kosmetyki Clinique - wasze opinie - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-11, 21:29   #481
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

tylko pamietaj ze sama emulsja nie wystarczy w nawilzeniu. To moze byc bledne wrazenie ale jesli nie zastosujesz na nia kremu nawilzajacego moze Ci sie pogorszyc. To tylko emulsja przywracajaca skorze rownowage po uzyciu toniku. Nie dziala jak krem.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 23:57   #482
VesperS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

witam, mam 2 pytania
jak długo ważny jest almost poder w kompakcie (zostało mi naprawdę sporo w opakowaniu a kolor jest za jasny bo sie opalilam)
i czy moge zastapic krok 2 w 3 krokach tonikiem z serii anti blemish
dzieki za odp
VesperS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 09:41   #483
dorwos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 193
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Spokojnie możesz zamienić tonik - krok 2 - na tonik z serii A-B, ja tak robię kiedy wyskakują mi niespodzianki na twarzy - a później zmieniam ponownie na tonik i tak na zmianę. Więc spokojnie możesz sobie zmieniać. Kosmetyki Clinique mają to do siebie, że wszystkie się wzajemnie uzupełniają, więc można je ze sobą mieszać, zamieniać, przemieniać na wszelkie sposoby (pod warunkiem dopasowania kosmetyków do swojego typu cery).
Co do ważności pudru Almost'a to myślę, że od dnia otwarcia to minimum rok - lecz nie jestem tego pewna w 100%.

Mam pytanie również dotyczące ważności kosmetyku, a mam na myśli tonik (krok 2). Czy może któraś z wizażanek mogłaby udzielić mi odpowiedzi ile dni ważności od otwarcia ma tonik??
__________________
Dziabong
dorwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 14:51   #484
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

2 lata A almost pewnie wiecej niz rok. Nie mam pod reka ale mozesz sprawdzic sobie sama. Na spodzie powinien byc narysowany taki sloiczek i na nim jest napisana liczba miesiecy przez ktore jest wazny od otwarcia.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 22:38   #485
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Witam kochane Znowu tylko przelotnie, bo komputer mi strajkuje

Odnośnie Almost Powder-ważność:24 miesiące od otwarcia Jednak patrzcie też na datę produkcji-dwie ostatnie cyfry oznaczają miesiąc i rok produkcji (A-październik, B-listopad, C-grudzień). W Clinique i Estee kosmetyki są ważne zazwyczaj 3 lata od daty produkcji i 2 lata od otwarcia.

Któraś z wizażanek pisała o połączeniu Acnederm z 3krokami-raczej nie polecam, widziałam już skutki takiego działania Jednak Pani używając 3kroków, intensywnie pocierała skórę wacikiem nasączonym Claryfing Lotion, a to na pewno miało duży wpływ na szkody jakie sobie wyrządziła
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 01:01   #486
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Post Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
Wczoraj zakupiłam sobie podkład z Clinique Superbalanced Makeup,zobaczymy,jak się sprawdzi^^
Oj Miałam jego próbkę i mnie rozczarował ... nie wiem, ja jestem przewrażliwiona i jak nakładam zly podkład to odnoszę wrażenie, że jestem czerwona ... i taka właśnie po nim byłam. Konsystencja według mnie była (jest) okropna! Według mnie fluid paskuda Ale ! Polecono mi Superfit Clinique w Sephorze i przyznam, że jest bardzo dobry. Nie jest to jednak mój kWc... szczerze mówiąc (pisząc) czekam tylko aż stan mojej skóry się poprawi i przerzucam się na Lacome Teint Idole Ultra. Dlaczego jak mi się poprawi cera? Ponieważ ten fluid w moim odczuciu słabo kryje jednak ma fajną konsystencję , cera jest delikatna, całkiem fajnie pachnie, długo się trzyma ... odstrasza mnie tylko cena BTW. Zauważyłam, że Superfit nie jest wydajny ;/ Dałam za niego 110 ,- . Szkoda, że jak już znajduję jakiś dobry dla mojej cery kosmetyk to okazuje się być mało wydajny i drogi.
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 02:42   #487
VesperS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

