Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-13, 16:06   #661
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Co do mgiełki phenome to osobiscie wypowiadałam się tutaj na temat jej składu, że ma cenne składniki nawilżające, ale może się lepić, zanim ktokolwiek ją kupił. Ja osobiście jeszcze jej nie testowałam więc nie mam zdania. Czeka na swoją kolej w szafce. Z tego co wiem, tylko 2-3 osoby nie są z niej zadowolone, reszta ją polubiła, więc masz dalej tak kusić



A do czego ten krem? Nie do mycia przypadkiem? Nie pasuje mi ten skład, wygląda bardziej jak inci kuli do kąpieli, czegoś musującego itp.

Znalazłam inny skład tego kremu:

AQUA (WATER), SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL, GLYCERIN, SORBITOL, DECYL COCOATE, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, CERA ALBA (BEESWAX), POLYGLYCERYL-3 POLYRICINOLEATE, SORBITAN OLEATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA BUTTER), BENZYL ALCOHOL, HIPPOPHAE RHAMNOIDES OIL, MAGNESIUM SULFATE, ZINC OXIDE, LIMONENE, LACTIC ACID, POTASSIUM SORBATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, TOCOPHEROL, AROMA (FRAGRANCE), GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, GERANIOL, LECITHIN, LINALOOL, CITRONELLOL, CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL, CITRAL, ALCOHOL

Skład ładny, ale ciężkawy. Jeśli jesteś wrażliwcem, to nie wiem czy on taki idealny dla Ciebie, wygląda na mocno pachnący. Poza tym nie wart tej stówki wg mnie, główne jego składniki można znaleźć w o wiele tanszych kosmetykach.
krem do twarzy.
no coś się napaliłam na ten krem po jednej próbce jak szczerbaty na suchary.
korah, wielkie dzięki

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Aga, nie zniechęcaj się do naturalnych. Ja po 4 latach widzę naprawdę wielką zmianę. a najbardziej dała mi w kość chemia w szamponach. skóra mojej głowy w końcu odsapnęła, gdy rozstałam się z chemią. ja kocham naturę i każdemu polecam
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-04-13 o 20:27 Powód: Usunięcie cytatu - reklamy
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 16:08   #662
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

kupilam w Ross perelki Alterra orchidea
http://3.bp.blogspot.com/-6A-_-cIIzS...-orchidei1.jpg

i krem brazujacy zakochalam sie w nim i zostanie ze mna na dluzej pieknie pachnie, super wtapia sie w skore a nie lubie tego typu kosmetykow, latwo zrobic sobie maske, plamy itp...on jest super po nalozeniu cera nawilzona i pieknie wyrownany koloryt
http://3.bp.blogspot.com/-qoHaIxFePl...a-rossmann.jpg
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 17:02   #663
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
O jakie piękne zakupy! czekamy na recenzje!
uwielbiam herbatki clipper! którą lubisz najbardziej?
gayenko, przepraszam, ale zupełnie nie zauważyłam twojego postu
To moje pierwsze herbatki Clipper, ale na razie otworzyłam tylko tą czarną herbatę. Ona jest okropnie mocna! Robię z niej 2 herbaty, a mogłabym nawet i 3
To ty napisz coś więcej o tych herbatach, jakie już miałaś i jakie najbardziej polecasz ?

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Piękności! Też mi się podobają opakowania LL - są proste, a eleganckie. Plastik imitujący matowe szkło, ich urocze logo, no i oczywiście zakręcane sitko. Mam błyszczyk LL, ale w kolorze English Rose. Niestety też go praktycznie nie widać na ustach i używam go sporadycznie. Mogłabyś jutro pokazać jak ten balsamik z Korres wygląda na ustach?
Zrobiłam wczoraj zdjęcia, ale nie podobają mi się. Dodatkowo odkryłam, że mam niesymetryczne usta Jak chcesz mogę je przesłać na pw.
Jak bardzo ci zależy na swatchach to ja w necie znalazłam ich kilka i na każdych ustach inny jest kolor

