Seks na pierwszej randce, zdaezyło się Wam?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-27, 14:17   #61
Biedroneczka_8888
Raczkowanie
 
Avatar Biedroneczka_8888
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 257
Dot.: Seks na pierwszej randce, zdaezyło się Wam??

Cytat:
Napisane przez AdelajdaG Pokaż wiadomość
Czy zdarzyło Wam się pójść do łóźka z kimś kogo mało znacie i wyszło coś z tego?

Moja historia wygląda tak, że spotkalismy sie raz ze znajomymi, potem przez miesiąc codziennie rozmawialismy na gg godzinami. On mieszka ode mnie 200 km wiec dlatwego spotkania nie były mozliwe, gdy mnie do siebie zaprosił spedzilam z nim noc, lecz pote, stwierdził, że to nie ma sensu, bo on daleko mieszka, że nie zniesie tęsknoty itd. Moim zdaniem głupia wymówka, chciałam wiedzieć, czy istnieją tacy faceci, którzy po seksie nie rezygnują, czy wszyscy są tacy z odpalają jak dostaną, to czego chcą ;/
Ja mojego poznałam 100 km od domu na imprezie. Byłam 4 dni tam. Zaiskrzylo. Zaczęliśmy pisać,gadać przez Skype przez parę tyg. Przyjechał do mnie na jeden dzień. Robiliśmy" wszystko "prócz samego stosunku.
Jak drugi raz mnie odwiedził poszliśmy na całość i to był jeden lepszych stosunków. Nie zapomnę go i nie żałuję, ze tak szybko. Teraz razem mieszkamy,kochamy się, a to było już wieki temu i coagle wspominamy ten nasz pierwszy raz.
Wcześniej czekałam i w ogóle taka byłam niedostępna. Raz się zdarzyło i rozpoczęła się wielka miłość
Biedroneczka_8888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 14:45   #62
Meefistofeles
Rozeznanie
 
Avatar Meefistofeles
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 798
Dot.: Seks na pierwszej randce, zdaezyło się Wam??

Jak dla mnie to nic złego, ale Tż'tem kochałam się na 3 randce, miałam trochę wyrzuty. Przeszło mi jednak, z moim jestem już ponad półtora roku jest miłość, seks, zrozumienie i uważam,że to moj najlepszy zwiazek.
Meefistofeles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 00:01   #63
hrabinadesroutoutou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 148
Dot.: Seks na pierwszej randce, zdaezyło się Wam??

No cóż - ja do swojego TŻ poszłam na imprezę po prostu. Nic nie planowałam, nic nie myślałam w ogóle w tych kategoriach ale dla własnej pewności aby nie dać się, kolokwialnie mówiąc, przelecieć, nawet nie ogoliłam bikini Wiecie, żeby w razie ewentualnego kolosalnego mizdrzenia nie pomyśleć "A, dobra - kiedyś tego przygodnego seksu trzeba spróbować" bom cnotliwa była aż do porzygu w tamtych czasach. Życie jednak zweryfikowało - jeszcze tej samej nocy wylądowaliśmy w łóżku i... tak już zostałam, ponad trzy lata.
My przecież nawet na randce nie byliśmy.
Muszę nawet powiedzieć, że ja mojego TŻ okropnie nie chciałam - poznaliśmy się w marcu, w klubie. Byłam tam ze swoim ówczesnym facetem, a tu nagle jakieś chłopisko, kompletnie mi nieznane, klęka przede mną i mi się oświadcza, tak ni z gruchy ni z pietruchy. Wyśmiałam i poszłam dalej, zapomniałam o sprawie na jakiś tydzień, dopóki TŻ w MPK nie spotkałam - i jak on się na mnie uwziął! Miałam przechlapane przez trzy miesiące i uważam, że TŻ był nachalny wtedy - zasypywał mnie SMSami i nawet dowiedział się, jak się nazywam i na fejsie męczył. Poszłam na tą imprezę dla świętego spokoju i w ogóle nie spodziewałam się, że to się tak może skończyć.
Co najlepsze - do tej pory tajemnicą jest, skąd TŻ miał wtedy mój numer telefonu i skąd w ogóle wiedział, jak się nazywam. Jakieś tajne wtyki musi mieć. I wiem, że z przypadku wykonujemy podobny zawód (ja pielęgniarka, on ratownik) ale nie pracowałam wtedy i NIE MAM POJĘCIA skąd wiedział to wszystko. Nie przyznał się i powiedział, że nawet na łożu śmierci się nie przyzna.
Czy powinnam się go bać?
Reasumując: tak, można pójść do łóżka przy pierwszym spotkaniu i coś dobrego może z tego wyniknąć. Ale nie musi. Tak samo, jak nic dobrego nie musi wyniknąć z seksu na spotkaniu stopięćdziesiątymósmym.
hrabinadesroutoutou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-29 01:01:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.