Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-06, 11:45   #4261
samaniewiem182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czyli Light Sheer Duet firmy Lumenis się nada na twarz (nie wiem co to za dodatek DUET ale mam nadzieje ze cos dobrego a nie złego )
samaniewiem182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-06, 12:21   #4262
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez samaniewiem182 Pokaż wiadomość
Czyli Light Sheer Duet firmy Lumenis się nada na twarz (nie wiem co to za dodatek DUET ale mam nadzieje ze cos dobrego a nie złego )
Jak bedziesz robic light sheer duet to koniecznie popros o zrobienie małą głowicą. Jest skuteczniejsza.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 16:03   #4263
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ja już po pierwszym zabiegu na twarz. Nie bolało. momentami było za gorąco, wieć kosmetyczka przerywała. Dostosowywała siłę do mojego progu bólu


słuchajcie póki co widze włosy siedzą... kiedy mniej więcej zaczynają wypadać?
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 09:28   #4264
adzet
Raczkowanie
 
Avatar adzet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 76
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny pomóżcie trochę bo już się gubię przeczytałam parę postów i sama nie umiem sobie tego w głowie ułożyć.
Chciałabym na stałe pozbyć się owłosienia na bikini. Interesuje mnie bikini głębokie. Który laser jest najbardziej skuteczny? Light Sheer Duet czy I2PL, Ellipse, laser SWT Nordlys?
Jestem z Wrocławia i jeśli któraś z was mogłaby się podzielić swoją opinią o którymś konkretnym salonie w tym mieście będę bardzo wdzięczna (przeszukałam wątek i nic nie znalazłam konkretnego)

Bardzo dziękuję za pomoc
__________________
Uciszyłam w sobie tą małą dziewczynkę, gdzieś pomiędzy szóstym kieliszkiem, a czwartym papierosem.
adzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 09:34   #4265
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez adzet Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie trochę bo już się gubię przeczytałam parę postów i sama nie umiem sobie tego w głowie ułożyć.
Chciałabym na stałe pozbyć się owłosienia na bikini. Interesuje mnie bikini głębokie. Który laser jest najbardziej skuteczny? Light Sheer Duet czy I2PL, Ellipse, laser SWT Nordlys?
Jestem z Wrocławia i jeśli któraś z was mogłaby się podzielić swoją opinią o którymś konkretnym salonie w tym mieście będę bardzo wdzięczna (przeszukałam wątek i nic nie znalazłam konkretnego)

Bardzo dziękuję za pomoc
To może przeczytaj więcej niż parę, bo tylko jeden z wymienionych jest laserem. I wtedy wybór będzie prosty.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-10, 15:19   #4266
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

stewardesa ależ ty pomocna że ho ho.

Dziewczyna się gubi, bo w salonach teraz tyle tego jest że głowa pęka. Jakieś dziwne nazwy, nowe technologie i wszytsko działa super i usuwa włosy że ho ho .

Ja tam bym nie eksperymentowała, stawiam zawsze na sprawdzone rozwiązania, dwa lata temu robiłam Vectusa i jestem temu wierna. Efekty super, może troche boli, ale swoje zawsze trzeba przecierpieć. I tyle mam do powiedzenia.
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby mieć złą fryzurę

: cmok:
laurkafabian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 16:04   #4267
samaniewiem182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
ja już po pierwszym zabiegu na twarz. Nie bolało. momentami było za gorąco, wieć kosmetyczka przerywała. Dostosowywała siłę do mojego progu bólu


słuchajcie póki co widze włosy siedzą... kiedy mniej więcej zaczynają wypadać?
i musiałaś twarz ogolić? jaki miałaś zarost? jakim laserem robiłaś?
samaniewiem182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-12, 17:53   #4268
Malina666
Raczkowanie
 
