Wypadanie wlosów- co pomoże? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-09, 19:59   #1
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477

Wypadanie wlosów- co pomoże?


Cześć Powiedzcie mi, co robić przy wypadających włosach? Walczę z tym juz od dluzszego czasu na wiele sposobow, ale zaden szału nie robi Jak to zatrzymac? Przyznaje, ze troche dalam ciala- a mianowicie zaczelam odchudzanie i to dosc nadmierne, wiec moja dieta byla troche uboga w witaminy itd.- jak to odkrecic? Jak odzywic wlosy, zeby byly takie jak przedtem? Co wam pomoglo? Jakies specjalne wcierki czy tabletki..? Slyszalam, ze niektorzy decyduja sie nawet na zabiegi- ale jakie? Bo w salonach kosmetycznych nie widze ofert zabiegow na wlosy, a z kolei u fryzjera proponują tylko zabiegi typowo nawilzajace, wygladzajace itd.
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 21:35   #2
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Wypadanie wlosów- co pomoże?

Kup sobie Biotebal 5mg, bez recepty, duża dawka biotyny, mi leciały włosy od dawna,mam długie, miałam ich coraz mniej, teraz po tych tabletkach jest widoczna poprawa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
angellika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 22:05   #3
idealkobiety
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 75
Dot.: Wypadanie wlosów- co pomoże?

Wiesz co, powiem Ci szczerze, ze kiedys zapytalam swojego dermatologa o suplementy i powiedzial, ze to pic na wodę, strata kasy, bo to nie dziala... Wiec nie wiem, czy warto w takie cos inwestowac... Nie myslalas o zabiegu mezoterapii? To jest wlasnie typowy profesjonalny zabieg na wlosy, ktory hamuje wypadanie i regeneruje wlosy, pojawia sie masa nowych kłaczków
idealkobiety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-11, 11:18   #4
puszek_okruszek89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 36
Dot.: Wypadanie wlosów- co pomoże?

Cytat:
Napisane przez idealkobiety Pokaż wiadomość
Wiesz co, powiem Ci szczerze, ze kiedys zapytalam swojego dermatologa o suplementy i powiedzial, ze to pic na wodę, strata kasy, bo to nie dziala... Wiec nie wiem, czy warto w takie cos inwestowac... Nie myslalas o zabiegu mezoterapii? To jest wlasnie typowy profesjonalny zabieg na wlosy, ktory hamuje wypadanie i regeneruje wlosy, pojawia sie masa nowych kłaczków

Dokladnie, spróbuj mezoterapii Zdecydowalam sie na nią w warszawskiej klinice []. I meeega polecam, bo nie dosc ze klinika ma profesjonala kadre to zabieg naprawde działa i przywraca zycie wlosom

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-05-16 o 10:34
puszek_okruszek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 14:25   #5
izabbelcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 100
Dot.: Wypadanie wlosów- co pomoże?

kurczę, mam to samo, ale u mnie się zaczęło bez przyczyny - na przełomie zimy i wiosny. dramat, połowa włosów została w odpływie wanny :/
izabbelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-15, 08:10   #6
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Wypadanie wlosów- co pomoże?

Cytat:
Napisane przez angellika Pokaż wiadomość
Kup sobie Biotebal 5mg, bez recepty, duża dawka biotyny, mi leciały włosy od dawna,mam długie, miałam ich coraz mniej, teraz po tych tabletkach jest widoczna poprawa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wybacz, ale juz przerobilam juz wszelkie konfiguracje suplementowo- odżywkowo- maskowe

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez puszek_okruszek89 Pokaż wiadomość
Dokladnie, spróbuj mezoterapii Zdecydowalam sie na nią w warszawskiej klinice Hair Medica. I meeega polecam, bo nie dosc ze klinika ma profesjonala kadre to zabieg naprawde działa i przywraca zycie wlosom
a mozesz powiedziec cos wiecej o samym zabiegu w tej klinice? mają gdzies jeszcze swoje placówki, oddzialy? tyle sie naczytalam o kosmetykach, zabiegach, klinikach i o tej nie slyszalam po jakim czasie mialas efekty? ja to jestem w goracej wodzie kapana, chcialabym geste wlosy na juz na teraz, chociaz wiem ze to tak nie dziala
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 07:04   #7
puszek_okruszek89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 36
Dot.: Wypadanie wlosów- co pomoże?

