Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-28, 21:23   #541
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
... z intensywnymi zieleniami mam problem bo nie mam na nie pomysłu (jedynie "klasycznie" z żółciami zestawiam) a solo do zielonych oczu za dobrze nie wyglądają.
a z granatem próbowałaś? Ja tak kiedyś nosiłam (ale to jeszcze w przedMACowych czasach ) - tyle że głównie wieczorowo, bo więcej było granatu niż zieleni; no i jednak do brązowych oczu, ale na niebieskookiej siostrze wyglądało ok
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 21:44   #542
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
No, w sumie to logiczne, że zależy od produktu, ech. A teraz coś w ogóle może jeszcze być? Sorry, że zdaję głupie pytania, ale nie wiem jak to w Polsce wygląda i staram się nie być na bieżąco z kolekcjami dla własnego zdrowia psychicznego. Ostatnio było ta Cutie, tak? W sumie jutro już będę, więc nie wiem po co zawracam Wam głowę, ale chyba zniosę jajo zaraz, chcę już! Hehe.
ja nie pomogę - w MACu bywam tylko na początkach kolekcji :/ niestety do najbliższego mam 100km :/ teraz Quite Cute powinna być jeszcze, znaczy resztki
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 22:02   #543
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

We Wrocławiu w przedswiąteczny weekend z Quite Cute był tylko quad i chyba lakiery, reszta wyprzedana Będę w ten weekend, mogę zrobić rozeznanie
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-28, 22:44   #544
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Co prawda ja nie Kasiek , ale swój pojemnik cięłam nożem do chleba, który ma piłkę z ząbkami
dzięki Aguś będę próbować
__________________

mój blog

www.beautyness.pl




Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2011-04-28 o 22:47
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 01:11   #545
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Baza Urban Decay powiadacie - tylko, że w Polsce normalnie tego cuda nie zdobędę, chyba że na Allegro, a tam nie zawsze jest gwarancja, że się na podróbkę nie trafi. No cóż - trzeba będzie zaryzykować. Bo Art Deco zdecydowanie się nie sprawdza - to znaczy, owszem - kolor podbija, ale nie dość, że nierównomiernie rozprowadza się na powiece - palcem nakładana, a jakże, to jeszcze czasami uczula. Dołączam zatem do klubu ocznych wrażliwców o króliczym spojrzeniu - dlatego nie mogę soczewek nosić Ale jako typowy podbijacz kolorów Paint Pot powinien się sprawdzić idealnie?

BrandNewName - pewnie powoli zacznę też bardziej intensywne kolory oswajać i pozbywać się uprzedzeń do zieleni, ale na razie trzymam się w bezpiecznej, w miarę neutralnej palcie, no może z małymi przejawami szaleństwa...

Natalia_ff - o wężyco - kusicielko z pigmentem SB w pyszczku - to ja miałam ograniczać listę upragnionych, a tu do cieni dochodzą pigmenty! I który by tu z okolicznych banków obrobić - a najlepiej hurtem kilka
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 07:42   #546
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
a z granatem próbowałaś? Ja tak kiedyś nosiłam (ale to jeszcze w przedMACowych czasach ) - tyle że głównie wieczorowo, bo więcej było granatu niż zieleni; no i jednak do brązowych oczu, ale na niebieskookiej siostrze wyglądało ok
A nie próbowałam ale chyba trzeba będzie

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
We Wrocławiu w przedswiąteczny weekend z Quite Cute był tylko quad i chyba lakiery, reszta wyprzedana Będę w ten weekend, mogę zrobić rozeznanie
O to może na siebie wpadniemy bo pewnie będę w Magnolii w sobotę.

Natalia - też ArtDeco nakładam paluchem, tak bardziej wklepując niż rozcierając

Mnie z SB mało co zachwyca... jedynie planuję 2 może 3 cienie (Saffron, Swell Baby i może Surf USA) i któregoś Suntinta bo na lato może się przydać. Z FF mam na wishliście BP i 1 szminkę i też 2 cienie. I to by było na tyle z zachwytów nad letnim MACem - za to jestem bardzo ciekawa letnich Givenchy (Acid summer) i Guerlaina (Terra Inca)
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 11:08   #547
natalia_ff
Raczkowanie
 
Avatar natalia_ff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 52
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Donoszę, że Art Deco nałożona paluchem i w mniejszej ilości zdaje egzamin

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Natalia_ff - o wężyco - kusicielko z pigmentem SB w pyszczku - to ja miałam ograniczać listę upragnionych, a tu do cieni dochodzą pigmenty! I który by tu z okolicznych banków obrobić - a najlepiej hurtem kilka
Dla pocieszenia dodam, że mam tak samo
natalia_ff jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 12:22   #548
lilciak
Raczkowanie
 
