kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-05, 15:19   #211
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Majade, wlasnie tez mi sie tak wydaje, ze odrobine zolci brakuje. a jak patrze na twoje zdjecia to chyba ten creamy nie jest tak mocno zolty? albo moznaby go zmieszac z bisque..
Cathy, moze ty bys cos w tym temacie wiedziala? bo uzywasz creamy bisque. a w ogole szczeka mi opadla, kiedy obejrzalam twoje zdjecia w tym podkladzie, pieknie wygladasz

Mini, hehe. z podkladem wyglada dobrze, ale bez..ostatnio bardzo sreednio.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 15:25   #212
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Ale w tych próbkach jest sporo minerałów... Świetnie
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 15:27   #213
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Majade, wlasnie tez mi sie tak wydaje, ze odrobine zolci brakuje. a jak patrze na twoje zdjecia to chyba ten creamy nie jest tak mocno zolty? albo moznaby go zmieszac z bisque..
nakładałam dziś creamy bisque i jest fajny, leciutko żółty, razej tak neutralnie. Powiedziałabym ze u mnie jest ciemniejszy niz fawn a jaśniejszy niż winged butt. z edm. Ogólnie ma taki odcień hmmm nie wiem... może kremowy. Ogólnie to w woreczku wygląda straszliwie zółto, sam proszek w miseczce też bardzo żółty i wręcz odpychający ale na twarzy ślicznie i łagodnie sie prezentuje

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Ale w tych próbkach jest sporo minerałów... Świetnie
tak, naprawdę, a przy tej ilości, która jest potrzebna to sądzę, ze będę jechać na samych próbasach
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 15:50   #214
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
bardzo różnie, robię też sama mixy
z edm winged butter., light, czasem fawn i perfect (ale z domieszkami)
z lumiere VV light golden z light medium golden 1:1
Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
wczoraj dotarły moje (CATHY, wielkie, ogromne dzięki za cudowne opisy i fotki )
No napiszę tylko: Fiu, fiu
Krycie max bez żadnej tapety przy minimum prochu. Wow wzięłam na pierwszy ogień Creamy Bisque i to jest kolorystyczny strzał w 10 (oczywiście to znów dzięki C) Gotowego makijażu mineralnego w minutkę i przy jednej warstwie to jeszcze nie miałam...
Moje fotki, reszta kolorów czeka na lato
kochana, nawet nie wiesz, jak się cieszę, że Tobie Lucy odpowiada
przynajmniej jedną mogę skreślić z listy osob, które na wymiankowy zaraz upchną próbki LM
Kamień z serca, bo po tym, co napisała ostatnio Paula zaczęłam się obawiać reakcji innych osób, które przez moją opinię o tym podkładzie skusiły się na próbki

Prawda, że naprawdę mało proszku trzeba by wszystko ładnie ukryć i jednocześnie tapety sobie nie zrobić?
I z tego, co piszesz wnioskuję, że mamy bardzo zbliżony odcień skóry, bo ja z EDM używam Light, Winged Butter (choć ostatnio za bardzo kurczakowaty jednak dla mnie), a z Lumiere mam pudło VV Light Medium Golden, które jest odrobinkę zbyt jasne
Choć obecnie nieco "zjaśniałam" i Fairly Light Summer to mój EDM-owy odcien (oczywiscie, jak juz go wycofali )


Paula - moim zdaniem jeżeli chcesz cokolwiek dodawać, to kapkę, dosłownie kapkę creamy bisque, bo sam bisque u Ciebie całkiem dobrze wygląda. Zupełnie inaczej niż u mnie (ja w nim jak świnka piggy wyglądam, a u Ciebie różowych tonów nie podbija)
Nie wiem, jak na żywo, ale na zdjęciu jest bardzo ładnie (choć w okolicach noska bym troszkę dołożyła, ale to już moje czepialstwo się wyłazi ) I następna, która narzeka na cerę, a z tego co widzę, ledwie kilka małych plamek ma do ukrycia
I fajnie, że zrobiłaś kolejne podejście i ze jest lepiej, bo miałam ostatnio wyrzuty sumienia
I dziękuję Ci bardzo