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Klolciu a próbowałaś już szamponu i odżywki madary?Masz już jakieś zdanie na ich temat?
Jeszcze ich nie używałam, bo mam kolejkę
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 17:18   #664
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Zrobiłam wczoraj zdjęcia, ale nie podobają mi się. Dodatkowo odkryłam, że mam niesymetryczne usta Jak chcesz mogę je przesłać na pw.
Jak bardzo ci zależy na swatchach to ja w necie znalazłam ich kilka i na każdych ustach inny jest kolor
Widziałam swatche w necie, ale jednak nie ma to jak swatche znajomych Wizażanek. Zwłaszcza że możesz przy okazji napisać, w jakim stopniu zdjęcie oddaje prawdziwy kolor. Zastanawiam się, jak bardzo ciemny jest ten Plum i czy mocno wpada w fiolet.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 17:23   #665
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Widziałam swatche w necie, ale jednak nie ma to jak swatche znajomych Wizażanek. Zwłaszcza że możesz przy okazji napisać, w jakim stopniu zdjęcie oddaje prawdziwy kolor. Zastanawiam się, jak bardzo ciemny jest ten Plum i czy mocno wpada w fiolet.
Moim zdaniem on nie jest fioletowy. Na ustach daje odcień wiśniowy.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 17:28   #666
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Tomo ma ochronno-pielęgnacyjny

Kochane idzie lato dużymi krokami i zastanawiam się nad filtrem dla Toma. Hipp wypuścił już na rynek nowy kremik i mleczko SPF50. Ja mam JMO. Jak myślicie kupić Tomciowi cos dla dzieci, czy może zastosować u niego JMO?

edit. Wkleję może składy kremu i mleczka. No nie jestem zachwycona

Inhaltsstoffe Sonnenschutz: Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Butyl Methoxydibenzoyl- methane, Methylene Bis-Benzotriazolyl, Tetramethylbutylphenol, Titanium Dioxide, Ethylhexyl Salicylate, VP/Eicosene Copolymer, Behenyl Alcohol, Diethylhexyl Butamido Triazone, Glyceryl Stearate Citrate, Bis-Ethylhe- xyloxyphenol Methoxyphenyl, Triazine, Hydroge- nated Coco-Glycerides, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Polysilicone-15, Decyl Glucoside, Methylpropanediol, Panthenol, Silica, Xanthan Gum, Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate, Sodium Stearoyl Glutamate, Tocopheryl Acetate, Triacontanyl PVP, Microcry- stalline Cellulose, Ethylhexylglycerin, Polyglyce- ryl-2 Dipolyhydroxystearate, Caprylhydroxamic Acid, Cera Alba, Disodium EDTA, p-Anisic Acid, Dimethicone, Calcium Alginate, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Hexyl Alcohol

** Inhaltsstoffe Sonnenmilch:
Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Butyl Methoxydibenzoyl- methane, Methylene Bis-Benzotriazolyl, Tetra - methylbutylphenol, Ethylhexyl Salicylate, VP/ Eicosene Copolymer, Titanium Dioxide, Behenyl Alcohol, Diethylhexyl Butamido Triazone, Glyceryl Stearate Citrate, Bis-Ethylhexyloxyphe- nol, Methoxyphenyl Triazine, Hydrogenated Coco-Glycerides, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Polysilicone-15, Decyl Glucoside, Methylpropa- nediol, Panthenol, Ethylhexylglycerin, Bis-Ethyl- hexyl Hydroxydimethoxy, Benzylmalonate, Sodium Stearoyl Glutamate, Tocopheryl Acetate, Triacontanyl PVP, Microcrystalline Cellulose, Xanthan Gum, Cera Alba, Polyglyceryl-2 Dipoly- hydroxystearate, Silica, Caprylhydroxamic Acid, Disodium EDTA, p-Anisic Acid, Calcium Alginate, Sodium Hydroxide, Dimethicone, Propylene Glycol, Hexyl Alcohol
Zawiera chemiczne filtry. Już lepsze filtry ma rossmannowski sunozon bo ma o wiele krótsze składy. A czemu nie chcesz czegoś stricte naturalnego dla Toma?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Rozumiem, myslałam, że masz info własnie od Pani Ani
Ja mam wręcz odwrotne rważenie - wydaje mi sie, że kokos lżejszy od kakaowego, a poza tym ten leczniczy ma więcej olejów w składzie, co automatycznie oznacza, że shea i kokosa powinno być w nim mniej mniej niż shea i kakaowego w pielegnacyjnym
Ale oczywiście wypytam Pania Anię dziękuje Ci Ty mój Specu od Gaia
No i obawiam się, że nie oprę sie olejkowi do włosów
Najlepiej p. Ani opowiedzieć po krótce historię mamy, co mówią lekarze itp. Może p. Ania ma coś ekstra na trądzik różowaty

