Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-09, 11:38   #1201
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dziewczyny co do pudru Joko to jeszcze się nie wypowiem, bo dopiero zaraz będę go pierwszy raz kłaść na buzię. Zatem relację najlepiej zdam wieczorkiem.

A teraz moja cała skromna kolekcja:
1. Podkłąd w musie JOKO: odcień J40
2. Puder Virtual Crazy Diamonds: odcień CD202
3. Błyszczyki Virtual Metallic: odcienie od lewej M205 i M201
4. Pomadka Virtual: odcień 0106
5. Lakiery Joko: odcienie od lewej 13, 17, 26, 54
6. Cienie:
- Virtual Diamond: odcień 079
- Virtual Terracota: odcień nieznany
- Virtual Frutti di Summer: odcień 099
- Virtual Color Look (spiekany): odcień 105

I właśnie sobie przypomniałam, że nie dołączyłam mojej czekoladki. Ale ta już była fotografowana wielokrotnie, więc każdy wie jak wygląda.

A propos błyszczyków Bell to muszę powiedzieć, że jestem OCZAROWANA Milky Shake'm. Jest przecudowny, bezdrobinkowy, przyjemny w nakładaniu, pachnie cudownie koktajlem malinowym i trzyma się na ustach całkiem długo. Wczoraj się nim wysmarowałam wychodząc wieczorem z domu i po powrocie po paru godzinach wciąż jeszcze trochę go na ustach miałam. Co do tubkowego błyszczyka Bell, to mam takie nieodparte wrażenie, że to wersja Milky Shake ale z małymi drobinkami. Również jest bardzo przyjemny, ale chyba ten pierwszy wolę bardziej i jestem pewna już teraz, że kupię kolejne odcienie.
No i świat jest piękniejszy jak się widzi te różności A jak się je posiada to serce przepełnia radość i duma A ja się martwiłam, że za dużo błyskotek gromadzę i każdy cień i błyszczyk okupuję wyrzutami sumienia ... Więc mówisz, że ten błyszczyk w tubce ma leciutkie drobinki No to będzie mój, aż miło

Frantic będziesz musiała mi jeszcze opisać kolorek tego cienia spiekanego 105 i Virtual Diamond 079 - wyglądają jak dla mnie bardzo interesująco i kusząco. A może uda się Tobie go sfotografować w stanie roztartym na łapce lub oku
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 12:48   #1202
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Maat, ja się postaram zrobić potem fotki błyszczyka, wstawię też trochę Joko na fotografię, a co, jak Joko to Joko.

W sprawie błyszczyka - dzwoniłam już dawno. Oni niestety nie mają stuprocentowo pewnej wiadomości. Rzeczywiście może się zdarzyć tak, że już ich nie będzie bo po prostu od dłuższego czasu nie przychodzą. Ale ciągle zamawiają. I znikł też 201 No ale miałam świadomość, że to seria limitowana. Żałuję, że nie kupiłam 200 na zapas.

Franticu, piękny zbiorek i widzę, że kolekcja się powiększa. Jabędę się starała sukcesywnie wklejać swoją, bo na jednej focie to się na pewno nie pomieści. A co do błyszczydła w tubce, to odnoszę to samo wrażenie.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 16:52   #1203
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Skusiłyście mnie na puder Crazy Diamonds - to będzie mój drugi kosmetyk tej firmy z moich przepastnych zbiorach
Akurat kończyła się aukcja na Allegro i udalo mi sie wygrac Mam nadzieje ze będę zadowolona, tak jak Wy, tylko, że mam już 7 rozświetlaczy

A czy macie moze porównanie do pudru Sensique: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=218537 ?? Tez matowił, lekko rozświetlał, ale był widoczny na włoskach i w porach - w zależności od światła ...
Porównania do Sensique nie mam, ale CD nie matowi według mnie, zresztą tego producent nie obiecuje. Ja najpierw filtr zmatowiłam jedwabną Hauschką, a potem dopiero opruszyłam pudrem Virtuala. Jestem już po ponad sześciu godzinach od malowania i mogę powiedzieć, że puder jest świetny. Nie mniej jednak żałuję trochę, że nie wybrałam wersji jaśniejszej, bo ta ciemniejsza trochę "opala" moje blade lico, czego jednak wolałabym uniknąć. No nic, przy okazji na pewno kupię wersję jaśniejszą a tą postaram się zużyć do końca wakacji. Aha i nie jest on widoczny na włoskach ani w porach w ogóle (przynajmniej u mnie), za to pięknie optycznie wygładza skórę twarzy. Osobiście zalecam jednak delikatne nakładanie, naprawdę wystarczy niewiele by uzyskać ten cudny efekt.