dzięki za odpowiedz (słoiczka na spodzie nie ma i dlatego pytałam, papierowe opakowanie możne go miało ale dawno się go pozbyłam)

a co do płynnych podkładów, dałam sobie spokój, widocznie moja skóra nie współgra z tą konsystencja niezależnie od firmy teraz tylko kompakty
VesperS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 10:51   #488
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
Oj Miałam jego próbkę i mnie rozczarował ... nie wiem, ja jestem przewrażliwiona i jak nakładam zly podkład to odnoszę wrażenie, że jestem czerwona ... i taka właśnie po nim byłam. Konsystencja według mnie była (jest) okropna! Według mnie fluid paskuda Ale ! Polecono mi Superfit Clinique w Sephorze i przyznam, że jest bardzo dobry. Nie jest to jednak mój kWc... szczerze mówiąc (pisząc) czekam tylko aż stan mojej skóry się poprawi i przerzucam się na Lacome Teint Idole Ultra. Dlaczego jak mi się poprawi cera? Ponieważ ten fluid w moim odczuciu słabo kryje jednak ma fajną konsystencję , cera jest delikatna, całkiem fajnie pachnie, długo się trzyma ... odstrasza mnie tylko cena BTW. Zauważyłam, że Superfit nie jest wydajny ;/ Dałam za niego 110 ,- . Szkoda, że jak już znajduję jakiś dobry dla mojej cery kosmetyk to okazuje się być mało wydajny i drogi.


Może za dużo go nakładasz? Spróbuj nakładać go w małych ilościach, partiami i nie wcierać w skórę, tylko delikatnie rozcierając.

Superbalanced ma znikome krycie, raczej dla osób, które chcą sobie wyrównać koloryt skóry
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 18:00   #489
VesperS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

zakupilam dzis kostke 3,4, i DDMG, uzupelniac to bede tonikiem anty blemish bo jeszcze zostalo mi 1/2 opakowania - zobaczymy co z tego wyniknie
na pytania moze juz troche ze pozno ale ... wyczytalam na kwc ze DDMG zawiara silikony .... to prawda biochemia i analiza skladu jest mi calkowiecie obca wiec piszcie prosze ( a na zawartosc silikonu w skladzie kremow uczulil mnie kiedys pewnien artykul a tym jak to nawet doskonale firmy chcac dac kientom efekt natychmistowy pakuja go do kremow chociaz tak naprawde to albo jest obojetny albo szkodzi)
VesperS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 22:39   #490
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

nie mam nigdzie wypisanego skladu, ale jesli mi napiszesz to postaram sie poszukac silikonow
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 23:19   #491
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
Może za dużo go nakładasz? Spróbuj nakładać go w małych ilościach, partiami i nie wcierać w skórę, tylko delikatnie rozcierając.

Superbalanced ma znikome krycie, raczej dla osób, które chcą sobie wyrównać koloryt skóry

Robię tak przy każdym fluidzie uprzednio nakładając jeszcze krem również clinique'a. Nie zmienię zdania o Superbalanced ... ale jak wiadomo... każdy ma inną skórę, inny odcień i inne potrzeby. Mnie rozczarował.
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 00:43   #492
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
Robię tak przy każdym fluidzie uprzednio nakładając jeszcze krem również clinique'a. Nie zmienię zdania o Superbalanced ... ale jak wiadomo... każdy ma inną skórę, inny odcień i inne potrzeby. Mnie rozczarował.


"Może za dużo go nakładasz? Spróbuj nakładać go w małych ilościach, partiami i nie wcierać w skórę, tylko delikatnie rozcierając."

