Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-04, 20:59   #931
indiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 141
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

U mnie byla 1 instruktorka na 1 osobe Wylapywala kazdy blad, bledzik, caly czas slysze _ wytrzyj pedzel, DELIKATNIE, ma ci sluzyc wiele lat i do znudzenia powtarzane zasady przygotowania paznokcia, krok po kroku naprawde kursy gdzie jest wiele dziewczyn nie naucza zbyt wiele chyba ze ktos jest Wybitnie zdolny. pozdrawiam
__________________
life is too short
indiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 23:52   #932
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
SPN Beautica w Krakowie
Ja tylko z mała uwagę techniczną- BEAUTICA mieści się w Łodzi i jest jedna! W Krakowie jest All4Nails i dziewczyny szkolą z ramienia SPN.
Podobnie jak ja- szkolę z ramienia SPN, ale moj salon nazywa sie Akademia U Aniołków nie Beautica
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 00:03   #933
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

a ty zawsze musisz te swoje trzy grosze wtrącić....
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 08:00   #934
sole71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wlochy-calabria
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

witam .mam na imie mariola i smialo a nawet bardzo smialo polecam kurs u Niny w Boleslawcu -studio Bikini -dystrybutor Akzentz. super profesjonalnosc i nie ma sily zeby wyjsc nie nauczonym z tego kursu ,ktory zreszta nie trwa tylko 3 dni ale o wiele wiecej co naprawde duzo znaczy.polecam dziewczyny.
sole71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 19:00   #935
aksamitna75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 13
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Witam drogie Panie!!!
Jestem tu nowa i chciałabym prosić was o pomoc a wiec od kilku lat jestem stałą klientką salonu kosmetycznego gdzie regularnie robię paznokcie zawsze mnie to pasjonowało ale nigdy nie miałam odwagi żeby coś z tym zrobić aż w końcu zdecydowałam się na zrobić kursu stylizacji paznokci choć nie wiem czy to nie zapóźno ale lepiej późno niż wcale w związku z tym mam pytanie co myślicie o BEAUTICA Łódź nie ukrywam że to troche daleko mieszkam w Suwałkach więc to ok 500km warto??? jak myślicie drogie kobietki , a i jeszcze jedno jeśli któraś z was kończyła tam kurs w jakie dni i ile godzin trwa dziennie to szkolenie i czy może znacie jakąłś dobrą noclegownie(pensjonat, hoteli). Pozdrawiam
aksamitna75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 20:45   #936
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Aksamitna, zajrzyj na pierwsza strone- instrutkorzy marki SPN (czyli tej, na ktorej szkola w Beautice) sa także blizej Ciebie.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-05, 21:00   #937
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aksamitna75 Pokaż wiadomość
Witam drogie Panie!!!
Jestem tu nowa i chciałabym prosić was o pomoc a wiec od kilku lat jestem stałą klientką salonu kosmetycznego gdzie regularnie robię paznokcie zawsze mnie to pasjonowało ale nigdy nie miałam odwagi żeby coś z tym zrobić aż w końcu zdecydowałam się na zrobić kursu stylizacji paznokci choć nie wiem czy to nie zapóźno ale lepiej późno niż wcale w związku z tym mam pytanie co myślicie o BEAUTICA Łódź nie ukrywam że to troche daleko mieszkam w Suwałkach więc to ok 500km warto??? jak myślicie drogie kobietki , a i jeszcze jedno jeśli któraś z was kończyła tam kurs w jakie dni i ile godzin trwa dziennie to szkolenie i czy może znacie jakąłś dobrą noclegownie(pensjonat, hoteli). Pozdrawiam
Albi dobrze gada, szukaj dystrybutorow a zarazem szkoleniowcow w swojej okolicy, centrum Ci odradzam, ale u dystrybutorow spokojnie mozesz sie szkolic
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 13:17   #938
aksamitna75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 13
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Dzięki wielkie dziewczyny!!!
Poszłam waszym tropem a i owszem znalazłam w Białymstoku dystrybutora u którego mogę zrobić szkolenie z ramienia BEAUTICA i to tylko 120 km od domku więc spoko. A jak wam idzie długo siedzicie w tej branży ja mam obawy ale myśle że każdy je na początku miał jedno pytanko jeszcze czy z takiego kursu wyniosę odpowiednią wiedze potrzebną do rozpoczecia swojej przygody z pazurkami pomóżcie.

Trzymajcie sie cieplutko.