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
No i świat jest piękniejszy jak się widzi te różności A jak się je posiada to serce przepełnia radość i duma A ja się martwiłam, że za dużo błyskotek gromadzę i każdy cień i błyszczyk okupuję wyrzutami sumienia ... Więc mówisz, że ten błyszczyk w tubce ma leciutkie drobinki No to będzie mój, aż miło

Frantic będziesz musiała mi jeszcze opisać kolorek tego cienia spiekanego 105 i Virtual Diamond 079 - wyglądają jak dla mnie bardzo interesująco i kusząco. A może uda się Tobie go sfotografować w stanie roztartym na łapce lub oku
Tak błyszczyk Bell ma drobinki, ale są one naprawdę baaaardzo delikatne. Podkreślam tą delikatność, bo nie wiem na jakim efekcie Ci zależy. Na pewno daleko mu do iskierek w Glam Shine'ach czy drobinek w Metallic'ach Virtuala, widać je raczej wyłącznie z bliska.

Spiekany cień 105 lubię bardzo ze względu na trwałość i nieosypywanie przy nakładaniu. A kolor - to tak jak na zdjęciu piękna brzoskwinia, idealna do codziennego makijażu, zwłaszcza letniego makijażu. Aha i jest on delikatnie perłowy, lub jak kto woli - półmat.
Z kolei Virtual Diamond 079 mieni się wspaniałymi drobinkami, ale ma pewną wadę - trochę osypuje się przy aplikacji i trudno te brokatowe drobinki usunąć potem z policzka. Żałuję że tak jest, bo efekt roziskrzonej powieki jest naprawdę niezły i nie taki jak przy diamentowych cieniach w musie Bella. Te drugie jak dla mnie są zbyt nachalne i na jednym zakupinym musie się u mnie skończyło.

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Franticu, piękny zbiorek i widzę, że kolekcja się powiększa. Jabędę się starała sukcesywnie wklejać swoją, bo na jednej focie to się na pewno nie pomieści. A co do błyszczydła w tubce, to odnoszę to samo wrażenie.
Ukrycior nawet nie wiesz z jaką ja niecierpliwością czekam na zdjęcia Twojej kolekcji...
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 17:50   #1204
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

frantic niestety nie kupisz, puder został zupełnie wykupiony
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 17:56   #1205
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Porównania do Sensique nie mam, ale CD nie matowi według mnie, zresztą tego producent nie obiecuje. Ja najpierw filtr zmatowiłam jedwabną Hauschką, a potem dopiero opruszyłam pudrem Virtuala. Jestem już po ponad sześciu godzinach od malowania i mogę powiedzieć, że puder jest świetny. Nie mniej jednak żałuję trochę, że nie wybrałam wersji jaśniejszej, bo ta ciemniejsza trochę "opala" moje blade lico, czego jednak wolałabym uniknąć. No nic, przy okazji na pewno kupię wersję jaśniejszą a tą postaram się zużyć do końca wakacji. Aha i nie jest on widoczny na włoskach ani w porach w ogóle (przynajmniej u mnie), za to pięknie optycznie wygładza skórę twarzy. Osobiście zalecam jednak delikatne nakładanie, naprawdę wystarczy niewiele by uzyskać ten cudny efekt.
Dziękuję za odpowiedź Zostaje mi więc czekac cierpliwie

Zrobiłam sobie wstępna listę zamówienia na Inermisie - wyszło mi ok 230 zł Z Joko znalazł się tylko nowy poczwórny cień nr 402 - niektóre z Was pisały, że mają na niego chrapkę - i jak? Skusiła się któraś?? Jak się prezentuje?? ;>
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 18:38   #1206
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Obiecana część kolekcji.

