Prace pseudostylistek II - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-20, 11:47   #211
chomik23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 85
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
A kto to wie, skoro takie pazury robi to może i jej robala jadowitego dała.

hahaha zaraz się zesikam ze śmiechu
tak czy siak robal w pazurkami wygrywa! Ja sama mam pająka ptasznika, więc takie długie robaczki nie robią na mnie dużego wrażenia, a paznokcie wręcz przeciwnie heheh
chomik23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 15:32   #212
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Prace pseudostylistek II

o matko, powiedzcie mi, że to coś jest sztuczne, ta glizda czy cuś, bo zwrócę obiad
Chomik, do pająków nic nie mam, ale to jest chyba jedna z najobleśniejszych rzeczy jakie ostatnio widziałam, a fuj!
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot

Edytowane przez agatacia
Czas edycji: 2010-03-20 o 15:34
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-20, 21:45   #213
kikasc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Thumbs down Dot.: Prace pseudostylistek II

Szperając w internecie natchnęłam się ta takie fotki..... moim zdaniem masakra
kikasc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 07:44   #214
20171111204
Konto usunięte
 
Avatar 20171111204
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 54
Dot.: Prace pseudostylistek II

Masakra to chyba jeszcze nie jest, ale daleko im do ideału.
20171111204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 12:25   #215
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Prace pseudostylistek II

paznokcie robione w salonie... jaka piękna płytka... mm...

http://nasza-klasa.pl/#profile/27387966/gallery/3

a tu profesjonalny french

http://nasza-klasa.pl/#profile/27387966/gallery/1
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 12:24   #216
maguah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zielona kraina
Wiadomości: 215
Dot.: Prace pseudostylistek II

a ja wam cos opowiem jakis juz czas temu rozmawialam z kolezanka przez tel i ona chciala zebym sie z nia na zakupy wybrala mowie jej ze nie dam rady bo wlasnie zamowilam paczke z rzeczami di paznokci bo kurs juz dawno temu byl a ja nie cwicze wogole no i musze zaczac w koncu. ona; no ale ja widzialam twoje paznokcie i bardzo ladne(pomijajac fakt ze byly to szkarady) ja mowie ze mam problem z zapowietrzeniami a ona na to ze no przeciez to normalne jak miezkala jeszcze w polsce to chodzila do salonu i to byla normalka ze paznokcie sie zapoiwtrzaly po kilku dniach i jak chodzila na uzupelnianie CO TYDZIEN babka jej spilowywala powietrze i uzupelnialamyslalam ze z krzesla spadne, a placila ze stowke
maguah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 12:57   #217
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez maguah Pokaż wiadomość
chodzila do salonu i to byla normalka ze paznokcie sie zapoiwtrzaly po kilku dniach i jak chodzila na uzupelnianie CO TYDZIEN babka jej spilowywala powietrze i uzupelniala


Bez komentarza.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-22, 18:28   #218
kikasc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: Prace pseudostylistek II

http://nasza-klasa.pl/profile/298522...ery/album/4/27


bez komentarza, tak będzie lepiej
kikasc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 20:52   #219
oomonikaoo1
Przyczajenie
 
Avatar oomonikaoo1
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zachodziopomorskie
Wiadomości: 25
GG do oomonikaoo1
Dot.: Prace pseudostylistek II

Raczej "różowy kit"...
__________________

oomonikaoo1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 21:54   #220
sardyniaa
Przyczajenie
 
Avatar sardyniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 29
Dot.: Prace pseudostylistek II

Dziewczyny, im dłużej przeglądam te fotki tym bardziej mnie zatyka...Ja wolałabym komus robic paznokcie 4 godziny niz wypuścić z tym co tutaj zostało zamieszczone. chyba wywiesze to u siebie i bede pokazywac klientkom jak wygladaja antypaznokcie
sardyniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 02:31   #221
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Prace pseudostylistek II