Avatar lilciak
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 39
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ale klops,współczuję bardzo Spróbuj na ebay.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Niestety, sprasować PP będzie trudno,nie wiem czy to wykonalne, bo to przecież trzy części i każda do czegoś innego... współczuję
Znaczy teoretycznie możesz tą część brązującą wyskrobać i do jakiegoś innego pudełeczka sprasować... każdą z tych części pewnie tak możesz zrobić. Ale to dużo zachodu...
Tak też myślała, że będzie ciężko... Siostra obiecała,że odkupi, już nawet znalazła na ebay'u, ale z drugiej strony od biedy mogę używać tego... Troche mi go szkoda Dzięki
__________________

lilciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 12:33   #549
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez lilciak Pokaż wiadomość
Dzięki



Tak też myślała, że będzie ciężko... Siostra obiecała,że odkupi, już nawet znalazła na ebay'u, ale z drugiej strony od biedy mogę używać tego... Troche mi go szkoda Dzięki
też współczuję.
Jeśli to twój pieseczek na avat. to jest boski ale słodziak

A tak na marginesie, nie wchodzę do wątku MACzkowego ostatnio, bo boję się kuszenia. Moja silna wola tu trzęszczy i jeszcze chwila a ogłoszę bankructwo
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 16:11   #550
fiona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 54
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Witam i prosze o rade czy to dziala? Mam tlusta cere z rozszerzonymi porami i potrzebuje czegos co mi zmatowi cere i zmniejszy widocznosc porow http://www.maccosmetics.com/product/...one/index.tmpl
fiona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 16:54   #551
lilciak
Raczkowanie
 
Avatar lilciak
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 39
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
też współczuję.
Jeśli to twój pieseczek na avat. to jest boski ale słodziak

A tak na marginesie, nie wchodzę do wątku MACzkowego ostatnio, bo boję się kuszenia. Moja silna wola tu trzęszczy i jeszcze chwila a ogłoszę bankructwo
Dzięki najukochańszy pies na świecie.. Nokia

Ja mam podobnie, hehe Mam tak długą Macową listę, że aż się boję cokolwiek tam dopisywać... A propos Fashion Flower, chciałam sobie już zamówić Ever Hip na amerykańskiej stronie... Wyprzedali je chyba w jedną dobę! Przerażające...
__________________

lilciak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 17:05   #552
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez lilciak Pokaż wiadomość
(...) A propos Fashion Flower, chciałam sobie już zamówić Ever Hip na amerykańskiej stronie... Wyprzedali je chyba w jedną dobę! Przerażające...
Wiesz, że pomyslałam o tym samym? Mojej dobrej koleżanki znajoma zjeżdża w maju z US na wakacje (?) i pomyślałam sobie, że może zamówię do niej, to by mi przywiozła. A tu taki zonk

A tak wogóle to mam nadzieję, że Surf Baby będzie już 5 na stansted, bo chciałabym pomacać parę rzeczy. Na Spectrze podają, że 5, ale sprawdziłam kilka innych źródeł i wszędzie inna data.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 17:18   #553
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

U nas pewnie aż tak szybko nie zniknie, też ją planuję kupić. Jeszcze zastanawiam się nad Growing Trend, ten Amplified mnie kusi...
Za to nie mogę doczekać się Semi Precious a swatchy póki co nie ma nigdzie...
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 18:42   #554
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Wzięłam dzisiaj na warsztat Cranberry i powiem wam, ze super wygląda rozblendowany z pigmentem Lithe, który nałozyłam od powyżej załamania do luku brwiowego
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 20:19   #555
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez fiona Pokaż wiadomość
Witam i prosze o rade czy to dziala? Mam tlusta cere z rozszerzonymi porami i potrzebuje czegos co mi zmatowi cere i zmniejszy widocznosc porow http://www.maccosmetics.com/product/...one/index.tmpl
U mnie niestety się ten produkt nie sprawdził, straszne były moje doświadczenia z próbkami. Za to z czystym sumieniem polecam Oil Control Lotion
http://www.maccosmetics.com/product/...ion/index.tmpl
jeden z niewielu, który potrafi okiełznać moją cerę.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 22:19   #556
lilciak
Raczkowanie
 
Avatar lilciak
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 39
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Wiesz, że pomyslałam o tym samym? Mojej dobrej koleżanki znajoma zjeżdża w maju z US na wakacje (?) i pomyślałam sobie, że może zamówię do niej, to by mi przywiozła. A tu taki zonk

