Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-30, 15:26   #4441
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
To fakt, nigdy nie miałam rozdwojonych końcówek


Również nakładam olejek rycynowy, zależy mi na szybszym wzroście włosów, więc robię to codziennie lub co dwa dni. Czasem mieszam go z naftą kosmetyczną lub solo, ale jest bardzo tępy i nieprzyjemnie się go rozprowadza.
Jeżeli wypadają Ci włosy to zwróć uwagę nie tylko na kosmetyki, ale także na dietę. Jedz więcej owoców, warzyw i ryb. Ziółka też będą dobre, doustnie i zewnętrznie, Radical ma fajne kosmetyki ze skrzypem.


Dobry pomysł Gdy skończę naftę to będę bawić się z oliwą



Catherrine chodziło chyba o olej kokosowy solo wcierany we włosy, ale być może z czymś go miesza dla lepszego efektu. Z kupnych masek z kokosem mogę polecić Latte Kallosa i maskę kokosową firmy Scandic.
Mam go teraz i nie polecam, tzn. nawilża, ale zapach bardzo długo trzyma mi się na włosach, gdzieś do 3-4 mycia, a po jakimś czasie jest denerwujący. Wolałam Biowaxa do ciemnych włosów
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 22:08   #4442
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
No ja nie widzę, chyba że mi na oczy padło na KWC jest skład
w sumie to ja też nie widzę
Keratynowa mgiełka - odżywka bez spłukiwania. Odżywka odbudowująca wierzchnią keratynową warstwę włosa i wspaniale je nawilżająca. Wzmacnia włosy, nadaje im połysk i gładkość. Zawiera ceramidy, keratynę i naturalny jedwab. Uelastycznia włosy, dostarcza im siłę, ochronę i połysk. Ułatwia rozczesywanie i stylizację.

Skład: Rosewater, Dicetyldimonium Chloride, Cocodimonium Hydroxypropyl Silk Amino Acids, Acetamine MEA (and) Lactamide MEA
Hydrolyzed Wheat Protein, Hydroxypropyl Polysiloxane, Lauryl Pyrrolidone, Panthenol, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Methylchloroisothiazolino ne (and) Methylisothiazolinone, Nettle, Chamomile Extract, Algae, Aloe Vera, Lavender Extract, Rosemary Extract, Parfum, Yellow 5, Red 33, Zinc Oxide, Titanium Oxide, Titanium Dioxide, Mica, Boron Nitride Powder.

tylko gdzie jakieś ekstrakty są na końcu ale to już za parabenami
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 10:29   #4443
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
w sumie to ja też nie widzę
Keratynowa mgiełka - odżywka bez spłukiwania. Odżywka odbudowująca wierzchnią keratynową warstwę włosa i wspaniale je nawilżająca. Wzmacnia włosy, nadaje im połysk i gładkość. Zawiera ceramidy, keratynę i naturalny jedwab. Uelastycznia włosy, dostarcza im siłę, ochronę i połysk. Ułatwia rozczesywanie i stylizację.

Skład: Rosewater, Dicetyldimonium Chloride, Cocodimonium Hydroxypropyl Silk Amino Acids, Acetamine MEA (and) Lactamide MEA
Hydrolyzed Wheat Protein, Hydroxypropyl Polysiloxane, Lauryl Pyrrolidone, Panthenol, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Methylchloroisothiazolino ne (and) Methylisothiazolinone, Nettle, Chamomile Extract, Algae, Aloe Vera, Lavender Extract, Rosemary Extract, Parfum, Yellow 5, Red 33, Zinc Oxide, Titanium Oxide, Titanium Dioxide, Mica, Boron Nitride Powder.

tylko gdzie jakieś ekstrakty są na końcu ale to już za parabenami
No nie ma miałam butelkę i tam też nie było, więc odpada opcja, że ktoś źle przepisał skład Niezła ściema, nie wiem jakim cudem można tak nazwać ten produkt , ale jak widać można - tak samo jak rybki keratynowe

Keratynę na pewno ma spray z Natury (niestety ma też alkohol denat. wysoko w składzie) i spray niemieckiej marki Dusy - niestety ciężko go dostać w Polsce..
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:17   #4444
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

a co myślicie o tym kremie do cery mieszanej, problemowej: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-494471
opinie na KWC bardzo zachęcające
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 12:58   #4445
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
możesz polecić jakąś konkretną maskę?
po prostu nakładam na suche włosy naturalny olej kokosowy, trzymam kilka godzin, później myję włosy

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Radical ma fajne kosmetyki ze skrzypem.


