też nie wiem czy AL czy DP). I co ja biedna mam począć?
Też mam ten sam dylemat, LRP AL, czy DP, a Avenka już się praktycznie skończyła , ale chyba zamówie sobie to DP z allegro, bo to 100 ml i za 37 zł...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-24, 18:36   #2708
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Ivvonka

Mam cere tlusta, sklonna do zaczerwienien i waham sie miedzy filtrami: Vichy Capital Soleil Fluide SPF 50 albo slynne mleczko Avene 50+. Avene znam wersje matujaca (ktora notabene guzik matuje) i mysle czy by nie sprobowac z Vichy. Zamierzam sie malowac (oszczednie, ale jednak): korektor LRP + Ziemia Sloneczna Lavertu. Mam nadzieje, ze dobrze wybralam?
Jesli wybierzesz Vichy to nie powinnaś pudrowac się wtedy Ziemia Słoneczną, bo o ile pamiętam ona będzie destabilizować ten filtr z Vichy. Jeśli wybierzesz Avene to bez obaw możesz używać ZS, bo Avene nie zawiera parsolu.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 19:27   #2709
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Dokładnie tak

L_V i Sandija widzę, że macie w podpisie ten sam link co ja
Walczymy o tą samą sprawę
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 19:32   #2710
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Dokładnie. Zobaczysz Sandija, że pewnie jeszcze niedługo przeciwniczki będą się domagać Bana dla nas, ponieważ jesteśmy mafią filtrowo-kwasowo-retinoidową. Grrrr, nie wypowiadam się tam już do wieczora, ponieważ jeszcze walnęłabym jakiegoś "zakazanego" posta. Poczekamy, zobaczymy.

Przepraszam za kolejny off topic w tym wątku, ale sprawa podforum jest ważna, a tak na dobrą sprawę to nie ma się gdzie wypowiadać, bo jak tam coś się napiosze, to zaraz się głosy przeciw odzywają.

A tak BWT to podkarmijcie mnie troszke (jeśli mnie lubicie), bo mi trochę karmy zeżarli za tamten wątek o podforum i niedługo nie bedzie przy mnie pisać "jest po prostu bardzo miłą". Swoja drogą, to nie podoba mi sie ta karma, za inne poglady jestem karana Gdzie tu wolność słowa i pogladów
Alchemiczko, ja Cię mogę dotykać i codziennie, ale system vetuje

A tak swoją drogą, dziją się tu świństwa. Mi też pare osób obciachało karmę za wypowiedzi w tamtym wątku, za to ,że jestem za powstaniem nowego forum. Głupota totalna - skoro to komuś poprawiło nastrój, to niech ma. I tak nie przestanę się wypowiadać.

A skoro już jesteśmy w mafii, to musimy dizłać jak mafia, może jakiś mały szantażyk, hehe??
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 19:36   #2711
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Jesli wybierzesz Vichy to nie powinnaś pudrowac się wtedy Ziemia Słoneczną, bo o ile pamiętam ona będzie destabilizować ten filtr z Vichy. Jeśli wybierzesz Avene to bez obaw możesz używać ZS, bo Avene nie zawiera parsolu.
I wyrosła nam kolejna ekspertka z In The Shadows
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-24, 19:40   #2712
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Czy wiecie może Dziewczynki, czy ten spray 40, 400 ml Biodermy ma w składzie alkohol? (Mam 20 stron do nadrobienia, więc jak już było to przepraszam).
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 19:45   #2713
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kate30
A ja mam smutną wiadomość - dziś miałam w ręku biodermę spray 40 - 400ml
i niestety na 6 miejscu w składzie alkohol .
Żeby przeczytać skład musiałam prosić panią w aptece o usunięcie metki z kodem kreskowym, naklejonej na składzie oczywiście.
Można ew. skusić się na 30 bezalkoholową do ciała. Chyba tak zrobię, bo chciałam sprayu razem z maluchem używać.
Ma alkohol wg info od Kate30
Pozdrawiam Cię ciepło
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 19:49   #2714
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Pogoda
Czy wiecie może Dziewczynki, czy ten spray 40, 400 ml Biodermy ma w składzie alkohol? (Mam 20 stron do nadrobienia, więc jak już było to przepraszam).
TAk, ma alkohol i ponoć szczypie w oczy.

