Z brązu na blond - wątek zbiorczy - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-17, 21:47   #271
katttkaa
Zadomowienie
 
Avatar katttkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mój dom ;)
Wiadomości: 1 415
Dot.: Z farbowanego ciemnego brązu na blond.

ja zawsze rozjaśniaąłm rozjaśniaczem u fryzjera ale to był błąd mojego życia i zmadrzalam 9 miesięcy temu.. od tego czasu farbowałam się tylko 3 razy średnim blondem i raz szaponetką z joanny teraz mam bardzo wyblakły wstrętny kolor takie rude nie wiadomo co i marzy mi się blond ale nie biały jaki miałam kiedyś z rozjaśniacza tylko taki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 479916.jpg (35,4 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7373319.jpg (21,8 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8151251.jpg (35,7 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7442972.jpg (25,4 KB, 88 załadowań)

Edytowane przez katttkaa
Czas edycji: 2009-04-17 o 21:50
katttkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 23:03   #272
karolina1219
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
GG do karolina1219
Dot.: Z farbowanego ciemnego brązu na blond.

Mnie też właśnie o taki blond chodzi, ale niestety nie wiem co wyjdzie mi na włosach... Chyba jednak sama nie zaryzykuje i udam się do fryzjera...
karolina1219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 10:18   #273
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Z farbowanego ciemnego brązu na blond.

wpisz sobie w wyszukiwarkę "elgon", sama teog nie próbowałam ale podobno bardzo dobry dekoloryzator i działa delikatnie na włosy wiec duży szkód by nie było
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 13:34   #274
Responsive95
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 821
Kilka pytań o włosy - szamponem z brązu na blond, wzmacnianie.

Z góry przepraszam, bo pewnie tematy podobne już były, ale wiem, że na rynku ciągle pojawiają się nowe produkty, a także nie znalazłam na forum nic o farbowaniu szamponetką albo szamponem koloryzującym włosów z brązu na blond. )
A więc ..
Po pierwsze: Wiem, że najlepiej zmieniać kolor włosów o kilka odcieni, ale za bardzo się na tych odcieniach nie znam . Czy jeśli pofarbuję szamponetką/szamponem moje ciemnobrązowe włosy na ciemny blond, będzie jakiś efekt? W sumie mam tylko 14 lat, ale lubię zmiany i dlatego chciałabym wypróbować inny kolor na moich włosach (na farbę chyba nigdy się nie odważę, ale to co innego ;d). Co do mojego koloru włosów to jest on podobny do dziewczyny z pierwszego załączonego zdjęcia. Na drugim natomiast trochę ciemniejszy od włosów pierwszej dziewczyny, a jaśniejszy od drugiej. Mam krótkie włosy z grzywką i jasną cerę.
Co bardziej polecacie: szamponetkę czy szampon koloryzujący? A może to to samo? Bo wiecie, ja się za bardzo na tym nie znam ) .
Chciałabym też zapytać przy okazji, czy któraś z was stosowała kiedyś {w co wątpię xdd} żel koloryzujący do pasemek Chantal - Trendy Hip Hop? Znalazłam go na kafeterii , gdzie ma dobrą ocenę, więc się pytam ;] .
Druga sprawa: chciałabym wzmocnić włosy. Mam gęste, ale niestety bardzooo cienkie włosy, które niesamowicie się puszą ;/ . Za każdym razem, gdy zapuszczam, pomimo stosowania różnych środków, i już urosną długie to wyglądają brzydko, bo zaczynają wypadać. Stosowałam wiele kosmetyków: Wax, różne płukanki z pokrzywy, skrzypu itd. Niestety efekty były chyba dość marne ;(. Aktualnie stosuję tylko szampon Pantene i Seboradin do wypadających, przetłuszczających się włosów {naraz, tz. jeden po drugim, bo seboradin w ogóle nie chce się pienić}, lotion Seboradin {od niedawna} i łykam Skrzypovitę {przez miesiąc, później jakaś przerwa i znów}. Nie stosuję żadnych odżywek. Z lenistwa ;pp.
Co robić, żeby w końcu urosły ładne? Jak byłam mała, moje włosy były długie i ładne, obrobinę falowane. Dlaczego teraz są bardzooo mocno pofalowene i sterczące na wszystkie strony?? ;((
Pisałam już, że zapewne było wiele takich tematów, ale ciągle wychodzą nowe produkty, więc ..

