Białe włosy - wątek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-16, 12:59   #211
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

shfetka jak wyszedł ci taki kolorek czego używałaś?mojej mamie jest ślicznie w bardzo jasnych ale te sklepowe blondy są koszmarne i wychodzą żółtawe itp i co jakiś czas mam robi sobie na brąz i z powrotem wraca po jakimś czasie na blond szukam informacji jak może uzyskać białe włoski dodam że ma krótkie włosy więc jest mniejszy problem że się zniszczą bo można je podciąć.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 15:38   #212
daruniaa01
Wtajemniczenie
 
Avatar daruniaa01
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 081
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

wlasnie przez przypadek trafilam na ten watek kiedys mialam manie na punkcie takiech wlosow i znalazlam fotke z tego okresu. zeby miec kolorek ktory uzyskalam robilam wtedy 2 razy rozjasniaczem pod rzad i na to farba palette rozswietlony popielaty blond (A10 chyba numerek). na pierwszym zdj moje wloski jak byly biale a na drugim ta farba. moze komus sie przyda ta informacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg biale.JPG (13,4 KB, 464 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pal_icr_a10_m.jpg (10,0 KB, 161 załadowań)

Edytowane przez daruniaa01
Czas edycji: 2008-08-22 o 17:08
daruniaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 11:52   #213
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Witam. Jestem niezwykle szczęśliwa, że natrafiłam na ten wątek i chciałam zadać parę pytań, bo wygląda na to, że jest tu sporo osób z doświadczeniem, którego ja, jeśli chodzi o zmianę koloru włosów, zwłaszcza na tak radykalny, nie mam.
Przeczytałam wszystkie posty ale jednak wolę się upewnić.

Kolor moich włosów to zdaje się średni brąz (zresztą zdjęcie jest w załączniku) i po prostu chciałam spytać, czy rozjaśnienie najpierw ultraintensywnym rozjaśniaczem Palette (tym: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-242846) powiedzmy dwukrotnie, a potem nałożenie na to farby również Palette XXL Mroźny blond ewentualnie Popieraty blond da mi biały kolor.

Oczywiście wiem - do tego potrzeba odżywek, fioletowego szamponu usuwającego żółty odcień etc. Ale w moim przypadku chodzi tylko o jedno pasemko, więc...

A może po prostu spróbować iśc do fryzjera? Moja ciocia jest fryzjerką, więc nie wzięłaby nawet za to jakiejś horrendalnej sumy, ale z drugiej strony nie ufam jej aż tak, aby powierzyć jej białość (lub nie) moich włosów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sss.jpg (7,5 KB, 1239 załadowań)
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 17:22   #214
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cattivo jeśli to twój naturalny kolor, nie farbowany, to zamiast kłaść 2 razy rozjaśniacz drogeryjny + farbe, lepiej kupić PROFESJONALNY rozjaśniacz + woda utleniona w kremie mocniejsza jakaś 9%owa. Nie poniszczysz tak włosow jak nakładając cała masę tych farbi rozjasniaczy. (ja wyprobowalam np firmy LEO, koleżanka też z włosów ciemniejszych od twoich zrobiła za 1 razem prawie białe włosy do teog używa czasem plukanki, ekstra to wyszło )
__________________
violent inside,
beautiful and
evil...
Caution!
This person is a drummer!
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 16:33   #215
hungrybunny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 6
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xxkaciaxx Pokaż wiadomość
Cattivo jeśli to twój naturalny kolor, nie farbowany, to zamiast kłaść 2 razy rozjaśniacz drogeryjny + farbe, lepiej kupić PROFESJONALNY rozjaśniacz + woda utleniona w kremie mocniejsza jakaś 9%owa. Nie poniszczysz tak włosow jak nakładając cała masę tych farbi rozjasniaczy. (ja wyprobowalam np firmy LEO, koleżanka też z włosów ciemniejszych od twoich zrobiła za 1 razem prawie białe włosy do teog używa czasem plukanki, ekstra to wyszło )
no nie wiem, u mnie leo to za mało. kiedys na 1 pasmie trzymałam godzine nawet z 18% woda i wyszedł żółtawy. zależy od włosów chyba.
hungrybunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 11:44   #216
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Dziękuję bardzo .
Tak, to jest mój naturalny kolor. Tzn. kilka miesięcy temu wpadłam pod pędzel farby mojej mamy i kilka kosmyków mam ciemniejszych, kilka rudawych, ale to akurat miejsce ze zdjęcia i to, które mam zamiar wybielić, jest nietknięte.

