Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-17, 11:48   #2311
Ajm91
Raczkowanie
 
Avatar Ajm91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez satie Pokaż wiadomość
Mam mieć teraz 3 zabiegi a później po wakacjach. Krem z filtrem i dam rade. I tak całe dnie w pracy siedzę :P
Na brodzie mi dzis zaczely odrastac. Co robicie z tym? Golicie czy kremem depilujecie?
Ja golę, ale tylko jak włoski są już długie i widoczne.
__________________
Ajm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 18:40   #2312
satie
Raczkowanie
 
Avatar satie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 207
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Na twarzy to male tez są widoczne.. i tu jest ten bol.
__________________
postanowienia poszły na marne ... zaczynam od nowa xD

satie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-18, 19:52   #2313
satie
Raczkowanie
 
Avatar satie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 207
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Kurcze włosy na brodzie rosną jak szalone ... przerażające!
__________________
postanowienia poszły na marne ... zaczynam od nowa xD

satie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 07:54   #2314
gwercia
Raczkowanie
 
Avatar gwercia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 265
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Minęło już około 4 tygodniu od mojego pierwszego zabiegu, miałam pachy i linie brzucha za pomocą LS komusze przyznać że jestem zachwycona. Na poczatku się troche wystraszyłam bo po tygodniu wszystko mi odrosło, ale te odrosty zaczęły wypadać. Na pachnący mam tylko 20% tego co było, na brzuchu podobnie. Te co zostały na pachach są dużo słabsze, no i wkońcu osłabiły mi się mieszki włosowe i skóra nie wygląda jak tatka.
Zastanawia mnie tylko brzuch, zostało mi na nim pare czarnych kropek, takich jakie były odrazu po zabiegu, w sumie tak mi one nie przeszkadzają bo są mikroskopijne, ale zastawia mnie czemu wogóle są.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz
gwercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-19, 10:19   #2315
Ajm91
Raczkowanie
 
Avatar Ajm91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gwercia Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie tylko brzuch, zostało mi na nim pare czarnych kropek, takich jakie były odrazu po zabiegu, w sumie tak mi one nie przeszkadzają bo są mikroskopijne, ale zastawia mnie czemu wogóle są.
To mogą być spalone włoski, więc najlepiej je "wypeelinguj" - najlepiej podczas kąpieli rękawicą, albo peelingiem mechanicznym
__________________
Ajm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 11:47   #2316
Aska6684
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja jestem już po trzecim zabiegu, który robiłam w studiu urody pani Marii w Barcicach i jesteś bardzo zadowolona. Nie to co większość sądeckich "kosmetyczek" wykonuje bez większej znajomości sprzętu i używania go. Ja widzę znaczną różnicę, niestety nie zrobiłam zdjęć tak to bym pokazała ;( Ale jeżeli chcecie bezpiecznie i profesjonalnie usuwać owłosienie to polecam właśnie panią Marysie, jest najlepsza !
Aska6684 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 12:57   #2317
laveau
Przyczajenie
 
Avatar laveau
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Właśnie wróciłam z salonu, więc wszelkie info na świeżo.
Może się kiedyś komuś przyda moje doświadczenie, sama przegrzebywałam fora, to wiem jak to jest

Zdecydowałam się na zabieg(uda+okolice bikini) z czystej desperacji, bo włosie moje czarne, mocne i złośliwe. Próbowałam wszystkiego, od zwykłej maszynki, przez wosk, masę cukrową, pianki i depilator, z takim samym efektem-wrośnięte włoski, czerwone plamy i okropnie zmasakrowane pachwiny, w których po każdym goleniu robiło się zapalenie mieszków.

Około miesiąca przed pójściem do salonu przestałam golić uda depilatorem. Przefajna kosmetyczka obejrzała mi wczoraj nóżki, pośmiałyśmy się z puszczy na nogach, wypełniłam papierki.
Rano przed zabiegiem wykosiłam włosie żyletką. Sam zabieg to leżenie bez spodni na fotelu w okularkach przy akompaniamencie pikania lasera.