Bardzo was proszę o odpowiedź i mam nadzieję, żę komuś będzie się chciało to przeczytać, bo trochę się rozpisałam ;D .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7356889.jpg (22,8 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8232189.jpg (46,3 KB, 100 załadowań)

Edytowane przez Responsive95
Czas edycji: 2009-04-22 o 13:37
Responsive95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 09:55   #275
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Kilka pytań o włosy - szamponem z brązu na blond, wzmacnianie.

Ja niewiele poradzę co do koloryzacji, dlatego, ze starsznie kombinuję. Ale zazwyczaj staram się chodzić do fryzjera. Nie rób zmian sama, szamponetka nie zrobi efektu i wcale nie jest powiedziane, ze kolor złapie na brązie. Zdecydowanie fryzjer, który profesjonalną farbą dobierze odcień, a farba dłużej się utrzyma niż zwykła.

Następnie maski i odżywki. Ja mam siano przez to farbowanie, ale nie poddaję się: poł godziny trzymam pod ręcznikiem, piję pokrzywę w fixie, zażywałam tabletki Silica, nie suszę głowy suszarką (ale za to prostuję)
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 10:19   #276
aleola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: Kilka pytań o włosy - szamponem z brązu na blond, wzmacnianie.

Pamiętaj, że szamponetka nie rozjaśni włosów, nie ma takiej mocy, do tego potrzebna jest farba i to na przynajmniej 6cio % wodzie oksydowanej, a jeśli Twoje włosy nie są naturalne, tzn są farbowane, nie rozjaśni ich nawet farba, tylko dekoloryzacja pozwoli Ci na rozjaśnienie włosów...idź do fryzjera, zrobią to fachowo i nie zniszczą włosów
aleola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 12:29   #277
Responsive95
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 821
Dot.: Kilka pytań o włosy - szamponem z brązu na blond, wzmacnianie.

to wielka szkoda, bo nie chcę niszczyć włosów farbą ;/ . Chciałam tylko spróbować czegoś nowego .
Do Mocny Akcent: ja też prostuję niestety i nie mogę bez tego żyć ;( . Ale na szczęście zazwyczaj tylko grzywkę, bo mi sterczy na wszystkie strony.
Niedługo zamierzam kupić jedną z lepszych prostownic, bo moja jest beznadziejna . Zastanawiałam się nad Braun ES2 SatinLiner, bo widzę, że na KWC ma najlepszą opinię . Chcę ją kupić w internecie i bardzo się zdziwiłam niską ceną na agito.pl {tylko 177 zł, w innych sklepach około 250 zł}. Słyszał ktoś z was coś o tym sklepie? Właśnie przed chwilą szukałam o nim opinii i jest bardzo wiele dobrych, ale złe niestety też widzę .. I nie wiem co myśleć ;/ .

Dzięki za odpowiedzi .

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez aleola Pokaż wiadomość
Pamiętaj, że szamponetka nie rozjaśni włosów, nie ma takiej mocy, do tego potrzebna jest farba i to na przynajmniej 6cio % wodzie oksydowanej, a jeśli Twoje włosy nie są naturalne, tzn są farbowane, nie rozjaśni ich nawet farba, tylko dekoloryzacja pozwoli Ci na rozjaśnienie włosów...idź do fryzjera, zrobią to fachowo i nie zniszczą włosów
Nie mam farbowanych na szczęście i nigdy nie zamierzam mieć .
Szkoda, że szamponetka nie rozjaśni . Kiedyś zastanawiałam się też nad polaniem wodą utlenioną i wyjściem na słońce {znajoma tak robiła i z brąz włosów wychodził jej ładny blond}, ale zrezygnowałam, bo z tego co wiem to strasznie niszczy i się nie zmywa ;p .
Co do fryzjera to jak już mówiłam - nie chcę farbować ;d - a poza tym to już trochę więcej kasy weźmie ((; .

