Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-31, 21:14   #4141
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
Chodzi o kapsułki żelatynowe? Są proste w użyciu, wkładasz tam co chcesz i zamykasz. Zjadłam już sporo takich. Nie musisz rozpuszczać Q10, chyba że zależy Ci też na kwasie hialuronowym w kapsułce.
Dokładnie o te mi chodziło
Pomyślałam, że fajnie będzie dodać do Q10 żel H na nawilżenie. Powiesz czym napełniałaś swoje kapsułki?
Zastanawiam się jeszcze nad ekstraktem z soi, bo kiełków nie zniosę. Są obleśne
Chyba najgorsza rzecz jaką kiedykolwiek brałam do ust.
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 23:10   #4142
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Przez jakiś czas suplementowałam się kurkuminą i piperyną z innego sklepu na pojawiające się co jakiś czas niespodzianki na twarzy, ale mimo regularnego brania nie zauważyłam różnicy, więc nie kupowałam nowych. Teraz wzięłam kolejny komplet do samej piperyny (szybsza pigmentacja i działanie przeciwbakteryjne). Chciałam też kapsułkować luteinę, ale skoro rozpuszcza się łatwo w tłuszczach, to nie będę kombinować i poprostu będę rozpuszczać odmierzoną porcję w oleju przed spożyciem.
Jak chcesz się czymś suplementować to na pewno warto.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 14:06   #4143
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Olejek Monoi na końcówki....i o balsamu, a pachnie cudownie. Natomiast Eclipta jako płukanka do włosów...zapobiega wypadaniu, odżywia,niweluje przetłuszczanie a także lekko pociemnia kolor włosków

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
A jak u Was sprawdzają się atomizery z Mazideł? Ja miałam 3 i każdy dość szybko zakończył swój żywot... Można w jakimś stacjonarnym sklepie kupić takie cudo? Czym ja rozpyle 10 ml odżywke ?
tak poza tym : pojemniczki... http://www.zrobsobiekrem.pl/?opakowania-kosmetyczne,80
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 16:15   #4144
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
Przez jakiś czas suplementowałam się kurkuminą i piperyną z innego sklepu na pojawiające się co jakiś czas niespodzianki na twarzy, ale mimo regularnego brania nie zauważyłam różnicy, więc nie kupowałam nowych. Teraz wzięłam kolejny komplet do samej piperyny (szybsza pigmentacja i działanie przeciwbakteryjne). Chciałam też kapsułkować luteinę, ale skoro rozpuszcza się łatwo w tłuszczach, to nie będę kombinować i poprostu będę rozpuszczać odmierzoną porcję w oleju przed spożyciem.
Jak chcesz się czymś suplementować to na pewno warto.
Bardzo dziękuje za odpowiedz. Mam jeszcze pytanko czysto techniczne.
Chciałam przygotować kapsułki w ten sposób:
1. Przygotować żel H małocząsteczkowy 1% na wodzie spożywczej
2. Rozproszyć koenzym Q10 w żelu
3. Wyjdzie około 100 ml. Napełniać kapsułki porcją 1ml.
3. Brać po jednej kapsułce dziennie podczas posiłku zawierającego tłuszcze. (koenzym rozpuszcza się w tłuszczach.

I teraz tak. Chciałam przygotować sobie 100 porcji z żelu i Q10 w kapsułkach i trzymać to w lodówce. Czym to zakonserwować żeby nadawało się do spożycia? Mam Optiphen plus z Mazideł. Nada się?

I jeszcze druga sprawa. Skończył mi się ukręcony krem bazowy, więc dziś robiłam kolejną porcję. Postanowiłam dodać mniej biobazy, bo moja skóra średnio na nią reaguję. Wyszła mi bardzo rzadka emulsja. Macie jakiś patent, aby to zagęścić bez szkody dla produktu i skóry?
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 17:25   #4145
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuje za odpowiedz. Mam jeszcze pytanko czysto techniczne.
Chciałam przygotować kapsułki w ten sposób:
1. Przygotować żel H małocząsteczkowy 1% na wodzie spożywczej
2. Rozproszyć koenzym Q10 w żelu
3. Wyjdzie około 100 ml. Napełniać kapsułki porcją 1ml.
3. Brać po jednej kapsułce dziennie podczas posiłku zawierającego tłuszcze. (koenzym rozpuszcza się w tłuszczach.

