Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-06, 07:44   #481
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Maslo tylko powachalam i wyprobowalam na dloni i faktycznie pachnie raczej kwiatowo niz bursztynowo, a konsytetncje ma raczej taka sama jak inne masla Ziaji, peelingu nie probowalam jeszcze.
Masło rebuild było takie "zbite", gęste, a kakaowe trochę mniej (choć już słabo pamiętam...) ale tez nie było chyba takie puszyste i lekkie jak to...ale w każdym razie natłuszcza bardzo fajnie-jak masło i choć szybko się wchłania czuć że skóra jest dobrze odżywiona i natłuszczona i ten zapach mi sie coraz bardziej podoba...i mojemu mężczyźnie też i pasuje mi do bursztynu tak jakoś Użyłam na razie kilka razy i jakoś nie widzę żeby moja skóra "nabrała kolorku"...ale mam nadziej ze tak będzie jak zacznę używać regularnie piszcie ja u was z tą "nadmorską opalenizną" jak obiecuje ziaja
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 08:07   #482
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Gdzie wy kupujecie te masełka bursztynowe :conf used: ja ich w hipermarketach nie widziałam ani w drogeriach tez
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 12:27   #483
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Gdzie wy kupujecie te masełka bursztynowe :conf used: ja ich w hipermarketach nie widziałam ani w drogeriach tez
Susanna mam bardzo blisko mieszkanka sklep firmowy Ziaji i tam wiadomo-bardzo szybciutko wszystkie nowości+promocje, konkursy i próbki kosmetyków...ale nie tylko dlatego tak lubię ZIAJE A i właśnie tez dzieki temu sklepikowi będę dziś miała peeling z Ziaji PRO...i każdy inny kosmetyk z tej serii-po prostu proszę o sprowadzenie na sklep
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 12:33   #484
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

w Schlecker'ze masła kakaowe i oliwkowe za jedyne 8,49

nie wiem co z waniliowym, ale u mnie były te dwa w promocji bo tylko te dwa były dostępne. Warto zrobić zapas.
W Naturze za to 2 w cenie 1: tym razem balsam masło kakaowe + krem masło kakaowe. Ja już nei skorzystam bo mam zaskórniki od masła kakaowego, ale jak komuś służy...
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 12:49   #485
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

kupiłam masło kakaowe za 6,35 ) mi pasuje. Ale czy naprawdę poprawia koloryt skóry? Dopiero wczoraj wieczorem się pierwszy raz nasmarowałam, więc za wcześnie by stwierdzić
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 12:52   #486
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
kupiłam masło kakaowe za 6,35 ) mi pasuje. Ale czy naprawdę poprawia koloryt skóry? Dopiero wczoraj wieczorem się pierwszy raz nasmarowałam, więc za wcześnie by stwierdzić
Masło "masło kakaowe", balsam "masło kakaowe", krem "masło kakaowe" czy spray "masło kakaowe" ??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 12:55   #487
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

nawet nie wiedziałam, że tyle odmian

Masło kakaowe,poprawia kolory skóry.
Balsam do ciała, skóra normalna i sucha.


to pisze na przodzie :P
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-06, 13:12   #488
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Susanna mam bardzo blisko mieszkanka sklep firmowy Ziaji i tam wiadomo-bardzo szybciutko wszystkie nowości+promocje, konkursy i próbki kosmetyków...ale nie tylko dlatego tak lubię ZIAJE A i właśnie tez dzieki temu sklepikowi będę dziś miała peeling z Ziaji PRO...i każdy inny kosmetyk z tej serii-po prostu proszę o sprowadzenie na sklep
O Ty szczęściaro nie każdy ma się tak dobrze. No to czekam dalej
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 13:21   #489
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Whitecherry: mnie osobiście żadne masło nie poprawia kolorytu. Zresztą koloryzacja, a poprawa kolorytu to raczej odmienne sprawy i jedyne czego możesz się spodziewać, to że skóra będzie nieco ładniejsza, ale nie zbrązowiona (tak mi się wydaje, to moje obserwacje)
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 13:24   #490
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
Whitecherry: mnie osobiście żadne masło nie poprawia kolorytu. Zresztą koloryzacja, a poprawa kolorytu to raczej odmienne sprawy i jedyne czego możesz się spodziewać, to że skóra będzie nieco ładniejsza, ale nie zbrązowiona (tak mi się wydaje, to moje obserwacje)
Potwierdzam