1. Pudry Orient Poeme w pędzlu
2. Cienie Orient Poeme 841, 842, 845, 845
3. Eyelinery Virtual i specjalnie dla Maat7 błyszczyk Bella nr 5
4. Błyszczyk na dloni, światło dzienne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00449.JPG (12,9 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00450.JPG (12,3 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00451.JPG (16,2 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00453.JPG (6,7 KB, 44 załadowań)
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 20:03   #1207
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
frantic niestety nie kupisz, puder został zupełnie wykupiony
Dokładnie - były przez cały czas do momentu, aż nie zaczęłyśmy o nich dyskutować na Wizażu - przypadek? Ale widzę, że ciemniejsza wersja znów się pojawiła, wiec mam nadzieję, że wkrótce i jaśniejsza będzie.

Ukrycior - mam wrażenie, że pojawił się przedsmak wieeelkiej kolekcji Joko...
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-09, 20:31   #1208
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dokładnie - były przez cały czas do momentu, aż nie zaczęłyśmy o nich dyskutować na Wizażu - przypadek? Ale widzę, że ciemniejsza wersja znów się pojawiła, wiec mam nadzieję, że wkrótce i jaśniejsza będzie.

Ukrycior - mam wrażenie, że pojawił się przedsmak wieeelkiej kolekcji Joko...
Dziewczyny się rzuciły na pudry jak na świeże bułeczki. Odetchnęłam z ulgą, że wrócił odcień 202, bo normalnie jak zobaczyłam, że wykupione, to mi po prostu serce stanęło. Teraz nie odpuściłam, na dniach do mnie przyjedzie, bo w mojej dziurze zrobiła się większa dziura i resztki się posypały

Coś w tym jest. Będę obfotografowywać konsekwentnie i powoli rozbudzając apetyty.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 08:56   #1209
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Frantic będziesz musiała mi jeszcze opisać kolorek tego cienia spiekanego 105 i Virtual Diamond 079 - wyglądają jak dla mnie bardzo interesująco i kusząco. A może uda się Tobie go sfotografować w stanie roztartym na łapce lub oku
Ze specjalną dedykacją dla maat7 Odnośnie cieni Virtual, to pierwsze zdjęcie jest zrobione bez lampy a drugie z.

Są jeszcze zdjęcia cameleonów i błyszczyków Bell. Mam nadzieję, że na zdjęciu błyszczyków widać, że jeden ma drobinki a drugi nie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Cienie Virtual (1).jpg (46,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Cienie Virtual (2).jpg (50,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Cienie Bell (1).jpg (35,0 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Cienie Bell (2).jpg (54,4 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Błyszczyki Bell.jpg (40,1 KB, 67 załadowań)
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 13:42   #1210
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Obiecana część kolekcji.

1. Pudry Orient Poeme w pędzlu
2. Cienie Orient Poeme 841, 842, 845, 845
3. Eyelinery Virtual i specjalnie dla Maat7 błyszczyk Bella nr 5
4. Błyszczyk na dloni, światło dzienne
Ukrycior - dzięki za dedykację Twój początek kolekcji jest bardzo obiecujący, tym bardziej że spodziewam się ujrzeć jeszcze wiele fajnych Jokowych wynalazków. Błyszczyk kusi, podoba mi się też cień nr 845, hmmmmm ... muszę zająć swe myśli czymś innym i nie wolno mi przeskoczyć na strony Inermisu, bo wówczas będę zgubiona

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dziewczyny się rzuciły na pudry jak na świeże bułeczki. Odetchnęłam z ulgą, że wrócił odcień 202, bo normalnie jak zobaczyłam, że wykupione, to mi po prostu serce stanęło. Teraz nie odpuściłam, na dniach do mnie przyjedzie, bo w mojej dziurze zrobiła się większa dziura i resztki się posypały
Coś w tym jest. Będę obfotografowywać konsekwentnie i powoli rozbudzając apetyty.
A ja mam tylko nadzieję, że jak Joko będzie ten puderek chciał wycofać to zaproponuje nam inny odlotowy puder, któremu Virtual buty czyścić będzie