Pozdrawiam
aksamitna75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 11:03   #939
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niutka899 Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie. Mieszkam w Starogardzie Gdańskim gdzie mam zrobić kurs?? Bardzo mi na tym zależy... czekam na odpowiedz. Pozdrawiam
Podciągam pytanko.
Może też orientuje się ktoś co do dystrybutorów a nie stricte szkół w StG.?
__________________
..it's gonna be a fine night to night.. it's gonna be a fine day tomorrow..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 14:14   #940
Surimi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z pogranicza warmi i mazur:)
Wiadomości: 1 318
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

czesc dziewczyny mam mozliwosc zrobienia kursu ktory trwa 3mce i kosztuje 700zl w jednej ze szkol podyplomowych i teraz pytanie czy wart z tego co sie domyslam to tu sie naucze wiecej i bede miala lepszy certyfikat niz po kursie ktory trwa 3dni wiec wklejam oferte i prosze o odpowiedz

Kurs: Stylizacja paznokci

Nauka trwa 3 miesiące, zajęcia odbywają się w systemie zaocznym lub stacjonarnym.
Zajęcia prowadzone są w oparciu o programy własne pracowników naukowych AP Edukacja.

Kładziemy szczególny nacisk na kształcenie praktycznych umiejętności zawodowych.

Plan nauczania kurs forma zaoczna i stacjonarnaLp. PrzedmiotIlość godzin1Choroby i budowa paznokci3
2Manicure i pedicure
53Masaż dłoni i stóp44Przedłużanie paznokci metodą akrylową (sztuka modelowania)115Przedłużanie paznokci metodą żelową
116Elementy zdobnictwa6Razem:
__________________
mów mi Suri..

Zgniję czy nie zgniję..oto jest pytanie

nie pyskuj stary (czyt. mężu)
bo zrobię Ci z d.. surimimimidu

Surimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 15:20   #941
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

[quote=melisanka;9266841]
Cytat:
Napisane przez aksamitna75 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie dziewczyny!!!
Poszłam waszym tropem a i owszem znalazłam w Białymstoku dystrybutora u którego mogę zrobić szkolenie z ramienia BEAUTICA i to tylko 120 km od domku więc spoko. A jak wam idzie długo siedzicie w tej branży ja mam obawy ale myśle że każdy je na początku miał jedno pytanko jeszcze czy z takiego kursu wyniosę odpowiednią wiedze potrzebną do rozpoczecia swojej przygody z pazurkami pomóżcie.

Trzymajcie sie cieplutko.
Ja wynioslam od Aniolkow wiedza bardzo odpowiednia I do klientek moglam juz wyjsc po miesiacu meczenia swoich pazurkow Ale na to sklada sie 50%dobry instruktor 50%gdy sie to czuje
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 16:20   #942
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Surimi Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny mam mozliwosc zrobienia kursu ktory trwa 3mce i kosztuje 700zl w jednej ze szkol podyplomowych i teraz pytanie czy wart z tego co sie domyslam to tu sie naucze wiecej i bede miala lepszy certyfikat niz po kursie ktory trwa 3dni wiec wklejam oferte i prosze o odpowiedz
Nie ma czegoś takiego jak "lepszy certyfikat" a po tego typu kursach o stylizacji paznokci będziesz miała pojęcie może nieco większe niż na chwilę obecną.
Strata czasu i pieniędzy.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 18:39   #943
Surimi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z pogranicza warmi i mazur:)
Wiadomości: 1 318
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Nie ma czegoś takiego jak "lepszy certyfikat" a po tego typu kursach o stylizacji paznokci będziesz miała pojęcie może nieco większe niż na chwilę obecną.
Strata czasu i pieniędzy.
dzieki za odp.czyli generalnie nie nabierac sie na takie szkolki tak?dobra poszukam jescze czegos bo lubie to robic a nie mam zamiaru zniszczyc komus pazurkow uczac sie samodzielnie
__________________
mów mi Suri..

Zgniję czy nie zgniję..oto jest pytanie

nie pyskuj stary (czyt. mężu)
bo zrobię Ci z d.. surimimimidu

Surimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 18:45   #944
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Absolutnie nie nabierać.
Prawdopodobnie manicure i pedicure wyłożą Ci fajnie ale stylizacja będzie stała na poziomie żałośnie niskim.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 19:07   #945
LeoNa86
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 787
GG do LeoNa86
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Absolutnie nie nabierać.
Prawdopodobnie manicure i pedicure wyłożą Ci fajnie ale stylizacja będzie stała na poziomie żałośnie niskim.
no to i ja sie zapytam....to gdzie warto sie tego uczyc?
LeoNa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-07, 21:30   #946
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

