Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-21, 20:05   #181
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
ukrycior, a wsmarowywałaś w skórę dekoltu i podbródek tak?bardzo przyjemnie pachnie i ma miłą, gęstą konsystencję
Ja w zasadzie tylko w podbródek i szyję, dekolt mam ok, zwykle smaruję go kremem do biustu przy okazji
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 20:11   #182
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Ja podobnie
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 20:11   #183
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
no i właśnie weszłam w posiadanie serum Geneza Miraculumzobaczym y jak podziała na mój owal.
No to super
Rogatko32 mam prośbę, czy mogłabys sprawdzić w składzie, czy ma kofeinę i karnitynę?
a jeśli mogłabyś wrzucić cały skład, to byłabym bardzo bardzo wdzięczna
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 20:19   #184
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Yolla nie morduj, ale to mama mi podarowała przy czym opakowania pozbyła się sama wcześniej. Pamiętam, że pytałas właśnie o skład, ale jak widzisz i ja nie moge pomóc. Może znajdzie się wreszcie ktoś kto ma to nieszczęsne opakowanie???
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 20:25   #185
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Aktywne składniki
  • Calcium - wzmacnia, odbudowuje, stymuluje odnowę komórkową, wspomaga funkcję ochronną skóry.
  • D'Orientine: fitohormon z owoców daktylowca - znacząco redukuje zmarszczki, optymalnie nawilża, stymuluje syntezę kolagenu, wzmacnia naturalny mechanizm obronny skóry, koi i łagodzi.
  • Sfery collagenu - pęcznieją pod wpływem wody parującej z głębszych warstw skóry, napinając i wygładzając powierzchnię naskórka, skutecznie nawilżają górne warstwy epidermy.
  • Liftiline: kompleks uzyskiwany z protein pszenicy - zapewnia natychmiastowe wygładzenie naskórka, uelastycznienie i wzmocnienie naturalnych funkcji skóry.
  • Kwas hialuronowy - wiąże wodę, chroni przed wysuszeniem, wygłądza, wspiera właściwości ochronne skóry.
  • Olej migdałowy - zmiękcza naskórek, natłuszcza, wygładza, wzmacnia barierę ochronną.
  • Shea Butter - odżywia i natłuszcza skórę, regeneruje naskórek
To skopiowane z opisu produktu w sklepie int. Jeśli by była kofeina to by się na 100% tym chwalili. Poszukam jeszcze na stronie Miraculum. Nie wiem tylko jak z tym fitohormonem w ciąży...

EDIT: to samo tylko bez rozszyfrowania działania składników podaje u siebie Miraculum. E-mail do nich to: infolinia@miraculum.pl Jak chcesz, to skrobnije maila, powinni przysłać skład INCI i podać, czy może zaszkodzić w ciąży...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 20:41   #186
ewla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Proszę nie wkurzajcie się na mnie, dopiero teraz doszłam (ech to czytanie ze zrozumieniem), że Miraculum serum Geneza i Miraculum Architekt to nie to samo. Czy dobrze to zrozumiałam? Ja chyba nigdy nic tej firmy nie miałam i kojarzy mi się tylko z Panią Walewską. A które treściwsze i które na ten nieszczęsny owal twarzy?
I jeszcze jedno? Jak chcę działać na owal to muszę szukać w preparatach do smarowania kofeiny i l-karnityny? Czy też nie może ich być? Trochę się zakręciłam
ewla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 20:43   #187
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
Yolla nie morduj, ale to mama mi podarowała przy czym opakowania pozbyła się sama wcześniej. Pamiętam, że pytałas właśnie o skład, ale jak widzisz i ja nie moge pomóc. Może znajdzie się wreszcie ktoś kto ma to nieszczęsne opakowanie???
Rogatko, no coś Ty, nie będę mordować przede wszystkim nie dogoniłabym Cię, nie w tym stanie

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Aktywne składniki
  • Calcium - wzmacnia, odbudowuje, stymuluje odnowę komórkową, wspomaga funkcję ochronną skóry.
  • D'Orientine: fitohormon z owoców daktylowca - znacząco redukuje zmarszczki, optymalnie nawilża, stymuluje syntezę kolagenu, wzmacnia naturalny mechanizm obronny skóry, koi i łagodzi.
  • Sfery collagenu - pęcznieją pod wpływem wody parującej z głębszych warstw skóry, napinając i wygładzając powierzchnię naskórka, skutecznie nawilżają górne warstwy epidermy.
  • Liftiline: kompleks uzyskiwany z protein pszenicy - zapewnia natychmiastowe wygładzenie naskórka, uelastycznienie i wzmocnienie naturalnych funkcji skóry.
  • Kwas hialuronowy - wiąże wodę, chroni przed wysuszeniem, wygłądza, wspiera właściwości ochronne skóry.
  • Olej migdałowy - zmiękcza naskórek, natłuszcza, wygładza, wzmacnia barierę ochronną.
  • Shea Butter - odżywia i natłuszcza skórę, regeneruje naskórek
To skopiowane z opisu produktu w sklepie int. Jeśli by była kofeina to by się na 100% tym chwalili. Poszukam jeszcze na stronie Miraculum. Nie wiem tylko jak z tym fitohormonem w ciąży...

EDIT: to samo tylko bez rozszyfrowania działania składników podaje u siebie Miraculum. E-mail do nich to: infolinia@miraculum.pl Jak chcesz, to skrobnije maila, powinni przysłać skład INCI i podać, czy może zaszkodzić w ciąży...
Ukrycior, dzięki serdecznie A mi dzisiaj jak na złość nie chce się ich strona otworzyć jak nie ma pilnej potrzeby, to działa bez zarzutu...
Faktycznie, jakby tam była kofeina, to na pewno by o tym wspomnieli. Ciekawa jestem też, czy nie ma tam pochodnych akrylu, bo w jakiejś serii wiem, że były niestety...
Co do fitohormonu, to chyba można, ale nie jestem pewna
Dzięki za podanie maila, zaraz sama do nich skrobnę

Jeszcze raz wielkie dzięki
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 20:46   #188
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

ewla

nic się nie przejmuj

ja tez byłam długo przekonana, że Miraculum to fioletowa Pani walewska i dopiero niedawno odkryłam, że mają piekne nowe serie

Architekt skóry to jedna z nich, a Geneza Młodości druga.

a Yolla chyba pyta o skład bo nosi dzidziusia

http://www.miraculum.pl/
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 20:52   #189
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez ewla Pokaż wiadomość
Proszę nie wkurzajcie się na mnie, dopiero teraz doszłam (ech to czytanie ze zrozumieniem), że Miraculum serum Geneza i Miraculum Architekt to nie to samo. Czy dobrze to zrozumiałam? Ja chyba nigdy nic tej firmy nie miałam i kojarzy mi się tylko z Panią Walewską. A które treściwsze i które na ten nieszczęsny owal twarzy?
I jeszcze jedno? Jak chcę działać na owal to muszę szukać w preparatach do smarowania kofeiny i l-karnityny? Czy też nie może ich być? Trochę się zakręciłam
Mnie się wydaje, że Geneza będzie treściwsza, choć z Architekta nic nie miałam. Serum Geneza jest w każdym razie dość gęste, kremowe.

Jeśli jest kofeina, karnityna, to będzie wyszczuplać, czyli spalać podściółkę tłuszczową, to częste skłądniki także balsamów na cellulit. Ale nie musi być ich w kremach i maskach na owal. Mogą być pęczniejące sfery kolagenu lub inne, które ładnie ujędnrniają, wypełniając jakby puste miejsca. Mam wrażenie, że dobrze na owal działają kosmetyki z wapniem, przynajmniej jeśli chodzi o mnie. Dobry jest też likopen (wyciąg z pomidora), który działa szalenie przeciwzmarszczkowo (także od wewnątrz, keczup i przecier jemy dziewczyny!!!).

To Ty pisałaś, że ujędrniacze i liftingujące Cię naciągają w nieprzyjemny, wysuszający sposób prawda? Jest na to rada. Najpier ujędrniacz - chwilę odczekać, aż się dobrze wchłonie, a na to odżywiacz (może być nano albo lipobaza spokojnie). Podobno bardzo odżywczy jest krem Daxa na noc z serii Lipogfillimg, miała go moja kuzynka. Bardzo ujędrnia i dość bogatą konsystencję ma, w przeciwieństwie do kremu na dzień z tej samej serii. Niby to seria 55+ ale Geneza też, a ja mam mniej więcej połowę tego wieku...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 20:53   #190
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez ewla Pokaż wiadomość
Proszę nie wkurzajcie się na mnie, dopiero teraz doszłam (ech to czytanie ze zrozumieniem), że Miraculum serum Geneza i Miraculum Architekt to nie to samo. Czy dobrze to zrozumiałam? Ja chyba nigdy nic tej firmy nie miałam i kojarzy mi się tylko z Panią Walewską. A które treściwsze i które na ten nieszczęsny owal twarzy?
I jeszcze jedno? Jak chcę działać na owal to muszę szukać w preparatach do smarowania kofeiny i l-karnityny? Czy też nie może ich być? Trochę się zakręciłam
Ewla - kofeina i karnityna, to są substancje drenujące, ja pytam, bo ich nie można w ciąży
A pytać zawsze trzeba

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
a Yolla chyba pyta o skład bo nosi dzidziusia
http://www.miraculum.pl/
A noszę, noszę - kolejną "pudernicę"
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 20:55   #191
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

z założenia Architekt Skóry ma tez modelowac owal. ale nie wiem czy geneza Młodości nie robi tego lepiej, w każdym razie ukrycior sprawdziła i poleciła. Konsystencja genezy nie jest cięzka, ale jednak treściwa i nie powinna Cię wysuszac.
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 20:55   #192
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Yolla Pokaż wiadomość
Ewla - kofeina i karnityna, to są substancje drenujące, ja pytam, bo ich nie można w ciąży
A pytać zawsze trzeba


A noszę, noszę - kolejną "pudernicę"
Strasznie fajnie. Ja też będę miała córę, oj dziewcze będzie wyszkolone, że hej!!!!
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 21:07   #193
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

no to faktycznie będa wyszkolone

gratulacje dziewczyny
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 21:12   #194
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
no to faktycznie będa wyszkolone

gratulacje dziewczyny
Ja od razu piszę, że w ciąży nie jestem, chociaż śmieję się, że od pół roku jestem "trochę w ciąży". Staramy się z mężem o adopcję dziewczynki, choć to daleka droga jeszcze. I przepraszam za OT.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 21:15   #195
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Strasznie fajnie. Ja też będę miała córę, oj dziewcze będzie wyszkolone, że hej!!!!
Ukrycior - no to super!!! A w którym miesiącu jesteś?
Oj wyszkolimy te nasze panny - albo one nas, później oczywiście


Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
gratulacje dziewczyny
a dziękuję

Maila juz wysłałam, zobaczymy co mi odpowiedzą. Poprosiłam też o podanie składu Architekta
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 21:17   #196
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

ukrycior, ale fajnie. trzymam kciuki za szybką i sprawną adopcję
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 21:17   #197
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja od razu piszę, że w ciąży nie jestem, chociaż śmieję się, że od pół roku jestem "trochę w ciąży". Staramy się z mężem o adopcję dziewczynki, choć to daleka droga jeszcze. I przepraszam za OT.
a no to już wszystko jasne Życzę aby wszystko się powiodło i żebyś miała swoją dziewczynkę jak najszybciej
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 21:39   #198
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Yolla Pokaż wiadomość
a no to już wszystko jasne Życzę aby wszystko się powiodło i żebyś miała swoją dziewczynkę jak najszybciej
Dziękuję dziewczyny
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 05:32   #199
ewla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Dziękuję wam wizażanki za zyczliwe potraktowanie i kupuję dziś Genezę. Jestem na tyle zdeterninowana, że zamierzam się obejrzeć podbródkowo (tłustego nie mam tylko skóra się "luzuje" i obawiam się zwisu). Podałyście sposób na walczenie z przesuszem - lift na twarz a na wierzch jakiś smar, wypróbuję, może się nie pogryzą.
Spróbuję działanie jakoś obserwować, mierzyć to chyba się nie da....
Gratulacje wszystkim obecnym i przyszłym matkom córek!!! I szczere wyrazy zazdrości. Gdybym miała pewność, że wyjdzie córka to może i ja.... .
ewla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 18:14   #200
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Mam już mojego Daxa, jeszcze niewypróbowany, ale informuję, ze zawiera kofeinę. I jest lekki. I ładnie pachnie (maznełam po łapce marnując cenne mililitry).
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 21:15   #201
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

o fajnie, własnie nie mazaj po łapce drogocennych składników

ja się właśnie wymazałam Genezą, ale miło pachnie.
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 21:36   #202
asiav01
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 169
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

A co Wam pomaga na mało jędrną skórę, bo moja Mama pyta?
asiav01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 21:40   #203
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez asiav01 Pokaż wiadomość
A co Wam pomaga na mało jędrną skórę, bo moja Mama pyta?
Zapraszam do przeczytania tego wątku. Właśnie takie odpowiedzi tu znajdziesz.

Rogatko - a najwyżej będę miała jędrną i bardziej owalną łapkę
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 21:48   #204
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

a najwyżej będę miała jędrną i bardziej owalną łapkę"

ale to jest też myśl

tak, to jest wątek o utracie jędrności własnie, zapraszamy
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 07:48   #205
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Ja jestem w fazie oklepywania pyszczka taka forma policzkowania samej siebie zobaczymy jakie będą efekty
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 11:45   #206
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

ale to tak się policzkujesz na sucho, czy coś przy okzaji wcierasz?
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 17:29   #207
Dagi33
Raczkowanie
 
Avatar Dagi33
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: moge byc wszedzie
Wiadomości: 63
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Dziewczyny, jezeli nie mozecie sobie poradzic z tracaca jedrnosc skora pod oczyma i zmarszczkami w tym miejscu to naprawde polecam krem firmy Orlane - B21 Extreme Line Reducing Care Eye Contour. Polecam bo przez dlugi czas sama go uzywalam a nadal uzywa go moj maz (46 lat) i mowi, ze nie wyobraza sobie juz zycia bez tego kremu. Nie ma tego kremu duzo -taki pojemniczek z pompka ma tylko 15 ml ale kladzie sie go bardzo malo a raczej wklepuje po kropelce. Efekty widac po bardzo krotkim czasie. Zeby zatrzymac efekty kremu trzeba niestety uzywac go przez caly czas. Kiedy przestaje sie go uzywac po jakims czasie wszystko powraca na twarz i worki i zmarszczki. Niestety cena w Polsce jest zabojcza bo tak jak pisalam za pojemniczek 15 ml trzeba zaplacic 350 zl. Jest alternatywa zeby zamowic go sobie taniej ze strony www.strawberrynet.com. Tak jak pisalam mnie pomagal i mojemu mezowi pomaga i to rewelacyjnie. Nigdy nie mielismy lepszego kremu pod oczy i nic tak nie dzialalo- splyca zmarszki bardzo widocznie i likwiduje worki. Ja dodatkowo musialam dobrze nawilzac skore pod oczami ze wzgledu na jej cienkosc w tym miejscu i suchosc.

Druga sprawa jaka moze w przypadku zmarszczek pod oczami pomoc to po prostu botox. Jest to drogie ale jezeli ktos moze sobie pozwolic to polecam. Ja robie od ponad dwoch lat (w tym roku koncze 35) i jestem absolutnie zachwycona rezultatem. Pisalam juz ktoryms z watkow o botoxie, ze mnie dal kilka dobrych lat dalszej mlodosci. Z powodu intensywnej mimiki twarzy cale czolo mialam pocharatane poziomymi zmarszczkami, mialam lwia zmarszczke i smieszki wokol oczu. Nie ma po tym teraz sladu. Botox ma tez taka wlasciwosc ze powoduje lifting skory- widac to po ostrzknieciu czola (brwi unosza sie bardziej do gory) i rejonow dolnej powieki. Tym razem zdecydowalam sie rowniez ostrzknac podbrodek. Oczywiscie nadal musze uzywac kremow i akurat ten watek bardzo mi pomogl w znalezieniu kremu do natluszczania i nawilzania okolic oczu. Dzieki za pomoc!!!!!!!!!!

Na bruzdy pomaga spektakularnie wypelnienie ich wypelniaczem. Mozecie sobie poogladac rezultaty na stronach internetowych roznych klinik gdzie takie zabiegi wykonuja. Nie ma sie co czarowac, ze zwykle kosmetyki sa w stanie poradzic sobie ze zmarszczkami dziewczyny.... Bardzo to smutne ale prawdziwe- sama przeciez przez to przechodze.
Dagi33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 17:58   #208
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Dagi33 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jezeli nie mozecie sobie poradzic z tracaca jedrnosc skora pod oczyma i zmarszczkami w tym miejscu to naprawde polecam krem firmy Orlane - B21 Extreme Line Reducing Care Eye Contour. Polecam bo przez dlugi czas sama go uzywalam a nadal uzywa go moj maz (46 lat) i mowi, ze nie wyobraza sobie juz zycia bez tego kremu. Nie ma tego kremu duzo -taki pojemniczek z pompka ma tylko 15 ml ale kladzie sie go bardzo malo a raczej wklepuje po kropelce. Efekty widac po bardzo krotkim czasie. Zeby zatrzymac efekty kremu trzeba niestety uzywac go przez caly czas. Kiedy przestaje sie go uzywac po jakims czasie wszystko powraca na twarz i worki i zmarszczki. Niestety cena w Polsce jest zabojcza bo tak jak pisalam za pojemniczek 15 ml trzeba zaplacic 350 zl. Jest alternatywa zeby zamowic go sobie taniej ze strony www.strawberrynet.com. Tak jak pisalam mnie pomagal i mojemu mezowi pomaga i to rewelacyjnie. Nigdy nie mielismy lepszego kremu pod oczy i nic tak nie dzialalo- splyca zmarszki bardzo widocznie i likwiduje worki. Ja dodatkowo musialam dobrze nawilzac skore pod oczami ze wzgledu na jej cienkosc w tym miejscu i suchosc.

Druga sprawa jaka moze w przypadku zmarszczek pod oczami pomoc to po prostu botox. Jest to drogie ale jezeli ktos moze sobie pozwolic to polecam. Ja robie od ponad dwoch lat (w tym roku koncze 35) i jestem absolutnie zachwycona rezultatem. Pisalam juz ktoryms z watkow o botoxie, ze mnie dal kilka dobrych lat dalszej mlodosci. Z powodu intensywnej mimiki twarzy cale czolo mialam pocharatane poziomymi zmarszczkami, mialam lwia zmarszczke i smieszki wokol oczu. Nie ma po tym teraz sladu. Botox ma tez taka wlasciwosc ze powoduje lifting skory- widac to po ostrzknieciu czola (brwi unosza sie bardziej do gory) i rejonow dolnej powieki. Tym razem zdecydowalam sie rowniez ostrzknac podbrodek. Oczywiscie nadal musze uzywac kremow i akurat ten watek bardzo mi pomogl w znalezieniu kremu do natluszczania i nawilzania okolic oczu. Dzieki za pomoc!!!!!!!!!!

Na bruzdy pomaga spektakularnie wypelnienie ich wypelniaczem. Mozecie sobie poogladac rezultaty na stronach internetowych roznych klinik gdzie takie zabiegi wykonuja. Nie ma sie co czarowac, ze zwykle kosmetyki sa w stanie poradzic sobie ze zmarszczkami dziewczyny.... Bardzo to smutne ale prawdziwe- sama przeciez przez to przechodze.
Dla mnie wszystko o czym piszesz ma ceny zaporowe. Inna sprawa, że na botoks się nigdy nie zdecyduję z innych względów. Ale nie wątpię, że komuś pomoże.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 19:46   #209
Rogatka32
Raczkowanie
 
Avatar Rogatka32
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 178
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

cholerrrrrka, ale cena za ten kremik

koleżanka w moim wieku namawia mnie na botoks. Ona już uskałdała pieniądze. a ja mimo, że wierzę, że może to przynieśc spektakularny efek to jakoś hmm...się boję. sama nie wiem, chyba nie chcę aż tak ingerować w siebie. Nie mylic z inwestować
Rogatka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 19:55   #210
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Utrata jędrności skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Rogatka32 Pokaż wiadomość
cholerrrrrka, ale cena za ten kremik

koleżanka w moim wieku namawia mnie na botoks. Ona już uskałdała pieniądze. a ja mimo, że wierzę, że może to przynieśc spektakularny efek to jakoś hmm...się boję. sama nie wiem, chyba nie chcę aż tak ingerować w siebie. Nie mylic z inwestować
Ja mam tą samą motywację negatywną co Ty, Rogatko. Zwłaszcza, ze mój organizm do normalnych nie należy i nie chcę dodatkowo męczyć go botoksem. Ma dosyć chemii z leków.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 21:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:12.