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
kupilam w Ross perelki Alterra orchidea
http://3.bp.blogspot.com/-6A-_-cIIzS...-orchidei1.jpg

i krem brazujacy zakochalam sie w nim i zostanie ze mna na dluzej pieknie pachnie, super wtapia sie w skore a nie lubie tego typu kosmetykow, latwo zrobic sobie maske, plamy itp...on jest super po nalozeniu cera nawilzona i pieknie wyrownany koloryt
http://3.bp.blogspot.com/-qoHaIxFePl...a-rossmann.jpg
Ja właśnie się przymierzam do nich

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-04-13 o 17:30
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 17:35   #667
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zawiera chemiczne filtry. Już lepsze filtry ma rossmannowski sunozon bo ma o wiele krótsze składy. A czemu nie chcesz czegoś stricte naturalnego dla Toma?
Zastanawiam się właśnie czy mój JMO nadawałby się dla synka.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 17:55   #668
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Moim zdaniem on nie jest fioletowy. Na ustach daje odcień wiśniowy.
Aha... Spodziewałam się raczej czegoś z lekką nutą śliwki. A jak bardzo intensywny jest ten kolor?
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 18:19   #669
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Dziewczyny, maseczki kupione. Klolciu, Małgosiu - czy Wam też, tak jak Justynie, wyjąć je z pudełek, żeby były lżejsze? Na zdjęciu pokazałam, jak wygląda woreczek. Dla bezpieczeństwa włożę jeszcze w strunowy.

Promolciu, ponieważ się nie odezwałaś, to na razie Ci nie kupiłam, ale jak dasz znać, to skoczę w poniedziałek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1208.jpg (119,5 KB, 52 załadowań)
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 18:28   #670
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, maseczki kupione. Klolciu, Małgosiu - czy Wam też, tak jak Justynie, wyjąć je z pudełek, żeby były lżejsze? Na zdjęciu pokazałam, jak wygląda woreczek. Dla bezpieczeństwa włożę jeszcze w strunowy.

Promolciu, ponieważ się nie odezwałaś, to na razie Ci nie kupiłam, ale jak dasz znać, to skoczę w poniedziałek.
Możesz wyjąć je z pudełeczek, ale jeszcze niech Małgosia się wypowie.
Co do masełka Korres to jest to średnio/mocno intensywny. Z użyciem pędzelka efekt byłby pewnie fajniejszy.

A można zobaczyć gdzieś składy szamponu IKOVE. Mają ALS ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 18:29   #671
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Możesz wyjąć je z pudełeczek, ale jeszcze niech Małgosia się wypowie.
Co do masełka Korres to jest to średnio/mocno intensywny. Z użyciem pędzelka efekt byłby pewnie fajniejszy.

A można zobaczyć gdzieś składy szamponu IKOVE. Mają ALS ?
http://www.ikove.co.uk/
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 18:31   #672
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dzięki dobra kobieto, na innej stronie byłam
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 18:51   #673
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, maseczki kupione. Klolciu, Małgosiu - czy Wam też, tak jak Justynie, wyjąć je z pudełek, żeby były lżejsze? Na zdjęciu pokazałam, jak wygląda woreczek. Dla bezpieczeństwa włożę jeszcze w strunowy.

Promolciu, ponieważ się nie odezwałaś, to na razie Ci nie kupiłam, ale jak dasz znać, to skoczę w poniedziałek.
o ile maseczek! Ładny napad zrobiłaś Dziękuję
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 19:02   #674
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

to ja chyba sobie coś ubzdurałam, że z tą mgiełką nie jest za dobrze...za dużo Was czytam i wszystko mi się kiełbasi...no ale ja uwielbiam Was czytać!!!...w moim otoczeniu nikt nie rozumie moich zainteresowań...patrzą na mnie jak na wariatkę...a tu takie zrozumienie...i wsparcie...miło
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Wymyśliłaś...
Nas to nie trzeba namawiać zbytnio,wystarczy tylko rzucić jakieś dobre hasło
Ja akurat jestem zadowolona z mgiełki phenome,choć nasz pierwszy raz był na tyle niefajny,że chciałam ją podać dalej.Dałam jej drugą szansę i bardzo dobrze!Świetnie nawilża i ja po niej już nie potrzebuję nic więcej.Przy kwasach też jako nawilżacz jest dla mnie wystarczająca.Gdyby jeszcze nie była taka lepka to byłoby świetnie.
takie mam pytanko do Ciebie...gdzieś mi się rzuciło w oko, że miałaś tonik african earth - napisałaś o nim coś podobnego do działania mgiełki tzn. że też dobrze nawilża i też się klei
czy mogłabym Cię prosić o prównanie ich obu, który Twoim zdaniem wypada lepiej?

