ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-19, 12:42   #31
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
kiedy powtórka w tvn?
Dzisiaj po północy leciała
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-19, 20:09   #32
miska23
Raczkowanie
 
Avatar miska23
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 158
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Pierwsza para jest urocza
miska23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 08:07   #33
Ka-Mila
Rozeznanie
 
Avatar Ka-Mila
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Puck, 3-CITY
Wiadomości: 667
GG do Ka-Mila
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Na początku włączyłam ten program raczej tylko po to, by grało mi coś w tle w czasie, kiedy maluje paznokcie. Raczej spodziewałam się tego, że będę programu słuchać z uśmieszkiem zarzenowania. A wczoraj specjalnie zasiadłam do trzeciego odcinka i przez całą długość jego trwania mój nieschodzący z twarzy uśmiech raczej oznaczał pozytywne zaskoczenie.
Urocze!
__________________
Moja myślodsiewnia
http://www.mojageneracja.pl/2655282
Ka-Mila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-20, 22:18   #34
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Ka-Mila Pokaż wiadomość
Na początku włączyłam ten program raczej tylko po to, by grało mi coś w tle w czasie, kiedy maluje paznokcie. Raczej spodziewałam się tego, że będę programu słuchać z uśmieszkiem zarzenowania. A wczoraj specjalnie zasiadłam do trzeciego odcinka i przez całą długość jego trwania mój nieschodzący z twarzy uśmiech raczej oznaczał pozytywne zaskoczenie.
Urocze!
O, cudownie, Kochana Nie mogłabym napisać nic trafniejszego, miałam identyczne odczucia przed programem (włączyłam sobie z braku laku, myślałam, że to będzie kolejny show dobry jako tło do obiadu albo kolacji). Pierwsze odcinki były bardzo ok, ale kiedy obejrzałam ostatni, po prostu nie umiałam przestać się uśmiechać Pierwsza para jest cudowna, ogromnie im kibicuję, pasują do siebie idealnie i kiedy pan młody zadeklarował, że zrobi wszystko, żeby im się udało, odpłynęłam <3 Nawet jeśli tylko im miałoby się ostatecznie ułożyć życie, warto było nakręcić ten program

Szkoda mi tylko troszkę innych uczestników.

Druga para na razie tak... dziwnie się zachowuje. Oby to była tylko kwestia oszołomienia, kamer i tremy. Boję się, że dziewczyna potraktuje ten związek poważnie, a partner nie... Zobaczymy...

No i ktoś wyżej napisał, że dziewczyna z trzeciej pary może się rozmyśleć przed ślubem. To byłoby straszne, bo eksperci dobrali jej wyjątkowo uroczego partnera, nie chciałabym być na jego miejscu, jeśli okaże się, że nadal będzie sam i wszystkie przygotowania, nadzieje i emocje były na nic
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 19:34   #35
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez miska23 Pokaż wiadomość
Pierwsza para jest urocza
Są świetni. Na weselu nie było widać że znają się tak krótko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 20:33   #36
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

