Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-18, 14:05   #1771
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Mary_Q a probowalas uzywac Dermacolu, jezeli nie to moze warto sprobowac, on jest tani to w razie ewentualnej wpadki duzo nie stracisz? Najlepiej jako korektor.
Ja ostatnio wlasnie tak robie albo odrobine Dermacolu na policzki i powieki i na to Oriflame Adaptive Foundation.
Lub zastanow sie nad kupnem zielonego korektora i na to podklad, tez swietna sprawa. Ja uzywam takiego w pedzelku z La Roche Posay. I jestem idealnie blada. No i jeszcze na to moja mieszanka pudrowa
Moze warto tez pomyslec nad pielegnacja, wprowadzic cos na wzmocnienie skory. Na mnie fantastyczie dziala Vitella z witaminami na noc, cudnie lagodzi.

A teraz bede sie chwalic Poddalam sie w poszukiwaniach pudru spelniajacego wszystkie moje wymagania, tzn. matujacego, ale nie na plasko tylko z lekkim satynowym polyskiem, niewysuszajacego, niewidocznego, trwalego, nieciemniejacego w ciagu dnia no i rozjasniajacego lekko za ciemny podklad, a i jeszcze kryjacego. Wiem, wiem male mam wymagania
I "umieszalam" sobie sama Z Dry Flo z jedwabiem, bialej glinki, korektora mineralnego i kulek Glazel. Jestem z siebie dumna Hehe, w koncu nie mam zadnych zastrzezen


Henneke myslama juz o tym co do zaczerwienien,ale i tak te podklady sa dla mnie za ciemne i odcinaja sie niezle :/ od szyji a w porownaniu do nagarstka to juz w ogole... i jak bym miala wiekszy dekolt...(na szyji sa i tak resztki slonca,ze tak powiem)
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 16:21   #1772
MirCia19
Przyczajenie
 
Avatar MirCia19
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

witam wszystkie wizazanki
po raz pierwszy przeczytalam ten watek bo mnie zaciekawil i przyznam sie ze tez bylam kiedys strasznie bladziutka a do tego mialam ciemne wloski wiec wygladalam jak to wszyscy mowili "wygladasz jak porcelanowa laleczka" z wiekiem zaczelam chciec miec ladna opalenizne i tak zaczelam chodzic do solarium i zupelnie sie zmienilamjestem opalona z drobnymi piegami na buzce,wlosy pojasnilam do brazu-taki sredni braz
mam tylko do was jedno pytanie a mianowicie czy nie macie ochoty zaczac sie opalac??
pozd
MirCia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 16:25   #1773
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

To nie ten wątek.Tutaj się nie opalamy.

Off topic:Nie,nie mam zamiaru się opalać.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 17:28   #1774
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Właśnie doszedł do mnie Revlon
Szybko, we wtorek wysłałam pieniądze I na pierwszy rzut oka, w sztucznym świetla wygląda ładnie jasno
Wypróbuję jutro rano, zobaczymy, czy przetrwa cały dzień... (szkoła+trening, czyli jakieś 13h w stanie idealnym)
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 18:21   #1775
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
męcz mnie jeszcze pytanie o loreale:
Translucide (15) Chair/Light Beige
i
VISIBLE LIFT- podkład 15 Light Beige

czy ktoś coś wie??????????
Miałam kiedyś ten pierwszy w odcieniu właśnie Light Beige i jeśli chodzi o odcień, to był dla mnie za żółty, musiałam go rozjaśniać jaśniejszym podkładem. Sam podkład podobał mi się, ładnie rozświetlał, w miarę dobrze krył niewielkie zaczerwienienia, nieźle nawilżał i wytrzymywał do 10 h przy zimniejszej temperaturze. Niestety żaden z dostępnych kolorów nie był dla mnie wystarczająco jasny, więc po zużyciu 1. opakowania nie kupiłam go już więcej. Niewykluczone, że dla bladych cer w ciepłej tonacji może się okazać dobry, ja mam wybitnie chłodny odcień karnacji.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 18:34   #1776
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Nie chce mi sie pisac jeszcze raz, wiec skopiuje moj post
Cytat:
Napisane przez YenneferD
Tu też wkleje - moze sie komus przyda. Jasne kolory zachwalanego ostatnio na wizazu podkladu Maybelline Superstay Silky - od góry kolory: Ivory, Cameo, Nude. Sama go jeszcze nie wyprobowalam, ale na KWC ma pozytywne opinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00233.JPG (54,9 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00230.JPG (50,9 KB, 69 załadowań)
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 18:50   #1777
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Właśnie doszedł do mnie Revlon
Szybko, we wtorek wysłałam pieniądze I na pierwszy rzut oka, w sztucznym świetla wygląda ładnie jasno
Wypróbuję jutro rano, zobaczymy, czy przetrwa cały dzień... (szkoła+trening, czyli jakieś 13h w stanie idealnym)
napewno przetrwa. czasem jak sie majzne przez przypadek po rece to jak zasygnie pozniej ciezko zmyc woda z mydlem...
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-18, 19:12   #1778
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