Dopiero jak się wgłębiłam w temat przedłużania pazurków, dowiedziałam się co za głupoty mi gadała pierwsza stylistka. Zrobiła mi paznokcie żelowe i mówiła, że raz w tygodniu mam przychodzic na opiłowanie (chyba tych podpowietrzeń które się pojawiały, i nie wnikała w to, gdzie robi błąd)..
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 21:37   #222
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Dopiero jak się wgłębiłam w temat przedłużania pazurków, dowiedziałam się co za głupoty mi gadała pierwsza stylistka. Zrobiła mi paznokcie żelowe i mówiła, że raz w tygodniu mam przychodzic na opiłowanie (chyba tych podpowietrzeń które się pojawiały, i nie wnikała w to, gdzie robi błąd)..
Z dwojga złego chociaż lepiej jak kazała na opiłowanie przyjść niż na podklejanie zapowietrzeń
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 22:05   #223
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Prace pseudostylistek II

I tak poszłam tylko raz ;p i jeszcze się czepiała, że przyszłam później niż powinnam (jakoś mi termin nie pasował). A powidziała, że chyba pierwsze 2-3 piłowania darmowe, a kolejne chyba 10zł
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 22:09   #224
chubka
Rozeznanie
 
Avatar chubka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 522
GG do chubka
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
I tak poszłam tylko raz ;p i jeszcze się czepiała, że przyszłam później niż powinnam (jakoś mi termin nie pasował). A powidziała, że chyba pierwsze 2-3 piłowania darmowe, a kolejne chyba 10zł
Ha ha ha! dobre
__________________
Jestem obcy i nic co obce nie jest mi obce...
chubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 15:16   #225
DiamondDust
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 273
Dot.: Prace pseudostylistek II

pani po rocznej szkole stylizacji :
http://glamournails.bloog.pl/index.h...k=1#komentarze
DiamondDust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 18:54   #226
asia_kochana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kotlina kłodzka
Wiadomości: 55
GG do asia_kochana
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez madziareczka Pokaż wiadomość
http://www.photoblog.pl/martaskladak/archiwum blog dziewczyny co jest za mna na studiach az zal serce sciska... i pomyslec ze pracuje na Sf, i bierze za te paznokcie kase... no rece opadaja...

nie no tragenia... a te frenche... Boziuuu czemu ona tak krzywdzi kobiety...

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez DiamondDust Pokaż wiadomość
pani po rocznej szkole stylizacji :
http://glamournails.bloog.pl/index.h...k=1#komentarze
ojej jakie cuda buhahahaaa...

brak słów
asia_kochana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 00:04   #227
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Prace pseudostylistek II

Do mnie dziś napisała dziewczyna, że chciałaby akryl... Niestety odmówiłam, bo akrylu nie robię...

W każdym razie pytam ją dlaczego akryl, a ona mi na to, że żel jej po tygodniu odchodził z paznokcia i jej stylistka powiedziała, że jej płytka nie nadaje się do żelu :/ Potem mówi, że chodziła do 3lasek, z czego każda podobny kit jej strzelała... Ja np. wiem, że czasem jakieś pazury nie współgrają dobrze z jakimś rodzajem żelu, ale to się rzadko zdarza!!!

Morał z tego taki, że na końcu mi dziewczyna mówi, że ma obgryzki... a zawsze miała na tipsie robione! Mało tego... ja jej mówie kamuflaż, a ona mi na to "a co to kamuflaż"...

Widocznie u takich profesjonalistek była w salonach! :/ Nawet nie wiedziała, że żel można na szablonie... Mnie się błędy jeszcze zdarzają, ale coraz rzadziej mimo wszystko... ale wiem co to kamuflaż i obgryzków w życiu nie zrobie na tipsie:/ To właśnie urok pseudostylistek... potem się dziwić, że klientek brakuje...
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 05:24   #228
dorunia10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 174
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez szpila59 Pokaż wiadomość
ja wiem, że zdobienie to kwestia gustu, ale.. to chyba juz jakas przesada
Żeby pewnie instruktorka taki "piekne: rzeczy robiła... hmmmm
http://www.youtube.com/watch?v=BKyh5...eature=related

o gustach to fakt sie nie dyskutuje ale to faktycznie jest przesada! te paznokcie są płaskie!!! bleee
dorunia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 09:14   #229
luckybabe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 174
GG do luckybabe
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez tourquise Pokaż wiadomość
Do mnie dziś napisała dziewczyna, że chciałaby akryl... Niestety odmówiłam, bo akrylu nie robię...