Creamy Bisque
w woreczku wygląda mało zachęcająco - ja się przeraziłam tymi pomarańczowymi tonami i wydawał mi się zbyt ciemny jak dla mnie, ale po nałożeniu fantastycznie się wtapia i mam wrażenie, że odrobinę jaśnieje na twarzy. Co ciekawe, malowałam nim koleżankę, która ma znacznie jaśniejszy odcień skóry niż ja, a też się ładnie wtopił.
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 16:02   #215
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

ja odrobinę ciemniejsza jestem, a też się wtapia całkiem nieźle a to odrobina pomarańczki bardzo mi odpowiada creamy bisque raczej złotawy jest wg mnie niż żółty
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 16:06   #216
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
nakładałam dziś creamy bisque i jest fajny, leciutko żółty, razej tak neutralnie. Powiedziałabym ze u mnie jest ciemniejszy niz fawn a jaśniejszy niż winged butt. z edm. Ogólnie ma taki odcień hmmm nie wiem... może kremowy. Ogólnie to w woreczku wygląda straszliwie zółto, sam proszek w miseczce też bardzo żółty i wręcz odpychający ale na twarzy ślicznie i łagodnie sie prezentuje

o matulu, brzmi jak ideał dla mnie a mniej żółty od WB EDM?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 16:07   #217
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
o matulu, brzmi jak ideał dla mnie a mniej żółty od WB EDM?
sekundkę może uda mi isę cyknąć póki słońce jest
no niestety, zdjęcie swatcha wyszło fatalnie i Creamy Bisque wygląda na bardziej żółty od WB. Aga spróbuję porównać je na twarzy, po roztarciu ale dam odpowiedż za jakiś czas, gdy się przegryzą
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2010-03-05 o 16:15
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 16:10   #218
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
ja odrobinę ciemniejsza jestem, a też się wtapia całkiem nieźle a to odrobina pomarańczki bardzo mi odpowiada creamy bisque raczej złotawy jest wg mnie niż żółty
złotawy, o to to właśnie
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
o matulu, brzmi jak ideał dla mnie a mniej żółty od WB EDM?
w środę sobie zobaczysz na żywo
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 16:22   #219
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cathy, pisalam przeciez ze sie nie zniechecilam i bede probowac. nie potrzebnie sie przejmujesz. mysle, ze dziewczyny doskonale zdaja sobie sprawe, ze jesli przypasowalo Tobie, to nie znaczy, ze im tez musi. i ja tez to wiedzialam
nie masz za co dziekowac, ja pisze prawde, wyjatkowo pieknie ci w tym podkladzie.

no wlasnie cera zaczyna mi sie podleczac, dzieki rosolowi, wszystko podsycha i sie uspokaja. ale mam czerwone plamy po niespodziankach, ktorych nie moge do konca ukryc... i nawet specjalnie robilam foto swego czola, ale ostatecznie nie odwazylam sie wrzucic nawet lucy do konca sie zakrylo tych plam.
wiem, wiem, dosc niedokladnie nalozylam podklad w okolicy nosa, ale nie planowalam sie dzis w ogole malowac, tak mi przyszlo nagle do glowy ze znowu potestuje i na szybko sie maznelam.

co do odcieni w woreczkach i na pedzlach- lauress ma podobnie, odcien soft ivory na pedzlu wyglada na wsciekle pomaranczowy, ale nalozony na twarz juz nie, wiec sie tym nie kieruje patrzylam na swatche u gory strony. i mi w edm tez najlepiej pasowal fairly summer swego czasu.
dziekuje za rady

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2010-03-05 o 16:23
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 16:29   #220
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Z waszych opisów zaczynam coraz bardziej cieszyć na moje próbki i creamy bisque

nie mogę się już doczekać
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 16:42   #221
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
kochana, nawet nie wiesz, jak się cieszę, że Tobie Lucy odpowiada
przynajmniej jedną mogę skreślić z listy osob, które na wymiankowy zaraz upchną próbki LM
Kamień z serca, bo po tym, co napisała ostatnio Paula zaczęłam się obawiać reakcji innych osób, które przez moją opinię o tym podkładzie skusiły się na próbki

Prawda, że naprawdę mało proszku trzeba by wszystko ładnie ukryć i jednocześnie tapety sobie nie zrobić?
I z tego, co piszesz wnioskuję, że mamy bardzo zbliżony odcień skóry, bo ja z EDM używam Light, Winged Butter (choć ostatnio za bardzo kurczakowaty jednak dla mnie), a z Lumiere mam pudło VV Light Medium Golden, które jest odrobinkę zbyt jasne
Choć obecnie nieco "zjaśniałam" i Fairly Light Summer to mój EDM-owy odcien (oczywiscie, jak juz go wycofali )