O to mnie bardzo cieszy Szukałam kryjącego, trwałego i jasnego podkładu A czy Revlon brudzi ubrania?
Zastanawiam się tylko, jak dobiorę się do resztek...
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 19:28   #1779
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Czesc dziewczyny! Szukam jasnych podkladow i pudrow(najlepiej sypkich) do bardzo bardzo jasnej karnacji wpadajacej w cieply odcien, ale nie stricte zoltych. Czy mozecie mi cos polecic? Kiedys mieszalam dwa najjasniejsze podklady l'oreal w1 i c1, ale to duzo paprania sie i wolalabym cos lzejszego. Ewnetualnie moze byc kryjacy, tyle ze zalezy mi na naturalnym wykonczeniu. Natomiast w tej chwili ratuje sie najjasniejszym transparentnym pudrem isadory - niestety nie daje satynowego polysku. Sam c1 daje rozowawe wykonczenie...niby moge w nim chodzic, ale po prostu lepiej wygladaja zoltosci...W zalaczniku moja skora. Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (40,8 KB, 105 załadowań)
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 19:54   #1780
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
O to mnie bardzo cieszy Szukałam kryjącego, trwałego i jasnego podkładu A czy Revlon brudzi ubrania?
Zastanawiam się tylko, jak dobiorę się do resztek...
brudzi, niestety
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 19:56   #1781
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
O to mnie bardzo cieszy Szukałam kryjącego, trwałego i jasnego podkładu A czy Revlon brudzi ubrania?
Zastanawiam się tylko, jak dobiorę się do resztek...
nie brudzi, nawet jak wycieram nos to inne podklady zawsze zotawialy slad, po revlonie nie ma sladu! jest niesamowity
a jesli chodzi o opakowanie to jestem bardziej zadowolona z tego sloiczka do ktroego moge spowrotem zwrocic nadmiar podkladu z dloni, niz z tubek czy innych dozownikow z ktorych jesli sie wydobedzie zbyt duzo, marnuje sie.jesli chodzi o resztki, przkreca sie sloiczek do gory dnem i wszystko elegancko splywa, nic sie nie marnuje.
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-18, 20:08   #1782
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

No to w takim razie, jak kolor będzie dobry i sam podkład będzie odpowiadał mojej cerze, to chyba znajdę ideał
Jutro na pewno zdam relację
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 20:31   #1783
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Nie chce mi sie pisac jeszcze raz, wiec skopiuje moj post
ale one sa okropnie ciemne ;/ a Ty Yennifer jakie opalone lapki masz hehe :P
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 22:38   #1784
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Patrząc na te odcienie wklejone przez Yennefer też odniosłam wrażenie, że są ciemne, za ciemne dla prawdziwych bladolicych. Kilka dni temu w Rossmannie testowałam na ręce Ivory i chociaż w sklepie wydawał mi się w miarę dobry, to gdy wyszłam na zewnątrz, okazał się jakby pomarańczowy, wyraźnie odcinał się od skóry. Spróbuję jeszcze wziąć większą próbkę do użycia w domu, może coś się zmieni. Ten podkład ma b. dobre recenzje, więc mnie trochę kusi.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 09:22   #1785
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
Patrząc na te odcienie wklejone przez Yennefer też odniosłam wrażenie, że są ciemne, za ciemne dla prawdziwych bladolicych. Kilka dni temu w Rossmannie testowałam na ręce Ivory i chociaż w sklepie wydawał mi się w miarę dobry, to gdy wyszłam na zewnątrz, okazał się jakby pomarańczowy, wyraźnie odcinał się od skóry. Spróbuję jeszcze wziąć większą próbkę do użycia w domu, może coś się zmieni. Ten podkład ma b. dobre recenzje, więc mnie trochę kusi.
ja też wczoraj oglądałam w perfumerii najjaśniejszy odcień, i nie zmyłam dłoni (specjalnie), i TŻ spytał, czy mam siniaka na ręce
ten, kto w tych recenzjach pisał o jasnych odcieniach, to złośliwie mówiąc z ciepłych krajów chyba pochodzi
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."

