Stroj kapielowy/bikini - zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-13, 16:52   #121
paula00
Rozeznanie
 
Avatar paula00
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 610
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Cytat:
Napisane przez Beatricia
A oto moje dwie kreacje plażowe na tegoroczne lato.Jak widać nie grzeszę dużym biustem.Mam taki jaki mam i się cieszę.Ale odwagi dziewczyny, małe też jest piękne
aaaaaaaa nie dobijaj mnie tymi fotkami prosze je usunac ale juz...
paula00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 17:25   #122
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Kupiłam sobie strój kąpielowy w Triumphie, model Lillyets 62487 TWU. Jest idealny dla posiadaczek małego biustu- mocno wypychany, dobrze wyprofilowany, nawet jeśli stanik jest za duży nie widac tego, gdyż góra miseczki ściśle przylega do ciała. Biust jej chyba o 2 rozmiary większy- mam rozmiar 36 B (to B to tak nie do końca ). Zrobiłam zdjęcie telefonem (kolory w rzeczywistości sa bardziej nasycone), bo nie mogę wyszperać tego modelu w necie. Leży mniej więcej jak ten ze zdjęcia z modelką.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 19:32   #123
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Cytat:
Napisane przez rzastin
Kupiłam sobie strój kąpielowy w Triumphie, model Lillyets 62487 TWU. Jest idealny dla posiadaczek małego biustu- mocno wypychany, dobrze wyprofilowany, nawet jeśli stanik jest za duży nie widac tego, gdyż góra miseczki ściśle przylega do ciała. Biust jej chyba o 2 rozmiary większy- mam rozmiar 36 B (to B to tak nie do końca ). Zrobiłam zdjęcie telefonem (kolory w rzeczywistości sa bardziej nasycone), bo nie mogę wyszperać tego modelu w necie. Leży mniej więcej jak ten ze zdjęcia z modelką.
Rzastin ja też mam właśnie ten strój!!!! Tylko, że jest ciut bardziej różowy, ale to pewnie kwestia tego że zdjęcie jest robione telefonem. Też jestem z niego bardzo zadowolona
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 20:28   #124
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

taaa ja sie nawet nie zaliczam do malych ;( Beatrica taki jak ty to ja bym chciala miec ...
blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-13, 20:37   #125
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

rzastin! dokladnie ten stroj chcialm kupic ale jest bardzo drogi! u mnie kosztuje ok 180 zl. Masakra. Sliczny, sa rozne kolory ale najbardzirj podoba mi sie wlasnie ten rozowy, blekitny i czarny. Chyba sie skusze...
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 07:52   #126
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Cytat:
Napisane przez Julcik
rzastin! dokladnie ten stroj chcialm kupic ale jest bardzo drogi! u mnie kosztuje ok 180 zl. Masakra. Sliczny, sa rozne kolory ale najbardzirj podoba mi sie wlasnie ten rozowy, blekitny i czarny. Chyba sie skusze...
Ile? Toż to rozbój w biały dzień Ja zapłaciłam 139 zł, jeszcze bez przeceny. Kupiłam go w Auchan w Komornikach pod Poznaniem. W ogóle stroje kąpielowe są co raz droższe, z sezonu na sezon- polski Atlantic, taki szmaciany, zero usztywnień kosztuje 120 zł
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 10:14   #127
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

[QUOTE=Vivienne]Ja nawet takim nie grzeszę... [QUOTE]

Ja też nie... I znowu kolejna osoba z "normalnym" biustem mówi, że jej biust jest mały...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-14, 10:33   #128
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Cytat:
Napisane przez Beatricia
A oto moje dwie kreacje plażowe na tegoroczne lato.Jak widać nie grzeszę dużym biustem.Mam taki jaki mam i się cieszę.Ale odwagi dziewczyny, małe też jest piękne
A ja bym tylko chciała zauważyć, że to nie jest strona fotka.pl ani żaden portal randkowy. Już nie mówiąc o tym, jak czują się dziewczyny, które piszą tu o swoim problemie.Może usuń sama te fotki, to naprawdę przesada. Żenada.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 10:44   #129
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Cytat:
Napisane przez Gonia1
Cytat:
Napisane przez Vivienne
Ja nawet takim nie grzeszę...
Ja też nie... I znowu kolejna osoba z "normalnym" biustem mówi, że jej biust jest mały...
Dokładnie... Od razu przykro się robi
To jest cholernie dołujące, nie ma co. Jak ja bym taki miała to bym do góry skakała z radości
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 10:59   #130
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Dziewczyny, ja Was prosze ... Wy sobie tu przebieracie w fotkach a ja mam ten sam strój juz 3 rok Mam nieproporcjonalnie duży biust do mojej sylwetki, w niektórych bluzkach wyglądam jak panie z filmów dla dorosłych Strój kupiłam sobie w rozmairze XXL (łatwo się połapać, że nie jest jak z reklamy) i krawcowa przerabiała mi dół. Nie cierpię kupować strojów, bo zawsze się nachodzę i wracam z niczym, wolałabym mieć malutki biuścik, taki sweet, serio.
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 11:05   #131
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