W każdym razie pytam ją dlaczego akryl, a ona mi na to, że żel jej po tygodniu odchodził z paznokcia i jej stylistka powiedziała, że jej płytka nie nadaje się do żelu :/ Potem mówi, że chodziła do 3lasek, z czego każda podobny kit jej strzelała... Ja np. wiem, że czasem jakieś pazury nie współgrają dobrze z jakimś rodzajem żelu, ale to się rzadko zdarza!!!

Morał z tego taki, że na końcu mi dziewczyna mówi, że ma obgryzki... a zawsze miała na tipsie robione! Mało tego... ja jej mówie kamuflaż, a ona mi na to "a co to kamuflaż"...

Widocznie u takich profesjonalistek była w salonach! :/ Nawet nie wiedziała, że żel można na szablonie... Mnie się błędy jeszcze zdarzają, ale coraz rzadziej mimo wszystko... ale wiem co to kamuflaż i obgryzków w życiu nie zrobie na tipsie:/ To właśnie urok pseudostylistek... potem się dziwić, że klientek brakuje...
dla mnie to jest zastanawiające skąd się biorą takie właśnie panie, które wykonują takie mało symetryczne cuda...a skąd takie jak np. Paula, Wilczuś czy Byliczka, które wykonują przepiękne pazurki :conf used:
a najbardziej zaskakuje mnie ta ogromna nieświadomość tych pseudo-pań-stylistek, że efektem ich pracy jest szkaradna masa na paznokciach równie nieświadomej klientki...
__________________
razem 3 lata

dzień ślubu 20.08.11

Addicted to diving

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=424956
luckybabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 16:34   #230
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez luckybabe Pokaż wiadomość
dla mnie to jest zastanawiające skąd się biorą takie właśnie panie, które wykonują takie mało symetryczne cuda...a skąd takie jak np. Paula, Wilczuś czy Byliczka, które wykonują przepiękne pazurki :conf used:
a najbardziej zaskakuje mnie ta ogromna nieświadomość tych pseudo-pań-stylistek, że efektem ich pracy jest szkaradna masa na paznokciach równie nieświadomej klientki...
tipsiary skąd się biorą??? z allegro tylko, najbardziej w tym dobija mnie fakt, że tym dziewczynom wydaje się, że robią cuda... Kiedyś może uda dorwać mi się pazury znajomej z roku i zrobie im zdjęcie... Jak je zobaczyłam to spadłam ze stołka, a dziewczyna dała za nie 90 zł, a były najgorszymi jakie widziałam... ale zagryzłam zemby i nic nie powiedziałam:P to aż do mnie nie podobne...
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 17:13   #231
kleo303
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 036
Dot.: Prace pseudostylistek II

ja dziewczynie kiedyś zrobiłam paznokcie i miała straszne ogryzki, 2 razy jej robiłam i ona stwierdziłą, że w takim razie ona sobie kupi zestaw i sama sobie będzie robić

proszę bardzo, nie ma sprawy i stąd się biorą
__________________
Chwile szczęścia którymi się cieszymy, przychodzą niespodziewanie.
To nie my je chwytamy, ale one nas chwytają
kleo303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 18:07   #232
dorunia10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 174
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez kleo303 Pokaż wiadomość
ja dziewczynie kiedyś zrobiłam paznokcie i miała straszne ogryzki, 2 razy jej robiłam i ona stwierdziłą, że w takim razie ona sobie kupi zestaw i sama sobie będzie robić

proszę bardzo, nie ma sprawy i stąd się biorą

dokładnie!
robiłam ostatnio znajmomej i stwierdziła ze zamówi sobie zestaw.powiedziałam ok nie ma problemu!przyszła sie pochwalić tym cudem! firma nail desig to przy tej firmie to normalnie cud miód i malina!!!
http://www.mango.pl/wszystkie_produk...ail_studio_15w stąd ją zamowiła!! myslałam że padne jak to zobaczyłam )))
dorunia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 18:51   #233
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Prace pseudostylistek II

ten sam zestaw widziałam ostatnio w rossmanie;p jak przeczytałam co jest w środku to prawie się przewróciłam... szok...
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 19:58   #234
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Prace pseudostylistek II

najgorsze, ze takie dziewczyny czesto kolezankom za darmo robia albo za grosze doslownie, a potem klientek brak, bo lepiej miec byle co na paluszkach niz zaplacic wiecej niz 30 zl... Ja tez widzialam ten zestaw w rossmannie:/
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 00:12   #235
beakta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 26
Dot.: Prace pseudostylistek II

