Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-30, 21:15   #2941
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja przed każdym słyszę "znów się będziesz wyróżniać", muahahaha. Tż jest kochany nic nie mówi na moją bladą skórę, uwielbiałby mnie pewnie nawet jakbym była opalona.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:16   #2942
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Mi wczoraj kolezanka sprzedala taki tekst:
- Dobrze sie czujesz? Bo bardzo zle wygladasz, taka blada jestes...
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 23:30   #2943
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja raczej sporadycznie słyszę komantarze na temat mojej jasnej cery (jeśli już, to zwykle pozytywne), ale ja też nie należę do tych ekstremalnie jasnych.
Pamiętam jednak taki dość śmieszy przypadek, może już nawet kiedyś, dawno temu, go tu przytaczałam. Mianowicie, w czasie studiów pracowałam w sklepie z biżuterią, a był to czas, kiedy ubierałam się praktycznie tylko na czarno i smarowałam wary krwistą czerwienią, raz odwiedza sklep mama z małym dzieckiem. Mama rozgląda się wśród asortymentu, a dziecko chowa się za gablotą i wystraszone, szeptem do kobiety: 'mamo, to chyba jest czarownica' Ten 'komplement' był oczywiście skierowany do mnie Mama spłonęła rumieńcem i niezwłocznie opuściła ten przybytek
A ja rozmyślałam, czy chodziło mu o taką śliczną czarownicę (jak czarnowłosa kuzynka (?) Sabriny z serialu animowanego - pamiętacie? Jak ona się nazywała?? To było coś na zasadzie analogii Alina-Balladyna...), czy raczej o taką niezbyt urodziwą na miotle Do dziś nie wiem Ale w połączeniu koloru czarnego i czerwonej szminki nadal gustuję, chociaż nie tak, jak za młodych lat
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:00   #2944
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Ja po jednym weselu usłyszałam , że wyglądam upiornie i przerażająco
brzmi jak komplement
Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Ja raczej sporadycznie słyszę komantarze na temat mojej jasnej cery (jeśli już, to zwykle pozytywne), ale ja też nie należę do tych ekstremalnie jasnych.
Pamiętam jednak taki dość śmieszy przypadek, może już nawet kiedyś, dawno temu, go tu przytaczałam. Mianowicie, w czasie studiów pracowałam w sklepie z biżuterią, a był to czas, kiedy ubierałam się praktycznie tylko na czarno i smarowałam wary krwistą czerwienią, raz odwiedza sklep mama z małym dzieckiem. Mama rozgląda się wśród asortymentu, a dziecko chowa się za gablotą i wystraszone, szeptem do kobiety: 'mamo, to chyba jest czarownica' Ten 'komplement' był oczywiście skierowany do mnie Mama spłonęła rumieńcem i niezwłocznie opuściła ten przybytek
A ja rozmyślałam, czy chodziło mu o taką śliczną czarownicę (jak czarnowłosa kuzynka (?) Sabriny z serialu animowanego - pamiętacie? Jak ona się nazywała?? To było coś na zasadzie analogii Alina-Balladyna...), czy raczej o taką niezbyt urodziwą na miotle Do dziś nie wiem Ale w połączeniu koloru czarnego i czerwonej szminki nadal gustuję, chociaż nie tak, jak za młodych lat
no mnie jeszcze nikt do czarownicy nie porównywał
ale kilka razy usłyszałam, że wyglądam jakbym ''uciekła z anime' albo coś w tym stylu (zdaje się, że miałam wtedy ze sobą swój miecz), czego nie mogę pojąć
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:39   #2945
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
Rabu nie przejmuj się... takie jest po prostu podejście do bladziochów... mam nadzieje,że będzie się to zmieniać w naszym "zaciemnionym" kraju :P
Poszukaj jakiejś pracy,gdzie docenią Twoje piękno i oryginalność,widocznie tamta praca nie była warta
Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Rabu, co za zaściankowe babsko!
Ja mam jedną kochaną ciocię, która zawsze lamentuje, że powinnam się opalić, bo wyglądam tak "niezdrowo"...
Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
o jaaa
jakie głupie babsko
dobrze jej powiedziałaś
Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Rabu, świetnie, że zachowałaś zimną krew Myślę, że ta pani pokazała się od najgorszej strony, w przeciwieństwie do Ciebie