-Wszystko trwało ok. 1,5h;
-Niektóre partie bolały, najbardziej bikini uff(ból, jak przy pierwszym razie z depilatorem elektrycznym, albo wymrażaniu kurzajek :S), niektóre zupełnie. Nie było źle, przeczytałam połowę książki;
-Koszt 600zł za 1 zabieg (trafiłam na promocję, 50% ceny hehe);
-Laser diodowy, nie IPL, który jest laserem tylko kosmetycznym!
-Mam trochę zaczerwienień, podobno zejdą do jutra;
-Nie miałam robionej próby, żele znieczulające to ponoć pic na wodę, blizny i pieprzyki nie mają znaczenia, zapalenie mieszków w bikini to też nie problem;
-Zakaz opalania do zakończenia zabiegów
-Następny zabieg za 2 tygodnie
-Nie poleca się robić tego tuż przed miesiączką ani w czasie, ze względu na większy ból;
-Im mniejsza opalenizna, tym mniej boli

To tyle z rzeczy, których sama chciałam się dowiedzieć
laveau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-27, 08:25   #2318
Malina666
Raczkowanie
 
Avatar Malina666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 303
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

witam
ja sie zdecydowalam na pachy, bikini i kilka pojedynczych wloskow na twarzy.
I chcialam sie dowiedziec jak wygada u was przygotowanie do zabiegu i po a chodzi mi o uzyte preparty.
Na samym poczatku skora jest dezynfekowana - chyba skinseptem, lub nasaczonymi chusteczkami dezynfekujacymi skore.
Pozniej wiadomo okulary i bielizna jednorazowa u mnie sa to stringi.
ale po zabiegu juz nie zabardzo jestem zadowolona bo jest to zastosowanie pianki Panthenol posika robiona miejsca i to wszystko. ani nie nalozy filtru na twarz ani okladu z lodu.
powie tylko zeby nie uzywac antyperspirantu i aby nie robic dlugich kapieli i nie uzywac mydla przez kilka dni.
co u was stosuje po zabiegu osoba wykonujaca zabieg???
Malina666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 10:20   #2319
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Malina666 Pokaż wiadomość
witam
ja sie zdecydowalam na pachy, bikini i kilka pojedynczych wloskow na twarzy.
I chcialam sie dowiedziec jak wygada u was przygotowanie do zabiegu i po a chodzi mi o uzyte preparty.
Na samym poczatku skora jest dezynfekowana - chyba skinseptem, lub nasaczonymi chusteczkami dezynfekujacymi skore.
Pozniej wiadomo okulary i bielizna jednorazowa u mnie sa to stringi.
ale po zabiegu juz nie zabardzo jestem zadowolona bo jest to zastosowanie pianki Panthenol posika robiona miejsca i to wszystko. ani nie nalozy filtru na twarz ani okladu z lodu.
powie tylko zeby nie uzywac antyperspirantu i aby nie robic dlugich kapieli i nie uzywac mydla przez kilka dni.
co u was stosuje po zabiegu osoba wykonujaca zabieg???
....
panthenol ale w żelu,filtr na miejsca odsłonięte(na twarz koniecznie) w razie czego mozna mieć swój ze sobą.... w domu do łagodzenia najbardziej lubie Bepanthen w kremie..inni wolą Alantan np.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 02:18   #2320
megara0
Raczkowanie
 
Avatar megara0
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 328
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Bylam dzisiaj na depilacji lydek w laser de lux. Troche sie poskarrzylam Pani wykonujacej zabiegi, bo mialam juz 7 zabiegow a wlosy sa caly czas na gornej czesci lydek. Na to ona mi zapropinowala ze zrobi mi podwojne strzaly. Czyli zamiast przy jednym przylozeniu jeden strzal i jedno pikniecie byly dwa. Ma to podobno lepiej dzialac na wlosy. Fajna sprawa tym bardziej ze cena i tak taka sama.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
megara0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 09:02   #2321
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez satie Pokaż wiadomość
Mam mieć teraz 3 zabiegi a później po wakacjach. Krem z filtrem i dam rade. I tak całe dnie w pracy siedzę :P
Na brodzie mi dzis zaczely odrastac. Co robicie z tym? Golicie czy kremem depilujecie?
Jeśli sprawa wygląda tak, no to OK. Ja się bardzo szybko opalam, dlatego miałam walkę z słońcem , a kremem, który utrzymał białą buzię
Jeśli włoski Cię denerwują to polecam golenie. Męczące...
Druga metoda, dla wytrwałych: nie patrzeć w lustro, nie dotykać, zapomnieć, zostawić. (a jak długie są to ogolić )
Czy kremem można depilować to nie wiem. Krem niby rozpuszcza włoski, ale nie ingeruje w cebulkę? Nie wiem.


