Mały problem z sexem!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-11, 20:05   #1
Sokaris1134
Przyczajenie
 
Avatar Sokaris1134
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 10
GG do Sokaris1134
Unhappy

Mały problem z sexem!!


Mam mały problem z moim facetem!!

On cały czas chce żebym to Ja zaczynała grę wstępną i doprowadzała do sexu między nami!!Jeśli ja nie zacznę to praktycznie nie sypiamy ze sobą!! Nie dociera do niego za bardzo że to powinno działać w obie strony. Mówi że lubi jak kobieta sie "dobiera" do niego!! Nie wiem co z tym zrobić Tak sie nie da cały czas!! POMÓŻCIE!!
Sokaris1134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 20:10   #2
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Mały problem z sexem!!

uuu to odpusc i mzoe po mcu dwoch trzech sam zrozumie

chyba ze woli sie zabawiac sam
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 20:47   #3
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Mały problem z sexem!!

Cytat:
Napisane przez Monicoor Pokaż wiadomość
uuu to odpusc i mzoe po mcu dwoch trzech sam zrozumie

chyba ze woli sie zabawiac sam
Racja , odpuśc sobie na jakiś czas w końcu do niego dotrze, że działa to w dwie strony.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 20:48   #4
Signomi
Rozeznanie
 
Avatar Signomi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Polski :D
Wiadomości: 593
Dot.: Mały problem z sexem!!

Cytat:
Napisane przez Monicoor Pokaż wiadomość
uuu to odpusc i mzoe po mcu dwoch trzech sam zrozumie

chyba ze woli sie zabawiac sam
no w sumie tez sadze ze powinnas nie wychodzic z inicjatywa ;p zobaczymy co powie po jakims czasie .. ;d;d przecierp a pozniej moze on bedzie az tak napalony ze nie wytrzyma i w koncu on sie do Ciebie dobierze a nie bedzie czekal ;p
__________________
Żyjmy tak, jakby dzisiejszy dzień miałby być ostatnim
Signomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 20:50   #5
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Mały problem z sexem!!

Gorzej jeśli powie nie to nie i pójdzie do innej - ale to już ostateczność, w dodatku mega chamska ja myślę, że mu na Tobie bardzo zalezy i może pomysł dziewczyn okaże się trafionym
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 21:01   #6
Signomi
Rozeznanie
 
Avatar Signomi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Polski :D
Wiadomości: 593
Dot.: Mały problem z sexem!!

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
Gorzej jeśli powie nie to nie i pójdzie do innej - ale to już ostateczność, w dodatku mega chamska ja myślę, że mu na Tobie bardzo zalezy i może pomysł dziewczyn okaże się trafionym
jezeli tak powie to znaczy ze byl z niego kretyn i dobrze sie stało dla niej ... ze nie bedzie musiala z nim dluzej byc
__________________
Żyjmy tak, jakby dzisiejszy dzień miałby być ostatnim
Signomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 21:14   #7
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Mały problem z sexem!!


Edytowane przez Monicoor
Czas edycji: 2012-06-08 o 20:49
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 21:17   #8
Signomi
Rozeznanie
 
Avatar Signomi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Polski :D
Wiadomości: 593
Dot.: Mały problem z sexem!!

Cytat:
Napisane przez Monicoor Pokaż wiadomość
a moze jest gejem?
ojjjj no bez przsady ;p
__________________
Żyjmy tak, jakby dzisiejszy dzień miałby być ostatnim
Signomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 21:17   #9
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Mały problem z sexem!!

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
Gorzej jeśli powie nie to nie i pójdzie do innej - ale to już ostateczność, w dodatku mega chamska ja myślę, że mu na Tobie bardzo zalezy i może pomysł dziewczyn okaże się trafionym
Skoro mu się nie chce seksu zainicjować, to wątpię by nagle chciało mu się polecieć do innej.