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Nawiązując do postu(a?) Rabu, to ciągle mnie trzęsie ze złości! Co to za ideologia nienormalna! Jeżeli ta pani była takim znawcą i profesjonalistką dbającą o 'image' firmy, to czemu nie wie, że opalenizna jest niemal od dwóch sezonów niemodna? Czy może nie zauważyła że Chanel, Mac, Armani, D&G czy ostatnio nawet Givenchy w ciągu ostatniego roku kreują jasną skórę w akompaniamencie np. ust w kolorze wina? A może owa pani tak długo przebywała na słońcu, pragnąc by słoneczko ją liznęło, że doznała trwałego uszkodzenia mózgu?
Nieee, normalnie to się w głowie nie mieści! Szczerze, to ja mam dość tych głupich konsultantek, wpychających mi na siłę jakieś brązowe buble!
1. Głupoty brązowej armii nie pokonamy
2. To one szybciej będą brzydkie i pomarszczone
3. Pamiętajcie, że nasza wyjątkowość przeznaczona jest dla koneserów - nie wszechogarniającej nas, niedouczonej masy
4. Na domiar złego, my jeszcze mamy możliwość "się opalić", one już niestety zostaną z podziurkowaną cerą.
5. Jesteśmy wyjątkowe i przez to tak fajne!

Dzięki dziewczyny! Następnym razem wezmę Was jako moich bodyguardów na szukanie pracy
A najlepiej zostanę telefonistką, wtedy nikogo nie będę drażnić

________________________

Wczoraj zauważyłam, że wokół ust mam żółty placek... tzn, skóra jest takiego żółtego koloru i nawet podkład w tym miejscu dziwnie wyglądał... A ja przypominałam misia z tym jego pyszczkiem
O co chodzi? Miałyście tak kiedyś?
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 13:20   #2946
lee_monka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 2 344
GG do lee_monka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

[QUOTE=* Raboussamai *;22419896]1. Głupoty brązowej armii nie pokonamy
2. To one szybciej będą brzydkie i pomarszczone
3. Pamiętajcie, że nasza wyjątkowość przeznaczona jest dla koneserów - nie wszechogarniającej nas, niedouczonej masy
4. Na domiar złego, my jeszcze mamy możliwość "się opalić", one już niestety zostaną z podziurkowaną cerą.
5. Jesteśmy wyjątkowe i przez to tak fajne!

jak to mądrego czasem warto posłuchać
__________________
na avatarze: ja

biorę udział w konkursie welli kto ma ochotę zagłosować, będzie mi miło
lee_monka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 22:38   #2947
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Co do spotkania krakowskich bladzioszków.
Mam już plan. Najbardziej pasują mi poniedziałki i piątki
Ja też mam i plan moich zajec bardziej przypomina studia wieczorowe niż dziennie i najwczesniej bede konczyć o 18.15 we wtorki, a tak to o 20.
Wiec moje możliwość:
-któryś wtorek o 19
-weekend (łacznie z piątkiem)
-moge zwiać z wykładu w pon. wiec bede dostepna w zasadzie od 13

To taka luźna propozycja:
- wtorek 19 października o 19
albo
-poniedziałek 18 października ok 16-17?

chyba, że wolicie wczesniejsze godziny, to wtedy podam wszelkie możliwie dla mnie terminy.

Kupiłam dziś podkład Inglot AMC LW 100 za połowe ceny czyli 22,50 i na razie jestem całkiem zadowolona, mógłby być troszke mniej żółty, ale to ładny, dośc jasny kolor.