W prywatnych firmach specjalizujących się tylko i wyłącznie w stylizacji paznokci.
NIe w szkołach kosmetycznych , które zatrzymały się na poziomie naklejania tipsa.
NIe w grupowych spędach, gdzie w instruktora bawi się niedouczona dziewuszka, pracuje się na LF a kursantek jest 10.
I może jeszcze w ośrodkach, które mają dokładnie rozpisany plan szkolenia dzięki czemu można monitorować na ile znają się na rzeczy
I przede wszystkim u instruktorów, których prace możecie oglądać a nie u anonimowej osoby szkolącej, która być może w życiu nie zrobiła poprawnego frencha - ale innych będzie twardo nauczac teorii..
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 13:16   #947
cukier
Raczkowanie
 
Avatar cukier
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 114
Smile Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

witam dziewczeta

jestem z poznania i chcialabym zrobic kursik przedluzania pazurkow jedna metoda: najpierw myslalam o akrylu jako ze nie potrzeba kupowac lampy, potem ktos powiedzial ze akryli nie da sie uzupelniac tylko trzeba sciagac i zakladac nowe, a to troszke szkoda . poniewaz nie jestem (jeszcze) obeznana w temacie decyzji nie podjelam.
natomias przegladajac oferty takich kursow w poznaniu natrafilam na dwa miejsce?
oto linki do nich:
http://www.abant.pl/edukacja.html
http://www.nails.perfekt.pl/szkolenia.html

i tutaj mam do Was jako bardziej doswiadczonych pytanka : ktory z powyzszych kursow wybrac? czy creative jest dobra firma? po przeczytaniu tego watku nie watpie w jakosc SPN ale o creativie wlasciwie wypowiedzi nie bylo a nie jest to w koncu taka tania firma. nie wiem dlaczego u p. Danki jedna metoda trwa dluzej niz druga, czy to ze tak powiem normalne
a moze znacie jeszcze jakies inne dobre kursy? czytalam o AVANGARDZIE ale rozstala sie juz z SPN wiec nie wiem czy to wogole ciekawe oferta. wolalabym kurs zrobic na dobrych materiałach bo z racji zawodów wiem jak jakosc materialow wplywa na efekt koncowy. przyznam sie ze nie dysponuje taka iloscia czasu by wybrac sie do innego miasta na taki kurs. bardzo bede wdzieczna za informacje
__________________
Być żywym, to tkać historię pomiędzy początkiem, którego już się nie pamięta i końcem,z którego nic się nie pozna.

70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
cukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 15:24   #948
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cukier Pokaż wiadomość
potem ktos powiedzial ze akryli nie da sie uzupelniac tylko trzeba sciagac i zakladac nowe, a to troszke szkoda .
Tego jeszcze nie słyszałam!! Kto wymyśla takie debilizmy!!??
Cytat:
po przeczytaniu tego watku nie watpie w jakosc SPN
A powinnaś poczytać nieco inne wątki i zacząć lekko powątpiewać

Cytat:
ale o creativie wlasciwie wypowiedzi nie bylo
Doskonała firma, polecam!
Cytat:
czytalam o AVANGARDZIE ale rozstala sie juz z SPN wiec nie wiem czy to wogole ciekawe oferta.
Też ciekawa
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 14:50   #949
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Cytat:
po przeczytaniu tego watku nie watpie w jakosc SPN

Cytat:
A powinnaś poczytać nieco inne wątki i zacząć lekko powątpiewać
Paula, sweet heart... Czy gdziekolwiek masz jakąś negatywna opinie o SZKOLENIACH prowadzionych przez instruktorki SPN? He?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-10, 15:15   #950
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Albertynko najdroższa bardzo wiele czytałam takich opinii.
O instruktorkach, które zostawiają kursantkę pod opieką salonowej "przynieś - podaj-pozamiataj" i raczą do niej zerknąć łaskawie kilka razy w trakcie szkolenia.
I wierzę tym opiniom w 100% bo sama byłam na takim szkoleniu gdzie instruktorka tejże firmy, porządkowała faktury, czyściła żele i jadła obiad, poświęcając mi z całego szkolenia jakieś 2 godziny.
Wywaliłam w błoto ileś set złotych a później jeszcze nie mogłam się doprosić dyplomu.

