Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-07-17, 13:53   #2191
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hankaskakankadwakije Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc wszystkim. Nie wiem czy trafilam na dobry watek, ale niestety innego nie moge znalezc :P Mianowicie chodzi mi o sprawy ROZJASNIAJACY z firmy Hegron. Znalazlam go w gazecie i pisza o nim ze, jezeli przez kilka dni bedziemy nim ukladac wlosy (bo jest tez mocno utrwalajacy) wlosy nabiota jasnego zabarwienia oraz ze po zaprzestaniu stosowania sprayu wroca do normy. Zastanawiam sie, czy moze sa z tego jakies inne kolory, bo nie moge nic o tym znalezc w internecie. Jezeli wiecie cos o tym, bylabym BAAAAAAAARDZo wdzieczna. Pozdrawiam !
Nie znam tego kosmetyku, ale wed³ug mnie to albo zwyk³y rozja¶niacz w spreju, albo po prostu sprej koloryzuj±cy, ktory nie wnika we w³osy, a jedynie oblepia je kolorem. A takie "oblepiacze" to ju¿ od dawna s± na rynku, spokojnie mo¿na je dostaæ w sklepach fryzjerskich. Ja sama mam takie. Tyle, ¿e te, które mam ja maj± nienaturalne kolory.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-17, 20:29   #2192
xXklaudiaaaxX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Zamo¶æ
Wiadomo¶ci: 3
GG do xXklaudiaaaxX
Talking Szamponetka. ;))

Hej.
Chcia³abym jutro pomalowaæ sobie w³osy szamponetk±, tylko, ¿e ja nigdy nie malowa³am w³osów i nie wiem jaki kolor mam kupiæ, ¿eby wyszed³ taki jaki planujê. Chcia³abym taki : http://earsucker.com/wp-content/uplo...n_wentz_nc.jpg ;] tylko nie wiem czy wgl sa takie kolory szamponetek
I czy one szybko siê zmywaj±? Tak jak pisze na opakowaniu ? ;>

PS-sorki, za kolejny taki temat ;P
xXklaudiaaaxX jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-18, 14:04   #2193
laguna55555
Przyczajenie
 
Avatar laguna55555
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 22
Question Dot.: Szamponetka. ;))

...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1226922336new.jpg (47,8 KB, 65 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg img68989_fryzury-dlugie_194528braz.jpg (8,6 KB, 73 za³adowañ)
__________________

Edytowane przez laguna55555
Czas edycji: 2015-01-31 o 21:59
laguna55555 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-18, 15:39   #2194
kaasiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 81
Dot.: Re: jak czêsto mogê u¿ywaæ szamponów koloryzuj±cych?

hej dziewczyny! moze ja wypowiem siê na ten temat , bo z szamponem koloryzuj±cym mialam styczno¶æ... od razu odradzam szampon kolorzuj±ce firmy palette!! jest to najgorsza firma jesli chodzi o szampony jaka moze byæ!! (ja niestety dowiedialam, sie o tym za pozno..) Nie do¶æ ze starsznie niszczy wlosy, to nie zmywa sie po 24 umyciach, jak jest napisane na opakowaniu. W tamtym roku w wakcje a doklandie 1 sierpnia kupilam ten produkt (granatow± czerñ). Mój naturalny kolor wlosow do ciemny br±z. mama pomogla mi z farbowaniem ich. Po tym ,,zabiegu'' i wysuszeniu wlosow kolor mi sie bardzo podobal - przyznam, choc nie bardzo pasowal do mojej cery, gdyz byla troche za jasna do taklich ciemnych wlosow;P (wyszedl meega czarny kolor wpadajacy w granat). We wrzesniu szlam do szkoly (3kl gim) , a tak sie sklada , ze jescze nie moglam farbowac wlosow, ale wiedzialam ze do tego czasu mi zejdzie.. no ewentualnie kolor bedzie sie trzymal do polowy wrzesnia góra. Min±³ ca³y wrzesien... kolor dalej sie trzymal.. pazdziernik, listopad.. mialam starszne odrosty, co nie wygl±da³o zbyt ciekawie. co prawda juz po np pol roku kolor nie byl tak intentywny. Byl duzo slabszy niz pierwotnie, jednak nadal bylo widac farbowane wlosy. Do tej pory (jesli siê kto¶ dokladnmie przyjrzy) widaæ inny odcieñ. Na szczêcie niedlugo idê do fryzjera zrobic z tym porz±dek i w koncu pozegnam siê z tymi straszymi odrostami!! Nie wiem jak inne kolory z tej firmy, ale ponoc tez kolor nie schodzi, poza tym wlosy sie starsznie wysuszaj±!) Zdecydownie nie polecam firmy PALETTE!!
kaasiunia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-18, 19:31   #2195
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez laguna55555 Poka¿ wiadomo¶æ
Przy³±czam siê do w±tku Mam pytanko do bardziej "obeznanych" w temacie koloryzacji szamponetkami:
Jak± szamponetkê polecacie by uzyskaæ efekt w³osów na drugim zdjêciu?
Czy szamponetka bêdzie schodzi³a raczej równomiernie czy pojawi siê jak przy farbach problem odrostów?
Nigdy nie farbowa³am w³osów i jestem ca³kowicie zielona w tym temacie, proszê o Wasze wsparcie
(aktualny kolor moich naturalnych w³osów na zdjêciu 1)
Za³±cznik 2381965

