maz nie chce isc na chrzciny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-22, 22:07   #1
anielica 82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 27

maz nie chce isc na chrzciny


witam...jestem tu nowa ale dzis caly dzien czytalam was i nie moglam sie odetwacmam duzy problem i nie bardzo wiem jak sobie z nim poradzic...podejrzewam ze dla niektorych okaze sie smieszny ale potrzeba wygadania sie jest silniejsza....
a wiec z mezem jestesmy razem 7 lat,od 3 po slubie..na poczatku zazancze ze jest niesamowicie uparty,ja z kolei bardziej sklonna do ustepstw...moj problem polega na tym ze maz strasznie pogniewal sie na mojego brata i nie chce go wiecej widziec..dodam ze bratowa w styczniu urodzila drugie dziecko i do tego czasu maz go nie widzial naswietlajac troszke sprawe dodam ze brat bywa osoba ktora zawsze chce doradzic,powiedziec jak on by zrobil w danej sytuacji,a co wazniejsze przy pierwszym dziecku byl bardzo przewrazliwiony i czesto zwracal mojemu mezowi na cos uwage...kiedy bratowa rodzila dziecko i ja mialam sie zostac z ich pierwszym tak sie zlozylo ze bylam z mezem w sklepie..szybko wiec zostawilismy zakupy i pojechalismy do nich...brat jak to w takiej sytuacji zdenerwowany gadal od rzeczy...ja mu powiedzialam ze maz zostanie z mala na chwile a ja skocze do domu po pidzame...na co brat krzywo zareagowal i powiedzial ze ja mam jechac a oni zaczekaja(po prostu nie chcieli zeby mala zostala sama z moim mezem),naprwade nie wiem dlaczego bo maz bardzo mala lubi i ogolnie lubi dzieci(swoja droga staramy sie o swoje juz dwa lata i nic z tego takze po tej sytuacji maz stwierdzil ze nie pozwoli sie tak traktowac i nie chce tam wiecej jechac...spotkal raz mojego brata przypadkiem ale nie bardzo wyszlo im pojednanie..brat twierdzi ze chcial przeprosic ale maz nie chcial gadac,maz zkolei mowi ze zadnego przepraszam nie uslyszal...rozmawiajac z bratem widze ze mu przykro i chcialby to naprawic...tlumaczy sie ze byl w stresie...z drugiej strony staram sie zrozumiec meza,rozumiem ze moze mu byc przykro.uwaza ze nie ma po co jechac bo i tak beda go traktowac jakby chcial skrzywdzic dziecko...najgorsze jest to ze niedlugo chrzciny i ja bede matka chrzestna a maz nawet nie chce ze mna isc glupio mi isc samej i mimo ze staram sie go zrozumiec to gdzies trzymam uraze...bardzo mnie ta sytuacja stresuje i mam wszystkiego dosc...ja jestem osoba ktora nie lubi zadnych konfliktow a rodzinnych to juz wogole!!czasami mam ochote wyjsc i tyle...mimo ze staram sie przejsc nad tym do porzadku dziennego to czuje zlosc i do brata i do meza...ehhh...chyba sie musialam wygadac...
anielica 82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 15:03   #2
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: maz nie chce isc na chrzciny

nie za bardzo wiem o co obraził się twój mąż, brat powiedział mu wprost że nie chce aby on zostawał z dzieckiem, bo jeśli nie to chyba twój maż jest przewrażliwiony
z drugiej strony skoro twój brat czuje się winny to coś musiało być na rzeczy
szkoda ze nie poprosili twojego męża na chrzestnego to na
pewno by złagodziło konflikt i doceniliby go jako zdolnego opieki nad dzieckiem

co tu radzić faceci muszą sie sami dogadać tylko kto wyciągnie rękę pierwszy
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 15:28   #3
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: maz nie chce isc na chrzciny