Mialam balsam masło kakaowe i nie brązowiło, ale tak jak pisze Side: skóra ładnie wygladała, miała poprostu ładny koloryt, ale nie była ciemniejsza jak np. po samoopalaczu czy balsamie brązujacym
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 13:30   #491
noname12345TPa
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Mi te kosmetyki wcale nie przypadły do gustu. Mam cerę atopową, do której doprowadziłam siebie stosując między innymi Ziaję. Miałam serię ogórkową - uczulenie, palenie nawet i swędzenie jak po jakimś kwasie, tonik płatki róży - uczulenie jak wyżej, Calma HCL - żel do mycia - uczulenie. A do ciała miałam Intimę - uczulenie, Aqualinię - uczulenie. Zapomniałam dodać, że miałam też Biobalans - uczulenie. A więc po owych doświadczeniach omijam Ziaję szerokim łukiem.
Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-06, 13:40   #492
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
Whitecherry: mnie osobiście żadne masło nie poprawia kolorytu. Zresztą koloryzacja, a poprawa kolorytu to raczej odmienne sprawy i jedyne czego możesz się spodziewać, to że skóra będzie nieco ładniejsza, ale nie zbrązowiona (tak mi się wydaje, to moje obserwacje)
hm, w sumie o ładniejszy wygląd skóry mi chodzi, do przybrązowienia mam Garnier - skóra muśnięta słońcem. Ale chciałam jak na razie dać sobie spokój z balsamami brązującymi, więc kupiłam Ziaję w celu przetestowania [6 zł - taniocha ].
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 14:27   #493
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
hm, w sumie o ładniejszy wygląd skóry mi chodzi, do przybrązowienia mam Garnier - skóra muśnięta słońcem. Ale chciałam jak na razie dać sobie spokój z balsamami brązującymi, więc kupiłam Ziaję w celu przetestowania [6 zł - taniocha ].
osobiście wolę masła i chyba większość maniaczek Ziajowych się zgodzi. Jak wykończysz balsam, bardzo polecam zaznajomić się z tymi specyfikami, bo nie tylko piękniej pachną ale mają według mnie lepsze właściwości pielęgnacyjne

WeronikaWargulak
i tylko kosmetyki z firmy Ziaja cię uczulają? Jeśli ogólnie wiele kosmetyków różnych firm cię uczula, to trudno tu ganić Ziaję. Ja zgodzę się, że Ziaja ma wiele produktów, z którymi należy uważać jak ma się problemy skórne.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 16:44   #494
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

A ja kupilam dzisiaj tonik bio aloesowy,miala ktoras z was?
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 18:27   #495
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
A ja kupilam dzisiaj tonik bio aloesowy,miala ktoras z was?
Miała ma sporo recenzji na KWC (właśnie dziś dodałam swoją) bo tonik mi się skończył-a tak krótko mówiąc bardzo go polubiłam

A mówiąc o Ziaji PRO ta mam peeling mocny i wieczorem go użyję i pewnie jutro opisze pierwsze wrażenia... kosztował 12,1
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 15:11   #496
anarKa_
Raczkowanie
 
Avatar anarKa_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 31
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Dziewczyny wiecie może gdzie w łodzi dostane serie z opuncja figowa???
anarKa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 15:36   #497
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Peeling PRO mocny-SUPER
Konsystencja-gęsta, pełno drobinek nie za ostrych, ale cudownie wygładzających twarz
Po zastosowaniu miałam lekko zaczerwienioną, ale też idealnie gładką, czystą, matową i promienną buźkę-i tego oczekiwałam
Zapach-delikatny, ziołowy.
Wydajność-mała kropla starczyłam mi na całą buzie!
Będę używać go także na dekolt i ramionka bardzo udany produkt i jaka cena
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 18:11   #498
pchła
Raczkowanie
 
Avatar pchła
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 123
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
To ja.
Sklep do duży market Ruchu dokładnie na tyłach hotelu, patrząc od ul. Kościuszki. Na prawo od poczty, na pewno znajdziesz. Ziaja jest też kilkanaście metrów dalej w bocznej uliczce na rogu.
dziękuję za informację nie sądziłam że tak niedaleko mnie jest taki fajny sklep tylko mam mały kłopot.. kupiłam dziś omyłkowo mleczko zamiast żelu to mycia twarzy. z serii 100 % pielęgnacji. może któraś z Was byłaby zainteresowana wymianą na jakiś żel? mleczka nie używałam. wiem że od takich spraw jest targowisko, ale pomyślałam że tutaj znajdę więcej zwolenniczek Ziaji..
pchła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 19:05   #499
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez anarKa_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie może gdzie w łodzi dostane serie z opuncja figowa???
Na pewno jest w Naturze, SP i takiej malutkiej drogerii na rogu Pomorska/Lumumby - oni dostaja całą Ziaję bezpośrednio od przedstawiciela
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-07, 23:11   #500
hałas
Wiele hałasu o nic.
 