W którejś tam zagranicznej edycji (USA?), czy też po dwóch edycjach (nie wiem jak oni tam to liczyli) było podane, że z 6 par ostały się dwie, więc i tak niezły wynik jak na pary połączone w ten sposób. Wszystko się okazuje przecież nie po miesiącu, dwóch, ale rok - dwa, jak już każdy pokaże swoją twarz (teraz wiadomo, że wszyscy dla siebie mili, przytakujący, zaciekawieni sobą), pojawią się problemy. Niektóre z par, które zdecydowały po okresie próbnym dać sobie szansę, rozstają się jednak jakiś czas później.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-10-21 o 20:45
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 21:18   #37
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Z drugiej strony, gdy tak patrzę po znajomych, to rozwód na rozwodzie, więc widać, że nawet kilkuletnie narzeczeństwo ze wspólnym mieszkaniem niczego nie gwarantuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-22, 11:35   #38
201706081317
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 982
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Na playerze w opisie czwartego odcinka jest zdanie, ostatnie, które sugeruje, że Natalia i Jacek wzięli ten ślub.
Ewa i Darek to cudowna para. Bardzo podoba mi się podejście dziewczyny, a Darek jak już trochę wyluzował to pokazał się jako mega fajny gość. Wygląda na sympatycznego, ale w nim tkwi dużo więcej.
Druga para, Magda i....? Nie pamiętam imienia. Wydaje mi się, że państwo młodzi nie będą razem. Już na ślubie Magdzie nie pasowało, że facet nie odwrócił się do niej jak szła do niego i muszę przyznać że niby taka bzdura, ale będzie ich wychodziło coraz więcej. Mnie na pewno zrobiłoby się przykro. Poza tym strasznie drętwa cisza. Nie taka na zasadzie, że nie znamy się, ale taka... zwiastująca nieporozumienie. Widziałam jakiś zwiastun z panną młodą w koszulce i jej mężem, zresztą Magda wygląda na osobę która noc poślubną raczej wykorzysta i to pewnie na tyle ich związku będzie. Poza tym nie lubię obojga. Magda widać że jest trochę krejzolka, ale przed kamerami uwydatnia tę cechę aż przykro. A pan młody jest jakiś fałszywy dla mnie.
Trzecia para - najfajniej chyba dobrana. Natalia wydaje się być świetną dziewczyną, jej wybranek również. Uroczy są oboje i myślę, że może im się udać.
201706081317 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 12:36   #39
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
Druga para, Magda i....? Nie pamiętam imienia. Wydaje mi się, że państwo młodzi nie będą razem. Już na ślubie Magdzie nie pasowało, że facet nie odwrócił się do niej jak szła do niego i muszę przyznać że niby taka bzdura, ale będzie ich wychodziło coraz więcej.
To prawda ale mam wrażenie że np. Ewa by zakomunikowała jak się czuła i jakoś by to sobie wyjaśnili i zbyli śmiechem zamiast się w duchu o coś irytować.
Na facebooku programu widziałam że ktoś pisał że firma Ewy jest już przerejestrowana na miasto pana młodego więc im wyszło
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 21:06   #40
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez niebieska_meta Pokaż wiadomość
Na playerze w opisie czwartego odcinka jest zdanie, ostatnie, które sugeruje, że Natalia i Jacek wzięli ten ślub.
Ewa i Darek to cudowna para. Bardzo podoba mi się podejście dziewczyny, a Darek jak już trochę wyluzował to pokazał się jako mega fajny gość. Wygląda na sympatycznego, ale w nim tkwi dużo więcej.
Druga para, Magda i....? Nie pamiętam imienia. Wydaje mi się, że państwo młodzi nie będą razem. Już na ślubie Magdzie nie pasowało, że facet nie odwrócił się do niej jak szła do niego i muszę przyznać że niby taka bzdura, ale będzie ich wychodziło coraz więcej. Mnie na pewno zrobiłoby się przykro. Poza tym strasznie drętwa cisza. Nie taka na zasadzie, że nie znamy się, ale taka... zwiastująca nieporozumienie. Widziałam jakiś zwiastun z panną młodą w koszulce i jej mężem, zresztą Magda wygląda na osobę która noc poślubną raczej wykorzysta i to pewnie na tyle ich związku będzie. Poza tym nie lubię obojga. Magda widać że jest trochę krejzolka, ale przed kamerami uwydatnia tę cechę aż przykro. A pan młody jest jakiś fałszywy dla mnie.
Trzecia para - najfajniej chyba dobrana. Natalia wydaje się być świetną dziewczyną, jej wybranek również. Uroczy są oboje i myślę, że może im się udać.
Krystian
Dla mnie jest jeszcze ciut za wczas, żeby oceniać, widzieliśmy mega skrót ślubu i samochód. Czy się rozkręcą, czy nie - zobaczymy, jestem ciekawa każdej pary
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 22:50   #41
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-23, 02:56   #42
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
W którejś tam zagranicznej edycji (USA?), czy też po dwóch edycjach (nie wiem jak oni tam to liczyli) było podane, że z 6 par ostały się dwie, więc i tak niezły wynik jak na pary połączone w ten sposób. Wszystko się okazuje przecież nie po miesiącu, dwóch, ale rok - dwa, jak już każdy pokaże swoją twarz (teraz wiadomo, że wszyscy dla siebie mili, przytakujący, zaciekawieni sobą), pojawią się problemy. Niektóre z par, które zdecydowały po okresie próbnym dać sobie szansę, rozstają się jednak jakiś czas później.
Łooooł były edycje zagraniczne?! Kompletnie się nie spodziewałam, ogromnie dziękuję, że o tym napisałaś. Teraz już wiem, co będę robić w długie, zimowe wieczory
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 06:06   #43
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Słyszeliście o programie w którym pary poznają się w łóżku? Jeśli dobrze zrozumiałam, maja na to 30 minut i potem decydują co dalej ze znajomością.
Na kanale tlc ma to być lub już jest. Ja nie mam takiego ale może widzialyscie. Jak wrażenia?
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 18:32   #44
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;66679611]Łooooł były edycje zagraniczne?! Kompletnie się nie spodziewałam, ogromnie dziękuję, że o tym napisałaś. Teraz już wiem, co będę robić w długie, zimowe wieczory [/QUOTE]

