Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-08, 13:01   #2881
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
promolcia : love: zbiory ach ach

anula, ile jest ważny po otwarciu krem nawilżający naturado z olejem z winogron?
nie wiem, czy dałabym radę 150 ml zużyć np. w ciągu 6 miesięcy.
pojęcia nie mam nie pamiętam
zapytaj sklep.

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
anula_ga jest mi obojętne raczej gdzie kupię, bardziej zależy mi na szybkiej wysyłce a w ogóle to chciałabym kupić dwa kremy z jednego źrodła, w sensie jakiś na dzień, czyli ten, który pokazałam i jakiś treściwszy na dzień.
Eh już byłam zdecydowana, a tu znów mętlik
no ale to który chcesz kupić?
bo pisałaś i o naturado i o amb
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 13:04   #2882
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
mała premiera mojej skromnej kolekcji

-
Takie ach achy przed nami ukrywałaś. Piękna kolekcja
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 13:05   #2883
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
pojęcia nie mam nie pamiętam
zapytaj sklep.

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------


no ale to który chcesz kupić?
bo pisałaś i o naturado i o amb
a myślałam, że go masz aktualnie
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 13:08   #2884
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a myślałam, że go masz aktualnie
nie, teraz nie mam. Ostatni juz jakis czas temu wykończyłam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 13:10   #2885
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Wszystkiego dobrego z okazji naszego święta
Powiem przy okazji, że w sklepie (Piotr i Paweł) przed wejściem stał dziś miły młody pan i wręczał wszystkim kobietom po tulipanie Także uważam,że uroczo

Gratuluję wszystkim wklejającym fotki dzięki Wam wątek nie umrze w bezzakupowym marcu

Czy któraś miała peeling do twarzy śliwkowy z AA ECO? W KWC brak recenzji... a ja bym kupiła korzystając z promocji... i byłam też dziś w Phenome, także jak kogoś ciekawi, jaka to promocja, to +/- jestem zorientowana...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 13:19   #2886
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
pojęcia nie mam nie pamiętam
zapytaj sklep.

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------


no ale to który chcesz kupić?
bo pisałaś i o naturado i o amb
oj przepraszam, jakaś dziś zakręcona jestem to chyba przez to święto.

Oba chciałabym kupić, ten naturado i am z jednego źródła.
Jeszcze raz przepraszam, że nie wyraziłam się jasno.
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 13:31   #2887
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego z okazji naszego święta
Powiem przy okazji, że w sklepie (Piotr i Paweł) przed wejściem stał dziś miły młody pan i wręczał wszystkim kobietom po tulipanie Także uważam,że uroczo

Gratuluję wszystkim wklejającym fotki dzięki Wam wątek nie umrze w bezzakupowym marcu

Czy któraś miała peeling do twarzy śliwkowy z AA ECO? W KWC brak recenzji... a ja bym kupiła korzystając z promocji... i byłam też dziś w Phenome, także jak kogoś ciekawi, jaka to promocja, to +/- jestem zorientowana...
a ja juz sie o Ciebie martwiłam
miło dostac tulipany, ja tez dostałam bukiet
niby nie chce wiedziec co w phenome bo mi w głowie inny zakup ale wiedzy nigdy dośc prawda
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 13:32   #2888
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego z okazji naszego święta
Powiem przy okazji, że w sklepie (Piotr i Paweł) przed wejściem stał dziś miły młody pan i wręczał wszystkim kobietom po tulipanie Także uważam,że uroczo

Gratuluję wszystkim wklejającym fotki dzięki Wam wątek nie umrze w bezzakupowym marcu

Czy któraś miała peeling do twarzy śliwkowy z AA ECO? W KWC brak recenzji... a ja bym kupiła korzystając z promocji... i byłam też dziś w Phenome, także jak kogoś ciekawi, jaka to promocja, to +/- jestem zorientowana...
Małgosia pisz o tej promocji phenome bom ciekawa
Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
oj przepraszam, jakaś dziś zakręcona jestem to chyba przez to święto.

