Farba Evolution of the color Alfaparf - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-23, 17:17   #331
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez Phoenix2 Pokaż wiadomość
niunka112
Sprobuj uzyc Alfaparf 11.11 z podwojnym popielem. Moja natura wlosow to jasny popielaty braz pomieszany z jasnym zlotym brazem, nie wiem jak to sformulowac poprawnie ale fryzjerzy przewaznie i narzekali, ze mam dziwne wlosy utleniajace sie na cieple i zimne barwy, moja coreczka ma takie same wlosy, od nasady do polowy jasniutki popielaty blond, a konce zloty braz az to zloto przebija, teraz robia sie jej pasemka w tym kolorze, ale do rzeczy .
Ostatnio pokusilam sie na farbe Joico 10.1 (recenzja na KWC) i zrobila mi istne kuku na wlosach, w kazdym razie tych farb nie polecam, moze naturalnym blondynkom beda sluzyc ale u szatynek moga wyjsc oplakane skutki.
Zeby rozjasnic tak ciemne wlosy trzeba uzyc farb w odcieniach popieli, i np u mnie 10.1 Alfapar sobie nie poradzil, wiec bede startowac z 11.11 z woda 12%,bynajmniej zamierzam ale to dopiero za ok 3 tyg.
Podobno nie ma bata, zeby przy ciemnych wlosach wyszedl rudy kolor jesli uzyje sie mieszanki 11.11 z 11.21, tak doradza wizazowa "blondbunny", ktorej link do bloga chyba juz ktos podawal.
Hej,ja też zakupiłam alfę 11.11 i wodę 12%. Ciekawa jestem efektu,ale na to muszę poczekać jeszcze 3-4 tygodnie.
Farbowałam kiedyś alfą 11.10(wklejałam zdjęcia na tym wątku w sierpniu 2011).Ostatnio farbowałam Londą 12/1,12/89 i byłam zadowolona,mam nadzieję,że się nie rozczaruję efektem.
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 19:29   #332
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 139
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez piiz Pokaż wiadomość
Hej,ja też zakupiłam alfę 11.11 i wodę 12%. Ciekawa jestem efektu,ale na to muszę poczekać jeszcze 3-4 tygodnie.
Farbowałam kiedyś alfą 11.10(wklejałam zdjęcia na tym wątku w sierpniu 2011).Ostatnio farbowałam Londą 12/1,12/89 i byłam zadowolona,mam nadzieję,że się nie rozczaruję efektem.
Witaj

Ja jeszcze nie zakupilam farby i utleniacza u mnie to choleryczne koszta (mieszkam zagranica) ze wzgledu na to, ze tylko jeden sklep internetowy posiada serie Platinium 11.11 i nie dosc, ze farba do tanich nie nalezy to doliczaja do farby gigantyczny Vat, za to przy zakupie conajmniej 4 sztuk Vat jest nieco mniejszy i w sumie oplaca mi sie kupic za jednym razem te 4 farby, bo w tej chwili jedna lacznie z wysylka kosztowac mnie bedzie ok 15 funtow. Pytanie tylko co bedzie jak sie okaze, ze i ta 11.11 nie radzi sobie z natura moich wlosow, kilkadziesiat funtow w plecy dlatego mam twardy orzech do zgryzienia.
Musialam sie wyzalic.

Widzialam Twoje zdjecia wlosow i zazdroszcze, ze tak pieknie wyszlo na odroscie, ale Ty masz ciemny blond wiec chyba, nie trudno rozjasnic Ci wloski farba na poziomie 11. Na pewno ta 11.11 nada piekny odcien na Twoich wlosach.
Wode kupilas tez z Alfaparf? Bo zastanawiam sie czy jej nie kupic.