Na tlc leciało swego czasu z jednej edycji parze w tym roku dziecko się urodzi
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 00:10   #45
irmusiek
Rozeznanie
 
Avatar irmusiek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 748
GG do irmusiek
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Niestety nie urodzi jesli mowa o Jamie (poronila w 4 miesiacu). Z edycji w USA tylko 2 pary jak na razie są dalej razem



Polska edycja bardzo mi sie podoba. Troche sie obawialam jak bedzie z realizacją, ale widzę że tvn się stara. Z każdym odcinkiem wzrasta im oglądalność (3. odcinek oglądało 1,5mln widzów).
irmusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 10:24   #46
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez irmusiek Pokaż wiadomość
Niestety nie urodzi jesli mowa o Jamie (poronila w 4 miesiacu). Z edycji w USA tylko 2 pary jak na razie są dalej razem

Polska edycja bardzo mi sie podoba. Troche sie obawialam jak bedzie z realizacją, ale widzę że tvn się stara. Z każdym odcinkiem wzrasta im oglądalność (3. odcinek oglądało 1,5mln widzów).
tak o ta mi chodzilo uuu to nie wiedziałam
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 10:40   #47
Amaranta16
Raczkowanie
 
Avatar Amaranta16
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Macondo
Wiadomości: 250
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Mam pytanie do bardziej zorientowanych forumowiczek i forumowiczów Sukienka ślubna Ewy ze ślubu i wesela - to jest jedna i ta sama kreacja? Chodzi mi o górę sukienki. Na cywilnym to taka ładna koronkowa łódka, a na weselu ma ramiączka z przezroczystego materiału.
__________________
Niczego nie żałuję, czasem po prostu nie było warto...
Amaranta16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 21:59   #48
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Amaranta16 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do bardziej zorientowanych forumowiczek i forumowiczów Sukienka ślubna Ewy ze ślubu i wesela - to jest jedna i ta sama kreacja? Chodzi mi o górę sukienki. Na cywilnym to taka ładna koronkowa łódka, a na weselu ma ramiączka z przezroczystego materiału.
Nie jestem pewna, ale chyba po prostu miała na sukni takie koronkowe bolerko .
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 22:17   #49
irmusiek
Rozeznanie
 
Avatar irmusiek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 748
GG do irmusiek
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Na fb programu pojawil sie komentarz ze strony lokalu gdzie ewa i darem mieli wesele ze podobno sie przebrała po ceremonii w usc czyli chyba jednak byly 2 kiecki.



Powiem wam, ze fajne wesele mieli Magda i Krystian, wesoła para i to nagranie z kamery juz w pokoju po weselu jak zbiegali ponownie na impreze
irmusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-24, 22:21   #50
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Amaranta16 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do bardziej zorientowanych forumowiczek i forumowiczów Sukienka ślubna Ewy ze ślubu i wesela - to jest jedna i ta sama kreacja? Chodzi mi o górę sukienki. Na cywilnym to taka ładna koronkowa łódka, a na weselu ma ramiączka z przezroczystego materiału.
Miała 2 różne sukienki dobrze zauważyłaś
Cytat:
Napisane przez irmusiek Pokaż wiadomość
Na fb programu pojawil sie komentarz ze strony lokalu gdzie ewa i darem mieli wesele ze podobno sie przebrała po ceremonii w usc czyli chyba jednak byly 2 kiecki.



Powiem wam, ze fajne wesele mieli Magda i Krystian, wesoła para i to nagranie z kamery juz w pokoju po weselu jak zbiegali ponownie na impreze
Możliwe; )

Oglądałam i jeszcze bardziej kocham mego Męża leżącego obok mnie,przepraszam za ta prywate
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 22:40   #51
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Jakiś niesympatyczny ten Jacek; sam jest ziemniakiem a na śliczną dziewczynę mówi że nie za takim typem się uganiał Ona z kolei szkoda że jest skłócona z rodzicami
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 22:45   #52
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Jakiś niesympatyczny ten Jacek; sam jest ziemniakiem a na śliczną dziewczynę mówi że nie za takim typem się uganiał Ona z kolei szkoda że jest skłócona z rodzicami
To tak iż wyznań chłopak a on a taka elegantka
Bardzo szkoda bo jakoś tak dziwnie ze tylko 2 siostry były ze strony panu młodej
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 22:56   #53
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 05:57   #54
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Pierwszy był we Wrocławiu.
Mnie dziwiła przysięga (świadomy praw i obowiązków wynikających z zawarcia małżeństwa a nie z założenia rodziny) ale okazało się że tekst został zmieniony w zeszłym roku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 07:55   #55
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Poprzedniego odcinka niestety nie nadrobiłam, ale ostatni widziałam.