Oba chciałabym kupić, ten naturado i am z jednego źródła.
Jeszcze raz przepraszam, że nie wyraziłam się jasno.
rozumiem
w sklepie organeo (ten, w którym podlinkowałam Ci krem naturado) jest tez krem amb.
Jp91 ma w podpisie spis sklepów, w których robimy zakupy i które sie sprawdziły więc w nich możesz sobie jeszcze poszukać.
A w razie jakbyś chciała wzbogacic krem to proponuję dodawac do niego trochę oleju z róży, avocado tez był bardzo fajny. Zresztą jeśli chodzi o oleje to jest tak ogromny wybór, że az trudno cos polecić (jp91 w podpisie ma równiez co nieco o olejach )
Jednym słowem Justynka w podpisie ma dużo ciekawych rzeczy
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-03-08 o 13:39
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 13:40   #2889
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

No więc tak: aktualna promocja w Phenome dotyczy wybranych produktów (jest ich sporo, może 1/5 czy 1/6 asortymentu) i polega na tym,że biorąc dwie rzeczy nią objęte płacimy tylko za tańszą rzecz. Ale: musi być podobna pojemność (duży lub mały produkt) i muszą pasować do siebie... opakowaniem
Tak, to nie żart.
Można wziąć (przykłady): dwa mydełka; dwa mini żele w buteleczkach; dwie duże tubki (np. kremy z filtrem 15 lub 30 do ciała; żel ujędrniający do biustu) lub dwa produkty w butelce (np szampon anty age, produkty z linii dziecięcej )....

Holuś
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 13:48   #2890
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
Melya b. fajny kosmetyczny składzik

Mnie kuszą szczotki z sierści dzika właśnie z Olivi Garden
Dziękuję. Przybory do włosów Olivii są bardzo ładne, estetycznie wykonane, no i ekologiczne. Ale tak jak pisałam - szczotka trochę kłuje w głowę (ale może to tylko mi się tak wydaje, bo TT mnie rozpieścił w tej kwestii), a grzebień mógłby mieć szerzej rozstawione zęby.

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Zabierzcie mi komputer! Właśnie robię zamówienie Lily Lolo
To ja lepiej się nie przyznam, jakie zamówienie złożyłam w nocy na kosmetyki-mineralne.

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Melya - świetny zbiór

kształutje mi sie lista zyczen na kwiecien

Wszystkiego najlepsze Kobietki kochane
: roza:
Dziękuję. Kobietki, również Wam życzę wszystkiego najlepszego! Ja dzisiaj dostałam zamiast kwiatka pyszną babeczkę z budyniem i truskawkami. I dobrze, bo kwiatek nie byłby taki smaczny.

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Żebyście się nie gniewały że tak rzadko Was tu odwiedzam dodaje moje ostatnie nabytki
Super nabytki! Kusi mnie miodowy krem do rąk z Sanoflore, który podobno pachnie tak samo jak balsam.

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
mała premiera mojej skromnej kolekcji
"Skromna"... To ja powinna się schować ze swoją. Piękna.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
i byłam też dziś w Phenome, także jak kogoś ciekawi, jaka to promocja, to +/- jestem zorientowana...
Ja, ja jestem ciekawa!

edit.
Pisałam tak długo tego posta, że w tym czasie odpisałaś.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-03-08 o 13:51
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 14:07   #2891
Funghi
Raczkowanie
 
Avatar Funghi
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 208
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Osobiście nie miałam akurat tego kremu AMB, ale dziewczyny chwaliły swojego czasu.
A chcesz kupowac tam, gdzie podlinkowałaś?
Pytam, bo cena troche zawyżona i strasznie dużo za przesyłke chcą.......
tu i tu krem troche tańszy, a przesyłka samego kremu za 6 zł.