W promocji był tylko ten odcień i drugi - o jeden nr ciemniejszy. Opłaca sie czasem być bladym Nie wiem czy promocja jest we wszytskich inglotach, ja mój kupiłam w galerii krakowskiej
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 22:44   #2948
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Wrocławskie!!! A co z nami?
Niech któraś rzuci termin
...przypominam, że większości pasowała II połowa października
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 22:50   #2949
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, chcę Wam się pochwalić, że dzisiaj weszłam w posiadanie najjaśniejszego podkładu z jakim miałam styczność w swoim krótkim 23-letnim życiu. To podkład z wymianki z Mimbi (dzięki Mimbi)
Swatch wrzucony w wątek jasny podkład - zbiorczy:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1285966034

W ogóle jutro jadę na wieś na swój 3- tygodniowy urlop wakacyjny. Pogoda wprawdzie mało wakacyjna, ale wolę to niż pełne słońce (przynajmniej nie będę musiała się ukrywać w cieniu, niczym wampir)
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 22:54   #2950
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

aż mi bułka spadła jak zobaczyłam. gdzie i za ile dostała to cudo Mimbi?
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chcę Wam się pochwalić, że dzisiaj weszłam w posiadanie najjaśniejszego podkładu z jakim miałam styczność w swoim krótkim 23-letnim życiu. To podkład z wymianki z Mimbi (dzięki Mimbi)
Swatch wrzucony w wątek jasny podkład - zbiorczy:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1285966034

W ogóle jutro jadę na wieś na swój 3- tygodniowy urlop wakacyjny. Pogoda wprawdzie mało wakacyjna, ale wolę to niż pełne słońce (przynajmniej nie będę musiała się ukrywać w cieniu, niczym wampir)
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 22:55   #2951
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cześć dziewczyny

Chyba już kiedyś się odzywałam w tym wątku, w każdym razie witam się jeszcze raz i przybywam po radę.
Wiem, że przetestowałyście mnóstwo podkładów, więc wierzę, że znajdę tu pomoc w tej kwestii. Przez ładnych parę miesięcy ograniczałam się do korektora i pudru prasowanego, ale postanowiłam wrócić do podkładu, bo zauważyłam, że coraz większa powierzchnia potrzebuje pokrycia korektorem Chcę w końcu przetestować revlonowego Colorstaya (wiem, że jest już wątek na jego temat, ale chyba zbyt obszerny i ciężko go przekopać w poszukiwaniu sensownych informacji) i oczywiście problemem jest wybór odcienia. Nie jestem jakaś superblada, do alabastru (niestety) mi daleko, a już na pewno jestem żółtawa. Wcześniej używałam m.in. 10h sleep w odcieniu 51 i True Match W1 - te były chyba najlepsze. Zastanawiam się czy Buff będzie dobrym odcieniem. Może któraś z Was ma porównanie? Jak ma się Buff np. do TM W1? Pewnie ta kwestia była już wałkowana, ale coraz trudniej przekopać wątki, a i wizażowa wyszukiwarka do idealnych nie należy. Dziękuję za uwagę.
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 23:06   #2952
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
aż mi bułka spadła jak zobaczyłam. gdzie i za ile dostała to cudo Mimbi?
Wiesz, te podkłady to są kosmetyki profesjonalne. Kosmetyczki mogą je kupić np. tutaj http://www.elarto.pl/hurtownia,produ...y__Fluidy.html
Mimbi owy podkładzik kupiła od swojej kosmetyczki, ale dla niej był za jasny i poszedł na wymiankę A cena waha się w granicach 90-100 zł.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 23:11   #2953
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Wiesz, te podkłady to są kosmetyki profesjonalne. Kosmetyczki mogą je kupić np. tutaj http://www.elarto.pl/hurtownia,produ...y__Fluidy.html
Mimbi owy podkładzik kupiła od swojej kosmetyczki, ale dla niej był za jasny i poszedł na wymiankę A cena waha się w granicach 90-100 zł.
ooo dzięki. wygląda mi to na taki dermacol z wyższej półki
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 12:36   #2954
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
brzmi jak komplement
ale kilka razy usłyszałam, że wyglądam jakbym ''uciekła z anime' albo coś w tym stylu (zdaje się, że miałam wtedy ze sobą swój miecz), czego nie mogę pojąć
Fane porównanie Ja, jak miałam krótszą, pocieniowaną mocno fryzurę, to często mi mówiono, że mam 'mangowe włosy'