Catherrine chodziło chyba o olej kokosowy solo wcierany we włosy, ale być może z czymś go miesza dla lepszego efektu. Z kupnych masek z kokosem mogę polecić Latte Kallosa i maskę kokosową firmy Scandic.
Dokładnie sam olej

Mgiełkę skrzypową Radicala polecam

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
Niezła ściema, nie wiem jakim cudem można tak nazwać ten produkt , ale jak widać można - tak samo jak rybki keratynowe

Keratynę na pewno ma spray z Natury (niestety ma też alkohol denat. wysoko w składzie) i spray niemieckiej marki Dusy - niestety ciężko go dostać w Polsce..
Dlatego ja kupiłam ketarynę hydrolizowaną i dolałam do psikacza
A psikacz to: woda ułatwiająca rozczesywanie włosów z wyciągiem z kwiatów lipy - yves rocher - polecam
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 14:41   #4446
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Dlatego ja kupiłam ketarynę hydrolizowaną i dolałam do psikacza
A psikacz to: woda ułatwiająca rozczesywanie włosów z wyciągiem z kwiatów lipy - yves rocher - polecam
Też zamierzam tak zrobić jak tylko wykończę ten spray Dusy

Cytat:
Napisane przez carolyna86 Pokaż wiadomość
a co myślicie o tym kremie do cery mieszanej, problemowej: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-494471
opinie na KWC bardzo zachęcające
Ten krem się dobrze zapowiada. Sama miałam zamiar go kupić, ale na ostatnich targach kosmetycznych nie było marki Bandi
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 16:44   #4447
carolyna86
Zakorzenienie
 
Avatar carolyna86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Very Green West
Wiadomości: 3 383
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kreolkaa Pokaż wiadomość
Ten krem się dobrze zapowiada. Sama miałam zamiar go kupić, ale na ostatnich targach kosmetycznych nie było marki Bandi
znalazłam na all za 34,99 zł z przesyłką, ale się jeszcze waham
__________________

carolyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 18:14   #4448
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

stosowala ktoras z was 3 kroki clinique? albo clinique do cery naczynkowej?
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 19:10   #4449
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja stosowałam, ale tylko kilka razy na wyjazdach w postaci próbek. Byłam zadowolona, myślałam o kupnie wersji pełnowymiarowej, jednak ciągle coś
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 21:44   #4450
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja stosowalam 3 kroki. Lekko przesuszyly mi skore i nic dobrego nie zrobily. Nie warte nawet probowania przy tej cenie. Chyba, ze poprosisz o 2-4 zestawy probek. Blister z probkami zawiera testery trzech produktow.
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 22:20   #4451
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez matysia153 Pokaż wiadomość
stosowala ktoras z was 3 kroki clinique? albo clinique do cery naczynkowej?
ja miałam taki zestaw na 2 tygodnie, mydło w płynie, tonik i ddml w kremie. Pelnowymiarowy zakupiłam tonik nr 2 pomogł mi w walce z zaskornikami, jest drogi, ale piekielnie wydajny. Mydło i ddml okazały sie dla mnie nie trafione.
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 22:47   #4452
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja stosowałam miniaturową wersję i byłam bardzo zadowolona, kupilam pełnowymiarową i po połowie stwierdziłam, że jednak taki cały zestaw to nie jest to, czego mi trzeba. Tonik za mocny dla mojej superwrażliwej skóry, chociaż czasem używam. Używałam raz dziennie, codziennie to była przesada, przynajmniej dla mojej twarzy. Żel do mycia jest ok, ale bez szału na plus czy na minus, po prostu dobry do mycia. Natomiast żel nawilżający kocham, uwielbiam i używam cały czas .
Wszystkie kosmetyki z 3 kroków są BARDZO wydajne. Nie żałuję, że wypróbowałam .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 07:10   #4453
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

aha, czyli jesli jestem mega wrazliwcem to nie polecacie 3krokow raczej?