Za³±cznik 2381966
Ale moment, na tym drugim zdjêciu s± ró¿ne kolory w³osów... Ale rozumiem, ¿e Tobie chodzi o ten ja¶niejszy od Twojego obecnego? Je¿eli tak to przykro mi, szamponetk± to nie wyjdzie.

Cytat:
Napisane przez kaasiunia Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny! moze ja wypowiem siê na ten temat , bo z szamponem koloryzuj±cym mialam styczno¶æ... od razu odradzam szampon kolorzuj±ce firmy palette!! jest to najgorsza firma jesli chodzi o szampony jaka moze byæ!! (ja niestety dowiedialam, sie o tym za pozno..) Nie do¶æ ze starsznie niszczy wlosy, to nie zmywa sie po 24 umyciach, jak jest napisane na opakowaniu. W tamtym roku w wakcje a doklandie 1 sierpnia kupilam ten produkt (granatow± czerñ). Mój naturalny kolor wlosow do ciemny br±z. mama pomogla mi z farbowaniem ich. Po tym ,,zabiegu'' i wysuszeniu wlosow kolor mi sie bardzo podobal - przyznam, choc nie bardzo pasowal do mojej cery, gdyz byla troche za jasna do taklich ciemnych wlosow;P (wyszedl meega czarny kolor wpadajacy w granat). We wrzesniu szlam do szkoly (3kl gim) , a tak sie sklada , ze jescze nie moglam farbowac wlosow, ale wiedzialam ze do tego czasu mi zejdzie.. no ewentualnie kolor bedzie sie trzymal do polowy wrzesnia góra. Min±³ ca³y wrzesien... kolor dalej sie trzymal.. pazdziernik, listopad.. mialam starszne odrosty, co nie wygl±da³o zbyt ciekawie. co prawda juz po np pol roku kolor nie byl tak intentywny. Byl duzo slabszy niz pierwotnie, jednak nadal bylo widac farbowane wlosy. Do tej pory (jesli siê kto¶ dokladnmie przyjrzy) widaæ inny odcieñ. Na szczêcie niedlugo idê do fryzjera zrobic z tym porz±dek i w koncu pozegnam siê z tymi straszymi odrostami!! Nie wiem jak inne kolory z tej firmy, ale ponoc tez kolor nie schodzi, poza tym wlosy sie starsznie wysuszaj±!) Zdecydownie nie polecam firmy PALETTE!!
Dobrze wiemy, ¿e Palette to z³o [ dodatkowo testowane na zwierzêtach ]. Mam nadziejê, ¿e ju¿ nikt siê na to paskudztwo nie z³apie.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-18, 22:59   #2196
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomo¶ci: 21 441
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

