Kosmetyki M.A.C. cz.8 - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-06, 16:22   #2401
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Przyszłam się wyżalić Poszłam do katowickiego MACa po pomadkę i róż. Na moje pytanie o jakiś naturalny, delikatny róż na co dzień pani machnęła ręką: "tam są wszystkie róże". Naprawdę? Nie wyglądam na sierotę, co nie odróżni pudru od cienia i widzę, gdzie co leży, ale chyba nie o to chodzi. Sprzedawczyni zbyła mnie na odczepnego. Nie wiem, czy miała gorszy dzień, czy może uznała, że nie zasługuję na jej boską obsługę, ale mam wrażenie, że do niektórych sklepów trzeba wchodzić odpindrzonym lub w pełnym make-upie, żeby spotkać się z łaskawym spojrzeniem obsługi. To moja pierwsza niemiła sytuacja w MACu i skutecznie mi zniechęciła dzisiejsze zakupy. Kliknę sobie w Douglasie.
Hmm.. w Katowickiej zawsze miło mnie obsługiwali... Niemiło, że Cię tak potraktowali Ehh...
Jeśli lubisz różowe róże to polecam Well Dressed - nigdy mnie nie zawiódł
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 16:24   #2402
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Mi chyba ze dwa razy zdarzyła sie dziwna badz nie do konca miła obsługa w mac. Jednak zazwyczaj jest bardzo miło.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 16:42   #2403
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Kilka razy byłam w MACu we Wrocku, obłsugiwała mnie kierowniczka, generalnie narzekać nie mogę, ale zdarzyła mi się niemiła wizyta w Stambule i nie dość że koleś nie chciał mi wymienić pustych opakowań za B2M i sobie coś tam prychnął pod nosem to jeszcze robił dziwne "dziubki" i był w ogole na NIE ale trafiłam też kiedyś na bardzo miłych chłopaczków którzy baaardzo doradzali i byli w ogóle uprzejmi i pomocni
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2014-10-06 o 16:44
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 16:46   #2404
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Kilka razy byłam w MACu we Wrocku, obłsugiwała mnie kierowniczka, generalnie narzekać nie mogę, ale zdarzyła mi się niemiła wizyta w Stambule i nie dość że koleś nie chciał mi wymienić pustych opakowań za B2M i sobie coś tam prychnął pod nosem to jeszcze robił dziwne "dziubki" i był w ogole na NIE ale trafiłam też kiedyś na bardzo miłych chłopaczków którzy baaardzo doradzali i byli w ogóle uprzejmi i pomocni
Ja pamiętam jak w Dąbrowie Górniczej w Pogorii byłam w Douglasie i był Pan. Naprawdę przemiły, doradził, uśmiechnięty.. dało się z nim porozmawiać W przeciwieństwie do pań
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 16:48   #2405
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hmm.. w Katowickiej zawsze miło mnie obsługiwali... Niemiło, że Cię tak potraktowali Ehh...
Jeśli lubisz różowe róże to polecam Well Dressed - nigdy mnie nie zawiódł
Ja też zwykle trafiam na fajną obsługę, nawet jak panie są zajęte innymi klientkami to obiecują, że zaraz do mnie podejdą i generalnie się interesują. A tu zlewka, a byłam jedyną klientką w sklepie. W międzyczasie była jakaś młodziutka dziewczyna i pytała o cenę linera, pani nawet nie podeszła do szafy z eyelinerami. Pracuję w obsłudze klienta i mogę powiedzieć, że w znakomitej większości przypadków, kiedy to klientka podchodzi do obsługi i sama zadaje pytanie o dany produkt, to oczekuje czegoś więcej niż pokazania gdzie i po ile. No kurczę, sama obsłużyłabym lepiej te nieliczne osoby, które wchodziły podczas mojej wizyty. Ale przynajmniej, będąc całkiem niewidzialna, robiłam swatche wszystkiego co mnie interesowało i wiem co kupić online
Generalnie nie jestem upierdliwa, wręcz wolę rozejrzeć się po sklepie sama, bez obsługi podchodzącej co 5 minut, ale gdy już podejdę i zapytam, to oczekuję zainteresowania i chęci pomocy.


