Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-16, 19:13   #481
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Jak mnie się podobają usta w takim kolorze A u mnie nie ma Schleckera
Jak bardzo chcesz moge Ci kupic i wysłać Bo z tego co widze Schlecker to jakos mało znana drogeria .

A tak wyglada Basic na ustach
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=2441
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 19:17   #482
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Wstawiam ten malinowy blystek (nie jestem pewna,czy to 100% malina w sumie:P)

Basic lip gloss, ok 5 zł, to kupienia w Schleckerze
Kolor ?? Nie wiem na ktory nr patrzec,ale albo 02 albo 4108
Średnio kryjący, ale dosyc lepki.


A i jeszcze wrzucam lakier Wibo, kolor 321, zblizony kolorem do blyszczyka Basic..ale opalizuje na fioletowo Na jasnych dłoniach mi sie baardzo podoba - ale kolor sie rzuca w oczy

evenstar - jaki masz kolor tych rajstop ? Niedawno je ogladam na all.....ale nikt nie pokazal efektu po, wiec sie nie zdecydowalam :d
light glow jest dosłownie o ton ciemniejszy od bladości, co wysmukla nogę. no i kryje moje pajączki mam pechowe nogi

moja siostra jest opalona i na niej był bardzo widoczny ten sprawy - za jasny
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 19:19   #483
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
light glow jest dosłownie o ton ciemniejszy od bladości, co wysmukla nogę. no i kryje moje pajączki mam pechowe nogi

moja siostra jest opalona i na niej był bardzo widoczny ten sprawy - za jasny

hm...a jakbys miala czas, moze na rece pokac jak to wyglada ? ja sobie to wyobrazam jak balsam brazujacy z drobinkami...nie wiem,czy dobrze mysle.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 19:33   #484
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
hm...a jakbys miala czas, moze na rece pokac jak to wyglada ? ja sobie to wyobrazam jak balsam brazujacy z drobinkami...nie wiem,czy dobrze mysle.
jak tylko będę je nakładać, to Ci zrobię fotkę przed i po. to nie jest jak balsam.. psikasz i rozsmarowujesz, bardziej jak samoopalacz w sprayu efekt jest zupełnie matowy! na balsam to to trzeba nałożyć - lepiej się rozsmarowuje warstewka jest cieniutka, niewyczuwalna. schodzi razem z mydłem
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 19:35   #485
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
jak tylko będę je nakładać, to Ci zrobię fotkę przed i po. to nie jest jak balsam.. psikasz i rozsmarowujesz, bardziej jak samoopalacz w sprayu efekt jest zupełnie matowy! na balsam to to trzeba nałożyć - lepiej się rozsmarowuje warstewka jest cieniutka, niewyczuwalna. schodzi razem z mydłem
dziękuje Ci pięknie dobra biadolica kobieto
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 19:45   #486
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
właśnie chcę kupić tego granatowego rimmela - teraz jest w rosmanie w promocji, prawda?
Szczerze mówiąc nie wiem czy w Ross jest na niego promocja. Swój kupiłam kilka dni temu w Naturze za 13,99 zł.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 19:46   #487
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Wstawiam ten malinowy blystek (nie jestem pewna,czy to 100% malina w sumie:P)

Basic lip gloss, ok 5 zł, to kupienia w Schleckerze
Kolor ?? Nie wiem na ktory nr patrzec,ale albo 02 albo 4108
Średnio kryjący, ale dosyc lepki.


A i jeszcze wrzucam lakier Wibo, kolor 321, zblizony kolorem do blyszczyka Basic..ale opalizuje na fioletowo Na jasnych dłoniach mi sie baardzo podoba - ale kolor sie rzuca w oczy

evenstar - jaki masz kolor tych rajstop ? Niedawno je ogladam na all.....ale nikt nie pokazal efektu po, wiec sie nie zdecydowalam :d
Świetny, czegoś takiego szukam
Muszę wreszcie się wybrać do Schleckera
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 19:53   #488
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie może, gdzie kupić błyszczyk w takim malinowym kolorze, bez drobinek? (coś jak miałam Pam w 1 odcinku 3 sezonu True Blood Taki malinowy sweterek też muszę sobie sprawić Wgl True Blood to serial pełen inspiracji dla bladolicych)
myślę, że możesz iść do każdej małej, osiedlowej drogeryjki i zapytać ja tak zdobyłam błyszczyk Eveline Creamshine - taki właśnie bez drobinek, dający "efekt mokrych ust", nawilżający dałam z 6zł. ja akurat mam beżowy, ale malinowy też widziałam
Jak w drogerii sprzedaje w miarę kompetentna osoba to może oprócz doradzenia błyszczyka nawet ci powie, że nie sprzedaje wystarczająco jasnego dla twojej twarzy podkładu