Cytat:
Napisane przez laveau Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na zabieg(uda+okolice bikini)
[...]
-Następny zabieg za 2 tygodnie
Za 2 tygodnie na te same części? A robiłaś 26 kwietnia? Chyba jakiś błąd się wkradł


Malina666-> sądzę że to bardzo zależy od osoby wykonującej zabieg. W tym samym salonie dwie inne osoby inaczej skończyły u mnie zabieg.
Pierwsza posmarowała Panthenolem i mówiła (we własnym zakresie) o kremie typu Alantan aby sobie kupić i smarować... - przyznam, że po samym zabiegu miałam mocno zaczerwienioną skórę i panthenol nic nie pomógł. Posmarowałam swoim kremem z filtrem 50+ firmy Pharmaceris -jaka ulga! Smarowałam tylko nim. (Także, zależy od skóry danej osoby).
Druga osoba: ze zdziwieniem moim -posmarowała mi maścią Argosulfan, o którym mówił mi lekarz rodzinny. I to nie była cieniutka warstwa. Zabieg w południe, a wieczorem nie miałam żadnego zaczerwienienia. Maść zadziałała. Lód przyłożony miałam dłużej i po między jedną a druga stroną też go miałam. Po zabiegu lód długo był przyłożony -inaczej niż jak u 1 osoby.

W poprzednim salonie miałam wrażenie, że była większa dezynfekcja wszystkiego. -Przynajmniej ją bardzo dobrze widziałam. Czym mnie smarowała i psikała (i wszystko dookoła)... to nie zapamiętałabyś
Pamiętam, że po zabiegu na samym końcu posmarowała mi na twarzy Physiogel z fluidem -nie wiem jak to się dokładnie nazywa. Mówiła, że mam lekkie zaczerwienienie, a ona ma taki krem specjalny z korektorem po którym nie będzie się to rzucało w oczy.
Z przed roku karteczka od tej osoby: (jeśli wystąpiły by jakieś poparzenia, czy w ogóle czym miałabym smarować buzię to wypisała dwie pozycje
"Zinalfat" (jest to krem kojąco regenerujący) oraz "krem z filtrem UV 50+"

może komuś się przyda
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-01, 22:22   #2322
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny, dołączam do wątku, bo też chodzę na depilację laserową. We wtorek byłam na drugim zabiegu i jestem trochę zaniepokojona. Mam sporo znamion na skórze, na 1. zabiegu pani robiąca zabieg starała się je omijać, teraz depilacja była z większą mocą, a babka jechała jak leci. Dziś zauważyłam, że kilka bardzo małych, płaskich znamion została uszkodzona tzn. po jednym zostało wgłębienie, a kilka innych tez dziwnie wygląda. Na szczęście obyło się bez poparzeń, teraz obawiam się tylko, żeby coś z tego nie zrobiło, bo to ingerencja w głąb skóry, a tyle się mówi o tym żeby nie uszkadzać mechanicznie znamion itd.

Edytowane przez For3verYoung
Czas edycji: 2014-05-01 o 22:51
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 08:29   #2323
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

witamy, witamy u nas
Na pewno musisz obserwować znamiona, a jak zacznie się z nimi dziać coś niepokojącego to iść z tym do lekarza. Pamiętaj, że znamię musi mieć okres regeneracji i może dziwnie wyglądać. -Mam takiego dużego płaskiego, którego musiałam bardzo uważnie obserwować. W pewnym momencie był wypukły -coś na zasadzie strupka z krewką. Ale wrócił po pewnym czasie do swojej postaci.
Na zapas się nie martw, nie każde uszkodzone znamię od razu wywołuje chorobę. Obserwacja, obserwacja i czas
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 20:38   #2324
Ajm91
Raczkowanie
 