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Promolcia piękna kolekcja
Mazideł stacjonarnie zazdroszczę
Szampony phenome tak Cię załatwiły? Ja testowałam na razie 2 (w tym ten przeciwłupieżowy) i bardzo mi sie podobaja, ale nie wiem jak bedzie przy dłuższym stosowaniu.
A napisz cos o kosmetykach 100% pure i powiedz co to za beżowa, szklana buteleczka na ostatnim zdjęciu?
Jak Ci sie podoba olej khadi amla?
tutaj jeszcze taniej http://eco-esthetique.pl/combination...anej-p-75.html
Funghi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 14:41   #2892
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dziękuję. Przybory do włosów Olivii są bardzo ładne, estetycznie wykonane, no i ekologiczne. Ale tak jak pisałam - szczotka trochę kłuje w głowę (ale może to tylko mi się tak wydaje, bo TT mnie rozpieścił w tej kwestii), a grzebień mógłby mieć szerzej rozstawione zęby.
i tym mnie zachęciłaś ostatecznie bo moja "stara " z włosia naturalnego to po latach eksploatacji jest tak miękka że tylko dla mojej córy się nadaje.
A ty masz tą wersję z kolcami czy bez ( mi się marzy ta bez)

i doszłą do mnie paczuszka z BU:
Krem any-oksydacyjny
Serum z vit C
Hydrolat Pomarańczowy
Płyn wzmacniający włosy ( co by szybciej rosły)
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 14:48   #2893
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
i tym mnie zachęciłaś ostatecznie bo moja "stara " z włosia naturalnego to po latach eksploatacji jest tak miękka że tylko dla mojej córy się nadaje.
A ty masz tą wersję z kolcami czy bez ( mi się marzy ta bez)

i doszłą do mnie paczuszka z BU:
Krem any-oksydacyjny
Serum z vit C
Hydrolat Pomarańczowy
Płyn wzmacniający włosy ( co by szybciej rosły)
Ja mam tą z kolcami i to one mnie kłują, bo są dłuższe niż włosie. Ale pomacałam włosie i jest bardzo sztywne.

Też muszę złożyć zamówienie na BU, bo kończy mi się olejek myjący i kombinuję, co jeszcze wziąć. Daj znać, jak działa ten płyn wzmacniający. Jak pachnie hydrolat pomarańczowy?
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:02   #2894
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
a ja juz sie o Ciebie martwiłam
miło dostac tulipany, ja tez dostałam bukiet
niby nie chce wiedziec co w phenome bo mi w głowie inny zakup ale wiedzy nigdy dośc prawda
to samo pomyslałam po przeczytaniu posta Małgosi
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Żebyście się nie gniewały że tak rzadko Was tu odwiedzam dodaje moje ostatnie nabytki
1. Szampon Pomidorowy Yes - Jestem zakochana w marchewkowym, na temat tego jeszcze nie mam opinii.
2. Mustela szampon rumiankowy, nie naturalny ale skład całkiem niezły (podobno) Marzę że ten rumianek rozjaśni lekko moje kudły, na razie najlepiej w tym celu spisywał się Johnson s Baby rumiankowy ale ma SLSy
3. Lavera o zapachu zgniłych pomarańczy, włosy są po nim tak miękkie i miłe ze i do zapachu przywykłam, choć dla mnie za słodki i taki mhhh
4. Sanoflore żel do twarzy, pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, na razie mam ryjek doskonale oczyszczony bo stosowałam przez miesiąc brązowe błotko Lagony, ciekawe jak tez żel sobie będzie radził z takim dogłębnym oczyszczeniem.
5.Balsam dla mam Babydream, super nawilżenie i zapach
6. Crystal, pocę się bardzo intensywnie ale chyba nie śmierdzę, na razie będę wierna naturalnym dezodorantom a latem zobaczymy...
7. Olej z pestek malin, stosuje na twarz od czasu do czasu i dodaje czasem do balsamu kilka kropelek - polubiliśmy się!
8. Krem z pigwy dr. Hauschka - bardzo wydajny i dobry, emulsja chyba bardziej mi odpowiadała ale znowu 30 ml starczało na miesiąc. Ten chyba od czasu do czasu odrobinkę mnie zapycha. Mam ochotę jeszcze wypróbować różany i olejek ale nie wiem czy nada się na lato bo w nim dziurawiec. Z kremem do twarzy to zawsze największy problem
9. Chusteczki Altera - jak miałam tusz Dr.Hauschka to spisywały się rewelacyjnie, teraz mam Lavere i lepszym sposobem na makijaż jest odrobina oliwy na wacik i wacik moczę wodą i to chyba jest dla mnie patent roku
10. Mascara Lavera, nie byłam nią zachwycona jak ją kupiłam, teraz przywykłam ale na pewno wrócę do Dr.Hauschki
11. Puder jedwabny Dr. Hauschka - wracam do filtrów więc i do tego pudru obowiązkowo.
12. Balsam Sanoflore, kocham go za zapach, za opakowanie takie jak masła z Body Shopu ale nie często znajduje w sobie tyle cierpliwości żeby się nim smarować, raczej stosuje na wysuszone miejsca, których wraz ze wzrostem temperatury ubywa.
13. Na zdjęciu gdzieś się schował balsam do ust z Yves Rocher, pyszny
14. Jeszce muszę wspomnieć o mojej ostatniej miłości, której nie ma na zdjęciu - maśle kakaowym z ZSK. Do ciała, do twarzy, do włosów i do wąchania <3

