Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-30, 18:40   #2791
platynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

od wielu już lat farbuję włosy na blond,bardzo jasny blond.Czasami jednak coś mi "odwali" i maluję włosy na brąz.Po kilkudniowym zachwycie nad nowym kolorkiem popadam w skrajną rozpacz i natychmiast chcę wrócić do blondu... kiedyś łatwe to nie było ...zawsze wychodziły mi żółte popalone włosy i musiałam sporo je sciąć aby były w formie .te czasy już na szczęście minęły.
Nie dalej jak kilka dni temu zachciało mi sięprzyciemnić odrobinkę mój jasny blondzik ,więc kupiłam farbę chyba z welli o kolorze chyba orzechowy blond czy jakoś tak,no i co mi powstało na włosach???!!! POPIELATY CIEMNY BLOND!!!! wyglądałam strasznie .Kupiłam więc rozjaśniacz joanny do pasemek(ten w srebrntm opakowaniu) i poo kilku minutach miałam znowu swój bardzo jasny blondzik.Równiusieńki od czubka głowy az po końcówkę włosa.
POLECAM .mi on zawsze pomaga i ratuje mnie i moje włosy
pozdrawiam!
platynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 13:39   #2792
JeanHarlow
Raczkowanie
 
Avatar JeanHarlow
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kontener na śmieci
Wiadomości: 328
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Jak dla mnie rozjasniacz z Joanny jest dosc inwazyjny, szczegolnie ten do pasemek, z tego co pamietam to ma mocny utleniacz do zmieszania z tym proszkiem. To bardzo indywidualna kwestia co do rownomiernosci, mnie on nie zawsze rozjasnial jak trzeba (nie bylo źle, ale jakos super tez nie). Choc w zasadzie taki najgorszy nie jest (ale mimo wszystko wolę goldwella)
JeanHarlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-01, 14:46   #2793
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ten joanny w srebrnym opakowaniu do pasemek popalił włosy strasznie, do ścięcia całe a były robione przy skórze głowy, na szczęście było to w czerwcu i nie mam już tamtych włosów
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-02, 20:49   #2794
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Rozjasniacz może i rozjaśni do blondu, jak sie chce wyjść z popielatego blondu, ale jak z czarnego to wyjda rude, a na odrostach białe, wiem bo przerabiałam to kiedyś.

NIe ma chyba innego wyjścia jak pasemka, albo ściac włosy na krótko i poczekac aż odrosna nowe naturalne i wtedy rozjasnićm a najlepiej zostawic takie naturalne
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 08:55   #2795
MonalisaG
Raczkowanie
 
Avatar MonalisaG
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 170
GG do MonalisaG
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

nie ma co eksperymentować z rosjaśniaczami na włosach ciemnych lepiej odrazu isc do fryzjera zrobić dekoloryzacje raz i porządnie, ja tak zrobilam w 5 miesiecy temu z włosow farbowanych 5 lat na czarno zrobilam dekoloryzacje u fryzjera, nie po to by odrazu stać się blondynka ale po to zeby zblizyc sie do naturalnego koloru i zapuszczac wlosy az odrosną wszystkie i dopiero potem rozjaśnić na blond
mi po dekoloryzacji wyszla jajecznica na glowie i fryzjerka nalozyla farbe brązową choc i tak wyszly bardzo jasne wlosy ale za to mając 6 centumetrowy odrost nie rzuca sie to w oczy tak jak by to bylo przy czarnych wiec u mnie dekoloryzacja to byl bardzo dobry pomysl. dodam ze mam krotkie wlosy przy dlugich nie zdecydowalabym sie na taki zabieg chyba ze bym je obciela
MonalisaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 21:39   #2796
aducha_micucha
Przyczajenie
 
Avatar aducha_micucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: okolice Grudziądza
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cześć dziewczyny.