Do Well Dressed kilka razy się przymierzałam, ale teraz chcę coś nieróżowego, najprawdopodobniej Warm Soul
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 16:50   #2406
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ja pamiętam jak w Dąbrowie Górniczej w Pogorii byłam w Douglasie i był Pan. Naprawdę przemiły, doradził, uśmiechnięty.. dało się z nim porozmawiać W przeciwieństwie do pań
Może Panie zazdrosny o tego swojego jedynego rodzynka
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 17:59   #2407
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Może Panie zazdrosny o tego swojego jedynego rodzynka
Najprawdopodobniej
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-06, 18:11   #2408
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Generalnie nie jestem upierdliwa, wręcz wolę rozejrzeć się po sklepie sama, bez obsługi podchodzącej co 5 minut, ale gdy już podejdę i zapytam, to oczekuję zainteresowania i chęci pomocy.
zgadzam się w 100%
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 18:31   #2409
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Ja też zwykle trafiam na fajną obsługę, nawet jak panie są zajęte innymi klientkami to obiecują, że zaraz do mnie podejdą i generalnie się interesują. A tu zlewka, a byłam jedyną klientką w sklepie. W międzyczasie była jakaś młodziutka dziewczyna i pytała o cenę linera, pani nawet nie podeszła do szafy z eyelinerami. Pracuję w obsłudze klienta i mogę powiedzieć, że w znakomitej większości przypadków, kiedy to klientka podchodzi do obsługi i sama zadaje pytanie o dany produkt, to oczekuje czegoś więcej niż pokazania gdzie i po ile. No kurczę, sama obsłużyłabym lepiej te nieliczne osoby, które wchodziły podczas mojej wizyty. Ale przynajmniej, będąc całkiem niewidzialna, robiłam swatche wszystkiego co mnie interesowało i wiem co kupić online
Generalnie nie jestem upierdliwa, wręcz wolę rozejrzeć się po sklepie sama, bez obsługi podchodzącej co 5 minut, ale gdy już podejdę i zapytam, to oczekuję zainteresowania i chęci pomocy.


Do Well Dressed kilka razy się przymierzałam, ale teraz chcę coś nieróżowego, najprawdopodobniej Warm Soul
Kto Cię obsługiwał, w sensie jak ta Pani wyglądała?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 18:35   #2410
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Przyszłam się wyżalić Poszłam do katowickiego MACa po pomadkę i róż. Na moje pytanie o jakiś naturalny, delikatny róż na co dzień pani machnęła ręką: "tam są wszystkie róże". Naprawdę? Nie wyglądam na sierotę, co nie odróżni pudru od cienia i widzę, gdzie co leży, ale chyba nie o to chodzi. Sprzedawczyni zbyła mnie na odczepnego. Nie wiem, czy miała gorszy dzień, czy może uznała, że nie zasługuję na jej boską obsługę, ale mam wrażenie, że do niektórych sklepów trzeba wchodzić odpindrzonym lub w pełnym make-upie, żeby spotkać się z łaskawym spojrzeniem obsługi. To moja pierwsza niemiła sytuacja w MACu i skutecznie mi zniechęciła dzisiejsze zakupy. Kliknę sobie w Douglasie.
Bylam tam kilka razy i zawsze zostawalam milo obslugiwana, ale znam tylko dwoch pracownikow - taka kobietke w krotkich ciemnych wlosach (cos a'la bob) i faceta w boskich okularach Oboje bardzo mili i bardzo chetnie pomagali/doradzali. Z drugiej strony, to tylko ludzie i moga miec gorszy dzien. Ja na Twoim miejscu nie odpuscilabym tamtej Pani i powiedziala, ze wiem gdzie sa roze, ale liczylam na jakas porade - ciekawe co wtedy by odpowiedziala i jaka zrobila mine

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Ja też zwykle trafiam na fajną obsługę, nawet jak panie są zajęte innymi klientkami to obiecują, że zaraz do mnie podejdą i generalnie się interesują. A tu zlewka, a byłam jedyną klientką w sklepie. W międzyczasie była jakaś młodziutka dziewczyna i pytała o cenę linera, pani nawet nie podeszła do szafy z eyelinerami. Pracuję w obsłudze klienta i mogę powiedzieć, że w znakomitej większości przypadków, kiedy to klientka podchodzi do obsługi i sama zadaje pytanie o dany produkt, to oczekuje czegoś więcej niż pokazania gdzie i po ile. No kurczę, sama obsłużyłabym lepiej te nieliczne osoby, które wchodziły podczas mojej wizyty. Ale przynajmniej, będąc całkiem niewidzialna, robiłam swatche wszystkiego co mnie interesowało i wiem co kupić online
Generalnie nie jestem upierdliwa, wręcz wolę rozejrzeć się po sklepie sama, bez obsługi podchodzącej co 5 minut, ale gdy już podejdę i zapytam, to oczekuję zainteresowania i chęci pomocy.