Edytowane przez Responsive95
Czas edycji: 2009-04-23 o 12:14 Powód: błąd językowy
Responsive95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 07:29   #278
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Kilka pytań o włosy - szamponem z brązu na blond, wzmacnianie.

Nie mam farbowanych na szczęście i nigdy nie zamierzam mieć .
Szkoda, że szamponetka nie rozjaśni . Kiedyś zastanawiałam się też nad polaniem wodą utlenioną i wyjściem na słońce {znajoma tak robiła i z brąz włosów wychodził jej ładny blond}, ale zrezygnowałam, bo z tego co wiem to strasznie niszczy i się nie zmywa ;p .
Co do fryzjera to jak już mówiłam - nie chcę farbować ;d - a poza tym to już trochę więcej kasy weźmie ((; .[/quote]


Kochana ja moge Ci tylko poradzić nie rób wodą utlenioną bo to jeszcze bardziej ci zniszczy włoski wiem sama jestem maniaczką ciągłego zmieniania kolorów teraz próbuje z brązu wyjść ponownie na bląd
Probonowałabym jeśli naprawde nie chcesz rozjaśniacza są takie tzw. EFETKY ŚWIATLNE PODAM Ci nazwe wpisz w google to ci wyskoczy kosztuje ok 7 zł jest super próbowałam sama Joanna blond reflex rozjaśniacz w sprayu - 150 ml polecam!!!!
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 10:18   #279
Responsive95
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 821
Dot.: Kilka pytań o włosy - szamponem z brązu na blond, wzmacnianie.

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
Nie mam farbowanych na szczęście i nigdy nie zamierzam mieć .
Szkoda, że szamponetka nie rozjaśni . Kiedyś zastanawiałam się też nad polaniem wodą utlenioną i wyjściem na słońce {znajoma tak robiła i z brąz włosów wychodził jej ładny blond}, ale zrezygnowałam, bo z tego co wiem to strasznie niszczy i się nie zmywa ;p .
Co do fryzjera to jak już mówiłam - nie chcę farbować ;d - a poza tym to już trochę więcej kasy weźmie ((; .

Kochana ja moge Ci tylko poradzić nie rób wodą utlenioną bo to jeszcze bardziej ci zniszczy włoski wiem sama jestem maniaczką ciągłego zmieniania kolorów teraz próbuje z brązu wyjść ponownie na bląd
Probonowałabym jeśli naprawde nie chcesz rozjaśniacza są takie tzw. EFETKY ŚWIATLNE PODAM Ci nazwe wpisz w google to ci wyskoczy kosztuje ok 7 zł jest super próbowałam sama Joanna blond reflex rozjaśniacz w sprayu - 150 ml polecam!!!! [/QUOTE]

Na pewno by się przydało, bardzo fajny produkt .
Ale on chyba na bardzo długo rozjaśnia.? Bo właściwie to chciałabym tylko na wakacje ) .
Dziękii ;*
Responsive95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 10:38   #280
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Kilka pytań o włosy - szamponem z brązu na blond, wzmacnianie.

On tworzy tylko takie fajne naturalne refleksy psikasz tym na włosy po myciu im wiecej częściej nim robisz tym beda jaśniejsze te refleksy. Wiadomo z czasem jak przestajesz robić to powoli się spiorą wypłowieją wyblakną nic nie trwa wiecznie. Spróbuj sama zobacz nie ma się co bać to powolutku rozjaśnia więc w każdym momencie możesz zrezygnować jak będzie za bardzo.
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 11:25   #281
Responsive95
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 821
Dot.: Kilka pytań o włosy - szamponem z brązu na blond, wzmacnianie.