Edytowane przez Phoenix2
Czas edycji: 2012-02-23 o 20:33
Phoenix2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 17:29   #333
niunka112
Raczkowanie
 
Avatar niunka112
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

ja zakupiłam alfa 11.11 i z wodą 12% ale gdzieś za 2 tyg...
ciekawa jestem jakie będziemy miały efekty
__________________
Odstawiamy prostownicę, rozjaśniacze - włosy rośnijcie!
niunka112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 17:51   #334
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Jestem tu 1 raz.
Farbuje wlosy od 10 lat na blond z pasemkami, a teraz cale blond.
Zaczne od tego ze z natury m am kolor bardzo bardzo ciemny blond/jasny braz.
Jak do tej pory rozjasnialam wlosy woda 9% a od dłuższego czasu na 12% a potem kładlam farbe ( joanna srebrny pył) żeby zniwelowac żółty odcien.

W miedzy czasie dokladalam co jakis czas pasemek - ostatnie spowodowaly że z włosów 45 dzis mam 30cm musialam obiać włosy lecialy , lamaly sie.

Troche przestudiowalam wizaz odnośnie farbowania wlosow farbami na kolor blond więc zaczęłam od wellatonu. Użylam go z woda 9% i 12% niestety wyszedł pomarańczowy i żółty kolor.

Teraz chcialabym spróbowac Alfaparfu i się zastanawiam które odcienie mam wziąć i pomieszac :

11.11 - SUPER ROZJAŚNIAJĄCY NATURALNY POPIELATY BLOND
11.20 - SUPER ROZJAŚNIAJĄCY FIOLETOWY BLOND
1020 SS - ULTRAJASNY SREBRZYSTY BLOND


1 zdjecie po uzyciu Wellatonu na wodzie 9% i moje odrosty

2 zdjęcie po uzyciu Wellatonu z woda 12%

3 zdjecie mój ulubiony odcień włosków

Co proponujecie mi??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 007.jpg (99,6 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 123.jpg (58,1 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 115.jpg (51,9 KB, 150 załadowań)
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 19:09   #335
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

dolaczam sie do was, zafarbowalam palette 219 jednak nie złapala mi zbyt dobrze ;/, moj naturalny to ciemny blond 5-6 teraz bede probowac alfaparf 11.11, na dlugie włosy zuzywacie 2 farby?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 20:50   #336
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 139
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
dolaczam sie do was, zafarbowalam palette 219 jednak nie złapala mi zbyt dobrze ;/, moj naturalny to ciemny blond 5-6 teraz bede probowac alfaparf 11.11, na dlugie włosy zuzywacie 2 farby?

To zalezy jak dlugie i geste sa Twoje wlosy, grube, cienkie.
Wlosy mam za ramiona, niezbyt geste i niezbyt grube, ale prawie cala tubka farby idzie na farbowanie ciemnych odrostow ok 2,5cm.
Wez na wszelki wypadek kup dwie farby.
Phoenix2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 13:15   #337
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

[QUOTE=7Paulina7;32525957]Jestem tu 1 raz.
Farbuje wlosy od 10 lat na blond z pasemkami, a teraz cale blond.
Zaczne od tego ze z natury m am kolor bardzo bardzo ciemny blond/jasny braz.
Jak do tej pory rozjasnialam wlosy woda 9% a od dłuższego czasu na 12% a potem kładlam farbe ( joanna srebrny pył) żeby zniwelowac żółty odcien.

W miedzy czasie dokladalam co jakis czas pasemek - ostatnie spowodowaly że z włosów 45 dzis mam 30cm musialam obiać włosy lecialy , lamaly sie.

Troche przestudiowalam wizaz odnośnie farbowania wlosow farbami na kolor blond więc zaczęłam od wellatonu. Użylam go z woda 9% i 12% niestety wyszedł pomarańczowy i żółty kolor.

Teraz chcialabym spróbowac Alfaparfu i się zastanawiam które odcienie mam wziąć i pomieszac :

11.11 - SUPER ROZJAŚNIAJĄCY NATURALNY POPIELATY BLOND
11.20 - SUPER ROZJAŚNIAJĄCY FIOLETOWY BLOND
1020 SS - ULTRAJASNY SREBRZYSTY BLOND


1 zdjecie po uzyciu Wellatonu na wodzie 9% i moje odrosty

2 zdjęcie po uzyciu Wellatonu z woda 12%

3 zdjecie mój ulubiony odcień włosków

Co proponujecie mi??