Avatar Ajm91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
W pewnym momencie był wypukły -coś na zasadzie strupka z krewką. Ale wrócił po pewnym czasie do swojej postaci.
Miałam dokładnie to samo - dlatego najważniejsza jest obserwacja
__________________
Ajm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 00:11   #2325
laveau
Przyczajenie
 
Avatar laveau
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

@Skrzacik3
Żaden błąd, mam zabieg 10 maja. Kosmetyczka mówiła, że koniecznie musi być tak wcześnie ten drugi zabieg, następne będą w większych odstępach. Cóż, uwierzyłam na słowo, chociaż teraz dopadły mnie wątpliwości
laveau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 00:14   #2326
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wiem, wiem, obserwuję je U mnie też jeden większy pieprzyk był wypukły po zabiegu, a dziś jest już ok. Dziewczyny napiszcie jaką moc macie stosowaną w czasie depilacji? Ja robię bikini głębokie, pachy i nogi Light Sheer Duetem. Po pierwszym zabiegu efekt był dość słaby, na nogach pojawiły się 'łyse' miejsce, a pod pachami i na bikini większość włosów odrosła. Pierwszy zabieg miałam z mocą 33 J, a drugi 35 i przy bikini i pachach ledwo dałam radę (mam bardzo mocne, grube włosy). Mam nadzieję, że teraz po 2. depilacji będą lepsze efekty..
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 18:12   #2327
Ajm91
Raczkowanie
 
Avatar Ajm91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez For3verYoung Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie jaką moc macie stosowaną w czasie depilacji?
Ja łydki miałam robione 33, wąsik 35, a brodę 40.
__________________
Ajm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 18:23   #2328
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez laveau Pokaż wiadomość
@Skrzacik3
Żaden błąd, mam zabieg 10 maja. Kosmetyczka mówiła, że koniecznie musi być tak wcześnie ten drugi zabieg, następne będą w większych odstępach. Cóż, uwierzyłam na słowo, chociaż teraz dopadły mnie wątpliwości
Nie daj sie naciagac..i zapisz sie na nastepny zabieg za 2 miesiace.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 11:50   #2329
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Ajm91 Pokaż wiadomość
Ja łydki miałam robione 33, wąsik 35, a brodę 40.
A jeśli można wiedzieć to gdzie masz najmocniejsze włoski? tam gdzie była największa moc? Bo ja mam wrażenie, że przy 1. zabiegu ta 33 była za słaba na pachy i bikini, bo efekt był słaby, natomiast na łydkach i udach, gdzie mam słabsze włoski było trochę lepiej. Teraz po 2. zabiegu prawie wszystkie włosy odrosły- mam nadzieję, że za kilka tygodni sporo z nich wypadnie.
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-04, 15:06   #2330
Malina666
Raczkowanie
 
Avatar Malina666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 303
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

co do zabiegu za -2 tygodnie - tez mialam dostrzal robiony za darmo w tym czasie 2 tygodni wyjda wlosy ktore byly uspione.
jak wiadomo wlosy sa w roznych fazach wzrostu. polecam filmiki na YT bynajmniej ja za ten dostrzal nie placilam, bylo kilka wloskow moze z 15 a mialam na pachy.
takto robie przeryw 8-9 tygodni. niezaleznie ze każą wcześniej przyjsc
Malina666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 13:07   #2331
laveau
Przyczajenie
 
Avatar laveau
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Malina666 Pokaż wiadomość
co do zabiegu za -2 tygodnie - tez mialam dostrzal robiony za darmo w tym czasie 2 tygodni wyjda wlosy ktore byly uspione.
jak wiadomo wlosy sa w roznych fazach wzrostu. polecam filmiki na YT bynajmniej ja za ten dostrzal nie placilam, bylo kilka wloskow moze z 15 a mialam na pachy.
takto robie przeryw 8-9 tygodni. niezaleznie ze każą wcześniej przyjsc
@Skrzacik3