Ja właśnie też myślę o rozjaśnieniu włosów.
Czytam wątki i mam wątpliwości czy użyć rozjaśniacza? jeśli tak, to który najmniej niszczy włoski? Wiem, że najlepiej udać się do dobrego fryzjera ale jak widać efekty nie są wcale takie zadowalające

Mam włoski pofarbowane farbą Garnier Nutrisse kolorek miedziany mahoń a marzy mi się farba z tej samej serii ale kolor miedziana czerwień.

Czy powinnam najpierw nieco rozjaśnić włosy czy położyć farbę na to co mam?
Chociaż z drugiej strony jak położę na ten co mam to nie wyjdzie pewnie taki odcień jak na opakowaniu

help me, bo od tego biegania po necie już mnie głowa rozbolała
aducha_micucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-04, 22:47   #2797
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja mimo wszystko poleciłabym jednak elgon, mimo, ze u mnie włoski po farbie uzytej po elgonie zrobiły sie znów czarne, to jednak, zanim uzyłam tej farby włoski były ładnie rudawe i sądzę, że gdybym uzyła innej- jasniejszej farby z tonów średniego blondu, zamiast użytego jasnego brązu, to byłoby ok. albo najlepiej w ogóle zostawic. Producent napisał mi, że efekt dużego przyciemnienia może wyjśc, jesli uzywa sie szamponu lub innych masek na porost włosów i ja akurat uzywałam, więc może stąd taki efekt faktycznie.
teraz po około 2 tygodniach włosy mam nie zniszczone, wróciły do formy i sa bardzo ok. Jedyny minus elgonu to to, że włosy po nim strasznie smierdzą i niestety resztki tego zapachu chodziły za mna jeszcze przez tydzień...
bo jednak ten elgon zdejmuje kolor, nie chwyta wcale odrostu, bo nie jest rozjaśniaczem, podobny efekt daje renee blanche, czy jakoś tak, a wszelkie dekoloryzatory l'oreal, czy joanna to sa po prostu rozjaśniacze, dlatego odrost wychodzi platynowy, a reszta ruda
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 09:03   #2798
agen
Przyczajenie
 
Avatar agen
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1
GG do agen
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

No to ja też mam pytanie :P jestem ciemną blondynką , ale pod koniec wakacji pofabowalam włosy na ciemna czekolade. na początku kolor był ładny, ale potem farba się troche zmyła i wyszedł rudy :\ nie wiem, co robic, bo juz sporo wytrzymalam, ale drażni mnie ten kolor. co moge zrobic zeby miec znowu swój kolor? pozdrawiam
agen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 09:18   #2799
JeanHarlow
Raczkowanie
 
Avatar JeanHarlow
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kontener na śmieci
Wiadomości: 328
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
ja mimo wszystko poleciłabym jednak elgon, mimo, ze u mnie włoski po farbie uzytej po elgonie zrobiły sie znów czarne, to jednak, zanim uzyłam tej farby włoski były ładnie rudawe i sądzę, że gdybym uzyła innej- jasniejszej farby z tonów średniego blondu, zamiast użytego jasnego brązu, to byłoby ok. albo najlepiej w ogóle zostawic. Producent napisał mi, że efekt dużego przyciemnienia może wyjśc, jesli uzywa sie szamponu lub innych masek na porost włosów i ja akurat uzywałam, więc może stąd taki efekt faktycznie.
teraz po około 2 tygodniach włosy mam nie zniszczone, wróciły do formy i sa bardzo ok. Jedyny minus elgonu to to, że włosy po nim strasznie smierdzą i niestety resztki tego zapachu chodziły za mna jeszcze przez tydzień...
bo jednak ten elgon zdejmuje kolor, nie chwyta wcale odrostu, bo nie jest rozjaśniaczem, podobny efekt daje renee blanche, czy jakoś tak, a wszelkie dekoloryzatory l'oreal, czy joanna to sa po prostu rozjaśniacze, dlatego odrost wychodzi platynowy, a reszta ruda
Niestety to nic nie da, one i tak ściemnieja, czy sie je zafarbuje czy nie, wiec ten srodek jest troche bez sensu.