11.10-super rozjaśniający naturalny popielaty blond (z przewagą naturalnego)
11.11-super rozjaśniający popielaty intensywny blond(z podwójnym popielem)

Myślę,że sam 11.11 powinien wystarczyć bez mieszania z innym odcieniem,osobiście mam taką nadzieję


---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Phoenix2 Pokaż wiadomość
Witaj


Widzialam Twoje zdjecia wlosow i zazdroszcze, ze tak pieknie wyszlo na odroscie, ale Ty masz ciemny blond wiec chyba, nie trudno rozjasnic Ci wloski farba na poziomie 11. Na pewno ta 11.11 nada piekny odcien na Twoich wlosach.
Wode kupilas tez z Alfaparf? Bo zastanawiam sie czy jej nie kupic.
Moje naturalne włosy są na poziomie 5/6 ale mimo to ciężko się rozjaśniają do ładnego,chłodnego blondu.
Wodę stosowałam firmy yellow(produkuje ją alfaparf),teraz też zakupiłam yellow 12% w buteleczce 150 ml.
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 17:22   #338
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

jestem po farbowania 11.11 z 11.2o, na polowie dlugosci wczesniej nalozylam kapiel rozjasniajaca. blond jaśniutki, moim zdaniem naturalny odcien.ja jestem bardzo zadowolona
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 14:04   #339
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
jestem po farbowania 11.11 z 11.2o, na polowie dlugosci wczesniej nalozylam kapiel rozjasniajaca. blond jaśniutki, moim zdaniem naturalny odcien.ja jestem bardzo zadowolona
wstaw zdjęcia
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 16:22   #340
Phoenix2
Raczkowanie
 
Avatar Phoenix2
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 139
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
jestem po farbowania 11.11 z 11.2o, na polowie dlugosci wczesniej nalozylam kapiel rozjasniajaca. blond jaśniutki, moim zdaniem naturalny odcien.ja jestem bardzo zadowolona

Slicznie stonowala ci wlosy ta mieszanka.


piiz
wejdz na bloga "blondbunny", wyzej podawalam linka, tam znajdziesz zdjecia "anulki".
Phoenix2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 21:01   #341
JustWomen
Rozeznanie
 
Avatar JustWomen
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 979
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Witam
A ja mam nastepujące pytanie. Mam zrobiony kilka miesięcy temu kolor rudy (8.4) f-my Alfapart. W międzyczasie robiłam odrosty ale teraz chiałabym odświezyć kolor na całej długości.
Ile czasu mam trzymać farbę na całej długości włosów?
Jaką wodę mam zastosować? czy wystarczy woda 3%?

Z góry dziękuję i liczę na waszą pomoc ;-)
JustWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-20, 07:02   #342
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez JustWomen Pokaż wiadomość
Witam
A ja mam nastepujące pytanie. Mam zrobiony kilka miesięcy temu kolor rudy (8.4) f-my Alfapart. W międzyczasie robiłam odrosty ale teraz chiałabym odświezyć kolor na całej długości.
Ile czasu mam trzymać farbę na całej długości włosów?
Jaką wodę mam zastosować? czy wystarczy woda 3%?

Z góry dziękuję i liczę na waszą pomoc ;-)
Można, robiąc odrost, spienić przy zmywaniu farbę i rozprowadzić farbę w ten sposób po całości i trzymać na włosach jeszcze jakieś 10 minut. Myślę, że jeśli użyjesz wody 3% na całość to też będzie dobrze i trzymaj farbę tyle, ile mówi ulotka

Edytowane przez sylvietta86
Czas edycji: 2012-03-20 o 07:03
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-20, 21:07   #343
niunka112
Raczkowanie
 
Avatar niunka112
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

11.11 z wodą 12% nie pomogło nie wiem już jak mam uzyskać blond bez rozjaśniaczy normalnie mam tego już dość jakby mi było w miarę ładnie w ciemnych odrazu bym zafarbowała i spokój z głowy! Każda z was tutaj ma w miare jasne włosy , a tymbardziej o wiele jaśniejsze niż ja i wam wychodzi coś a mi nic;/ wiecznie jakieś rudawe odcienie tylko nie wiem co teraz zrobić;/
__________________
Odstawiamy prostownicę, rozjaśniacze - włosy rośnijcie!

