Rayman 2 na Win7 - problemy z napisami i grafiką - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety > Gry komputerowe

Notka

Gry komputerowe Forum dla graczy komputerowych. Nie wiesz w co grać? Co kupić? Która gra jest fajna? Dołącz i podziel się wiedzą i pomysłami.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-22, 09:13   #1
adamjohnson
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 11

Rayman 2 na Win7 - problemy z napisami i grafiką


Witam! Zainstalowałem wczoraj nostalgicznie grę Rayman 2: The Great Escape ( 1999r. ) na moim komputerze z Windowsem 7. Oczywiście, gra początkowo nie chciała się w ogóle włączyć, ale udało mi się ją skonfigurować i po pewnym czasie ją odpaliłem. Ale są poważne problemy. Zanikają liczne tekstury ( jak np. "buźka" na motylu ) i napisy są w tragicznej jakości, podczas gry kompletnie nic nie można z nich rozczytać - można się co prawda domyślić co jest napisane w menu, ale podczas rozgrywki błąd ten kompletnie psuje grywalność, chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego. Poza tym wszystko działa dobrze, muzyka początkowa jest odtwarzana wyraźnie i we właściwym tempie, pierwszy przerywnik również, z tym że zanikają w nim niektóre tekstury - dalej nie sprawdzałem. Grę odpaliłem w rozdzielczości 1280 x 720 w 16-bitowych kolorach. Gdy próbowałem ją zmieniać to wpłynęło to tylko na tło tj. była widoczna różnica pikseli, natomiast napisy nadal pozostały rozlane. Proszę o konkretną pomoc, bo bez tego granie jest niemożliwe. Pozdrawiam.

EDIT: Dopiero teraz spojrzałem, że faktycznie to wygląda gorzej niż tragicznie. Załączam zdjęcie jak powinno wyglądać poprawne menu w tej grze...

adamjohnson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry komputerowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 09:13:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.