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
On tworzy tylko takie fajne naturalne refleksy psikasz tym na włosy po myciu im wiecej częściej nim robisz tym beda jaśniejsze te refleksy. Wiadomo z czasem jak przestajesz robić to powoli się spiorą wypłowieją wyblakną nic nie trwa wiecznie. Spróbuj sama zobacz nie ma się co bać to powolutku rozjaśnia więc w każdym momencie możesz zrezygnować jak będzie za bardzo.
Dobrze wiedzieć . Na pewno spróbuję .


Chciałam jeszcze zapytać jakie polecacie odżywki na wzmocnienie?
Ogólnie raczej ich nie używam, bo włosy mi się tak szybko przetłuszczają, że muszę je myć rano co drugi dzień, no a rano raczej na takie rzeczy czasu nie mam .. ;pp
Responsive95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 13:47   #282
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kilka pytań o włosy - szamponem z brązu na blond, wzmacnianie.

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
On tworzy tylko takie fajne naturalne refleksy psikasz tym na włosy po myciu im wiecej częściej nim robisz tym beda jaśniejsze te refleksy. Wiadomo z czasem jak przestajesz robić to powoli się spiorą wypłowieją wyblakną nic nie trwa wiecznie. Spróbuj sama zobacz nie ma się co bać to powolutku rozjaśnia więc w każdym momencie możesz zrezygnować jak będzie za bardzo.
Jak refleksy robione rozjaśniaczem mogą się ,,sprać,, ?
Owszem, po odstawieniu spreju z czasem staną się mniej widoczne, bo ściemnieją i przykryją je odrastające włosy. Ale całkowicie nie znikną! Więc nie jest to sposób na wakacyjną zmianę koloru
Sprej joanny to nic innego jak delikatny rozjaśniacz, który rozjaśnia włosy w różnym stopniu, w zalezności od częstości używania.

Cytat:
Napisane przez Responsive95 Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć . Na pewno spróbuję .


Chciałam jeszcze zapytać jakie polecacie odżywki na wzmocnienie?
Ogólnie raczej ich nie używam, bo włosy mi się tak szybko przetłuszczają, że muszę je myć rano co drugi dzień, no a rano raczej na takie rzeczy czasu nie mam .. ;pp
na temat odżywek do włosów jest mnóstwo wątków więc użyj wyszukiwarki. Jest też KWC
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 21:10   #283
Responsive95
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 821
Dot.: Kilka pytań o włosy - szamponem z brązu na blond, wzmacnianie.

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Jak refleksy robione rozjaśniaczem mogą się ,,sprać,, ?
Owszem, po odstawieniu spreju z czasem staną się mniej widoczne, bo ściemnieją i przykryją je odrastające włosy. Ale całkowicie nie znikną! Więc nie jest to sposób na wakacyjną zmianę koloru
Sprej joanny to nic innego jak delikatny rozjaśniacz, który rozjaśnia włosy w różnym stopniu, w zalezności od częstości używania.



na temat odżywek do włosów jest mnóstwo wątków więc użyj wyszukiwarki. Jest też KWC
No tak, jest kwc, ale widać zarówno opinie dobre i złe xdd. Zależy co dla kogo ;]. Np. o Wax'ie są bardzoo różne opinie, a niektórych dobrych kosmetyków wcale nie ma .. .