Edytowane przez niunka112
Czas edycji: 2012-03-20 o 22:02
niunka112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 06:02   #344
Phebe
Raczkowanie
 
Avatar Phebe
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 64
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Jak aż taki wysoki utleniacz i numer farby nie rozjaśnił twoich włosów pomimo twoich starań,to ci szczerze współczuję,tyle w to włożyłaś kasy i nadziei, szkoda że się nie udaje.Nie wiem co ci doradzić ,może przed zafarbowaniem farbą na odrosty jednak musisz dać rozjaśniacz lub co jakiś czas kąpiel rozjaśniającą na całość-pisały tu dziewczyny o czymś takim.
Phebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 10:46   #345
niunka112
Raczkowanie
 
Avatar niunka112
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

nie potrzebuje na całe włosy tylko na odrosty, bardzo mi zależy na tym by moje włosy odżyły odstawiłam od 4 miesięcy prostownicę nawet a to było wyzwanie rozjaśniacze , które rujnowały mi włosy i nie chciałabym do tego wracać i nie wiem co mam robić ehhh;/ praktycznie każdy tu na forum jest z jasnymi włosami lub ciemnym blondem , aż zazdroszczę niestety ja mam ciemne po rodzicach, które kompletnie do mnie nie pasują;/
__________________
Odstawiamy prostownicę, rozjaśniacze - włosy rośnijcie!

Edytowane przez niunka112
Czas edycji: 2012-03-21 o 11:07
niunka112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 11:18   #346
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez niunka112 Pokaż wiadomość
nie potrzebuje na całe włosy tylko na odrosty, bardzo mi zależy na tym by moje włosy odżyły odstawiłam od 4 miesięcy prostownicę nawet a to było wyzwanie rozjaśniacze , które rujnowały mi włosy i nie chciałabym do tego wracać i nie wiem co mam robić ehhh;/ praktycznie każdy tu na forum jest z jasnymi włosami lub ciemnym blondem , aż zazdroszczę niestety ja mam ciemne po rodzicach, które kompletnie do mnie nie pasują;/
przykro mi,ze farba z takim wysokim oksy nie dała rady twoim włoskom.
.Skoro masz bardzo ciemna nature to moze pomysl nad blondem z pozimu 9,wtedy farba predzej dałaby rade,bo poziom 11 ciezko uzyskac farba na ciemnych naturalkach,no chyba ze podkład z rozjasniacza na odrosty i potem farba
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 11:36   #347
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez niunka112 Pokaż wiadomość
11.11 z wodą 12% nie pomogło nie wiem już jak mam uzyskać blond bez rozjaśniaczy normalnie mam tego już dość jakby mi było w miarę ładnie w ciemnych odrazu bym zafarbowała i spokój z głowy! Każda z was tutaj ma w miare jasne włosy , a tymbardziej o wiele jaśniejsze niż ja i wam wychodzi coś a mi nic;/ wiecznie jakieś rudawe odcienie tylko nie wiem co teraz zrobić;/
Niunka wstaw proszę fotki.Ja pod koniec tygodnia farbuje 11.11 z oksydantem 12%
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 12:47   #348
niunka112
Raczkowanie
 
Avatar niunka112
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

myślałam nad 10.21 teraz ale ogólnie mam już dość;/

wcześniej myślałam ,że skoro mam ciemny odrost naturalny to własnie tylko taki jasny może pomoże mi uzyskać blond ale jednak nie... jak mi się uda zrobić to wstawię dziś.
To na pewno blond nie jest tylko jakiś odcień rudawego.

piiz

Jak ci idzie zapuszczanie włosów?? wstawisz fotki? ja właśnie siedzę z olejami na głowie ale genetycznie nie mam grubych ładnych włosów o jakich zawsze marzyłam i chyba nie uzyskam takiego efektu przez te rozjaśniacze i prostowanie od paru lat przestały rosnąć co urosło to się wykruszyło zastanawiam się jakie macie włosy po farbowaniu ciągłym i w jakim stanie co używacie ??
__________________
Odstawiamy prostownicę, rozjaśniacze - włosy rośnijcie!