Moja mama nim robila i po sciagnieciu nie farbowala wlosow kilka dni, a i tak kolor z kazdym dniem robil sie ciemniejszy
JeanHarlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 11:49   #2800
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ale tutaj wczesniej pisała kobietka, że robiła elgonem i własnie uzyła jasniejszej farby i jest zadowolona...

jak moga włosy znowu ściemnieć, bez uzycia środka?
Może Twoja mama miała pecha z szamponem?

producent mi napisał, że
Może tak sie zdarzyć jeśli są stosowane np ampułki p. wypadaniu włosów, bądź koloryzacja, czy ondulacja.
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 12:19   #2801
JeanHarlow
Raczkowanie
 
Avatar JeanHarlow
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kontener na śmieci
Wiadomości: 328
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Elgon ma w skladzie kwas cytrynowy, nie dziala jak oxydant, ale rozjasnia chwilowo (tzn sciaga farbe, natomiast wlosy potem pod wplywem dzialania tlenu ciemnieją, nie wracają do koloru sprzed sciągania, ale ten, ktory otrzyma sie po elgonie ciemnieje).

nie wiem o jakim szamponie piszesz

Tu nie chodzi o pecha, tylko sklad chemiczny, szczegolnie, jesli sciągany kolor wlosow roznil sie od naturalnego i byl uzyskany poprzez uzycie oxydantu (czyli klasyczna koloryzacja trwala).
Niestety

Edytowane przez JeanHarlow
Czas edycji: 2008-12-05 o 12:21
JeanHarlow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-06, 10:44   #2802
paula2890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 14
Dot.: Re: Dekoloryzacja (help!!!!!!)

Zapraszam do mojego wątku mialam ten sam problem ale wszystko jest do zrobienia. Uwierz! ) Jeszcze 3 tyg temu mialam czarne wlosy potem byly zolte teraz sa blond dzieki plukanką fryzjerka powiedziala ze raz w miesiacu mam farbowac na platynowy blond i za jakis 5 razem wyjda cale tak wiec pozdrawiam. W moim wątku znajdziesz rowniez zdjecia jak to wszystko wyszlo! Buziaki
paula2890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 16:32   #2803
EwuMS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 99
czarny-> czekoladowy brąz

prosze pomóżcie, bo nie wiem co zrobić aby z czarnego koloru włosów uzyskać czekoladowy brąz... mam już widoczne brązowe odrosty (mój naturalny to ciemny brąz), i boje się ze jak zafarbuje na czekoladowy to chwycą mi tylko te odrosty a reszta nie... prosze o rade...jakimi sposobami uzyskac ten upragniony czekoladowy xd
EwuMS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-06, 19:16   #2804
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Paula, no a gdzie jest jakis link do Twojego wątku ???


Jeanharlow- ciemnieje pod wpływem tlenu? hmmm, no to może własnie chodzi o to, by zrobic tak jak jedna wizażanka powyżej, zaraz po zdekoloryzowaniu elgonem ufarbowac jasnym odcieniem i wtedy uzyska się kolor pośredni, wierz mi, że schodząc z czarnego wiele osób będzie szczęśliwych osiągając np. kolor średniego brązu, ja bym była, niestety wzięłam za ciemną farbę
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2008-12-06 o 19:20
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-07, 01:04   #2805
KasieNk4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 42
Dot.: Re: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

ja mialam ostatnio sciagany kolor. Mialam na głowie ciemny brąz, czyli prawie czarny kolor. Po ściagnięciu wyszedł jasny brąz niejednolity. I tak fryzjerka powiedziala ze bardzo ladniejsze farba zeszla jak na jednorazowe sciagniecie. a dodam jeszcze ze moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond. ja teraz na glowie mam brazawe wlosy z rudymi pasemkami :/ niestety proces przejscia do blondu jest dlugotrwaly, ale trzeba byc cierpliwym owszesm, mozan szybciej, ale wtedy z Twoich wlosow nic nie zostanie Pozdrawiam i zycze powodzenia
KasieNk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 07:04   #2806
JeanHarlow
Raczkowanie
 
Avatar JeanHarlow
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: kontener na śmieci
Wiadomości: 328
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
Paula, no a gdzie jest jakis link do Twojego wątku ???