A co myślicie na temat płukanek, np. ze skrzypu, pokrzywy? Właściwie się zastanawiam, czy powinno się je zmywać i kiedy lepiej działają - jeśli się je zmyje czy nie {np. jeśli się nie zmyje mogą się bardziej przetłuszczać?}? Osobiście nigdy nie zmywałam, aż do czasu, kiedy kupiłam gotową mieszankę, na której było napisane, żeby po jakimś czasie zmyć. Jest w ogóle jakaś różnica? Co sądzicie o płukankach i jakie polecacie? ;D

Teraz to ja się zastanawiam, czy nie przyciemnić trochę włosów xd. Tylko nie wiem, czy przy mojej jasnej karnacji i 'wątłej' posturze nie wyglądałabym w nich smutnoo ;pp .
A wy wolicie blond czy brąz.? ;]

Edytowane przez Responsive95
Czas edycji: 2009-04-24 o 21:15
Responsive95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 07:20   #284
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Kilka pytań o włosy - szamponem z brązu na blond, wzmacnianie.

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Jak refleksy robione rozjaśniaczem mogą się ,,sprać,, ?
Owszem, po odstawieniu spreju z czasem staną się mniej widoczne, bo ściemnieją i przykryją je odrastające włosy. Ale całkowicie nie znikną! Więc nie jest to sposób na wakacyjną zmianę koloru
Sprej joanny to nic innego jak delikatny rozjaśniacz, który rozjaśnia włosy w różnym stopniu, w zalezności od częstości używania.



no własnie tak mogą sie sprać sama sobie na to pytanie odpowiedzialas z czasem staja sie mniej widoczne dokladnie bo wiadomo najtrwalsza jest farba

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Chciałam jeszcze zapytać jakie polecacie odżywki na wzmocnienie?
Ogólnie raczej ich nie używam, bo włosy mi się tak szybko przetłuszczają, że muszę je myć rano co drugi dzień, no a rano raczej na takie rzeczy czasu nie mam .. ;pp

A co do twojego pytania znam odpowiedz najlepsze odżywki to są domowej roboty naprawdę polecam!! Ja majac dlugi okres bardzo bardzo jasny blond próbowałam wszystkiego poniewaz moje wlosy byly okropnie wysuszone od rozjasniacza. Najwazniejsza rada nie myc codziennie no i przed myciem (np. wieczorem) na cale popoludnie nałóż na wlosy oliwe z oliwek (spozywcza) jakos je zepnij bo beda tluste (pozniej zaschna) potem dokladnie umyj wlosy wieczorem po paru godzinkach noszenia (nawet 2 godz pomoga) najlepiej 2 razy szamponem i powtarzaj ten zabieg minimum 2 razy w tyg obiecuje poprawe twoim wlosom
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 18:53   #285
illa22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 71
Dot.: Kilka pytań o włosy - szamponem z brązu na blond, wzmacnianie.

Dokładnie naturalne metody najlepsze Ja od siebie mogę dodać olejek rycynowy, do tego żułtko i troche nafty kosmetycznej. A na końcówki olejek kokosowy. Pełno jest wątków o pielęgnacji poczytaj naprawdę warto
illa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 11:09   #286
Behemota
Przyczajenie
 
Avatar Behemota
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tel Aviv
Wiadomości: 4
Question Z blondu w brąz? ;)

Witajcie

Mam problem związany z koloryzacją włosów...

Od roku farbuję włosy na złocisty blond (farbami Loreala u fryzjerki), ale już od jakiegoś czasu myślę o zmianie koloru, ponieważ po prostu nie czuję się do końca komfortowo, a przede wszystkim naturalnie, w moim kolorze.

Nie podoba mi się także mój naturalny, "mysi" kolor włosów i dlatego myślę o farbnięciu się na czekoladowy brąz...

Kusi mnie, żeby spróbować zmienić kolor samej. Na porządną fryzjerkę wydałam w ostatnim roku duuużo pieniędzy, stąd mój pomysł...

