Wzory zaproszeń ślubnych - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-06, 15:54   #31
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Dot.: Zaproszenia....

Cytat:
Napisane przez sohf
aha, na tych kartkach z papieru czerpanego (przynajmniej tych które proponuje ten Pan), można spokojnie drukowac. bardzo ładnie to wychodzi. Jak wreszcie kupię kolorowy tusz do drukarki, i wydrukuję moje zaproszenia to wrzucę zdjęcia. Papier jest naprawdę śliczny.
Pozdrawiam!
Jeśli to nie kłopot to i ja pięknie proszę o namiar...
__________________
NAJWAZNIEJSZA RZECZ NA ŚWIECIE TO UMIEĆ BYĆ SOBĄ...
Michael De Montaigne
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 16:36   #32
Dorothe
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 29
Dot.: Zaproszenia....

Ja natomiast mam mętlik w głowie. Na początku myślałam o kupnie zaproszeń z firmy Kobis, lecz z pewnych względów tego nie zrobię. Udałam się zatem do cartalii i tam wybiorę. Teraz jednakże mam mętlik w głowie. Mam sama wybrać zaproszenia, a jak mam to zrobić, gdy kilka mi się jednakowoż podoba . Może Wy mi podpowiecie .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.10.24101.jpg (80,1 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nice01.jpg (5,7 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg daino01.jpg (32,6 KB, 216 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loreto01.jpg (18,2 KB, 280 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hebe01.jpg (41,8 KB, 191 załadowań)
Dorothe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-06, 16:47   #33
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Dot.: Zaproszenia....

Ojjjjj faktycznie ciężka sprawa...Wszystkie są ładne, ale mnie chyba najbardziej podoba się to zawiązywane na czerwoną wstążkę..
Życzę szybkiego rozstrzygnięcia- pozdrawiam.
__________________
NAJWAZNIEJSZA RZECZ NA ŚWIECIE TO UMIEĆ BYĆ SOBĄ...
Michael De Montaigne
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-07, 20:36   #34
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Zaproszenia....

ja dostałam próbke pierwszego ( te bordowe) jest cudna!! I chyba sie na nią zdecyduję. Wogóle ta firma ma świetne zaproszenia, może cena nie jest ogólnie dostępna- ale jakosc powalająca . pozdrawiam
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 07:51   #35
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Zaproszenia....

Cytat:
Napisane przez bezsenność
ja dostałam próbke pierwszego ( te bordowe) jest cudna!! I chyba sie na nią zdecyduję. Wogóle ta firma ma świetne zaproszenia, może cena nie jest ogólnie dostępna- ale jakosc powalająca . pozdrawiam
mnie nie powalila jakosc "staropolskiego" zaproszenia z cartalii - za 4 zlote oferuja zwykla kolorowa kartke papieru, nieladnie wycieta, jak najtansza papeteria...
moze w twoim przypadku bylo akurat inaczej, ale ogolnie nie radze sugerowac sie zdjeciami.
pozdrawiam.
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-08, 10:42   #36
majunia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 21
Dot.: Zaproszenia....

Super są te zaproszenia !!!!!szczególnie te staropolskie!
Ale zastanawiamy się czy dla wszystkich gości powinny być takie same bo chcielibyśmy dla naszych przyjaciół zaproszenia zupełnie inne jakieś takie bardziej zwariowane a dla rodziny "normalne".A chcę Wam powiedzieć że próbujemy utrzymać w tajemnicy (przed naszą paczką przyjaciół ) to że za kilka miesięcy się pobierzemy i wręczyć wszystkim zaproszenia (może na jakiejś imprezce)dopiero dwa miesiące przed ślubem.
Jeżeli uważacie że pasuje dać inne zaproszenia dla rodziny a inne dla przyjaciół to może macie jakiś pomysł jakie te zaproszenia mają być .
Narazie mam z tym problem bo chciałabym żeby te zaproszenia były inne orginalne ale właściwie nie wiem jakie.
Pozdrawiam.
majunia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 09:39   #37
gosiaisog
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Brno/Czechy
Wiadomości: 111
Wyślij wiadomość przez ICQ do gosiaisog GG do gosiaisog
Dot.: Zaproszenia....