Jeanharlow- ciemnieje pod wpływem tlenu? hmmm, no to może własnie chodzi o to, by zrobic tak jak jedna wizażanka powyżej, zaraz po zdekoloryzowaniu elgonem ufarbowac jasnym odcieniem i wtedy uzyska się kolor pośredni, wierz mi, że schodząc z czarnego wiele osób będzie szczęśliwych osiągając np. kolor średniego brązu, ja bym była, niestety wzięłam za ciemną farbę
moja mama wlasnie tak zrobila, bo miala podejsc z elgonem dwa. Za pierwszym razem nie farbowala i kolor sciemnial (coprawda nie do bardzo ciemnego, roznica byla widoczna, ze jest jasniejszy, ale generalnie niewielka).

Za drugim razem postanowila wlasnie zafarbowac od razu i uzyla jasnego zlotego brazu, a wyszedl czarny (farby fryzjerskie, wiec efekt wychodzil nam zawsze jak trzeba). Watpie czy gdyby uzyla blondu wyszedlby braz, po prostu ten srodek chyba jest jakis dziwny albo nadaje sie do stosowania po koloryzowaniu bez oxydantu (ale przeciez szamponetki zmywaja sie normalnie, nie wnikaja w włokna wlosa, wiec po co sciagacz do nich). Dla mnie bez sensu
JeanHarlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 12:46   #2807
niewdzieczna dziewcynecka
Przyczajenie
 
Avatar niewdzieczna dziewcynecka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: czarny-> czekoladowy brąz

Cytat:
Napisane przez EwuMS Pokaż wiadomość
prosze pomóżcie, bo nie wiem co zrobić aby z czarnego koloru włosów uzyskać czekoladowy brąz... mam już widoczne brązowe odrosty (mój naturalny to ciemny brąz), i boje się ze jak zafarbuje na czekoladowy to chwycą mi tylko te odrosty a reszta nie... prosze o rade...jakimi sposobami uzyskac ten upragniony czekoladowy xd

Ja również ''orginalnie'' mam ciemno-brązowe włosy
FarbowAłam je na czarno ok.3lata i rok temu chciałam wrócić do bardziej naturalnego.
Widzę, że mamy podobne gusta też chciałam mieć czekoladowy brąz

Mam ten sam problem
Byłam z tym najpierw u mojej fryzjerki i ona stwierdziła, że nie da się nic zrobić i tak jak piszesz zafarbują się tylko odrosty.

Poszłam do drugiej fryzjerki (tak na wszelki wypadek) i powiedziała mi to samo, tylko zaproponowała, że jest możliwość zdekoloryzowania włosów i potem zafarbowania na ten kolor, który mi odpowiada.
ALE - zapytałam czy to bardzo niszczy włosy (bo z tego co się sama dowiadywałam - to bardzo!) ona odpowiedziała, że nie a za chwile: no może troszeczke, ale to będzie niewidoczne,...
Więc jej podziękowałam, wiedziałam że kłamie.

Odwiedziłam więc kolejny zakład fryzjerski i były tam młode dziewczyny, bardzo zdolne z tego co zauważyłam - przyglądałam się przez drzwi jak 'opylały' klientów.
No i po jakimś czasie zdecydowałam się tam wejść i zapytać.

