Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-22, 08:49   #451
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To jest cała seria produktów Professional, a w tej serii jest chyba z 5 linii, a na pewno 4 różne serumy, więc my tu operujemy zwykle kolorami tych linii, bo każda ma swój, rzeczywiście bardzo łatwo się pomylić. Niestety, fioletowe serum nie ma tak dobrych opinii, chociaż wiem, że u niektórych się sprawdziło, ale jakby co, to nie zrażaj się do całej Bielendy, bo zielone serum to jest zupełnie coś innego. A od niedawna jest tez żółte z wit. C, skład ma w miarę dobry, choć nie tak naturalny jak zielone.

A i jeszcze mi się przypomniało, że zielone serumy są dwa, bo od niedawna jest też wersja z jakimiś olejkami i tu też radzę uważać.
No niezla mieli fantazje w tej Bielendzie No nic, wyprobuje to serum. Sprobuje zamowic kwasy z Polski - bycmoze kupie z polproduktow od razu zeby sie nie rozdrabniac choc nie jestem pewna ktory. Moja skora nie jest raczej jakos nadwrazliwa. Ten oslawiony krem z retinolem z iherbu ktory aktualnie wykanczam nie robi np na mnie zadnego wrazenia i moge go obficie wmasowac w twarz tak z kilka dni pod rzad - taka mam zastala skorupe hehehe...

Jesli chodzi o konwersjacje olejkowa to od siebie dodam ze wole Alterre Nie trawie tamtych pozostalych zapachow. Juz wole te cytrusy niz pupke niemowlaka w swiezej poscieli. Fur mama tez mnie lekko mowiac wnerwia. Moj nos jest tak okrutnie wrazliwy ze jesli cos sobie raz obrzydze to do widzenia. Alterre nakladam na buzie po demakijazu i podoba mi sie efekt rano. Czasem zmywam nia makijaz tez na zmiane z kremem do demakijazu z Organic Surge (bardzo lubie ten krem). Uzywam sciereczki z mikrofibry zakupionej w Lidlu na dziale chemicznym. Porownywalam ze sciereczka przyjaciolki ktora jest dolaczona do olejkuz BU - ten sam material.

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Także polecam ukręcenie oliwki Dziś zrobiłam trzecią butlę, tyle że ja robię z siarczanu ze względu na przebytą operację tarczycy. Naprawdę skuteczna i tania rzecz. Robię z dodatkiem olejku eterycznego z bergamotki, nie dość że człek nie śmierdzi, to jeszcze miły zapach wokół paszek

Sus, gdy będziesz miała okazję koniecznie wypróbuj te olejki z Alverde, ciekawa jestem, jak wg. Ciebie wypadną w porównaniu do Alterry Wydaje mi się, że lepiej pachną i skuteczniej działają, bo konsystencję mają w sumie podobną
A moglabym cie spytac o co chodzi z ta roznica w zwiazkach magnezu? Wlasnie mam dlugo w koszyku na amazonie Magnesium flakes (chlorek magnezu) a w domu od dawna uzywam Epsom salts do kapieli (siarczan magnezu). Czy jest znaczna roznica w dzialaniu? Chetnie ukrece taka oliwke. Mam niedobory magnezu ostatnio (nerw w powiece mi chodzi, dretwieja szybko konczyny itd). Rozumiem ze dodanie olejkow eterycznych z niczym sie tutaj nie kloci, nie wchodzi w reakcje, itd?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 08:52   #452
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
No niezla mieli fantazje w tej Bielendzie No nic, wyprobuje to serum. Sprobuje zamowic kwasy z Polski - bycmoze kupie z polproduktow od razu zeby sie nie rozdrabniac choc nie jestem pewna ktory. Moja skora nie jest raczej jakos nadwrazliwa. Ten oslawiony krem z retinolem z iherbu ktory aktualnie wykanczam nie robi np na mnie zadnego wrazenia i moge go obficie wmasowac w twarz tak z kilka dni pod rzad - taka mam zastala skorupe hehehe...

Jesli chodzi o konwersjacje olejkowa to od siebie dodam ze wole Alterre Nie trawie tamtych pozostalych zapachow. Juz wole te cytrusy niz pupke niemowlaka w swiezej poscieli. Fur mama tez mnie lekko mowiac wnerwia. Moj nos jest tak okrutnie wrazliwy ze jesli cos sobie raz obrzydze to do widzenia. Alterre nakladam na buzie po demakijazu i podoba mi sie efekt rano. Czasem zmywam nia makijaz tez na zmiane z kremem do demakijazu z Organic Surge (bardzo lubie ten krem). Uzywam sciereczki z mikrofibry zakupionej w Lidlu na dziale chemicznym. Porownywalam ze sciereczka przyjaciolki ktora jest dolaczona do olejkuz BU - ten sam material.
Ja zapach fur mamy lubię, ale że to ogromna butelka, to dość długo schodziło mi używanie i na razie jestem znudzona tym zapachem, dlatego chcę testować inne produkty z myslą o skórze ciała i ew. do włosów.