Więc nie będę polecać pewnych ośrodków szkoleniowych, które nie spełniają moim zdaniem podstawowych norm.
Zdecydowanie nie tylko moim zresztą.
Ale jak sądzę Twoje spełniają więc nadal będę odsyłać do Ciebie spragnione paznokciowej wiedzy duszyczki
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-10, 22:37   #951
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Ale jak sądzę Twoje spełniają więc nadal będę odsyłać do Ciebie spragnione paznokciowej wiedzy duszyczki
A dziekowac, dziekować
Ja faktur przy kursantkach nie poprawiam i obiadow, tez nie jadam
Melisanka moze zaswiadczyc
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 06:31   #952
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Ja zaświadczam. Faktury wystawia Kaśka
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-11, 18:20   #953
melisanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Baden-Württemberg
Wiadomości: 977
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
A dziekowac, dziekować
Ja faktur przy kursantkach nie poprawiam i obiadow, tez nie jadam
Melisanka moze zaswiadczyc
Zaświadczam wisi ci taka Albi albo Kaska caly czas nad glowa, i jeszcze do znudzenia gledzi "wytrzyj pedzel, do liquidu"... ja to do konca zycia pamietac bede
melisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 14:50   #954
bozena111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Z polecanych kursow wybralam centrum szkoleniowe MASTER ,kurs dziesiecio dniowy z ktorego jestem bardzo zadowolona . Wszystkim niezdecydowanym polecam.Jako osoba poczatkujaca poznalam wiele ciekawych technik ktore byly dokladnie omowione i przeze mnie przecwiczone.Kursik jest bardzo wyczerpujacy ale owocny .polecam! dziekuje.
bozena111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-12, 21:16   #955
kociaczek72
Raczkowanie
 
Avatar kociaczek72
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 123
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bozena111 Pokaż wiadomość
Z polecanych kursow wybralam centrum szkoleniowe MASTER ,kurs dziesiecio dniowy z ktorego jestem bardzo zadowolona . Wszystkim niezdecydowanym polecam.Jako osoba poczatkujaca poznalam wiele ciekawych technik ktore byly dokladnie omowione i przeze mnie przecwiczone.Kursik jest bardzo wyczerpujacy ale owocny .polecam! dziekuje.
Witaj więc w gronie zadowolonych Masterkowych Kursik wyczerpujący ,to fakt,ale jakże owocny
kociaczek72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 11:02   #956
Elena Master
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Witam wszystkich i dziekuje za miłe pozytywne opinie.



Odniose sie do postu Losek - Basi(subiektywne odczucia) poniewaz niestety (wada naszej branzy) mila mloda konkurencja temat zaraz podchwycila i przetworzyla na wlasna modłe... tworzac kryptoreklame.


Losek szanuje twoja subiektywna opinie....chociaz kilka postow wczesniej rownie polecalas nasze szkolenie.
Co wiecej byłas zapisana na kolejne z metody akrylowej, ktore nie doszlo do skutku z przyczyn braku wolnego terminu w Master. Inny ci nie odpowiadal. Za to jeszcze raz przepraszamy.

Powroce do samego tematu szkolenia, aby uscislic info.
Jako osoba poczatkująca poznałaś wszystkie podstawowe zasady z zakresu przedluzania i stylizacji paznokci zelowych (krzywe c) plus bezpieczna praca pilnikiem . higiena dezynfekcja i cala reszta.
W czasie egzaminu ustnego została dokładnie sprawdzona: nabyta wiedza z calosci kursu gdzie rowniez pada pytanie o przyczyny odchodzenia np. zelu lub akrylu.

Dodatkowo w czesci praktycznej zaliczasz pkt. 1 do 6(podany w zeszycie) (opracowanie naturalnej płytki) po czym przechodzisz do kolejnego etapu.
To rowniez zaliczylas pozytywnie.
Czyli zanim nalozysz zel wszystkie etapy przygotowania sa pod moim okiem sprawdzone zaliczone i dopuszczone. Jesli cos żle poprawiasz...
Na koniec otrzymujesz uwagi co do idealnego wykonania paznokci.
Egzamin w MASTER zaliczylas pozytywnie.

Dodatkowo otrzymujesz do domu ..... pierwsze sos ( materiały dydaktyczne ) jako pomoc w razie ewentualnych problemow gdzie dokladnie widnieje zapis mowiacy o zlym przygotowaniu płytki paznokciowej.
Pozostaje na tej podstawie - ścisle dostosowywac sie do wskazowek oraz dokonywac ewentualnej korekty samodzielnej pracy.


A dalsza nasza pomoc otrzymujesz na firmowym forum gdzie rowniez otrzymalas odpowiedzi na nurtujace Cie pytania.