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ze specjalną dedykacją dla maat7 Odnośnie cieni Virtual, to pierwsze zdjęcie jest zrobione bez lampy a drugie z.
Są jeszcze zdjęcia cameleonów i błyszczyków Bell. Mam nadzieję, że na zdjęciu błyszczyków widać, że jeden ma drobinki a drugi nie.
Frantic - Tobie również dziękuję za dedykację , zdjęcia są fantastyczne i dają wyobrażenie koloru. Ale będziesz winna, bo jestem coraz bliżej decyzji kupienia sobie cienia spiekanego - może ładnie korespondować z moimi niewinnymi oczętami niebieskimi. No i tubki są śliczniutkie, akurat tyle rozświetlających drobinek ile lubię
Będę musiała ze sobą powalczyć - wpierw kupię pielęgnację, a jak zobaczę cenę to pójdą mi ciary po plecach i zacznę wyrzucać z koszyka ... na kolorówkę nie zostanie już miejsca. Ale jest takie niebezpieczeństwo, że czasami jak przegnę to i obojętnięję cenowo i granica wytrzymałości portfela robi się bardziej elastyczna - wówczas cień spiekany, tubeczki i co mi się jeszcze nawinie wzrokowo wrzucę do koszyka i szybciutko kliknę potwierdzenie, abym nie miała odwrotu

No i mój remontowo rozszalały świat dobiega końca i mąż chyba odpuści i da mi trochę wolnego czasu wówczas siądę do kompa w weekend i wrzucę moje zdjęcia. Zresztą dziś małżonek mnie skomplementował, że ślicznie wyglądam i zrobił mi zdjęcie Było wcześnie rano, a on z lekka zaspany, więc mogło mu się przewidzieć coś Ale na oku miałam brązowy eyelinerek Virtuala i środkową kostkę z ciemniejszej czekoladki, więc zdjątko się nada - tylko rzęs nie mam tak długaśnych jak Ukrycior ale za to mam inne walory - na pewno mam!!!
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 10:15   #1211
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Ukrycior - dzięki za dedykację Twój początek kolekcji jest bardzo obiecujący, tym bardziej że spodziewam się ujrzeć jeszcze wiele fajnych Jokowych wynalazków. Błyszczyk kusi, podoba mi się też cień nr 845, hmmmmm ... muszę zająć swe myśli czymś innym i nie wolno mi przeskoczyć na strony Inermisu, bo wówczas będę zgubiona



A ja mam tylko nadzieję, że jak Joko będzie ten puderek chciał wycofać to zaproponuje nam inny odlotowy puder, któremu Virtual buty czyścić będzie



Frantic - Tobie również dziękuję za dedykację , zdjęcia są fantastyczne i dają wyobrażenie koloru. Ale będziesz winna, bo jestem coraz bliżej decyzji kupienia sobie cienia spiekanego - może ładnie korespondować z moimi niewinnymi oczętami niebieskimi. No i tubki są śliczniutkie, akurat tyle rozświetlających drobinek ile lubię
Będę musiała ze sobą powalczyć - wpierw kupię pielęgnację, a jak zobaczę cenę to pójdą mi ciary po plecach i zacznę wyrzucać z koszyka ... na kolorówkę nie zostanie już miejsca. Ale jest takie niebezpieczeństwo, że czasami jak przegnę to i obojętnięję cenowo i granica wytrzymałości portfela robi się bardziej elastyczna - wówczas cień spiekany, tubeczki i co mi się jeszcze nawinie wzrokowo wrzucę do koszyka i szybciutko kliknę potwierdzenie, abym nie miała odwrotu

No i mój remontowo rozszalały świat dobiega końca i mąż chyba odpuści i da mi trochę wolnego czasu wówczas siądę do kompa w weekend i wrzucę moje zdjęcia. Zresztą dziś małżonek mnie skomplementował, że ślicznie wyglądam i zrobił mi zdjęcie Było wcześnie rano, a on z lekka zaspany, więc mogło mu się przewidzieć coś Ale na oku miałam brązowy eyelinerek Virtuala i środkową kostkę z ciemniejszej czekoladki, więc zdjątko się nada - tylko rzęs nie mam tak długaśnych jak Ukrycior ale za to mam inne walory - na pewno mam!!!
Pewno, że masz.

