Zawalił mi sie swiat :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-10, 13:45   #1
triririri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 41
Unhappy

Zawalił mi sie swiat :(


Wlasnie czeka mnie rozstanie z chlopakiem, bylismy razem 2 lata... Mieszkamy razem od roku, nie wiem czy podjelam dobra decyzje. Jest nalogowym hazardzista, chodz nie zdaje sobie z tego sprawy i nie dopuszcza do siebie takiej mysli. Zadluzyl sie na jakies 50 000 zł, albo wiecej. U wszystkich znajomych, u znajomych znajomych , u kogo tylko mogl. Wiedzialam o tym , powiedzial mi . Mielismy razem z tego wyjsc, niestety oszukal mnie po raz kolejny.. Zaczelo sie juz dawno, gdy sie o tym dowiedzialam.. ze ma dlugi, ze gra aby je odzyskac, aby sie odebrac. Akceptowalam to ,staralam sie zrozumiec ze nie ma innego wyjscia, ze ludzie strasznie go cisnom o oddanie pieniedzy, ze ma juz dosc, ja zreszta tez. Ale stalo sie to nie do wytrzymania, dostawal wyplate i radzil sobie z nia w ciagu 2 dni ( przegrywal ). Bylo duzo tlumaczenia mi ze tak musi, ze wkoncu sie uda, ze wyjdziemy na prosta.. Niestety w pewnym momencie powiedzialam dosc ( chociaz nigdy sie na to nie godzilam, nie popieralam tego ale staralam sie udawac sama przed soba ze tak musi byc) .Doszlo do paru klutni , do przepraszania do obietnic ze juz nie bedzie gral, ze zrozumial ze to tylko prowadzi go na dno , a nic do gory. Miesiac temu oddal mi swoja wyplate, zebym wiedziala ze nie zagra, gral za mniejsze pieniadze za 2 zł , za 5 zł ale nie za pareset. To jeszcze potrafilam zaakceptowac. Niestety w piatek dostal wyplate za maj, oklamal mnie ze jeszcze jej nie dostal , ze moze dostanie w przyszlym tygodniu. Przypadkiem dowiedzialam sie wczoraj ze jednak wyplate juz dostal, niestety juz polowe przegral. Postanowilam odejsc od niego , pomimo ze tak strasznie go kocham, ze jest dla mnie wspanialym czlowiekiem, nie potrafie z nim juz zyc. Nie wyobrazam sobie zalozenia z nim rodziny... Nigdy nie starcza nam pieniedzy do konca miesiaca, bo moja wyplata idzie na rachunki na koszty mieszkania itd, a jego... na granie. Mam dosc, juz obiecywal mi sto tysiecy razy ze nie zagra, ze zrozumial , a ja wierzylam.. Ale juz nie uwierze . Plakalam cala noc, dzisiaj cly dzien, powiedzialam mamie o tym, bardzo sie zmartwila , doradzila zeby nie yc z takim czlowiekiem, bo zniszcze swoje zycie .. Ze czasami trzeba myslec rozumem a nie sercem...Nie wiem czy dobrze robie odchodzac od niego ,pewnie bede strasznie cierpiec, ale jakie mam inne wyjscie... ? Chyba nie mam zadnego, hazard to choroba , on jest na nia chory , ale nawet tego nie dopuszcza do siebie, uwaza ze on to robi tylko dlatego zeby sie odegrac, zeby splacic dlugi . ale przeciez to jest wlasnie HAZARD ! Dlaczego ja mam takiego pecha, ze jak juz trafilam na osobe z ktora chce spedzic zycie, to zycie mi na to nie pozwala?? ;( W dodatku zadaje sobie caly czas pytanie.. Czy milosc nie powinna byc na dobre i na zle.. Czy myslec sercem czy rozumem...