Avatar Malina666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 303
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ja mialam robiony juz 10 zabieg na bikini z moca45J dosc bolesny. ile mialyscie zabiegow na bikini i pach i jaka najwieksza moc mialyscie. mnie dosyc mocno bolalo, moc sie zwieksza ale tak bolalo jak by to byl pierwszy zabieg
Malina666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 21:50   #4269
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Idę jutro na 2 serię Vectusem. 7,5 tygodnia minęło odkąd byłam pierwszy raz i zarosłam już. A myślałam, że będę czekać i czekać do drugiej wizyty Dłuuuugo było gładko, teraz jakoś włochy wylazły...
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 16:58   #4270
Asia_Warszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć Dziewczyny. Piszę aby przestrzec przed salonem BODYLASER na Nowogrodzkiej w Warszawie prowadzonym przez Tomasza Sikorskiego. Byłam na kilku zabiegach. Wszystkie były zrobione szybko i niedokładnie. Zabiegi były wykonywane na rózne częsci ciała, przez obie panie i zawsze był to kiepski zabieg. Oczywiscie nie przyjeły reklamacji nawet w sytuacji jak w trakcie zabiegu pojawiła sie kolejna pani na wykonanie bikini mój zabieg musiał sie odrazu skończyć Nieprawa jest tez ze mozna umawiac sie w godzinach podanych na stronie. Jak sie umawialam nawet na odlegly termin okazywalo sie ze wszystko zajete i wolne godziny byly zazwyczaj tylko miedzy 12 a 17. Przestrzegam Wam przed tym salonem.
I jeszcze jedno, wszystko na czarno. Nie otrzymujesz paragonu po wykonanym zabiegu. Pozdrawiam i życze powodzenia w szukaniu dobrego salonu.
Asia_Warszawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-25, 20:44   #4271
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Widzę, że konkurencja nie śpi.

Osoba z jednym postem oczerniająca jakiś tam salon.... słabo to wygląda.

A skoro nie dostałaś paragonu to zgłoś to do US, a nie żalisz się na forum publicznym. Tyle ode mnie.
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-28, 18:17   #4272
ladybarque
Raczkowanie
 
Avatar ladybarque
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 342
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny czesc jestem po pierwszym zabiegu laserem vectus pach i bikini. W gabinecie do którego chodzę zabieg mam powtarzać co 4 tygodnie (nogi które zacznę robić teraz co 8 tygodni) Powiedzcie mi czy to nie jest za często?
ladybarque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 18:42   #4273
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
Dziewczyny czesc jestem po pierwszym zabiegu laserem vectus pach i bikini. W gabinecie do którego chodzę zabieg mam powtarzać co 4 tygodnie (nogi które zacznę robić teraz co 8 tygodni) Powiedzcie mi czy to nie jest za często?
Jest. Przecież włosa fazy wzrostu to łącznie 3 miesiące...Ja robię co 3-4 miesiące. Teraz przerwa dłuższa przez przwprowadzkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 19:25   #4274
ladybarque
Raczkowanie
 
Avatar ladybarque
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 342
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Myślicie ze zadzwonić do nich i pogadać? Moze wystarczyłoby na co 8 tygodni chociaż to zmienić
ladybarque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 19:28   #4275
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
Myślicie ze zadzwonić do nich i pogadać? Moze wystarczyłoby na co 8 tygodni chociaż to zmienić
Oni muszą zarobić, im częściej dla nich tym lepiej.

Rób jak uważasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 19:31   #4276
ladybarque
Raczkowanie
 
Avatar ladybarque
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 342
Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

To zadzwonię
ladybarque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-28, 20:07   #4277
201704101323
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 512
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja robię bikini co 4 tygodnie teraz wczoraj miałam 3 zabieg
201704101323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 05:06   #4278
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
Myślicie ze zadzwonić do nich i pogadać? Moze wystarczyłoby na co 8 tygodni chociaż to zmienić
Nie, nie musisz się przed nimi tłumaczyć. Jak zadzwonisz, to Cię przekonają. 8 tygodni to nadal kasa w błoto.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 09:19   #4279
paula_78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Unhappy