Cytat:
Napisane przez papryczka
mnie nie powalila jakosc "staropolskiego" zaproszenia z cartalii - za 4 zlote oferuja zwykla kolorowa kartke papieru, nieladnie wycieta, jak najtansza papeteria...
moze w twoim przypadku bylo akurat inaczej, ale ogolnie nie radze sugerowac sie zdjeciami.
pozdrawiam.
No ja mam takie z grubszego papieru prawie jak kartonik. Ladnie wyciete i dosyc sztywne.
Dodatkowo calosc byla owijana wstazeczka i nalewany na to lak
gosiaisog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-09, 15:54   #38
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Zaproszenia....

Ja miałam zaproszenia z cartalii. Taki model:

http://www.cartalia.com.pl/slubne/pr...kid=20&pid=256

Środek jest ułożony na kanwie kalendarza, są trzy strony. Na pierwszej napisane są ozdobnie imiona osób mających ma ślub i data oraz dla kogo jest zaproszenie. Na drugiej kto ma ślub (imiona i nazwiska), kiedy i o której. A na trzeciej gdzie ślub i wesele oraz ewentualne dopiski (telefony, czy jakieś prośby)

Zachwytów mielismy mnustwo przy rozdawaniu tych zaproszeń, co było naprawdę miłe.
Ślub był w kwietniu więc całe zaproszenie też super nawiązywało do rozwijającej się przyrody.

Co do zaproszeń staropolskich, też o takich myślałam, ale zrezygnowałam, bo jak zobaczyłam na żywo (nie tylko w cartalii) to zrezygnowałam.

Dorothe z tych zaproszen co pokazałaś to mi najbardziej sie podoba to pierwsze - bordo.
Wiązane na wstążeczkę jest ładne, ale nie jestem pewna jak kartka w środku jest umieszczona - czy ona czasem nie jest luzem - ja bym ich nie brała.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 16:09   #39
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Zaproszenia....

Cytat:
Napisane przez papryczka
mnie nie powalila jakosc "staropolskiego" zaproszenia z cartalii - za 4 zlote oferuja zwykla kolorowa kartke papieru, nieladnie wycieta, jak najtansza papeteria...
moze w twoim przypadku bylo akurat inaczej, ale ogolnie nie radze sugerowac sie zdjeciami.
pozdrawiam.
Papryczko, dostałam od nich próbke tego zaproszenia, jest na prawdę swietnej jakosci, ale cena mówi sama za siebie.

Pozdrawiam
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 18:40   #40
ane3ka_l
Raczkowanie
 
Avatar ane3ka_l
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 203
GG do ane3ka_l
Cytat:
Napisane przez edytcia
Ja miałam zaproszenia z cartalii. Taki model:

http://www.cartalia.com.pl/slubne/pr...kid=20&pid=256

Środek jest ułożony na kanwie kalendarza, są trzy strony. Na pierwszej napisane są ozdobnie imiona osób mających ma ślub i data oraz dla kogo jest zaproszenie. Na drugiej kto ma ślub (imiona i nazwiska), kiedy i o której. A na trzeciej gdzie ślub i wesele oraz ewentualne dopiski (telefony, czy jakieś prośby)
Takie zaproszenie z Cartalii "pożyczyłam" od koleżanki i wpadłam w dziki zachwyt. Sama chyba się na nie zdecyduję bo są naprawdę piękne i bardzo oryginalne. Ja mam w złotej obwolucie - jest dużo ładniejsze od tego prezentowanego na stronie Cartalii...