Daj znać jak to fioletowe serum Ci się spisuje.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 09:09   #453
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Oj tam. Ja to robię nieustannie

Piszą do mnie różne koleżanki (niekosmetyczne) ; poleć mi jakiś dobry krem ujędrniający, z lancome lub Estee Lauder, tak do trzech stów

To im piszę, że zdecydowanie nie polecam! Choć nie próbowałam....






W kwestii olejków: ja wolę Alterrę Po pierwsze za zapach właśnie. Cytrusy to moja bajka. Za to pudrowo- bobasowe są fuuuj. Po drugie za opakowanie szklane z pompką - mega wygodne i higieniczne. W działaniu jak olejek. Próbowałam Hipp i któryś Babydream nie widzę kolosalnej różnicy.


Nie lubię polecać kremów Każda skóra jest inna. Śmieszą mnie takie wizazanki, które przysięgają za jakiś produkt, obiecują, że sprawdzi się u każdego (od razu mówię, że nie o tym wątku piszę!). A potem kupuje to i okazuje się wielkim bublem


Muszę pochwalić serum z granatem Weledy: jestem chora, mam okres, a moja cera wygląda fenomenalnie Miesiąc bez żadnej krostki, grudki, zmiany. Ewenement.
Moja pielęgnacja to teraz 4 produkty: rano serum Weledy + krem Hauschka. Wieczorem serum BU granat + HA i potem krem Antipodes.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 09:49   #454
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię Cena jest całkiem znośna, więc na pewno wypróbuję Używałaś tylko tej wersji męskiej, czy też wersji damskiej ?
Mi Alterra również nie podchodzi, ale jak już kupiłam tą wersję męską, to ją wykończę. Ogólnie latem, jak używałam tego deo z Alterry, to musiałam nosić szersze bluzki, żeby nie było widać mokrych pach. Ja bym powiedziała, że on jest dobry, jak siedzisz w domu, ale w domu również muszę się tą Alterrą psikać 3 razy dziennie, a obawiam się trochę tej ilości alkoholu, która przez to ląduje na mojej skórze. Przy wysiłku fizycznym, stresie lub wtedy, kiedy muszę dłużej przebywać na zewnątrz, Alterra w ogóle się nie sprawdza.
Ja niestety mam problem z nadmierną potliwością pod pachami, dlatego wiem, że znalezienie naturalnego dezodorantu nie będzie u mnie proste Pamiętam, jak kilka miesięcy temu stosowałam dezodoranty typowo drogeryjne i niestety nawet niektóre blokery na mnie nie działały, ale pocieszające jest to, że mam wrażenie, że odkąd przerzuciłam się na naturalne deo, to zauważam malutkie polepszenie i myślę, że jak znajdę ten swój dezodorant, to będę w pełni zadowolona
Używałam tylko wersji damskiej Alterry. Natomiast faktycznie może tak być, że męska będzie bardziej skuteczna. Tak miałam z dezodorantem biotherm z ecocertem- damski słaby, a męski dużo bardziej skuteczny

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53190699]Pokusiłabym się o stwierdzenie, że odradzanie na podstawie składu kosmetyków, które zapewne obie mamy na myśli (lankomy i laudery) to zupełnie inna bajka niż doradzanie w sprawie kosmetyków naturalnych- to zupełnie dwie różne rzeczy, bo te pierwsze nie służą nikomu (chociaż tylko wtajemniczeni to wiedzą), natomiast te drugie każdemu mogą służyć inaczej

---------- Dopisano o 00:42 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:34 ----------


Wypróbuj może oliwkę magnezową pod deo- mnie też trudno jest dobrać naturalne deo, ale podrasowanie go oliwką może pomóc w zwiększeniu jego skuteczności. Jestem po pierwszych testach i wygląda to obiecująco, ale wczoraj niestety stłukłam ją koncertowo i niewiele się uratowało, więc muszę chyba sama ukręcić coś takiego, chociaż ostatnio mnie to nie bawi i wybieram raczej gotowce, to jednak zdecydowanie bardziej opłaca się i w dodatku w super łatwy sposób ukręcenie jej samemu http://www.akademiawitalnosci.pl/jak...orant-za-2-zl/[/QUOTE]
O co chodzi z oliwką magnezową? Mam taki magnesium oil i jakoś leży w łazience, po doustnie mi nie smakował
http://organeo.pl/product-pol-2929-B...nal-Spray.html
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 10:18   #455
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Wypróbowalam szampon Alterry z kofeina i biotyna i jestem zachwycona. Włosy sa normalnie uniesione! Szoook
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 11:05   #456
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Także polecam ukręcenie oliwki Dziś zrobiłam trzecią butlę, tyle że ja robię z siarczanu ze względu na przebytą operację tarczycy. Naprawdę skuteczna i tania rzecz. Robię z dodatkiem olejku eterycznego z bergamotki, nie dość że człek nie śmierdzi, to jeszcze miły zapach wokół paszek