Cytat:
Napisane przez paula_78 Pokaż wiadomość
Przeszukałam forum, ale nigdzie nie mogę znalezć informacji o laserze diodowym Versus™ II.
Czy jest on tak samo skuteczny jak Light Sheer? Macie jakieś doświadczenia?
Jakieś 6 lat temu, w niewiedzy, poddałam się serii zabiegów na pachy i bikini IPLem. Efekty marne...
Teraz chcę znów zrobić pachy i bikini plus całe nogi. Koleżanka poleciła Light Sheer, bo jest bardzo zadowolona, a ja zobaczyłam ofertę Versusem i ciekawa jestem jak jest skuteczny.
Widziałam filmik i czytałam opinie w internecie, ale to były opinie gabinetów, które go używają. A wiadomo - każdy chwali swoje.
Dlatego liczę na Waszą obiektywną opinię.
Golić powinnam się codziennie, albo i częściej Jest to bardzo irytujące i wpędzające mnie w kompleksy - szczególnie latem, na plaży. Nie lubię krótkich sukienek czy szortów. Nie dość, że praktycznie w kilka godzin po goleniu już czuć szorstkość, to są zaczerwienienia, głównie po wewnętrznej stronie ud i w okolicach bikini.
Nikt, nic?

Cytat:
Napisane przez paula_78 Pokaż wiadomość
Przeszukałam forum, ale nigdzie nie mogę znalezć informacji o laserze diodowym Versus™ II.
Czy jest on tak samo skuteczny jak Light Sheer? Macie jakieś doświadczenia?
Około 6 lat temu, w niewiedzy, poddałam się serii zabiegów na pachy i bikini IPLem. Efekty marne...
Teraz chcę znów zrobić pachy i bikini plus całe nogi. Koleżanka poleciła Light Sheer, bo jest bardzo zadowolona, a ja zobaczyłam ofertę Versusem i ciekawa jestem jak jest skuteczny.
Widziałam filmik i czytałam opinie w internecie, ale to były opinie gabinetów, które go używają. A wiadomo - każdy chwali swoje.
Dlatego liczę na Waszą obiektywną opinię.
Nikt nic nie słyszał o Versusie?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-01-29 o 11:16
paula_78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-29, 12:09   #4280
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Niestety, gdybysmy cokolwiek wiedzialy, powiedzialybysmy



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 13:55   #4281
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Nie, nie musisz się przed nimi tłumaczyć. Jak zadzwonisz, to Cię przekonają. 8 tygodni to nadal kasa w błoto.
Dokładnie, Wypowiedziałam się w innym wątku i zgadzam się tutaj z przedmówczynią. Lepiej po prostu zadzwoń i umów się na bardziej odległy termin, nie tłumacz się po prostu.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 04:09   #4282
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Dokładnie, Wypowiedziałam się w innym wątku i zgadzam się tutaj z przedmówczynią. Lepiej po prostu zadzwoń i umów się na bardziej odległy termin, nie tłumacz się po prostu.
Ja zawsze mowie, ze mam ruchomy grafik i jak bede znala termin, gdzie bede miec wolne, to zadzwonie i tak baaardzo namawiaja na "za miesiac"...

W ciagu 4 tyg to mi nawet by wlosy nie zaczely wypadac...
W ciagu 8 nie odrastaja nowe.
3-4 miesiace optymalny czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 07:13   #4283
samaniewiem182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Jak bedziesz robic light sheer duet to koniecznie popros o zrobienie małą głowicą. Jest skuteczniejsza.
Niestety, odmówiono mi wykonania zabiegu tym laserem gdyż włosy są za jasne
Macie jakieś doświadczenia z laser diodowy Mediostar Next Pro z Głowicą STD?
u mnie w mieście jest prawdziwe bum na niego, robie tam dwie partieciała, tam gdzie włosy czarne i sztywne bardzo zadowalające efekty, tam gdzie włosy były słabsze i efekty słabsze a potrzebuje usunąć jeszcze cieńsze i jaśniejsze z twarzy.
samaniewiem182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 11:24   #4284
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mi włosy odrosły po 8 tygodniach. Zdążyły wypaść, było super i nic nie rosło, a później zarosłam znów. Szczególnie na bikini.
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 13:45   #4285
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

mi mija 4 tydzien po laserze diodowym na twarz. nie widze efektów a znów włosy umawiam się na kolejny za kilka dni. moze kilka tych najtwardszych wypadło ale nie widze póki co jakiś super efektów.
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 15:24   #4286
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Ja zawsze mowie, ze mam ruchomy grafik i jak bede znala termin, gdzie bede miec wolne, to zadzwonie i tak baaardzo namawiaja na "za miesiac"...