Z zachcianek na ten miesiąc to kończy mi się marchewkowa odzywka Yes i zastanawiam się nad Laverą.

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Też dołączam do osób nielubiących lavery

!
szampony i maski lubię,ale kremy skrzywdziły mnie-nigdy więcej
Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
mała premiera mojej skromnej kolekcji

zdjęcie 1
2 oleje z maroko sklep (stacjonarnie)
- arganowy - używam do włosów i na ciało
- z czarnuszki - na pryszczatą gębe

zdjęcie 2
z półproduktów dominują mazidła bo mam je stacjonarnie, sama robie kremy, toniki, maseczki
- kwas hialuronowy - dodatek do olejów, maseczek
- 3 hydrolaty: pomarańczowy, aloesowy i oczywiście oczarowy
- keratyna (cuchnie łokropnie) i jedwab hydrolizowany + wit B5 miały być na spray regenerujący do włosów wg mazidlanego przepisu, zrobiłam go ze 3 razy i zaprzestałam używania bo włosy były po tym sztywne jak druty
- biobaza - emulgator
- olejowy extrakt z rozmarynu - antyoksydant do serum (śmierdziel!)
- aloes active aloe - skoncentrowany proszek aloesowy z którego można sobie zrobić żel aloesowy, dla mnie jako dodatek do kremów
- mocznik i niacynamid - biały proszek, który ładnie nawilża - do kremów, maseczek
- bioferment z alg - żelowa postać, trzeba używać "na mokro", do serum, maseczki, kremu
- ekstrakt z zielonej herbaty
- próbka masła cupacu - dostałam przeterminowaną :/ jedyne co moge powiedzieć-śmierdzi
- bromelanina - do pilingów enzymatycznych, wymieszana np z mlekiem w proszku
- olej śliwkowy - jak dla mnie bardzo tłusty i ma bardzo słodko-duszący zapach marcepanu

zdjęcie 3
phenome - wszystko kupione stacjonarnie na wyprzedażach
- mgiełka do twarzy...od niej wszytsko się zaczęło :P
- mgiełka do włosów
- mleczko do mycia twarzy - jeszcze nie otwarte
- szampon przeciwłupieżowy - ja głupia kupiłam w letniej promocji 3 butelki...po zużyciu jednej z nich do ok połowy zmasakrowało mi skórę głowy i teraz stoją sobie nieużywanie i pewnie data ważności im się kończy...chce ktoś? oddam za darmo
- krem pod oczy happy - bardzo przyjemny, uzywam go obecnie, teoretycznie jest przeciwzmarszczkowy ale jak na takie problemy wydaje się być za delikatny, podsunęłam go na testy mamie i teściowej i obydwie stwierdziły, że jest za suchy...a dla mnie szybko się wchłania nawilża w sam raz
- hipoalergiczny krem dla mamy i dziecka - delikatny, próbowałam na twarz ale za bardzo się po nim świeciłam; użyty do rąk sprawuje się świetnie - szybciutko się wchłania i skóra jest tak fajnie nawilżona; nie szkoda mi bo w końcu kosztował tylko 14 zł, napewno kupie ponownie jak będzie taka proma
- 60 sekund żel chłodzący na stopy - latem będe go używać na moje obolałe nogi...sama jestem ciekawa jak się spisze - kupiłam dwa opakowania
- regenerująca maska do włosów - bardzo, bardzo dobra, nie obciąża moich włosów, układają się po niej jak po wyjściu od dobrego fryzjera...warto wypróbować przy następnej wyprzedaży
- 2 kremy do opalania na lato - bardzo gęste, raczej bielą, zużyję jak pojadę na jakieś wakacje gdzie nie będe się musiała malować
- różne próbki- holistic, 2 kremy matujące: z serii zielonej i niebieskiej, zarąbisty piling multi active sugar peel - piękna jest po nim ma facjata