I teraz tak. Chciałam przygotować sobie 100 porcji z żelu i Q10 w kapsułkach i trzymać to w lodówce. Czym to zakonserwować żeby nadawało się do spożycia? Mam Optiphen plus z Mazideł. Nada się?
Lepiej nie konserwować. Konserwantów, np. optiphenu, lepiej nie spożywać. Żeby nie było problemów z przetrzymywaniem możesz nie rozrabiać kwasu hialuronowego i dodać odrobinę proszku, a jeżeli nie masz go dużo, to zrobić żel, ale robić porcje tylko na np. 2 tygodnie i trzymać w lodówce. Chyba, że kapsułki rozmiękałyby od żelu, w końcu to żelatyna, to wtedy pozostaje tylko sypanie proszku.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 17:51   #4146
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
Lepiej nie konserwować. Konserwantów, np. optiphenu, lepiej nie spożywać. Żeby nie było problemów z przetrzymywaniem możesz nie rozrabiać kwasu hialuronowego i dodać odrobinę proszku, a jeżeli nie masz go dużo, to zrobić żel, ale robić porcje tylko na np. 2 tygodnie i trzymać w lodówce. Chyba, że kapsułki rozmiękałyby od żelu, w końcu to żelatyna, to wtedy pozostaje tylko sypanie proszku.
Zastanawiałam się jak żel podziała na żelatynę Faktycznie może ją rozmiękczyć...ale jak tu podzielić 1g proszku na 100 porcji?
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 18:44   #4147
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

1g wychodzi bardzo mało jak do suplementacji. Można dokupić, choć wyjdzie dość drogo lub rozsypać kwas do mniejszej ilości kapsułek. Gotowe preparaty z kwasem hialuronowym z apteki też sporo kosztują.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-01, 19:38   #4148
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
1g wychodzi bardzo mało jak do suplementacji. Można dokupić, choć wyjdzie dość drogo lub rozsypać kwas do mniejszej ilości kapsułek. Gotowe preparaty z kwasem hialuronowym z apteki też sporo kosztują.
Przy suplementacji Q10 preparaty apteczne zawierają po 30mg/tabl.
W moim wykonaniu miałyby po 0,02 g. Dla mnie jest to wystarczająca ilość.
W przypadku tabletek z kwasem hialuronowym np.Biocell jest podana wartość 6,30 mg czystego kwasu/tabletka, więc po podzieleniu 1 g kwasu na 100 wychodzi 0,01 czyli prawie połowa więcej niż w kupnym preparacie. Chyba, że się gdzieś rąbnęłam
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 21:32   #4149
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

W sumie może tak być. Patrzyłam na preparaty z większą ilością kwasu hialuronowego, ale jak są takie po kilka mg, to pewnie takie dawki są ok.
Kupowałaś do suplementacji kwas małocząsteczkowy, nie? Bo tylko ten małocząsteczkowy wchłania się w jelitach.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 21:53   #4150
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
W sumie może tak być. Patrzyłam na preparaty z większą ilością kwasu hialuronowego, ale jak są takie po kilka mg, to pewnie takie dawki są ok.
Kupowałaś do suplementacji kwas małocząsteczkowy, nie? Bo tylko ten małocząsteczkowy wchłania się w jelitach.
Małocząsteczkowy zgadza się Chyba będę musiała się zaopatrzyć w wagę jubilerską do takich mikro ilości
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-02, 10:58   #4151
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Waga też byłaby przydatna, ale niekoniecznie. Można obliczyć objętość danej ilości kw. hialuronowego wg wzoru http://mazidla.com/mazidla.com/index...id=32&Itemid=2 i wsypywać go łyżeczką miarową, np. 0,15 ml.
vLain jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-04, 12:38   #4152
AMLA8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 29
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ghost19 i ewi762 dziękuję bardzo za odpowiedź ja mam zamiar zrobić tak koło września i listopada, gdy słońce nie będzie, aż tak mocne.