Miałam na myśli Superfit Też nie lubię Superbalanced
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 01:25   #493
VesperS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

dzięki asik

DDMG

Skład: water purified, dimethicone, isododecane, butylene glycol, bis-peg-18 methyl ether dimethyl silane, glycerin, laminaria saccharina extract, lactobacillus ferment, polygonum caspidatum root extract, saccharomyces lysate extract, cucumis sativus (cucumber) fruit extract, hordeum vulgare (barley) extract, helianthus annuus (sunflower) seedcake, caffeine, trehalose, sodium hyaluronate, tocopherol acetate, chamomilla recutita (matricaria), polysilicone-11, silica, propylene glycol dicaprate, oleth-10, laureth-23, laureth-4, ammonium acryloyldimethyltaurate/vp copolymer, carbomer, tromethamine, disodium edta, phenoxyethanol, methylparaben, yellow no. 5 (ci 19140), red no. 4 (ci 14700), yellow no. 6 (cl 15985)
VesperS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 20:58   #494
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
"Może za dużo go nakładasz? Spróbuj nakładać go w małych ilościach, partiami i nie wcierać w skórę, tylko delikatnie rozcierając."

Miałam na myśli Superfit Też nie lubię Superbalanced
"Ale ! Polecono mi Superfit Clinique w Sephorze i przyznam, że jest bardzo dobry. " - czyli bez większych zastrzeżeń

btw. dla mnie Superbalanced o ile dobrze pamiętam był bardzo tłusty
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 21:14   #495
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Superbalanced ma taka lejąca konsystencję, nawilżającą...

Dla mnie Superfit jest zdecydowanie najlepszym podkładem dla cery mieszanej w kierunku tłustej/tłustej Kiedyś lubiłam jeszcze Skin Smoother, jednak kolory są beznadziejne a dla większości sam podkład jest... beznadziejny.

Btw. Przypominam,że to wątek o pielęgnacji
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 12:23   #496
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez VesperS Pokaż wiadomość
dzięki asik

DDMG

Skład: water purified, dimethicone, isododecane, butylene glycol, bis-peg-18 methyl ether dimethyl silane, glycerin, laminaria saccharina extract, lactobacillus ferment, polygonum caspidatum root extract, saccharomyces lysate extract, cucumis sativus (cucumber) fruit extract, hordeum vulgare (barley) extract, helianthus annuus (sunflower) seedcake, caffeine, trehalose, sodium hyaluronate, tocopherol acetate, chamomilla recutita (matricaria), polysilicone-11, silica, propylene glycol dicaprate, oleth-10, laureth-23, laureth-4, ammonium acryloyldimethyltaurate/vp copolymer, carbomer, tromethamine, disodium edta, phenoxyethanol, methylparaben, yellow no. 5 (ci 19140), red no. 4 (ci 14700), yellow no. 6 (cl 15985)

Nie znam sie na tym za bardzo wiec moglam cos ominac. Silikony pogrubilam. Wydaje mi sie ze to nie sa jednak te "najgorsze". Nie powinny pogarszac stanu skory, ale kazdy reaguje inaczej. Jest duzo wyciagow z roslin. Nawet nie wiem czy ten sklad nie jest bardziej korzystny od DDML.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 18:52   #497
VesperS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

dziękuję bardzo, to mnie trochę na duszy uspokoiło użyłam już kilka razy i jest super, wiec myślę ze tak pozostanie ( i ciesze się ze kupiłam MMDG a nie MMDL ... ten drugi dostałam (30ml!) jako gratis do zakupów i jest taki hmmmm straszenie kleisty, moze nada sie na szyje albo na dekolt
mam jeszcze jeden dylemat czy moge sobie od czasu do czau darowac MMDG po 2 krokach i zamiast tego zrobic masaż lotusowym olejkiem clarinsa ;>? jakos nie potrafię sobie wyobrazic nakladania żelu na olejek lub na odwrót
VesperS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 09:58   #498
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja mialam ten olejek i nakladalam na DDML. Radze nie rezygnowac tylko nakladac bardzo male ilosci i poczekac az calkowicie sie wchlonie
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 14:53   #499
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Obecnie stosuję 3 kroki nr 2- żel, tonik i emulsja i powiem tylko tyle, że jestem rozczarowana! Czytałam same ochy i achy,a jak dla mnie porażka! Wykończę ten zestaw i jednak powrócę jak zrobi się zimniej (kwasy) do Purritin Iwostinu,bo na ten Clinique szkoda kasy!
Żel- nie pieni się, dziwny zapach, mam wrażenie, że trochę jałowi skórę (prawie jak Garnier do mieszanej skóry )
Tonik- przeraźliwie śmierdzi alkoholem, przesusza zbytnio (wybrałam ten do cery suchej! ).
Emusja nawilzająca tez cienkiutko,choć z tej trójki najlepsza...
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-16, 15:10   #500
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Obecnie stosuję 3 kroki nr 2- żel, tonik i emulsja i powiem tylko tyle, że jestem rozczarowana! Czytałam same ochy i achy,a jak dla mnie porażka! Wykończę ten zestaw i jednak powrócę jak zrobi się zimniej (kwasy) do Purritin Iwostinu,bo na ten Clinique szkoda kasy!
Żel- nie pieni się, dziwny zapach, mam wrażenie, że trochę jałowi skórę (prawie jak Garnier do mieszanej skóry )
Tonik- przeraźliwie śmierdzi alkoholem, przesusza zbytnio (wybrałam ten do cery suchej! ).
Emusja nawilzająca tez cienkiutko,choć z tej trójki najlepsza...