Sus, gdy będziesz miała okazję koniecznie wypróbuj te olejki z Alverde, ciekawa jestem, jak wg. Ciebie wypadną w porównaniu do Alterry Wydaje mi się, że lepiej pachną i skuteczniej działają, bo konsystencję mają w sumie podobną
No właśnie strasznie nabrałam ochoty na wypróbowanie olejków Alverde teraz, po takiej rekomendacji zwłaszcza

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o konwersjacje olejkowa to od siebie dodam ze wole Alterre Nie trawie tamtych pozostalych zapachow. Juz wole te cytrusy niz pupke niemowlaka w swiezej poscieli. Fur mama tez mnie lekko mowiac wnerwia. Moj nos jest tak okrutnie wrazliwy ze jesli cos sobie raz obrzydze to do widzenia. Alterre nakladam na buzie po demakijazu i podoba mi sie efekt rano. Czasem zmywam nia makijaz tez na zmiane z kremem do demakijazu z Organic Surge (bardzo lubie ten krem). Uzywam sciereczki z mikrofibry zakupionej w Lidlu na dziale chemicznym. Porownywalam ze sciereczka przyjaciolki ktora jest dolaczona do olejkuz BU - ten sam material.
Do demakijażu, powiadasz... Ja osobiście bardzo lubię używać olejków do demakijażu, ale Alterry nie posądzałam o takie zdolności, więc z przyjemnością wypróbuję, zwłaszcza, że zapachowo to też dla mnie duża przyjemność
Edit. A która konkretnie Alterra tak Ci przypasowała?
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość



W kwestii olejków: ja wolę Alterrę Po pierwsze za zapach właśnie. Cytrusy to moja bajka. Za to pudrowo- bobasowe są fuuuj. Po drugie za opakowanie szklane z pompką - mega wygodne i higieniczne. W działaniu jak olejek. Próbowałam Hipp i któryś Babydream nie widzę kolosalnej różnicy.


Nie lubię polecać kremów Każda skóra jest inna. Śmieszą mnie takie wizazanki, które przysięgają za jakiś produkt, obiecują, że sprawdzi się u każdego (od razu mówię, że nie o tym wątku piszę!). A potem kupuje to i okazuje się wielkim bublem


Muszę pochwalić serum z granatem Weledy: jestem chora, mam okres, a moja cera wygląda fenomenalnie Miesiąc bez żadnej krostki, grudki, zmiany. Ewenement.
Moja pielęgnacja to teraz 4 produkty: rano serum Weledy + krem Hauschka. Wieczorem serum BU granat + HA i potem krem Antipodes.
- miałam próbkę od Sylwiusaki, ale wydawało mi się, że czuję alko bardziej, niż w serum Alterry z granatem właśnie- masz może porównanie? Jednak skoro tak pięknie działa, to nie ma się co czepiać- zresztą to trochę wyższa półka przecież i widocznie to działanie alko jest dobrze zrównoważone właściwościami i proporcjami pozostałych składników- wpisuję na chciejlistę, zaraz po serum Florame

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Używałam tylko wersji damskiej Alterry. Natomiast faktycznie może tak być, że męska będzie bardziej skuteczna. Tak miałam z dezodorantem biotherm z ecocertem- damski słaby, a męski dużo bardziej skuteczny


O co chodzi z oliwką magnezową? Mam taki magnesium oil i jakoś leży w łazience, po doustnie mi nie smakował
http://organeo.pl/product-pol-2929-B...nal-Spray.html
- czy ja dobrze widzę, że opakowanie oryginalne jest plastikowe?
Takiego dokładnie szukam po moich ostatnich przygodach ze szklaną buteleczką
To jest dokładnie roztwór tej soli http://biblia.phorum.pl/viewtopic.ph...10cbefe723e59c- ponoć najczystsze zasoby magnezu na świecie i wg mnie nadaje się jako deo lub podkład pod deo, oprócz oczywiście funkcji zasadniczej, czyli dostarczania jonów magnezu, bo chyba z takim zamysłem go nabyłaś

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Wypróbowalam szampon Alterry z kofeina i biotyna i jestem zachwycona. Włosy sa normalnie uniesione! Szoook
Ooo, zazdraszczam i na pewno się skuszę wobec tego, bo uniesione włosy to jest wciąż pożądany i z trudem osiągany efekt, do którego stale wzdycham