Do Well Dressed kilka razy się przymierzałam, ale teraz chcę coś nieróżowego, najprawdopodobniej Warm Soul
Jezu, jak zwykle jestem opozniona

A kto Cie obslugiwal? To naprawde dziwne, bo zwykle sami podchodza i pytaja w czym pomoc, nawet jak jest ruch.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 18:50   #2411
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kto Cię obsługiwał, w sensie jak ta Pani wyglądała?
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość

Jezu, jak zwykle jestem opozniona

A kto Cie obslugiwal? To naprawde dziwne, bo zwykle sami podchodza i pytaja w czym pomoc, nawet jak jest ruch.
Pani miała krótko obcięte włosy, dość ciemne, nastroszone w różnych kierunkach

Kojarzę jeszcze brunetkę z włosami do ramion i grzywką, dość wysoką, raz mnie obsługiwała, sympatyczna

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ja na Twoim miejscu nie odpuscilabym tamtej Pani i powiedziala, ze wiem gdzie sa roze, ale liczylam na jakas porade - ciekawe co wtedy by odpowiedziala i jaka zrobila mine
Tak też powiedziałam- ale tylko w myślach Może ja też nie miałam dnia na pogawędki, albo mnie przytkało, bo nie takiej odpowiedzi się spodziewałam
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-06, 19:07   #2412
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Pani miała krótko obcięte włosy, dość ciemne, nastroszone w różnych kierunkach

Kojarzę jeszcze brunetkę z włosami do ramion i grzywką, dość wysoką, raz mnie obsługiwała, sympatyczna

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------


Tak też powiedziałam- ale tylko w myślach Może ja też nie miałam dnia na pogawędki, albo mnie przytkało, bo nie takiej odpowiedzi się spodziewałam

Wiem która.. hmmm, może rzeczywiście miała zły dzień (co ją nie usprawiedliwia) Mnie jak obsługiwała to było okej. Ale pamiętam sytuację jak chciałam wymienić cień. Zakupiłam i za godzinę się wróciłam bo przemyślałam, że to jednak nie mój odcien i chce inny, to trochę kręciła nosem i juz nie była taka miła. Starała się mnie wręcz przekonac, że tamten kolor jest ładny i że po co wymieniać
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 19:08   #2413
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Pani miała krótko obcięte włosy, dość ciemne, nastroszone w różnych kierunkach

Kojarzę jeszcze brunetkę z włosami do ramion i grzywką, dość wysoką, raz mnie obsługiwała, sympatyczna
Tak też powiedziałam- ale tylko w myślach Może ja też nie miałam dnia na pogawędki, albo mnie przytkało, bo nie takiej odpowiedzi się spodziewałam
A to wiem, o kogo chodzi i nie jakos nie wierzę, ze sama z siebie była taka zbywająca, najpewniej coś bylo na rzeczy. Moze sie źle czuła.A znam tam wszystkich i nie było sie czego czepiać, to bardzo mili i pomocni ludzie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 19:21   #2414
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wiem która.. hmmm, może rzeczywiście miała zły dzień (co ją nie usprawiedliwia) Mnie jak obsługiwała to było okej. Ale pamiętam sytuację jak chciałam wymienić cień. Zakupiłam i za godzinę się wróciłam bo przemyślałam, że to jednak nie mój odcien i chce inny, to trochę kręciła nosem i juz nie była taka miła. Starała się mnie wręcz przekonac, że tamten kolor jest ładny i że po co wymieniać
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to wiem, o kogo chodzi i nie jakos nie wierzę, ze sama z siebie była taka zbywająca, najpewniej coś bylo na rzeczy. Moze sie źle czuła.A znam tam wszystkich i nie było sie czego czepiać, to bardzo mili i pomocni ludzie.
Corii, Ty u nich zostawiasz majątek, to na pewno Cię uwielbiają i nigdy nie mają złego dnia