Jeśli krok 2 przesusza Twoją skórę to albo jest dla Ciebie za silny albo pocierasz wacikiem zbyt intensywnie skórę( nie pocieramy dugi raz tego samego miejsca). Typ II jest przeznaczony dla skóry mieszanej w stronę suchej. Sama dobierałaś sobie 3kroki?
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 15:20   #501
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

I zaloze sie ze emulsja byla stosowana jak krem nawilzajacy
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 14:07   #502
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

kochane ja zakupilam 3-kroki numer toniku to 2 teraz dopiero przeczyłalam ze niemozna przecierac dwa razy tego samego miejsca...powiedzcie czy tonik i emulsje mozna rowniez uzywac na dekolt??po pierwszym tyg uzywania musze powiedziec ze skora sie troche pogorszylam..tzn mam takie jakby krostk plamy...czy to normalne???skora oczyszcza sie czy jak?? mam jeszcze pytanie czy na emulsje mozna nalozyc kazdy krem??na noc uzywalam efeklar k i dlatego pytam z gory dziekuje za pomoc
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-17, 16:06   #503
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez milka894 Pokaż wiadomość
Jeśli krok 2 przesusza Twoją skórę to albo jest dla Ciebie za silny albo pocierasz wacikiem zbyt intensywnie skórę( nie pocieramy dugi raz tego samego miejsca). Typ II jest przeznaczony dla skóry mieszanej w stronę suchej. Sama dobierałaś sobie 3kroki?
Mialam zamair wybrać typ 3,ale konsultantka uznała, że nie mam tak tłustej cery, wzięłam 2, może jednak 1 bylaby lepsza Nie pocieram tonikiem 2 razy tego samego miejsca, a on i tak zbyt wysusza.
Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
I zaloze sie ze emulsja byla stosowana jak krem nawilzajacy
Nie, krem to krem
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 01:20   #504
VesperS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

no właśnie z tym DDM jest trochę dezinformacja, w polskiej drogerii nie powiedzieli o tym ani słowa, w uk natomiast po tym jak zapytałam konsultantkę czy trzeba jeszcze nakładać krem to popatrzyła na mniej jak bym spadła z księżyce i powiedziała że oczywiście że tak ( ale gdybym nie zapytała/przeczytała na forum to bym nie wiedziała i robiłabym sobie krzywdę, clinique naprawdę powinien umieścić to chociaż na ulotce ;/)

a co do 3 kroków, używam juz kilka dni, mydełko jest super, naprawdę doczyszcza i wystarczy mi na wieki ...
tonik, mam anti-blemish, w sumie nie potrafię ocenić pachnie alkoholem i juz, chyba działa ;p
MMDG dziwne toto, wiem ze od kiedy używam ubywa mi suchych skorek z dnia na dzień
teraz mi sie pogorszył ale czekam możne to faza przejściowa