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Promolciu, ponieważ się nie odezwałaś, to na razie Ci nie kupiłam, ale jak dasz znać, to skoczę w poniedziałek.
bardzo Cię przepraszam, że odpisuję tak późno, w piatki zawsze wracam do domu ok 19
widzę, że już kupiłaś dziewczynom maseczki więc nie chcę Cię specjalnie fatygować po kolejne tylko dla mnie
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 19:07   #675
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
to ja chyba sobie coś ubzdurałam, że z tą mgiełką nie jest za dobrze...za dużo Was czytam i wszystko mi się kiełbasi...no ale ja uwielbiam Was czytać!!!...w moim otoczeniu nikt nie rozumie moich zainteresowań...patrzą na mnie jak na wariatkę...a tu takie zrozumienie...i wsparcie...miło

bardzo Cię przepraszam, że odpisuję tak późno, w piatki zawsze wracam do domu ok 19
widzę, że już kupiłaś dziewczynom maseczki więc nie chcę Cię specjalnie fatygować po kolejne tylko dla mnie
Nie martw się, mnie też nikt nie rozumie. Ale na tutejsze grono zawsze można liczyć.

I nie wygłupiaj się, przecież ja mam tam rzut kamieniem. Skoczę w poniedziałek. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, że wyślę wszystko wtedy?
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 19:28   #676
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Kurację torebek włosowych. W poprzednim wpisie źle się wyraziłam.

A o jaki olejek chodzi? Tą kurację do suchych włosów klik? Też byłam jej ciekawa.
Margoltko, mam i kurację torebek JMO i olejek. Olejek stosuję jako wcierkę na noc albo w formie maski, bo sam obciąża mi włosy i w tej wersji nie podoba mi się. Natomiast kurację torebek mam już 3 butlę, bo u mnie działa fenomenalnie. Włosy gęste, mocniejsze i mniej wypadają. Ten produkt zdecydowanie polecam.

Pomijam fakt, że dopadło mnie chyba przesilenie, co dziwne, bo zawsze raczej poźnym latem mi włosy wypadały. Najgorsze, że sytuacja zdarzyła się zaraz po hennowaniu dlatego nie wiem na co zrzucić winę Stawiam na wiosnę.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 19:35   #677
AnixS
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Nie martw się, mnie też nikt nie rozumie. Ale na tutejsze grono zawsze można liczyć.

I nie wygłupiaj się, przecież ja mam tam rzut kamieniem. Skoczę w poniedziałek. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi, że wyślę wszystko wtedy?
No właśnie, "tutejsze grono" jest wyjątkowe pod tym względem, dlatego zdecydowałam się dzisiaj ujawnić i poudzielac trochę, bo nie bardzo mogę liczyć na swoje "grono", które stwierdziło ostatnio, że podczytywanie wątku o kosmetykach naturalnych może u niektórych osób objawiac się zaburzeniami charakterologicznymi polegającymi na kompulsywnym kupowaniu a także namolnym polecaniu wszystkim dookoła kosmetyków naturalnych- niekoniecznie tylko na problemy skórne
AnixS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 19:36   #678
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Zamówiłam maskę Organique Ani Allergic. Która z Was ją miała? Mam nadzieję, że będę zadowolona.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 19:58   #679
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Zamówiłam maskę Organique Ani Allergic. Która z Was ją miała? Mam nadzieję, że będę zadowolona.
Moją opinię już znasz
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 20:02   #680
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Moją opinię już znasz
Na pewno to przyspieszyło moją decyzję o zakupie
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 20:05   #681
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Zamówiłam maskę Organique Ani Allergic. Która z Was ją miała? Mam nadzieję, że będę zadowolona.
ja miałam. używałam wszystkich 3 i jak dla mnie w działaniu są podobne i wszystkie równie skuteczne, ale najbardziej odpowiada mi właśnie allergic ze względu na najmniej duszący zapach, bo ja jestem nadwrażliwcem zapachowym
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 20:14   #682
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Zapomniałam wspomnieć, że nie mogłam wyjść z helfy z pustymi rękami. Kupiłam maseczkę z hibiskusa Balm Balm i małą buteleczkę micela Argile Provence. Na swoje usprawiedliwienie powiem, że nie był to zakup pod wpływem impulsu, ale od dość dawna się na nie czaiłam. Wstąpiłam też do Rossmanna i wyszłam z żelem pod prysznic Alterry - borówka i wanilia (promocja), ich różanym mydłem do rąk (konieczność) i różaną kulką Garniera (promocja).
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 20:31   #683
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