oj dziewczyny, dajcie spokoj... co chwilke ktos sie oburza jakimis postami. Przeciez ile z nas akceptuje w pelni swoj wyglad? Dla Beatricii takze kompleksem moze byc jej biust. Jedni chcieliby miec wiekszy, innym przeszkadza duzy. Najwazniejsze to akceptowac siebie takimi, jakie jestesmy i jest jest mozliwosc "oszukania" matki natury jakimis strojami z wkladka np. Push-up, to super! Ja takze z niej smialo korzystam i jestem zadowolona. Po co te niemile uwagi i podnoszenie sobie niepotrzebnie adrenaliny? Sa wakacje, trzeba sie usmiechac Buziaczki przesylam Wam wszystkim gorace jak letnie sloneczko
Rzastin, kurcze to troszke daleko ode mnie Ale ceny sa makabryczne. Szkoda jest mi wydac tyle pieniedzy na stroj. Tymbardziej, ze stroje zazwyczaj kupuje sie na jeden sezon. Musze znalezc jakis tanszy. Moglabym w sumie zamowic przez Allegro, ale musze mierzyc bo nie kazda miseczka dobrze lezy. Sa rozne kroje i trudno jest cos dobrac. No nic, chyba wybiore sie na poszukiwania jeszcze w swoim miescie Pozdrawiam
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-14, 11:13   #132
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

dziewczyny czym wy sie przejmujecie?

ja tez mam mały biust (do obejrzenia w moim wątku jest fotka)mam strój bez usztywien,push upów itp nie lubie sztywnosci ,wystarczy ,ze staniki mam bardotki itp ,mam zwykły prosty strój i czuje sie świetnie ,nic mnie nie ściska ,ugniata.

nikogo nie musze oszukiwac ,jestem taka jaka jestem i juz .

naoglądałm sie na plazy tego wszytskiego z wielkimi biustami w stanikach bez uszywien to dopiero jest tragedi,wylewa sie to wszytsko po bokach a nie daj boże obic sie o fale

stwierdzilam ,ze jeszcze z 3 dni a załozyłabym stringi i opalała sie topless ,w strinagach wielkie dupska z cellulitem po pachy i usmiech na twarzy i o to chodzi
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 11:42   #133
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Cytat:
Napisane przez paula78
dziewczyny czym wy sie przejmujecie?

ja tez mam mały biust (do obejrzenia w moim wątku jest fotka)mam strój bez usztywien,push upów itp nie lubie sztywnosci ,wystarczy ,ze staniki mam bardotki itp ,mam zwykły prosty strój i czuje sie świetnie ,nic mnie nie ściska ,ugniata.

nikogo nie musze oszukiwac ,jestem taka jaka jestem i juz .

naoglądałm sie na plazy tego wszytskiego z wielkimi biustami w stanikach bez uszywien to dopiero jest tragedi,wylewa sie to wszytsko po bokach a nie daj boże obic sie o fale

stwierdzilam ,ze jeszcze z 3 dni a załozyłabym stringi i opalała sie topless ,w strinagach wielkie dupska z cellulitem po pachy i usmiech na twarzy i o to chodzi

To teraz już wiem dlaczego Dorix założyła swój wątek.

