Poprawa kondycji, wydolności fizycznej Pomozcie poczatkującej;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-09, 20:18   #1
fragilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 53

Poprawa kondycji, wydolności fizycznej Pomozcie poczatkującej;)


Moim problemem jest fatalna kondycja fizyczna Nigdy niczego nie ćwiczyłam, od zajęc na w-fie sie migałam a teraz chciałabym coś z tym zrobić gdyż męcze się strasznie szybko
jestem też zupełnie nierozciągnięta i zmagam sie z brzuchem ale ćwiczeń na rozciąganie i brzuch znalazłam parę w wyszukiwarce
Problem w tym ze gdy pełna zapału i dobrych chęci zaczęłam przeszukiwać forum w poszukiwaniu pomysłów na poprawe kondycji to naczytałam sie o rozroście mięśni, jakimś ''paleniu mięśni'' itp. Dziewczyny! nie chce zrobic sobie krzywdy! Boję sie ze przez ćwiczenia całkiem 'stracę tyłek' i tak juz jest wystarczająco odchudzony nie chcę przypadkiem schudnąć jeszcze z pupy i nóg bo wyglądałoby to fatalnie
Na ćwiczenia planuję poświęcać pól godziny - godzina dziennie( a moze przydałoby się więcej????) i nie mam możliwości chodzenia na siłownie ani biegania choć czytałam na innych watkach ze to dobre na kondycje mysle wiec nad aerobikiem sciagnelam nawet jakis filmik z Deanne Berry
Bardzo mi zalezy na JAKNAJSZYBSZEJ poprawie kondycji Jak myślicie kiedy bede mogla oczekiwać efektów??Doradzcie cos zebym sie nie zniecheciła))
fragilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 13:32   #2
TranceLady
Raczkowanie
 
Avatar TranceLady
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 33
Dot.: Poprawa kondycji, wydolności fizycznej Pomozcie poczatkującej;)

Nawet nie masz pojęcia, jak ja Cię rozumiem: też kondycję mam do kitu, 400m nie umiem przebiegnąć. A za siebie nie umiem się wziąć, mój zapał do sportu przypomina zapałkę- błyskawicznie się zapala, płonie... i gaśnie równie szybko. Dużo czasu minęło od pojawienia się Twojego postu, może już coś wymyśliłaś, może potrafisz mi coś doradzić... Proszę, już dla samego zdrowia muszę coś zrobić, doradźcie mi coś. Osobiście wpadłam na to, by w domciu się uczyć jumpstyle'u. Co myślicie?
TranceLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 16:04   #3
ciucholand
Rozeznanie
 
Avatar ciucholand
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 935
Dot.: Poprawa kondycji, wydolności fizycznej Pomozcie poczatkującej;)

Również bardzo chętnie dowiem sie jak poprawic kondycję
__________________
,,Radę, którą dajesz drugiemu, zastosuj również do siebie.,,


38-39-40-41-42-43-44-45-46-47

WYMIANA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post41077833
ciucholand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 21:50   #4
zieloneoczymam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 364
Dot.: Poprawa kondycji, wydolności fizycznej Pomozcie poczatkującej;)

Bieganie, pływanie, rower - na kondycję w sam raz.

Na poprawę wytrzymałościową polecam ćwiczenia z Zuzaną Light Zuzka

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

A jeśli nie chcesz schudnąć to zadbaj o dietę. Jeśli będzie odpowiednia to przy najcięższych treningach nie schudniesz
zieloneoczymam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 15:38   #5
Do_
Raczkowanie
 
Avatar Do_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 317
Dot.: Poprawa kondycji, wydolności fizycznej Pomozcie poczatkującej;)

Jeszcze miesiąc temu też tak miałam. Dzisiaj jestem w miarę wyćwiczona
Od czego zaczynałam ? Od żenujących [dla innych] wyników np, 2 minuty biegu i koniec. 5 minut rowerka stacjonarnego i koniec. 7 brzuszków i koniec. Stepper 1 minuta i koniec... Oczywiście wszyscy się śmiali, że mało. Ale dzisiaj to ja śmieję się z innych bo bez problemu przejeżdżam godzinę na rowerku czy 25 minut na stepperze

Polecam zaczynać od malutkich kroków żeby się nie zmęczyć ale jednocześnie żeby ciało zaczynało się przyzwyczajać.

Jutro Poniedziałek. Przebiegnij minutę
Po jutrze : Minuta trzydzieści sekund
Środa: Dwie minuty
i tak dalej... dalej... aż dojdziesz do fajniejszych wyników.

Nie sztuką jest za pierwszym razem przebiec 30 minut i następnego dnia nie wstać z łóżka i jeszcze się zniechęcić !!


PS: Naprawdę zaczynałam od jednej minuty na steppie [Dokładnie 25 Sierpnia zaczynałam od jednej minutki, dziś 25]

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Dodam, że możesz zacząć od tańca Włącz muze i się pobujaj
__________________
1.04.2013

Today I close the door of my past, open the door of my future, take a deep breath and step to a new life
Do_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 15:46   #6
marcheweczka188
Raczkowanie
 
Avatar marcheweczka188
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 42
Dot.: Poprawa kondycji, wydolności fizycznej Pomozcie poczatkującej;)

Dziewczyny mam to samo! Moja kondycja jest fatalna.. Od tygodnia biegam, ale na razie wygląda to tak , że 2 minutki biegu i 3 minuty odpoczywam idąc i tak kilka razy... ale mam nadzieję że to się z czasem będzie poprawiać.. ahhhh jakbym chciała biegać 15 min bez zatrzymywania.. ahhhhhhhhh marzenie
marcheweczka188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 15:48   #7
akot80
Zadomowienie
 
Avatar akot80
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: gdzieś pod stolicą ;)
Wiadomości: 1 793
Dot.: Poprawa kondycji, wydolności fizycznej Pomozcie poczatkującej;)

Cytat:
Napisane przez marcheweczka188 Pokaż wiadomość
ahhhh jakbym chciała biegać 15 min bez zatrzymywania.. ahhhhhhhhh marzenie
Spokojnie. Ja jak zaczynałam ćwiczenia z Zuzką to ledwo 6 minut wytrzymywałam, było to miesiąc temu, teraz 2 razy dłużej daję radę.
akot80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 16:00   #8
marcheweczka188
Raczkowanie
 
Avatar marcheweczka188
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 42
Dot.: Poprawa kondycji, wydolności fizycznej Pomozcie poczatkującej;)

to super i zazdroszczę mam taką nadzieję że z każdym moim treningiem będzie lepiej
marcheweczka188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 18:43   #9
TranceLady
Raczkowanie
 
Avatar TranceLady
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 33
Dot.: Poprawa kondycji, wydolności fizycznej Pomozcie poczatkującej;)

O.O Zdziwiłyście mnie... To ja myślałam że będę musiała jakiś kwartał/ pół roku ćwiczyć, żeby cokolwiek się zmieniło... Może i to też mnie tak troszkę zniechęcało ^^ Naprawdę, dziękuję wam za motywację =) I tobie zieloneoczymam, już sobie w chwilach przerwy robię jej (Zuzy) ćwiczonka :3 Jak coś się u mnie zmieni, dam wam na pewno tutaj znać... xD
TranceLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.