zabieg nie jest straszny, wybralam [bez nazwy], bo to specjalistyczna klinika zajmująca sie stricte trychologią zabieg- trochę boli, ale to nie trwa dlugo, moze z pol godzinki tam siedzialam trycholog za pomocą igły wstrzykuje w skorę glowy skladniki odżywcze i tyle nastepnego dnia nie mialam juz sladu po ukluciach igly ( niektorzy skarża sie na to, ze przez kilka dni nie mogą sie uporac ze strupkami po nakluciach, ale ja nie mialam w ogole takiego problemu). Co do efektow- wlos odrasta przez jakies 3 miesiace, wiec trzeba uzbroic sie w cierpliwosc. Mezoterapia hamuje wypadanie wlosow i pobudza skorę glowy do powstawania nowych kłaczków mialam mezo osoczem bogatoplytkowym ( mają tez igłowa). chodzę drugi miesiac juz na ten zabieg, w zeszlym bylam 3 razy dla lepszego efektu

Edytowane przez puszek_okruszek89
Czas edycji: 2016-05-17 o 17:13
puszek_okruszek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-17, 17:11   #8
puszek_okruszek89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 36
Dot.: Wypadanie wlosów- co pomoże?

Przepraszam, nie wiedzialam, ze moja wypowiedź może zabrzmieć jak reklama
@adri_ odezwij się do mnie na priv, napiszę Ci gdzie mam wykonywaną mezoterapię i jaką klinikę Ci doradzam
puszek_okruszek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 16:43   #9
ola1241
Przyczajenie
 
Avatar ola1241
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Wypadanie wlosów- co pomoże?

Też mam problem z wypadaniem. Przez około 3 miesiące brałam Revalid i wtedy faktycznie pomógł, ale kiedy przestałam go brać po jakimś czasie problem powrócił i w tej chwili znowu tracę ogromne ilości włosów.. Więc suplementy chyba faktycznie nie pomagają na dłuższą metę..
ola1241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 22:06   #10
Abyssale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 11
Dot.: Wypadanie wlosów- co pomoże?

Cytat:
Napisane przez ola1241 Pokaż wiadomość
Też mam problem z wypadaniem. Przez około 3 miesiące brałam Revalid i wtedy faktycznie pomógł, ale kiedy przestałam go brać po jakimś czasie problem powrócił i w tej chwili znowu tracę ogromne ilości włosów.. Więc suplementy chyba faktycznie nie pomagają na dłuższą metę..
Skoro nie pomaga uzupełnienie niedoborów, to może warto sprawdzić poziomy hormonów płciowych i tarczycy? Leczy się przyczynę, nie skutki.
Abyssale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-02, 10:27   #11
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Wypadanie wlosów- co pomoże?

Cytat:
Napisane przez puszek_okruszek89 Pokaż wiadomość
Przepraszam, nie wiedzialam, ze moja wypowiedź może zabrzmieć jak reklama
@adri_ odezwij się do mnie na priv, napiszę Ci gdzie mam wykonywaną mezoterapię i jaką klinikę Ci doradzam

To chyba nie jest wielka tajemnica, ze mezoterapię skóry glowy mozna wykonac w Hair Medice, w Warszawie powiem szczerze, ze musze sie zastanowic, uzbierac kasę, ale chyba nie mam juz innego wyjscia. Nic innnego mi nie pomaga
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-19, 19:50   #12
ewa_evita
Przyczajenie
 
Avatar ewa_evita
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: London
Wiadomości: 6
Dot.: Wypadanie wlosów- co pomoże?

Czy któraś z Was miała może problem z wypadaniem włosów po keratynowym prostowaniu? Ja mam straszny problem -stosuje suplementy, szampony, odżywki i wcierki przeciwko wypadaniu włosów i nic nie działa....
ewa_evita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 21:56   #13
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Wypadanie wlosów- co pomoże?

Kto używa banfi?
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 09:40   #14
Louisebelcher
Przyczajenie
 
Avatar Louisebelcher
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 22
Dot.: Wypadanie wlosów- co pomoże?

Ja używałam, za dużo środków zapachowych w składzie, uczula.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Louisebelcher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-20, 15:02   #15
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Wypadanie wlosów- co pomoże?

A ponoć ma dobry skład.
Ja używam juz tydzień i jest spoko
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 11:18   #16
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Wypadanie wlosów- co pomoże?

Cytat:
Napisane przez ewa_evita Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was miała może problem z wypadaniem włosów po keratynowym prostowaniu? Ja mam straszny problem -stosuje suplementy, szampony, odżywki i wcierki przeciwko wypadaniu włosów i nic nie działa....
Ja miałam już kilka razy wykonywane keratynowe prostowanie włosów i nie mam problemów z wypadaniem włosów , nie ma ono na pewno związku z wypadaniem ,keratyna nie jest nakładana na skórę głowy wiec działa tylko na włosy i nie ma styczności z skórą głowy . Może stres, choroba zła dieta czy przesilenie jesienne w takim wypadku to warto zrobić sobie wszystkie badania

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Kiedyś na wypadanie włosów pomógł☠mi biotebal i apmułki z placentą mil mil
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-02, 15:38   #17
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Wypadanie wlosów- co pomoże?

wiele slyszalam o zapchanych mieszkach wlosowych, jak z tym walczycie? przypuszczam, ze moge takowe miec, bo z baby hair u mnie kiepsko .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-02, 20:42   #18
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Wypadanie wlosów- co pomoże?