Trzymam za Was kciuki, aby zadziałało
AMLA8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 16:02   #4153
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Sasasa jest moje kolejne zamówionko.Mam serum z amlą i antyoksydacyjne, maskę czereśniową i z ogórków, amlę w proszku i zapas ecliptę w zapasie. Zrobiłam sobie tonik z ecliptyi rozmarynu, i robię maseczki. Słuchajcie po raz 1 w życiu nie musiałam codziennie myś głowy.Co prawda efekt trwał cały jeden raz,ale zawsze.Moje włoski strasznie sie przetłuszczają ;( Dlatego tez postanowiłam zakupic zapas i robić częściej. Od miesiąca mam tez olejek Monoi, skwalan i hialuronek z b5.Dodaje do niego skwalan,żeby wzbogacic formułę , tak naj w przepisie, tuz przed nałożeniem na buzię i wszytsko jest niby OKI...nakładam ,wchłania się , ale jak co na to nałożę (minerały) lub dotkę to robią się wałeczki i muszę otrzepywac buziaka ... możecie coś doradzić??? Aha-hydrolat z zielonej herbaty...zero zapachu.Wasz tez nie pachnie? Hydrolat z pomaańczy?BOSKI!!! Ahhhh...będę kręcić jak wróce do domku, oj będę...Jesoo nie wiecie dziewczynki jak się cieszę...czuję,że zaczynam znajdować swoje kosmetyki....A polecicie coś na matowienie skóry,żebym się nie świeciła i coś na włoski żeby się tak nie tłuściły???
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 15:19   #4154
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Jutro zamierzam złożyć pierwsze zamówienie (miałam je złożyć 2 miesiące temu, ale zawsze było coś ważniejszego do kupienie ) i zastanawiam się nad jedwabiem hydrolizowanym i keratyną żebym mogła 'tuningować' maski do włosów i tu mam jedno pytanie, otóż maseczkę wcieram również w skalp (używam Glorii) i zastanawiam się czy po zmieszaniu z jedwabiem i keratyną dalej mogę używać w skórę głowy?
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 21:56   #4155
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Hej, ja mam pytanie trochę z innej beczki. Czy jeśli zamówię coś co waży 30gram(mocznik) to zapłacę za wysyłkę listową tylko 1,55 zl ?
Tak wynika z tego co tu piszą - http://www.cennik.poczta.lublin.pl/i...menu/kraj.html
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 22:20   #4156
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Hej, ja mam pytanie trochę z innej beczki. Czy jeśli zamówię coś co waży 30gram(mocznik) to zapłacę za wysyłkę listową tylko 1,55 zl ?
Tak wynika z tego co tu piszą - http://www.cennik.poczta.lublin.pl/i...menu/kraj.html
Zwykłym nie podejrzewam, żeby ci wysłali Poleconym priorytetem jak już- czyli coś koło 5 zł wyjdzie. Jak się dogadasz oczywiście co do takiej przesyłki. Bo co do zasady mają przesyłkę za 11 zł - paczka priorytetowa.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 22:27   #4157
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

To dlaczego taka kwota jest podana w cenniku ? Chcę zamówić coś co ma 30 gram i można to wrzucić do zwykłego listu..
A już się cieszyłam,że będę mieć mocznik
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 23:32   #4158
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
To dlaczego taka kwota jest podana w cenniku ? Chcę zamówić coś co ma 30 gram i można to wrzucić do zwykłego listu..
A już się cieszyłam,że będę mieć mocznik
To jest cennik Poczty Polskiej a nie Mazideł. To, że ceny za wysyłkę z Mazideł są zgodne z tym cennikiem, nie oznacza, że można sobie wybrać dowolną formę przesyłki. Żaden sklep nie wyśle Ci niczego "zwykłym listem".
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-09, 23:37   #4159
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Ehhh a już się łudziłam,że tak tanio za te maleństwo będzie No nic, może aptece ktoś się ulituje i sprzeda bez recepty :P
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-11, 05:51   #4160
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Chciałam zrobić sobie tonik w którego skład m.in wchodzi ekstrakt z czerwonej kończyny....jak już dodałam go do wody to zauważyłam że on przecież w wodzie się nie rozpuszcza! Doczytałam że rozpuszczalny jest w spirytusie....
Boję się robić tonik z dodatkiem spirytusu, bo mam bardzo wrażliwą naczynkową cerę, i tak się zastanawiam czy taki tonik(właściwie to zawiesina)z nierozpuszczonym ekstraktem jest sens w ogóle stosować, ma jakieś właściwości?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 09:55   #4161
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Chciałam zrobić sobie tonik w którego skład m.in wchodzi ekstrakt z czerwonej kończyny....jak już dodałam go do wody to zauważyłam że on przecież w wodzie się nie rozpuszcza! Doczytałam że rozpuszczalny jest w spirytusie....
Boję się robić tonik z dodatkiem spirytusu, bo mam bardzo wrażliwą naczynkową cerę, i tak się zastanawiam czy taki tonik(właściwie to zawiesina)z nierozpuszczonym ekstraktem jest sens w ogóle stosować, ma jakieś właściwości?
Ja zrobiłam sobie serum antyoksydacyjne z czerwoną koniczyna a wzorowałam się na tym serum
http://mazidla.com/index.php?option=...d=201&Itemid=2
Faktycznie pływają drobinki nierozpuszczonej koniczny ale czy to dobrze czy źle nie mam pojęcia. Na efekty jeszcze za wcześnie.