Edytowane przez niunka112
Czas edycji: 2012-03-21 o 12:50
niunka112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 08:45   #349
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez niunka112 Pokaż wiadomość
myślałam nad 10.21 teraz ale ogólnie mam już dość;/

wcześniej myślałam ,że skoro mam ciemny odrost naturalny to własnie tylko taki jasny może pomoże mi uzyskać blond ale jednak nie... jak mi się uda zrobić to wstawię dziś.
To na pewno blond nie jest tylko jakiś odcień rudawego.

piiz

Jak ci idzie zapuszczanie włosów?? wstawisz fotki? ja właśnie siedzę z olejami na głowie ale genetycznie nie mam grubych ładnych włosów o jakich zawsze marzyłam i chyba nie uzyskam takiego efektu przez te rozjaśniacze i prostowanie od paru lat przestały rosnąć co urosło to się wykruszyło zastanawiam się jakie macie włosy po farbowaniu ciągłym i w jakim stanie co używacie ??
Zapuszczanie idzie mi raczej średnio,około 1,5 cm na miesiąc.Stosuję humavit skrzyp i pokrzywa oraz vitrum(ogólny zestaw witamin i minerałów).Olejowanie raz w tygodniu.Również nie mam gęstych włosów,cienkie,proste i delikatne.Używam dużo masek:Biovax,Stapiz, Rigenol framesi,Dove oil care.Odżywki: Garnier z avokado i karite i Timotei organic delight bez silikonów do zniszczonych,szampony z silikonami:Nivea long repair i intense repair i bez silikonów alterra morela i przenica,barwa brzozowa,różne psikadełka:biovax latte i gliss kur shea cashmere oraz na końcówki syoss olejek oraz gliss kur różowe serum z jedwabiem.To chyba wszystko
W niedzielę będę farbować włosy bo na razie mam @,to po farbowaniu wstawię fotki.
A moja długość włosów jest na razie taka,fotka z zeszłego miesiąca-farbowanie londa 12/1.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0468.jpg (83,8 KB, 220 załadowań)
__________________


Edytowane przez piiz
Czas edycji: 2012-03-22 o 09:04
piiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-23, 00:09   #350
niunka112
Raczkowanie
 
Avatar niunka112
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Super kolor też fajny

Ja dziś byłam u fryzjera podciąć poniszczone końcówki i same końcówki i teraz mam tak krótkie włosy ,że szok!!!!!!!!!!! do ramion tylko ledwo;/
Powiedziałam fryzjerce co robię, że farby alfaparf z wodą 12% co miesiac ze staram się blond bez rozjasniaczy a ona ,że to mi gorzej poniszczy włosy 12% to silna woda i ze lepiej jakbym łagodnych rozjasniaczy używała o odcieniu karmela eh;/
11.11 to ja farbowałam 3 tyg temu niecałe z wodą 12% i niestety blondu raczej nie mam ;/ blond bunny radzi mi 10. 21 teraz ale nie wiem już sama co robić z tymi włosami .. moj chłopak to już mnie słuchac nie może co zobacze kogos na ulicy z długimi ładnymi włosami to zazdroszczę hehe
__________________
Odstawiamy prostownicę, rozjaśniacze - włosy rośnijcie!
niunka112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 10:14   #351
piiz
Raczkowanie
 
Avatar piiz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 244
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez niunka112 Pokaż wiadomość
Super kolor też fajny