Avatar hałas
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zachodnniopomorskie
Wiadomości: 385
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Witam

JuZ dawno Was podczytue.
Bardzo zainteresowała mnie seria ziaj PRO.
Cena i pojemnosc są bardzo zachęcające i jescze te pompki.
Jako że jestem aklergikiem wysłałam do Ziaji maila z wyszczegoólnionymi produktami z prośba o ich skład.
Odpisano mi że sa to kosmetyki przeznaczone do gabinety, ja jako osóbka uparta nakłamałam im torszeczke ze posiadam niewielki gabinet w woj. zachodniopomorskim i jestem zainteresowana ich oferta.
Oni napisali że wrecz natychmiast przeslą mi oferte cenową i wszelkie niezbędne informacje.
No i przesłali, śliczny katalog "zwykłej oferty ziaji" + oferte ziaji PRO z opisanymi zabiegami itp. ale bez składów.
To chyba kara za te kłamstwo.
Więc dziewczyny bardzo proszę o skład:
Szmpon kolor zaprogramowany Czekoladowy
Zawartośc AHA w tym kremie do stóp

I jeszcze chciałam zapytac ma ktoś te serum rozjasniające do twarzy bardzo mnie ono zainteresowalo.
Pozdrawiam serdecznie.
__________________
Na ochronę przed hałasem organizm zużywa ogromne ilości energii.
hałas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 05:40   #501
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

hałas- ja mam serum, dodałam do KWC i wpisałam tam skład ja sie na tym zupełnie nie znam, jakbyś mi pomogła go odcyfrować to byłabym wdzięczna (skład spisywałam ręcznie z opakowania)
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...asniajace.html już widzę swoje literówki..

ja go jeszcze nie oceniłam bo za krótko używam, ale traktuje to jak kwasy- nakładam na noc, nie wysusza, nie podrażnia, nie piecze, faktycznie rozjaśnia i ujednolica cerę. Ale pewnie to sobie wmówiłam, bo Hexanna mówiła w wątku o składach, że ziaja PRO ma kiepskie składy
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 08:51   #502
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Hałas na stronie sklepu Ziaji w Warszawie: http://www.ziaja-sklep-warszawa.pl/ wchodzisz w zakładkę PRO, wybierasz program, a potem szczegóły kosmetyku który Cię interesuje i masz przy każdym dokładny skład

A i dotyczy to wszystkich kosmetyków-nie tylko serii PRO-więc jak potrzebujecie jakiegoś składu to zaglądajcie na tą stronkę

Elianka
a dlaczego składy Pro są kiepskie?
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 12:31   #503
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
hałas- ja mam serum, dodałam do KWC i wpisałam tam skład ja sie na tym zupełnie nie znam, jakbyś mi pomogła go odcyfrować to byłabym wdzięczna (skład spisywałam ręcznie z opakowania)
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...asniajace.html już widzę swoje literówki..

ja go jeszcze nie oceniłam bo za krótko używam, ale traktuje to jak kwasy- nakładam na noc, nie wysusza, nie podrażnia, nie piecze, faktycznie rozjaśnia i ujednolica cerę. Ale pewnie to sobie wmówiłam, bo Hexanna mówiła w wątku o składach, że ziaja PRO ma kiepskie składy
ooo to ciekawe co piszesz elianko, ja właśnie zostawiłam dziewczynom na biochemii trzy składy żelu do mycia, kremu i maseczki z serii trądzikowej, bo choć nie mam takiej cery ale pomyślałam że skoro są takie dobre można by spróbować gruntownego oczyszczania, ale nikt póki co nie odpisał. Jestem ciekawa po prostu czy te składy nie zrobią nam jakiegoś spustoszenia przy długotrwałym stosowaniu, bo są np zbyt mocne. W końcu jak idzie się do kosmetyczki to wychodzi się dość odmienionym i wszystko jest dość intensywne, więc troszkę boję się stosować tych rzeczy w długim okresie codziennie.
Ja nie potrafię rozszyfrować tych składów choć znam tę stronkę którą podała wyżej Ania. Tzn potrafię powiedzieć na podstawie tabel co jest potencjalnym zapychaczem ale już czy nie jest za mocne nie.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 13:07   #504
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Składy https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2212
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2214
Hex polecała serum rozjaśniające i łagodzące; tonik i żel do mycia twarzy też zostały przez nasze biochemiczki zaakceptowane; krem normalizujący nie za bardzo.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 13:22   #505
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Składy https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2212
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2214
Hex polecała serum rozjaśniające i łagodzące; tonik i żel do mycia twarzy też zostały przez nasze biochemiczki zaakceptowane; krem normalizujący nie za bardzo.
A to i tak sprawa indywidualna, bo pomimo, że krem ma sporo zapychaczy w składzie, to na mojego męża zadziałał zgodnie z przeznaczeniem i jeszcze ładnie nawilżył.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 17:38   #506
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