Jak myślicie? Czy to może się udać? Co zrobić? Czy sięgnąć od razu po farbę (myślę o Lorealu) i po prostu farbowac zgodnie z poleceniami na opakowaniu ? Czy nie wyjdzie przypadkiem rudy? Jestem zupełnie zielona w tym temacie, dlatego proszę o wyrozumiałośc
Behemota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 11:22   #287
...Trisha...
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4
Dot.: Z blonu w brąz? ;)

ja bym sie bała. Kiedys się urządziłam ładnie rudym. Farba kiepska, nierówno wyszło. Fryzjerka to jednak zrobi profesjonalnie i w przypadku złego koloru interweniuje.
...Trisha... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 11:45   #288
Behemota
Przyczajenie
 
Avatar Behemota
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tel Aviv
Wiadomości: 4
Dot.: Z blonu w brąz? ;)

A orientujecie się może ile może kosztowac takie gruntowne farbowanie całych włosów (moje sięgają do ramion) ?

Dodam, że nie mieszkam w dużym mieście, gdzie ceny są dosc wygórowane, ale preferuję salony Loreala albo Welli (może polecacie jeszcze jakieś inne firmy?)
Behemota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 16:00   #289
agagan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
Dot.: Z blondu w brąz? ;)

Ja tez mam baleyage ( platinum i majirel 9.13 ) i planuje wlasnie zafarbowac je na ciemny blond /jasny braz- odcien 7.13 ale tym razem farba richesse de diacolor.
Ja wybralam akurat poziom 7 zblizony do mojego naturalnego ale mozna tez pewnie wiecej przyciemnic.
Richesse jest bez amoniaku i nie niszczy wlosow , wiec w razie porazki mozna poprawic u fryzjera.
Sprobuj moze w tej samym odcieniu zejsc w dol pare poziomownp z 9 na 6
pozdrawiam Aga
agagan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 23:46   #290
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Z blondu w brąz? ;)

a ja mialam blond-farbowane i zrobilam braz jakims szamponem koloryzujacym..wyszlo ciemniej niz na opakowaniu ale po 1-2tyg. sie zmylo na taki jak mialo byc;-) jestem zadowolona.. problem w tym ze nie pamietam co to byl za szampon...
sporobuj sama a jak zle bedzie to w ostatecznosci pojdziesz do fryzjera;>
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 18:07   #291
Behemota
Przyczajenie
 
Avatar Behemota
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tel Aviv
Wiadomości: 4
Dot.: Z blondu w brąz? ;)

Dzięki za Wasze odpowiedzi . Dzisiaj podziałał na mnie impuls i kupiłam w drogerii farbę ^^L'Oreala "Excell 10" w kolorze czekolady. Od razu po powrocie do domu jej użyłam i...

rezultat jest całkiem niezły, chociaż oczywiście mogło byc lepiej. Nie spodziewałam się cudów przede wszystkim dlatego, że farba "była polecana" do włosów w kolorze ciemny blond i ciemniejszych, a ja byłam wcześniej farbowaną jasną blondynką .

O dziwo, nie wyszły żadne fiolety i rudości, a najprawdziwszy w świecie brąz, może odrobinę za ciemny. Byc może wybiorę się niedługo do fryzjerki, żeby ta spróbowała odrobinkę rozjaśnić mi włosy .

Kiedy będę takowymi dysponowała, postaram się zamieścic tutaj zdjęcia moich eksperymentów
Behemota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 09:04   #292
imaginegirl
Raczkowanie
 
Avatar imaginegirl
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 62
GG do imaginegirl
Dot.: Z blondu w brąz? ;)