A ja jednak posz³±m na "³atwizne" i kupi³am szamponetkê Joanny sredni blond. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Od¶wie¿y³am kolor w³osów, mam ³adny sredni blondzik za 3,5 z³:haha:
Rewelacja.
Linka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-19, 20:47   #2197
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Za nieca³ych 10 dni bêdê szamponetkowa³a w³osy na winn± czerwieñ Marion. Ju¿ siê doczekaæ nie mogê

Cytat:
Napisane przez Linka25 Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem bardzo zadowolona z efektu.
Najwa¿niejsze
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 19:50   #2198
Mikaela_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

W koñcu kupi³am szamponetkê Joanny razem z przyjaæió³k±. Ona wziê³a 2 saszetki kasztanowego br±zu, a ja jedn± kawowego br±zu ( na ca³o¶æ) i g³êboki burgund jako taki odpa³. Mam parê pomys³ów co do tego burgundu, mo¿e byæ ciekawie Ona juz siê pofarbowa³a i jest zadowolona, ja siê pofarbuje jutro Na wyje¼dzie. Specjalnie wziê³am z Joanny, bo wiem ¿e przynajmniej siê zmyje ;o
Ciekawa jestem jak to wyjdzie.
__________________
...
Mikaela_26 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-21, 20:51   #2199
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piek³em
Wiadomo¶ci: 5 564
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Dziewczyny! Jak my¶licie, czy taki kolor: http://www.superphotospace.com/image...b3661abf-t.jpg da siê uzyskaæ szamponetk± na w³osach w kolorze ¶redniego br±zu?
__________________

"Ka¿dy pope³nia g³upstwa, kiedy jest nieszczê¶liwy.."



Jamajka007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-22, 10:07   #2200
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mikaela_26 Poka¿ wiadomo¶æ
W koñcu kupi³am szamponetkê Joanny razem z przyjaæió³k±. Ona wziê³a 2 saszetki kasztanowego br±zu, a ja jedn± kawowego br±zu ( na ca³o¶æ) i g³êboki burgund jako taki odpa³. Mam parê pomys³ów co do tego burgundu, mo¿e byæ ciekawie Ona juz siê pofarbowa³a i jest zadowolona, ja siê pofarbuje jutro Na wyje¼dzie. Specjalnie wziê³am z Joanny, bo wiem ¿e przynajmniej siê zmyje ;o
Ciekawa jestem jak to wyjdzie.
Czekamy na zdjêcia

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny! Jak my¶licie, czy taki kolor: http://www.superphotospace.com/image...b3661abf-t.jpg da siê uzyskaæ szamponetk± na w³osach w kolorze ¶redniego br±zu?
Je¿eli masz w³osy niewiele ciemniejsze to pewnie by siê da³o. Mo¿esz spróbowaæ balsamem firmy Venita, on nie wnika zbytnio we w³osy, za to je "oblepia" kolorem, przez co wra¿enie minimalnie ja¶niejszego koloru jest mo¿liwe do uzyskania
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-22, 15:25   #2201
malybuks
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 91
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Witam,

Mam problem, fabowa³am w³osy castingiem br±z i ciemny br±z, a teraz mam ju¿ dosc tych czarnych w³osów i chce mieæ br±zowe, takie jak dawniej. Wpad³am na dziwny pomys³, ciekawe co o nim my¶licie... Zeby na³o¿yc na w³osy hennê do w³osów ( kiedys przez kilka lat farbowalam ni± wlosy) , poniewa¿ henna nie wnika we w³osa tylko siê "owija" wokó³ niego.... Jak my¶licie?? Czy po na³o¿eniu br±zowej henny wytêpie ten czarny kolor??


Pozdrawiam
malybuks jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-22, 18:10   #2202
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malybuks Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,

Mam problem, fabowa³am w³osy castingiem br±z i ciemny br±z, a teraz mam ju¿ dosc tych czarnych w³osów i chce mieæ br±zowe, takie jak dawniej. Wpad³am na dziwny pomys³, ciekawe co o nim my¶licie... Zeby na³o¿yc na w³osy hennê do w³osów ( kiedys przez kilka lat farbowalam ni± wlosy) , poniewa¿ henna nie wnika we w³osa tylko siê "owija" wokó³ niego.... Jak my¶licie?? Czy po na³o¿eniu br±zowej henny wytêpie ten czarny kolor??


