Jadłowstręt ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-06, 01:23   #1
laperla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308

Jadłowstręt ?


Od jakiegos czasu nie moge zmusic sie do jedzenia. Nie odchudzam sie celowo, nie stosuje zadnej diety. Owszem pare kg mniej pewnie by mnie uszczesliwilo ,ale zawsze lubilam jesc i nie w glowie byly mi diety.
Odkad zmienilam prace mam problem ze spozywaniem posilkow. W pracy jest wysoka temp ok 36 stopni, jest duszno (pracuje na basenie) i w ogole nie czuje tam glodu. W efekcie jesli pracuje dwa dni pod rzad moge nic nie jesc, a jak juz sie zmusze (wciskam na sile ) to b. male porcje.
Przez to spowolnilam swoj metabolizm, rzadko kiedy odczuwam glod. Ostatnio doszla do tego zwyczajna niechec do jedzenia czegokolwiek. Kiedy jestem w sklepie po to zeby kupic cos na obiad , nie mam na nic ochoty. Jak pomysle sobie o jakiejkolwiek potrawie, miesie i o tym,ze bede to musiala przygotowywac - mdli mnie. Uwielbiam mieso a w tej chwili brzydze sie go. Nie wiem jak zmusic sie do jedzenia i co zrobic zeby nie pogorszyc swojej sytuacji. Pracuje dlugo i ciezko, juz czuje sie oslabiona i ciagle chodze zmeczona. Wlosy zaczely mi wypadac..
laperla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 08:20   #2
AiShinigami
Raczkowanie
 
Avatar AiShinigami
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 244
Dot.: Jadłowstręt ?

Żeby się zbyt długo nie rozpisywać...

1 - trzeba Ci złożyć wizytę u lekarza
2 - zapewne warto zmienić pracę, skoro obecna tak źle wpływa na Twoje zdrowie
__________________
Oglądając się lecz nigdy nie cofając - naprzód~!

AiShinigami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 16:03   #3
pasarolka
Raczkowanie
 
Avatar pasarolka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 159
Dot.: Jadłowstręt ?

idź jak najszybciej do lekarza!
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.

— Paulo Coelho
pasarolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 23:00   #4
laperla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Jadłowstręt ?

bylam dzisiaj. Zbadal mnie, cisnienie itp wszystko dobrze. Jedyne co to dodal ,ze jak tak na mnie wplywa praca to powinnam to zmienic
laperla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.