U Ewy i Darka chyba nie będzie tak kolorowo jak się wydawało na początku. Mimo że darek jest sympatyczny i się stara nie jest chyba w typie Ewy. Ona chyba szuka kogoś z silniejszym charakterem.

Magda i Krystian super. Moim zdaniem pasują do siebie idealnie.

Nie czułam się komfortowo oglądając rozmowę Natalii z psychologiem o relacji z rodzicami.
Natalia i Jacek rozczarowali się swoim wyglądem. Później okazało się ze dobrze się bawią. Kluczowe chyba będzie podejście do rodziny. Niby Natalii podobało się że Jacek zżyty z rodziną, ale na dłuższa metę ta ich bliskość może natalię denerwować.

Czy wszystkie pary brały ślub w tym samym usc i wesele miały w tym samym obiekcie?
na pewno urzędnik był ten sam u magdy i krystiana i u natali i u jacka.
Z tym że jak dla mnie to nie byl urzędnik tylko aktor.

Doczytałam w necie, że "stacja (tvn) miała m.in. problemy z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych, które rozesłało po urzędach stanu cywilnego okólnik z wezwaniem do nieudzielania ślubów uczestnikom programu."

Ewa jest z Wrocławia, Darek z Opola. Ewa szykowala się do ślubu w domu.
Natalia mieszka w Wejcherowie, a Jacek w Koszalinie. Do ślubu Natalia szykowała się w hotelu.
Czyżby ten usc był w okolicach Wrocławia? Pokazywali rynek w ostatnim odcinku, rynek przy którym mieści się usc i na Wrocław mi to nie wyglądało (ale nigdy tam nie byłam więc mogę się mylić).

Myślę sobie, że te śluby to jednak "przedstawienia ślubne" a nie prawdziwe śluby. Nie wiem czy odbywają się w prawdziwym usc czy w obiekcie który ma go przypominać.
Możecie to uznać za teorię spiskową ale ja uważam że produkcja wynajęła jakiś lokal lub nawet usc na potrzeby programu. Urzędnik to aktor, ale o tym nie wiedzą ani uczestnicy programu ani goście.
Wnioskuję po tym, że w usc śluby są co określony czas, jeden za drugim. Ewa chyba sporo się spóźniła, a nie bylo widać nigdzie kolejnej oczekującej panny młodej czy kolejnych gości (nawet gdzieś na ostatnim planie). Jak panna młoda się spóźnia, to termin ślubu przepada. Nie czeka się na nią w nieskończoność. W programie była radośc, ze wreszcie się pojawiła. A normalnie jest pośpiech, uff że już jest, ale szybko bo kolejna para czeka.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 08:34   #56
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To jest program rozrywkowy, telewizyjny. Z dopiskiem "misja" bla bla, ale przede wszystkim ma być rozrywka, dramatyzm, nieco napięcia. Jasne, że będą uwypuklać tego typu sprawy.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 08:51   #57
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Poprzedniego odcinka niestety nie nadrobiłam, ale ostatni widziałam.

U Ewy i Darka chyba nie będzie tak kolorowo jak się wydawało na początku. Mimo że darek jest sympatyczny i się stara nie jest chyba w typie Ewy. Ona chyba szuka kogoś z silniejszym charakterem.

Magda i Krystian super. Moim zdaniem pasują do siebie idealnie.

Nie czułam się komfortowo oglądając rozmowę Natalii z psychologiem o relacji z rodzicami.
Natalia i Jacek rozczarowali się swoim wyglądem. Później okazało się ze dobrze się bawią. Kluczowe chyba będzie podejście do rodziny. Niby Natalii podobało się że Jacek zżyty z rodziną, ale na dłuższa metę ta ich bliskość może natalię denerwować.

Czy wszystkie pary brały ślub w tym samym usc i wesele miały w tym samym obiekcie?
na pewno urzędnik był ten sam u magdy i krystiana i u natali i u jacka.
Z tym że jak dla mnie to nie byl urzędnik tylko aktor.

Doczytałam w necie, że "stacja (tvn) miała m.in. problemy z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych, które rozesłało po urzędach stanu cywilnego okólnik z wezwaniem do nieudzielania ślubów uczestnikom programu."