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-06-16 o 19:55
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 20:15   #489
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
myślę, że możesz iść do każdej małej, osiedlowej drogeryjki i zapytać ja tak zdobyłam błyszczyk Eveline Creamshine - taki właśnie bez drobinek, dający "efekt mokrych ust", nawilżający dałam z 6zł. ja akurat mam beżowy, ale malinowy też widziałam
Jak w drogerii sprzedaje w miarę kompetentna osoba to może oprócz doradzenia błyszczyka nawet ci powie, że nie sprzedaje wystarczająco jasnego dla twojej twarzy podkładu
Muszę się wybrać do jakiejś, ale nigdy mi nie po drodze Uwielbiam błyszczyki Eveline, kiedyś produkowali taki niby powiększający usta, cudny był
Dziś byłam w chemicznym i oglądałam błyszczyki, ale jak na złość wtedy, gdy chcę bez drobinek, wszystkie drobinki mają
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 20:26   #490
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Jak w drogerii sprzedaje w miarę kompetentna osoba to może oprócz doradzenia błyszczyka nawet ci powie, że nie sprzedaje wystarczająco jasnego dla twojej twarzy podkładu[/SIZE]
A jak nie to wciśnie ci za ciemny mówiąc, że jest idealny albo pośle na solarium
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 21:05   #491
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, dostałam dzisiaj pixie Breena 0, odcień rzeczywiście świetny Nałożyłam, przyznam szczerze, strasznie byle jak, a i tak nie wyglądał źle Na jednym poliku na Eucerina matującego +50 (polecam swoją drogą, w miarę szybko sie wchłania, rzeczywiście trochę matuje i nei jest tak tłusty jak inne filtry) a na drugim na gołą buźkę i było nieźle i na filtrze i bez niego (użyłam spójnika i 4 razy w jednym zdaniu hahaha ).
A teraz się z sąsiadką powymieniałyśmy podkładami (ona też blada ) i dostałam Clinique anti blemish, najjaśniejszy, zobaczymy jak sie sprawdzi Miło czasem pogadać o bladych problemach, przez internet także Fajnie, że Was mam, Dziewczyny : )
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 22:46   #492
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dostałam dzisiaj pixie Breena 0, odcień rzeczywiście świetny Nałożyłam, przyznam szczerze, strasznie byle jak, a i tak nie wyglądał źle Na jednym poliku na Eucerina matującego +50 (polecam swoją drogą, w miarę szybko sie wchłania, rzeczywiście trochę matuje i nei jest tak tłusty jak inne filtry) a na drugim na gołą buźkę i było nieźle i na filtrze i bez niego (użyłam spójnika i 4 razy w jednym zdaniu hahaha ).
A teraz się z sąsiadką powymieniałyśmy podkładami (ona też blada ) i dostałam Clinique anti blemish, najjaśniejszy, zobaczymy jak sie sprawdzi Miło czasem pogadać o bladych problemach, przez internet także Fajnie, że Was mam, Dziewczyny : )
Ja jeszcze na swoją Breenę 0 czekam chce już mieeeć...!
ah i też się cieszę, że znalazłam ten wątek.. wiele mi to dało-moja wiara w siebie, akceptacja tego kim jestem i jak wyglądam..No i przede wszystkim poczucie,że nie jestem sama! że rozumiemy się w baaardzo wielu aspektach i nie ma dnia bez czytania tego, co tutaj napisałyście !
p.s - ile czekałaś na pixie?
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 23:11   #493
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczynki, ja Was bardzo proszę nie kuście tymi Pixie . Ledwo się na EDM zdecydowałam, a tu teraz będą zachwyty nad Pixie i zbankrutuję, będziecie musiały mnie żywić hehe
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 07:41   #494
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja sie zastanawiam,czy umiem nakładać. Niby fajnie wygląda,ale jakoś dużo wydaje mi sie zużywam.