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
W ogóle jutro jadę na wieś na swój 3- tygodniowy urlop wakacyjny. Pogoda wprawdzie mało wakacyjna, ale wolę to niż pełne słońce (przynajmniej nie będę musiała się ukrywać w cieniu, niczym wampir)
Miłych wakacji, będziemy tęsknić

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Chyba już kiedyś się odzywałam w tym wątku, w każdym razie witam się jeszcze raz i przybywam po radę.
Wiem, że przetestowałyście mnóstwo podkładów, więc wierzę, że znajdę tu pomoc w tej kwestii. Przez ładnych parę miesięcy ograniczałam się do korektora i pudru prasowanego, ale postanowiłam wrócić do podkładu, bo zauważyłam, że coraz większa powierzchnia potrzebuje pokrycia korektorem Chcę w końcu przetestować revlonowego Colorstaya (wiem, że jest już wątek na jego temat, ale chyba zbyt obszerny i ciężko go przekopać w poszukiwaniu sensownych informacji) i oczywiście problemem jest wybór odcienia. Nie jestem jakaś superblada, do alabastru (niestety) mi daleko, a już na pewno jestem żółtawa. Wcześniej używałam m.in. 10h sleep w odcieniu 51 i True Match W1 - te były chyba najlepsze. Zastanawiam się czy Buff będzie dobrym odcieniem. Może któraś z Was ma porównanie? Jak ma się Buff np. do TM W1? Pewnie ta kwestia była już wałkowana, ale coraz trudniej przekopać wątki, a i wizażowa wyszukiwarka do idealnych nie należy. Dziękuję za uwagę.
Witaj znowu
Co do Revlona Buff, to mogę powiedzieć tylko tyle, że jest dosyć jasny, ale nie mega-jasny i zdecydowanie żółtawy. I wspanale kryje
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 13:21   #2955
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Fane porównanie Ja, jak miałam krótszą, pocieniowaną mocno fryzurę, to często mi mówiono, że mam 'mangowe włosy'
takie mangowe włosy to mają chyba nawet swoją nazwę
u mnie na studiach większość osób z poprzedniego I i II roku wyglądała jakby wyszła prosto z cosplay'a (i to był ich strój codzienny na zajęcia a nie na jakieś nasze imprezy tematyczne), aż boję się co będzie jak pójdę w pon na uczelnię i spotkam nowy narybek...
co do naszego spotkania to mi pasują i wtorki, i piątki, poniedziałki też, ale tak do 19.00, bo potem mam kendo
także propozycja Królowej Margot mi odpowiada a jak reszta krakowskich Bladzioszków? natrix - pasuje ci taki termin?
quench - życzę mrocznej pogody(jak na wampira przystało)
aha - macie może jakieś propozycje miejsca? ja wolałabym coś blisko Rynku
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 13:31   #2956
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
co do naszego spotkania to mi pasują i wtorki, i piątki, poniedziałki też, ale tak do 19.00, bo potem mam kendo
także propozycja Królowej Margot mi odpowiada a jak reszta krakowskich Bladzioszków? natrix - pasuje ci taki termin?