Edytowane przez triririri
Czas edycji: 2007-06-10 o 14:08
triririri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 13:52   #2
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

Wg mnie nie masz innego wyjścia - musisz od niego odejść. A skoro go kochasz, najlepsze co dla niego możesz zrobić to właśnie uzmysłowić mu prawdę - fakt, że jest chory. W tym wypadku skuteczny może okazać się tylko kubeł zimnej wody (czyli Twoje odejście). Koniecznie namów go na wizytę u psychologa. Obawiam się, że bez specjalisty w tym wypadku się nie obejdzie.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 13:59   #3
triririri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 41
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

bardzo bym chciala mu uswiadomic to, ze jest chory, mowie mu o tym i prosze go zeby skorzystal z jakiejs pomocy, ale do niego to WOGULE nie dociera.. Poprostu zero reakcji. Tak mi strasznie zle, od jutra szukam mieszkania , obym znalazla jak najszybciej bo ciezko mi mieszkac z nim a nie byc z nim. Czuje sie fatalnie, kocham go a nie moge z nim byc..
triririri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 14:04   #4
Zuzannka
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzannka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 3 487
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

myślę że może lepiej jakbyś sie przeprowadziła na chwilę do rodziców bo w tej chwili, żebyś została sama to chyba nie najlepszy pomysł,
ale co do tego to jak się z nim rozejdziesz to moze zadziała jak kubeł zimnej wody na niego i moze sobie uzmysłowi że jest chory że musi się leczyć
życzę Ci powodzenia
__________________
Hey little Suzie
You don't have to cry no more


Zuzannka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 14:06   #5
triririri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 41
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

W dodatku zadaje sobie caly czas pytanie.. Czy milosc nie powinna byc na dobre i na zle.. Czy myslec sercem czy rozumem...
triririri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 14:10   #6
Zuzannka
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzannka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 3 487
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

wiesz co Triririri może i na dobre i złe
ale są też i granice,
a on chyba narazie ich nie ma on nie wie co jest złe a co dobre
mysle ze jak się z nim rozejdziesz to wtedy n sobie uświadomi że postępuje źle
__________________
Hey little Suzie
You don't have to cry no more


Zuzannka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 14:11   #7
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Biedaczko , bardzo Ci wspolczuje i jednoczesnie chce napisac, ze podejmujesz dobra decyzje. Wiem, ze nie jest Ci latwo, ale wierze, ze sobie poradzisz. Pisz tutaj a wizazanki na pewno Cie wespra

Cytat:
Napisane przez Zuzannka Pokaż wiadomość
myślę że może lepiej jakbyś sie przeprowadziła na chwilę do rodziców bo w tej chwili, żebyś została sama to chyba nie najlepszy pomysł,
ale co do tego to jak się z nim rozejdziesz to moze zadziała jak kubeł zimnej wody na niego i moze sobie uzmysłowi że jest chory że musi się leczyć
życzę Ci powodzenia
Zgadzam sie z Zuzanka, ze to dobry pomysl, od rodzicow dostaniesz wsparcie i nie bedziesz sama
__________________



Nie używam już tego profilu. Nie lubię być śledzona

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-06-10 o 16:19 Powód: Post pod postem.
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 14:15   #8
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

Decyzja, która podjęłaś jest bardzo mądra.

Mój TŻ jest w odwrotnej sytuacji, pożyczył znajomemu 10 000, a potem okazało się, że pożyczył je własnie hazardziście. Koleś ma wszedzie długi, bez szans na ich spłacenie. Ludzie są wściekli, mój TŻ też. Dlatego trochę rozumiem Twoją sytuację i bardzo Ci współczuję. Odejście od niego to najlepsza rzecz jaką możesz zrobić dla siebie i dla niego.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 14:19   #9
triririri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 41
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

Powiedzialam mu dzisiaj o mojej decyzji rozstania sie.. Stwierdzil ze zle go odbieram, ze on hazardzista nie jest i to co zawsze.. ze ludzie juz na kase nie beda czekac ze musi cos kombinowac itd.. Ze mnie kocha ze w zyciu nikogo tak nie kochal ( w to wierze bo pod wzgledem uczuc nie mam mu nic do zarzucenia ) i prosi mnie i prosi zebym go samego z tym nie zostawiala, ze juz straci wszystko... Tak mi go zal , a z drugiej strony co ja jestem winna temu wszystkiemu.. mam juz dosc sluchania jak on mnie kocha i ze zycie mu sie zawali.
triririri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 14:30   #10
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

Wiem co mozna czuc jak z kims mieszkasz i myslisz, ze to na cale zycie, a potem jednak sie rozstajesz. Bo sama to przezylam ponad dwa lata temu i do tej pory nie poukladalam sobie zycia.

