Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna Podnoszenie jakości życia zdrowych ludzi metodami pozachirurgicznymi - pytania i odpowiedzi.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-10-01, 11:02   #1
KrZySzToFfFa
Przyczajenie

Laser na rozszczep wargi i podniebienia

Moi drodzy,
zwracam się z prośbą o podzielenie się opinią, ale zanim napiszę konkretnie o co chodzi, najpierw przybliżę sytuacje w jakiej znalazła się moja siostra. Otóż rok temu urodziła bliźniaki dwóch cudownych ślicznych chłopców, z tym że Dawidek urodził się z rozszczepem wargi i trochę podniebienia. Lekarz rodzinny powiedział że należy już zacząć coś z tym robić, wskazał konkretnie laser Alma Harmony Clearlift żeby zmniejszyć, zmiękczyć rozszczep. Czytam forum ale nigdzie nie znalazłam takiej info, owszem że usuwa przebarwienia, zagęszcza, napina skórę ale czy taki mały chłopczyk z taką dolegliwością będzie mógł mieć wykonany zabieg? Ma ktoś doświadczenie, może podzielić się opinią? dziękuje Krzysztofa
KrZySzToFfFa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 12:21   #2
mon_milk
Przyczajenie

Dot.: Laser na rozszczep wargi i podniebienia

Krzysztofa ponoć jest jakieś forum gdzie rodzice chorych dzieci na rozszczep wargi, wymieniają się informacjami, doświadczeniami poszukaj w necie może coś znajdziesz. Pozdrawiam
mon_milk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 09:20   #3
vougee
Przyczajenie

Dot.: Laser na rozszczep wargi i podniebienia

Hej Po przeczytaniu twojego posta zapytałam moją dr czy ma jakieś doświadczenie w tym temacie bo sama pracuje na almie i generalnie dr powiedziała że przychodzą mamy z dzieciaczkami tak rocznym, półtorarocznym właśnie z rozszczepami i mówiła że u niektórych faktycznie zabieg przynosi efekty staje się to miększe i mniej widoczne. Rodzice podpisują zgodę na zabieg, należy zrobić to w serii co ok.3 tygodnie ilość ustala lekarz, dziecka wcale to nie boli, panikują w momencie zakrycia im oczu okularkami, rodzic uczestniczy w przebiegu zabiegu który trwa ok 3-5 min dziecko pozostaje cały czas z rodzicem więc nieźle dzieci to znoszą ale się rozpisałam, ale miałyśmy czas z dr bo się znieczulałam i mi opowiedziała to co Ci opisałam. Mam nadzieje że choć trochę pomogłam. Pozdrawiam
vougee jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości