Naturalny podkład lub krem bb - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-18, 13:02   #1
92Lisica
Raczkowanie
 
Avatar 92Lisica
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 43

Naturalny podkład lub krem bb


Dawniej malowałam się na typową szpachle, czyli pełne krycie itp.
W tym roku jakoś przez ten locdown, a troche po prostu sama z siebie, kompletnie nie miałam ochoty się malować i przechodziłam praktycznie cały rok z tylko pielęgnacją na twarzy.

Teraz chce wrócić do makijażu, ale w kryjących podkładach czuje się turbo dziwnie. Niestety tylko takie znam, poza tym jestem kompletnie nie na bieżąco z rynkiem, dlatego wołam o pomoc:

Myślałam nad jakimś kremem bb (nigdy ich nie używałam) tak, żeby coś mieć na twarzy, ale tego za bardzo nie czuć, ani nie widzieć. Albo nad jakimś bardzo lekkim i naturalnym podkładem. Pomóżcie, polećcie coś.
Utrudnienie: musi być koniecznie dostępne stacjonarnie w rossmanie lub hebe.
92Lisica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-18, 14:40   #2
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Naturalny podkład lub krem bb

Cytat:
Napisane przez 92Lisica Pokaż wiadomość
Dawniej malowałam się na typową szpachle, czyli pełne krycie itp.
W tym roku jakoś przez ten locdown, a troche po prostu sama z siebie, kompletnie nie miałam ochoty się malować i przechodziłam praktycznie cały rok z tylko pielęgnacją na twarzy.

Teraz chce wrócić do makijażu, ale w kryjących podkładach czuje się turbo dziwnie. Niestety tylko takie znam, poza tym jestem kompletnie nie na bieżąco z rynkiem, dlatego wołam o pomoc:

Myślałam nad jakimś kremem bb (nigdy ich nie używałam) tak, żeby coś mieć na twarzy, ale tego za bardzo nie czuć, ani nie widzieć. Albo nad jakimś bardzo lekkim i naturalnym podkładem. Pomóżcie, polećcie coś.
Utrudnienie: musi być koniecznie dostępne stacjonarnie w rossmanie lub hebe.
Jeśli masz już jakiś podkład w domu to może po prostu dalej go używaj, tylko w najmniejszej możliwej ilości + wymieszany z jakimś kremem do twarzy? Wtedy jakby sama sobie robisz krem bb i nie musisz wyrzucać zalegających podkładów a jeśli jednak chcesz gotowy produkt to może Eveline magical colour correction albo Eveline magic skin, powinny być w którymś z Twoich dwóch drogerii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-19, 13:42   #3
Lisek89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 9
Dot.: Naturalny podkład lub krem bb

Ja używam chyba najpopularniejszegobkosme tyku tego typu - z Garniera. Ma kremową konsystencję, dość dobrze się rozprowadza (chociaż dla niektórych może być trochę za rzadki). Wiadomo,nie kryje za mocno, ale koloryt już wyrównuje.
Lisek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 12:46   #4
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Naturalny podkład lub krem bb

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Jeśli masz już jakiś podkład w domu to może po prostu dalej go używaj, tylko w najmniejszej możliwej ilości + wymieszany z jakimś kremem do twarzy? Wtedy jakby sama sobie robisz krem bb i nie musisz wyrzucać zalegających podkładów a jeśli jednak chcesz gotowy produkt to może Eveline magical colour correction albo Eveline magic skin, powinny być w którymś z Twoich dwóch drogerii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mieszanie podkładu z kremem to bardzo dobry pomysł Od siebie polecam krem tonujący Cosnature. Dostępny w Hebe i niedrogi. Minus - tylko jeden odcień, ale fajnie się dopasowuje.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-14 13:46:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:29.