Creamy Bisque
w woreczku wygląda mało zachęcająco - ja się przeraziłam tymi pomarańczowymi tonami i wydawał mi się zbyt ciemny jak dla mnie, ale po nałożeniu fantastycznie się wtapia i mam wrażenie, że odrobinę jaśnieje na twarzy. Co ciekawe, malowałam nim koleżankę, która ma znacznie jaśniejszy odcień skóry niż ja, a też się ładnie wtopił.
Cathy no własnie ja śledząc Twój (swoją drogą cudny i taki estetyczny) blog stwierdziłam, ze spokojnie moge brać Twoje odcienie, bo świetnie mi się komponują z szyją ( też czasem mam wrażenie, są za żółte) bo mój naturany kolor skóry woła o pomstę do nieba i tylko żółtki go ratują. Lucy zamówiłam natychmiast po Twoim wpisie na blogu no i bingo. Oczywiście to pierwszy dzień ale już widzę jak Lucy siedzi na filtrze po prostu beton. I po co ja robiłam zapasy z Edm?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
o matulu, brzmi jak ideał dla mnie a mniej żółty od WB EDM?
Aga no i klopsik, u mnie są jednak bardo podobne jeśli chodzi o żółtości... Za to chyba jednak Lucy bije Edm na głowę pod względem: widoczności warstw ,braku "tapety", warzenia i efektu palców (czasem jak mam gorszy dzień i dotknę skóry po użyciu Edm to podkład z filtrem swobodnie przemieszczają się tworząc coś w rodzaju zacieku); a Lucy sie trzyma pazurami:O, mimo że coś tam lekko błyszczy (no ale to taka moja uroda)

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
ale mam czerwone plamy po niespodziankach, ktorych nie moge do konca ukryc... i nawet specjalnie robilam foto swego czola, ale ostatecznie nie odwazylam sie wrzucic nawet lucy do konca sie zakrylo tych plam.
no właśnie, tu pojawia się problem korektora bo Lucy korektorowac się chyba nie da - szpachla gipsowa murowana, a korektor z Edm pięknie się w towarzystwie Lucy wyciera i ooo i co tu zrobić
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-05, 16:48   #222
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
no właśnie, tu pojawia się problem korektora bo Lucy korektorowac się chyba nie da - szpachla gipsowa murowana, a korektor z Edm pięknie się w towarzystwie Lucy wyciera i ooo i co tu zrobić
hmm.. wyciera sie mowisz? to moze dlatego mialam wrazenie, ze wygladam jakbym go nie nakladala wcale dobrze, ze mint sie trzymal bo bylaby masakra.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 16:59   #223
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
hmm.. wyciera sie mowisz? to moze dlatego mialam wrazenie, ze wygladam jakbym go nie nakladala wcale dobrze, ze mint sie trzymal bo bylaby masakra.
si, korektorowałam się w takim "wycieralnym" i eksponowanym miejscu i po prostu Edm zjechał
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 17:56   #224
lieselotte
Raczkowanie
 
Avatar lieselotte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 109
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Na amerykańskim forum w wątku LM pewna dziewczyna pisała, że nakłada podkład miejscowo na plamki i krostki, a dopiero potem na całą twarz i w ten sposób całość ma wyglądać jednolicie i bez szpachli. Próbowałam i faktycznie lepiej niż na wierzch, choć nie idealnie. Ja używam eye kabuki EDM do korektora i mocno rozcieram.

A tak w ogóle to noszę podkład Lucy już ponad tydzień i zauważyłam znaczną poprawę cery tzn. skóra jest bardzo miękka i nawilżona, skórki są zminimalizowane, pory jakby czystsze. Niestety, w klimatyzowanym biurze zaczynam dość szybko się świecić, więc czekam z niecierpliwością na przesyłkę z nowymi formułami.
lieselotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 20:14   #225
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Majade, jakiego filtra używasz ? Bo kolory, z tego co czytam, mamy podobne Acz mam nadzieję, że CB będzie dostatecznie żółty, żeby wyrównać dysonans między moją różową twarzą, a żółta szyją
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 21:10   #226
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Majade, jakiego filtra używasz ? Bo kolory, z tego co czytam, mamy podobne Acz mam nadzieję, że CB będzie dostatecznie żółty, żeby wyrównać dysonans między moją różową twarzą, a żółta szyją
i widze, że powody dla których sięgamy po żółtki też te same. Ładnie pokrywa zaczerwienienia, naprawdę, tak kremowo to wygląda, super. Dziś akurat miałam LRP Antka 50 - tego 200 ml w sprayu, jutro będe kombinowac na Klorane 50.