Dziewczyny, część dalszą kolekcji przewiduję na po weekendzie. Może być?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-11, 10:25   #1212
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Obiecana część kolekcji.

1. Pudry Orient Poeme w pędzlu
2. Cienie Orient Poeme 841, 842, 845, 845
3. Eyelinery Virtual i specjalnie dla Maat7 błyszczyk Bella nr 5
4. Błyszczyk na dloni, światło dzienne
Ukryciorku jak sprawuje się błyszczyk Bell?? Bardzo apetycznie wygląda Nie wysusza ust i nie robi przypadkiem białej kreski?? To jest nowość?
Z Orient Poeme to zawsze mi się marzył puder w pędzlu - pięknie wygląda. Mam cienie nr 4. Używam sporadycznie bo sie sypią. Choć kolory pięknie



Dziewczyny przepraszam, ze pytam o to w wątku o JOKO ale jako specjalistki może mi pomożecie
Chodzi o Nail Tek Formula II Foundation - teraz używam, kładę warstwa na warstwę i po 7 dniach zmywam. I znów od nowa. Przez 4 tygodnie. A co potem?? Musze kupić Nail Teka Formula I i używać jednej warstwy jako bazy pod lakier, aby niezaprzepaścić kilkutygodniowej pracy nad pazurkami??
Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 10:53   #1213
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dziewczyny, część dalszą kolekcji przewiduję na po weekendzie. Może być?
Może, może, a nawet musi.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 10:56   #1214
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam, ze pytam o to w wątku o JOKO ale jako specjalistki może mi pomożecie
Chodzi o Nail Tek Formula II Foundation - teraz używam, kładę warstwa na warstwę i po 7 dniach zmywam. I znów od nowa. Przez 4 tygodnie. A co potem?? Musze kupić Nail Teka Formula I i używać jednej warstwy jako bazy pod lakier, aby niezaprzepaścić kilkutygodniowej pracy nad pazurkami??
Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję
Susanna - koniecznie bo inaczej wszystko wróci do stanu przed kuracją, tyle że przez 2-3 miesiące będziesz cieszyła się mocnymi pazurkami Ja akurat miałam nie tę serię Foundation tylko Hydration Therapy, ale nie kupiłam sobie stopnia słabszego i ... Poza tym mój był przezroczysty i wyglądało jakbym miała właśnie wypolerowane paznokcie. Poza tym to niczym się nie różni od tego, który Ty masz. Podsyłam Ci link do tych produktów: http://www.nailtek.pl/
przeczytaj, ale ja bym jak nic wzięła nr 1 właśnie podkładowo, żeby nie zniszczyć sobie płytki paznokcia. A na tę warstwę to lakierowo hulaj dusza diabła nie ma Poza tym sama zobaczysz, że za te 4-5 tygodni warstwy będą Tobie "odchodziły" same z pazurka - dla mnie to był sygnał, że już sie odżywiły, i wówczas trzeba było sobie kłaść jedyneczkę, ale nie ja od razu poszłam na żywioł lakierowy i dałam ciała
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 11:10   #1215
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Susanna - koniecznie bo inaczej wszystko wróci do stanu przed kuracją, tyle że przez 2-3 miesiące będziesz cieszyła się mocnymi pazurkami Ja akurat miałam nie tę serię Foundation tylko Hydration Therapy, ale nie kupiłam sobie stopnia słabszego i ... Poza tym mój był przezroczysty i wyglądało jakbym miała właśnie wypolerowane paznokcie. Poza tym to niczym się nie różni od tego, który Ty masz. Podsyłam Ci link do tych produktów: http://www.nailtek.pl/
przeczytaj, ale ja bym jak nic wzięła nr 1 właśnie podkładowo, żeby nie zniszczyć sobie płytki paznokcia. A na tę warstwę to lakierowo hulaj dusza diabła nie ma Poza tym sama zobaczysz, że za te 4-5 tygodni warstwy będą Tobie "odchodziły" same z pazurka - dla mnie to był sygnał, że już sie odżywiły, i wówczas trzeba było sobie kłaść jedyneczkę, ale nie ja od razu poszłam na żywioł lakierowy i dałam ciała
Jejku ślicznie dziękuję!!
Tia to muszę jeszcze dokupić ten lakier do wyleczonych paznokci. Póki co warstwy same jeszcze nie odchodzą, nie dziwię się bo mam słabe paznokcie i naprawdę zniszczone. W każdym razie odkąd codzień nakładam kolejną warstwę widzę, że pazurki są mocniejsze, o żadnym rozdwajaniu nie ma mowy.
Kurcze to chyba naprawdę działa
Maat dzięki raz jeszcze za link do strony i za szczegółowe instrukcje
PS. Fajowy jest ten wątek
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 16:58   #1216
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Jejku ślicznie dziękuję!!
Tia to muszę jeszcze dokupić ten lakier do wyleczonych paznokci. Póki co warstwy same jeszcze nie odchodzą, nie dziwię się bo mam słabe paznokcie i naprawdę zniszczone. W każdym razie odkąd codzień nakładam kolejną warstwę widzę, że pazurki są mocniejsze, o żadnym rozdwajaniu nie ma mowy.
Kurcze to chyba naprawdę działa
Maat dzięki raz jeszcze za link do strony i za szczegółowe instrukcje
PS. Fajowy jest ten wątek
Co nie?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 06:14   #1217
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dziewczyny - póki dzień się nie rozkręci wrzucam kilka fot mych ust w błyszczykowym szaleństwie - w zbliżeniu wyglądają przerażająco Ale dobra, w razie czego proszę się obejść z krytyką dość łagodnie
Generalnie Metalliki Virtuala to numer 201 (ten jaśniejszy) i 203 (ten ciemniejszy). Zrobiłam też zdjątko w czekoladowym błyszczyku na ustach nr 200 (ostatnie) - jak go wycofają to chyba zbojkotuję firmę ... i nie będę ich kupowała przez miesiąc ale potem to już nie wytrzymam i zapomnę że sie na nich obraziłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Blyszczyki_metalic.jpg (47,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Blyszczyk01.jpg (38,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Blyszczyk02.jpg (49,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Blyszczyk_03.jpg (39,7 KB, 47 załadowań)
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 06:18   #1218
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