Edytowane przez VesperS
Czas edycji: 2009-08-18 o 01:22
VesperS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 16:32   #505
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Mi sie troche pogorszyl stan skory na pierwszy miesiac odkad zaczelam uzywac 3 krokow. Pozniej juz bylo ok. Przestrzegam tylko przed 1 rzecza- naczynka! Obserwujcie dokladnie skore bo ja dowiedzialam sie w salonie clinique podczas analizy skory ze mam typ 2 ale powinnam uzywac anti blemish ze wzgledu na naczynka. A ja glupia nie kupilam anti blemish bo kosztowal 180zl tylko zwykle 3 kroki za 95zl. Wtedy jeszcze nie uzywalam clinique i szkoda mi bylo kasy Po miesiacy naczynka byly w fatalnym stanie. Teraz sie przesatwilam i jest super.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 17:54   #506
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Mi sie troche pogorszyl stan skory na pierwszy miesiac odkad zaczelam uzywac 3 krokow. Pozniej juz bylo ok. Przestrzegam tylko przed 1 rzecza- naczynka! Obserwujcie dokladnie skore bo ja dowiedzialam sie w salonie clinique podczas analizy skory ze mam typ 2 ale powinnam uzywac anti blemish ze wzgledu na naczynka. A ja glupia nie kupilam anti blemish bo kosztowal 180zl tylko zwykle 3 kroki za 95zl. Wtedy jeszcze nie uzywalam clinique i szkoda mi bylo kasy Po miesiacy naczynka byly w fatalnym stanie. Teraz sie przesatwilam i jest super.

Miałaś zestaw nr 1 czy 2? Przy skórze naczynkowej Clinique zaleca Claryfing Lotion z: Anti-Blemish, nr 1 albo Extra-Mild Kiedyś miałam taki przypadek, że skóra klientki fatalnie reagowała nawet na Anti-Blemish
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 23:01   #507
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Wtedy dopiero zaczynalam z clinique i myslalam ze mi sie az tak nie spodoba i kupilam ten mini zestaw startowy za 95zl nr 2. I od lotionu 2 mi sie pogorszylo. Ale konsultantka clinique mnie ostrzegala ze mam typ 2 ale powinnam uzywac anti blemish ze wzgledu na naczynka. Teraz wierze Mialam pozniej jeszcze lotion 1 ale byl za slaby z kolei.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 09:03   #508
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dziewczyny stosuję dzielnie swój zestaw i ostatnimi czasy zauważyłam "małe niespodzianki" na twarzy. Czy to oznacza, że zestaw działa i w efekcie skóra się oczyszcza?

Czy po systematycznym stosowaniu zestawu zauważyłyście poprawę w jakości skóry?

Będę wdzięczna za odpowiedź.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 09:23   #509
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Kiedy ja zaczelam stosowac 3 kroki to w pierwszych tygodniach mialam sporo niespodzianek. Wystraszylam sie i napisalam maila do clinique czy tak powinno byc. I odpowiedzieli ze to normalne bo skora sie oczyszcza i zeby jeszcze nie odstawiac 3 krokow bo po 3 tygodniach sie poprawi. No i poprawilo sie. Wypryskow mam mniej ale i tak sa. Niestety. U mnie to sprawa hormonalna (zawsze przed okresem) A wiadomo ze kosmetyk na hormony nie wplynie. Jest ich jednak mniej i szybciej znikaja. SKora jest tak jakby czystsza, delikatniejsza, lepiej nawilzona, i ma taki ladny blask. Kiedys mialam problem z ziemistoscia i szaroscia skory ale dzieki 3 krokom juz jest super. I za to maja u mnie najwiekszy plus. Wlasnie za ta swiezosc i blask skory. Zaznacze tylko ze robie regularne peelingi, nakladam maseczke turnaround raz w tygodniu i stosuje kremu nawilzajace clinique. I to takze znacznie wplywa na skore. Jednak oczyszczenie i blask to zasluga glownie 3 krokow.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 11:08   #510
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dziewczyny, jak myslicie, czy to moze byc oryginalny krem? http://allegro.pl/item715136623_cont..._clinique.html
W Galerii Centrum widzialam wczoraj za 160zl....
Czy lepiej nie ryzykowac z tym Allegro? Od drugiej strony sprzedawca ma 100% pozytywow....
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.