Jednak w tamtym przypadku powod rozstania byl zgola inny. Na temat hazardu sie wiec nie wypowiem.

Przemysl na ile to powazny problem, czy moze sprobujecie razem szukac pomocy. A jak nie to odejdz. Ze ciezko tak nauczyc sie zyc samemu od nowa - wiem dobrze. A jednak widze z perspektywy czasu troche plusow.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 14:31   #11
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

triririri, uciekaj dziewczyno od niego, On kocha grać
nawet jeśli Ciebie też kocha, to nie tak bardzo jak hazard
chcesz być druga?
to jest uzależnienie, które trzeba leczyć
nawet jak już wygra i odda pieniądze wierzycielom, to grać nie przestanie, znowu przegra i znowu i tak bez końca
UCIEKAJ, choćbyś miała umierać z miłości
powodzenia Ci życzę
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 14:32   #12
triririri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 41
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Wiem co mozna czuc jak z kims mieszkasz i myslisz, ze to na cale zycie, a potem jednak sie rozstajesz. Bo sama to przezylam ponad dwa lata temu i do tej pory nie poukladalam sobie zycia.

Jednak w tamtym przypadku powod rozstania byl zgola inny. Na temat hazardu sie wiec nie wypowiem.

Przemysl na ile to powazny problem, czy moze sprobujecie razem szukac pomocy. A jak nie to odejdz. Ze ciezko tak nauczyc sie zyc samemu od nowa - wiem dobrze. A jednak widze z perspektywy czasu troche plusow.
juz tyle razy szukalismy rozwiazania... jedynym jest nie grac, on obiecuje a pozniej robi i tak po swojemu.. ;(
triririri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 14:35   #13
Zuzannka
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzannka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 3 487
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

to może szantaż jakiś
że jak nie skończy to go zostawisz
ze to jego ostatnia szansa
__________________
Hey little Suzie
You don't have to cry no more


Zuzannka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 14:50   #14
Motylek7
Rozeznanie
 
Avatar Motylek7
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 881
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

Cytat:
Napisane przez Zuzannka Pokaż wiadomość
to może szantaż jakiś
że jak nie skończy to go zostawisz
ze to jego ostatnia szansa
zgadzam sie z Zuzanka, to jest choroba a on nie chce dopuscic do siebie tej mysli! moze ultimatum...albo idziemy razem do specjalisty i probujemy z tym walczyc razem albo bedziesz zmuszona odejsc
__________________

Motylek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 15:02   #15
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

Cytat:
Napisane przez Zuzannka Pokaż wiadomość
to może szantaż jakiś
że jak nie skończy to go zostawisz
ze to jego ostatnia szansa
Cytat:
Napisane przez Motylek7 Pokaż wiadomość
zgadzam sie z Zuzanka, to jest choroba a on nie chce dopuscic do siebie tej mysli! moze ultimatum...albo idziemy razem do specjalisty i probujemy z tym walczyc razem albo bedziesz zmuszona odejsc
oj nie
na szantażu się daleko nie zajedzie
wspólne życie trzeba budować na czymś trwałym
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 15:09   #16
triririri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 41
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

Ciekawe kiedy przestana mi lzy leciec z oczu.. nie sadzilam ze az tyle ich moge wylac;(
triririri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 15:11   #17
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
Mój TŻ jest w odwrotnej sytuacji, pożyczył znajomemu 10 000, a potem okazało się, że pożyczył je własnie hazardziście. Koleś ma wszedzie długi, bez szans na ich spłacenie. Ludzie są wściekli, mój TŻ też. Dlatego trochę rozumiem Twoją sytuację i bardzo Ci współczuję. Odejście od niego to najlepsza rzecz jaką możesz zrobić dla siebie i dla niego.
10 000 to jest spora kwota. To nie to samo co pozyczyc na chleb.