No nic, trochę pomarudziłam, potem się pośmiałam z całej sytuacji, postaram się zwalić wszystko na rzecz gorszego dnia i trochę odpocznę od salonu w GK
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 19:22   #2415
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Każdy może mieć gorszy dzień, to prawda, ale praca to praca - klient nie powinien zostać olany.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 19:29   #2416
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i moim łupem za B2M padły 3 pomadki z The Matte Lip LE - Nouvelle Vogue, Living Legend i La Vie En Rouge - ta ostatnia jest chyba najpiekniejsza z nich wszystkich. Co smiesznie, nie brałam jej pod uwage, bo myslałam ze nie mój kolor, a jak nią umalowałam usta to było tak
A NV to rewelacyjny stonowany brudny różyk
Zas Living Legend ... to po prostu mój kolor, w którym czuję sie jak ryba w wodzie
Generalnie powiem jedno - maty z tej limitki sa rewelacyjne!
Aż żałuję że zamówiłam tylko NV
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 19:38   #2417
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

A ja się zastanawiam, czy nie żałować, że NV nie wzięłam
Dostałam info o wysyłce, więc wkrótce moje skarby powinny być. Boję się trochę LVER, czy za pomarańczowa nie wyjdzie - na każdym zdjęciu inaczej wygląda.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 20:05   #2418
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiam, czy nie żałować, że NV nie wzięłam
Dostałam info o wysyłce, więc wkrótce moje skarby powinny być. Boję się trochę LVER, czy za pomarańczowa nie wyjdzie - na każdym zdjęciu inaczej wygląda.
Zazdroszczę. Mojego zamówienia jeszcze nie wysłali. Ale sama jestem sobie winna, bo poprosiłam o pakowanie na prezent, żeby zobaczyć, na co można liczyć. Poprzednim razem też prosiłam o pakowanie, ale obsłudze sklepu chyba "się zapomniało".

Żałuję, że nie kliknęłam konturówki Bespoken For. Na zdjęciach fajnie wygląda. Kusi mnie też kilka innych kredek, w tym Black Dahlia z OCC. Chyba będzie podobna.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 20:07   #2419
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

ekhm. Dobra. napaliłam się na te kolekcje świąteczne jak szczerbaty na suchary a tam połowa to permanenty będzie trzeba kupować z kimś na pół albo najwyżej się podzielić :/ a już miałam nadzieję, że to jakieś nowe fajne kolorki...

moje zamówienie wyleciałoooo. Czemu to tak długo zawsze trzeba czekać...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-06, 20:14   #2420
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Corii, Ty u nich zostawiasz majątek, to na pewno Cię uwielbiają i nigdy nie mają złego dnia

No nic, trochę pomarudziłam, potem się pośmiałam z całej sytuacji, postaram się zwalić wszystko na rzecz gorszego dnia i trochę odpocznę od salonu w GK
Kochana nie za bardzo, bo ostatnio bywam tam raz na ruski rok. Szczerze to online ostatnimi czasy preferuje zakupy

Ale dobrze, ze na luzie w sumie podeszłąs do tego Wiadomo, człowiek nie robot i czasami ma gorsze dni, grunt zeby to sie nie zdarzało za czesto

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Aż żałuję że zamówiłam tylko NV
No ja jutro podrepcze po jeszcze jedną szminke w ramach B2M, tylko nie wiem, czy Fashion Revival, w której mi było ok, ale tylka jakos nie urwała mi czy Styled In Sepia, bo ostatnio gustuję w takich dziwnych kolorach

Jakbym miała płacic za te szminki, to nie wziełabym ani jednej

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiam, czy nie żałować, że NV nie wzięłam
Dostałam info o wysyłce, więc wkrótce moje skarby powinny być. Boję się trochę LVER, czy za pomarańczowa nie wyjdzie - na każdym zdjęciu inaczej wygląda.
Dla mnie impulsem wiecia jej w ramach wymiany za opakowania było to, ze Macówka obwieściła iz maja ostatnią na stanie Potem skontastowałam, ze takiego koloru ani podobnego nie mam wcale i tak wyszło
Olu, LVER nie jest pomarańczowa - to taki koral z czerwienia, aczkolwiek dosyc jaskrawy i widoczny na ustach Ale bardzo urokliwy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 20:15   #2421
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jakbym miała płacic za te szminki, to nie wziełabym ani jednej
Ja nie jestem w stanie nic wykończyć. Zanim nazbieram opakowania na B2M miną wieki
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 20:16   #2422
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Zazdroszczę. Mojego zamówienia jeszcze nie wysłali. Ale sama jestem sobie winna, bo poprosiłam o pakowanie na prezent, żeby zobaczyć, na co można liczyć. Poprzednim razem też prosiłam o pakowanie, ale obsłudze sklepu chyba "się zapomniało".