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Mam odcien Ailive 0. Chyba jest dobry.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 08:31   #495
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Rzeczywiście Pixie mają coś w sobie, co pozwala ocenić je lepiej niż EDM...
Ja miałam Breena 0, Calista 0 i Ayperi 0... Dosłownie wszystkie mi pasują i teraz nie wiem, który wybrać

Później wrzucę tutaj fotkę porównawczą tych podkładów z Linen i Breena 1
Tymczasem!
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 10:47   #496
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Na pewno o niebo lepiej sie tzrymaja. U mnie EDM ważyło sie,zapychało,ścierało,a Pixie przetrwało ostatnio na filtrze, podczas upału i ogniska, od 16 d 22, kiedy zmyłam i było ładnie Alwe za to primer-masakra jak dla mnie.
Nakładałam filtr, an to skrobie, na to Pixie, na to skrobia
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 12:46   #497
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Kolejna bladolica pragnie dołączyć do Waszego grona Czytam Wasze posty już od początku 4 części, ale zawsze brakowało mi odwagi, żeby się udzielić. Bladolicą jestem dopiero od roku. Nie smażyłam się wcześniej dniami i nocami w solarium, ale muszę się przyznać do 2 wizyt (dzięki Bogu w czasach gimnazjum czyli parę lat temu) w tej smażalni. Od niedawna zaczęłam używać filtra Babydream, który świetnie chroni, ale niestety mnie zapycha. Jestem na dobrej drodze do zamówienia SPF 50 z Polleny.

Zachwalacie tak tutaj podkład Pixie. Czy on zapewnia dobre krycie? (mam mieszaną cerę, zależy mi na tym). Zastanawiałam się też nad Revlonem Colorstay, ale chciałabym przejść na minerały. Obecnie mam najjaśniejszego Inglota https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...odej-skory.htm bodaj numer 41, ale ostatnio zauważyłam, że jest za ciemny. A więc szukam

A macie może jakieś pomysły jak oczyścić (dobrze) cerę? Zastanawiam się nad katorżniczym oczyszczaniem twarzy, a potem mikrodermabrazją. Ale sposoby mniej kosztowne przyjmę z wielką radością

A przede wszystkim chciałam Wam podziękować za to, że przeszłam na dobrą stronę m(n)ocy . I dziękuję Ci bardzo elianko za odnalezienie kosmetyków Rossmana.

Edit: Zapomniałam napisać, że jestem również wielką fanką True Blood, a w szczególności wampirzych, jasnych twarzy.

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-06-17 o 12:49
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 13:07   #498
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie wiem czy w Ross jest na niego promocja. Swój kupiłam kilka dni temu w Naturze za 13,99 zł.
właśnie siedzę z pazurkami pomalowanymi tym lakierem (kupiłam dziś w nagrodę za zdany egzamin) i bardzo uważam żeby nie zniszczyć dzieła pisaniem
ten kolor jest śliczny i w dodatku będzie mi pasował do hakamy (mam kendo wieczorem)
i jeszcze jedno - świetny pędzelek: jednym ruchem można pomalować całą płytkę.
dzięki za inspirację
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 13:10   #499
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

estra, witamy w bladych szeregach
myślę, że twoja cera będzie ci wdzięczna, jeśli przerzucisz sie na minerały, zwłaszcza, że Revlon jest dość ciężki i niektórym ciemnieje na twarzy.
masz do wyboru dwa rodzaje podkładów Pixie: Cover de luxe - kryjący, zreszta zawsze możesz nałożyć więcej warstw oraz Natural finish - zapewnia naturalniejszy efekt, raczej nie dla problemowej cery.

co do oczyszczania, to myślę, że najsensowniej byłoby poszukać dobrego dermatologa a w domu - peelingi, maseczki i-te-de, ale nawet one nie zrobią ci fotoszopa na twarzy

mam ogromne wyrzuty sumienia, gdyż na twarzy zamiast minerałów mam zwykły podkład niestety myłam wczoraj flata i nie wysechł, toteż miałam do wyboru użyć jakiegoś płynnego podkładu, albo wyciapać twarz minerałami za pomocą rąk Podkład ów jest za ciemny, ale udało mi się wybielić go filtrem (Soraya do twarzy, mocno bieli) i glinka i wygląda nieźle.
i ostatnio mam obsesję na punkcie róży - na moim perfindym zaniku kości policzkowych, na tej płaskiej powierzchni mam perfidnie różowe placki chyba nie modelują twarzy, nawet z bronzerem, ale strasznie mi się podobają chyba powinnam zamówić jakiś róż od EDM, gdyż teraz używam tego pseudomineralnego od L'oreal (ma w składzie talk)
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 13:31   #500
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

a jakiego odcienia potrzebujesz? Ja czekam na tart light z silk naturals, więc mogę zdac recenzję, to taki słodki, zimny róż, nie wiem, czy nie za "słodki"
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 13:45   #501
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Oj, Dziewczyny, chwilę mnie nie było i tyle postów

Witam nowe Śnieżynki

Oglądałam zdjęcia - cud, miód i orzeszki - jestem zachwycona i gratuluję pięknej, BLADEJ cery!