A tak sobie pomyślałam, że zeskanuję to zaproszenie, które mam. No i wygląda taaaak ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zaproszenie1.jpg (30,7 KB, 456 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zaproszenie2.jpg (18,0 KB, 467 załadowań)
__________________


Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-10-20 o 12:47 Powód: post pod postem
ane3ka_l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 20:05   #41
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Zaproszenia....

Cytat:
Napisane przez bezsenność
Papryczko, dostałam od nich próbke tego zaproszenia, jest na prawdę swietnej jakosci, ale cena mówi sama za siebie.

Pozdrawiam
no nie wiem, czy ja po prostu mialam pecha, ale powaznie mnie BAAARDZO rozczarowalo...
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-13, 21:42   #42
Dorothe
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 29
Dot.: Zaproszenia....

Ja mam teraz problem. Muszę wybrać zaproszenie do jutra, choć mam czas góra do czwartku, ale podobają mi się 2 . Nie wiem, które wybrać ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _01.10.241_2.jpg (80,1 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01.10.24102.jpg (46,4 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01.6.106_b_(nice)_2.jpg (5,7 KB, 84 załadowań)
Dorothe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 11:26   #43
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Cytat:
Napisane przez ane3ka_l
Takie zaproszenie z Cartalii "pożyczyłam" od koleżanki i wpadłam w dziki zachwyt. Sama chyba się na nie zdecyduję bo są naprawdę piękne i bardzo oryginalne. Ja mam w złotej obwolucie - jest dużo ładniejsze od tego prezentowanego na stronie Cartalii...

To już rzecz gustu. Mi podobało się polączenie zieleni z czerwienią czcionki dnia. I tak juz zostało, choć wcześniej też miałam w ręce - w biurze cartalii - właśnie tą opcję, którą Ty wybrałaś.

A tak przy okazji - gratuluję wyboru

Cytat:
Napisane przez Dorothe
Ja mam teraz problem. Muszę wybrać zaproszenie do jutra, choć mam czas góra do czwartku, ale podobają mi się 2 . Nie wiem, które wybrać ?

Oba zaproszenie są w tej samej konwencji. Więc to już Twój wybór, zalezy co lubisz i chodzi mi tu o kolory.
Oba zaproszenia są ładne, ja chyba bym wybrała to bordowe, choć nie przepadam za takim kolorem, ale ten róż dla mnie za bardzo różowy.
Powodzenia.

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-10-20 o 12:48 Powód: post pod postem
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 22:10   #44
Dorothe
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 29
Dot.: Zaproszenia....

Wybraliśmy w końcu 2 rodzaje, gdyż oba się nam bardzo spodobały: Daino oraz Nice z oferty Cartalia. Oba są śliczne .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 01.1.105_(daino)_2.jpg (32,6 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg daino02.jpg (29,7 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 01.6.106_b_(nice)_2.jpg (5,7 KB, 54 załadowań)
Dorothe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 20:12   #45
gosiaczekdm
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczekdm
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: s-c
Wiadomości: 166
Dot.: Zaproszenia....

ja tez mam na oku zaproszenie daino. ale zamowilam probke ktora w necie wygladala znacznie lepiej niz w orginale. a to bylo to zaproszenie

http://www.cartalia.com.pl/slubne/pr...kid=16&pid=187

dlatego po prostu pojdziemy i wybierzemy z katalogu.

w pelni popieram wypowiedzi papryczki
gosiaczekdm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 20:50   #46
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Zaproszenia....

Cytat:
Napisane przez Dorothe
Wybraliśmy w końcu 2 rodzaje, gdyż oba się nam bardzo spodobały: Daino oraz Nice z oferty Cartalia. Oba są śliczne .
Bardzo ładne, te z serduszkami bardziej mi sie podobają. My tez mielismy 2 formaty zaproszeń. Kwadratowe do wreczania osobistego (bardziej mi sie podobaly i nie chciałam z nich rezygnowac), i prostokątne -jak te z z serduszkami, do włożenia w koperte i droga pocztową.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 11:45   #47
mamariki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1
Dot.: Zaproszenia....