Żałuję, że nie kliknęłam konturówki Bespoken For. Na zdjęciach fajnie wygląda. Kusi mnie też kilka innych kredek, w tym Black Dahlia z OCC. Chyba będzie podobna.
Ha ha tez tak zrobiłam z ciekawosci

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja nie jestem w stanie nic wykończyć. Zanim nazbieram opakowania na B2M miną wieki
No wiesz, u mnie to najwiecej z cieni i szminek wychodzi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 20:21   #2423
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No wiesz, u mnie to najwiecej z cieni i szminek wychodzi
U mnie największą szansę na zużycie ma róż Baby Don't Go, bo bardzo pyli. Ale inne kosmetyki wolno schodzą - poza pielęgnacją, rzecz jasna.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 20:25   #2424
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
U mnie największą szansę na zużycie ma róż Baby Don't Go, bo bardzo pyli. Ale inne kosmetyki wolno schodzą - poza pielęgnacją, rzecz jasna.
Wszystkie Pro Longwearowe tak pyla, miałam jakies dwa i to samo było.
Z rozy to ja prawdopodobnie Next To Skin pierwszy w życiu zużyje
No pielegnacja szybko idzie Gdybym podkład miała jeden, to tez szybko by szło, ale tak to już trwa dużo dłużej Korektory tez wolno, bo też nie na jednym poprzestaję
Najszybciej to mi chyba schodzi płyn do pedzli
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 20:57   #2425
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Zazdroszczę. Mojego zamówienia jeszcze nie wysłali. Ale sama jestem sobie winna, bo poprosiłam o pakowanie na prezent, żeby zobaczyć, na co można liczyć. Poprzednim razem też prosiłam o pakowanie, ale obsłudze sklepu chyba "się zapomniało".

Żałuję, że nie kliknęłam konturówki Bespoken For. Na zdjęciach fajnie wygląda. Kusi mnie też kilka innych kredek, w tym Black Dahlia z OCC. Chyba będzie podobna.
Ja właśnie miałam zamiar poprosić o pakowanie na prezent (po raz pierwszy, z ciekawości), ale zapomniałam zaznaczyć na odpowiednim etapie zamówienia

Ja jestem ciekawa Vino - jak się sprawdzi do Rebel i Fashion Revival . Bespoken For chyba jeszcz ciemniejsza .
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dla mnie impulsem wiecia jej w ramach wymiany za opakowania było to, ze Macówka obwieściła iz maja ostatnią na stanie Potem skontastowałam, ze takiego koloru ani podobnego nie mam wcale i tak wyszło
Olu, LVER nie jest pomarańczowa - to taki koral z czerwienia, aczkolwiek dosyc jaskrawy i widoczny na ustach Ale bardzo urokliwy
To może jednak okaże się dla mnie noszalna . Jak nie teraz, to latem, do opalonej skóry, powinna być ok.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja nie jestem w stanie nic wykończyć. Zanim nazbieram opakowania na B2M miną wieki
Kupuj płyn do pędzli - szybciej pójdzie .

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wszystkie Pro Longwearowe tak pyla, miałam jakies dwa i to samo było.
Z rozy to ja prawdopodobnie Next To Skin pierwszy w życiu zużyje
No pielegnacja szybko idzie Gdybym podkład miała jeden, to tez szybko by szło, ale tak to już trwa dużo dłużej Korektory tez wolno, bo też nie na jednym poprzestaję
Najszybciej to mi chyba schodzi płyn do pedzli
Next To Skin wg mnie też trochę pyli. Masz takie wrażenie?

Potwierdzam - u mnie też płyn szybko schodzi, no i kredka Eye Brows. Poza tym bazy, kremy, a ostantio nawet felerny lakier do paznokci oddałam, prawie cały .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 21:01   #2426
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
J
To może jednak okaże się dla mnie noszalna . Jak nie teraz, to latem, do opalonej skóry, powinna być ok.