Ja też jestem naczynkowa ale zauważyłam że jak dodaję odrobinę alkoholu do serum (wg przepisu oczywiście) to nic się nie dzieje.

Chciałam odśpiewać hymn pochwalny na cześć serum depigmentującego z kwasem liponowym .
Miałam taki ślad po pryszczu (wyciskanym niestety - wiem, wiem nie powinnam ale czasem nie mogę się powstrzymać ). Po dwóch czy trzech użyciach nie ma śladu a u mnie takie rzeczy goją się tygodniami.
Faktem jest że była to świeża sprawa i od razu przypuściłam zmasowany atak tymże serum .
Testuję nadal na plamę pigmentacyjną (po opalaniu).

Edytowane przez ewi762
Czas edycji: 2009-08-11 o 21:33
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 10:36   #4162
Galadriella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 38
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Żaden sklep nie wyśle Ci niczego "zwykłym listem".
A czemu tak kategorycznie?
Jak poprosiłam mailem o zwykły list (i to za granicę - tu różnica w cenie zwykły/polecony jest znacząca, na dodatek rzadkie tu polecone się odbiera w jedynej poczcie w mieście i dochodzi mi jeszcze koszt biletu autobusowego) to takim wysłali. Priorytetem akurat bo tak chciałam, ale nie poleconym. To było z ZSK ale myślę że gdzie indziej rzecz jest też do wynegocjowania.
Przecież to nasze, klientów, pieniądze - sklepikarze to nie jakieś półbogi ustalające sobie swoje niewzruszalne zasady...
A jeśli jakiś próbuje to jego strata bo ja tam nie zamawiam
Galadriella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-11, 14:42   #4163
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Galadriella Pokaż wiadomość
A czemu tak kategorycznie?
Jak poprosiłam mailem o zwykły list (i to za granicę - tu różnica w cenie zwykły/polecony jest znacząca, na dodatek rzadkie tu polecone się odbiera w jedynej poczcie w mieście i dochodzi mi jeszcze koszt biletu autobusowego) to takim wysłali. Priorytetem akurat bo tak chciałam, ale nie poleconym. To było z ZSK ale myślę że gdzie indziej rzecz jest też do wynegocjowania.
Przecież to nasze, klientów, pieniądze - sklepikarze to nie jakieś półbogi ustalające sobie swoje niewzruszalne zasady...
A jeśli jakiś próbuje to jego strata bo ja tam nie zamawiam
Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Ehhh a już się łudziłam,że tak tanio za te maleństwo będzie No nic, może aptece ktoś się ulituje i sprzeda bez recepty :P

Narc- zamów mocznik w sklepie zyskowym . Komuś się udało , zwyklym listem za granice , wystarczy wcześniej tylko uzgodnić na maila
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 16:45   #4164
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Do mnie dzisiaj doszło pierwsze zamówienie z mazideł. Obsługa o wiele lepsza niż na BU.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 12:18   #4165
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Czy ktoras z was ma porownanie czy frakcja sojowa z Mazidel jest identyczna jak ta z Naturalisa?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 18:32   #4166
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

a tu znów nowe półprodukty...

mleczko manuka
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

ekstrakt z cytryny
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

ekstrakt z pomarańczy
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 18:34   #4167
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Gdyby tak adenozynę wprowadzili...
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 21:36   #4168
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Gdyby tak adenozynę wprowadzili...
... i skórkę jabłka i proteiny mleka
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 01:33   #4169
SweetPea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 269
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez ewi762 Pokaż wiadomość
... i skórkę jabłka i proteiny mleka
i ecliptę... i olej monoi...
SweetPea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-15, 03:06   #4170
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Galadriella Pokaż wiadomość
A czemu tak kategorycznie?
Jak poprosiłam mailem o zwykły list (i to za granicę - tu różnica w cenie zwykły/polecony jest znacząca
Przesyłki zagraniczne to zupełnie inna bajka. Tak jak my zamawiamy w sklepach zagranicznych i wybieramy przesyłkę nierejestrowaną, tak i polski sklep może wysłać "zwykłym listem", bo w praktyce poczta rejestruje te przesyłki. Natomiast z polskiego sklepu na polski adres żaden profesjonalny sprzedawca nie wyśle towaru zwykłym listem, ponieważ w takim wypadku nie będzie miał żadnego potwierdzenia, że towar wydał. Gdyby przesyłka zaginęła, nie miałby podstaw do reklamacji.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.