No i oczy umalowane Virtualowymi eyelinerkami - 2 pary w różowym fiolecie i jedno oczko z brązem. Turkus nadejdzie innym razem bo nie zdążyłam, ale wkleję w ciągu tygodnia razem z pozostałymi pudrami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Oko_roz01.jpg (47,7 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Oko_roz02.jpg (46,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Oko_braz01.jpg (46,9 KB, 58 załadowań)
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 08:43   #1219
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Maat ale fajnie, że dodałaś fotki - jestem pod wrażeniem zwłaszcza tego fioletowego linera. Daje naprawdę świetny efekt na powiece, koniecznie muszę go kupić. Będę się uczyć malować ładne, równe i cieńkie kreseczki.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-12, 10:00   #1220
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Maat ale fajnie, że dodałaś fotki - jestem pod wrażeniem zwłaszcza tego fioletowego linera. Daje naprawdę świetny efekt na powiece, koniecznie muszę go kupić. Będę się uczyć malować ładne, równe i cieńkie kreseczki.
Frantic - niczego nie musisz się uczyć - te linerki pod tym względem są rewelacyjne, tak jakby to one prowadziły twoją rękę To są też moje pierwsze linery i jestem zdumiona, że tak łatwo i ładnie się prowadzą Muszę jeszcze ten turkusik trzasnąć na oku, ale ślubny odmawia współpracy - chyba zazdrosny o internet sie zrobił Sama nie upoluję odpowiednio swoje oko w obiektywie więc podstęp jakiś wymyślę, ale się nie poddam
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 11:44   #1221
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Obiecana część kolekcji.