@xxxkaciaxxx - a który rozjaśniacz Leo polecasz/użyłaś Ty albo Twoja koleżanka? Weszłam na ich stronę i widzę kilka rodzajów.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 15:06   #217
wikakika
Rozeznanie
 
Avatar wikakika
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 614
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Ja tez choruje na biale wloski, ale boje sie totalnego wylysienia. Caly czas farbuje na blond i mam obsesje ze sa zolte, wszyscy mi mowia ze nie..ale wciaz widze w nich kolor zoltyMam juz teraz wlosy zniszczone i cienkie, mimo ze stosuje bardzo drogie maski i szampony fryzjerskie, a po farbowaniu na bialo to pewnie by mi wszystkie wypadly.......narazie pozostaje mi pomarzyc
wikakika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 21:13   #218
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Ja jescze jakoś nie wyłysiałam
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 18:45   #219
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

A ja tez mam białe wloski z polaczeniem wisniowego juz teraz.. od czestego mycia! Sama robilam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0373688724.jpg (101,4 KB, 250 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EPSN0553.JPG (81,7 KB, 190 załadowań)
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 13:56   #220
hungrybunny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 6
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

ja w koncu mam białe włosy ale to, przez co przeszłam było straszne rozjasniłam włosy rozjaśniaczem leo i wyszły jaśniutkie lecz niestety o żółłtym odcieniu:P więc postanowiłam, ze nałoze farbe joanny gołębi popiel na 2 minuty (juz kiedys tak robiłam) i troche zneutralizuje zółć. nałożyłam w koncu na mniej niz minute, zmyłam i miałam szaroburo fioletowe włosy wiec musiałam znow uzyc rozjasniacza, tak na kilka sekund i są teraz superładne. ale nikomu nie polecam obierać takiej drogi jak ja, bo myślałam ze siekne, stres jak nie wiem co. zdjeia dołącze później




zdj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0847.jpg (73,2 KB, 481 załadowań)

Edytowane przez hungrybunny
Czas edycji: 2008-10-08 o 20:42
hungrybunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 02:01   #221
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

To mająbyć ładne zdrowe, błyszczące włosy ...?? Dziewczyny, nie gniwajcie się, ale to chore martwe pierze - te włosy, które pokazujecie. Nie zazdroszczę, bo jestem naturalną blondynką chociaż wspomaganą, ale te zdjęcia są straszne (chodzi mi o włosy, zero kondycji, martwość). Myślę, że niejedna z Was o wiele wiele lepiej wyglądałaby w normalnych blondach a nie takich białych włosach. Biel to nieplatyna. To już niestety chora, martwa, biel idealna niestety do ścięcia... A gwiazdy u niektórych widziałam błyszczące włosy mimo bieli, pewnie zakładają peruki i jeszcze jakoś to wygląda, ale w życiu codziennym robić białe włosy to umartwianie, zabijanie włosa, nie jest to ładne a wygląda przerażająco...
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 15:57   #222
hungrybunny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 6
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

rzecz gustu:P
hungrybunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 16:16   #223
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Na pewno tak, ale szczerze mówiąc, nie wiem, co może podobać się w martwych włosach. ??
Widziałam jedynie, że Koniczynka nie miała włosów zniszczonych a tak to ...
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 16:37   #224
hungrybunny
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 6
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

ja to widze tak: jesli komus sie cos podoba i dobrze sie z tym czuje to wszystko jest ok
hungrybunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 16:40   #225
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Najważniejsze, aby dobrze się w czymś czuć
Pozdrówka
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 21:17   #226
agata100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Smile chce miec białe włoski!!!

jak i cyzm uzyskac platynowy kolor?? nie zolty (a taki ciagle wychodzi..) ?????
agata100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 21:40   #227
vanesia1
Zadomowienie
 
Avatar vanesia1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 686
Dot.: chce miec białe włoski!!!

