czy to wybawienie dla bezrobotnych? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-24, 21:08   #61
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Cytat:
Napisane przez Helga20 Pokaż wiadomość
Jeśli jesteś współwłaścicielką Wizaż.pl lub osobą związaną z kierownictwem i napiszesz do Darczyńców to zapewne udostępnią Ci do wglądu zarówno opinię prawną jak i pismo z Urzędu Skarbowego.A nawet jestem przekonana że tak sie stanie
No niestety, jestem jedynie zwykłą użytkowniczką Wizaż.pl
Myślałam, że skoro tyle się pisze o tej opinii prawnej, to jest ona gdzieś na stronie udostępniona i każdy może się z nią zapoznać, aby w ten sposób zweryfikować tą firmę.
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 22:33   #62
joanna187
Raczkowanie
 
Avatar joanna187
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 198
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

mi to wygląda na ściemę i tyle.
__________________
Mój blog o pracy: http://www.ofertypracyza-granica.blogspot.com

Chcesz założyć bloga?
Zobacz jak to zrobić --> Kliknij

Pora na dietę zobacz listę koktajli
joanna187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 09:09   #63
Helga20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 330
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Skoro linkami mamy sie przerzucać to proszę bardzo.Oto link do bloga który ma już ponad 7400 wyświetleń i 101 lajków na FB.Opisano tam w jaki sposób działają Darczyńcy:

xxxxx

Na powyższej stronie główną rolę odgrywa certyfikat Rzetelna Firma który posiada firma Apolandia.Na stronie Darczyńców znajduje sie banner prowadzący do szczegółów tego certyfikatu:

xxxxx

Program Rzetelna Firma działa pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki.Można zamówić rozmowę z konsultantem żeby dowiedzieć sie więcej o firmie Apolandia.

To może jeszcze strona Łukasza Gałuszki która ma 686 fanów na FB oraz 1200 udostępnień na tym portalu:

xxxx
Na tej stronie jak widać podanych jest kilka numerów telefonów konsultantów więc jak ktoś jest zainteresowany niech dzwoni.I w dalszym ciągu apeluję do właścicieli Wizażu o kontakt z Darczyńcami bo jeśli będzie współpraca to wszyscy tu obecni zyskają pieniądze wystarczające na rozwiązanie problemów życiowych.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-11-07 o 12:52 Powód: linki
Helga20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 13:13   #64
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 528
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Nie spamuj już.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 16:00   #65
Helga20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 330
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Kiedy argumentów brakuje pojawia sie oskarżenie o spam.W takim razie wklejam jeszcze linki do akcji charytatywnych prowadzonych przez Darczyńców w tym momencie.

Akcja pomocy Piotrowi Radoniowi który urodził sie bez rąk i nóg:

xxxxxx
Akcja pomocy dla Dagmary Karoliny Peszek chorej na mukowiscydozę, zbierającej środki na kosztowne leczenie tej groźnej, genetycznej choroby i z czasem przeszczep płuc:
xxxxx

Jeśli promocja programu dzięki któremu każda z dziewczyn z tego forum może rozwiązać w sposób ostateczny wszystkie swoje problemy materialne a przy okazji pomóc w tym innym jest spamem to ja będę królową spamu

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-11-07 o 12:50 Powód: linki
Helga20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 19:37   #66
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Cytat:
Napisane przez Helga20 Pokaż wiadomość
Autorem powyżej zacytowanego wpisu jest idiota który od początku przeszkadza w rozwoju programu.Jest on znany uczestnikom programu Darczyńcy i nikt nie zwraca na niego uwagi.P
Nie zwraca nikt uwagi, bo głupio przyznać, że obliczenia są prawidłowe. No i najlepiej nazwać idiotą, bo ma rację W systemie zarabiają osoby ze środka fraktalu, czyli założyciele i ich znajomi. Reszta wpłaca "darowizny" i czeka i czeka i czeka
Prosta matematyka - tu nikt pieniędzy nie pomnaża, więc jeśli ktoś zyskuje (środek fraktala) to ktoś traci (nowi członkowie będący na obrzeżach systemu).

Cytat:
Napisane przez Helga20 Pokaż wiadomość
Aramintha-czekam na Twoją odpowiedźBo wydaje mi sie że masz cos wspólnego z kierownictwem Wizażu
Myślę, że kierownictwo Wizażu ma gdzieś Twoją fraktalko-piramidkę
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 08:23   #67
Helga20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 330
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Zyskują wszyscy w miarę rozwoju programu ponieważ ma on swój konkretny koniec.Po zrealizowaniu planu darowizn dana osoba kończy udział i może zaczynać od początku więc kręcić sie to może bez końca i tysiąc lat.Wszyscy uczestnicy w miarę rozwoju programu zyskują dokładnie tyle samo,to nie piramida MLM z liderami na szczycie,w Darczyńcach nie ma liderów.

Kierownictwo Wizażu i tak zainteresuje sie tym tematem kiedy będzie on już nagłośniony na skalę ogólnopolską a nad tym trwają teraz prace.Ja piszę o tym już teraz bo może sie skuszą rozpocząć współpracę już teraz.Kiedy sprawa będzie już powszechnie znana wszyscy będą chcieli współpracować z Darczyńcami.

Edytowane przez Helga20
Czas edycji: 2013-07-26 o 08:25
Helga20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 14:21   #68
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Odp: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

Ciekawa jestem czy masz cos wspolnego z zalozycielami czy jestes AZ TAK NAIWNA
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 09:32   #69
Helga20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 330
Dot.: czy to wybawienie dla bezrobotnych?

A co ma naiwność do opracowanego systemu,sprawiedliwego dla wszystkich?Parę darowizn już dostałam,od konkretnych osób na moje konto bankowe z dopiskiem DAROWIZNA.Są to osoby z mojego trzeciego poziomu których mogę mieć max 216( 216 razy 4900 z groszem daje ten finałowy milion po zrealizowaniu całego Planu Darowizn).

System jest tak skonstruowany że ja swojej przydzielonej osobie(prawniczce z Dolnego Sląska) darowizny przesyłam dopiero wtedy jak sama otrzymam tyle pieniędzy że mnie na to stać.Swoją naiwność widzę po zalogowaniu sie do swojego konta w bankuNaiwność ta ma konkretną,wymierna wartość finansową

Skoro tak podbijasz temat co mnie niezmiernie cieszy bo więcej osób to przeczyta to dodam tylko że według portalu Cubestat w ostatnich dniach liczba udostępnięń Darczyńców na FB wzrosła o ponad 100 a więc ludzie udostępniają i dyskutują.

Edytowane przez Helga20
Czas edycji: 2013-07-27 o 09:34
Helga20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.