A miało być no more tears...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 19:49   #2715
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez L_V
I wyrosła nam kolejna ekspertka z In The Shadows
Hahah, uczę sie od lepszych
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 20:01   #2716
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Znalazłam kolejny podkład który nie zawiera talcu ani miki A jest nim L'oreal Air Wear Cały czas go mam i dopiero niedawno przeczytałam skład
Tak więc polecam
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 20:04   #2717
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez L_V
I wyrosła nam kolejna ekspertka z In The Shadows
I supcio, im więcej mamy ekspertek w dziedzinie filtrów tym lepiej! Kolejny argument za podforum. Mamy już nawet swoje ekspertki, jeszcze tylko modki i ... jest moje Kochane
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 20:05   #2718
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez mckabi
Znalazłam kolejny podkład który nie zawiera talcu ani miki A jest nim L'oreal Air Wear Cały czas go mam i dopiero niedawno przeczytałam skład
Tak więc polecam
A ile go jest i jaka cena?
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 20:06   #2719
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez mckabi
Znalazłam kolejny podkład który nie zawiera talcu ani miki A jest nim L'oreal Air Wear Cały czas go mam i dopiero niedawno przeczytałam skład
Tak więc polecam
Mckabi, to może napiszesz to jeszcze na wątku "filtry uv a makijaż"? Proszę
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-24, 20:08   #2720
charmider
Raczkowanie
 
Avatar charmider
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
GG do charmider
Dot.: Do filtromaniaczek:)

wiem że moje spostrzeżenie nie bedzie odkryciem, ale byłam tak mile zaskoczona że może przekonam jeszcze kilku niedowiarków
przejde do sedna jako że moja przygoda z filtrami zaczęła się zaledwie kilka dni temu, no to przez te ostatnie dni chodziłam i świeciłam sie jak psu jaj... z czego powodu zaczęłam się martwic bo wiem jaka jestem i pewnie za miesiąc by mi się znudziło z wyżej już wymienionego powodu, w każdym razie postanowiłam się przełamać i posmarować skrobią, tak więc rano po nałożeniu trzech warst filtra przyprószyłam twarz skrobią (na początku do sprawy podchodziłam bardzo sceptycznie-mąka na twarz!! ) i na koniec musnęłam pudrem brązującym, jakież było moje zdziwienie, efekt spektakularny pieknie zmatowiona skóra idalnie wyglądająca w słońcu,
za co wszystkim profesjonalistkom dziękuję a niedowiarkom mówię spróbujcie to naprawde działa
__________________
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.
charmider jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 20:19   #2721
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez charmider
wiem że moje spostrzeżenie nie bedzie odkryciem, ale byłam tak mile zaskoczona że może przekonam jeszcze kilku niedowiarków
przejde do sedna jako że moja przygoda z filtrami zaczęła się zaledwie kilka dni temu, no to przez te ostatnie dni chodziłam i świeciłam sie jak psu jaj... z czego powodu zaczęłam się martwic bo wiem jaka jestem i pewnie za miesiąc by mi się znudziło z wyżej już wymienionego powodu, w każdym razie postanowiłam się przełamać i posmarować skrobią, tak więc rano po nałożeniu trzech warst filtra przyprószyłam twarz skrobią (na początku do sprawy podchodziłam bardzo sceptycznie-mąka na twarz!! ) i na koniec musnęłam pudrem brązującym, jakież było moje zdziwienie, efekt spektakularny pieknie zmatowiona skóra idalnie wyglądająca w słońcu,
za co wszystkim profesjonalistkom dziękuję a niedowiarkom mówię spróbujcie to naprawde działa
O ja też miałam wielkie opory przed skrobią. Zwłąszcza, ze zwykła kjartoflanka robiła mi ciasto na mleczku Vichy i na mleczku Avene. Na LRP DP też nie było super z kartoflanką. Aż tu, podczas wymianuy pewna Kochana Wizażanka uzyczyła mi trochę skrobii kukurydzianej. Dziewczynki świetna. Najpierw matowilam się samą, lekko bieliła. Więc zmieszałam z niewielka iloscia cynamonu i ... super. Jak już wielokrotnie pisałam mój "domowy puderek brązujący" jest tylko ok. pół tonu ciemniejszy niż moja naturalna karnacja.