kuuuuuuuuurczę dziewczyny, uratowałyście moje 600zł...
Dzwoniłam do wszystkich gabinetów w mieście, do jednego z bodajże Poznania, w którym mieli ten konkretny laser, i wszędzie usłyszałam to samo- 6-10 tygodni, w innym przypadku zabieg mija się z celem.
Dzisiaj pójdę jeszcze do kosmetyczki dopytać konkretnie co to za kit wciskają
A było tam tak sympatycznie
laveau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 14:14   #2332
ulemka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny!
Jeżeli, któraś z Was byłaby zainteresowana depilacją laserowa to mam do odsprzedania za 29 zł voucher na Depilacje Laserową E-Light w Studiu Depilacji w Krakowie.
Voucher jest ważny do 30.06.2014r. Po jego wykorzystaniu jest możliwość wykupienia kolejnych zabiegów w tej samej cenie co voucher czyli 29 zł.
Do wyboru części ciała:
wąsik,
baki,
broda,
linia bikini,
biała linia,
dłonie.
Ja wyjeżdżam i nie uda mi się z niego skorzystać wiec zapraszam serdecznie
Jak cos to piszcie, ulmowa@poczta.onet.pl

Edytowane przez ulemka
Czas edycji: 2014-05-05 o 14:40
ulemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 17:41   #2333
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Malina666 Pokaż wiadomość
co do zabiegu za -2 tygodnie - tez mialam dostrzal robiony za darmo w tym czasie 2 tygodni wyjda wlosy ktore byly uspione.
jak wiadomo wlosy sa w roznych fazach wzrostu. polecam filmiki na YT bynajmniej ja za ten dostrzal nie placilam, bylo kilka wloskow moze z 15 a mialam na pachy.
takto robie przeryw 8-9 tygodni. niezaleznie ze każą wcześniej przyjsc
Ok, za darmo jakieś tam dostrzały rozumiem po to zresztą wlasnie sa te dluzsze przerwy bo wlosy są w roznych fazach wzrostu ...ale płacic za nastepny zabieg po 2 tyg to jak wyrzucic pieniadze w błoto.

Cytat:
Napisane przez laveau Pokaż wiadomość
@Skrzacik3

kuuuuuuuuurczę dziewczyny, uratowałyście moje 600zł...
Dzwoniłam do wszystkich gabinetów w mieście, do jednego z bodajże Poznania, w którym mieli ten konkretny laser, i wszędzie usłyszałam to samo- 6-10 tygodni, w innym przypadku zabieg mija się z celem.
Dzisiaj pójdę jeszcze do kosmetyczki dopytać konkretnie co to za kit wciskają
A było tam tak sympatycznie
Dobrze, ze się jednak uswiadomiłaś i nie dałaś naciagnąć

Ja dziś byłam pierwszy raz w nowym salonie ( wiem, że były tu zainteresowane - DW odnalazłam we Wro LS Dueta w korzystniej cenie ) na chyba juz ostatnim zabiegu na pachy, za tydzień rozpoczynam bikini ! brrrr
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 18:47   #2334
Kikia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 181
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja też byłam dziś pierwszy raz na pachach, a bikini powtarzam drugi raz za 3 tygodnie (a robiłam pierwszy zabieg 3 tygodnie temu. Drugą sesję miałam mieć po 7 tygodniach, ale idę jednak po 6, bo w planowanym terminie salon, gdzie robię ma być zamknięty, albo nie będzie mojej kosmetolożki).
Spory to wydatek, ale możliwość pozbycia się kłaków najważniejsza
Kikia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 23:14   #2335
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej
Do dziewczyn z KRAKOWA !!

Zbieram sie do kolejnej depilacji łydek i szukam promocji, niestety raczej pod tym względem panuje posucha, znalazłam jedna interesującą ofertę, w której, jezeli przyjdzie sie do salonu z przyjaciółką, kolezanką to otrzyma sie 50% rabatu( obydwie osoby) na dowolny zabieg, w takiej sytuacji depilacja łydek kosztowałaby jedynie 135 zł. (!!)
Laser jaki tam posiadaja to Light Sheer DUET.

W zwiazku z tym szukam chetnej osoby na depilacje łydek abym mogla przyjsc z nia i abysmy zalapaly sie na ta promocje.

Dziewczyny jezeli ktos jest chetny bardzo prosze o kontakt na priv, zależałoby mi na zabiegu jeszcze w maju.
Gabinet na wielickiej, nazywa sie mybodyclinik, nie slyszalm o nim ale laser jest dobry, tak wiec moge zaryzykowac.