za zakupy
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Zapomniałam wspomnieć, że nie mogłam wyjść z helfy z pustymi rękami. Kupiłam maseczkę z hibiskusa Balm Balm i małą buteleczkę micela Argile Provence. Na swoje usprawiedliwienie powiem, że nie był to zakup pod wpływem impulsu, ale od dość dawna się na nie czaiłam. Wstąpiłam też do Rossmanna i wyszłam z żelem pod prysznic Alterry - borówka i wanilia (promocja), ich różanym mydłem do rąk (konieczność) i różaną kulką Garniera (promocja).
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 20:43   #684
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Za namowa Margoltki postanowila ujawnic sie kolejna eko maniaczka a na dodatek zakupoholiczka Mam cicha nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona A jako wkupne przedstawiam moja "mala" kolekcje W razie pytan chetnie odpowiem Zdjecia staralam sie pogrupowac tematycznie.
A wiec zaczynamy:
1) oczyszczanie i tonizacja twarzy
2) nawilzanie
3) zapomonialam dodac do oczyszczania i nawilzania
4) maseczki twarz
5) pielegnacja specjalna tonik migdalowy, kwas glikolowy i krem wybielajacy
6) s.o.s pokwasowe
7)cialko zele
8) cialko peelingi i balsamy
9) wlosy podstawa
10) wlosy odzywki ( troche ubogo, ale aktualnie kilka kosmetykow z tej kategorii zaliczylo akcje "denko" )
cdn ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczyszczanie.jpg (189,1 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nawilzanie.jpg (140,4 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz 1.jpg (101,1 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz maseczki.jpg (102,4 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz specjalne.jpg (202,6 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sos po kwasach.jpg (190,7 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cialko zele.jpg (121,3 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cialko peeling i balsam.jpg (126,2 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy podstawa.jpg (160,8 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy odzywki.jpg (141,1 KB, 113 załadowań)
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 20:51   #685
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