A co do kompleksów, Paulo, to zazdroszczę Ci, że ich nie masz. Tak się niestety utarło, że to akurat biust (duży) jest atrybutem kobiecości... Czasem myślę, że naprawdę powinnam zdecydować się na operację, bo inaczej będę marudzić do końca życia... Tym bardziej, że to jest mój jedyny kompleks... A może powinnam się cieszyć, że mam tylko jeden kompleks, podczas gdy inni mają ich kilka? coś na zasadzie widzenia "szklanki do połowy pełnej".
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 13:31   #134
Makusia
Raczkowanie
 
Avatar Makusia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 57
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Ja mam 2 storje z firmy Feba. Jeden zwykły a drudi z push-up. Super leżą i starczają na kilka sezonów. Nawet mój mały biuścik (70 b) wygląda jak nalezy Mi podobają się takie stroje z palmami, kwiatami itp. ale nie wiem czy wszystkim się spodobają, w końcu ja mam 14 lat
Makusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 21:12   #135
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

ulala ale kupilam stroj rozowy, ze zdobieniami - cekinkami, super wyglada nie zaplacilam az tak duzo, bo 65 zl. Ale jestem bardze zadowolona. . Moje piersiatka nie sa za duze, a fajnie je optycznie powieksza. Pozdrawiam
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 07:18   #136
Marta 100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

witam!

czy możecie wkleić jakieś zdjęcia z rozmiarem biustu 70B???
bardzo mi na tym zalezy bo założyłem się z koleżanką jaki to jest biust o szczegółach powiem potem, proszę o zdjęcia!!! z góry bardzo dziekuje moje drogie
Marta 100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 15:07   #137
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

to jest PRAWIE ROWNOWAZNIK 75A. Tyle, ze jest mniej pod biustem, a miseczka ma identyczny rozmiar jak A. Pozdrawiam
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 16:10   #138
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

a to moje cudo własnie przyleciał
góra jest bardzo delikatnie usztywniana
a ja prawie wygladam jak Pamela no dobra bez przesady ale tak duzego biustu w stroju jeszczen nie miałam jak unikałam basenów to teraz chyba będe miała obsesje
do tego dół też wygląda idealnie!!
naprawde polecam tą marke!!! jestem zachwycona
już dawno nie miałam tak udanego zakupu


http://www.otto.de/is-bin/INTERSHOP....No=738349&ls=0
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 16:39   #139
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

teraz dopiero przeczytałam prawie cały wątek
wiem dziewczyny co czujecie naprawde jeszcze jakies 4 lata temu mój biust stał się moją obsesją jak kupowałam stanik to nie mówiłam rozmiaru tylko drazu "to co ma Pani najmniejszego" a i tak było za duże do tego kolezanki noszące C a czasem D i dogryzanie chyba same chcialy na mnie leczyć swoje kompleksy... ile ja się napłakałam aż wkońcu odkryłam że nie jestem jedyna!!
bo jak Bozie kocham naprawde tak myślałam !!! wszędzie widziałam tylko duze biusty Wkońcu poznałam koleżanke a nawet kilka które miały podobne wymiary
i tak wszystkie razem zrobiłysmy z tego atut heheh teraz głosno mozemy mówić o naszych rozmiarach do tego zaczełam brać tabletki dodały mi jakieś 2cm
oczywiscie to nie za wiele ale same wiecie że w naszym przypadku wszystko się liczy
mam nadzieje że razem zniszczymy tą naszą "zmore życiową" heheh
i nie pisać tu o operacjach nie poprawia się tego co jest idealne
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-25, 16:42   #140
Sztucer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 128
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Małe jest piękne.
Sztucer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 16:45   #141
wrona666
Raczkowanie
 
Avatar wrona666
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 122
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

łoo koniec grudnia a ja znalazłam wštek o strojach kšpielowych
i już się zestresowałam
mały biust zawsze był moim kompleksem
pod bluzkę można założyć jakiœ stanik i go czymœ wypchać ale strój kšpielowy to już trudniejsza sprawa
w tym roku kupiłam sobie usztywniany strój z H&Mu i jestem z niego w miarę zadowolona
w zwykłym bikini bez usztywnienia wyglšdałabym komicznie
bo poza małym biustem mam szerokie biodra
nie to, że jestem gruba ale mam takš budowę.. :/ jak mamusia i siostra
jakby ktoœ mi zasponsorował operację to bym siębardzo chętnie zgodziła
pozdrowienia dla wszystkich małych biustów
__________________
Wciąż jesteśmy tacy sami. Beznadziejni...