Next To Skin wg mnie też trochę pyli. Masz takie wrażenie?

Potwierdzam - u mnie też płyn szybko schodzi, no i kredka Eye Brows. Poza tym bazy, kremy, a ostantio nawet felerny lakier do paznokci oddałam, prawie cały .
Na pewno będzie noszalna, bo ona nabiera uroku na ustach

Nie, mnie nie pyli jakoś szczególnie, tyle co zwykłe róze - czyli niewiele. Te Pro Longi to taki rodzaj kredowego pylenia

A własnie, zapomiałam o kredce do brwi wykrecanej - tez bardzo szybko schodziła Dlatego wiecej nie kupiłam, bo za droga impreza na tak krótki czas
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 21:03   #2427
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja właśnie miałam zamiar poprosić o pakowanie na prezent (po raz pierwszy, z ciekawości), ale zapomniałam zaznaczyć na odpowiednim etapie zamówienia

Ja jestem ciekawa Vino - jak się sprawdzi do Rebel i Fashion Revival . Bespoken For chyba jeszcz ciemniejsza .

Kupuj płyn do pędzli - szybciej pójdzie .

Potwierdzam - u mnie też płyn szybko schodzi, no i kredka Eye Brows. Poza tym bazy, kremy, a ostantio nawet felerny lakier do paznokci oddałam, prawie cały .
Z tym płynem dobry pomysł, dzięki za podpowiedź Ciągle zapominam kupić Vino, choć od dawna mnie kusi. Do Rebel ktoś polecał też Beet, ale nie widziałam jej na żywo i nie mogę potwierdzić, czy pasuje.
Największy "zgryz" stanowi dla mnie pomadka Goddes of the Sea. Nie mam pojęcia jaką konturówkę do niej dobrać. Im więcej googluję, tym dalej jestem od rozwiązania.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 21:16   #2428
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

hmm to jak się poprosi o zapakowanie jak na prezent to dłużej trwa wysłanie ??? bo ja też z czystej ciekawości poprosiłam tym razem o takie zapakowanie i właśnie się zdziwiłam że nie mam jeszcze informacji o wysyłce ostatnio było chwila moment
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-06, 21:26   #2429
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Z tym płynem dobry pomysł, dzięki za podpowiedź Ciągle zapominam kupić Vino, choć od dawna mnie kusi. Do Rebel ktoś polecał też Beet, ale nie widziałam jej na żywo i nie mogę potwierdzić, czy pasuje.
Największy "zgryz" stanowi dla mnie pomadka Goddes of the Sea. Nie mam pojęcia jaką konturówkę do niej dobrać. Im więcej googluję, tym dalej jestem od rozwiązania.
Mam Beet, wg mnie jest za jasna do Rebel, choć przyznam, że nie próbowałam . Beet kupiłam z kolekcji Marilyn Monroe, do Love Goddess i zdaje mi się, że do różowawych czerwieni będzie najlepsza.
Ja szczerze mówiąc ani razu nie pomalowałam się jeszcze Goddes of the Sea (trzech naustnych testów, takich przed demakijażem, nie liczę). Mam nadzieję, że do niej Vino się nada.

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
hmm to jak się poprosi o zapakowanie jak na prezent to dłużej trwa wysłanie ??? bo ja też z czystej ciekawości poprosiłam tym razem o takie zapakowanie i właśnie się zdziwiłam że nie mam jeszcze informacji o wysyłce ostatnio było chwila moment
Na sobie nie przećwiczyłam, ale na to wychodzi. Dziwne
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-07, 08:48   #2430
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.8

Może pakowane na prezent muszą przejść przez dodatkowy dział co wydłuża cały proces wysyłki
Mnie też kusiło kliknąć opcję prezent (ah, ta babska ciekawość a może próżność dlatego chcemy robić sobie prezenty ) ale jakoś w ostatniej chwili zrezygnowałam i zamówienie sb i nd jest w drodze
Kliknęłam oprócz szminek i kredki do brwi pierwszy swój cień z MAC yoghurt i trochę żałuje, że nie dorzuciłam różu. Myślę nad Pink swoon albo frankly scarlett - ten drugi mnie troszkę przeraża (na dzień?), ale do ciemniejszej karnacji jednak czerwienie są fajniejsze niż róże. Macie może te róże?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 01:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.