Jak na dorosłych ludzi obaj zachowują się strasznie dziecinnie.
Ja bym ich na siłę nie godziła. Próbując to zrobić możesz jedynie doprowadzić do tego,że obaj się z Tobą pokłócą.
Może im kiedyś przejdzie?
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 17:21   #4
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: maz nie chce isc na chrzciny

Cytat:
Napisane przez anielica 82 Pokaż wiadomość
brat bywa osoba ktora zawsze chce doradzic,powiedziec jak on by zrobil w danej sytuacji,a co wazniejsze przy pierwszym dziecku byl bardzo przewrazliwiony i czesto zwracal mojemu mezowi na cos uwage...
faceci nie lubia byc pouczani. mysle, ze uraza Twojego meza ma glebszy wymiar. wiesz-brat jest ojcem juz dwojki dzieci, a Twoj maz moze ma kompleksy na tle tego, ze Wy jeszcze nie doczekaliscie sie potomstwa. faceci sa zafiksowani na punkcie swojej plodnosci.
porozmawiaj ze swoim mezem, upor uporem, ale powinien miec na wzgledzie przede wszystkim Twoje dobro i dla swietego spokoju powinien Ci towarzyszyc.
porozmawiaj tez z bratem, powiedz, by wprost przeprosil meza.
bez sensu chowac uraze, to dziecinada.
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 22:32   #5
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: maz nie chce isc na chrzciny

Uważam, że teraz piłka jest po stronie brata męża. On powinien umówić się, przyjść, sam, do Twojego męża, porozmawiać. Wyjaśnić. Nie, jak się w sklepie spotkają sprawiać wrażenie, ze mu przykro, nie wysłać zaproszenie na chrzciny i czekać. Zachować się jak facet i wyjaśnić sytuację.
Ja się trochę nie dziwię Twojemu mężowi (choć nie wiem, może faktycznie robił coś względem dzieci, z czym nie zgadza się ich ojciec?-nie osądzam, pisze 'nie wiem' bo żadna sytuacja nie została przytoczona). Ty piszesz, że był przewrażliwiony, możliwe, ale może on (brat) widzi to inaczej.
Zgadzam się z Wandawerandą. Gdy między nimi narastało napięcie od dawna, bardzo potrzebna jest wola obu stron by oczyścić atmosferę.

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2012-05-03 o 23:32
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 17:38   #6
ranka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 90
Dot.: maz nie chce isc na chrzciny

Wg mnie Twój mąż nie idzie do rodziców a do dziecka
Chrzciny są "świętem" dziecka, a że jest małe i samo nie zorganizuje to muszą rodzice mu pomóc.
Twój mąż wg mnie może być zły/urażony na Twojego brata ale dziecko nie ma z tym nic wspólnego.

Powinnien iść na te chrzciny bo nie idzie na impreze brata a jego dziecka.

Konflikt powinni sami sobie wyjaśnić. Ale wg mnie Twój brat powinien pierwszy wyciągnąć ręke i wytłumaczyć o co mu wtedy chodziło
ranka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 02:59   #7
Nicość
Raczkowanie
 
Avatar Nicość
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 340
Dot.: maz nie chce isc na chrzciny

A może nie lubi dzieci?
Ja dzieciaków nie cierpię, więc też omijam chrzty, komunie, urodziny, mikołaje straje - szerokim łukiem.
A na tego typu imprezach zawsze jest pełno bachorów.

Jeśli problem leży gdzie indziej, to powinien pójść.Inaczej konflikt się pogłębi a potem coraz trudniej będzie przełamać lody.
Nicość jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-07, 14:26   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: maz nie chce isc na chrzciny

Czy ten wątek nie był przypadkiem na Plotkowym lub Intymnym (gdzie padło bardzo dużo odpowiedzi)?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 20:22   #9
wtycza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 42
Dot.: maz nie chce isc na chrzciny

A ja bym odpuściła mężowi. Nie chce iść to niech nie idzie. Twoj brat powinien to zrozumieć.
Możesz jeszcze poprosić brata, aby sam osobiście zaprosił twojego męża na chrzciny. W ten sposób nastąpiło by pojednanie.
wtycza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.