W ciagu 4 tyg to mi nawet by wlosy nie zaczely wypadac...
W ciagu 8 nie odrastaja nowe.
3-4 miesiace optymalny czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No pewnie, że tak. Ja też mówiłam, że różnie to u mnie z grafikiem. Zawsze wybierałam ten bardziej odległy termin.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-31, 22:51   #4287
dynamitka
Raczkowanie
 
Avatar dynamitka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Mielec/ Rzeszów
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

potwierdzam opinię dziewczyn- minimum 12 tygodni musi minąć
dynamitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-18, 00:08   #4288
Shailiha
Raczkowanie
 
Avatar Shailiha
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 107
Unhappy Depilacja laserowa bez golenia!

Cześć!

Zakładam ten temat w związku z męczącym mnie od dawien dawna problemem owłosienia na twarzy. Niestety mam bardzo ciemne włosy i już całkowicie sobie z nimi nie radzę. W moim przypadku nie jest to tylko broda i wąsik, ale również całe policzki, a zaczyna zahaczać to również o część czoła. Żadne woski ani nic w tym stylu mi nie pomagają na dłużej niż dzień, na co dzień używam pęsety. W końcu poszłam do kosmetyczki na laser - jakoś 1,5 roku temu - rozpoczęła oczywiście od golenia zwykłą maszynką - zaczęłam o tym czytać, ok, rozumiem tak trzeba. Zrobiłam wszystkie etapy, ilość sesji jakie mi polecała. Nie za bardzo to pomagało, wydawało mi się, że muszę częściej je wyrywać pęsetą (nigdy wcześniej ich nie goliłam maszynką, zawsze pęsetą). Po ostatniej sesji było całkiem ok, niestety od pół roku, gdy wyrywam tylko pęsetą - muszę to robić codziennie rano, a w połowie dnia już czuje mocno wystające, twarde włoski.
I tutaj pojawia się moje pytanie - czy jest jakiś rodzaj lasera, który pozwoli mi spróbować jeszcze raz (przy wielki bólu, bo na pierwsze wydałam dużo zebranych pieniędzy, ale rozpacz jest za duża) ale bez golenia ręczną golarką żeby znowu tego nie spotęgować?
Mam już dość tego, że mam większy zarost niż niektórzy mężczyźni, mam 23 lata i ten problem powinien ustać, a nie nasilać się z dnia na dzień. Chciałam jeszcze dodać, że specjalnie z tego powodu chodziłam również do endokrynologa, robiłam mnóstwo badań - żadnych problemów z hormonami nie posiadam, wszystko w doskonałym porządku.
Liczę bardzo na jakąkolwiek pomoc!
Shailiha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 13:47   #4289
samaniewiem182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

W moim mieście pojawila się jeszcze jedna oferta depilacji, zacytuję to co odpisały mi Panie na pytanie odnośnie urządzenia: MediLine ICE-SHR, przy użyciu najnowszej zdobyczy techniki jaką jest głowica ICE-SHR. Szeroka filtracja 755-815 nm daje możliwość depilacji każdego rodzaju włosa przy zachowaniu wysokiej skuteczności. Zastosowane lampy w głowicy o zdwojonej mocy w stosunku do standardowych SHR-ów, pracują z częstotliwością do 10Hz (10 impulsów na 1 sekundę). Powoduje to możliwość ciągłego ruchu głowicy, co znacząco skraca czas zabiegu, jednocześnie nie powodując omijania żadnego z miejsc."
Mają dobre ceny, można się wybrać czy też strata pieniędzy?
samaniewiem182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 21:39   #4290
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserowa bez golenia!

Jaki to byl laser, ktory robilas? I czy badalas 17oh progesteron?
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:48.