Białe włoski zrobi Ci tylko fryzjer przy pomocy profesjonalnych rozjaśniaczy.
Ale jeżeli mogłabym Ci coś doradzić to nie rób tego
Moja psiapsióła też jakiś czas temu uparła się na biały kolor na włosach, poszła do fryzjera a on jeszcze prosił ją, żeby to przemyślała i tego nie robiła.
Skończyło się to tak, że jednak się zdecydowała, a potem jak za jakiś czas poszła do fryzjera ponownie (chciała chyba wtedy wrócić do swojego naturalnego brązu), fryzjerka powiedziała, że z tymi włosami nie da się już nic zrobić
To było po prostu suche i zniszczone siano a nie włosy. Musiała zapuszczać i stopniowo podcinać, żeby wrócić do naturalnego koloru.

Naprawdę odradzam.
__________________

Tym razem to będziesz TY!


vanesia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 21:48   #228
poliksene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 28
Dot.: chce miec białe włoski!!!

A jaki masz aktualnie kolor? Jeśli chcesz uzyskac platyne na czarnych, farbowanych włosach, stanowczo odradzam.
poliksene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 23:23   #229
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: chce miec białe włoski!!!

pewnie takie coś chcesz?
nie ró[/B] prosze tego,ja wyłysiałam prawie po tym a pużniej musiałam kuracje na odrost stosować płakałam jak dziecko,włosy podczas farbowania naciągały sie od farby jak guma,powypalały sie,miałam krwiste strupki po rozjaśnianiu.W życiu bym tego nie zrobiła raz jeszcze,ja tylko doradzam -wybór jest Twój
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pic-005082.jpghi.jpg (43,1 KB, 247 załadowań)
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 11:13   #230
kasiula243
Raczkowanie
 
Avatar kasiula243
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 80
GG do kasiula243
Wink Dot.: chce miec białe włoski!!!

dołączam się do tego że też bym chciała mieć białe włoski tylko że Ja mam właśnie ciemne włosy i jeszcze farbowałam je na jeszcze ciemniejsze podchodzące pod czarny [ale nie czarny ] mhmm a tak mi sie marza ;(
kasiula243 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 21:10   #231
m4rtynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: chce miec białe włoski!!!

Dziewczyny pomozcie mi..Z natury jestem ciemnoblondynka, ale od 3 lat robie sobie platynowe pasemka.. podkusilo mnie cos i wczoraj fryzjerka zrobila mi rozjasniaczem cale wlosy... i wyszly zolte.. a tam gdzie mialam pare brazowych pasemek to mi wyszly rudawe..chce miec jasny delikatny blond wpadajacy w bialy, co mam zrobic? Czy moge kupic farbe i zafarbowac je czy moge je przez to zniszczyc.. jesli mam kupic farbe to jaka najlepsza..Ratujcie nie chce miec takich wlosow....
m4rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 11:29   #232
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: chce miec białe włoski!!!

Cytat:
Napisane przez agata100 Pokaż wiadomość
jak i cyzm uzyskac platynowy kolor?? nie zolty (a taki ciagle wychodzi..) ?????
Między białym (jak w tytule) a platyną jest pewna różnica. Osiągnięcie ekstremalnych białych, takich, jak przedstawiła na fotce sintagma, rzeczywiście jest wielkim wyzwaniem i wiąże się z pewnym zniszczeniem włosów.
Platyna natomiast to dla mnie jaśniutki delikatny blond, raczej chłodny. Uzyskanie jej zależy od koloru wyjściowego i profesjonalnych kosmetyków.