poszukalam w kwc i kupie sobie krem ziaji i maske dla naczynkowcow, a mialam kupic z clinique do naczynkowej cery ale chce najpierw sprobowac z tanszymi specyfikami.

tonik z serii 2pomogl Ci na zaskorniki pozycja77? mam z nimi duzy problem, moze bym sie skusila z tego powodu
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 08:16   #4454
pozycja77
Zadomowienie
 
Avatar pozycja77
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasteczko w PL
Wiadomości: 1 303
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez matysia153 Pokaż wiadomość
aha, czyli jesli jestem mega wrazliwcem to nie polecacie 3krokow raczej?

poszukalam w kwc i kupie sobie krem ziaji i maske dla naczynkowcow, a mialam kupic z clinique do naczynkowej cery ale chce najpierw sprobowac z tanszymi specyfikami.

tonik z serii 2pomogl Ci na zaskorniki pozycja77? mam z nimi duzy problem, moze bym sie skusila z tego powodu
Matysia jesli jestes wrazliwcem , to clinique 2 moze ci zaszkodzic bo jest sporo alkoholu. Mnie pomogł w walce, ale uzywałam jednoczesnie krem z kwasami. Sam clinique ładnie doczyszcza skóre, staje sie gładsza i widocznie czystsza.
__________________
40 42 44 46 .... 64 66
zapuszczam włosy

Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.L&Ł
pozycja77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 14:12   #4455
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

o właśnie, mam nadzieję, że o tym jeszcze nie wspominałyście czy polecacie jakieś kremy z kwasami, żele z kwasami, toniki ogółem coś gotowego z kwasami w miarę normalnej cenie ? Liczę ,że w końcu kwasy mi pomogą na wieczny trądzik
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 15:20   #4456
aaaniaaa666
Raczkowanie
 
Avatar aaaniaaa666
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 132
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

moze coś z biochemii urody? tam za niecale 20zl jest tonik z kwasami AHA/BHA 10%.. poogladaj, poczytaj i powinnaś znalezc cos dla siebie
__________________
Pani Ratownik

Przyszła dyplomowana kosmetyczka

Początkująca Włosomaniaczka...

Mój P.
aaaniaaa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 07:55   #4457
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziewczyny, pomożecie? Mam skórę wysuszoną na wiór, schodzi mi płatami z nosa i czoła... A do tego masę zanieczyszczeń! Więc nie mogę użyć byle tłuściocha dla jej nawilżenia... Od razu zaznaczam, że Humektan nie działa nic.
Nie chodzę na solarium ani nie jarałam się na słońcu, natomiast podejrzenia mam odnośnie mojego samoopalacza z L'oreala - to chyba on zawinił. Używam go co dwa dni, niewielką ilość, a potem hojnie nawilżam Humektanem. Bardzo proszę o rady odnośnie jakiegoś kremu nawilżającego, który mnie nie zapcha jeszcze bardziej...
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 12:54   #4458
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez aaaniaaa666 Pokaż wiadomość
moze coś z biochemii urody? tam za niecale 20zl jest tonik z kwasami AHA/BHA 10%.. poogladaj, poczytaj i powinnaś znalezc cos dla siebie
dziękuję
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 12:58   #4459
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomożecie? Mam skórę wysuszoną na wiór, schodzi mi płatami z nosa i czoła... A do tego masę zanieczyszczeń! Więc nie mogę użyć byle tłuściocha dla jej nawilżenia... Od razu zaznaczam, że Humektan nie działa nic.
Nie chodzę na solarium ani nie jarałam się na słońcu, natomiast podejrzenia mam odnośnie mojego samoopalacza z L'oreala - to chyba on zawinił. Używam go co dwa dni, niewielką ilość, a potem hojnie nawilżam Humektanem. Bardzo proszę o rady odnośnie jakiegoś kremu nawilżającego, który mnie nie zapcha jeszcze bardziej...
Mnie Humektan też nic nie dał, dopiero odkryłam Pharmacerisa Multikojący Krem R Hydro-Rosalgin, ale wiadomo, każdy ma inne potrzeby. W każdym razie bardzo go sobie chwale

__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 14:24   #4460
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 726
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziewczyny, gdzie w Warszawie kupię olej kokosowy Efavitu?