Ewa jest z Wrocławia, Darek z Opola. Ewa szykowala się do ślubu w domu.
Natalia mieszka w Wejcherowie, a Jacek w Koszalinie. Do ślubu Natalia szykowała się w hotelu.
Czyżby ten usc był w okolicach Wrocławia? Pokazywali rynek w ostatnim odcinku, rynek przy którym mieści się usc i na Wrocław mi to nie wyglądało (ale nigdy tam nie byłam więc mogę się mylić).

Myślę sobie, że te śluby to jednak "przedstawienia ślubne" a nie prawdziwe śluby. Nie wiem czy odbywają się w prawdziwym usc czy w obiekcie który ma go przypominać.
Możecie to uznać za teorię spiskową ale ja uważam że produkcja wynajęła jakiś lokal lub nawet usc na potrzeby programu. Urzędnik to aktor, ale o tym nie wiedzą ani uczestnicy programu ani goście.
Wnioskuję po tym, że w usc śluby są co określony czas, jeden za drugim. Ewa chyba sporo się spóźniła, a nie bylo widać nigdzie kolejnej oczekującej panny młodej czy kolejnych gości (nawet gdzieś na ostatnim planie). Jak panna młoda się spóźnia, to termin ślubu przepada. Nie czeka się na nią w nieskończoność. W programie była radośc, ze wreszcie się pojawiła. A normalnie jest pośpiech, uff że już jest, ale szybko bo kolejna para czeka.
Ewa i Darek brali ślub we wtorek, wątpię żeby w tygodniu byly takie tabuny chętnych, jeszcze zimą Ale też nie jestem pewna czy te śluby były prawdziwe.

Magda i Krystian się jednak rozkręcili i ten tekst, że nie będą próżnowwć w podróży poślubnej i widać, że obie rodziny wesołe, imprezowe.

Natalia i Jacek mieli być najlepiej dobraną parą a tak jakoś wyszło dziwnie, może to montaż i ten tekst Jacka wyrwany z kontekstu, bo dziwnie było usłyszeć, że Natalia nie w jego typie gdy na ekranie taka piękna kobieta. I ten jej konflikt z rodzicami, ślub w tajemnicy raczej nie ociepli stosunków.

A te teksty lektora czy będą seksy czy nie Myślę że nawet jakby coś było to uczestnicy nie powiedzą
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 08:59   #58
Amaranta16
Raczkowanie
 
Avatar Amaranta16
 
Zarejestrowany: 2016-07
Lokalizacja: Macondo
Wiadomości: 250
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Poprzedniego odcinka niestety nie nadrobiłam, ale ostatni widziałam.


Myślę sobie, że te śluby to jednak "przedstawienia ślubne" a nie prawdziwe śluby. Nie wiem czy odbywają się w prawdziwym usc czy w obiekcie który ma go przypominać.
Możecie to uznać za teorię spiskową ale ja uważam że produkcja wynajęła jakiś lokal lub nawet usc na potrzeby programu. Urzędnik to aktor, ale o tym nie wiedzą ani uczestnicy programu ani goście.
Wnioskuję po tym, że w usc śluby są co określony czas, jeden za drugim. Ewa chyba sporo się spóźniła, a nie bylo widać nigdzie kolejnej oczekującej panny młodej czy kolejnych gości (nawet gdzieś na ostatnim planie). Jak panna młoda się spóźnia, to termin ślubu przepada. Nie czeka się na nią w nieskończoność. W programie była radośc, ze wreszcie się pojawiła. A normalnie jest pośpiech, uff że już jest, ale szybko bo kolejna para czeka.
Też odnoszę takie wrażenie. Pamiętam jak w moim USC było mnóstwo problemów, aby wziąć ślub z obcokrajowcem, bo ryzyko, ze to będzie ,,białe małżeństwo", że nie jest to prawdziwy slub, a transakcja handlowa, że przyszli państwo młodzi muszą na miesiąc przed stawić się razem w urzedzie i złożyć wspólne oświadczenie (2 tygodnie wcześniej w przypadku, gdy panna młoda spodziewa się potomka, ale to też musi udokumentować). Wątpię, aby takie sprawy można było załatwić przez pełnomocnika... ale głowy nie dam.
__________________
Niczego nie żałuję, czasem po prostu nie było warto...
Amaranta16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 09:08   #59
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-25, 12:37   #60
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: ślub od pierwszego wejrzenia-nowy program tvn

Treść usunięta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ewadarek.jpg (70,2 KB, 315 załadowań)
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-07 09:55:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.