Zamówiłam partię próbek dla Mamy w neutralach, niech też se dziewczyna popróbuje, a co
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 21:18   #227
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
sekundkę może uda mi isę cyknąć póki słońce jest
no niestety, zdjęcie swatcha wyszło fatalnie i Creamy Bisque wygląda na bardziej żółty od WB. Aga spróbuję porównać je na twarzy, po roztarciu ale dam odpowiedż za jakiś czas, gdy się przegryzą


Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Aga no i klopsik, u mnie są jednak bardo podobne jeśli chodzi o żółtości... Za to chyba jednak Lucy bije Edm na głowę pod względem: widoczności warstw ,braku "tapety", warzenia i efektu palców (czasem jak mam gorszy dzień i dotknę skóry po użyciu Edm to podkład z filtrem swobodnie przemieszczają się tworząc coś w rodzaju zacieku); a Lucy sie trzyma pazurami:O, mimo że coś tam lekko błyszczy (no ale to taka moja uroda)

kurcze, no to nie wiem...bo jednak WB dla mnie za żółto-pomarańczowy...ja muszę mieć neutralny lekko zszarzały beż z kropelką mała żółci.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
złotawy, o to to właśnie

w środę sobie zobaczysz na żywo
dziękuję Kochana
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 06:32   #228
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
dzis znowu nalozylam na buzie Lucy, ale z asysta minta i korektora.. oto jak wygladam znowu odcien Bisque (z mintem juz tak nie rozowieje) na twarzy mam tylko podklad z pomocami dlatego tak kiepsko to wyglada
co powiecie o kolorze? moj aparat niestety ni edo konca oddaje kolory tak jak powinien i patrzac w lustro odnosze wrazenie ze jednak odrobinke zolci mi tu brakuje.. chyba zbyt neutralnie wygladam..(po kwasach chyba troche mi sie zmienia odcien)
i kombinuje co by bylo lepsze. a moze zmieszac Bisque i Creamy bisque?

i tym razem udalo mi sie lepiej nalozyc podklad, jednak nie ukryl mi wszystkiego, plamki na czole widac czerwone mimo korektora nawet (ale mam nadzieje ze niedlugo sie ich pozbede)

EDIT: na miniaturce to wyglada nawet na deko za jasny... sama juz nie wiem. prosze o rade.
Rozumiem ze czesc twojego nicka to data urodzenia (upewniłam się sprawdzając profil) a na tym zdjęciu wyglądasz na nieletnią czyli Lucy chyba faktycznie optycznie odmładza

majade to ja chyba bardziej neutralna jestem.Z edm pasował mi najbardziej light neutral w zime zmieszany z olive fair. Z lumiere light warm,light med. neutral, light beige(musze jeszcze goldena przetestowac).Nic zobaczymy jak przyjdą próbki zamówiłam light neutral, creamy bisque, bisque
__________________
Moja wymianka mineralna

papeteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 08:41   #229
juliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 76
GG do juliee
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Wybaczcie, zdjęcia słabe. To moje pierwsze swatche, tym bardziej chapeau bas dla tych, które robią je tak umiejętnie.

Jak już pisałam, zamówione kolory to fair, light, cream i bisque. Fair to typowy odcień - moim zdaniem - rozwielitkowy dla angielskiej róży, bladej, lekko różowawej karnacji. Light to odcień również bardzo jasny, producenci określają go często jako peaches 'n cream, czyli taki neutral, ale bardziej w kierunku ciepła. Z miejsca uznałam, że to mój typ. Niestety, ani jeden, ani drugi nie dał się zeswatchować. Są po prostu na mnie niewidoczne i za nic nie pokazywały się na zdjęciach, choć nakładałam naprawdę grubą warstwę i wykręcałam łapę na wszystkie strony do światła. Cream to biszkopt - ten jest na zdjęciach najbardziej widoczny (żółtko), a bisque - skoro jesteśmy przy kategoriach cukierniczych - herbatnik petit beurre - czyli też peaches 'n cream, ale raczej light medium, nie fair. Taki trochę oranżowy zbyt jak na mój gust. On też jest bardzo widoczny na fotkach, na prawo od cream. Dalej umieściłam fair i olive fair edm, też bardzo grubo, bo się momentalnie wtapiały, ale je przynajmniej widać. Fair to ten lekko opalizujący, mam formułę o-glo, olive fair to intensive.