Edytowane przez sylwiani
Czas edycji: 2007-10-19 o 12:06
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 12:18   #1786
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
ja też wczoraj oglądałam w perfumerii najjaśniejszy odcień, i nie zmyłam dłoni (specjalnie), i TŻ spytał, czy mam siniaka na ręce
ten, kto w tych recenzjach pisał o jasnych odcieniach, to złośliwie mówiąc z ciepłych krajów chyba pochodzi
U mnie też wyglądało to jak siniak. Szkoda, że nie ma naprawdę jasnych odcieni, bo recenzje ma zachęcające.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 13:38   #1787
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
U mnie też wyglądało to jak siniak. Szkoda, że nie ma naprawdę jasnych odcieni, bo recenzje ma zachęcające.
no niestety musimy oprócz dobrych opinii kierować się również odcieniami
najgorsze jest to, że ja idąc ulicą widzę też sporo kobiet o jasnej karnacji, a producenci fluidów tego nie widzą
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 13:44   #1788
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez MirCia19 Pokaż wiadomość
witam wszystkie wizazanki
po raz pierwszy przeczytalam ten watek bo mnie zaciekawil i przyznam sie ze tez bylam kiedys strasznie bladziutka a do tego mialam ciemne wloski wiec wygladalam jak to wszyscy mowili "wygladasz jak porcelanowa laleczka" z wiekiem zaczelam chciec miec ladna opalenizne i tak zaczelam chodzic do solarium i zupelnie sie zmienilamjestem opalona z drobnymi piegami na buzce,wlosy pojasnilam do brazu-taki sredni braz
mam tylko do was jedno pytanie a mianowicie czy nie macie ochoty zaczac sie opalac??
pozd
witaj
niestety ja przez opalanie po kilku latach nabawiłam się plam (na solarium byłam jedynie kilka razy) i nie mam zamiaru ich przyciemniać poprzez opalanie
wolę swoją naturalną karnację
po prostu blade jest nie tylko piękne, ale i naturalne i nie mam zamiaru zmieniać swojej natury (nie mówię o udoskonalaniu)
jeśli się przyłączysz, będziesz mile widziana
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 16:26   #1789
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A więc po pierwszym użyciu:
Dobrze trzyma się na buzi, jednak po 11 godzinach trochę się starł i lekko są widoczne małe przebarwienia na brodzie (musze się ich pozbyć )
Szczerze mówiąc, spodziewałam się większego krycia ale na niektóre miejsca daje 2 warstwy i jest ok.
No i jest trochę za ciemny, minimalnie, ale mimo wszystko jest. Odcień dobry, ale mógłby być jaśniejszy

Nie wiem, czy znajdę coś równie dobrze kryjącego (albo lepiej) i jaśniejszego
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 17:30   #1790
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja się tu ostatnio nie udzielam, bo w dziedzinie podkładów to noga jestem
Za to problem mam innego kalibru, mianowicie myślicie, że można zmienić się z typu zimniego na ciepły? Bo zżółkłam, najpoważniej w świecie, pieprzyki z zimnego brązu zrobiły się złotawo-ruda i jakby jaśniejsze, (nie mam pojęcia jaknwłosy bo one na szczęście są nadal koloru węgla kamiennego) tylko twarz pozostała różowa, nie mogę teraz podnieść dłoni na wysokość twarzy bo efekt jest taki kontrast twarz-szyja już przemilczę. Przy tym wszystkim nie jestem ani o pół tonu ciemniejsza niż byłam. Co to ma być? Co prawda jak porównam się z jakimś stricte ciepłym typem to jestem zimniejsza, ale już porównjąc się z zimnym typem jestem dużo cieplejsza
Jeszcze jak nałożę filtr i na to białą skrobię to unikam luster, a jak się już zobaczę i się dziwię, dlaczego ludzie ode mnie nie uciekają, chyba muszę wybrać się na poszukiwania skrobii kukurydzianej, bo ona podobno żółta, może pomoże, brrr.
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 17:50   #1791
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
no niestety musimy oprócz dobrych opinii kierować się również odcieniami
najgorsze jest to, że ja idąc ulicą widzę też sporo kobiet o jasnej karnacji, a producenci fluidów tego nie widzą
Nic dodać, nic ująć. Jeszcze może prędzej znajdzie się odpowiedni odcień wśród podkładów z wyższej półki, bo z niskiej nic mi nie pasowało (testowałam próbki), a ze średniej najbliżej ideału był Ivory Colorstaya z Softflexem, True Match C1 i Porcelain X-Ceptional Wear. Niemniej jednak te odcienie mogłyby być jak dla mnie jeszcze jaśniejsze. Widzę, że będę musiała się zaznajomić z wyższą półką, może tam znajdę idealny odcień (zawsze trzeba mieć jakąś nadzieję).
annemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-20, 22:51   #1792
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Przepraszam, że dopiero teraz na wszystko odpisuję, ale przeprowadziłam się () i nie miałam netu, poza tym próbki itp mam nadal w Skierniewicach