Cytat:
Napisane przez m4rtynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomozcie mi..Z natury jestem ciemnoblondynka, ale od 3 lat robie sobie platynowe pasemka.. podkusilo mnie cos i wczoraj fryzjerka zrobila mi rozjasniaczem cale wlosy... i wyszly zolte.. a tam gdzie mialam pare brazowych pasemek to mi wyszly rudawe..chce miec jasny delikatny blond wpadajacy w bialy, co mam zrobic? Czy moge kupic farbe i zafarbowac je czy moge je przez to zniszczyc.. jesli mam kupic farbe to jaka najlepsza..Ratujcie nie chce miec takich wlosow....
Ja też zawsze robię platynowe pasemka. Ostatnio jednak fryzjerka nie miała mojego koloru, więc nałożyła mi inny, bardziej w tonacji ciepłej, żółtawej, a ponieważ nie bardzo czuję ię w tym odcieniu, umyłam włosy szamponem Wella Regenal (do włosów siwych i blond) i potrzymałam na włosach przez jakieś pół godziny Żółte pigmenty zniknęły na zawsze, a na głowie mam kolor platynowy
Nie wiem, czy Tobie pomoże, ale warto spróbować, tym bardziej, że niczemu nie zaszkodzi. Zakup kolejnej farby może przynieść różne efekty
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 17:24   #233
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Widzę , że czas odświeżyć wątek
Otóż dzisiaj przeglądałam Wizaż i natrafiłam na dziewczynę , która miała śliczne , białe włoski , marzą mi się takie od dawna . Robi je sama . Ja już też mam dosyć rozjaśniania samych odrostów co 1,5 miesiąca za 100 zł a efekt i tak mnie w pełni nie zadowala
Czytałam o kosmetykach takich jak : rozjaśniacz Leo , różowy rozjaśniacz Joanny , Farba Garnier 100 %1 i Palette XXL Mroźny Blond . Co byłoby najlepsze ? Wkleję fotki żeby było wiadomo jakie mam teraz włosy
Pierwsze jest sprzed miesiąca a ostatnie dwa po czwartkowym farbowaniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nati.jpg (123,9 KB, 359 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gvsg.jpg (21,7 KB, 286 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c bnzx.jpg (99,1 KB, 234 załadowań)
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !



N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 09:52   #234
blondi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 375
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Witajcie dziewczyny
Mam pytanko: czy można gdzieś jeszcze kupić tą farbe Palette XXL mrozny blond? Nigdzie jej nie ma, szukałam chyba we wszystkich drogeriach i nie tylko
pozdrawiam
blondi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 10:44   #235
Avari
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 461
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

wczoraj w carrefour'rze widziałam w Galerii Krakowskiej.
Avari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 10:22   #236
blondi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 375
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Dziękuję
blondi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 10:41   #237
blondi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 375
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Witam Jestem juz po nalozeniu farby xxl mrozny blond, nie jestem jednak zadowolona wczesniej mialam pasemka rozjasniaczem- na nich farba swietnie przyjela a na mioch tam gdzie pasemek nie bylo wyszly jakies zółte i nieciekawie to wyglada;/ Zastanawiam sie jak to teraz bedzie z odrostami... czy tez wyjda zółte...Może wie ktoraś koleżanka jak to z odrostami jest?
blondi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 11:13   #238
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Hej! Jakiś czas temu miałam rozjaśniane włosy i nakładany toner i wyszedł z tego absolutnie biały kolor. Po jedym już myciu i spłukaniu tonera pojawiła się żółć, której nie znoszę tymbardziej że mi nie pasuje Postanowiłam farbnąć się wellą kolestonem perfect special blonde w odcieniu 12.11 Po farbowaniu przeżyłam wstrząs Włosy były w odcieniu fioletu, nawet granatu. Myślałam, że już mnie czeka farbowanie na brąz ale po kilku myciach fiolet się wypłukał. W sumie nadal jeszcze trochę go jest, ale kolor mi odpowiada. Nie jest to też typowy biały blond, ale odrosty wyglądają na tym popielu naturalniej, no i pewnie nie zżółkną tak szybko.
Przepraszam, że tak no makeup ale zdjęcie robione z rana

PS: Włosy na końcach są jeszcze mokre po myciu dlatego kolor może wydawać się nieco inny.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosy wella koleston 12_11.jpg (35,1 KB, 454 załadowań)
__________________

Edytowane przez kuseczka
Czas edycji: 2009-05-19 o 11:20
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 11:54   #239
blondi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 375
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Kurcze fajny masz ten kolorek A czy ta farba tez rozjaśnia o ileś tonow?
blondi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 12:17   #240
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Zależy jaki peroxid(nie wiem jak się to wPL nazywa ) użyjesz, na moje blond włosy wymieszałam 9% i podobno rozjaśnia o 2-3 tony, natomiast 12% rozjaśnia o więcej tonów.
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-29 18:58:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.