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2015-10-22 o 12:15
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 12:18   #457
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53190699]
Wypróbuj może oliwkę magnezową pod deo- mnie też trudno jest dobrać naturalne deo, ale podrasowanie go oliwką może pomóc w zwiększeniu jego skuteczności. Jestem po pierwszych testach i wygląda to obiecująco, ale wczoraj niestety stłukłam ją koncertowo i niewiele się uratowało, więc muszę chyba sama ukręcić coś takiego, chociaż ostatnio mnie to nie bawi i wybieram raczej gotowce, to jednak zdecydowanie bardziej opłaca się i w dodatku w super łatwy sposób ukręcenie jej samemu http://www.akademiawitalnosci.pl/jak...orant-za-2-zl/[/QUOTE]
Dziękuję za opinię Poczytałam o tej oliwie magnezowej i faktycznie wygląda to obiecująco Gdzie kupujesz czysty chlorek magnezu ?
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 12:19   #458
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Serum Alterry jeszcze nie używałam, ale zamierzam Skład jest dość podobny, Alterra ma wit. E i więcej olejków. Jeśli mnie nie zapcha to powinno być bardzo podobne w działaniu.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 12:28   #459
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię Poczytałam o tej oliwie magnezowej i faktycznie wygląda to obiecująco Gdzie kupujesz czysty chlorek magnezu ?
Na razie miałam gotowca http://natura24.pl/oliwka-magnezowa-90ml.html, ale firma Stanlab ma CZDA (czysty do analizy), więc chyba będzie spoko i cenowo też nieźle http://natura-market.pl/pl/p/Chlorek...G-STANLAB/1420
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 12:32   #460
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Używałam tylko wersji damskiej Alterry. Natomiast faktycznie może tak być, że męska będzie bardziej skuteczna. Tak miałam z dezodorantem biotherm z ecocertem- damski słaby, a męski dużo bardziej skuteczny


O co chodzi z oliwką magnezową? Mam taki magnesium oil i jakoś leży w łazience, po doustnie mi nie smakował
http://organeo.pl/product-pol-2929-B...nal-Spray.html
Miałaś tylko wersję męską dezodorantu Tom's of maine, czy też damską ? Masz może jakieś porównanie między nimi ?

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;53195839]Na razie miałam gotowca http://natura24.pl/oliwka-magnezowa-90ml.html, ale firma Stanlab ma CZDA (czysty do analizy), więc chyba będzie spoko i cenowo też nieźle http://natura-market.pl/pl/p/Chlorek...G-STANLAB/1420[/QUOTE]
Dziękuję
Pewnie na początek zamówię gotowca
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 12:32   #461
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Serum Alterry jeszcze nie używałam, ale zamierzam Skład jest dość podobny, Alterra ma wit. E i więcej olejków. Jeśli mnie nie zapcha to powinno być bardzo podobne w działaniu.
Fajnie byłoby, gdyby się sprawdziło, bo zarówno dostępność lepsza i cena przyjazna, a i zapach bardzo przypadł mi do gustu- nawet bardziej, niż tego z orchideą
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 12:51   #462
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczyny nawet nie wiecie, jak się cieszę, że odkryłam tę oliwkę magnezową, a to wszystko dzięki Wam Ostatnio lekarz zalecił mi spożywanie magnezu w maksymalnych dawkach, a że ja nie przepadam za łykaniem tabsów, to szukałam innej dostępnej formy, która nie byłaby aż tak nafaszerowana chemią. W aptekach jest to chyba niemożliwe, bo magnez z tabletkach lub w proszku do rozpuszczania zawiera masę słodzików i innych świństw. A tu takie cudeńko, wystarczy się popsikać i uzupełniasz magnez No wprost nie wierzę Muszę tylko przeanalizować ile tych psików zażyć w ciągu dnia
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:14   #463
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Miałaś tylko wersję męską dezodorantu Tom's of maine, czy też damską ? Masz może jakieś porównanie między nimi ?