zdjęcie 4
mycie i oczyszczanie
- boniderm pomada ojca grzegorza - nie polecam, tępe mydło
- african black sope w płynie i szampon khadi używam obecnie do mycia włosów - przed użyciem mieszam je na dłoni
- biała i zielona glinka argiletz
- 2 glinki marokańskie z organique - jedna w proszku zmielonym druga w płatkach (w tym plastikowym pojemniku), ta w płatkach ma większe drobinki i można na koniec zrobić porządny piling
- 2 afrykańskie czarne mydła - miały pomóc na pryszcze a jedynie co robią to przesuszają skórę
- maseczka khadi neem - skuteczny pogromca pryszczoli
- angels on bare skin z lush - czyścik do twarzy ala plastelinki z LF, cudów nie robi ale przynajmniej nie wysusza, używam do porannego oczyszczania twarzy bo ze zmyciem makijażu nie do końca sobie radzi
- mydełka miętowe z phenome - dobrze myją włosy

zdjęcie 5
różności
- alterra: świetna maska z granatem i olejek antycelulitowy, który używam po kąpieli na ciało
- olej do włosów khadi amla
- serum AMB - po tym co się naczytałam musiałam je mieć...kupiłam i nie żałuje
- puder jedwabny hauszki używam jako suchy szampon do włosów gdy z lenistwa nie chce mi się ich umyć; nakładam pędzlem cienuitką warstewkę na włosy u nasady głowy, roztrzepuje palcami by nie było widać białego nalotu po pudrze a on ładnie chłonie tłuszcz i wyglądam całkiem znośnie
- tonik na dobranoc YR - nie lubimy się bo ma za dużo alkoholu (ślepa byłam jak go brałam), chętnie oddam
- woda termalna - używam do spsikania twarzy po nałożeniu makijażu mineralnego, mam wrażenie że makijaż jeszcze lepiej stapia się z cerą
- kolagen naturalny inventia - wiem że to produkt sporny, napiszę jak kogoś zainteresuje
- serum culture bio YR - może być, ma alkohol w składzie
- 100% pure krem punktowy na wypryski - kupiłam bo myślałam, że będe go mogła używać na dzień pod makijaż na całą twarz, niestety do tego się kompletnie nie nadaje bo nic a nic nie nawilża, wiem że nie miał do tego służyć ale jakoś sobie ubzdurałam że mógłby - a on nie chiał :p; krem dość mocno matuje twarz i bardzo ją sciąga, nawet stosowany na noc nie jest przyjemny ale ze względu na składniki troche pomaga na wykwity
- salt of earth - ałun, nie pomaga jesli ktoś cierpi na nadpotliwość
- lily lolo: podkład, zielony korektor (nie przebija spod makijarzu i ładnie kryje) oraz błyszczyk w kolorze brzoskwiniowym, który na ustach jest praktycznie transparentny z małymi nienachalnymi drobinkami, trzyma się na ustach ok 2 h
- krem pod oczy culture bio YR - dobry dla niewymagających, happy z phenome jest dużo lepszy; ogólnie nie kupię już ponownie żadnych kosmetyków w YR, dzięki Wam odkrywam lepsze od nich
- lip smacker acai - nie lubię tego opakowania, takie bylejakie, sama pomadka nie wysusza ale też nie zachwyca, będe szukać lepszej
- olejek z drzewa herbacianego essentail care
- olej tamanu - faktycznie pachnie jak przyprawa do zup i nie zauważyłam, żeby pomagał w walce z ropniakami na twarzy, dobrze że kupiłam tylko to małe opakowanie
- w opakowaniu od flavo c jest spray z alvy - dostałam go od jednej z Was spodobał mi się na tyle, że zamówiłam opakowanie pełnowymiarowe, co do zapachu - mi się podoba :P
- krem kofeinowy pod oczy 100% pure - dobry nawet dla bardziej wymagających, najtreściwszy z 3 które posiadam, nawet mama była zadowolona
- olej rycynowy używam zmieszany z innym gdy stosuję OCM
- spirulina do maseczek