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
A ten oriflame to Giordani Gold Adaptive Foundation?
A czy on jest choć trochę bardziej kryjący niż revlon age defying?
tak, to ten i jest bardziej kryjący nie dużo bardziej, ale jednak
Cytat:
Napisane przez 1Kobietka Pokaż wiadomość
No patrząc na twoje zdjęcie to.. wykapana 1Kobietka ha ha ha... Ale wiadomo że zdjęcie może mylić..Choć nie sądzę.
oj może kłamać, może
Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
zdecydowałam się ujawnić
Cmokisia, proszę oceń, czy moje lico jest równie szlachetne co Twoje

Załącznik 1140036Załącznik 1140045
CMOKSIA cóż to za mania dodawania mi "I"?
szczerze mówiąc nie umiem tego ocenić
trochę mi dziwnie z tym, że stałam się 'odpowiednikiem' bladości i się do mnie porównujecie tzn do mojego koloru skóry z jednej strony dziwnie, a z drugiej bardzo miło

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
na stronie revlona pokazują, że jest http://www.revlon.com/ProductCatalog...3&ProductID=16

ja się zastanawiam jeszcze nad MAC
http://www.maccosmetics.com/template...CT_ID=PROD9799
podobno kolorki 15 są całkiem jasne, a recenzje na KWC też całkiem niezłe
Cmokisia, którego ty Maca testowałaś?
testowałam podobno najchłodniejszy, czyli NW15
Cytat:
Napisane przez 1Kobietka Pokaż wiadomość
Mam naprawdę jasną cerę..Szkoda że nie mogę zmniejszyć zdjęcia
mam propozycję - wyślij mi mailem swoje zdjęcie (napiszę Ci na PW), ja je zmniejszę i wrzucę do wątku, co Ty na to?
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 22:17   #1793
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Hej dziewczyny!
Po miesiącach nieobecności w tym wątku, wracam żeby Wam coś pokazać szukam dla siebie fryzurki i przeglądałam galerię z fryzurami. Nagle natknęłam się na piękną sesję pewnie wiele tu PS, ale gdzie go nie ma.

http://www.ukhairdressers.com/style/...asp?month1=230

W te wakacje robiłam straszne rzeczy, opalałam się na słońcu i nawet kilka dobrych razy w solarium no ale na szczęście opalenizna mnie się nie trzyma i pomału bledne. Oby nie odbiło się to za bardzo na mojej skórze

pozdrawiam
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 00:16   #1794
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny! Szukam jasnych podkladow i pudrow(najlepiej sypkich) do bardzo bardzo jasnej karnacji wpadajacej w cieply odcien, ale nie stricte zoltych. Czy mozecie mi cos polecic? Kiedys mieszalam dwa najjasniejsze podklady l'oreal w1 i c1, ale to duzo paprania sie i wolalabym cos lzejszego. Ewnetualnie moze byc kryjacy, tyle ze zalezy mi na naturalnym wykonczeniu. Natomiast w tej chwili ratuje sie najjasniejszym transparentnym pudrem isadory - niestety nie daje satynowego polysku. Sam c1 daje rozowawe wykonczenie...niby moge w nim chodzic, ale po prostu lepiej wygladaja zoltosci...W zalaczniku moja skora. Pozdrawiam
Polecam EL Lucidity(puder sypki transparentny nr 06)-daje satynowe wykonczenie-jest b jasny neutralny(ja mam karnacje jasna neutralna z tendencja do rozowosci) )Puder ten jest b lekki i fajnie rozswietla i ozywia twarz .