aha - macie może jakieś propozycje miejsca? ja wolałabym coś blisko Rynku
Mnie też pasuje propozycja Królowej Marot
I ja też jestem za spotkaniem w okolicach rynku
Jeśli lubicie rockow'ą muzyczkę, to proponuje mój ulubiony klub Tfoja Stara przy Grodzkiej
Ale oczywiście proponujcie co lubicie i razem coś zdecydujemy
Słowo 'proponować' padło tu chyba w każdej mozliwej formie
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 13:46   #2957
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Mnie też pasuje propozycja Królowej Marot
I ja też jestem za spotkaniem w okolicach rynku
Jeśli lubicie rockow'ą muzyczkę, to proponuje mój ulubiony klub Tfoja Stara przy Grodzkiej
Ale oczywiście proponujcie co lubicie i razem coś zdecydujemy
Słowo 'proponować' padło tu chyba w każdej mozliwej formie
jak na filolożkę (dobrze pamiętam)przyst ało
ja się dostosuję w kwestii miejsca, zależy mi tylko żeby było koło rynku
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 14:09   #2958
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzisiaj byłam w drogerii i usłyszałam taką tezę : "Nie może Pani stosować zbyt jasnych podkladów, bo one niczego nie ukryją. Podkład musi być ciemniejszy, aby ukryć cokolwiek".
Pozostawię to bez komentarza.
cóż możemy pomarańczową lub brązową twarzą odwrócić uwagę od drobnych niedoskonałości
Ja mam taki problem, choć normalnie nie mam wiele do ukrycia, i stosuję korektor miejscowo, ale mam wrażliwą cerę i czasem mi sie buzia cała różowi , więc jak rano nakładam jasny korektor w kolorze cery i jasny podkład w kolorze cery, ale mało kryjący lub znikający.... to najpierw jest cudownie, ale jak się zaczerwienię to widać białe plamy w miejscu korektora.... Kiedy jeszcze próbowałam stosować "drogeryjne" podkłady nie miałam tego problemu, bo wszystko miałam beżowe lub pomarańczowe... ale tylko do wyskokosci szyji
A jak ten stage line? on jest do makijażu scenicznego? nie daje efektu maski?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 15:23   #2959
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś podkład Inglot AMC LW 100 za połowe ceny czyli 22,50 i na razie jestem całkiem zadowolona, mógłby być troszke mniej żółty, ale to ładny, dośc jasny kolor.

W promocji był tylko ten odcień i drugi - o jeden nr ciemniejszy. Opłaca sie czasem być bladym Nie wiem czy promocja jest we wszytskich inglotach, ja mój kupiłam w galerii krakowskiej
Mam nadzieję, że we Wrocławiu też będzie w promocji. Jutro biegnę do Pasażu albo Magnolii.

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Wrocławskie!!! A co z nami?
Niech któraś rzuci termin
...przypominam, że większości pasowała II połowa października
O właśnie, ja też się piszę na wrocławskie, ale mam taki plan zajęć, że kończę o 17-19.
Na razie pasuje mi raczej każdy termin do 27.10, ale wolałabym weekend.

Edytowane przez pierniczek_
Czas edycji: 2010-10-02 o 16:06
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-02, 16:04   #2960
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Mi też pasują propozycje Królowej Margot. Co do miejsca też wolałabym gdzieś przy Rynku, ale konkretów podać nie mogę. Dopiero poznaje Kraków
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 16:46   #2961
Krolowa_Margot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 325
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