Pozdrawiam
Po pierwsze, henny nie powino siê k³a¶æ na w³osy koloryzowane chemicznie. Jak ju¿ to polecam do takich dzia³añ balsam firmy Venita na bazie henny.

Po drugie czerni chyba nic dobrze nie pokryje. Jak ju¿ to widoczna bêdzie zmiana samego odcienia w³osów. Ale mo¿esz spróbowaæ wy¿ej wspomnianym balsamem.

Aczkolwiek ju¿ lepiej zrobiæ dekoloryzacjê, albo chocia¿ rozja¶niæ kilkana¶cie pasemek i na to po³o¿yæ jaki¶ jasny br±z. Wtedy czupryna optycznie na pewno bêdzie ja¶niejsza
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-22, 18:15   #2203
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Red face Szamponetka Joanna

Mam w³osy pofarbowane kolorem popielaty jasny blond. Nie s± jednak bardzo jasne, poniewa¿ farba by³a na³o¿ona na ciemny kolor. W³osy maj± po prostu ch³odny odcien naturalnego blondu. Mam ju¿ niewielki odrost i na razie brak funduszy ¿eby pój¶æ do fryzjera... Chcia³am spróbowaæ tymczasowo zastosowaæ szamponetkê Joanny w odcieniu 02 per³owy blond. Z opakowania kolor wygl±da na odcieñ w ch³odnej tonacji, ale mam obawy ¿eby nie wysz³o mi co¶ zielonego na g³owie
Wiem, ¿e odrostów nie chwyci tak mocno jak reszty w³osów, ale przynajmniej kolor w miarê siê zrówna...
Jak my¶licie? Uda siê czy mo¿e wyj¶æ ¼le? (zielono lub jakos ciemno..)
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-23, 08:47   #2204
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szamponetka Joanna

Mia³am jako¶ w przysz³y czwartek szamponetkowaæ na czerwieñ. Plany siê nie zmieni³y, ale za to wczoraj zaszala³am z ober¿yn± Joanny Kolor jest fajny, aczkolwiek zimny. Na opakowaniu by³ ciep³y. Ale i tak mi siê podoba i dobrze w nim wygl±dam ¦wietnie siê czujê w takich kolorkach. Jako¶ pó¼niej zamieszczê zdjêcia

Cytat:
Napisane przez visionAM Poka¿ wiadomo¶æ
Mam w³osy pofarbowane kolorem popielaty jasny blond. Nie s± jednak bardzo jasne, poniewa¿ farba by³a na³o¿ona na ciemny kolor. W³osy maj± po prostu ch³odny odcien naturalnego blondu. Mam ju¿ niewielki odrost i na razie brak funduszy ¿eby pój¶æ do fryzjera... Chcia³am spróbowaæ tymczasowo zastosowaæ szamponetkê Joanny w odcieniu 02 per³owy blond. Z opakowania kolor wygl±da na odcieñ w ch³odnej tonacji, ale mam obawy ¿eby nie wysz³o mi co¶ zielonego na g³owie
Wiem, ¿e odrostów nie chwyci tak mocno jak reszty w³osów, ale przynajmniej kolor w miarê siê zrówna...
Jak my¶licie? Uda siê czy mo¿e wyj¶æ ¼le? (zielono lub jakos ciemno..)
Wed³ug mnie tu nie ma co wyj¶æ ¼le. W najgorszym wypadku po prostu nie bêdzie w ogóle efektu, co takie okropne nie jest :P Ale nigdy nie nak³ada³am blondu na naturalnie ciemne w³osy wiêc w³osów sobie ¶ci±æ nie dam, ¿e tak bêdzie.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-23, 12:16   #2205
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomo¶ci: 8 507
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Hej ma pytanko. Otó¿ ostatni raz farbowa³am sobie w³osy nieca³y rok temu(koniec sierpnia) i by³y to pasemka, troche blond, trochê br±zu, czarnego. Moje naturalne w³osy to ciemny blond, mam w³osy za ³opatki. I moje pytanie czy gdybym chcia³a pomalowaæ w³osy szamponetk± na jaki¶ blond to co¶ by to da³o? tj czy z³apa³oby mi te ciemne kosmyki, boje siê ze we¼mie mi tylko odrosty a reszte nie, no i czy jedna szamponetka wystarczy czy lepiej kupiæ 2? no i jak± firmê by¶cie poleca³y? wiem, ¿e du¿o pytañ ale czekam na odp. chcia³±bym uzyskaæ blond ale jaki¶ taki ³adny, naturalny jest to w ogóle mo¿liwe szamponetk±?
__________________