A tak wogóle to mam nadzieję, że Surf Baby będzie już 5 na stansted, bo chciałabym pomacać parę rzeczy. Na Spectrze podają, że 5, ale sprawdziłam kilka innych źródeł i wszędzie inna data.
Właśnie, troszkę się zdziwiłam... Dodałam ją sobie do koszyka i tak zostawiłam, bo jeszcze nie miałam pewności co dokładnie zamówię, loguję się następnego dnia a Ever Hip już wyprzedane... Mogę się tylko modlić, żeby do Dublina trafić w datę premiery Fashion Flower...
Też bym chciała Surf Baby jak najszybciej,bo też chcę zamówić na stronie, ale przedtem chcę pomacać... A też akurat 5tego będę mogła iść do Mac'a sobie pomacać... A na lotnisku jest coś taniej czy ta sama cena co w salonie?
__________________

lilciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 22:28   #557
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez lilciak Pokaż wiadomość
Właśnie, troszkę się zdziwiłam... Dodałam ją sobie do koszyka i tak zostawiłam, bo jeszcze nie miałam pewności co dokładnie zamówię, loguję się następnego dnia a Ever Hip już wyprzedane... Mogę się tylko modlić, żeby do Dublina trafić w datę premiery Fashion Flower...
Też bym chciała Surf Baby jak najszybciej,bo też chcę zamówić na stronie, ale przedtem chcę pomacać... A też akurat 5tego będę mogła iść do Mac'a sobie pomacać... A na lotnisku jest coś taniej czy ta sama cena co w salonie?
Taniej, jakoś wychodzi chyba 10% może 15% nie jestem pewna, musiałabym sprawdzić paragon. Ale w Debenhams się często zdarza promocja -10% na wszystkie kosmetyki, a MAC jest dostępny na ich stronie. Wogóle teraz jest promocja na MACowe szminki i kusi mnie żeby zamówić, ale pewnie nie dojdzie przed moim wyjazdem, więc się za bardzo nie napalam. ALe może TŻ przywiezie. Jesze muszę to przemyśleć, bo musiałabym kupić 3 żeby była darmowa przesyłka, bo inaczej to się nie opłaca, bo to co zaoszczędzę poszło by na opłaty pocztowe. Wogóle ostatnio wstąpiłam w Db do BeautyClub i mam nadzieję tez na jakieś fajne promocje m.in. na MAC. Chociaż innymi markami też nie pogardzę
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 22:40   #558
lilciak
Raczkowanie
 
Avatar lilciak
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 39
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Taniej, jakoś wychodzi chyba 10% może 15% nie jestem pewna, musiałabym sprawdzić paragon. Ale w Debenhams się często zdarza promocja -10% na wszystkie kosmetyki, a MAC jest dostępny na ich stronie. Wogóle teraz jest promocja na MACowe szminki i kusi mnie żeby zamówić, ale pewnie nie dojdzie przed moim wyjazdem, więc się za bardzo nie napalam. ALe może TŻ przywiezie. Jesze muszę to przemyśleć, bo musiałabym kupić 3 żeby była darmowa przesyłka, bo inaczej to się nie opłaca, bo to co zaoszczędzę poszło by na opłaty pocztowe. Wogóle ostatnio wstąpiłam w Db do BeautyClub i mam nadzieję tez na jakieś fajne promocje m.in. na MAC. Chociaż innymi markami też nie pogardzę
U mnie w Debenhams niestety Mac'a nie ma No i nie mogę zamawiać przez stronę internetową (angielską),bo nie wysyłają do IRL. A na irlandzkiej stronie Debenhams dla członków BeautyClub'u jest zawsze darmowa wysyłka o ile się nie mylę . No,ale niestety... Ten BeautyClub to jest naprawdę fajna sprawa, a często jest u nas taka promocja,że za wydanie €50 dostaje się 600 punktów, czy jakoś tak...
No tak,ale każda promocja jest dobrą wymówką,żeby coś sobie kupić
__________________

lilciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-29, 22:52   #559
fiona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 54
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
U mnie niestety się ten produkt nie sprawdził, straszne były moje doświadczenia z próbkami. Za to z czystym sumieniem polecam Oil Control Lotion
http://www.maccosmetics.com/product/...ion/index.tmpl
jeden z niewielu, który potrafi okiełznać moją cerę.

Dzieki za odpowiedz,a jak bys mogla napisac jeszcze jak stosowac ten lotion bylabym bardzo wdzieczna...
fiona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-30, 00:57   #560
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Donoszę, że przechodziłam dziś koło MAC - a i twarda byłam - nie weszłam, ale chyba powinnam zmienić sobie trasę powrotów do domu, bo następnym razem nie zdzierżę. A na pewno zaraz po 6 pobiegnę na żywo obczaić Surfową kolekcję - i albo uznam, że jednak nie warto, albo - drżyj mój portfelu!