Ja juz przy 100 zl weryfikuje czy ktos mi na pewno odda, piekne oczy dzialaja przy znacznie mniejszych kwotach.

Musialabym kogos naprawde bardzo dobrze znac i ufac, aby pozyczyc. A tak to nie uzyteczna jestem w tym temacie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 15:25   #18
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

Ehh hazard niestety ma to do siebie ze potrafi omamic obietnica latwych pieniedzy
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 15:30   #19
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

jak dla mnie podjelas sluszna decyzje..jest to jedyne rozsadne wyjscie i nie ma teraz sie na tym zastanawiac...zycia bys z nim nie miala.. ah...
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 16:03   #20
triririri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 41
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

Jejku tak siedze sama, bo jego nie ma od rana, slucham piosenek takich ktore mnie strasznie rozczulaja, placze i mysle.. ile to my mielismy planow na przyszlosc, ile marzen ;( i wszystko diabli wzieli tyle rozmow i planowania ,tyle wspanialych chwil.. I to byly tylko puste slowa.... Nic sie nie spelni.. NIC
triririri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 16:21   #21
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

Hazard to nałóg!
TO się leczy na terapiach u lekarza, to jest coś z czym trzeba walczyć bo inaczej kończy się marnie. Jeśli twój chłopak nie zda sobie z tego sprawy i nie zacznie szukac pomocy to przyszłość ma żadną-przegra wszystko, życie przede wszystkim.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-06-10 o 16:46
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 16:39   #22
moonshadow
Raczkowanie
 
Avatar moonshadow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 107
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

Przy uzależnieniach połowa sukcesu następuje, gdy chory zdaje sobie sprawę z tego, że ma problem. Tak jest z każdym alkoholikiem, narkomanem, hazardzistą itd... dopóki Twój TŻ nie uświadomi sobie, że jest chory, to nic nie bedzie w stanie go przekonać do leczenia. Dlatego wydaje mi się, że dobrze robisz, faktycznie miłość powinna byc na dobre i na złe, ale wszystko w granicach rozsądku. On sam się w to wpakował, nie ma tu żadnej Twojej winy, więc nie daj się nabrać na szantaże emocjonale i uciekaj od niego....
__________________

moonshadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 16:57   #23
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

Cytat:
Napisane przez triririri Pokaż wiadomość
Jejku tak siedze sama, bo jego nie ma od rana, slucham piosenek takich ktore mnie strasznie rozczulaja, placze i mysle.. ile to my mielismy planow na przyszlosc, ile marzen ;( i wszystko diabli wzieli tyle rozmow i planowania ,tyle wspanialych chwil.. I to byly tylko puste slowa.... Nic sie nie spelni.. NIC
Nie rezygnuj z marzen, widocznie los chce abys zrealizowala je z kims innym.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 16:57   #24
izia17
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 756
GG do izia17
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

Też mysle, że dobrze robisz. Myśle też, że odchodząc powinnaś podkreślić, że to właśnie przez jego chorobę - hazard.
izia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 20:57   #25
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

Cytat:
Napisane przez triririri Pokaż wiadomość
W dodatku zadaje sobie caly czas pytanie.. Czy milosc nie powinna byc na dobre i na zle.. Czy myslec sercem czy rozumem...
Miłość, owszem powinna być "na dobre i na złe", ale granicą jest Twoje własne bezpieczeństwo i dobro. Uważam, że Twój TZ swoim zachowaniem naraża Ciebie na wiele cierpień i kłopotów. Jest chory, a więc nie zachowuje się racjonalnie ani odpowiedzialnie.Spada na dno, tonie i jeśli nie uciekniesz utoniesz razem z nim.
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 21:02   #26
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

triririri, jeśli go kochasz, i oprócz tego problemu nie macie innych i jeśli czujesz, że to jest ten jedyny, to ratuj ten związek, niech on się zapisze na jakiś odwyk, terapię. Ludzie nie z takich rzeczy wychodzą, tym bardziej jak się ma wsparcie kochającej osoby. Może dacie radę, spróbuj, ale z pomocą specjalistów.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 21:06   #27
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