W Almie tylko malutki, innej firmy, w opakowaniu 150 g. Wiem, że Efavit jest większy i bardziej się opłaca..
__________________
Wymienię nowy zestaw Dax Cosmetics,2kremy+2peeling i+maseczka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 06:06   #4461
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomożecie? Mam skórę wysuszoną na wiór, schodzi mi płatami z nosa i czoła... A do tego masę zanieczyszczeń! Więc nie mogę użyć byle tłuściocha dla jej nawilżenia... Od razu zaznaczam, że Humektan nie działa nic.
Nie chodzę na solarium ani nie jarałam się na słońcu, natomiast podejrzenia mam odnośnie mojego samoopalacza z L'oreala - to chyba on zawinił. Używam go co dwa dni, niewielką ilość, a potem hojnie nawilżam Humektanem. Bardzo proszę o rady odnośnie jakiegoś kremu nawilżającego, który mnie nie zapcha jeszcze bardziej...
moja sis wlasnie przechodzi kuracje 'od srodka' i skora schodzi jej platami, jest meg zaczerwieniona.. kupila sobie effaclar h do nawilzenia i sobie chwali)


laski, mysle nad zakupem pedzli bobbi brown lub mac, ktore polecacie? na allegro napewno podrobki prawda?
a jaka prostownice do wlosow polecacie? w ciagu 2 tyg spalily mi sie 2:/ szukam takiej, za pomaca ktorej bede mogla robic rowniez loczki/fale, ale nie wydam majatku
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 07:00   #4462
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez matysia153 Pokaż wiadomość
moja sis wlasnie przechodzi kuracje 'od srodka' i skora schodzi jej platami, jest meg zaczerwieniona.. kupila sobie effaclar h do nawilzenia i sobie chwali)


laski, mysle nad zakupem pedzli bobbi brown lub mac, ktore polecacie? na allegro napewno podrobki prawda?
a jaka prostownice do wlosow polecacie? w ciagu 2 tyg spalily mi sie 2:/ szukam takiej, za pomaca ktorej bede mogla robic rowniez loczki/fale, ale nie wydam majatku
Pędzle zdecydowanie MACowe . Choć nie mam porównania z BB . Na allegro 99% podróbki, jak chcesz pytać o konkretną aukcję to zapraszam do wątku Kosmetyki M.A.C cz. 4 .

Ja prostownicy już nie używam, ale bardzo sobie chwalę firmę remington jeśli chodzi o lokówki, prostownice, suszarki. Uwielbiam tą serię pearl, może spróbuj takiej prostownicy http://remington24.pl/sklep/prostown...ton-s9500.html ?
A najlepiej nie prostuj włosów!
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 09:26   #4463
dance makabre
Wtajemniczenie
 
Avatar dance makabre
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 493
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dziewczyny, mam w planie do lipca wytępić przebarwienia, a cóż, jest co tępić Jedyne co próbowałam do tej port to Acne Derm, ale AD stosowany na twarz, plecy i dekolt za drogo wychodzi (taka tubka poszłaby chyba w tydzień, albo i mniej). Co innego możecie mi polecić, żebym się na tym nie spłukała? Najlepiej do kupienia/zrobienia samemu, nie przez internet.
I nie sok z cytryny, moja skóra go nie znosi
__________________
"Przebacz mi i zapomnij o mnie jak najszybciej. Opuszczam cię na zawsze. Nie szukaj mnie, to się na nic nie zda. Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą. Czas na mnie. Żegnaj."
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
dance makabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 11:25   #4464
Gacuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 346
GG do Gacuchna
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cześć dziewczyny mam pewien dylemat i z góry przepraszam, jeśli takie pytanie juz było - wciąż przedzieram się przez wątek (a pierwszą część przeczytałam ;D)
Kilka patentów nawet zastosowałam - płukanie włosów zimną wodą przynosi faktycznie mega efekty testuję od wczoraj niemycie twarzy rano zelem, tylko przecieram tonikiem (woda + cytryna ) - nie wiem jaki to będzie miało efekt, ale czuję się jakos nie do końca czysta...
a mój dylemat jest następujący: kończy mi się humektan... mam cerę raczej tłustą, zwłaszcza w strefie T, na policzkach lekko się przetłuszcza. no i niestety zaskórniki, wągry itd. Humektan jest dla mnie w miarę ok, nie zapycha (tak sądzę - zwalam pojedyncze pryszczyki na pokrzywę). Ale przeczytałam o tym kremie: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...y-i-ciala.html
myślicie, że warto zaryzykować i spróbować czy jednak zostać przy humektanie?