Nasz ¦lub

Jeste¶ z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-23, 14:31   #2206
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justi699 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ma pytanko. Otó¿ ostatni raz farbowa³am sobie w³osy nieca³y rok temu(koniec sierpnia) i by³y to pasemka, troche blond, trochê br±zu, czarnego. Moje naturalne w³osy to ciemny blond, mam w³osy za ³opatki. I moje pytanie czy gdybym chcia³a pomalowaæ w³osy szamponetk± na jaki¶ blond to co¶ by to da³o? tj czy z³apa³oby mi te ciemne kosmyki, boje siê ze we¼mie mi tylko odrosty a reszte nie, no i czy jedna szamponetka wystarczy czy lepiej kupiæ 2? no i jak± firmê by¶cie poleca³y? wiem, ¿e du¿o pytañ ale czekam na odp. chcia³±bym uzyskaæ blond ale jaki¶ taki ³adny, naturalny jest to w ogóle mo¿liwe szamponetk±?
Setki razy by³o tutaj ju¿ pisane, ¿e szamponetka nie odbarwi w³osów ciemniejszych ni¿ jej kolor.
No, czasami ciemne kolory ³api± na w³osach o ton lub dwa ciemniejszych, ale to nie jest zasada. Tak¿e blondem raczej swoich w³osów nie zabarwisz.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-23, 14:41   #2207
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomo¶ci: 8 507
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
Setki razy by³o tutaj ju¿ pisane, ¿e szamponetka nie odbarwi w³osów ciemniejszych ni¿ jej kolor.
No, czasami ciemne kolory ³api± na w³osach o ton lub dwa ciemniejszych, ale to nie jest zasada. Tak¿e blondem raczej swoich w³osów nie zabarwisz.
czyli mogê zapomnieæ o szamponetce szkoda ale trudno, dziêki za odp
__________________



Nasz ¦lub

Jeste¶ z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-23, 14:41   #2208
Exly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 693
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justi699 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej ma pytanko. Otó¿ ostatni raz farbowa³am sobie w³osy nieca³y rok temu(koniec sierpnia) i by³y to pasemka, troche blond, trochê br±zu, czarnego. Moje naturalne w³osy to ciemny blond, mam w³osy za ³opatki. I moje pytanie czy gdybym chcia³a pomalowaæ w³osy szamponetk± na jaki¶ blond to co¶ by to da³o? tj czy z³apa³oby mi te ciemne kosmyki, boje siê ze we¼mie mi tylko odrosty a reszte nie, no i czy jedna szamponetka wystarczy czy lepiej kupiæ 2? no i jak± firmê by¶cie poleca³y? wiem, ¿e du¿o pytañ ale czekam na odp. chcia³±bym uzyskaæ blond ale jaki¶ taki ³adny, naturalny jest to w ogóle mo¿liwe szamponetk±?
Mi siê wydaje, ¿e ci nie z³apie tych br±zowych i czarnych kosmyków, bo szamponetka nie rozja¶nia w³osów.

A tak w ogóle... to dawno tu nie zagl±da³am Czekoladowy br±z Joanny nadal jest piêkny i chocia¿ wydaje mi siê, ¿e jest trochê ja¶niejszy to wyg³±da równie piêknie (nie wiem nawet, czy nie lepiej ) tak¿e polecam w 100% !!!
__________________
Czy nie lepiej by³oby, zamiast têpiæ z³o, szerzyæ dobro?