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
wiele slyszalam o zapchanych mieszkach wlosowych, jak z tym walczycie? przypuszczam, ze moge takowe miec, bo z baby hair u mnie kiepsko .
Peeling skóry głowy wraz z silniejszym szamponem zawierającym SLS raz w tygodniu.
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-03, 13:13   #19
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Wypadanie wlosów- co pomoże?

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Peeling skóry głowy wraz z silniejszym szamponem zawierającym SLS raz w tygodniu.
peeling mechaniczny czy chemiczny ? jesli chemiczny, to moglabys cos polecic? czytalam o bandi, ale nie mam potwierdzenia jeszcze u zadnego osobnika .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-07, 15:28   #20
MagdaWozz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 2
Dot.: Wypadanie wlosów- co pomoże?

Mi jak wypadały włosy to tryholog powiedział, że trzeba pobudzić cebulki włosów bo one obumierają i włosy wylatują. Najlepsze witaminy wtedy nie pomogą. Stosowałam Lazar cosmetics na pobudzenie cebulek mi pomógł włosy przestały wychodzić i odrastały
MagdaWozz1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-23, 19:41   #21
dzik306
YYY
 
Avatar dzik306
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 35
Dot.: Wypadanie wlosów- co pomoże?

Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
Cześć Powiedzcie mi, co robić przy wypadających włosach? Walczę z tym juz od dluzszego czasu na wiele sposobow, ale zaden szału nie robi Jak to zatrzymac? Przyznaje, ze troche dalam ciala- a mianowicie zaczelam odchudzanie i to dosc nadmierne, wiec moja dieta byla troche uboga w witaminy itd.- jak to odkrecic? Jak odzywic wlosy, zeby byly takie jak przedtem? Co wam pomoglo? Jakies specjalne wcierki czy tabletki..? Slyszalam, ze niektorzy decyduja sie nawet na zabiegi- ale jakie? Bo w salonach kosmetycznych nie widze ofert zabiegow na wlosy, a z kolei u fryzjera proponują tylko zabiegi typowo nawilzajace, wygladzajace itd.
Mi osobiście pomaga olej kokosowy nierafinowany. Nakładam go na ok 3 godziny na nieumyte włosy i później myje szamponem bez SLS i SLES np. Green Pharmacy. Do tego włosy są nawilżone i szybciej rosną. Wypróbuj, może to coś akurat dla Ciebie
dzik306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-26, 15:35   #22
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Wypadanie wlosów- co pomoże?

Cytat:
Napisane przez adri_ Pokaż wiadomość
Cześć Powiedzcie mi, co robić przy wypadających włosach? Walczę z tym juz od dluzszego czasu na wiele sposobow, ale zaden szału nie robi Jak to zatrzymac? Przyznaje, ze troche dalam ciala- a mianowicie zaczelam odchudzanie i to dosc nadmierne, wiec moja dieta byla troche uboga w witaminy itd.- jak to odkrecic? Jak odzywic wlosy, zeby byly takie jak przedtem? Co wam pomoglo? Jakies specjalne wcierki czy tabletki..? Slyszalam, ze niektorzy decyduja sie nawet na zabiegi- ale jakie? Bo w salonach kosmetycznych nie widze ofert zabiegow na wlosy, a z kolei u fryzjera proponują tylko zabiegi typowo nawilzajace, wygladzajace itd.
Przede wszystkim poczytaj co jeść aby mieć zdrowe włosy. Dieta jest mega ważna. Orzechy i ryby na pewno staną się Twoimi przyjaciółmi.

Później zrób badania i zaopatrz się w witaminki które uzupełniają niedobory. Dobre są witaminy dla kobiet w ciąży (serio) bo mają pełen bogaty zestaw. Oprócz tego coś typowo na włosy, teraz mam w planach test Biotynox max, ale na każdego działa co innego.

Do tego peeling skóry głowy raz na kilka myć. Ja najbardziej lubię 2 łyżki szamponu i 4 cukru i masaż skalpu. Pobudza nowe włoski do wzrostu.

Wcierka to też dobry element kuracji - u mnie mega sprawdził się duet szampon Aplecin czarny i co 3 dni wcierka Aloevit

Wysłane z mojego G3212 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-26 16:35:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.