Wg mnie to olej to, a rozpoczynaj wszystko tylko wtedy jak sama masz ochotę
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 21:46   #10
Joanna4000
Raczkowanie
 
Avatar Joanna4000
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z wygodnego fotelika:D
Wiadomości: 80
Dot.: Mały problem z sexem!!

.

Edytowane przez Joanna4000
Czas edycji: 2008-11-28 o 19:06
Joanna4000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 21:55   #11
Monicoor
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 496
Dot.: Mały problem z sexem!!


Edytowane przez Monicoor
Czas edycji: 2012-06-08 o 20:48
Monicoor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-11, 22:05   #12
Joanna4000
Raczkowanie
 
Avatar Joanna4000
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z wygodnego fotelika:D
Wiadomości: 80
Dot.: Mały problem z sexem!!

.

Edytowane przez Joanna4000
Czas edycji: 2008-11-28 o 19:06
Joanna4000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 22:14   #13
Sokaris1134
Przyczajenie
 
Avatar Sokaris1134
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 10
GG do Sokaris1134
Dot.: Mały problem z sexem!!

Gejem nie jest!! i to na 100% Od kad sie znamy nie bylo z tym problemu!! Nagle cos sie stalo i sie skonczylo
Sokaris1134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 22:19   #14
Sokaris1134
Przyczajenie
 
Avatar Sokaris1134
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 10
GG do Sokaris1134
Dot.: Mały problem z sexem!!

Cytat:
Napisane przez Joanna4000 Pokaż wiadomość
Mam do was malutka prosbe jak ja mam dolaczyc zdjecie do swojego profilu ;/ bo cos mi to nie idzie ;p hihi

Jesli chodzi o dolaczenia zdjecie to musisz robic tak!!

wiec: klikasz w panel użytkowanika potem, po lewej str w tej kolumnie jest EDYTUJ AVATAR, no i zaznaczasz skad ma pobrac zdj i na koniec zachowaj zmiany
Sokaris1134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 22:28   #15
Joanna4000
Raczkowanie
 
Avatar Joanna4000
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z wygodnego fotelika:D
Wiadomości: 80
Dot.: Mały problem z sexem!!

.

Edytowane przez Joanna4000
Czas edycji: 2008-11-28 o 19:06
Joanna4000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 22:34   #16
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Mały problem z sexem!!

Sprobuj mu wytlumaczyc,ze to idzie w dwie strony...skoro on lubi gdy ty zaczynasz to niech nie mysli tak egoistycznie i niech sam tez zaczem cos zainicjuje. Mysle,ze jesli mu sie sprzeciwisz i przestaniesz rozpoczynac tego wszystkiego to go przycisnie i sam sie zacznie do ciebie dobierac. Mysle ze predzej czy pozniej to zrozumie i zacznie myslec i o Twoich potrzebach
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 22:53   #17
kaska6969
Raczkowanie
 
Avatar kaska6969
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Rodem z Warmii :)
Wiadomości: 271
Dot.: Mały problem z sexem!!

Najlepiej to by było wytłumaczyć...że Ty też czasami lubisz jak on się do Ciebie pierwszy "dobiera" a wręcz czasami rzuca się jak lew na swoją ofiarę jak to przystało na prawdziwego samca bo Ci się znudziło ciągle pierwszej inicjować seks....i po prostu możesz powiedzieć, że to tak wygląda jakby on nie miał na Ciebie ochoty bo jak facet ma to to pokazuje a Ty nie chcesz być ciągle tą pierwszą...która, że tak to ujmę się "narzuca"...coś takiego możesz mu powiedzieć A jak nie zrozumie to NIC nie rób....może w końcu kiedyś się złamie.....gorzej jak nie ale to będzie znaczyło, że jest z nim coś nie tak Postaraj się nie zaczynać....myśle,że nie powinno to być trudne bo pewnie czasami to aż Ci się odechciewa wiedząc,że to zawsze Ty musisz się do niego dobrać Jak ja bym miała tak ciągle zaczynać to w końcu by mi się to znudziło i wolałabym się sama pobawić Powodzenia i pisz jak Ci idzie....zobaczymy czy chłopak jest wytrwały
__________________
Dopóki walczysz-jesteś zwycięzcą...
kaska6969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 07:02   #18
siegamnieba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Dot.: Mały problem z sexem!!