Zakładam płaszcz... Udaję, że jestem silna..
wrona666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-06, 23:19   #142
natka294
Rozeznanie
 
Avatar natka294
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zakątek :P
Wiadomości: 536
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

hej ja tez mam maly biuścik A i chce zeby byl wiekszy przynajmniej do B ;(;( moje kochanie mowi ze jest najcudniejszy i duzy ze sie powieksza.ale jak przymierzylam ostatnio stroj kapielowy to g... sie powiekszyl jest taki sam jaki byl ;(;( nie mam sil to moj kompleks .ostatnio sie wyleczylam z tego a teraz znowu do mnie to powrocilo.jak widze te ladne zgrabne laski z ladnym biustem ehhhh
natka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-07, 23:34   #143
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

tez mam ten problem, mam 70a i to male a, teraz moze i wiecej pod biustem bo strasznie przytylam, do tego moje piersi sa bardzo mocno od siebie oddalone, prawie pod pachanie .Udaje mi siezapominac o tym kompleksie i jest super, ale o jakis czas to wraca, wystarczy ze ktos powie cos o moich piersiach i potrafie zalapac niesamowitego dola. Kiedys kolega powiedzial, ze to nie wina mojego faceta ze ma wieksze cycki odemnie, a ja potem ryczalam caly wieczor.

stroje kupowalam push upy, ale ich nie lubie, zawsze na mnie za duze, odstaja i sa nie wygodne. Co roku szukalam i co roku nic.
2 lata temu na placu strasznie spodobal mi sie pewien stroj (bikini) nieusztywniany, blekitny i kwiatuszki, przesliczny. Jak sie okazalo byl to stroj dla dzieci, ale najwiekszy rozmiar byl dla mnie idealny, byl super wyciety i przeslodziutki, a do tego kosztowal jedyne 15 zl, niestety szybko sie zniszczyl, a teraz juz ich nie ma moze w tym roku beda jakies ladne stroje dla dzieci.
Wiem ze to moze glupie i wstydliwe, ale jest to jakis sposob.

Ze stanikami tez mialam problem. zawsze nosilam bardzo usztywnione i niewygodne, tylko po to zeby wygladaly na wieksze. Rok temu odkrylam staniki z h&m i wkoncu moge zalozyc stanik nieusztywniany, a moje piersi wygladaja na "ogromne". Ten stanik swietnie je do siebie przybliza i utrzymuje ( z innych mi po chwili wypadaly), przez co dekold wyglada super.
Moj facet do dzisiaj nie moze wyjsc z podziwu ze mam takie duze piersi
Jak dla mnie to istnieje tylko i wylacznie bielizna tej firmy. W tym roku poszukam u nich strojow.

I glowa do gory.
Musimy pokazywac nasze malenstwa a nie chowac sie za gabkami i innymi "powiekszaczami", zobaczcie jak nas duzo!!! zdominujemy te "ogromniaste" i wprowadzimy tego lata mode na male



ps. przepraszam wszystkich za moja napewno nie gramatyczna i pelna bledow ort. wypowiedz ale jestem po 13h na uczelni i wykonczona ta paskudna pogoda.
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 00:04   #144
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Cytat:
Napisane przez guga1
tez mam ten problem, mam 70a i to male a, teraz moze i wiecej pod biustem bo strasznie przytylam, do tego moje piersi sa bardzo mocno od siebie oddalone, prawie pod pachanie .Udaje mi siezapominac o tym kompleksie i jest super, ale o jakis czas to wraca, wystarczy ze ktos powie cos o moich piersiach i potrafie zalapac niesamowitego dola. Kiedys kolega powiedzial, ze to nie wina mojego faceta ze ma wieksze cycki odemnie, a ja potem ryczalam caly wieczor.

stroje kupowalam push upy, ale ich nie lubie, zawsze na mnie za duze, odstaja i sa nie wygodne. Co roku szukalam i co roku nic.
2 lata temu na placu strasznie spodobal mi sie pewien stroj (bikini) nieusztywniany, blekitny i kwiatuszki, przesliczny. Jak sie okazalo byl to stroj dla dzieci, ale najwiekszy rozmiar byl dla mnie idealny, byl super wyciety i przeslodziutki, a do tego kosztowal jedyne 15 zl, niestety szybko sie zniszczyl, a teraz juz ich nie ma moze w tym roku beda jakies ladne stroje dla dzieci.
Wiem ze to moze glupie i wstydliwe, ale jest to jakis sposob.

