Loreal casting ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-02, 21:46   #1
Pamelunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
Smile

Loreal casting !


Mam pytanie. Ile farba Loreal Casting 400 brąz ( wyszedł ciemny brąz prawie czarny ) z włosów ciemny blond będzie sie zmywać? Mi ten kolor nie przypadł do gustu, więc chce szybko sie go pozbyć. Myję codziennie włosy, więc ile czasu zajmie mi zmywanie jej?
Pamelunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 23:46   #2
Eferelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 184
Dot.: Loreal casting !

Niestety też kiedyś miałam wątpliwą jak dla mnie orzyjemnośc posiadania tego koloru na włosach. Właściwie nie zmył mi się nigdy. Do czasu kiedy podjęłam walke z powrotem do blondu w rękach profesjonalistów. Ten kolor trwał i trwał i trwał... i ani myślał wyblaknąć, zmyć się albo chociaż wypłukać na jasny odcień brązu. Być może zależy to od koloru i rodzaju włosów. L'Oreal Casting jest cieżką farbą, kremem koloryzującym do usunięcia gdyż zamiast amoniaku posiada metale ciężkie, któe głębiej wnikaja w strykturę włosa. Ale tak jak mówie ja mam przykre doświadczenia, a być może komuś innemu kolorek zmył się bardzo syzbko. Pozdrawiam i powodzenia
Eferelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 08:40   #3
Gosiaczek z
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaczek z
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 103
Dot.: Loreal casting !

witam, niestety mam takie doświadczenia jak poprzedniczka, aby pozbyć się koloru musiałam je rozjaśniać-na jasny blond zrobiłam mroźny beż, wyszedł stanowczo za ciemny a próbowałam różnych sposobów żeby szybciej się wypłukał-szampon p\łupieżowy, silne maski itp. ani drgnął. Zyczę powodzenia, bo niektórzy piszą,że się prawie całkowicie wypłukał
__________________
(...)
Tak lubię być kobietą
i widzieć w Twoich oczach
to wszystko czego pragnę
by się kobietą poczuć.
Gosiaczek z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 10:56   #4
vikii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 50
Dot.: Loreal casting !

Cytat:
Napisane przez Pamelunia Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Ile farba Loreal Casting 400 brąz ( wyszedł ciemny brąz prawie czarny ) z włosów ciemny blond będzie sie zmywać? Mi ten kolor nie przypadł do gustu, więc chce szybko sie go pozbyć. Myję codziennie włosy, więc ile czasu zajmie mi zmywanie jej?
A , ja nie miałam przykrych doświadczeń z tą farbą .
Farbowałam kolorem czekolada . Bałam się że wyjdzie czarny , ale zaryzykowałam .
Wyszedł taki kolorek jakiego się spodziewałam . Jestem zadowolona z tej farby .
No i postanowiłam już jej używać na stałe .
Po 2 tygodniach farba mi się zmyła bez problemów
Ale , z tego co wiem to zależy od włosów . Niektórym ciężko schodzi farba , a niektórym nie . A , decyzja należy do Ciebie . Powodzenia.
Pozdrawiam .
vikii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 10:59   #5
elunia123
Przyczajenie
 
Avatar elunia123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4
Dot.: Loreal casting !

Ta farba nie wypłukuje się, ja mam akurat ciemne włosy ale na moich siwych zostaje, co jest akurat dla mnie plusem. Ja jestem zadowolona z loreal casting, poniewaz tak szybko nie bleknie i nie niszczy włosów jak paleta i bardzo wygodne jest użycie z tą tubką. A nie zmywa sie ta farba poniewaz to jest taki mix szamponu koloryzującego z farbą. Rozjaśnia włosy tylko o jeden ton, a nie jak farby o 2 dwa tony. Jezeli chcecie mieć kolor tylko na chwile nie kupujcie loreal casting.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Acha! Farba wam oczywiscie zbleknie, ale całkowicie nie zejdzie, zawsze coś zostanie.
elunia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 16:19   #6
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: Loreal casting !

ja dzis kupilam miosowy karmel , czy robil nuim ktos? jak wychodzi, taki jak powinien, nie ciemniejszy??
__________________
Moja ciuchowa wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=482321
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 20:40   #7
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Loreal casting !

Cytat:
Napisane przez elunia123 Pokaż wiadomość
Ta farba nie wypłukuje się, ja mam akurat ciemne włosy ale na moich siwych zostaje, co jest akurat dla mnie plusem. Ja jestem zadowolona z loreal casting, poniewaz tak szybko nie bleknie i nie niszczy włosów jak paleta i bardzo wygodne jest użycie z tą tubką. A nie zmywa sie ta farba poniewaz to jest taki mix szamponu koloryzującego z farbą. Rozjaśnia włosy tylko o jeden ton, a nie jak farby o 2 dwa tony. Jezeli chcecie mieć kolor tylko na chwile nie kupujcie loreal casting.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Acha! Farba wam oczywiscie zbleknie, ale całkowicie nie zejdzie, zawsze coś zostanie.

Mi casting rozjasnił odrost o 2 tony i zawsze wychodzi mi jasniej...
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 18:37   #8
zaruniaa
Raczkowanie
 
Avatar zaruniaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 348
Dot.: Loreal casting !

A ja sie nie zgadzam. Casting to dla mnie świetna inwestycja od conajmniej roku farbuje nim włosy nawet dzisiaj kupiłam i jestem bardzo zadowolona. Fakt kolor zawsze wychodzi ciemniejszy niz pisze uzywałam już ciemnego blondu jasnego brązu brązu praliny i ciemnego blondu i wychodzi zawsze ciemniej ale kolor jest sliczny, włosy sie błyszcza i wogóle tak jak u poprzedniczek nie miałam efektu wysuszenia a wrecz przeciwnie. A zmywa sie bardzo łatwo. Moja mama równiez uzywa Castingi i tak samo jak ja już po 3 tygodniach koloru prawie nie ma, wiec jesli komuś sie koor jaki wyszedł nie spodoba nie ma problemu bo dwa góra 3 tygodnie i kolor schodzi. Ale ja polecam bo kolory wychodza świetne
zaruniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 22:52   #9
roztrzepaniec989
Rozeznanie
 
Avatar roztrzepaniec989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 648
Dot.: Loreal casting !

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
ja dzis kupilam miosowy karmel , czy robil nuim ktos? jak wychodzi, taki jak powinien, nie ciemniejszy??
Ja robiłam miodowym karmelem i wyszedł ślicznie - na początku trochę ciemniejszy (tak jak chciałam), ale po pierwszym/drugim myciu zjaśniał do koloru pokazanego na zdjęciu - nie jest rudy, czego się bałam, a taki złotawo-karmelkowy właśnie . Może spróbuję jeszcze raz lub poszukam czegoś ciemniejszego trochę, ale generalnie polecam.
__________________
Zapuszczanie naturalek od 30.12.13
roztrzepaniec989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 21:30   #10
Malwina878
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Loreal casting !

kochane a farbowała ktoraś nugatem? mam wlosy cos a la jasny kasztan-rudy i zastanawiam jak wyjdzie ta szamponetka na moich wlosach...
Malwina878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.