wooow, cudeńka mogłabyś napisać coś o tej masce algowej Bielendy?
i oczywiście witam
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 20:58   #686
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zawiera chemiczne filtry. Już lepsze filtry ma rossmannowski sunozon bo ma o wiele krótsze składy. A czemu nie chcesz czegoś stricte naturalnego dla Toma?
ale jeszcze zalezy od tego, ktory sunozon - faktycznie maja calkiem niezle, nieskomplikowane sklady i - zaleznie od produktu - lepsze lub gorsze filtry.
mnie zastanawia jedna rzecz: czy ze wzgledu na lepsza ochrone przed UVA warto bawic sie w chemiczne filtry? i jesli juz sie w takie bawimy, czy nie byloby dobrze miec kosmetyku, ktory przed UVB chroni glownie filtrami mineralnymi (zeby nie obciazac skory chemia), a dodatkami chemicznymi zapewni ochrone przed UVA? bo JMO jest cudowny i na codzien mi zupelnie wystarczy, ale jak bym bawila sie w kwasy, to chyba bym wolala pobawic sie w filtry chroniace przede wszystkim przed UVA. a titanium dioxide sobie slabo tutaj radzi niestety...
no i zaczelam sie znow ciezko zastanawiac nad filtrami annemarie börlind. patrzac na sklady, to naprawde calkiem rozsadne smarowidla... jest np. krem 30 i fluid 20 (ten bez emulgatorow, polecany przy alergii na slonce) - tam jest wiecej filtrow przed UVA niz przed UVB, same dobrej jakosci filtry i zadnego syfu poza tym nie widze podobno nadaja sie rowniez dla dzieci.
tutaj sklad fluidu z faktorem 20:
AQUA (WATER), DICAPRYLYL CARBONATE, ALCOHOL, ETHYLHEXYL TRIAZONE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, GLYCERIN, ARGININE, GLYCERYL CAPRYLATE, PHENOXYETHANOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PANTHENOL, TOCOPHERYL ACETATE, AROMA (FRAGRANCE), ALLANTOIN, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, LINALOOL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, CITRAL, CITRONELLOL
a tutaj kremu z faktorem 30:
AQUA (WATER), DICAPRYLYL CARBONATE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, GLYCERIN, SORBITOL, POLYGLYCERYL-3 POLYRICINOLEATE, SORBITAN OLEATE, TRIBEHENIN, CERA ALBA (BEESWAX), PANTHENOL, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, MAGNESIUM SULFATE, HYDROGENATED CASTOR OIL, GLYCERYL CAPRYLATE, HIPPOPHAE RHAMNOIDES OIL, TOCOPHERYL ACETATE, ALLANTOIN, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, AROMA (FRAGRANCE), LECITHIN, ACHILLEA MILLEFOLIUM EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, VIOLA TRICOLOR EXTRACT, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LINALOOL, CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL, ALCOHOL, LIMONENE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, BENZYL SALICYLATE, CITRIC ACID
i jeszcze jest jakis "ulepszony" krem extra do twarzy 30:
AQUA [WATER], DICAPRYLYL CARBONATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ALCOHOL, ETHYLHEXYL TRIAZONE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, GLYCERIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE, SUCROSE PALMITATE, DISTARCH PHOSPHATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL [SUNFLOWER], SORBITOL, PANTHENOL, TITANIUM DIOXIDE, GLYCERYL STEARATE, CANDELILLA/JOJOBA/RICE BRAN POLYGLYCERYL-3 ESTERS, BENZYL ALCOHOL, XANTHAN GUM, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, ALGIN, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM STEAROYL LACTYLATE, TOCOPHERYL ACETATE, AROMA [FRAGRANCE], ALLANTOIN, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, ETHYL FERULATE, ALUMINA, POLYGLYCERYL-5 TRIOLEATE, STEARIC ACID, LINALOOL, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT [ROSEMARY], ACHILLEA MILLEFOLIUM EXTRACT, VIOLA TRICOLOR EXTRACT, LIMONENE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, BENZYL SALICYLATE, LECITHIN, DISODIUM URIDINE PHOSPHATE, CITRONELLOL, CITRAL, CITRIC ACID
czy jakies specjalne roznice sa? warto wydac 2x wiecej kasy na ten "ulepszony"? chociaz ja sie bym chyba skusila najpredzej na fluid, jest lzejszy i uwazam, ze przy tym skladzie bedzie mial swietna ochrone przed UVA przy nieprzesadzonym (niezbyt obciazajacym) uzyciu filtrow UVB... no, to se pogadalam
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 21:02   #687
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, maseczki kupione. Klolciu, Małgosiu - czy Wam też, tak jak Justynie, wyjąć je z pudełek, żeby były lżejsze? Na zdjęciu pokazałam, jak wygląda woreczek. Dla bezpieczeństwa włożę jeszcze w strunowy.

Promolciu, ponieważ się nie odezwałaś, to na razie Ci nie kupiłam, ale jak dasz znać, to skoczę w poniedziałek.
Nie zdziwiłabym się gdybyś teraz nagle zniknęła z wątku

Cytat:
Napisane przez AnixS Pokaż wiadomość
No właśnie, "tutejsze grono" jest wyjątkowe pod tym względem, dlatego zdecydowałam się dzisiaj ujawnić i poudzielac trochę, bo nie bardzo mogę liczyć na swoje "grono", które stwierdziło ostatnio, że podczytywanie wątku o kosmetykach naturalnych może u niektórych osób objawiac się zaburzeniami charakterologicznymi polegającymi na kompulsywnym kupowaniu a także namolnym polecaniu wszystkim dookoła kosmetyków naturalnych- niekoniecznie tylko na problemy skórne
A co to, czyżby reklama No ładnie, prawie się nabrałam