No imponująca ta Twoja kolekcja,a nie skromna
Ja mam szampon phenome anti-anging i cudowny jest.Mam ochotę również na inne phenome,ale jesteś pierwsza,która na niego narzeka-szkoda,że Ci takie kuku zrobił.

Promolcia,a powiedz czy spiruliny używasz również do włosów?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:09   #2895
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ja mam tą z kolcami i to one mnie kłują, bo są dłuższe niż włosie. Ale pomacałam włosie i jest bardzo sztywne.

Też muszę złożyć zamówienie na BU, bo kończy mi się olejek myjący i kombinuję, co jeszcze wziąć. Daj znać, jak działa ten płyn wzmacniający. Jak pachnie hydrolat pomarańczowy?
miło, świeżo, owocowo tak chyba trochę pomarańczowo też, ale nie taką mega pomarańczą
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:12   #2896
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No więc tak: aktualna promocja w Phenome dotyczy wybranych produktów (jest ich sporo, może 1/5 czy 1/6 asortymentu) i polega na tym,że biorąc dwie rzeczy nią objęte płacimy tylko za tańszą rzecz. Ale: musi być podobna pojemność (duży lub mały produkt) i muszą pasować do siebie... opakowaniem
Tak, to nie żart.
Można wziąć (przykłady): dwa mydełka; dwa mini żele w buteleczkach; dwie duże tubki (np. kremy z filtrem 15 lub 30 do ciała; żel ujędrniający do biustu) lub dwa produkty w butelce (np szampon anty age, produkty z linii dziecięcej )....

Holuś
Oj Małgosiu jak ja zazdroszczę, że możesz pójść na spacer do Phenome. I jeszcze dostałaś dzisiaj tulipanka. Ja mam dzisiaj jakiś zakrecony dzień. Przykładowo do sernika zapomniałam dać żółtek ech

Ale dotarły moje minerałki. Mogę zacząć się malować
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:13   #2897
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
miło, świeżo, owocowo tak chyba trochę pomarańczowo też, ale nie taką mega pomarańczą
O, fajnie, to może go wezmę. Gdzieś czytałam, że pachnie strasznie gorzko.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:32   #2898
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dziękuję. Przybory do włosów Olivii są bardzo ładne, estetycznie wykonane, no i ekologiczne. Ale tak jak pisałam - szczotka trochę kłuje w głowę (ale może to tylko mi się tak wydaje, bo TT mnie rozpieścił w tej kwestii), a grzebień mógłby mieć szerzej rozstawione zęby.
A bardzo się włosy puszą od TT? Bo tak czytałam.

Promolcia genialna kolekcja Jaką masz cerę, tłustą/mieszaną?
I na prawdę umyłaś włosy mydełkiem miętowym Phenome? ;o nie przesuszyło włosów? Spłukałaś potem octem jabłkowym, czy jak?

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2012-03-08 o 17:07
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:33   #2899
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Oj Małgosiu jak ja zazdroszczę, że możesz pójść na spacer do Phenome. I jeszcze dostałaś dzisiaj tulipanka. Ja mam dzisiaj jakiś zakrecony dzień. Przykładowo do sernika zapomniałam dać żółtek ech