Przypuszczam ze w czasie kolejnego naszego spotkania od razu mialabys zwroconą uwage na bład, ktory w miedzyczasie z przesadnej ostrożnosci( powrot do twojej natury) wypracowalas. Faktem jest ze w Master stawiamy mocno na delikatnosc wykonywania zabiegu( otarcia ingerencja w nat. płytke) i ta swiadomosc akurat w tym przypadku zadziala nie do konca odpowiednio.
Ostroznie nie znaczy niedokladnie.

Podsumowujac:

Korzystajac z innego kursu na ktory zglosilas sie juz jako stylistka pracująca a nie osoba poczatkująca trudno bylo nie wylapac twojego błedu juz na samym poczatku.
Czyz i u nas takich przypadklow nie brakuje????Tylko z ta roznica ze osoby z innych kursow powracaja na ta sama metode , ktorej nie zdolaly sie nauczyc.
A o zasadach stylizacji (krzywe c)bezpiecznej pracy nie uslyszaly ani slowa.

Dla mnie wymierną opinią bedzie publiczna wypowiedz typu np. bylam na kursie zelowym i musze go jeszcze raz gdzie indziej powtorzyc . ..
A to ze nasza praca nie jest prosta co sama podkreslalas w wypowiedziach to wie ten, ktory odbył szkolenie i zobaczył ile pracy jeszcze przed nim.....swoja drogą..
Z twojej grupy pozostale absolwentki prowadza wlasna dzialanosc, zdobyly dodatkowe dotacje i zadowolona kliente. Jednocześnie sa naszymi stalymi klientkami.

Z tego powodu zachecam do korzystania z dłuzszych kursow (ilosc dni godz) zwlaszcza osoby, ktore potrzebuja np. wiecej emocjonalnego oswojenia z nową pracą.
Aby wyjsc zupelnie spokojnym po zakonczeniu dobrego szkolenia. Ku ogolnemu zadowoleniu. Czego wszystkim zycze.

Przepraszam za przydlugawego posta.

Pozdrawiam

Edytowane przez Elena Master
Czas edycji: 2008-10-13 o 11:51
Elena Master jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-13, 19:18   #957
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Elena Master Pokaż wiadomość
Z twojej grupy pozostale absolwentki prowadza wlasna dzialanosc, zdobyly dodatkowe dotacje i zadowolona kliente.

Nie ma to jak delikatnie kogoś obrazić

Czemu zmieniłaś nick?! To wprowadza sporo zamętu na forum gdy ten sam użytkownik występuje pod dwoma kontami.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 14:26   #958
Elena Master
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 12
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

Paulo. Jezeli Ty tak to odbierasz to od razu wyprowadze cie z błedu. Skladam to na wine slowa pisanego . Wiec rozwine moją myśl, aby nie bylo tu zbednych nieporozumien.

W moim poscie odnosze sie scisle do poruszonego tematu dot. kursow Master
prowadzonych grupowo- co uwazam za lepsze rozwiazanie(dosc obszerne uzasadnienie w temacie "porownanie kursow").

I jak wynika z powyższego info (ja tak to traktuje) nasz system nauczania w grupie odnosi zamierzone wyniki końcowe.

Dlatego dalsze osiagniecia absolwentek sa rownie dla nas wazne. I tu przedstawilam z 8 - 7 prowadzi wlasna dzialanosc. Mysle ze to zadawalajacy wynik dla nauczyciela.
Elena Master jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-14, 18:03   #959
szinaSE
Raczkowanie
 
Avatar szinaSE
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wszechswiat
Wiadomości: 481
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

czesc delfyn. Jestem tu nowa. I wlasnie przeczytalam na temat ze robilas kurs w SELECT, ja wlasnie mam tez tam zamiar robic kurs w listopadzie. Moglabys cos wiecej na ten temat mi napisac? Jak wyglada caly kurs, czy duzo jest praktyki, ile godzin trwa dziennie? Jak wyglada egzamin, no i te noclegi (poniewaz bede nocowac w warszawie)
szinaSE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 10:30   #960
Surimi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z pogranicza warmi i mazur:)
Wiadomości: 1 318
Dot.: Gdzie zrobić KURS? - wątek zbiorczy

czy wie ktos moze gdzie mozna zrobic dobry kurs w Olsztynie,blagam pomocy bo nie moge nic znalesc(takie duze miasto a cisza jak makiem zasial) zaznaczam ze info co do mojego miasta na pierwszej stronie jest bledne gdyz p.Jowita nie mieszka w Polsce a Manchesterze stad moja desperacja
__________________
mów mi Suri..

Zgniję czy nie zgniję..oto jest pytanie

nie pyskuj stary (czyt. mężu)
bo zrobię Ci z d.. surimimimidu

Surimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.