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Zapomniałam wspomnieć, że nie mogłam wyjść z helfy z pustymi rękami. Kupiłam maseczkę z hibiskusa Balm Balm i małą buteleczkę micela Argile Provence. Na swoje usprawiedliwienie powiem, że nie był to zakup pod wpływem impulsu, ale od dość dawna się na nie czaiłam. Wstąpiłam też do Rossmanna i wyszłam z żelem pod prysznic Alterry - borówka i wanilia (promocja), ich różanym mydłem do rąk (konieczność) i różaną kulką Garniera (promocja).
Chcę poznać Twoją opinie o micelu i balm balm

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Za namowa Margoltki postanowila ujawnic sie kolejna eko maniaczka a na dodatek zakupoholiczka Mam cicha nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona A jako wkupne przedstawiam moja "mala" kolekcje W razie pytan chetnie odpowiem Zdjecia staralam sie pogrupowac tematycznie.
A wiec zaczynamy:
1) oczyszczanie i tonizacja twarzy
2) nawilzanie
3) zapomonialam dodac do oczyszczania i nawilzania
4) maseczki twarz
5) pielegnacja specjalna tonik migdalowy, kwas glikolowy i krem wybielajacy
6) s.o.s pokwasowe
7)cialko zele
8) cialko peelingi i balsamy
9) wlosy podstawa
10) wlosy odzywki ( troche ubogo, ale aktualnie kilka kosmetykow z tej kategorii zaliczylo akcje "denko" )
cdn ...
Co sądzisz o balsamie dyniowym do ciała AA Eco i gdzie kupiłaś maskę algową Bielendy
O resztę nie śmiem pytać Choć zastanawiają mnie niektóre marki, rzadko je spotykam w polskich sklepach
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 21:03   #688
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Za namowa Margoltki postanowila ujawnic sie kolejna eko maniaczka a na dodatek zakupoholiczka Mam cicha nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona A jako wkupne przedstawiam moja "mala" kolekcje W razie pytan chetnie odpowiem Zdjecia staralam sie pogrupowac tematycznie.
A wiec zaczynamy:
1) oczyszczanie i tonizacja twarzy
2) nawilzanie
3) zapomonialam dodac do oczyszczania i nawilzania
4) maseczki twarz
5) pielegnacja specjalna tonik migdalowy, kwas glikolowy i krem wybielajacy
6) s.o.s pokwasowe
7)cialko zele
8) cialko peelingi i balsamy
9) wlosy podstawa
10) wlosy odzywki ( troche ubogo, ale aktualnie kilka kosmetykow z tej kategorii zaliczylo akcje "denko" )
cdn ...
ale wparowalas pelna para witamy! sliczne zbiory moglabys porownac peelingi do ciala alterra i alverde? i jeszcze napisz co nieco na temat tego 2-fazowego psikadelka do wlosow alverde (sprühkur) - co robi z wlosami? pewnie na proste, latwe do obciazenia druty to zbyt ciezka...?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 21:10   #689
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ale jeszcze zalezy od tego, ktory sunozon - faktycznie maja calkiem niezle, nieskomplikowane sklady i - zaleznie od produktu - lepsze lub gorsze filtry.
mnie zastanawia jedna rzecz: czy ze wzgledu na lepsza ochrone przed UVA warto bawic sie w chemiczne filtry? i jesli juz sie w takie bawimy, czy nie byloby dobrze miec kosmetyku, ktory przed UVB chroni glownie filtrami mineralnymi (zeby nie obciazac skory chemia), a dodatkami chemicznymi zapewni ochrone przed UVA? bo JMO jest cudowny i na codzien mi zupelnie wystarczy, ale jak bym bawila sie w kwasy, to chyba bym wolala pobawic sie w filtry chroniace przede wszystkim przed UVA. a titanium dioxide sobie slabo tutaj radzi niestety...
no i zaczelam sie znow ciezko zastanawiac nad filtrami annemarie börlind. patrzac na sklady, to naprawde calkiem rozsadne smarowidla... jest np. krem 30 i fluid 20 (ten bez emulgatorow, polecany przy alergii na slonce) - tam jest wiecej filtrow przed UVA niz przed UVB, same dobrej jakosci filtry i zadnego syfu poza tym nie widze podobno nadaja sie rowniez dla dzieci.
tutaj sklad fluidu z faktorem 20:
AQUA (WATER), DICAPRYLYL CARBONATE, ALCOHOL, ETHYLHEXYL TRIAZONE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, GLYCERIN, ARGININE, GLYCERYL CAPRYLATE, PHENOXYETHANOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PANTHENOL, TOCOPHERYL ACETATE, AROMA (FRAGRANCE), ALLANTOIN, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, LINALOOL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, CITRAL, CITRONELLOL
a tutaj kremu z faktorem 30:
AQUA (WATER), DICAPRYLYL CARBONATE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, GLYCERIN, SORBITOL, POLYGLYCERYL-3 POLYRICINOLEATE, SORBITAN OLEATE, TRIBEHENIN, CERA ALBA (BEESWAX), PANTHENOL, BENZYL ALCOHOL, PHENOXYETHANOL, MAGNESIUM SULFATE, HYDROGENATED CASTOR OIL, GLYCERYL CAPRYLATE, HIPPOPHAE RHAMNOIDES OIL, TOCOPHERYL ACETATE, ALLANTOIN, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, AROMA (FRAGRANCE), LECITHIN, ACHILLEA MILLEFOLIUM EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, VIOLA TRICOLOR EXTRACT, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LINALOOL, CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL, ALCOHOL, LIMONENE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, BENZYL SALICYLATE, CITRIC ACID
i jeszcze jest jakis "ulepszony" krem extra do twarzy 30:
AQUA [WATER], DICAPRYLYL CARBONATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ALCOHOL, ETHYLHEXYL TRIAZONE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, GLYCERIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE, SUCROSE PALMITATE, DISTARCH PHOSPHATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL [SUNFLOWER], SORBITOL, PANTHENOL, TITANIUM DIOXIDE, GLYCERYL STEARATE, CANDELILLA/JOJOBA/RICE BRAN POLYGLYCERYL-3 ESTERS, BENZYL ALCOHOL, XANTHAN GUM, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, ALGIN, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM STEAROYL LACTYLATE, TOCOPHERYL ACETATE, AROMA [FRAGRANCE], ALLANTOIN, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, POLYHYDROXYSTEARIC ACID, ETHYL FERULATE, ALUMINA, POLYGLYCERYL-5 TRIOLEATE, STEARIC ACID, LINALOOL, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT [ROSEMARY], ACHILLEA MILLEFOLIUM EXTRACT, VIOLA TRICOLOR EXTRACT, LIMONENE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, BENZYL SALICYLATE, LECITHIN, DISODIUM URIDINE PHOSPHATE, CITRONELLOL, CITRAL, CITRIC ACID
czy jakies specjalne roznice sa? warto wydac 2x wiecej kasy na ten "ulepszony"? chociaz ja sie bym chyba skusila najpredzej na fluid, jest lzejszy i uwazam, ze przy tym skladzie bedzie mial swietna ochrone przed UVA przy nieprzesadzonym (niezbyt obciazajacym) uzyciu filtrow UVB... no, to se pogadalam
Jeśli o sunozonie mowa, to oczywiscie chodziło mi o wersje dzieciece, w końcu to dla Toma, ale dobre jeszcze są wersje Sensitiv także dla dzieci