a i drugie pytanie i też przepraszam, jeśli już było (ale tak jak mówiłam, nadrabiam ) chciałam wypróbować olejek pichtowy - myślicie, ze można go dolewać odrobinkę do żelu do mycia twarzy? jakoś mnie nie kręci perspektywa wcierania nafty w skórę na twarzy...

help
Gacuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:03   #4465
201703061224
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 783
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Pędzle zdecydowanie MACowe . Choć nie mam porównania z BB . Na allegro 99% podróbki, jak chcesz pytać o konkretną aukcję to zapraszam do wątku Kosmetyki M.A.C cz. 4 .

Ja prostownicy już nie używam, ale bardzo sobie chwalę firmę remington jeśli chodzi o lokówki, prostownice, suszarki. Uwielbiam tą serię pearl, może spróbuj takiej prostownicy http://remington24.pl/sklep/prostown...ton-s9500.html ?
A najlepiej nie prostuj włosów!


kochana, prostuje tylko grzywke, poniewaz mam naturalne falo-loczki, a moja grzywka to jeden wielki glutek jesli jej nie wyprostuje
zamowilam remington S 1005
201703061224 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:13   #4466
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez matysia153 Pokaż wiadomość
kochana, prostuje tylko grzywke, poniewaz mam naturalne falo-loczki, a moja grzywka to jeden wielki glutek jesli jej nie wyprostuje
zamowilam remington S 1005
A suszysz włosy suszarką? Ja mam kręcone, schną same, naturalnie, ale czasem jak planuję je spiąć to suszę samą grzywkę, na szczotce okrągłej z naturalnego włosia, wydaje mi się, że to mniej szkodliwe niż prostownica, a efekt ładniejszy, bo nie taki płaski .
Daj znać czy Ci ta prostownica służy . Ale myślę, że o remingtona się nie ma co martwić, bo to naprawdę dobra firma .

Coś takiego mam na myśli http://www.pro-fryz.pl/images/tmp/2/...6r.640x480.jpg
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:53   #4467
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A suszysz włosy suszarką? Ja mam kręcone, schną same, naturalnie, ale czasem jak planuję je spiąć to suszę samą grzywkę, na szczotce okrągłej z naturalnego włosia, wydaje mi się, że to mniej szkodliwe niż prostownica, a efekt ładniejszy, bo nie taki płaski .
Daj znać czy Ci ta prostownica służy . Ale myślę, że o remingtona się nie ma co martwić, bo to naprawdę dobra firma .

Coś takiego mam na myśli http://www.pro-fryz.pl/images/tmp/2/...6r.640x480.jpg
A gdzie można taką szczotkę kupić?
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 19:04   #4468
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
A gdzie można taką szczotkę kupić?
Widziałam w douglasie, pewnie w sephorze, tego typu sklepach .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 20:22   #4469
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Widziałam w douglasie, pewnie w sephorze, tego typu sklepach .
Niestety u mnie nie ma ani tego, ani tego

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Mam pytanie do posiadaczek Tisany. Czy wasza pomadka także ma taki zielono-żółty lekko zgniły kolor?
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 23:09   #4470
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Mam pytanie do posiadaczek Tisany. Czy wasza pomadka także ma taki zielono-żółty lekko zgniły kolor?
Moja jest żółta, taka jasnomiodowa. Zieleni w niej nie widzę
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.