Ale dotarły moje minerałki. Mogę zacząć się malować
Margo, nie ma czego zazdrościć Jakbyś mnie widziała, jak popylam do CH (na pocztę i na zakupy) obładowana rzeczami basenowymi mojej córki i jak śmigam wszystko w 20 minut no naprawdę, ten kwiatek zwłaszcza mi do kożucha dziś pasował
Pomijam,że na poczcie był dziki tłum i nie posłałam paczki; ale potem z zakupami, z córką, jej tornistrem i mokrymi ręcznikami w zatłoczonym autobusie jeszcze Miałam cztery torby. Dobrze, że w Ph nic nie kupiłam, bo bym się urwała chyba
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 15:42   #2900
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A bardzo się włosy puszą od TT? Bo tak czytałam.
Puszą - w sensie, że elektryzują? W moim przypadku nie. Ale mi od pewnego czasu włosy praktycznie całkiem przestały się elektryzować (poza ściąganiem przez głowę grubego swetra itp.). Nie wiem czy to zasługa zmiany pielęgnacji czy suszarki z jonizacją.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 15:56   #2901
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Margo, nie ma czego zazdrościć Jakbyś mnie widziała, jak popylam do CH (na pocztę i na zakupy) obładowana rzeczami basenowymi mojej córki i jak śmigam wszystko w 20 minut no naprawdę, ten kwiatek zwłaszcza mi do kożucha dziś pasował
Pomijam,że na poczcie był dziki tłum i nie posłałam paczki; ale potem z zakupami, z córką, jej tornistrem i mokrymi ręcznikami w zatłoczonym autobusie jeszcze Miałam cztery torby. Dobrze, że w Ph nic nie kupiłam, bo bym się urwała chyba
no to rzeczywiście. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, że jak kobieta zostaje mamą, zamienia się w wielbłąda. Czasami tak się właśnie czuję. Kiedyś wystarczała torebka, teraz torba, nosidełko, jeszcze jedna torba i na dokładkę plecaczek Toma

A na zdjęciu moje LilyLolo'we nabytki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05704.jpg (71,8 KB, 44 załadowań)
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 16:15   #2902
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
no to rzeczywiście. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, że jak kobieta zostaje mamą, zamienia się w wielbłąda. Czasami tak się właśnie czuję. Kiedyś wystarczała torebka, teraz torba, nosidełko, jeszcze jedna torba i na dokładkę plecaczek Toma

A na zdjęciu moje LilyLolo'we nabytki
nie ma to jak świeżutkie mineralki na dzień kobiet
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 16:27   #2903
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Promolcia cudna kolekcja!
Margo, jak Ci się udało dostać tyle próbek?
Najlepszego Kobietki
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 16:41   #2904
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Też dołączam do osób nielubiących lavery

Krem naprawdę bardzo fajny. Jestem z niego bardzo zadowolona. Dziękuję za kuszenie tą marką
Po aplikacji krem wchłania się praktycznie do matu, ewentualnie pod koniec dnia twarz się trochę przetłuszcza. Bardzo fajnie nawilża, skóra jest taka miękka Nie zapycha. Polecam!
Kusisz, oj kusisz

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za rady
Zdecydowałam się na ten, który poleciła anula-ga
http://www.organeo.pl/product-pol-95...ess-150ml.html
Duża pojemność na długo starczy
A na dzień http://allegro.pl/lekki-krem-na-dzie...188084931.html
Czy ten drugi to dobry wybór? Z opisu wynika, że byłby dla mnie idealny
Jeśli masz kłopoty z zapychaniem i zaskórnikami, to nie jest to dobra decyzja. Jeśli nie, to warto

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
mała premiera mojej skromnej kolekcji
Skończyłam

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No więc tak: aktualna promocja w Phenome dotyczy wybranych produktów (jest ich sporo, może 1/5 czy 1/6 asortymentu) i polega na tym,że biorąc dwie rzeczy nią objęte płacimy tylko za tańszą rzecz. Ale: musi być podobna pojemność (duży lub mały produkt) i muszą pasować do siebie... opakowaniem
Tak, to nie żart.
Można wziąć (przykłady): dwa mydełka; dwa mini żele w buteleczkach; dwie duże tubki (np. kremy z filtrem 15 lub 30 do ciała; żel ujędrniający do biustu) lub dwa produkty w butelce (np szampon anty age, produkty z linii dziecięcej )....