A ja wam powiem ze mi chyba przeszlo napalanie na Ziaje PRO. Weszlam sobie na stronke ktora byl wyzej podana, weszlam w zakladke PRO i popatrzylam na sklady. Porwonalam mleczko do cery naczynkowej z mlaczkiem do cery naczynkowej ale tym sklepowym( posiadam w domu) i... sklad jota w jote ten sam. Pod konic bodajrze trzy skladniki sa ciut inaczej, ale tak to ten sam sklad. Albo rypneli sie w pisaniu tego skladu, albo to ten sam produkt. Tonik do cery naczynkowej wyglada mi znajomo z tonikiem tym sklepowym. Ciakawe czy czasem tak samo nie pachna te produkty jak i seria sklepowa? Myslalam, ze to bedzie cos innego, bo przynam sie, tonik jak to tonik zly nie byl, ale mleczko ... no wyprobowalam. Poki co nie zachwycil, chodz zly tez nie jest, wiec jesli ma taki sam sklad to i taka sama konsystencje , wiec daruje sobie Ziaje PRO. Flos Lek niby ma to samo w serii profesjonalnej i sklepowej, ale jednak mi konsystencje i dzialanie bardzij pasuje, wiec Ziaje sobie odpuszczam. Mam zamiar wyprobowac jeszcze mleczko jak sie zrobi cieplej, wiec jak sie nic nie zmieni i nadal bede uwazala ze fajnie, ale wole Flos Lek, to raczej nie nabede. Mialam nadzieje ze Ziaja PRO to jednak zupelnie inne kosmetyki, ale jednak to to samo co seria sklepowa, a przynajmniej pare produktow ma swoje odpowiedniki sklepowe. Jesli komus Ziaja do cery naczynkowej odpowiada to owszem, bede zachecac na zakup PRO; bo jednak wyjdzie to taniej, ale jesli komus nie pasuje, lub jest mu od taki sobie kosmetyk, to odradzam PRO bo to to samo.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 18:24   #507
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Dziewczyny w katalogu KWC pojawiło się masełko bursztynowe szkoda, że jeszcze nikt nie skomentował.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 21:24   #508
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Gdzie wy kupujecie te masełka bursztynowe :conf used: ja ich w hipermarketach nie widziałam ani w drogeriach tez
U mnie jest siec lokalnych, podkarpackich drogerii i oni oferuja nowosci w takim tempie,ze czasem na stronie producentow nie ma jeszcze zadnych info na ten temat
Zawsze jak przeczytam o nowosciach kosmetycznych na Wizazu, to od razu ide tam i ta nowosc juz ladnie czeka na mnie na półce

Maselko bursztynowe jest przyjemne, dobrze nawilza i zostawia mila warstwe ochronna, ba razie (dwa uzycia) zmiany czy podkreslenia kolorytu skory nie zauwazylamAle warto moim zdaniem

A tak poza tym to kupilam jeszcze krem Lekka formula z opuncja bo opinie ma nawet niezle

A krem kamforowy oddalam babci
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-08, 21:28   #509
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
A krem kamforowy oddalam babci
A czemu?

Ja melduję, ze kupiłam masło bursztynowe i balsam oliwkowy lekka formuła. Powinnam mieć je poniedziałek/wtorek i dam znać.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-09, 08:04   #510
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny w katalogu KWC pojawiło się masełko bursztynowe szkoda, że jeszcze nikt nie skomentował.
właśnie, myślałam (choć to już pewnie za późno) żeby z administratorami KWC się dogadać, bo przecież masło masełku nie równe. Masło kakaowe i waniliowe są zupełnie inne a oceniamy je tak samo....
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.