Ze stanikami tez mialam problem. zawsze nosilam bardzo usztywnione i niewygodne, tylko po to zeby wygladaly na wieksze. Rok temu odkrylam staniki z h&m i wkoncu moge zalozyc stanik nieusztywniany, a moje piersi wygladaja na "ogromne". Ten stanik swietnie je do siebie przybliza i utrzymuje ( z innych mi po chwili wypadaly), przez co dekold wyglada super.
Moj facet do dzisiaj nie moze wyjsc z podziwu ze mam takie duze piersi
Jak dla mnie to istnieje tylko i wylacznie bielizna tej firmy. W tym roku poszukam u nich strojow.

I glowa do gory.
Musimy pokazywac nasze malenstwa a nie chowac sie za gabkami i innymi "powiekszaczami", zobaczcie jak nas duzo!!! zdominujemy te "ogromniaste" i wprowadzimy tego lata mode na male



ps. przepraszam wszystkich za moja napewno nie gramatyczna i pelna bledow ort. wypowiedz ale jestem po 13h na uczelni i wykonczona ta paskudna pogoda.
" Kiedys kolega powiedzial, ze to nie wina mojego faceta ze ma wieksze cycki odemnie, a ja potem ryczalam caly wieczor." - heh, ja sama się z tego śmieję i sama tak mówię [porównuję moje piersi z klatka TŻ [organoleptycznie ] i mówię w żartach, że mam przez niego kompleksy ;-)

co do strojów [stroi(?)] - do niedawna nie wyobrażałam sobie siebie w stroju nieusztywnianym
a teraz? teraz kilka razy w tygodniu śmigam z TŻ na basen, a mój strój nawet przez szybę nie widział usztywnianych [co jak co, ale śmiesznie bym wyglądała z większym biustem przy mojej figurze, jak Doda albo Pam A. conajmniej ]
niezałożenie stanika? e, na to pozwalałam sobie tylko i wyłącznie w domu i to było żadkością, no a staniki tylko i wyłącznie push-up'y, a teraz? teraz nie mam "sił" na założenie stanika [czyt. nie chce mi się], no i nie przeszkadza mi to nic a nic w wyjściu z domu [co wcześniej było niemozliwe ]
no i chyba moje piersi lekko się powiększły [co prawda w różnych momentach cyklu są większe i mniejsze, ale nei jest tak źle, tzn. nawet jeśli wracają do "kompleksowego" rozmiaru to i tak jest git ]

poza tym jak tak myślę o tym, to nir był chyba aż tak wielki kompleks, nie załamywałam się, nei przepłakiwałam nocy, itd jeśli ktośrzucił coś na temat mojego biustu, jakoś od zawsze wszelkie przycinki i docinki nie trafiały do mnie, a wszelkie "kompleksy" [bo prawdziwymi to one nie były[ tworzyłam sobie ja sama

aa, no i podobnie było ze spódnicami - "nie założę spódnicy, bo mam za chude nogi, nie bo nie!" i koniec rozmowy, a teraz, mogłabym nie zakładać spodni tylko non stop w spódnicy chodzić,
a jak komuś się nie podobają moje nogi, to niech nie patrzy, nigdzie nei ma przymusu, to samo się tyczy biustu


dziewczyny, naprawdę nie warto sobie zawracać głowy kompleksami, co prawda czasami z "tęsknotą" spojrzę na większe biusty, ale kosztem większego biustu ma się też więcej kg,[co prawda mi by się przydało i nie zaszkodziłoby mi przytyć], więc wolę tylko popatrzeć na ten biuścik i mieć swoją figurę, brak kłopotów z dietami itp i swój "maleńki" biust

i najważniejsze - nie oceniajcie swoich biustów pod kątem biustów koleżanek, które są pewnie grubsze, bo może się okazać, że jak na waszą wagę, jak na waszą figurę to wasz biust jest ogromny


ufff ale się opisałam


no! i koniec kompleksów a wszystkim przycinającym wam, próbującym wam dogadać głośno zaśmiejcie się w twarz



Cytat:
Napisane przez guga1
Musimy pokazywac nasze malenstwa a nie chowac sie za gabkami i innymi "powiekszaczami", zobaczcie jak nas duzo!!! zdominujemy te "ogromniaste" i wprowadzimy tego lata mode na male
gąbeczkowym skrytożercom mówimy NIE!