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------


Dziękuję
Pewnie na początek zamówię gotowca
Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny nawet nie wiecie, jak się cieszę, że odkryłam tę oliwkę magnezową, a to wszystko dzięki Wam Ostatnio lekarz zalecił mi spożywanie magnezu w maksymalnych dawkach, a że ja nie przepadam za łykaniem tabsów, to szukałam innej dostępnej formy, która nie byłaby aż tak nafaszerowana chemią. W aptekach jest to chyba niemożliwe, bo magnez z tabletkach lub w proszku do rozpuszczania zawiera masę słodzików i innych świństw. A tu takie cudeńko, wystarczy się popsikać i uzupełniasz magnez No wprost nie wierzę Muszę tylko przeanalizować ile tych psików zażyć w ciągu dnia
- uważaj tylko, proszę na tą buteleczkę, bo chociaż jest bardzo poręczna i spray działa bez zarzutu, to z uwagi na śliskość tego roztworu, chociaż tak naprawdę to on oliwką nie jest, duża ostrożność w obsłudze raczej pożądana - ja poszukuję teraz w plastikowym opakowaniu, chociaż szklane ponoć jest lepsze
Sylwiusaka podała tego linka jako pierwsza http://www.akademiawitalnosci.pl/jak...orant-za-2-zl/
Edit. Tutaj piszą, ile psików dziennie dostarcza określonej dawki magnezu, ale wiadomo- psik psikowi nierówny i pewnie mają na uwadze ich własny aplikator i stężenie tego konkretnie roztworu
http://organeo.pl/product-pol-2929-BetterYou-Olejek-Magnezowy-Original-Spray.html

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2015-10-22 o 13:43
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:52   #464
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość

A moglabym cie spytac o co chodzi z ta roznica w zwiazkach magnezu? Wlasnie mam dlugo w koszyku na amazonie Magnesium flakes (chlorek magnezu) a w domu od dawna uzywam Epsom salts do kapieli (siarczan magnezu). Czy jest znaczna roznica w dzialaniu? Chetnie ukrece taka oliwke. Mam niedobory magnezu ostatnio (nerw w powiece mi chodzi, dretwieja szybko konczyny itd). Rozumiem ze dodanie olejkow eterycznych z niczym sie tutaj nie kloci, nie wchodzi w reakcje, itd?
Siarczan magnezu działa łagodniej, chlorek był dla mnie zbyt agresywny (pieczenie, podrażnienie skóry pod pachami). Poza tym chlorku nie powinny używać osoby z dolegliwościami tarczycy. Przy takich schorzeniach unikamy jonów bromu, fluoru, jak i chloru. Jest to bezpieczniejsze dla zdrowia "tarczycowców". Jeśli nie masz problemów z tarczycą spokojnie stosuj chlor, do kąpieli, jak i pod pachy, czy na stopy przed snem.

Ja dodaję do całości mieszanki olejek eteryczny naturalny, w ilości do kilku kropel na 200 ml buteleczkę. Nie podrażnia to, a dodaje fajnego zapachu, polecam. Ludzie robią także na bazie hydrolatów, ale tego nie stosowałam

PS. Dziewczynki pytanie o mydło w kostce Alterra, jak już w temacie jesteśmy od wczoraj Widzę promocję na Alterrę w Rossie, co warte to mydełko, nigdy nie miałam, może pora spróbować? Dawajcie znać proszę.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2015-10-22 o 13:58
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 14:34   #465
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Siarczan magnezu działa łagodniej, chlorek był dla mnie zbyt agresywny (pieczenie, podrażnienie skóry pod pachami). Poza tym chlorku nie powinny używać osoby z dolegliwościami tarczycy. Przy takich schorzeniach unikamy jonów bromu, fluoru, jak i chloru. Jest to bezpieczniejsze dla zdrowia "tarczycowców". Jeśli nie masz problemów z tarczycą spokojnie stosuj chlor, do kąpieli, jak i pod pachy, czy na stopy przed snem.

Ja dodaję do całości mieszanki olejek eteryczny naturalny, w ilości do kilku kropel na 200 ml buteleczkę. Nie podrażnia to, a dodaje fajnego zapachu, polecam. Ludzie robią także na bazie hydrolatów, ale tego nie stosowałam

PS. Dziewczynki pytanie o mydło w kostce Alterra, jak już w temacie jesteśmy od wczoraj Widzę promocję na Alterrę w Rossie, co warte to mydełko, nigdy nie miałam, może pora spróbować? Dawajcie znać proszę.
Dzieki wielkie! Ukrece sobie zatem! Mam sol epsom w domu! Olejkow eterycznych tez nie brakuje.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 15:07   #466
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość

PS. Dziewczynki pytanie o mydło w kostce Alterra, jak już w temacie jesteśmy od wczoraj Widzę promocję na Alterrę w Rossie, co warte to mydełko, nigdy nie miałam, może pora spróbować? Dawajcie znać proszę.