Corii - Cranberry na liście umieszczona - ale na jesień
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 05:36   #561
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez fiona Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz,a jak bys mogla napisac jeszcze jak stosowac ten lotion bylabym bardzo wdzieczna...
Jak normalny krem na dzień.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 09:52   #562
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Donoszę, że przechodziłam dziś koło MAC - a i twarda byłam - nie weszłam, ale chyba powinnam zmienić sobie trasę powrotów do domu, bo następnym razem nie zdzierżę. A na pewno zaraz po 6 pobiegnę na żywo obczaić Surfową kolekcję - i albo uznam, że jednak nie warto, albo - drżyj mój portfelu!

Corii - Cranberry na liście umieszczona - ale na jesień
Vanth, ja bym nie dała rady i weszłabym na 100% do maca
Choćby tylko po to, zeby oblookać i pomacac cośkolwiek

Cranberry warto, a juz do niebieskich czy zielonych oczy to na bank
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 09:56   #563
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Czesc Dziewczyny i Chlopaki.

Ostatnio jestem zawalona praca i zyciem rodzinnym.
Pogubilam sie juz w tych kolekcjach

Prosze, jakby ktoras z Was mogla mi zakreslic ,w jakim czasie mniej-wiecej ,ktora kolekcja ma wyjsc.

Z gory dziekuje.
Musze nadrobic watki ,ale czasu brak..
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 11:02   #564
fiona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 54
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Jak normalny krem na dzień.

Dzieki na pewno sie zaopatrze w ten lotion i mam nadzieje,ze wkoncu mi cos pomoze bo zalamac sie idzie jak mi wszystko po godzinie splywa z twarzy.
fiona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 14:07   #565
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

nie wiem, czy ktoś już wklejał (jak tak, to wybaczcie zakręconej wizażance ): http://www.zeberka.pl/art.php?id=12744 Oczywiście zeberka znów dała ciała, bo limitką to on już był....
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 14:10   #566
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez fiona Pokaż wiadomość
Dzieki na pewno sie zaopatrze w ten lotion i mam nadzieje,ze wkoncu mi cos pomoze bo zalamac sie idzie jak mi wszystko po godzinie splywa z twarzy.
Wiem co masz na myśli i szczerze współczuję, mnie pomogły w opanowaniu mojej cery właśnie w/w lotion na zmianę z bazą Prep+Prime spf50 i prasowany puder matujący Blot. Musisz próbować
-------------------------------------------------------------------------------------------
Nareszcie wyszły mi próby z aparatem, ale to jeszcze wymaga dopracowania także proszę o wyrozumiałość. Na swatchowym wrzuciłam złoto-fioletowy weekendowy makijaż.

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2011-04-30 o 14:17
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 14:46   #567
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Pytałam się was ostatnio który korektor dorradzacie, stanęło na Studio Finish i na tym, zeby do Face&Body C2 dobrac NC20 korektora, ale dostałam do pewnej miłej Wizażanki próbkę NW 2o i jestem w kropce, bo ten rózowawy odcien pasuje doC2 i mojej cery idealnie i się teraz zastanawiam, czy to nie będzie faux pas jeśli kupie korektor w odcieniu NW
Jak myślicie?

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Nareszcie wyszły mi próby z aparatem, ale to jeszcze wymaga dopracowania także proszę o wyrozumiałość. Na swatchowym wrzuciłam złoto-fioletowy weekendowy makijaż.
Agniecho, super tylko prosze pisz czego uzyłas do zrobienia makijazu - takie tam przyjęłysmy zasady
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 14:58   #568
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
nie wiem, czy ktoś już wklejał (jak tak, to wybaczcie zakręconej wizażance ): http://www.zeberka.pl/art.php?id=12744 Oczywiście zeberka znów dała ciała, bo limitką to on już był....
Ten komentarz dużymi literami jest mój
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 15:55   #569
who1
Raczkowanie
 
Avatar who1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 196
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

agniecha...b.ładnie ale ktorymi dobrodziejstwami z Maca pomalowalas oczy?
who1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-30, 16:12   #570
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez who1 Pokaż wiadomość
agniecha...b.ładnie ale ktorymi dobrodziejstwami z Maca pomalowalas oczy?
Z tej euforii,że nareszcie zdjęcia wyszły zapomniałam - opis już na swatchowym.
Dzięki

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Agniecho, super tylko prosze pisz czego uzyłas do zrobienia makijazu - takie tam przyjęłysmy zasady
Juz załatwione.
Dzięki
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.