moim zdanie podziala bo ja malam taka sytuacje tylko ze to ja nei chcialam zaczynac.. i on mnie musial nakrecac w koncu przestal powiedzial ze jesli chce si ekochac to sama zaczne... no i co nie wytrzymalam i nastepnego dnia zaczelam.. skusi sie w koncu tylo faceta trzeba podporzatkowac troszke bo jak nie to on potporzatkoje ciebie i bedzie lipa... jak nie z seksem to z zeznajomymi z kim mozesz a z kim nie ... zadam pytanie ile razy w tygodniu sie kochacie? bo mojemu sie che ciagle jak m nie widzi a to mnie drazni ze ciagle jak sie spotykamy to on tylko seks i seks
... 5 razy w tygodniu? to duzo?
siegamnieba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 08:22   #19
Sokaris1134
Przyczajenie
 
Avatar Sokaris1134
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 10
GG do Sokaris1134
Dot.: Mały problem z sexem!!

Cytat:
Napisane przez siegamnieba Pokaż wiadomość
moim zdanie podziala bo ja malam taka sytuacje tylko ze to ja nei chcialam zaczynac.. i on mnie musial nakrecac w koncu przestal powiedzial ze jesli chce si ekochac to sama zaczne... no i co nie wytrzymalam i nastepnego dnia zaczelam.. skusi sie w koncu tylo faceta trzeba podporzatkowac troszke bo jak nie to on potporzatkoje ciebie i bedzie lipa... jak nie z seksem to z zeznajomymi z kim mozesz a z kim nie ... zadam pytanie ile razy w tygodniu sie kochacie? bo mojemu sie che ciagle jak m nie widzi a to mnie drazni ze ciagle jak sie spotykamy to on tylko seks i seks
... 5 razy w tygodniu? to duzo?

Do mometu kiedy zaczelo sie dziac tak jak sie dzieje to nawet codziennie, a czasem nawet po dwa trzy razy!! A teraz to raz w tygodniu i czasem mi sie wydaje ze jest to wymuszone Jak bylo to dzien w dzien to zaczynalo mnie to nudzic i myslalm ze jest ze mna tylko dla sexu!! 5 razy to duzo i malo!! zalezy czy Ty masz ochote na wdtedy czy nie!! U mnie jest ciezka sytuacja bo mam dziecko i nie zawsze sie da ale jesli juz jest okazja a sexu nie ma to mnie to drazni!!Bo jak dla mnie to trzeba taka sytuacje wykorzystac!! Mam racje prawda!!??
Sokaris1134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-12, 08:36   #20
caelum
Rozeznanie
 
Avatar caelum
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 721
Dot.: Mały problem z sexem!!

Z tego co napisałaś rozumiem, że nie zawsze mieliście taki problem.
To ciekawe. A właściwie od jakiego momentu to on czeka tylko na Twoją inicjatywę a sam nic nie zaczyna?
__________________
Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

G.G. Márquez
caelum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 08:43   #21
caelum
Rozeznanie
 
Avatar caelum
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 721
Dot.: Mały problem z sexem!!

A może taka sytuacja związana jest z urodzeniem dziecka i ciążą?
Ile macie lat i jak długo jesteście ze sobą? W którym momencie pojawiło sie dziecko? Jak było przed i po jego urodzeniu?

Bo w tym jest ambaras by dwoje chciało na raz .

Dziecko na pewno czasem sprawę utrudnia. Może były sytuacje, w których on chciał a Ty nie albo chciałaś ale z jakichś względów nie mogłaś - on mógł wtedy czuć się tak samo jak Ty - rozdrażniony i zniechęcony.
__________________
Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

G.G. Márquez
caelum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 09:54   #22
pristolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 46
Dot.: Mały problem z sexem!!