Uzywam od niedawna i jestem zakochana . Brak tego dziwnego poslizgu jak po np. Dove a co ważne nie mam uczucia suchości .
Za taką cene to nawet warto wypróbować
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 15:18   #467
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
Uzywam od niedawna i jestem zakochana . Brak tego dziwnego poslizgu jak po np. Dove a co ważne nie mam uczucia suchości .
Za taką cene to nawet warto wypróbować
Dziękuję Ci Jakąś konkretną wersję polecasz, bo nie zawsze wszystkie działają podobnie?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 15:34   #468
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
PS. Dziewczynki pytanie o mydło w kostce Alterra, jak już w temacie jesteśmy od wczoraj Widzę promocję na Alterrę w Rossie, co warte to mydełko, nigdy nie miałam, może pora spróbować? Dawajcie znać proszę.
Ja używałam tego mydełka tylko do mycia rąk, ale dla mnie było ono zbyt mało nawilżające. Bywało, że musiałam po umyciu dłoni smarować je kremem. Miałam wersję z pomarańczą (dla mnie najciekawszy zapach ze wszystkich kostek Alterry) i z granatem. Może ta z granatem była troszkę bardziej nawilżająca niż z pomarańcza. Mimo wszystko za tę cenę warto spróbować
__________________

Edytowane przez _Kornelia_
Czas edycji: 2015-10-22 o 15:36
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 15:36   #469
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Byłam zachwycona Alterrą-med, baaardzo dlugo jej używałam i pewnie wrócę
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 15:37   #470
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Podrożały mydła w Pszczelej .... Nie sprawdzałam wszystkich, ale np banan-kokos kosztuje 15 zł a kosztowało 12 zł tak samo brzoskwiniowe mango

I nie będzie już akcji z darmową dostawą co miesiąc, ostatnia prawdopodobnie w listopadzie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 15:50   #471
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość

PS. Dziewczynki pytanie o mydło w kostce Alterra, jak już w temacie jesteśmy od wczoraj Widzę promocję na Alterrę w Rossie, co warte to mydełko, nigdy nie miałam, może pora spróbować? Dawajcie znać proszę.
Ja miałam kilka mydeł Alterry, kupowałam do mycia rąk dla rodziny, ale już dawno przeszliśmy na Aleppo że wzgl. na liczne alergie.

Moje zdanie o nich jest podobne, jak o całej marce.... Są to w miarę przyzwoite produkty za małe pieniądze. W sam raz dla osób, które nie chcą lub nie mogą wydawać więcej. Mnie osobiście ten low budget trochę zniechęca. Nie, żebym była snobką kosmetyczną... Ale dla mnie pielęgnacja to nie tylko higieniczna konieczność. To także przyjemność.... Zresztą, wiecie. Większa część skuteczności pielęgnacyjnej pochodzi z głowy (jestem tego warta etc.

Ostatecznie po przetestowaniu większości produktów Alterry została u nas na stałe jedynie maska z granatem.... Aktualnie mam jeszcze jakieś deo o cytrynowym (szałwiowym?) zapachu. Zużyję do końca, daje radę, ale raczej więcej nie kupię.

P.S. Dezodoranty kupuję maniakalnie. Mam chyba z osiem otwartych a i tak codziennie wchodzę na Ecco Verde sprawdzić, czy uzupełnili asortyment i będę zamawiać....
P.S. II gdyby któraś z warszawianek chciała dołączyć do powyższego to zapraszam
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 16:08   #472
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Wypróbowalam szampon Alterry z kofeina i biotyna i jestem zachwycona. Włosy sa normalnie uniesione! Szoook
Fajnie, że jesteś zadowolona. Ja też miałam po nim taki efekt pogrubionych włosów, były też miłe w dotyku, nie przesuszone, no i przede wszystkim porządnie mył, a włosów jakby mniej wypadało.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
PS. Dziewczynki pytanie o mydło w kostce Alterra, jak już w temacie jesteśmy od wczoraj Widzę promocję na Alterrę w Rossie, co warte to mydełko, nigdy nie miałam, może pora spróbować? Dawajcie znać proszę.
Moim zdaniem są ok, jak za tę cenę, jednak nie są lepsze od Seife Są twardsze i suchsze, mniej kremowe. Ja najbardziej lubię konwaliowe za zapach i migdałowe, bo jest delikatniejsze nieco od reszty, ale zapachu migdałowego w nim nie ma.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 16:14   #473
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci Jakąś konkretną wersję polecasz, bo nie zawsze wszystkie działają podobnie?
Miałam tylko pomarańczowe teraz jeszcze kupie lawendę, a drzewo sandałowe dla syna (na pryszcze )
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 16:19   #474
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość



W kwestii olejków: ja wolę Alterrę Po pierwsze za zapach właśnie. Cytrusy to moja bajka. Za to pudrowo- bobasowe są fuuuj. Po drugie za opakowanie szklane z pompką - mega wygodne i higieniczne. W działaniu jak olejek. Próbowałam Hipp i któryś Babydream nie widzę kolosalnej różnicy.