I teraz niespodzianka. Na podstawie swatchów stwierdziłam, że cream i bisque odpadają dla mnie w przedbiegach. Dlatego postanowiłam zacząć od light. Po południu wróciłam z basenu, słońce wylazło, myślę sobie "machnę szybko minerały na facjatę, zrobię zdjęcie i zobaczymy". I wyobraźcie sobie, że sie pomyliłam. Zamiast w light zamerdałam pędzlem w cream (pojęcia nie mam, jakim cudem, z przejęcia chyba). Efekt na ostatnich zdjęciach. Zero żółci, wtopił się idealnie. Oczy, usta i policzki saute, przed minerałami dałam kroplę touche magique pod oko i przy nosie, na brwi kredka lumene. I tyle.
juliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-06, 09:05   #230
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Juliee
kawał dobrej roboty
patrze na Twoje zdjecie i ake cera ! pieknie i wogole
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 09:10   #231
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Też jestem pod meeeeega wrażeniem! Z tego co tu czytam, to większość odcieni pięknie się wtapia w skórę przy różnych karnacjach...Jestem pełna nadziei

Juliee cera jak marzenie
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 09:14   #232
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Papeterio, to my chyba zbliżone jesteśmy do siebie
Julieee, efekt boski. Zachęcasz bardzo do Lucy
z Twoich zdjeć pasowałaby mi kombinacja Light, Cream i Bisque
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 09:20   #233
juliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 76
GG do juliee
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Dziewczyny, naprawdę dziękuję. Wiedziałam, co robię, strategicznie fotografując policzek bez frakcjowo/migdałowego potwora na środku Jak już zbiorę się na odwagę, zamieszczę zdjęcie w wątku "przed/po". Póki co, pozwolę złudzeniom trwać Pastereczko, jak powtórzyłam Twoje słowa TŻowi, spojrzał z czułością i rzekł "ale to na tym zdjęciu chyba". Uhm. Nazwijmy to "siłą minerałów Lucy"
juliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 09:25   #234
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cześć dziewczyny ,chciałam się was zapytać o małą poradę odnośnie kolorków Lucy Jestem w posiadaniu cream, creamy bisque, light i bisque i którego podkładu nie nałożę na buźkę (najlepiej wygląda cream), strasznie wybijają mi się zielone tony z szyji i wygląda to mało naturalnie = blada twarz+zielona szyja ) Macie może jakieś pomysły na mieszanie i jak temu zaradzić, bo sama formuła bardzo mi odpowiada?
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 09:36   #235
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

juliee bardzo dziękujemy
Czyli Lucy nie ma koloru dla mnie
trzeba będzie mieszać ze snow white
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 10:06   #236
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Papeterio, hehe, tak to data urodzenia. a ja zawsze wygladalam na nieletnia taka "uroda", choc nie powiem, w Lucy cera jest taka promienna.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 12:01   #237
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Cytat:
Napisane przez juliee Pokaż wiadomość
(...)Fair to typowy odcień - moim zdaniem - rozwielitkowy dla angielskiej róży, bladej, lekko różowawej karnacji.(...) .
ja już go chcęęęęęę
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 12:44   #238
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Kliknąłam próbki Light, Cream i Bisque, wszystkie original, może to będzie objawienie i nie będę musiała testować nic więcej
A PayPal mnie wnerwił. Płaciłam kartę i mi zeżarło złotówkę za nie-wiem-co. Już nie chodzi o tą złotówkę, tylko o to, że nic nie było napisane przed ostateczną płatnością. Nie lubię, no.
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )

Edytowane przez fanka_fiorda
Czas edycji: 2010-03-06 o 15:05
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 15:01   #239
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

po wielu zachwytach i oczywiście po przeczytaniu postów o Lucy na blogu Kasi zapragnęłam i ja próbek tylko chciałabym prosić o pomoc jaki odcień podkładu wybrać dla siebie wstawię swój pyszczek bez makijażu, tylko mi nie uciekać
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 15:39   #240
juliee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 76
GG do juliee
Dot.: kosmetyki mineralne LUCY MINERALS

Renia, myślę, że cream pasowałby jak najbardziej. Ewentualnie light.
juliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.