A ja miałam fajne zaproszenia za fajną cenę !!!
Na allegro też można,
miałam nr 7 z wizytówkami i zawieszkami

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=765253 72
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=776438 94
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=771013 54
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=761170 62

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=765968 16
mamariki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 13:32   #48
joann5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Zaproszenia....

Hej
Dziewczyny własnie zamówiliśmy zaproszenia (....ufff) i powiem Wam ze ciesze sie, ze nie wybraliśmy ich przez internet. Otoz upatrzyliśmy sobie sliczne zaproszenia na jednej stronce i udalismy sie do przedstawiciela tej firmy w moim miescie - przyznam sie, ze jak zobaczylam to nasze cudo to sie przestraszylam - w rzeczywistosci wygladalo mizernie (małe, papier kiepski, mało miejsca na nadruk) - a w internecie bylo przepiekne.

Dlatego readze Wam isc do jakiejkolwiek drukarni w Waszym miescie - oni maja katalogi z zaproszeniami przeroznych firm (przeciez nie musicie od razu u nich kupowac tylko sie zorientowac). Tak bylo w moim przypadku. Siedzielismy i ogladalismy wszystkie bardzo dlugo. Oczywiscie niektore byly sliczne a niektore marne ale dzieki temu mialam jakies porownanie. Za pomocą internetu dostalismy do domku kilka probek - ale to nam nie pomoglo w wyborze tych jedynych
Waznym wyznacznikiem byla dla nas rownież cena i tam tez porownalismy ceny zaproszen do jakosci i wygladu.
Ale przebrnelismy to i mamy nasze cudenka.
Pozdrawiam
Aska

Moge dodac ze wybralismy zaproszenia ze stronki http://drukarenka.pl/index.php?id=50
joann5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 14:06   #49
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Zaproszenia....

może nie do końca w temacie, ale mam problem. drukuje sama zaproszenia i chciałabym dla dzieci przygotować osobne, zeby tez dostały tylko ze nie mam odpowiedniego tekstu, wszystkie mi sie wydają na taką okolicznośc beznadziejne. czy ktos moze robił coś takiego i ma pomysł co można wpisać w takim dziecięcym zaproszeniu??
z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam!
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-23, 10:43   #50
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zaproszenia....

Cytat:
Napisane przez sohf
wysłałam CI namiary na PW
Pozdrawiam!
i poprosze dla mnie, ok?

z góry dzięki
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 11:13   #51
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Zaproszenia....

Cytat:
Napisane przez sohf
może nie do końca w temacie, ale mam problem. drukuje sama zaproszenia i chciałabym dla dzieci przygotować osobne, zeby tez dostały tylko ze nie mam odpowiedniego tekstu, wszystkie mi sie wydają na taką okolicznośc beznadziejne. czy ktos moze robił coś takiego i ma pomysł co można wpisać w takim dziecięcym zaproszeniu??
z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam!
wiesz co ja tez miałam taki pomysł żeby dla dzieci zrobic osobno, ale później odechciało mi się A myślałam o takim iście dziecinnym/infantylnym zaproszeniu... papier taki jak do wszystkich, ale na okładce jakies czerwone serduszko, kwiatuszek i napis jak na laurce "dla Natalki", a tekst również prosty: Natalko! Mamy zaszczyt zaprosić Cię na nasz ślub i przyjęcie weselne...
pewnie gdyby doszło to do skutku wykombinowałbym jakiś konkretny tekst..., ale taka miałam wizję mniej więcej-prosto! Można by pokusić sie o jakąś rymowankę...
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 14:55   #52
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Zaproszenia....