I chyba Cię rozczaruję, bo stwierdziły że to nie ma sensu miałam odrosty do połowy ucha, a one w świetle się przyglądały nie mogły znależć tej granicy.
Tak bardzo moje włosy były zgrane z tą farbą, poradziły mi odczekać aż odrosną, podcinać i tyle.
niewdzieczna dziewcynecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 17:08   #2808
kaniusia
Raczkowanie
 
Avatar kaniusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Los Angeles
Wiadomości: 91
GG do kaniusia
Dot.: czarny-> czekoladowy brąz

Ewentualnie nadać bardziej czekoladowy kolorek np. ciemną czekoladą z castinga, w sumie na czarnych i ciemno brązowych włosach powinnach wyjść prawie tak samo, ale ja jednak bym zaczekała na waszym miejscu.
__________________
'po co łapać króliczka,
skoro tak przyjemnie się go goni?..'

od dziś mówcie do mnie Kristen.

06.07.2009r.

kaniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-08, 23:17   #2809
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

hmm, no to faktycznie dziwne...
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 02:04   #2810
anialobo
Raczkowanie
 
Avatar anialobo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 107
Dot.: czarny-> czekoladowy brąz

No niestety mozemy podac sobie rece)))))czarny to najgorsze paskudztwo i ja rowniez marze o braziku, ale niestety zostaje mi czekanie, bo dekoloryzacja niszczy naprawde znacznie .
anialobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 17:50   #2811
...:::kizia:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::kizia:::...
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 870
Dot.: Re: Dekoloryzacja (help!!!!!!)

Cytat:
Napisane przez paula2890 Pokaż wiadomość
Zapraszam do mojego wątku mialam ten sam problem ale wszystko jest do zrobienia. Uwierz! ) Jeszcze 3 tyg temu mialam czarne wlosy potem byly zolte teraz sa blond dzieki plukanką fryzjerka powiedziala ze raz w miesiacu mam farbowac na platynowy blond i za jakis 5 razem wyjda cale tak wiec pozdrawiam. W moim wątku znajdziesz rowniez zdjecia jak to wszystko wyszlo! Buziaki
muszę przyznać, że kolor Ci świetnie zszedł, włosy co prawda nie są mega zdrowe, ale mogło być gorzej, najważniejsze, że Tobie się to podoba. Tylko jeszcze napisz jak ten efekt uzyskałaś, tzn,czym zniwelowałaś żółty??
__________________



Pisz, zrobię dla Ciebie dredloki!
...:::kizia:::... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 19:35   #2812
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

hejka! Ja już od kilku miesięcy mam czarne włosy. Moje naturalne włosy to taki mysi, ciemny blond.. zaczynałam od szmponetek/ szamponów koloryzujących w różnych odcieniach brązów, coraz ciemniejszych, aż doszłam do czerni.. Ostatnio robiłam farbą garniera 100% kolor (wcześniej naturals). Teraz juz mi kolor sie wypłukał, pojawiły się odrosty i czerń jest już baaardzo mało intensywna. Postanowiłam rozjaśnić moje kłaki Rozmawiałam z moją znajomą fryzjerką, powiedziała, żebym kupiła w sklepie farbe z kolorem o jaki mi chodzi (lub odrobine jasniejsza), a ona mi najpier "sciągnie" czarny kolor z włosów fryzjerskimi rozjaśniaczami czy czymś takim, a potem położy mi farbe z kolorem. Jutro/pojutrze wybieram sie po farbe i tu moja prośba do Was. Kolor który mi sie wymarzył to jakiś dziwny odcień brązu. Sama nie wiem jak go nazwać a tym bardziej znaleźć w drogerii, bo widze tylko brązy i rudości/czerwienie, a nic tak "pomiędzy" Wie któraś z was jaka sklepowa farba (firma, nazwa) dałaby mi mniej wiecej podobny efekt jak na fotach?? pomocyy (wiem, że odcienie na fotach sie odrobine różnią, ale mi zależy na którymkolwiek z nich xD)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 38b5e578001f48b549231c63.jpg (18,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9148957.jpg (21,2 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8486514.jpg (21,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8699101.jpg (46,0 KB, 34 załadowań)
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 20:39   #2813
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 497
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Może Palette Deluxe Miedziany Mahoń?
3157a67d1d934f0506c976ba0ef558d7d1211d34_658382e67595e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 22:56   #2814
em!L!a
Raczkowanie
 