Cytat:
Napisane przez izia17 Pokaż wiadomość
Też mysle, że dobrze robisz. Myśle też, że odchodząc powinnaś podkreślić, że to właśnie przez jego chorobę - hazard.
To bardzo mądre co napisałać izia17 Właśnie przez chorobę,a nie przez niego.


PS:Tririri polecam Ci lekturę pamiętników żony Fiodora Dostojewskiego - Anny.Dostojewski był hazardzistą, potrafił przegrać ostatnie pieniądze. Jesli trafisz na tę książkę to nosi tytuł "Mój biedny Fiedia - Dziennik" Anna Dostojewska, wydana przez PIW. Mnie bardzo ta książka poruszyła...
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 21:15   #28
triririri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 41
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

Cytat:
Napisane przez Kavala Pokaż wiadomość
triririri, jeśli go kochasz, i oprócz tego problemu nie macie innych i jeśli czujesz, że to jest ten jedyny, to ratuj ten związek, niech on się zapisze na jakiś odwyk, terapię. Ludzie nie z takich rzeczy wychodzą, tym bardziej jak się ma wsparcie kochającej osoby. Może dacie radę, spróbuj, ale z pomocą specjalistów.

Tylko ze on nie przyjmuje wogole do wiadomosci ze jest chory, uwaza ze wszystko z nim ok, a gra dlatego zeby splacic dlugi.. I jak tu myslec o odwyku...
triririri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 22:34   #29
Mallutka
Zadomowienie
 
Avatar Mallutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

Cytat:
Napisane przez Kavala Pokaż wiadomość
triririri, jeśli go kochasz, i oprócz tego problemu nie macie innych i jeśli czujesz, że to jest ten jedyny, to ratuj ten związek, niech on się zapisze na jakiś odwyk, terapię. Ludzie nie z takich rzeczy wychodzą, tym bardziej jak się ma wsparcie kochającej osoby. Może dacie radę, spróbuj, ale z pomocą specjalistów.

mam co prawda alkoholika, a nie hazardziste w rodzinie ale to co napisalas troszke mija sie z rzeczywistoscia. Jakto "oprocz tego"?? Nalog (podany w jakiejkolwiek formie ) to OLBRZYMI problem i co jest w nim najgorsze niszczy wszystkich i wszystko naokolo poki nie zniszczy samego nalogowca. I niestety podobnie jak do milosci nie da sie nikogo zmusic tak nie da sie zmusic by ktos chcial byc zdrowy...
Moze to drastyczne co napisze ale aby odbic sie od dna trzeba sie na nim najpierw znalezc....



triririri wiem, ze teraz to nic nie znaczy ale jestes szalenie dzielna i inteligentna kobieta i choc teraz w to ciezko uwierzyc bedzie lepiej
Mallutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 09:19   #30
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Zawalił mi sie swiat :(

tiririri
hazard to nałóg i trzena leczyc uzależnienie od hazardu jak każde inne.
Jakos mi się tłukło po głowie i przypomniałam sobiie,że załozyłas wątek, w którym pisałaś,że długi to nie wina Twojego TŻ tylko ktoś go wrobił
Teraz wiesz już jak było i to jest ważne.
Czy miłośc powinna byc na dobre i na złe??
tak, ale nie zawsze w dosłownym tego słów znaczeniu zostając z nim pogrążysz siebie, a to niedobrze.
Myslę,że skoro on nie chce się leczyc to dobrze że odejdziesz, dobrze dla Ciebie.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.