Ktos chetny ??
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 01:34   #2336
Ajm91
Raczkowanie
 
Avatar Ajm91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez For3verYoung Pokaż wiadomość
A jeśli można wiedzieć to gdzie masz najmocniejsze włoski? tam gdzie była największa moc? Bo ja mam wrażenie, że przy 1. zabiegu ta 33 była za słaba na pachy i bikini, bo efekt był słaby, natomiast na łydkach i udach, gdzie mam słabsze włoski było trochę lepiej. Teraz po 2. zabiegu prawie wszystkie włosy odrosły- mam nadzieję, że za kilka tygodni sporo z nich wypadnie.
Ciężko stwierdzić gdzie mam najmocniejsze, ale pani wykonująca zabieg pytała się mnie czy coś w ogóle czuję - a na brodzie nie czułam zupełnie nic, nawet jednego ukłucia, dlatego cały czas zwiększała moc, aż doszła do maxa
__________________
Ajm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 10:19   #2337
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez laveau Pokaż wiadomość
@Skrzacik3

kuuuuuuuuurczę dziewczyny, uratowałyście moje 600zł...
Dzwoniłam do wszystkich gabinetów w mieście, do jednego z bodajże Poznania, w którym mieli ten konkretny laser, i wszędzie usłyszałam to samo- 6-10 tygodni, w innym przypadku zabieg mija się z celem.
Dzisiaj pójdę jeszcze do kosmetyczki dopytać konkretnie co to za kit wciskają
A było tam tak sympatycznie
Od tego jesteśmy! Dobrze, że napisałaś o tym. Nie ma to jak nasze czujne oko!
Wyobraź sobie co możesz teraz za to 600zł kupić tyle jedzenia.... buty, kosmetyki... albo kolejny zabieg
Ciekawe co kosmetyczka powiedziała. Bałabym się troszkę, że teraz zabieg zrobią Ci niedokładnie ;/

Cytat:
Napisane przez For3verYoung Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, obserwuję je U mnie też jeden większy pieprzyk był wypukły po zabiegu, a dziś jest już ok. Dziewczyny napiszcie jaką moc macie stosowaną w czasie depilacji?
To dobrze
Light Sheer:
wąsik: 33J, 34J, 32J(! nie mogła znaleźć zapisków), rok przerwy -nowy salon: 36j, 38j
(38J - jak miałam ochłodzoną skórę przed zabiegiem, w trakcie i po to uczucie miałam podobne jak z niższymi mocami. I ślad był zupełnie inny, utrzymujący się tylko i wyłącznie do wieczora)
broda: 38J (10 darmowych strzałów) - skóra grubsza i zupełnie inne odczucia

Zapytałam kosmetyczkę o niższe moce... nie znegowała. Powiedziała, że czasem się stosuje (jakieś przypadki).

Dziewczyny, ile u Was czasowo robi się nogi? (łydki) W moim salonie trwają one 3h! jakaś tragedia... ciągle się wstrzymuje a czas leci...

Edytowane przez Skrzacik3
Czas edycji: 2014-05-06 o 10:21
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 10:35   #2338
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile u Was czasowo robi się nogi? (łydki) W moim salonie trwają one 3h! jakaś tragedia... ciągle się wstrzymuje a czas leci...
Ulaaalaaa 3 godziny brrr tzn ja nie mam pojecia ile taki zabieg może trwać, bo akurat tydek nie robiłam...ale po prostu wyobrazilam sobie taki długi zabieg....
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 12:32   #2339
kamcia1611
Raczkowanie
 
Avatar kamcia1611
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 119
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja całe nogi mam robione 3 godziny. Wole żeby było dokładniej zrobione niż na szybcika..
kamcia1611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 12:34   #2340
Ajm91
Raczkowanie
 
Avatar Ajm91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 97
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile u Was czasowo robi się nogi? (łydki) W moim salonie trwają one 3h! jakaś tragedia... ciągle się wstrzymuje a czas leci...
Byłam ostatnio na łydkach. pani wykonywała zabieg bardzo dokładnie i trwało to 1h 15min
__________________
Ajm91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.