Dlatego też podpisuję się pod Charmider. Skrobia to puder za grosze
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 20:20   #2722
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Do filtromaniaczek:)

charmiderku, ja też wielbie skrobie za mat, ale nie używam pudrów z racji wiekowych. Bez niej nie wyszłabym z domu jednak nie nawidze tego, że pozostawia po sobie tą okropną mączkę....musze sobie pedzelek kupić i próbowac to jakoś rozprowadzic
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 20:21   #2723
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Alchemiczka, podkład ma 30 ml i kosztuje mniej więcej tyle samo co inne L'orealki czyli ok. 50zł (na allegro stoją ok. 25zł )

Podaję jeszcze skład, tak dla uzupełnienia

aqua, cyclopentasiloxane, glycerin, isododecane, nylon-12, propylene glycol, cetyl dimethicone copolyol, polymethylsilsesquioxane, ethylhexyl methoxycinnamate, phenoxyethanol, magnesium sulfate, diphenyl dimethicone, parfum, polyglyceryl-3 diisostearate, acrylates copolymer, acetylated glycor stearate, dimethicone copolyol, disodium stearoyl glutamate, methylparaben, hydroxypropyl guar, butylparaben, tristearin, aluminium hydroxide [+/- may contain: CI 77891/titanium dioxide, CI 77499, CI 77492, CI 77491/iron oxides]
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 20:25   #2724
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Chocolatko, właśnie dodałam post na forum "filtry uv a makijaż"

Pozdrawiam
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 20:28   #2725
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Mckabi, dziękuję
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 20:33   #2726
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Nie ma sprawy, tylko trochę się teraz zakręciłam, bo właśnie przeczytałam, że ethylhexyl methoxycinnamate też destabilizuje parsol. A mój L'oreal ma go na 9 miejscu Czyli i tak chyba odpada
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 20:37   #2727
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Macie może kochane gdzieś jakiś spis tych wszystkich paskudztw, które destabilizują parsol? Ja myślałam, że tylko talk i mika A teraz już się pogubiłam
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 21:00   #2728
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Justa witaj znowu:
Mckabi ja znów używam LRP - Antka xl creme fondante na zmianę ze zwykłym creme lub żelowym i jakoś nie szczypie mnie. O oczach nie mówię Jakoś mi się cera uspokoiła, naczynek nawet nie widać
Alchemiczko pewno, że z nas mafia albo słynne i znane w pewnych kręgachKWA

Ja się tam nie martwię ciachaniem karmy, ja się cieszę, że mnie dokarmiłyście,moje mafijne filtromaniaczki

Aaa, zdobyłam kolejną próbkę koloryzującej avene, muszę ją w końcu wypróbować.
Kochane, piszczcie mi żywo, gdzie jest łosoś w NOWYM katalogu Avene? Na której stronie, bo cuś go nie mogę znaleźć.

Używała może któraś z Was podkładu ochronnego spf 50 Avene? wiem, na KWC są recenzje ( http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1434 ), ale dodali nowy kolor, teraz są aż dwa i tak się zastanawiam, czy skład też zmienili? Ktoś coś wie?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 21:03   #2729
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

A znalazłam kolejny podkład na parsolik:
podkład H&M
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 21:03   #2730
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Sandija, a co to jest KWA

Łosoś jest na str. 12

chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.