Witam. Pozwolicie ze sie do was dolacze bo po prostu nie moge sie powstrzymac i siedziec cicho od tego co tu widze. !!! To normlanie sie nie chce w to wierzyc co dziewczyny czasami maja na paznokciach....to jest jakies nieporozumienie normalnie. No ale coz...jest dokladnie tak jak piszecie...kilka razy dziewczyna przyjdzie a potem kupuja zestawy w "argosie " (te co mieszkaja na wyspach to wiedza coz to ) i dawaj...jednataka jak ostatnio u mnie byla to nie baredzo wiedziala po co skorki odsuwam a jak jej powiedzialam to ona na to " aaa to po to to sie robi tak, no popatrz, to niewiedzialam o tym"...hmm no bez komentarza
beakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 00:20   #236
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Prace pseudostylistek II

W "chinskim markecie" moja mama tez widziala zestaw do "robienia tipsow" haahahah
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 08:59   #237
irelax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 113
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez tourquise Pokaż wiadomość
Do mnie dziś napisała dziewczyna, że chciałaby akryl... Niestety odmówiłam, bo akrylu nie robię...

W każdym razie pytam ją dlaczego akryl, a ona mi na to, że żel jej po tygodniu odchodził z paznokcia i jej stylistka powiedziała, że jej płytka nie nadaje się do żelu :/ Potem mówi, że chodziła do 3lasek, z czego każda podobny kit jej strzelała... Ja np. wiem, że czasem jakieś pazury nie współgrają dobrze z jakimś rodzajem żelu, ale to się rzadko zdarza!!!

Morał z tego taki, że na końcu mi dziewczyna mówi, że ma obgryzki... a zawsze miała na tipsie robione! Mało tego... ja jej mówie kamuflaż, a ona mi na to "a co to kamuflaż"...

Widocznie u takich profesjonalistek była w salonach! :/ Nawet nie wiedziała, że żel można na szablonie... Mnie się błędy jeszcze zdarzają, ale coraz rzadziej mimo wszystko... ale wiem co to kamuflaż i obgryzków w życiu nie zrobie na tipsie:/ To właśnie urok pseudostylistek... potem się dziwić, że klientek brakuje...
Tak, mnie sie takie historyjki też zdarzają.
A ostatnio taka sytuacyjka, z wczoraj dosłownie. Stoją przedemną do kasy w markecie mama z córką ,córka ma szeroki,płaski,ohydny french.
Stoją....nagle mama patrzy na jej pazurki i mówi "takie szerokie te paznokcie masz, takie nienaturalne" na co córeczka ...."ach, już sie przyzwyczaiłam, musi taki być...."

My sobie możemy pogadać, powklejać zdjęcia szkarad czy czegoś tam .... a Wy nie wiecie przecież ,ze tak MUSI BYĆ !
irelax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 16:29   #238
Heksacyjanek
Raczkowanie
 
Avatar Heksacyjanek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pokój Życzeń
Wiadomości: 427
GG do Heksacyjanek
Dot.: Prace pseudostylistek II

Co do tych filmików, to zauważyłam, że w większości są włoskie. Mojej koleżanki siostra mieszka we Włoszech, a stylizacją zajmuje się już około 10 lat. Dziewczyna robi naprawdę cudeńka, ale widziałam zdjęcia tego, z czym przychodziły do niej klientki od poprzednich "stylistek". Wyglądało mniej więcej jak to na filmach. Morał z tego taki, że Włoszki nie umieją robić paznokci Malować się też podobno nie umieją, a kiedy to robią, wyglądają, jakby wybierały się właśnie na jakieś kicha-party, więc darujmy im. Niech myślą, że są fajne
__________________
Wtórnym analfabetom i ortograficznym ignorantom mówię stanowcze NIE!

Moje recenzje
Heksacyjanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 21:48   #239
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Prace pseudostylistek II

Cytat:
Napisane przez DiamondDust Pokaż wiadomość
pani po rocznej szkole stylizacji :
http://glamournails.bloog.pl/index.h...k=1#komentarze
Napisała, że paznokciami zajmuje się od trzech lat... Booooszz...
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 07:02   #240
dorunia10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 174
Dot.: Prace pseudostylistek II

http://www.allegro.pl/item963782441_...io_okazja.html
dorunia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 18:58:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.