1. Pudry Orient Poeme w pędzlu
2. Cienie Orient Poeme 841, 842, 845, 845
3. Eyelinery Virtual i specjalnie dla Maat7 błyszczyk Bella nr 5
4. Błyszczyk na dloni, światło dzienne
świetne te cienie!
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-12, 14:29   #1222
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Frantic - niczego nie musisz się uczyć - te linerki pod tym względem są rewelacyjne, tak jakby to one prowadziły twoją rękę To są też moje pierwsze linery i jestem zdumiona, że tak łatwo i ładnie się prowadzą Muszę jeszcze ten turkusik trzasnąć na oku, ale ślubny odmawia współpracy - chyba zazdrosny o internet sie zrobił Sama nie upoluję odpowiednio swoje oko w obiektywie więc podstęp jakiś wymyślę, ale się nie poddam
Ale ja naprawdę jestem antytalenciem linerowym. I tak jednak wezmę jakiś na spróbowanie - na początek jeden.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 18:37   #1223
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Aby wątek nie przepadł nam w wizażowych czeluściach podnoszę go Skusiłam się na cień do powiek z serii Frutti di Summer - zauroczył mnie ten waniliowy kolorek. W ogóle wszystkie cienie z tej serii wyglądają tak ładnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_4031.jpg (101,5 KB, 36 załadowań)
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 19:17   #1224
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Aby wątek nie przepadł nam w wizażowych czeluściach podnoszę go Skusiłam się na cień do powiek z serii Frutti di Summer - zauroczył mnie ten waniliowy kolorek. W ogóle wszystkie cienie z tej serii wyglądają tak ładnie
A ile kosztuja te cienie?
Podobaja mi sie.
I czy kolorki sa tak samo intensywne na powiece jak na cieniu.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 19:21   #1225
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
A ile kosztuja te cienie?
Podobaja mi sie.
I czy kolorki sa tak samo intensywne na powiece jak na cieniu.
Cienie kosztowały 6,80 zł. Nie wiem jak z intensywnością bo to dzisiejszy zakup i nie wypróbowałam ich na powiece. Jutro sprawdzę ale raczej na 99% nadają się do lekkiego makijażu
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 19:23   #1226
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Cienie kosztowały 6,80 zł. Nie wiem jak z intensywnością bo to dzisiejszy zakup i nie wypróbowałam ich na powiece. Jutro sprawdzę ale raczej na 99% nadają się do lekkiego makijażu
To jak wyprobujesz to prosze opinie
Bo ja bym chciala taki roz z czernia (czy granatem widzialam)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 19:25   #1227
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
To jak wyprobujesz to prosze opinie
Bo ja bym chciala taki roz z czernia (czy granatem widzialam)
Ja mam te cienie. Dają lekkie kolory. Byłam nawet zła, bo chciałam bordowy, a wyszedł różowowrzosowy
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 19:26   #1228
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Aby wątek nie przepadł nam w wizażowych czeluściach podnoszę go Skusiłam się na cień do powiek z serii Frutti di Summer - zauroczył mnie ten waniliowy kolorek. W ogóle wszystkie cienie z tej serii wyglądają tak ładnie
fajny a gdzie kupiłas? bo nigdzie jeszcze nie widziałam tej serii
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 19:31   #1229
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
fajny a gdzie kupiłas? bo nigdzie jeszcze nie widziałam tej serii
To jest chyba zeszłoroczna, letnia kolekcja
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 19:39   #1230
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
fajny a gdzie kupiłas? bo nigdzie jeszcze nie widziałam tej serii
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
To jest chyba zeszłoroczna, letnia kolekcja
Kupiłam w zwykłej drogerii - ale dobrze zaopatrzonej Być może jest to zeszłoroczna kolekcja. O dziś znowu pytałam o cienie Virtual w kremie (chyba 4 raz pytałam bo mieli dowieźć) i pani w drogerii powiedziała, ze owszem pan od Joko był ale cieni nie przywiózł i już nie przywiezie. Nie ma i nie będzie niestety Szkoda - wszystko przez nowe JOKO.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 12:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:31.