Nie lubię polecać kremów Każda skóra jest inna. Śmieszą mnie takie wizazanki, które przysięgają za jakiś produkt, obiecują, że sprawdzi się u każdego (od razu mówię, że nie o tym wątku piszę!). A potem kupuje to i okazuje się wielkim bublem


Muszę pochwalić serum z granatem Weledy: jestem chora, mam okres, a moja cera wygląda fenomenalnie Miesiąc bez żadnej krostki, grudki, zmiany. Ewenement.
Moja pielęgnacja to teraz 4 produkty: rano serum Weledy + krem Hauschka. Wieczorem serum BU granat + HA i potem krem Antipodes.
No właśnie, ja się gryzę w język , palec , teraz, bo polecałam Martine gebhardt a przestała mi służyć.
Nawet jeden typ cery może różnie reagować, w zależności do pory roku, gry hormonów, stresu itp. Z Martina do tej serii szałwiowej nie wiem czy prędko wrócę? Emulsja przestała mi wystarczać, cera mi się przesuszyła, jeszcze trądzik mnie oblazł, jak nastolatkę w wieku .......... hm słusznym.
Krem szałwiowy super nawilża, owszem, ale chyba też zapycha


Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Wypróbowalam szampon Alterry z kofeina i biotyna i jestem zachwycona. Włosy sa normalnie uniesione! Szoook
Muszę sobie kupić ten szampon, Alterra teraz chyba jest w promocji.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Siarczan magnezu działa łagodniej, chlorek był dla mnie zbyt agresywny (pieczenie, podrażnienie skóry pod pachami). Poza tym chlorku nie powinny używać osoby z dolegliwościami tarczycy. Przy takich schorzeniach unikamy jonów bromu, fluoru, jak i chloru. Jest to bezpieczniejsze dla zdrowia "tarczycowców". Jeśli nie masz problemów z tarczycą spokojnie stosuj chlor, do kąpieli, jak i pod pachy, czy na stopy przed snem.

Ja dodaję do całości mieszanki olejek eteryczny naturalny, w ilości do kilku kropel na 200 ml buteleczkę. Nie podrażnia to, a dodaje fajnego zapachu, polecam. Ludzie robią także na bazie hydrolatów, ale tego nie stosowałam

PS. Dziewczynki pytanie o mydło w kostce Alterra, jak już w temacie jesteśmy od wczoraj Widzę promocję na Alterrę w Rossie, co warte to mydełko, nigdy nie miałam, może pora spróbować? Dawajcie znać proszę.
Teoretycznie ja przy chorej tarczycy to nawet na basen nie powinnam chodzić, bo tam chloru jest dużo, ale chodzę, bo inaczej kręgosłup mnie zabije wcześniej niż tarczyca.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 16:27   #475
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
No właśnie, ja się gryzę w język , palec , teraz, bo polecałam Martine gebhardt a przestała mi służyć.
Nawet jeden typ cery może różnie reagować, w zależności do pory roku, gry hormonów, stresu itp. Z Martina do tej serii szałwiowej nie wiem czy prędko wrócę? Emulsja przestała mi wystarczać, cera mi się przesuszyła, jeszcze trądzik mnie oblazł, jak nastolatkę w wieku .......... hm słusznym.
Krem szałwiowy super nawilża, owszem, ale chyba też zapycha




Muszę sobie kupić ten szampon, Alterra teraz chyba jest w promocji.



Teoretycznie ja przy chorej tarczycy to nawet na basen nie powinnam chodzić, bo tam chloru jest dużo, ale chodzę, bo inaczej kręgosłup mnie zabije wcześniej niż tarczyca.
Ja nie mogę, nawet nie ze względu na tarczycę, bo każdy lekarz pierwszego kontaktu, czyli klasyczny powie Ci, że to nie ma związku. Nie mogę, bo chlor podrażnia moją skórę, mam ochotę się zadrapać na śmierć, nie wspominając o podrażnieniu stref intymnych...
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 17:31   #476
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
No właśnie, ja się gryzę w język , palec , teraz, bo polecałam Martine gebhardt a przestała mi służyć.
Nawet jeden typ cery może różnie reagować, w zależności do pory roku, gry hormonów, stresu itp. Z Martina do tej serii szałwiowej nie wiem czy prędko wrócę? Emulsja przestała mi wystarczać, cera mi się przesuszyła, jeszcze trądzik mnie oblazł, jak nastolatkę w wieku .......... hm słusznym.
Krem szałwiowy super nawilża, owszem, ale chyba też zapycha




Muszę sobie kupić ten szampon, Alterra teraz chyba jest w promocji.