Kupiłam ostatnio dwa nowe (dla mnie) filtry - Lirenkę dla dzieci 50+ oraz Sorayę 45... Miałyście je może? Możecie coś o nich powiedzieć?


Przez ostatnie tygodnie zrezygnowałam z używania podkładu, paćkam się tylko skrobią - przynajmniej nie mam ciemniejszej buzi od reszty ciała

Widzę, że także i Wy zauważyłyście, że na filtrach jakoś tak skóra ciemnieje pod wpływem filtrów. To takie dziwne, bo nigdy się nie umiałam opalić, a teraz, na filtrach, jestem odrobinkę ciemniejsza... :|
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 14:11   #502
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Sama ostatnio kupilam Soraye 45 ,ale używam do ciala i baaaaaaardzo chwale. do twarzy używam antheliosa 50+ tego fluidu... jednak po nim moja twarz wydaje mi się różowa ;/
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 14:38   #503
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Krolowo zurawin - dzięki za opinie
Ja jeszcze nie używałam tego filtra. Póki co testuję Lirenkę i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona! Smaruję nawet nią buzię. Świetnie się spisuje - wchłania się do matu No i nie podrażnia skóry, co jest dla mnie bardzo ważne.

Ostatnio, dzięki limitowance Crazy About Colour z Essence, odkryłam, że moją bladość bardzo ładnie podkreślają pistacjowa zieleń oraz turkus Są to moje kolory tego lata
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 15:04   #504
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

fiasco dzięki za pomoc z tymi podkładami, bo już naprawdę miałam mętlik w głowie No i niestety przeszłam wszystkich dermatologów w najbliższej okolicy, zarówno tych prywantych jak i państwowych. Efekty? Albo silny antybiotyk, czego nie wytrzymuje mój żołądek, albo porada "Niech sobie Pani kupi brevoxyl". Wypróbowałam... Świetny, jeżeli chce się mieć fakturę kokosa zamiast twarzy. Teraz jestem na etapie Acne-dermu. Będę się dzielić wynikami co do wybielania

Z filtrów fimry Soraya wypróbowałam 2. Jeden to ta 45, o której piszecie, a drugi to SPF 60 https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...nia-SPF-60.htm
SPF 45 ma fenomenalny skład i nie posiada parsolu. Trochę się po nim świeciłam, ale na ciało był świetny. 60 natomiast do twarzy się nie nadawała. Nałożona pod podkład=maska. Nałożona bez podkładu=olej. Ale nie opaliłam się wcale

W ogóle znalazłam takie cacko. Nazywa się Revlon Sugar Sugar i jest to coś na kszałt sypkiego pyłku nabłyszczającego. Zastanawiam się jak to będzie wyglądać na kościach policzkowych. Wydaje się takie srebrzyste i mam nadzieję, że nie jest to po prostu brokat.
LINK
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 15:06   #505
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Ostatnio, dzięki limitowance Crazy About Colour z Essence, odkryłam, że moją bladość bardzo ładnie podkreślają pistacjowa zieleń oraz turkus Są to moje kolory tego lata
Pistacja? Przedwczoraj byłam w Naturze i tylko przelotnie spojrzałam na CaC, ale widzę, że trzeba będzie się temu przyjrzeć bliżej
Swoją drogą, kupiłam podwójne cienie z Essence - kolor 07 Mix it, baby!. Dwa fiolety - jasny i ciemny, z drobinkami, do których nie byłam przekonana, ale powoli mi się to zmienia Szukałam niedrogich, niekoniecznie świetnej jakości cieni, bo tak naprawdę dopiero zaczynam ich używać - wcześniej zawsze miałam wrażenie, że wyglądam na przemalowaną , ale dziś całkiem się sobie podobam No i moje oczy wyglądają na zieleńsze
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 15:31   #506
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
właśnie siedzę z pazurkami pomalowanymi tym lakierem (kupiłam dziś w nagrodę za zdany egzamin) i bardzo uważam żeby nie zniszczyć dzieła pisaniem
ten kolor jest śliczny i w dodatku będzie mi pasował do hakamy (mam kendo wieczorem)
i jeszcze jedno - świetny pędzelek: jednym ruchem można pomalować całą płytkę.
dzięki za inspirację
Straszne miałam na początku problemy z tym pędzelkiem, pól palca sobie wymaziałam Teraz jestem nim zachwycona. Na opakowaniu pisze, że lakier trzyma do 10 dni, ale mi odpryskuje po 2 (uroki sprzątania w czasie remontu). Koleżanka twierdzi, że jeśli maźnie się go utwardzaczem to trzyma się bardzo dobrze nawet w ekstremalnych warunkach