Tutaj mam zdjecie z tym pudrem na twarzy(niestety kiepskie-fotka wycieta-ale tutaj najlepiej widac efekt)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Copy of na zakupy.jpg (16,6 KB, 140 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 06:40   #1795
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Polecam EL Lucidity(puder sypki transparentny nr 06)-daje satynowe wykonczenie-jest b jasny neutralny(ja mam karnacje jasna neutralna z tendencja do rozowosci) )Puder ten jest b lekki i fajnie rozswietla i ozywia twarz .

Tutaj mam zdjecie z tym pudrem na twarzy(niestety kiepskie-fotka wycieta-ale tutaj najlepiej widac efekt)
Dziekuje Czarny Elfie Satynowe mowisz? Czy on jest choc minimalnie kryjacy? Widzialam juz gdzies Twoje zdjecia, jestes bardzo ladna i bardzo biala
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 08:44   #1796
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
CMOKSIA cóż to za mania dodawania mi "I"?
szczerze mówiąc nie umiem tego ocenić
trochę mi dziwnie z tym, że stałam się 'odpowiednikiem' bladości i się do mnie porównujecie tzn do mojego koloru skóry z jednej strony dziwnie, a z drugiej bardzo miło


testowałam podobno najchłodniejszy, czyli NW15
jakoś z i lepiej podchodzi
proszę o wybaczenie

porównania do Ciebie to taki mały żart z Twojego wcześniejszego postu, w którym pisałaś, że jesteś naprawdę blada, a innym czasami może się tylko wydawać, że są bladzi

a po za tym kupiłam sobie w sobotę podkład IsaDora, Lift & Cover
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12961
mam kolor zdaje się Ivory Beige 16 lub 17 jaśniutki neutralny beżyk, który idealnie stapia się z moją skórą (sprawdzę w domu dokładnie nazwę i jutro napiszę, bo wydawało mi się, że znajdę w necie ale nigdzie nie widzę)
jeśli mi się uda, zrobię fotki porównawcze


tulipanna. wydaje mi się na podstawie fotki, że dla Ciebie byłby idealny
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."

Edytowane przez sylwiani
Czas edycji: 2007-10-22 o 09:08
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 17:12   #1797
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
jakoś z i lepiej podchodzi
proszę o wybaczenie

porównania do Ciebie to taki mały żart z Twojego wcześniejszego postu, w którym pisałaś, że jesteś naprawdę blada, a innym czasami może się tylko wydawać, że są bladzi

a po za tym kupiłam sobie w sobotę podkład IsaDora, Lift & Cover
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12961
mam kolor zdaje się Ivory Beige 16 lub 17 jaśniutki neutralny beżyk, który idealnie stapia się z moją skórą (sprawdzę w domu dokładnie nazwę i jutro napiszę, bo wydawało mi się, że znajdę w necie ale nigdzie nie widzę)
jeśli mi się uda, zrobię fotki porównawcze


tulipanna. wydaje mi się na podstawie fotki, że dla Ciebie byłby idealny

dziekuje


dziewczyny, szukam w internecie i widze, ze nigdzie nie mozna kupic EL Lucidity 06? Gdzie mozna sie w niego zaopatrzyc?
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 18:14   #1798
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Pulpa -
http://www.pulpa.pl/?search=lucidity...ct=show_simple
Wisienka -
http://www.wisienka.pl/produkty.php?slowo=lucidity
Truskawa -
http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=3353#3353
Tym razem obrodzilo, bo az 4 kolory, w tym oslawiony #06
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 18:24   #1799
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
jakoś z i lepiej podchodzi
proszę o wybaczenie

porównania do Ciebie to taki mały żart z Twojego wcześniejszego postu, w którym pisałaś, że jesteś naprawdę blada, a innym czasami może się tylko wydawać, że są bladzi

oj to chyba zabrzmiało nie tak jak powinno bo miałam na myśli, że może Kobietce sie wydaje, że ma taki sam kolor skóry, bo ze zdjęciami bywa różnie. ja sama nie uznaję się za aż taką białą, wiele Wizażanek wydaje mi się, że mają jaśniejszą i wiele szlachetniejszą cerę
wracając do porównania Kobietki, Jej dalsze posty zaprzeczały podobieństwu w odcieniu skóry, chyba, że podkłady, których używała, były odpowiednie z opalenizną
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 18:49   #1800
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Dziekuje bardzo!
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.