Ja dziś byłam u fryzjera podciąć poniszczone końcówki i same końcówki i teraz mam tak krótkie włosy ,że szok!!!!!!!!!!! do ramion tylko ledwo;/
Powiedziałam fryzjerce co robię, że farby alfaparf z wodą 12% co miesiac ze staram się blond bez rozjasniaczy a ona ,że to mi gorzej poniszczy włosy 12% to silna woda i ze lepiej jakbym łagodnych rozjasniaczy używała o odcieniu karmela eh;/
11.11 to ja farbowałam 3 tyg temu niecałe z wodą 12% i niestety blondu raczej nie mam ;/ blond bunny radzi mi 10. 21 teraz ale nie wiem już sama co robić z tymi włosami .. moj chłopak to już mnie słuchac nie może co zobacze kogos na ulicy z długimi ładnymi włosami to zazdroszczę hehe
Szczerze wątpię,aby 10.21 dała radę,jeśli 11.11 nie podołała.
Moja fryzjerka mówiła,że lepiej rozjaśniać wodą 12% same odrosty niż rozjaśniaczem nawet słabszym.
Moje włosy do wysokości początku ucha(w tym cała grzywa)są traktowane już farbą z 12% oksydantem,a dalej na długości był już rozjaśniacz(dwukrotny balejaż rozjaśniaczem Loreal Platinum). Widzę znaczną różnicę w kondycji włosów,oczywiście na korzyść farby z 12% oksy.
Jeśli miałabyś mieć włosy w odcieniu karmelu to nie potrzebny Ci do tego rozjaśniacz,a farba z 9% oksydantem.
Może spróbuj Londy profesjonalnej,moje ciężko rozjaśniające się włosy (6/5) jak dotąd najlepiej rozjaśnia.Zobaczę co będzie po alfaparf 11.11,ale czuję,że pokornie wrócę do Londy 12/1 lub 12/89
__________________

piiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 10:57   #352
JustWomen
Rozeznanie
 
Avatar JustWomen
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 979
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Można, robiąc odrost, spienić przy zmywaniu farbę i rozprowadzić farbę w ten sposób po całości i trzymać na włosach jeszcze jakieś 10 minut. Myślę, że jeśli użyjesz wody 3% na całość to też będzie dobrze i trzymaj farbę tyle, ile mówi ulotka
Dziekuję za podpowiedź! zrobiłam trochę inaczej, tj. na odrosty dałam mieszankę z woda 6% po całosci z wodą 3%. Kolor jak zwykle wyszedł cudowny ale ogólnie włosy wyszły ciemniejsze. Nastepnym razem dam na calośc miesznakę z 6% wodą, bo jednak bardziej podobał mi się jasniejszy odcień rudego.
Czy myślisz, że wtedy wystarczy potrzymać farbę około 15 minut?

Chcę jeszcze dodać, że farby tej firmy są naprawdę bezkonkurencyjne. Rudości prawie w ogole nie tracą głebi i połysku(co w przypadku rudych jest bardzo trudne) Włosy wyglądają pieknie i zdrowo. Bardzo polecam niezdecydowanym ;-)
JustWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 11:12   #353
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Ja robiłam ostatnio włosy Alfaparf 11.13 ale teraz przy najblizszym farbowaniu zamierzam pomieszac pół na pół 11.13 z 11.10 ,zeby kolorek był chłodniejszy. Jak mi ładnie wyjdzie to sie pochwale
Farba faktycznie nie niszczy bardzo włosow,ale strasznie smierdzi.
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 11:22   #354
niunka112
Raczkowanie
 
Avatar niunka112
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

ja jestem za wodą `12% plus farba na pewno nie rozjaśniacze!
tylko nie wiem co za 2 tyg góra muszę zafarbować ale nie mam koncepcji co kupić mam jeszcze połowę z tubki 11.11 może coś dokupić i wymieszać ale co?;/


astra 85 a jaki masz naturalny?? i pokaż fotki;]
__________________
Odstawiamy prostownicę, rozjaśniacze - włosy rośnijcie!
niunka112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 11:40   #355
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Niunka moj naturalny kolor to ciemny blond albo nawet jasny brąz , robiłam z woda 9%. Fotki musze dopiero zrobic
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 11:53   #356
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez JustWomen Pokaż wiadomość
Chcę jeszcze dodać, że farby tej firmy są naprawdę bezkonkurencyjne. Rudości prawie w ogole nie tracą głebi i połysku(co w przypadku rudych jest bardzo trudne) Włosy wyglądają pieknie i zdrowo. Bardzo polecam niezdecydowanym ;-)