Avatar em!L!a
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 481
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

mam pytanie czy jest szansa że ten nizoral chociaż troszke wypierze mi prawie czarny, ciemny brąz castinga farbowany wielokrotnie ale ostatni raz jakies 2-3 miesiace temu?

pytam bo już raz wychodziłam z za ciemnego brazu (czarnego)palette przez duże ścięcie, rozjaśnienie i farbowanie tylko "jajecznych" odrostów na brąz i cierpliwość, w sumie około rok ;/ i doszłam do mroźnego beżu castinga co po kilku miesiacach mi sie znudziło i znów zaczęłam motać ciemnym blądem->wyszedł brąz, spodobalo mi sie wiec pozniej brązem, aż doszłam do ciemnego brązu a wlosy już całkiem zdewastowałam farbowaniem bo byłam maniaczką odrostów.. a teraz chodze z 5 cm odrostem ;/ i kombinuje jakby to wyrównać na sylwka bo na powrot do naturalnego sredniego blądu nawet nie licze, przynajmniej puki chce zapuszczac włosy;/
jednym słowem kaszana bo mam brzydkie odrosty, zniszczone konce a zależy mi na powrocie do dawnej długości ;] ani to obciąć ani zapuscic..
__________________
The hardest thing in life to learn is which bridge to cross and which to burn..
start -> 09.01.12 - 80kg (BMI: 28.69)
cel (-15kg)-> 65kg (BMI: 23.31)

2 cel -> 60kg (BMI: 21.50)
Od stycznia na diecie MM: 64,2 (-15,8kg)
18.05.2013
em!L!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 18:12   #2815
Rudzieleec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam. Mam na imię Olga i mam malutkie pytanko. Mam baaardzo długie włosy... dłuższe niż do pasa. Są one pofarbowane na kolor czarny ale chciałabym to zmienić. Nie chce zdejmować koloru u fryzjerki bo to bardzo niszy wlosy... tylko mam sposób. Nie wiem czy jest on dobry. Powstające odrosty chce malować szmponetka na kolor brazowy i czekac az czarnego nie bedzie.. az odrosnie. pozniej chce poczekac az szamponetka zejdzie i powiedzmy wyjdzie moj "naturalny" kolor. Nastepnie chce juz u fryzjerki pomalowac wlosy na miedziany intensywny. Wiem ze to bedzie trwalo bardzo długo.. ale chce sie zapytac czy to wogole wyjdzie??? Pozdrawiam
Rudzieleec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-16, 20:33   #2816
ilusja
Zakorzenienie
 
Avatar ilusja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 017
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez em!L!a Pokaż wiadomość
mam pytanie czy jest szansa że ten nizoral chociaż troszke wypierze mi prawie czarny, ciemny brąz castinga farbowany wielokrotnie ale ostatni raz jakies 2-3 miesiace temu?