CIESZE SIE, ŻE PASUJĄ WAM TE TERMINY Tylko, że podałam dwa: wtorek i poniedziałek który wam pasuje bardziej? Może poniedziałek, bo szybciej ten dzień nadejdzie loss_lauri to jesli masz o 19.00, to może spotkajmy sie o 16.00? może byc nawet wczesniej, ja mam wtedy dziure w zajęciach od 13.00 do 18.30 (o, to może nawet z mojego wykładu nie bede musiała wiać )
Mnie też jak najbardziej odpowiada rynek. To może umówmy sie w jakimś miejscu i wtedy zdecydujemy gdzie konkretnie iść? nie wiem np. pod Collegium Novum? albo pod głową na rynku?
Krolowa_Margot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 16:58   #2962
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
CIESZE SIE, ŻE PASUJĄ WAM TE TERMINY Tylko, że podałam dwa: wtorek i poniedziałek który wam pasuje bardziej? Może poniedziałek, bo szybciej ten dzień nadejdzie loss_lauri to jesli masz o 19.00, to może spotkajmy sie o 16.00? może byc nawet wczesniej, ja mam wtedy dziure w zajęciach od 13.00 do 18.30 (o, to może nawet z mojego wykładu nie bede musiała wiać )
Mnie też jak najbardziej odpowiada rynek. To może umówmy sie w jakimś miejscu i wtedy zdecydujemy gdzie konkretnie iść? nie wiem np. pod Collegium Novum? albo pod głową na rynku?
również jestem za poniedziałkiem.
ja mam kendo o 20.00 w poniedziałki, ale muszę być wcześniej, żeby zawiązać gi i hakamę, sprawdzić miecze i takie tam, bo jak się spóźnię to mój senpai (pseudonim Książę Ciemności vel Darth Vader) najpierw mnie zabije, każe robić 1000 pompek a potem będzie mnie maltretował w walce dlatego zawsze grzecznie przychodzę wcześniej
godz16.00 czy nawet 17.00 bardzo mi pasuje, bo kendo mam na krowoderskiej
widzę, Królowo, że Głowa również u ciebie jest popularnym miejscem spotkań
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 21:19   #2963
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Wrocławianki może 14.10.2010 (czwartek) Kocia kołyska ok. 19?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 21:38   #2964
noisekitten
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 170
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Chyba już kiedyś się odzywałam w tym wątku, w każdym razie witam się jeszcze raz i przybywam po radę.
Wiem, że przetestowałyście mnóstwo podkładów, więc wierzę, że znajdę tu pomoc w tej kwestii. Przez ładnych parę miesięcy ograniczałam się do korektora i pudru prasowanego, ale postanowiłam wrócić do podkładu, bo zauważyłam, że coraz większa powierzchnia potrzebuje pokrycia korektorem Chcę w końcu przetestować revlonowego Colorstaya (wiem, że jest już wątek na jego temat, ale chyba zbyt obszerny i ciężko go przekopać w poszukiwaniu sensownych informacji) i oczywiście problemem jest wybór odcienia. Nie jestem jakaś superblada, do alabastru (niestety) mi daleko, a już na pewno jestem żółtawa. Wcześniej używałam m.in. 10h sleep w odcieniu 51 i True Match W1 - te były chyba najlepsze. Zastanawiam się czy Buff będzie dobrym odcieniem. Może któraś z Was ma porównanie? Jak ma się Buff np. do TM W1? Pewnie ta kwestia była już wałkowana, ale coraz trudniej przekopać wątki, a i wizażowa wyszukiwarka do idealnych nie należy. Dziękuję za uwagę.
buff jest jasny ale ciemnyjszy od najjaśniejszego colorstaya. ja bym radziła maznąć sobie na policzku w drogerii. jest wiele osób zadowolonych z tego podkładu, ale u mnie on się makabrycznie ważył na twarzy i nie dało się go równomiernie rozprowadzić bo zasychał.

ja mam też dylemat podkładowy, bo chciałam kupić shiseido sun protection czy jakoś tak z filtrem... ale najjaśniejszy dostępny u nas odcień jest sporo za ciemny (SP40). chciałam zamówić SP10 z netu, ale nigdzie nie znalazłam opisu jak ten kolor wygląda. testowałyście może?
noisekitten jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 00:00   #2965
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Wtryniam się w Waszą rozmowę, ale póki co mam ochotę pewnej babie przywalić! : ...i muszę się pożalić bo doła mam do teraz
Dzisiaj, roznosząc CV po galeriach, zostałam zapytana przez pewną Panią z dość ekskluzywnego butiku w Renomie...