Holuś
Ech, tym razem nie kupuję, nie kupuję, NIE KUPUJĘ!!!!!! NIEEEEE!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
i doszłą do mnie paczuszka z BU:
Krem any-oksydacyjny
Serum z vit C
Hydrolat Pomarańczowy
Płyn wzmacniający włosy ( co by szybciej rosły)


Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A na zdjęciu moje LilyLolo'we nabytki
Ale kusicie, nieźle, niedlugo każda zacznie wklejać swoje budynki z kosmetykami

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego z okazji naszego święta

Czy któraś miała peeling do twarzy śliwkowy z AA ECO? W KWC brak recenzji... a ja bym kupiła.

Peelingu nie miałam, ale składzik fajny, treściwy, tlustawo- kremowy, nie wiem, niestety nie da się wywnioskować, jakie ma drobinki
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 16:55   #2905
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Promolcia cudna kolekcja!
Margo, jak Ci się udało dostać tyle próbek?
Najlepszego Kobietki
Zamówienie było dosyć duże. Pewno dlatego
Część z nich sobie wybrałam, część oni dorzucili.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:03   #2906
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

[QUOTE=Melya;32800993]O, fajnie, to może go wezmę. Gdzieś czytałam, że pachnie strasznie gorzko.[/QUOTE]
tak jest, z pomarańcza ten zapachnie ma nic wspólnego moim zdaniem. Ale bez przesady - po prostu nie jest to słodki zapach, gorzkawy ale przyjemny.
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
no to rzeczywiście. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, że jak kobieta zostaje mamą, zamienia się w wielbłąda. Czasami tak się właśnie czuję. Kiedyś wystarczała torebka, teraz torba, nosidełko, jeszcze jedna torba i na dokładkę plecaczek Toma

A na zdjęciu moje LilyLolo'we nabytki

śliczności, no i te próbki
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kusisz, oj kusisz



Jeśli masz kłopoty z zapychaniem i zaskórnikami, to nie jest to dobra decyzja. Jeśli nie, to warto
a który może zapychać?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:04   #2907
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Zamówienie było dosyć duże. Pewno dlatego
Część z nich sobie wybrałam, część oni dorzucili.
Masz szczęście! Trzy produkty zamówiłaś tak? Ja dwa i ani jednej próbki niespodzianki
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:11   #2908
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

anula_ga jeszcze raz dziękuję Ci za pomoc Złożyłam zamówienie na organeo, mąż dziś był hojny, więc mogłam poszaleć. Mam pytanko, czy do zamówienia za 220 zł dorzucą od siebie jakieś próbki? Czy powinnam ich o to poprosić, czy raczej nie wypada ?
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:17   #2909
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
anula_ga jeszcze raz dziękuję Ci za pomoc Złożyłam zamówienie na organeo, mąż dziś był hojny, więc mogłam poszaleć. Mam pytanko, czy do zamówienia za 220 zł dorzucą od siebie jakieś próbki? Czy powinnam ich o to poprosić, czy raczej nie wypada ?
dorzucą na pewno Poprosić też można, zazwyczaj dają, bo starają się o klienta
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:18   #2910
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
anula_ga jeszcze raz dziękuję Ci za pomoc Złożyłam zamówienie na organeo, mąż dziś był hojny, więc mogłam poszaleć. Mam pytanko, czy do zamówienia za 220 zł dorzucą od siebie jakieś próbki? Czy powinnam ich o to poprosić, czy raczej nie wypada ?

Polecam się.
Mam tylko nadzieje, że bedziesz zadowolona. Krem naturado bardzo pasował mi, mojej całej rodzinie i wieelu dziewczynom, które obdarowalam próbkami - nikomu żadnej krzywdy nie zrobił. Ryzyko zawsze jest, bo każda cera ma cos czego nie lubi, ale bardzo bym chciała, żeby i Tobie pasował

O próbki prosic wypada zawsze!!!!!
Z reguły sklepy dokładaja same ale wyslij im maila, że zaczynasz przygode z kosmetykami naturalnymi, napisz jaka masz cerę, ile lat i poproś o próbki dobrane dla Ciebie. Napewno wtedy bardziej sie postaraja
A co jeszcze zamówiłaś, bo ciekawa jestem?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.