zaniepokojona przyszla mama!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-31, 09:49   #1
kicia187
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 205

zaniepokojona przyszla mama!!!


jestem w 12 tygodniu ciazy dostalam grzybice lekarz powiedzial ze to nic powaznego.Ale dzis sie zaniepokoilam bo chlupnelo mi pewno żolto-bialawego sluzu na majtki normalnei lecialo kropelkami jak z kranu -spoczatku przestraszylam sie ze poronilam -tyle tego bylo ...czy to normalne ze w ciazy jest tyle sluzu???
kicia187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 11:48   #2
MISIA186
Raczkowanie
 
Avatar MISIA186
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 57
Dot.: zaniepokojona przyszla mama!!!

Wiesz to chyba nie jest normalne... Musisz koniecznie powiedzie o tym lekarzowi. Ja jestem w 38 tyg (już nie długo ) i nie przypominam sobie zebym miala tak napoczatku ciąży... ale ja nie miałam grzybicy. Moze to przez to.
MISIA186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 14:07   #3
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: zaniepokojona przyszla mama!!!

Kochana ty to masz przejścia, przeziębienie (wypowiadałam się w tamtym wątku) tu grzybica. Ja tak dedukuję że możesz mieć właśnie zaostrzoną tę grzybicę z racji przeziebienia,ale to raczej takie coś serkowatego jest,a nie śluzowate (ale opisy wymyśliłam ) Grzybicą się nie martw podobno prawie każda kobieta w ciąży ja przechodzi, wiesz zmiana gospodarki hormonalnej, a ten śluz jak nie jest zielonkawy i nieprzyjemnie pachnący (no dobra śmierdzący) to raczej od zapalenia może być. Ale dla spokoju skontaktuj się ze swoim lekarzem, mam nadzieję że masz jego kom.? Tak dla pewności by w spokoju przetrwać te dwa dni. Ja jak miałam grzybicę (nie byłam w ciąży) to w tym maxymalnym stadium rano dosłownie lało się zemnie coś biało-śluzowato-serkowatego i tak mogło przez dobrych 20 sek. Poprostu w nocy jak leżysz to się wszystko zbiera. Dobra kończę moje naturalistyczne wywody. Mam nadzieję,że nie jadłaś przed komputerem
Pozdrawiam i daj znac co i jak.
__________________
Niegrzeczna Mamuśka
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 18:40   #4
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: zaniepokojona przyszla mama!!!

Cytat:
Napisane przez kicia187 Pokaż wiadomość
jestem w 12 tygodniu ciazy dostalam grzybice lekarz powiedzial ze to nic powaznego.Ale dzis sie zaniepokoilam bo chlupnelo mi pewno żolto-bialawego sluzu na majtki normalnei lecialo kropelkami jak z kranu -spoczatku przestraszylam sie ze poronilam -tyle tego bylo ...czy to normalne ze w ciazy jest tyle sluzu???
To normalne że w ciazy jest wiecej śluzu oraz w czasie grzybicy mogą byc zwiększone serkowate upławy
W pierwszym trymestrze grzybicy raczej sie nie leczy, niektórzy lekarze lecza dopiero w trzecim
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 13:23   #5
Czarina
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarina
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin/Norwich
Wiadomości: 2 925
GG do Czarina
Dot.: zaniepokojona przyszla mama!!!

Mojej koleżance też tak "chlupnęło", tylko że około 30 tygodnia. Od razu pojechała do szpitala, bo się przestraszyła że jej wody odeszły. Okazało się, że to były duże ilości śluzu. Lekarz uspokoił ją, że czasem się tak zadarza i nie ma czym się martwić. Ale najlepiej jakbyś zasięgnęła wiedzy u swojego ginekologa.
Czarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.