Exly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-23, 14:49   #2209
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomo¶ci: 8 507
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

aha a np jaki¶ br±z prêdzej by co¶ zdzia³a³?
__________________



Nasz ¦lub

Jeste¶ z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-23, 15:21   #2210
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez justi699 Poka¿ wiadomo¶æ
aha a np jaki¶ br±z prêdzej by co¶ zdzia³a³?
Czarnych pasemek i tak nie pokryje, ale nie powinno ich byæ zbytnio widaæ. Zwa³szcza jak nie jest ich pe³no.
I my¶lê, ¿e np. br±z firmy Delia albo Marion powinien daæ radê. Co do Joanny pewna nie jestem, mo¿e byæ za s³aby. Ale to kwestia w³osów. U mnie Joanna po góra dwu myciach schodzi.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-24, 16:04   #2211
gwiazda0807
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 5
Szamponetka

Mam do Was Kochane pytanie, poniewaz nie jestem zbyt doswiadczona w tematach farbowania w³osów
Naturalnie mam w³osyb koloru ¶redniego blondu, jest to najbardziej pospolity kolor w³osów Polek, gdy wyjdê na s³oñce czasem robi± mi siê jasne refkleksy, przy sztucznym ¶wietle mam wrazenie jakby by³y o drobinê rude.
oko³o 3 miesi±ce temu kolezanka zrobi³a mi cienkie pasemka, jednak ja nie jestm zadowolona do konca z tego efektu, nie widaæ ich, jest ich bardzo ma³o, nawet odrosty nie rzucaja siê w oczy.
Nie jestem pewna czy w jasnych blond w³osach bedzie mi do twarzy ( mam b. jasna karnacjê i niebieskie oczy) dlatego chcialam sprobowaæ najpierw z szamponetka (8-10 myæ) MY¦LICIE ZE TO DOBRY POMYSL? czy bêd± w ogóle jakies efekty rozjasnienia, czy nic? Czy warto?
gwiazda0807 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-24, 16:22   #2212
SummerGlow
Rozeznanie
 
Avatar SummerGlow
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: 7th Heaven
Wiadomo¶ci: 693
Dot.: Szamponetka

Z tego co rozumiem to saszetka koloru blond jasniejszego niz Twoj? Niestety nic z tego nie wyjdzie.. szamponetka nie jest w sranie rozjasnic wloski.. Jesli masz wloski nigdy nie farbowane moze i gdzieniegdzie cos sie pojawi, ale efekt nie bedzie za ciekawy..
__________________
"Niektórzy uwa¿aj±, ¿e pi³ka no¿na jest kwesti± ¿ycia i ¶mierci. Jestem rozczarowany takim podej¶ciem. Zapewniam, ¿e jest czym¶ znacznie, znacznie wa¿niejszym." B.Shankly
Blue heart forever - CFC
Zapuszczam wloski
o9.11.2013 --> CP
13.01.2014 --- 44,5 cm
SummerGlow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-24, 17:17   #2213
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 4 604
Dot.: Szamponetka

Dlaczego nie skorzysta³a¶ z wyszukiwarki zanim za³o¿y³a¶ ten w±tek?
Szamponetka NIGDY nie rozja¶ni w³osów!
__________________


tootsie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-24, 17:29   #2214
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomo¶ci: 8 507
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

zakupi³am szamponetkê jutro wielka próba

to mówicie dziewczyny ¿e jak kto¶ np ma w³osy ciemny blond to szamponetka nic nie da? Nic a nic? bo ze mn± kole¿anka siê dzi¶ sprzecza³a ¿e da bo to jest szamponetka i zabarwi mi siê wydaje ze moze i zabarwi ale tylko troche
__________________