żadna gąbka i inny powiększacz u mnie nie zagości [no chyba, że naprawdę będzie potrzebna, ale w to wątpię ]
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 00:17   #145
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

[quote=KasiaKatarzynka]" Kiedys kolega powiedzial, ze to nie wina mojego faceta ze ma wieksze cycki odemnie, a ja potem ryczalam caly wieczor." - heh, ja sama się z tego śmieję i sama tak mówię [porównuję moje piersi z klatka TŻ [organoleptycznie ] i mówię w żartach, że mam przez niego kompleksy ;-)

no wlasnie tak sobie gadalismy miedzy soba a kolega uslyszal i zaczol mi straszne wyzuty robic ze to nie jego wina, tylko moja. Malutka wtedy bylam (14lat) i strasznie mi przykro bylo.

A teraz mam to gdzies. Staram sie tylko slyszec i widziec pozytywne reakcje. A tego lata bede chodzic bez usztywniaczy
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 11:49   #146
_Mycha_
Przyczajenie
 
Avatar _Mycha_
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Polska :-)
Wiadomości: 22
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Chciałabym się zapytać, jakie kostiumy będą najlepsze dla osoby, która ma szerokie ramiona, bardzo mały biuścik i, niestety duże odstające pośladki? Nie wiem, jaki mam kupić kostium żeby nie wyglądać śmiesznie, bo jak staję bokiem do lustra i patrzę na marną górę i obfity dół, to płakać mi się chce
_Mycha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 12:48   #147
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

przy szerokich ramionach należy unikać napewno "amerykanskich dekoltów", które to jeszcze bardziej poszerzaja ramiona, dlatego też odradzałabym stroje wiązane na szyi

aby zatuszować pośladki [bo pewnie tego chcesz] proponowałabym dól w formie spodenek

"marna" góra - polubić zauważyć zalety, plusy, odpowiednio wyeksponować
pomocne mogą być usztywniane mieczki [tutaj odrazu mamy wykluczoną możliwość stanika wiązanego na szyi, więc nie poszerzymy optycznie szerokich ramion, bo ciężko jest znaleść usztywniany stanik wiązany na szyi ]
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 12:57   #148
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
przy szerokich ramionach należy unikać napewno "amerykanskich dekoltów", które to jeszcze bardziej poszerzaja ramiona, dlatego też odradzałabym stroje wiązane na szyi

aby zatuszować pośladki [bo pewnie tego chcesz] proponowałabym dól w formie spodenek

"marna" góra - polubić zauważyć zalety, plusy, odpowiednio wyeksponować
pomocne mogą być usztywniane mieczki [tutaj odrazu mamy wykluczoną możliwość stanika wiązanego na szyi, więc nie poszerzymy optycznie szerokich ramion, bo ciężko jest znaleść usztywniany stanik wiązany na szyi ]
raczej bym się nie zgodziła co do wiazań na szyi
stroje które mają sznurki takie jak w moim linku (patrz posty wyzej)
dają wrazenie wąskich ramion
i wiekszośc tego typu modeli jest usztywniana i to w bardzo fajny sposób
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 13:02   #149
_Mycha_
Przyczajenie
 
Avatar _Mycha_
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Polska :-)
Wiadomości: 22
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Dziękuję bardzo Jak tylko pojawią się jakieś kostiumiki w mojej mieścinie, to rozejrzę się za jakimś odpowiednim :big grin: Ten mały biuścik nie byłby jeszcze taki straszny, gdybym nie miała bardzo szerokich ramion...
_Mycha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 14:00   #150
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Maly biust, a stroj kapielowy? pamocy!! :(

Cytat:
Napisane przez ooliwka
raczej bym się nie zgodziła co do wiazań na szyi
stroje które mają sznurki takie jak w moim linku (patrz posty wyzej)
dają wrazenie wąskich ramion
i wiekszośc tego typu modeli jest usztywniana i to w bardzo fajny sposób
nie wiem o jakie załączniki Ci chodzi, bo jakoś nie za bardzo moge je znaleść ale dokładnie przyjrzyj się tym zdjęciom, czy nie jest tak zcasami, ze modelki NIE MAJĄ szerokich ramion? najprawdopodobniej -tak, wiec nie ma co poszerzać,

teraz dla porównania "ubierz jakąś modelkę z szerokimi ramionami w taki rodzaj stroju - i co?
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-29 14:57:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.