CZy ktoś ma fajne pomysły na ręcznie robione zaproszenia - chciałabym spróbowac sama zrobić ale wielkich talentów manualnych to nie mam... coś prostego i z klasą
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 16:50   #53
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Zaproszenia....

orginalnych i nietuzinkowych jest dużo!
polecam stonki (przepraszam jesli sie powtarzaja adresy!):
http://www.zaproszenia.com/slub
http://www.galeriazaproszen.pl/
http://www.kobis.com.pl/zaproszenia.php
http://www.cartalia.com.pl/slubne/
tyle ja mam!
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-27, 19:52   #54
Nikula5
Zadomowienie
 
Avatar Nikula5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z zawieszenia między wirtualem a realem :)
Wiadomości: 1 284
GG do Nikula5
Dot.: Zaproszenia....

Cytat:
Napisane przez majunia123
Super są te zaproszenia !!!!!szczególnie te staropolskie!
Ale zastanawiamy się czy dla wszystkich gości powinny być takie same bo chcielibyśmy dla naszych przyjaciół zaproszenia zupełnie inne jakieś takie bardziej zwariowane a dla rodziny "normalne".A chcę Wam powiedzieć że próbujemy utrzymać w tajemnicy (przed naszą paczką przyjaciół ) to że za kilka miesięcy się pobierzemy i wręczyć wszystkim zaproszenia (może na jakiejś imprezce)dopiero dwa miesiące przed ślubem.
Jeżeli uważacie że pasuje dać inne zaproszenia dla rodziny a inne dla przyjaciół to może macie jakiś pomysł jakie te zaproszenia mają być .
Narazie mam z tym problem bo chciałabym żeby te zaproszenia były inne orginalne ale właściwie nie wiem jakie.
Pozdrawiam.
też mam podobny problem - chciałabym aby dla przyjaciół były inne dla rodziny tradycyjne ...wpadłam na pomysł aby znajomym i przyjaciołom wręczyć zaproszenia w satrym stylu z papieru czerpanego zwinięte w rulon włożone do kolorowej butelki ( po winie lub ze sklepu z pamiątkami) i osobiście wręczone ...
Nikula5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 13:39   #55
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Zaproszenia....

http://www.printko.pl/zaproszenia/zaproszenia.htm
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 21:30   #56
ziuta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 17
GG do ziuta
Dot.: Zaproszenia....

To ja też bardzo proszę. Właśnie jestem na etapie wertowania storn tego typu. Dziekuje z góry, buźka
ziuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 00:52   #57
idrisi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5
Dot.: Zaproszenia....

Sohf -czy dobrze zrozumiałam, ze sama drukujesz zaproszenia? Właśnie o tym samym myślę, nie bedę ukrywać, że ze względu na koszty, i błagam pomóż w inspiracji - czy masz gotowy wzór i skąd go zaczerpnąć??? Dodam, że zaproszenia nie muszą być na wysoki połysk. Zresztą, jestem zwolenniczką wzorów nietypowych i przyznam, że większośc prezentownych na stronach drukarni itp, wydaje mi się z lekka infantylna, no po prostu nie do końca w mim guście. Z góry wielkie dzięki!!!
idrisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 11:35   #58
pallas
Przyczajenie
 
Avatar pallas
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7
Dot.: Zaproszenia....

Cytat:
Napisane przez Nikula5
CZy ktoś ma fajne pomysły na ręcznie robione zaproszenia - chciałabym spróbowac sama zrobić ale wielkich talentów manualnych to nie mam... coś prostego i z klasą
Zajrzyj tutaj:http://☠☠☠☠☠☠☠.com/9244b Recznie robione
pallas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 12:42   #59
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Zaproszenia....

na moim slubie bylo kilka rodzajow zaproszen. starsi dostai tradycyne zaproszenia tylko w kilku rozbych formach a mlodzi bardziej nowoczesne. nikt sie nie obrazil a nawet byli dziwieni i pozytywnie zaskoczeni.
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 10:04   #60
Mylka
Raczkowanie
 
Avatar Mylka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 292
Dot.: Zaproszenia....

To jeszcze ja poproszę jeśli to nie kłopot...
Mylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-14 15:46:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.