zgadzam sie to pierwszy rudy który sie trzyma na moich włosach
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 12:56   #357
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez JustWomen Pokaż wiadomość
Dziekuję za podpowiedź! zrobiłam trochę inaczej, tj. na odrosty dałam mieszankę z woda 6% po całosci z wodą 3%. Kolor jak zwykle wyszedł cudowny ale ogólnie włosy wyszły ciemniejsze. Nastepnym razem dam na calośc miesznakę z 6% wodą, bo jednak bardziej podobał mi się jasniejszy odcień rudego.
Czy myślisz, że wtedy wystarczy potrzymać farbę około 15 minut?
Właśnie o to mi chodziło, ale zapomniałam dodać o wodzie 6% na odrost Czy wystarczy 15 minut? Nie mam pojęcia, zawsze trzymam farbę dłużej, żeby dobrze zadziałała. Musiałby Ci odpowiedzieć ktoś, kto się bardziej na tym zna. Pewnie dużo zależy od włosów
Co do tej farby, to mnie osobiście irytuje to, że jest sprzedawana w małych tubkach, przez co wychodzi drożej niż inne, które mają np. po 150ml.
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-25, 15:53   #358
herra
Raczkowanie
 
Avatar herra
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 34
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Hej dziewczyny,
Właśnie zamówiłam sobie na allegro Alfaparf kolor 7.21 i wodę 9%. Mam jednak wątpliwości odnośnie wody właśnie. Nie znam się na tym kompletnie i pierwszy raz będę farbować profesjonalną farbą. No więc moje włosy wyglądają mniej więcej tak jak w załączniku, może troche ciemniejsze na żywo. Chciałabym żeby wyszedł średni, chłodny brąz. No i właśnie nie wiem czy te 9% to dobry wybór w takiej sytuacji... A mam jeszcze czas na zmianę %..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020712.jpg (87,4 KB, 122 załadowań)
herra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 08:02   #359
Phebe
Raczkowanie
 
Avatar Phebe
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 64
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Po wodzie 9 i farbie z poziomu 7 wyjdzie ci średni blond,ja robiłam tym 7,21 odrost na 6 procentowej wodzie-na dużo ciemniejszych włosach,i tak właśnie wyszło.na początku było troche ciemniej ,a mniej więcej po dwóch tygodniach bardzo ładny średni blondzik,naturalny ,raczej ciepły.Może zmień na 6 procentową bo jak nie zmieniasz drastycznie odcienia to nie ma sensu niszczyć włosów tak wysokim utleniaczem, skoro mi na ciemnych wyszło i to na 6-tce.
Phebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-26, 11:06   #360
niunka112
Raczkowanie
 
Avatar niunka112
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 104
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Wstawiam zdjęcia włosków... u góry widać ten podchodzący pod rudy odrost i troszkę moich ciemnych naturalnych..
za tydzień muszę już zamówić jakąś farbę bo za 2 tyg gdzieś chcę zrobić ..
Co proponujecie mi?jaki odcień ? został mi jeszcze 11.11 trochę to może z czymś wymieszać? co myślicie?

Potrzebuję ten kolor jakoś wyrównać, ale jeszcze nie doszłam do blondu;/
jak widać u góry jeden kolor w odcieniach miedzi, a dalej jest ładny jasny blond może na zdjęciach tak nie widać ale za jakiś czas będe miała pas jednego koloru od góry a doł w pasie drugiego koloru jasnego blondu;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120321_170840-1.jpg (113,4 KB, 212 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20120321_170816.jpg (108,1 KB, 165 załadowań)
__________________
Odstawiamy prostownicę, rozjaśniacze - włosy rośnijcie!

Edytowane przez niunka112
Czas edycji: 2012-03-26 o 11:08
niunka112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-18 18:46:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.