Nasz ¦lub

Jeste¶ z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-25, 19:11   #2215
Martu$iAj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Kochane mam problem.
Licze na Was.
Moj naturalny kolor w³osów to ciemny br±z. Od roku czau farbowa³am w³osy farb± L'Oreal Casting Creme Gloss czerni±. Kolor mia³ siê sp³ukiwaæ po 28 myciach ale by³o widaæ tylko odrosty a kolor siê nie sp³ukiwa³.;| w maju sz³am na wesele i chchia³am siê pozbyæ ju¿ tego koloru a mia³am ju¿ ca³kiem spory odrost 5 centymetrowy. Postanowi³am zafarbowaæ na odcieñ br±zu ca³e w³osy licz±c na to ¿e odrost siê przyciemni i chocia¿ troche sp³ucze kolor czarny. Farbowa³am Garnierem. Gdy sp³uka³am farbe okaza³o siê ¿e odrost zrobi³ sie RUDYYYYYY czarny lekko zmieni³ siê w br±z.
Posz³am odrazy do fryzjera pooda³ mnie ¶ci±gniêcia kolory i na³o¿enia farby br±zowej. zap³aci³am 280 z³ a efekt by³ taki ¿e z pocz±tku mia³±m na w³osach odcieñ br±zu jaki mam naturalnie a po¼niej po kolejnych myciach ten odrost dawny rudy zacz±l sie przedzierac przez braz i w efekcie mam brazowy kolor zblizony do naturalnego i 5 cm rudego z poprzedniego farbowania i od czóbka g³owy przedziera siê juz moj braz naturalny. tak wiec mam 3 pasma na g³owie. Porad¼cie co teraz mam zrobic.
Licze na Was kobitki.;**
Martu$iAj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-25, 21:36   #2216
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Wybaczcie dziewczyny, wyjecha³am z domu zanim zdjêcie w³osów wstawi³am ;/Za to jak 10 sierpnia wrócê to dostaniecie pakiet- niedawny fiolet, który fioletem ju¿ nie jest :P I czerwony, który bêdzie robione we wtorek/¶rodê.

Cytat:
Napisane przez justi699 Poka¿ wiadomo¶æ
zakupi³am szamponetkê jutro wielka próba
Czekamy.

Cytat:
to mówicie dziewczyny ¿e jak kto¶ np ma w³osy ciemny blond to szamponetka nic nie da? Nic a nic? bo ze mn± kole¿anka siê dzi¶ sprzecza³a ¿e da bo to jest szamponetka i zabarwi mi siê wydaje ze moze i zabarwi ale tylko troche
No wiadomo, ¿e jak szamponetka bêdzie np. ton ja¶niejsza to te najja¶niejsze fragmenty pokoloryzuje i da ogólne wra¿ebie riz¶wietkenia fryzury. Ale to po jednym myciu zniknie. Wyj±tkiem jest balsam Venity, który z zasady "oblepia" w³osy kolorem. Wtedy mo¿na spróbowaæ "rozja¶niæ" w³osy nawet 3 czy 4 tony ja¶niejsze. Ale nie zawsze to wychodzi.

Cytat:
Napisane przez Martu$iAj Poka¿ wiadomo¶æ
Kochane mam problem.
Licze na Was.
Moj naturalny kolor w³osów to ciemny br±z. Od roku czau farbowa³am w³osy farb± L'Oreal Casting Creme Gloss czerni±. Kolor mia³ siê sp³ukiwaæ po 28 myciach ale by³o widaæ tylko odrosty a kolor siê nie sp³ukiwa³.;| w maju sz³am na wesele i chchia³am siê pozbyæ ju¿ tego koloru a mia³am ju¿ ca³kiem spory odrost 5 centymetrowy. Postanowi³am zafarbowaæ na odcieñ br±zu ca³e w³osy licz±c na to ¿e odrost siê przyciemni i chocia¿ troche sp³ucze kolor czarny. Farbowa³am Garnierem. Gdy sp³uka³am farbe okaza³o siê ¿e odrost zrobi³ sie RUDYYYYYY czarny lekko zmieni³ siê w br±z.
Posz³am odrazy do fryzjera pooda³ mnie ¶ci±gniêcia kolory i na³o¿enia farby br±zowej. zap³aci³am 280 z³ a efekt by³ taki ¿e z pocz±tku mia³±m na w³osach odcieñ br±zu jaki mam naturalnie a po¼niej po kolejnych myciach ten odrost dawny rudy zacz±l sie przedzierac przez braz i w efekcie mam brazowy kolor zblizony do naturalnego i 5 cm rudego z poprzedniego farbowania i od czóbka g³owy przedziera siê juz moj braz naturalny. tak wiec mam 3 pasma na g³owie. Porad¼cie co teraz mam zrobic.
Licze na Was kobitki.;**
Tutaj za bardzo nie ma co radziæ. Dbaj o w³osy, bo dekoloryzacja by³a dla nich sporym wyzwaniem, a po jakim¶ czasie id¼ do fryzjera z pro¶b± o pofarbowanie tych rudych w³osów na Twój naturalny br±z. Albo zapytaj go tylko czy op³aca siê to szamponetk± robic. Bo takiej powa¿nej porady przez internet, zw³aszcza bez obejrzenia w³osów to nie chcê dawaæ, bo nie mam nawet jak przewidzieæ skutków proponowanych przeze mnie dzia³añ.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-26, 15:00   #2217
Jagoda91
Raczkowanie
 