Ona: (lustrując ze znudzoną miną moje CV) Jejciu Pani taka blada! Bardzo się to niestety rzuca w oczy!
Ja: Mam po prostu jasną karnację. W końcu nie mieszkamy w Miami. Czy to w czymś przeszkadza?
Ona: Być może... (+ zniesmaczony wyraz twarzy). No bo wie pani... Kobieta lepiej się prezentuje jak ją słoneczko liźnie... a tutaj, w tej pracy, musimy być wizytówką marki...
Ja: Więc obawiam się, że w Polsce doceniają Was same buraki. Swój do swego, rozumie pani...

Wyrwałam jej moje CV z dłoni i wyszłam ze sklepu.

Do czego to dochodzi? Co za kraj...
SOLARY OUT!!! Albo na dach robić za baterie słoneczne!!!
Wiem, że ta Pani zachowała się strasznie, ale śmieję się od 5 minut

Mam małe minerałowe zwątpienie, kupiłam plynny podkład Inglota AMC WL 100 - okazał się trochę za jasny, odcina sie Więc jakby któraś z bladolicych miała coś na wymianę, to chętnie
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.

Edytowane przez Callitus
Czas edycji: 2010-10-03 o 00:05
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 11:19   #2966
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Nic nie wydobywa piękna jasnej karnacji jak.. ciemne włosy
Jakiś czas temu rozjaśniałam naturalki do platyny, w zeszłym miesiącu postanowiłam powrócić do naturalnych ciemnego blondu popielatego takiego..i pofarbowałam na ten kolor włosów. Od razu lepiej..Nawet na zdjęciach moi znajomi i rodzina zauważa że ten jasny blond to wcale do mnie nie pasował Teraz jest o wiele lepiej i...naturalniej
Przy tym jasnym cera jakoś tak niknęła


Jakiś czas temu pokazywałyście swoje błystki bladzioszki...Oto moje (dopiero zaczynam z czerwieniami na ustach..Na 1 ogień poszedł czerwony essence)
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 12:08   #2967
nikadomi
Rozeznanie
 
Avatar nikadomi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 993
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja też muszę się pożalić
Wczoraj moja piękna przyjaciółka (która lubi się opalać) wyciągnęła mnie na dyskotekę. Przy wejściu ochroniarz uśmiechnął się do niej i zaprosił do środka, a do mnie powiedział: "a ty blada płacisz 100 zł, bo nie wejdziesz"
nikadomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 12:15   #2968
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
Ja też muszę się pożalić
Wczoraj moja piękna przyjaciółka (która lubi się opalać) wyciągnęła mnie na dyskotekę. Przy wejściu ochroniarz uśmiechnął się do niej i zaprosił do środka, a do mnie powiedział: "a ty blada płacisz 100 zł, bo nie wejdziesz"
chyba bym przywaliła takiemu kretynowi
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 12:19   #2969
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
chyba bym przywaliła takiemu kretynowi
ja pierniczę ;/ co za chamstwo i drobnomieszczaństwo
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 12:48   #2970
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez nikadomi Pokaż wiadomość
Ja też muszę się pożalić
Wczoraj moja piękna przyjaciółka (która lubi się opalać) wyciągnęła mnie na dyskotekę. Przy wejściu ochroniarz uśmiechnął się do niej i zaprosił do środka, a do mnie powiedział: "a ty blada płacisz 100 zł, bo nie wejdziesz"
ale syf! kto zatrudnia takich ludzi?
nadal jestem zbulwersowana sytuacją, która przydarzyła się Rabou, teraz jeszcze to... masakra

w poniedziałek będę testować korektory z Pixie: zielony i żółty (dostałam próbkę) Ale po wstępnym teście (nałożyłam wieczorem, zmyłam po 15 minutach) przypuszczam, że dokupię również żółty ładnie kryje sińce, naturalnie wygląda
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.