Używałam tej farby Excell 10 i na początku kolor również wyszedł mi odrobinkę za ciemny, (naturalny kolor mam brązowo-mysi) ale po kilku myciach bardzo ładnie się zmył i był taki jak na opakowaniu. Aż kilka osób zwracało mi uwage jaki ładny jest
Swoją drogą te wszystkie czekoladowe i ciemne brązy wypłukują sie na rudo, nie wiem czy ten efekt utrzymuje się tylko na moich włosach i mimo iż w rudym mi okropnie i ogólnie nie przepadam za tym kolorem to całkiem fajnie to wygląda
imaginegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 11:57   #293
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Z blondu w brąz? ;)

ja mialam jasniuskie wloski i zachcialo mi sie ciemniejszego blondu..po zafarbowaniu wyszly prawie czarne....tragedia
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 20:28   #294
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Z blondu w brąz? ;)

tez przez to przechodzilam, z jasnego farbowanego blondu urządzilam sie farbką ktora mi wyszla baaaardzo ciemna, baardzo za bardzo prawie czarna, wiec byla dekoloryzacja i na szczescie nie wypadly mi wszystkie wlosy... wiec teraz juz tylko szamponetka Joanna kasztanowy brąz.
jak mnie to wkurza ze splukują sie na rudy bo bleble mi w nim
z reszta zawsze mi wpada w rudy po farbowaniu..
mowicie ze Excell 10 nie daje rudosci??
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 10:19   #295
karroollinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Question Dot.: z brązu na średni blond

mam całe wlosy rozjanione jasny blond
odrosty naturalne ciemny blond

chciałabym miec teraz; jednolite jakis ciemny blond ale nie za ciemny (nie taki mysi)

czym moglabym te wlosy zafarbowac? jakas zwykla farba nie rozjasniajaca wezmie mi te naturalne? zastanawialam sie ewentualnie nad Loreal Recital Preference

ps.Duzo tej farby w opakowaniu?
karroollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 08:04   #296
wioluskaaa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Smile Od ciemnego brązu, do jasnego blond .. ;)

Witam drogie wizażystki!
Całkiem niedawno postanowiłam, że wiosną rozjaśnię włoski. Po prostu, chcę zostać blondynką;-)
Do wiosny sporo czasu, ale mój problem polega na tym, że przez ostatnie 2 lata regularnie farbowałam włoski ciemnym brązem (Od 1.5 roku nie farbuję farbą Palette, tylko Garnier).
Teraz planuję zmyć mój aktualny ciemny brąz do tego stopnia, aby przed sylwestrem zafarbować włoski na jasny brąz (myślę, że stopniowe farbowanie jaśniejszymi farbami ułatwi mi wiosną rozjaśnianie?).
Tylko czy taka farba zafarbuje moje ciemne włosy? Co powinnam zrobić, aby do wiosny włoski były na tyle /jaśniejsze/ i zdrowe, abym mogła je całkowicie rozjaśnić?
Czy są sposoby na zmycie ciemnej farby?
Bardzo proszę o pomoc, gdyż tylko w Was moja nadzieja
Pozdrawiam gorąco i z góry dziękuję!
wioluskaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 08:24   #297
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Od ciemnego brązu, do jasnego blond .. ;)

Jest ze 100 wątków dotyczących rozjaśniania włosów, wystarczyło poszukać. Na prawdę wiele możesz się z nich dowiedzieć.
W skrócie: dekoloryzacja/rozjaśniacz - albo jedno i drugie - i na to farba.
Na ciemnych włosach jaśniejsza farba nie złapie.
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 11:55   #298
izqa24
Raczkowanie
 
Avatar izqa24
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 66
Dot.: Od ciemnego brązu, do jasnego blond .. ;)

Bez rozjaśniacza to się nie obędzie, ale możesz spróbowac troche wymyc kolor za pomocą szamponu przeciwłupierzowego.
izqa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 12:59   #299
wioluskaaa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Od ciemnego brązu, do jasnego blond .. ;)

Szampon przeciwłupiezowy?
Spróbuję...))
wioluskaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 15:08   #300
izqa24
Raczkowanie
 
Avatar izqa24
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 66
Dot.: Od ciemnego brązu, do jasnego blond .. ;)

Możesz też co jakiś czas stosowac nizoral . Jest naprawdę skuteczny w wymywaniu farby .
izqa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.