Avatar Jagoda91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 71
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Hej mam pytanko
Wczoraj u¿y³am szamponetki firmy Marion kasztan kolor w ogóle nie wyszed³ taki jak by³ na opakowaniu nawet w ogóle nie wyszed³ i jest tylko jego odcieñ
Chcia³abym mieæ kasztanowe w³oski wiêc teraz pytanie czy mogê kupiæ jak±¶ inn± szamponetkê i na³o¿yæ na ni± i czy wyjdzie?? I jakie szamponetki koloru kasztan mo¿ecie mi poleciæ ?? Czekam na odp i z góry dziêkuje
__________________
Z ka¿dym dniem zmieniam siê
Zmieniam siê i wiem
¯e istotna jest to zmiana
Z ka¿dym dniem wiêcej wiem
A to bardzo w ¿yciu mi pomaga

£.
Jagoda91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-26, 19:16   #2218
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Jagoda91 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej mam pytanko
Wczoraj u¿y³am szamponetki firmy Marion kasztan kolor w ogóle nie wyszed³ taki jak by³ na opakowaniu nawet w ogóle nie wyszed³ i jest tylko jego odcieñ
Chcia³abym mieæ kasztanowe w³oski wiêc teraz pytanie czy mogê kupiæ jak±¶ inn± szamponetkê i na³o¿yæ na ni± i czy wyjdzie?? I jakie szamponetki koloru kasztan mo¿ecie mi poleciæ ?? Czekam na odp i z góry dziêkuje
A jaki masz swój naturalny kolor w³osów?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-26, 21:21   #2219
Jagoda91
Raczkowanie
 
Avatar Jagoda91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomo¶ci: 71
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
A jaki masz swój naturalny kolor w³osów?
Ciemny blond
__________________
Z ka¿dym dniem zmieniam siê
Zmieniam siê i wiem
¯e istotna jest to zmiana
Z ka¿dym dniem wiêcej wiem
A to bardzo w ¿yciu mi pomaga

£.

Edytowane przez Jagoda91
Czas edycji: 2009-07-26 o 21:22
Jagoda91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-26, 21:22   #2220
majkka
Raczkowanie
 
Avatar majkka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kujawy.
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

A ja mam ma³y, dra¿ni±cy problem

Na pocz±tku kwietnia tego roku pofarbowa³am w³osy szamponetk± Joanny, kasztanowy br±z. By³ to mój trzeci raz z tym szamponem. Za ka¿dym razem kolor nie sp³uka³ siê do koñca, a ja farbowa³am, gdy widzia³am, ¿e kolor nie jest ju¿ równy (mniej wiêcej po miesi±cu, mo¿e troszkê pó¼niej). Od kwietnia kolor trzyma siê na w³osach, koñcówki s± bardzo ciemne, góra w³osów po³yskuje na mied¼/rudy i widaæ tam te¿ mój naturalny kolor. Nie wiem co mam zrobiæ Czy czekaæ a¿ siê spierze, pofarbowaæ?
majkka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.