Teoretycznie ja przy chorej tarczycy to nawet na basen nie powinnam chodzić, bo tam chloru jest dużo, ale chodzę, bo inaczej kręgosłup mnie zabije wcześniej niż tarczyca.
To normalne: zmienia sie pora roku, temperatura to i potrzeby skory sa inne. Nawet moja dosc tlusta skora przesusza sie jak jest zimno i grzeja kaloryfery. Na noc konkecznie trzeba wprowadzic bogatszy krem, olejowe serum. Na dzien lekkie produkty z kwasami i bedzie ok

Napadlam na rossmana Kupilam polecane serum, plun do kapieli Babydream - caly liter mydelka Alterry, ale w plynie, kostki sa slabe, jakies jeszcze rzeczy do domu.

Snoba tez nie jestem. Mam sporo drogich kosmetykow, ale jak znajde cos taniego i dobrego to niezmiernie sie tym ciesze Mam nadzieje, ze serum Alterry bedzie takim tanszym zamiennikiem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (139,8 KB, 32 załadowań)
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 17:32   #477
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Fajnie, że jesteś zadowolona. Ja też miałam po nim taki efekt pogrubionych włosów, były też miłe w dotyku, nie przesuszone, no i przede wszystkim porządnie mył, a włosów jakby mniej wypadało.
to ci dobrze. Mnie bardzo podraznil ten szampon skore glowy i wlosy lecialy na potege. To samo mialam po kofeinowym alverde.
Krotko po tym przestalam eksperymentowac, tzn zrobilam kolejne podejscie do mydla i sie udalo i mam wreszcie spokoj


A mydla alterra uwazam, ze ok kostki jesli buzdzet niepozwala poszalec, a skora je trawi.
Ja lubilam oliwkowe. zapach podobny, albo taki sam jak olowkowego od YR i jeszcze jekiegos. Ja myje cale cialo kostkami, a tu skora zachowuje sie troche inaczej jak np na rekach. Zeszlej jesieni uzywalam moja ukochana lawende. Na jesien bierze mnie na lawende jak w zadna inna pore roku. W ytm roku wyciagnelam zachomikowene alverde i teraz dokanczam moj zeszloroczny prezent urodzinowy, kupiony gdzies na jakis jarmarku, ale dostalam jakis czas temu znow lawendowe alterra i napewno zostanie zuzyte w kolejce czeka jeszcze wersja soft i chcialabym sandalowe tez wyporbowac bo lubie ten zapach.
Jesli kiedys finanse nie pozwola na recznie robione mydla, to bede kupowac alterra, choc w bio sklepach sa tez inne fajne i czesto tanie mydla.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 17:33   #478
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
To normalne: zmienia sie pora roku, temperatura to i potrzeby skory sa inne. Nawet moja dosc tlusta skora przesusza sie jak jest zimno i grzeja kaloryfery. Na noc konkecznie trzeba wprowadzic bogatszy krem, olejowe serum. Na dzien lekkie produkty z kwasami i bedzie ok

Napadlam na rossmana Kupilam polecane serum, plun do kapieli Babydream - caly liter mydelka Alterry, ale w plynie, kostki sa slabe, jakies jeszcze rzeczy do domu.

Snoba tez nie jestem. Mam sporo drogich kosmetykow, ale jak znajde cos taniego i dobrego to niezmiernie sie tym ciesze Mam nadzieje, ze serum Alterry bedzie takim tanszym zamiennikiem.
Gratuluję zakupów Serum Bielendy gdzie kupiłaś? Także w Rossie?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 17:41   #479
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość

Napadlam na rossmana .
heheh, ja tez wczoraj napadlam na Rossmann. Polazlam zeby zobaczyc czy jest juz olej kokosowy z ich bio serii i byl, to wzielam sloik, potem polazlam do polki z chemia wybrac ktorych produkt czyszczacy z eco label bo mialam kupon znizkowy, wybralam plyn do czyszczenia toalety. Pozniej jeszcze spraj impregnujacy i paste do butow, a i z bio rzeczy wzielam ravioli, moje ulubione Dinkel Sterne do zupy i na koncu polazlam do deko szafy, miejsca na nowa kolorowke bylo zrobione, ale jeszcze puste, wiec nowosci bede musiala sobie obejrzec przy kolejnej wizycie
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 18:27   #480
staff112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 150
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Tak trochę z innej beczki.chciałam popytać jakie macie doświadczenie z firmą phenome.Ja dzisiaj niezle rano się zdenerwowałam .Mam baze ,z tej firmy ,która ma łagodzić ale można niby nałożyć krem na nią.Mimo ,że miałam dzisiaj rano czas aby odczekać i pózniej na bazę nałożyć krem ( ta sama firma) Okropnie to wyszło ,zaczeło się rolować.....Tak poza tym ,to ich pisanie w składzie " 1% surowce inne niż naturalne,jeśli jest taka potrzeba",jakoś mi się też przestaje podobać i zaczyna mi podejrzanie wyglądać.Poza tym ceny też nie spore.
staff112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.