pytam bo już raz wychodziłam z za ciemnego brazu (czarnego)palette przez duże ścięcie, rozjaśnienie i farbowanie tylko "jajecznych" odrostów na brąz i cierpliwość, w sumie około rok ;/ i doszłam do mroźnego beżu castinga co po kilku miesiacach mi sie znudziło i znów zaczęłam motać ciemnym blądem->wyszedł brąz, spodobalo mi sie wiec pozniej brązem, aż doszłam do ciemnego brązu a wlosy już całkiem zdewastowałam farbowaniem bo byłam maniaczką odrostów.. a teraz chodze z 5 cm odrostem ;/ i kombinuje jakby to wyrównać na sylwka bo na powrot do naturalnego sredniego blądu nawet nie licze, przynajmniej puki chce zapuszczac włosy;/
jednym słowem kaszana bo mam brzydkie odrosty, zniszczone konce a zależy mi na powrocie do dawnej długości ;] ani to obciąć ani zapuscic..
napewno Ci go troche wypłucze,mi wypłukał bardzo z czarnego do brązu,ślicznego brązu...ale ja nie mialam nigdy żadnych przygód z blondem,zawsze mialam brązowe włosy tylko raz mi wyszedl czarny z brązu no i Nizoral po miesiacu go spłukał
ilusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 08:51   #2817
Czarnuleczkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 795
Dot.: Re: Dekoloryzacja (help!!!!!!)

Hej!
jestem naturalną blondynką, lecz będąc jeszcze młodziutką postanowiłam sie postarzeć i tak oto od 4 lat byłam czarna... Dwa tygodnie temu postanowiłam zaszczycic wizytą fryzjera w celu dekoloryzacji.. inaczej "zejścia" z koloru. Efekt nie był tak zadowalający jak sie spodziewalam, tzn. mój kolor wyglądał jak bardzo ciemny brąz z refleksami czerwonymi. Tydzien potem umówiłam się z moją koleżanką, która jest fryzjerką na podobny zabieg, zrobiłyśmy wodą 9% ściąganie i na to położyliśmy BALSAM koloru średni bląd.. wyszedł orzech, bardzo bardzo jasny brąz... lecz tym również nie byłam zadowolona... wczoraj postanowiłam odświeżyc wizytę i.... uparłam sie koniecznie na 12% wodę.... hmm domyslacie sie jaki efekt?

Włosy są na miejscu... nie zostawiłam ich na poduszce podczas snu, lecz podczas nakładania farby dla pokrycia zółtosci doznałam szoku boleściowego. Skóra głowy zaczeła szczypać jak przy poparzeniu... okazało się ze dostałam bąbli, tak, takich jak przy poparzeniu wrzątkiem... brr... teraz jestem w opłakanym stanie... nie dość, że wyglądam jak kurczak ze zółto- pomarańczowymi piurami to dobija mnie fakt, iż muszę czekać kilka dobryyyych dni na pokrycie zółtości ze względu na zagojenie się moich bąbelków..

Nie radze robić wszystkiego nagle, a jeśli już to radze cztery albo i wiecej razy przemysleć co i jak robicie! Na koniec małe pytanko z mojej strony... czy znacie jakieś możliwie najmniej chemiczne środki aby zlikwidować ten paskudny kolor? zbliza sie sylwester a jak na razie zapowiada się impreza na bialej sali z powodu włosów!! z góry dziekuje za Waszą pomoc!
dołączam fotografie... http://img101.imageshack.us/my.php?i...ict0011fh4.jpg
Czarnuleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 20:40   #2818
ilusja
Zakorzenienie
 
Avatar ilusja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 017
Dot.: Re: Dekoloryzacja (help!!!!!!)

no ja tu moge napisac...przewalone,napr awdę.
Kurczę no szkoda włosów;/
ilusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 21:08   #2819
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mam identyczny kolor! też byłą dekoloryzacja z czerni i też spalone końce ale bez bąbli na głowie, ja radze na to farbę ciemny blond i płukanki niebieskie
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 22:03   #2820
Czarnuleczkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 795
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ciemnego blondu raczej nie zrobie poniewazjuz wczesniej był nakladany balsam (profesjonalna nazwa kremu koloryzujacego np do 24 myc) koloru sredni blond i wyszedl na b. jasny brąz.. teraz juz zafarbuje na kolor blond lecz paletami natural... co do plukanki masz rację, dzisiaj zainwestowałam w taką ajjj trzymajcie kciuki za moje kłaki i bąbelki ((
Czarnuleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.