Cytat:
Napisane przez Sokaris1134 Pokaż wiadomość
Mam mały problem z moim facetem!!

On cały czas chce żebym to Ja zaczynała grę wstępną i doprowadzała do sexu między nami!!Jeśli ja nie zacznę to praktycznie nie sypiamy ze sobą!! Nie dociera do niego za bardzo że to powinno działać w obie strony. Mówi że lubi jak kobieta sie "dobiera" do niego!! Nie wiem co z tym zrobić Tak sie nie da cały czas!! POMÓŻCIE!!
rzeczywiście to jest problem, no właśnie dziewczyny a co jeśli tż twierdzi, że to on zawsze rozpoczyna grę wstępną, co nie jest prawdą i czeka na mój ruch, a ja też czasem chcę żeby to on był tym inicjującym, wiem, że on tego chce ale podobnie jak autorka wątku napisała o sobie, mój Tż lubi, gdy dobieram sie do niego, tak samo jak lubi pozycje ja na nim i twierdzi, ze to dlatego, że często on wskakuję na mnie, dodam, że nasz seks jest udany i pomysłów co do pozycji nam nie brakuje. kiedyś go przetrzymałam i sam chciał ale nadal twierdzi, że to on pierwszy zaczyna, no i ta pozycja, którą tak lubi...
pristolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 10:23   #23
caelum
Rozeznanie
 
Avatar caelum
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 721
Dot.: Mały problem z sexem!!

Cytat:
Napisane przez pristolinka Pokaż wiadomość
rzeczywiście to jest problem, no właśnie dziewczyny a co jeśli tż twierdzi, że to on zawsze rozpoczyna grę wstępną, co nie jest prawdą i czeka na mój ruch, a ja też czasem chcę żeby to on był tym inicjującym, wiem, że on tego chce ale podobnie jak autorka wątku napisała o sobie, mój Tż lubi, gdy dobieram sie do niego, tak samo jak lubi pozycje ja na nim i twierdzi, ze to dlatego, że często on wskakuję na mnie, dodam, że nasz seks jest udany i pomysłów co do pozycji nam nie brakuje. kiedyś go przetrzymałam i sam chciał ale nadal twierdzi, że to on pierwszy zaczyna, no i ta pozycja, którą tak lubi...
Mężczyźni tak samo jak kobiety potrzebują czuć, ze ta druga strona tak samo jak oni pragnie seksu. Stad czasami partnerzy oczekują, że to kobieta powie "chcę się z Tobą kochać" albo okaże podniecenie i pragnienie w bardziej dosłowny sposób niż tylko odpowiedź na jago pieszczoty.
Myślę sobie, że to niekoniecznie musi być problem. Warto jednak otwarcie rozmawiać z partnerem o swoich potrzebach.
__________________
Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

G.G. Márquez
caelum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 11:53   #24
Sokaris1134
Przyczajenie
 
Avatar Sokaris1134
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 10
GG do Sokaris1134
Dot.: Mały problem z sexem!!

Cytat:
Napisane przez caelum Pokaż wiadomość
A może taka sytuacja związana jest z urodzeniem dziecka i ciążą?
Ile macie lat i jak długo jesteście ze sobą? W którym momencie pojawiło sie dziecko? Jak było przed i po jego urodzeniu?

Bo w tym jest ambaras by dwoje chciało na raz .

Dziecko na pewno czasem sprawę utrudnia. Może były sytuacje, w których on chciał a Ty nie albo chciałaś ale z jakichś względów nie mogłaś - on mógł wtedy czuć się tak samo jak Ty - rozdrażniony i zniechęcony.

Nie to napewno nie jest spowodowane dzieckiem, poniewaz maly ma dwa latka i to nie jest jego dziecko !! Ja mam 24 lata a on 30!! Ta sytucja trwa jakos od dwoch, trzech miesiecy, a ze soba jestesmy juz osiem miesiecy!! Nigdy nie bylo tak zebym ja nie miala ochoty !!!!
Sokaris1134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:03.