Moja kolekcja lakierów powiększa się sukcesywnie (jakieś 2 lakiery na tydzień) Gdy skończy się całe to zamieszanie u mnie w domu wymaluje paznokcie i pochwalę się wszystkimi.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 15:40   #507
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Byłam dzisiaj w Ross. i Naturze w poszukiwaniu podkładu. Tragedia. Chciałam Wibo - nie było, Max factor, cośtam performance - nie ma, szukałam chociaż tego mineralnego Astora, ale też nie było Kiepsko się żyje w takiej mieścinie No, ale kupiłam wspomnianego wcześniej Miss Sporty Matte. W Ross. wyglądał obiecująco w domku niestety okazał się ciemny:/ Wklejam fociszcze (przepraszam za jakość, nie dysponuję obecnie lepszym aparatem:<), ale może komuś się przyda.
Muszę w końcu zamówić minerałki
Zaopatrzyłam się też w lakier do paznokci, również miss sporty, kolor hmm coś jak czekoladowe cappucino, strasznie mi się podoba Pstrykałam fotę, ale wszędzie wychodzi czarno-buro-brązowo


Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Moja kolekcja lakierów powiększa się sukcesywnie (jakieś 2 lakiery na tydzień) Gdy skończy się całe to zamieszanie u mnie w domu wymaluje paznokcie i pochwalę się wszystkimi.
Pochwal, pochwal Lakiery to moja słabość;p Wczoraj robiłam porządki w lakierach połowę nieużywanych powyrzucałam, a reszty naliczyłam 72 O.o a i tak za każdą wizytą w drogerii zakupuję kolejne;p
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare


Edytowane przez Saya
Czas edycji: 2010-06-17 o 15:42
Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 17:05   #508
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ingeborg nie chce Cię straszyć,ale ponoć ta Lirenka to średnia jest... tzn. niezbyt chroni;/
co wy pistacjowego widzialyście w CaC? ja nic nie znalazlam,ale mam ten róż (kocham go )
wracając do kwestii lakierów-mam ich ok 20 -dzisiaj 2 polecialy do kosza(2 Wibo z tej letniej kolekcji... masakra jak mi paznokcie poniszczyly...)
setny post :P
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 17:06   #509
SilverStorm
Zakorzenienie
 
Avatar SilverStorm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 5 479
GG do SilverStorm
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Kurczę, mnie też kusicie tymi Pixie, ale na razie mogę sobie tylko pomarzyć

W końcu dzisiaj dorwałam kreacje na śluby Jutro wkleję zdjęcia I przy okazji usłyszałam od ekspedientek, że powinnam wybrać się na solarium
__________________
All around the faithless wait full of expectations
They will never see the beauty in the imperfections
The more I show
The less they know
SilverStorm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 17:22   #510
Srebrnousta
Wtajemniczenie
 
Avatar Srebrnousta
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: miasto doznań
Wiadomości: 2 129
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Saya Pokaż wiadomość
Lakiery to moja słabość;p Wczoraj robiłam porządki w lakierach połowę nieużywanych powyrzucałam, a reszty naliczyłam 72 O.o a i tak za każdą wizytą w drogerii zakupuję kolejne;p
A myślałam, że to ja mam problem z lakierami... Chociaż dziś znów kupiłam następny - Essence Multi Dimension 56 Princesses Rule!. Jest praktycznie transparentny, no, może lekko różowy, ale te srebrne drobinki...
Sayo, mogę mieć nieśmiałą prośbę? Wkleisz zdjęcie swojej kolekcji?
__________________
je t'ai attendu cent ans dans les rues en noir et blanc
tu es venu en sifflant
Srebrnousta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.