Do mnie chemiczne filtry w ogole nie przemawiają. Żeby byly skuteczne trzeba nałóżyć bardzo grubą ilość takiego filtra. tymczasem mineralne są lzejsze i w dodatku wodoodporne i nie wymagają ponawiania aplikacji przez wiele godzin, a nawet wcale To do mnie bardziej przemawia. Jeśli juz filtr i to często stosowany, to tylko mineralny

Widzę, ze amb też chemiczne. Ten ulepszony na pewno jest bardziej pielegnujący, ale na lato niekoniecznie bedzie dobry, może nablyszczac skórę itp.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 21:11   #690
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
wooow, cudeńka mogłabyś napisać coś o tej masce algowej Bielendy?
i oczywiście witam
Dziekuje za mile przyjecie
Maska Bielendy z glinka jest dla mojej cery wybawieniem, ladnie oczyszcza i zweza pory, troche rozjasnia cere natomiat kiepsko nawilza. W kwestii alg nawilzajacych moim fawortem sa algi z kozim mlekiem, aktualnie mi sie skonczyly. Korzystajac z okazji dodac jeszcze 3 zdjatka
11) oleje do wlosow
12) pozostale rozne
13) nowosci zapasy - czekaja na swoja kolej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy oleje.jpg (148,3 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pozostale.jpg (131,8 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zapasy nowosci.jpg (146,2 KB, 77 załadowań)
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.